تعبیر خواب سوزن

دیدن سوزن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سوزن در خواب چیست؟

تعبیر دیدن سوزن در خواب

خود سوزن کاربرد و تنفیذ است. اگر در خواب ببینید که سوزن یا سوزن هایی دارید در واقع خواب شما می گوید امکانات متعددی در اختیارتان قرار می گیرد که کارها را پیش ببرید و موفق باشید.

اگر در خواب ببینید که با سوزن می دوزید به خصوص اگر مشاهده کنید که دو قطعه را به هم وصل می کنید امور متفرق خویش را سر و سامان می بخشید و کاری را بر روال مطلوب انجام می دهید.

به خصوص اگر با سوزن پارچه های ناهمرنگ را به هم بدوزید.


تعبیر خواب دوختن با سوزن

خیاط و خیاطی با در دست داشتن سوزن تعبیری متفاوت دارد. تعبیر ذکر شده در بالا وقتی صادق است که سوزن محور خواب شما باشد.


اگر دیدید سوزن به کسی دادید امکان و سهولت برای دیگران فراهم می آورید و اگر دیدید سوزن از کسی گرفتید کمک می طلبید و به شما یاری می شود.

در دست داشتن یا داشتن سوزن بدون سوراخ و ته گرد رو به رو شدن با مشکلی بزرگ و غیر قابل حل است.

سوزن بدون سوراخ مشکلی است که در اثر فتنه و نیرنگ و تزویر دیگری پدید آمده و وبال آن دامن بیننده خواب را گرفته باشد. چنانچه در خواب ببینید سوزنی را گم کرده اید و به دنبالش می گمردید زیان می کنید و امکاناتی را از دست می دهید.

گم کردن سوزن و جستجو برای یافتن آن در خواب خوب نیست.


فرو کردن سوزن در خواب

اگر ببینید سوزن را به جایی فرو می کنید بدون اینکه قصد دوختن داشته باشید کنجکاوی و فضولی است.

اگر در خواب ببینید سوزن را به جانداری فرو می کنید خواب شما می گوید از طرف شما به دیگران آسیب می رسد و شما باعث رنج و اندوه می شوید.

اگر در خواب ببینید که سوزن را به ماکول فرو می برید مثل هندوانه، خربزه، هویج یا همه چیزهای خوردنی دیگر خواب شما از خرابکاری و زیان رسانی خبر می دهد و نشان این است که شما به دیگران زیان مالی وارد می کنید.

☺ تعبیر خواب «سوزن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سوزن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


45 دیدگاه

 1. مجتبی

  سلام
  درخواب دیدم ۴سوزن ته گرد ویک میخ ته گرد بلند در کف پایم فرو رفته ۳ تاش رو درآوردم چهارمی مثل روده گوسفند هرچه میکشیدم کش می‌آمد وسوزن جدا نمیشد،سوزن را روی همان چربی کش امده کف پا گذاشتم ومیخ بلند همچنان در کف پایم بود وتلاشی برای بیرون آوردن نکردم یعنی بیدارشدم
  خواهشمندم تعبیر خواب را برایم بگویید

 2. Ali

  سلام ،من در خواب دیدم که تعدادی سوزن در پای راستم فرو رفته و آن سوزن ها نخ داشن من همه آن را بدون درد در آوردم، و فقط یکی که زیر انگشت شصت من بود کمی سخت تر بود و در خواب با خودم گفتم که این یکی کمی درد دارد و سخت بیرون می آید، همه می‌گفتند آیا درد داری ،و من بدون درد آنها را بیرون اوردم

 3. Ali

  سلام. من در خواب دیدم که تعدادزیادی سوزن در پای راستم فرو رفته و من در حال در آوردن آنها بودم ،اصلا درد نداشت و فقط یکی از آنها زیر انگشت شصت پام فرو رفته بود و آن کمی سخت در آوردم اما زیاد درد نداشت ،و سوزن‌ها هم نخ داشتند،

 4. ایلیا

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که یکی از همکلاسی هام،نمیدونم شوخی بود یا جدی ولی اون داشت تو حیاط مدرسه با سوزن یا یه چیزی شبیه اون بدنم مخصوصا دست هامو زخمی می کرد و من نمی‌تونستم کاری کنم.بعد از مدتی خودمو از قصد انداختم زمین و خودمو به بی هوشی زدم و بعد از اون ناظم با مهربانی بلندم کرد و بعد از اون دیگه بیدار شدم.

