مجله آلامتو

تعبیر خواب سوزن

دیدن سوزن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سوزن در خواب چیست؟

سوزن Needle

خود سوزن کاربرد و تنفيذ است. اگر در خواب ببينيد که سوزن يا سوزن هايي داريد در واقع خواب شما مي گويد امکانات متعددي در اختيارتان قرار مي گيرد که کارها را پيش ببريد و موفق باشيد…

اگر در خواب ببينيد که با سوزن مي دوزيد به خصوص اگر مشاهده کنيد که دو قطعه را به هم وصل مي کنيد امور متفرق خويش را سر و سامان مي بخشيد و کاري را بر روال مطلوب انجام مي دهيد. به خصوص اگر با سوزن پارچه هاي ناهمرنگ را به هم بدوزيد. خياط و خياطي با در دست داشتن سوزن تعبيري متفاوت دارد. تعبير ذکر شده در بالا وقتي صادق است که سوزن محور خواب شما باشد. اگر ديديد سوزن به کسي داديد امکان و سهولت براي ديگران فراهم مي آوريد و اگر ديديد سوزن از کسي گرفتيد کمک مي طلبيد و به شما ياري مي شود. در دست داشتن يا داشتن سوزن بدون سوراخ رو به رو شدن با مشکلي بزرگ و غير قابل حل است. سوزن بدون سوراخ مشکلي است که در اثر فتنه و نيرنگ و تزوير ديگري پديد آمده و وبال آن دامن بيننده خواب را گرفته باشد. چنانچه در خواب ببينيد سوزني را گم کرده ايد و به دنبالش مي گمرديد زيان مي کنيد و امکاناتي را از دست مي دهيد. گم کردن سوزن و جستجو براي يافتن آن در خواب خوب نيست. اگر ببينيد سوزن را به جايي فرو مي کنيد بدون اينکه قصد دوختن داشته باشيد کنجکاوي و فضولي است. اگر در خواب ببينيد سوزن را به جانداري فرو مي کنيد خواب شما مي گويد از طرف شما به ديگران آسيب مي رسد و شما باعث رنج و اندوه مي شويد. اگر در خواب ببينيد که سوزن را به ماکول فرو مي بريد مثل هندوانه، خربزه، هويج يا همه چيزهاي خوردني ديگر خواب شما از خرابکاري و زيان رساني خبر مي دهد و نشان اين است که شما به ديگران زيان مالي وارد مي کنيد.

تعبیر خواب «سوزن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سوزن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

17 دیدگاه

 1. راضیه در

  سلام، من خوابم دیدم تو دستم سوزن ته گرد دارم و می شمارم، میشا بگید تعبیر خوابش چی‌میشه!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خود سوزن کاربرد و تنفيذ است. اگر در خواب ببينيد که سوزن يا سوزن هايي داريد در واقع خواب شما مي گويد امکانات متعددي در اختيارتان قرار مي گيرد که کارها را پيش ببريد و موفق باشيد.و خواب شما نیک است و تعبیری بذر بد بودن ندارد.
   سربند و پیروز باشید .

 2. معصومه در

  سلام من خواب دیدم تعداد خیلی زیادی سوزن ته گرد از دهانم خارج کردم و انداختم سطل آشغال و تقریبا سه بار اینکار رو کردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شمااحتمالا در اینده ضرر مالی در پیش داشته باشید کهباید اگاه باشید و از این اتفاق جلوگیری به عمل اورید .
   و صدقه دادن را فراموش نکنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. نننننن در

  خواب دیدم در جمعی هستم و 4تا سوزن ته گرد به مادربزرگم دادم که برایم نگه دارد نشانه چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که اگر ديديد سوزن به کسي داديد امکان و سهولت براي ديگران فراهم مي آوريد و این خود به این معناست که شما برای ایشان کاری انجام میدهید تا اینکه روزی برای شما جبران شود و بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. با سلام. خواب دیدم بر روی یک تختخواب در محل کار تعداد زیادی سوزن تگرد بر روی طناب یا آویزی آویزان شده و تعداد کمی از سوزن ها بر روی تشک رختخواب ریخته بود. و من در حال جمع کردن و آویختن آنها هستم. چون آنجا نشسته یا خوابیده بودم 3-2 تا از سوزن ها به پا و بدنم فرو رفته که یکی از آنها در پایم به شکل عمیق تری فرو رفته بود که با کمک یکی از همکاران آن را خارج می کنیم.
  لطفا تعبیر بفرمایید.
  متشکرم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب سوزن در خواب نشان بر حل کردن مشکلات است و اینکه خواب شما از دشمنانی خبر می‌دهند که شما آنها را در محل کار دارید وه تا حدودی آنها را از طریق روابط دوستانه از خود دور کرده اید بهشکل یک طناب در یک راستا قرار گرفته اند. اما احتمالا در همان محیط برای شما مشکلی پیش می آید که باید از طریق همکارتان آن مسئله را حل کنید. پس زیرکانه عمل کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. سلام من خواب دیدم که به مرده سوزن و سنجاق دادم میشه بگید تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب سوزن بر این معنی است که موقعیت شغلی مهمی به دست می آورید. و این که آن را به مرده می‌دهید نشان خوبی نیست و هوشیارانه عمل کنید تا موقعیت مناسب خود را از دست ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. زهرا وفاکیش در

  سلام ، من دیشب خواب دیدم خوابم واضح یادم نیست ولی یه چیزی همش جلوی چشممه یه عالمه سوزن بزرگ کفه پای چپم رفته بود اندازه سوزن هایی که باهاشون رختخواب میدوزن من داشتم دونه دونه خودم از پام خارجشون میکردم هنوز حس ترس و حال بدشو دارم میشه بگین تعبیرش چی میشه ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   معبران بر مبناي اين قياس که قوام انسان بر مال و دارائي ثروت و مکنتي است که اندوخته، پا را به مال و دارائي تعبير کرده اند و به تجربه نيز ثابت شده که ثروت و دارائي شخص بيننده خواب در روياهايش به شکل پاي خودش شکل مي گيرد و مجسم مي شود.
   در تعبیر خواب سوزن هم باید گفت که به این معنا برای خواب شما خواهد بود که در اندوخته ی شما در اینده احتمالا خللی ایجاد میشود که شما میتوانید ان را رفع کنید و این خواب به قصد اگاهی شخص بیننده ی خواب آمده است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. محمودرضا صمدزاده در

  در خواب دیدم مرحوم متدرم مقدار زیادی سوزن وسنجاق به مقدار زیاد به دامان من وخواهرم ریخت

 8. خواب دیدم در حال جمع اوری سوزن ته گرد از روی زمین هستم و یه نگها به ظرفی در دستم کردم و دیدم ظرفم پوره سوزن ته گرد شده

 9. مهرنوش زیده سرایی در

  خواب دیدم که با سوزن ک نخ داشت ،داشتم یک لباسی ک دکمه اون افتاده را می دوزم و تعبیزش چی هست؟

نظر خود را بیان کنید