تعبیر خواب سوزن

دیدن سوزن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سوزن در خواب چیست؟

تعبیر دیدن سوزن در خواب

خود سوزن کاربرد و تنفیذ است. اگر در خواب ببینید که سوزن یا سوزن هایی دارید در واقع خواب شما می گوید امکانات متعددی در اختیارتان قرار می گیرد که کارها را پیش ببرید و موفق باشید.

اگر در خواب ببینید که با سوزن می دوزید به خصوص اگر مشاهده کنید که دو قطعه را به هم وصل می کنید امور متفرق خویش را سر و سامان می بخشید و کاری را بر روال مطلوب انجام می دهید.

به خصوص اگر با سوزن پارچه های ناهمرنگ را به هم بدوزید.


تعبیر خواب دوختن با سوزن

خیاط و خیاطی با در دست داشتن سوزن تعبیری متفاوت دارد. تعبیر ذکر شده در بالا وقتی صادق است که سوزن محور خواب شما باشد.


اگر دیدید سوزن به کسی دادید امکان و سهولت برای دیگران فراهم می آورید و اگر دیدید سوزن از کسی گرفتید کمک می طلبید و به شما یاری می شود.

در دست داشتن یا داشتن سوزن بدون سوراخ و ته گرد رو به رو شدن با مشکلی بزرگ و غیر قابل حل است.

سوزن بدون سوراخ مشکلی است که در اثر فتنه و نیرنگ و تزویر دیگری پدید آمده و وبال آن دامن بیننده خواب را گرفته باشد. چنانچه در خواب ببینید سوزنی را گم کرده اید و به دنبالش می گمردید زیان می کنید و امکاناتی را از دست می دهید.

گم کردن سوزن و جستجو برای یافتن آن در خواب خوب نیست.


فرو کردن سوزن در خواب

اگر ببینید سوزن را به جایی فرو می کنید بدون اینکه قصد دوختن داشته باشید کنجکاوی و فضولی است.

اگر در خواب ببینید سوزن را به جانداری فرو می کنید خواب شما می گوید از طرف شما به دیگران آسیب می رسد و شما باعث رنج و اندوه می شوید.

اگر در خواب ببینید که سوزن را به ماکول فرو می برید مثل هندوانه، خربزه، هویج یا همه چیزهای خوردنی دیگر خواب شما از خرابکاری و زیان رسانی خبر می دهد و نشان این است که شما به دیگران زیان مالی وارد می کنید.

تعبیر خواب «سوزن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سوزن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

19 دیدگاه

 1. احسان شفیقی در 1399/04/10در10:09 ق.ظ

  سلام
  در خواب دیدم وارد منزلم شدم و دیدم خانمم خیلی ناراحت وهراسان است رفتم داخل دیدم در گوشه سالن دخترم در رختخواب چمباتمه زده وبه من گفت مواظب باش واشاره کرد. به دور بر رختخواب واطراف آن.
  دیدم روی فرش به فاصله های کمی همه جا سوزن آجین شده وروی دیوار هم البته سوزنهای ریز خیاطی طوری نصب شده اند که نوک تیرشان روبه بال است البته در میان آنها تعداری میخ کوچک سیاه سر تیز هم قرار دارد خیلی خیلی ترسیدیم ولی طولی نکشید وبیدار شدم. لطف بفرمایید تعبیر ش را تا از نگرانی در آییم

  • یاسین صداقت در 1399/04/21در8:58 ب.ظ

   با سلام
   این خواب جای نگرانی ندارد و در تعابیر خواب آمده است که سوزن نشان از فرصت و در این خواب ممکن است به این صورت باشد که شما در اینده ی نه چندان دور به واسطه ی دخترتان فرصت هایی کسب خواهید کرد که سبب موفقیت و پیشرفت شما خواهد شد و یا حتی ممکن است این خواب اشاره ای به اینده ی خود ایشان باشد و در هر صورت این خواب برای شما خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. راضیه در 1399/03/03در4:22 ب.ظ

  سلام، من خوابم دیدم تو دستم سوزن ته گرد دارم و می شمارم، میشا بگید تعبیر خوابش چی‌میشه!

  • یاسین صداقت در 1399/03/04در11:06 ب.ظ

   با سلام
   خود سوزن کاربرد و تنفيذ است. اگر در خواب ببينيد که سوزن يا سوزن هايي داريد در واقع خواب شما مي گويد امکانات متعددي در اختيارتان قرار مي گيرد که کارها را پيش ببريد و موفق باشيد.و خواب شما نیک است و تعبیری بذر بد بودن ندارد.
   سربند و پیروز باشید .