 5. سمیه نقلی

  سلام من خواب دیدم مادرم یه بالش سفید دردست داشت وخواهرشوهرم هم کنارم نشسته بود وروی بالش اول یک دوتا سوزن بود ولی هر کدوم برمی داشت وبه من میداد تعداد سوزن ها بیشتر بیشتر میشد از سوزن کوچک تابزرگ حتیسوزن ته گرد هم بود درآخر سر من چند تا سوزن ته گرد خوردم وآهسته حرف میزدم لطفا تعبیرش چیه میگید.ممنون میشم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند هم خیر باشد و هم نه. هم می تواند نشانی از فراوانی فرصت ها برای شما باشد و هم نشانی از ان باشد که برای شما در اینده چیزی که غیر قابل حل است رخ دهد که به واسطه ی داشتن فرصت ها طبیعی است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. Zahra

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم تعدای سوزن که بعضی از آنها صاف و براق و بعضی از آنها کج و زنگ زده هستند در نوک انگشتان تمام دست راستم و یکی از انگشتان دست چپم فرو رفته که با خودم می‌گویم این کار اقوام نزدیکم است و من بدون درد همه را از دستم خارج میکنم و از آن ها خون کمی جاری شد.
  لطفا در صورت اطلاع راهنمایی کنید. با تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب برای شما به این تعبیر باشد که کسانی در زندگی شما قصد کنجکاوی کنند که ممکن است همان اقوام شما باشند. سعی کنید که از دیگران دوری کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. آذر بابایی

  با سلام خواب دیدم من و برادرم و مادر به طور ناگهانی چند سوزن از لابه لای فرش پیدا کردیم که سوراخ سوزن بالا بود چند تاش صاف چند تاش کج و کوله

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب فرش امده است که نشان از زنی در زندگی ایشان است و در تعبیر خواب پیداکردن سوزن هم می تواند به این معنا باشد که از ایشان به شما موقعیتی رسد که می توانید کاری را انجام دهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. Zahra

  سلام.توروخداراهنمایی کنین،خواب دیدم توخونه مامان بزرگم یه عالمه سورن خیاطی ریخته،هی جم میکردم بازمیدیدم هنوز روی زمین پره سوزنه.تموم نمیشد..اضافه میشد.خیلی نگرانم چون منتظر جواب کنکورم هستم.کمکم کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعبیر خواب سوزن می تواند نشانه ای از رسیدن به موقعیت هایی است که می توانید از بین ان ها انتخاب کنید و از این رو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. نفس

  سلام من خواب دیدم تعدادی سوزن ته گرد در پای راستم فرو رفته و یکی از پام در میاره و دوتاش عمیق تر فرو رفته بود ک از خواب بیدار شدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب فرورفتن سوزن به بدن ممکن است بر اساس تعابیر خواب خیر نباشد و نشان از ان باشد که مشکلی برای بیننده ی خواب پیش اید که باید با کمک دیگری حل شود.
   سربلند و پیروز باشید

 10. علیزاده

  سلام میشه خواب منو هم تعبیر کنید؟…خواب دیدم مقدار زیادی سنجاق ته گرد روی زمین ریخته که تعدادیش توی گوشتی که پخته بودیم هم رفته

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب سوزن در غذا ممکن است نشان از ان باشد که مشکلی در رزق بیننده خواب پیش اید و از این رو باید بسیار اگاه باشید و حتما صدقه بدهید که انشالله برطرف شود.

 11. مریم

  سلام. من خواب دیدم من و یکی از خانم های فامیل رفتیم یه نگاهی به وسایل خیاطی یکی از اقوام بندازیم که دیگه خیاطی نمی کرد و وسایلش تو انباری گذاشته بود اون خانمی که همراهم بود یه جعبه درآورد که پراز سوزن و سنجاق ته گرد و ماکو بود همش هم منظم چیده شده بود اون خانم وسایل تو جعبه رو ریخت تو دامن من بهش گفتم چرا ابن کاری میکنی و ازش خواستم دیکه انجام نده و همه سوزن ها رو از تو دامنم درآوردم و دادم دست یه خانم دیگه که اومد تا بذار سر جاش.
  لطفا تعبیر خوابم رو بفرمایین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از تعبیر خواب خیاطی باشد و به معنای دیگری است و بایدبدانید که در تعبیر خواب خیاطی ممکن است خیر باشد و از این رو از بابت دیدن ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سعید

  خواب دیدم وقتی که دارم سوزن را نخ می کنم به یکباره دهانه سوراخ سوزن می شکند تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شکستن سوزن ممکن است نشان از ان باشد که در موقعیتی که به دست اورید اهمالی کنید که از دست رود.
   سربلند و پیروز باشید

 13. Mini

  سلام خواب دیدم دکتر رفتم وبرای شروع درمان سوزن بزرگی رو از پشت سر تو ناحیه گردنم فرو کردن به گفته خودش کمی سخت شد البته من دردی احساس نکردم ولی نگران شدم واسترس گرفتم چون سوزن از حلقم بیرون زدو ترسیدم صدمه دیده باشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دکتر رفتن ممکن است به معنایی دیگر باشد و به خواب سوزن اشاره نکند و از این در قسمت تعبیر خواب به دنبال تعبیر خواب دکتر رفتن بگردید.
   سربلندو پیروز باشید

 14. م. آ.

  در خواب دیدم که 3 عدد سوزن ته گرد قورت داده ام و حرکت آنها در درون بدنم را حس میکنم و مرا رنج می‌دهد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیرخواب خوردن سوزن ممکن است به این معنا باشد که بر اساس تعابیر خواب نشان از مشکلی برای بیننده ی خواب باشد که خود به دست خود به وجود اورد.
   سربلند و پیروز باشید

 15. منیره

  سلام بزرگوار .خواب دیدم کمی بالای زانوی من یه سوزن ریز که نخ میکنن تا ته فرو رفته و کمی دردش را حس میکنم و بعد سوزن رو از توی پام در میارم و در یه جای دیگه از بدنم هم سوزن بزرگ که اونم تو بدنم فرورفته و به استخونم که رسیده کج شده رو با کامل از تو بدنم کشیدم بیرون.
  این تعبیر چیه .ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیراین خواب ممکن است براساس تعبیر خواب فرورفتن سوزن در بدن نشان از مزاحمتی باشد که دیگری برای ایشان ایجاد کند.
   سربلندو پیروز باشید

 16. احسان شفیقی

  سلام
  در خواب دیدم وارد منزلم شدم و دیدم خانمم خیلی ناراحت وهراسان است رفتم داخل دیدم در گوشه سالن دخترم در رختخواب چمباتمه زده وبه من گفت مواظب باش واشاره کرد. به دور بر رختخواب واطراف آن.
  دیدم روی فرش به فاصله های کمی همه جا سوزن آجین شده وروی دیوار هم البته سوزنهای ریز خیاطی طوری نصب شده اند که نوک تیرشان روبه بال است البته در میان آنها تعداری میخ کوچک سیاه سر تیز هم قرار دارد خیلی خیلی ترسیدیم ولی طولی نکشید وبیدار شدم. لطف بفرمایید تعبیر ش را تا از نگرانی در آییم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب جای نگرانی ندارد و در تعابیر خواب آمده است که سوزن نشان از فرصت و در این خواب ممکن است به این صورت باشد که شما در اینده ی نه چندان دور به واسطه ی دخترتان فرصت هایی کسب خواهید کرد که سبب موفقیت و پیشرفت شما خواهد شد و یا حتی ممکن است این خواب اشاره ای به اینده ی خود ایشان باشد و در هر صورت این خواب برای شما خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 17. راضیه

  سلام، من خوابم دیدم تو دستم سوزن ته گرد دارم و می شمارم، میشا بگید تعبیر خوابش چی‌میشه!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خود سوزن کاربرد و تنفيذ است. اگر در خواب ببينيد که سوزن يا سوزن هايي داريد در واقع خواب شما مي گويد امکانات متعددي در اختيارتان قرار مي گيرد که کارها را پيش ببريد و موفق باشيد.و خواب شما نیک است و تعبیری بذر بد بودن ندارد.
   سربند و پیروز باشید .