 3. معصومه در 1399/03/03در11:10 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم تعداد خیلی زیادی سوزن ته گرد از دهانم خارج کردم و انداختم سطل آشغال و تقریبا سه بار اینکار رو کردم

  • یاسین صداقت در 1399/03/04در11:19 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شمااحتمالا در اینده ضرر مالی در پیش داشته باشید کهباید اگاه باشید و از این اتفاق جلوگیری به عمل اورید .
   و صدقه دادن را فراموش نکنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. نننننن در 1399/02/19در5:26 ب.ظ

  خواب دیدم در جمعی هستم و 4تا سوزن ته گرد به مادربزرگم دادم که برایم نگه دارد نشانه چیست؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/23در11:20 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که اگر ديديد سوزن به کسي داديد امکان و سهولت براي ديگران فراهم مي آوريد و این خود به این معناست که شما برای ایشان کاری انجام میدهید تا اینکه روزی برای شما جبران شود و بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. یوسف در 1399/02/08در8:19 ق.ظ

  با سلام. خواب دیدم بر روی یک تختخواب در محل کار تعداد زیادی سوزن تگرد بر روی طناب یا آویزی آویزان شده و تعداد کمی از سوزن ها بر روی تشک رختخواب ریخته بود. و من در حال جمع کردن و آویختن آنها هستم. چون آنجا نشسته یا خوابیده بودم 3-2 تا از سوزن ها به پا و بدنم فرو رفته که یکی از آنها در پایم به شکل عمیق تری فرو رفته بود که با کمک یکی از همکاران آن را خارج می کنیم.
  لطفا تعبیر بفرمایید.
  متشکرم

  • یاسین صداقت در 1399/02/08در8:22 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب سوزن در خواب نشان بر حل کردن مشکلات است و اینکه خواب شما از دشمنانی خبر می‌دهند که شما آنها را در محل کار دارید وه تا حدودی آنها را از طریق روابط دوستانه از خود دور کرده اید بهشکل یک طناب در یک راستا قرار گرفته اند. اما احتمالا در همان محیط برای شما مشکلی پیش می آید که باید از طریق همکارتان آن مسئله را حل کنید. پس زیرکانه عمل کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. Meysam در 1399/01/30در8:44 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که به مرده سوزن و سنجاق دادم میشه بگید تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت در 1399/02/01در11:37 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب سوزن بر این معنی است که موقعیت شغلی مهمی به دست می آورید. و این که آن را به مرده می‌دهید نشان خوبی نیست و هوشیارانه عمل کنید تا موقعیت مناسب خود را از دست ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. زهرا وفاکیش در 1399/01/16در1:14 ق.ظ

  سلام ، من دیشب خواب دیدم خوابم واضح یادم نیست ولی یه چیزی همش جلوی چشممه یه عالمه سوزن بزرگ کفه پای چپم رفته بود اندازه سوزن هایی که باهاشون رختخواب میدوزن من داشتم دونه دونه خودم از پام خارجشون میکردم هنوز حس ترس و حال بدشو دارم میشه بگین تعبیرش چی میشه ؟

  • یاسین صداقت در 1399/01/16در12:03 ب.ظ

   با سلام
   معبران بر مبناي اين قياس که قوام انسان بر مال و دارائي ثروت و مکنتي است که اندوخته، پا را به مال و دارائي تعبير کرده اند و به تجربه نيز ثابت شده که ثروت و دارائي شخص بيننده خواب در روياهايش به شکل پاي خودش شکل مي گيرد و مجسم مي شود.
   در تعبیر خواب سوزن هم باید گفت که به این معنا برای خواب شما خواهد بود که در اندوخته ی شما در اینده احتمالا خللی ایجاد میشود که شما میتوانید ان را رفع کنید و این خواب به قصد اگاهی شخص بیننده ی خواب آمده است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. شاهو در 1397/09/28در1:09 ق.ظ

  تعدادی سوزن روی زمین افتاده من دارم جمش میکنم

 9. محمودرضا صمدزاده در 1397/09/09در9:54 ق.ظ

  در خواب دیدم مرحوم متدرم مقدار زیادی سوزن وسنجاق به مقدار زیاد به دامان من وخواهرم ریخت

 10. نسیم در 1397/03/10در11:08 ق.ظ

  خواب دیدم در حال جمع اوری سوزن ته گرد از روی زمین هستم و یه نگها به ظرفی در دستم کردم و دیدم ظرفم پوره سوزن ته گرد شده

 11. علی در 1397/01/15در5:54 ب.ظ

  سوزن از پای مرده در اوردن

 12. مهرنوش زیده سرایی در 1392/08/14در12:52 ب.ظ

  خواب دیدم که با سوزن ک نخ داشت ،داشتم یک لباسی ک دکمه اون افتاده را می دوزم و تعبیزش چی هست؟

نظر خود را بیان کنید