 18. معصومه

  سلام من خواب دیدم تعداد خیلی زیادی سوزن ته گرد از دهانم خارج کردم و انداختم سطل آشغال و تقریبا سه بار اینکار رو کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شمااحتمالا در اینده ضرر مالی در پیش داشته باشید کهباید اگاه باشید و از این اتفاق جلوگیری به عمل اورید .
   و صدقه دادن را فراموش نکنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 19. نننننن

  خواب دیدم در جمعی هستم و 4تا سوزن ته گرد به مادربزرگم دادم که برایم نگه دارد نشانه چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که اگر ديديد سوزن به کسي داديد امکان و سهولت براي ديگران فراهم مي آوريد و این خود به این معناست که شما برای ایشان کاری انجام میدهید تا اینکه روزی برای شما جبران شود و بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 20. یوسف

  با سلام. خواب دیدم بر روی یک تختخواب در محل کار تعداد زیادی سوزن تگرد بر روی طناب یا آویزی آویزان شده و تعداد کمی از سوزن ها بر روی تشک رختخواب ریخته بود. و من در حال جمع کردن و آویختن آنها هستم. چون آنجا نشسته یا خوابیده بودم 3-2 تا از سوزن ها به پا و بدنم فرو رفته که یکی از آنها در پایم به شکل عمیق تری فرو رفته بود که با کمک یکی از همکاران آن را خارج می کنیم.
  لطفا تعبیر بفرمایید.
  متشکرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سوزن در خواب نشان بر حل کردن مشکلات است و اینکه خواب شما از دشمنانی خبر می‌دهند که شما آنها را در محل کار دارید وه تا حدودی آنها را از طریق روابط دوستانه از خود دور کرده اید بهشکل یک طناب در یک راستا قرار گرفته اند. اما احتمالا در همان محیط برای شما مشکلی پیش می آید که باید از طریق همکارتان آن مسئله را حل کنید. پس زیرکانه عمل کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. Meysam

  سلام من خواب دیدم که به مرده سوزن و سنجاق دادم میشه بگید تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سوزن بر این معنی است که موقعیت شغلی مهمی به دست می آورید. و این که آن را به مرده می‌دهید نشان خوبی نیست و هوشیارانه عمل کنید تا موقعیت مناسب خود را از دست ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. زهرا وفاکیش

  سلام ، من دیشب خواب دیدم خوابم واضح یادم نیست ولی یه چیزی همش جلوی چشممه یه عالمه سوزن بزرگ کفه پای چپم رفته بود اندازه سوزن هایی که باهاشون رختخواب میدوزن من داشتم دونه دونه خودم از پام خارجشون میکردم هنوز حس ترس و حال بدشو دارم میشه بگین تعبیرش چی میشه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   معبران بر مبناي اين قياس که قوام انسان بر مال و دارائي ثروت و مکنتي است که اندوخته، پا را به مال و دارائي تعبير کرده اند و به تجربه نيز ثابت شده که ثروت و دارائي شخص بيننده خواب در روياهايش به شکل پاي خودش شکل مي گيرد و مجسم مي شود.
   در تعبیر خواب سوزن هم باید گفت که به این معنا برای خواب شما خواهد بود که در اندوخته ی شما در اینده احتمالا خللی ایجاد میشود که شما میتوانید ان را رفع کنید و این خواب به قصد اگاهی شخص بیننده ی خواب آمده است.
   سربلند و پیروز باشید

 23. شاهو

  تعدادی سوزن روی زمین افتاده من دارم جمش میکنم

 24. محمودرضا صمدزاده

  در خواب دیدم مرحوم متدرم مقدار زیادی سوزن وسنجاق به مقدار زیاد به دامان من وخواهرم ریخت

 25. نسیم

  خواب دیدم در حال جمع اوری سوزن ته گرد از روی زمین هستم و یه نگها به ظرفی در دستم کردم و دیدم ظرفم پوره سوزن ته گرد شده

 26. علی

  سوزن از پای مرده در اوردن

 27. مهرنوش زیده سرایی

  خواب دیدم که با سوزن ک نخ داشت ،داشتم یک لباسی ک دکمه اون افتاده را می دوزم و تعبیزش چی هست؟

نظر خود را بیان کنید