تعبیر خواب هندوانه

دیدن هندوانه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن هندوانه در خواب چیست؟

تعبیر خواب هندوانه چیست

ديدن هندوانه در خواب بسيار خوب است به خصوص اگر قرمز و رسيده باشد و شما از خوردن آن احساس لذت کنيد.

معبران تعابیر متفاوتی را برای هندوانه بیان کرده اند .برخی از آنها معتقدند که دیدن هندوانه در خواب خوب، نیست و باعث ناامیدی می باشد.

در حالیکه در کتاب سرزمین رویاها درباره تعبیر خواب هندوانه چنین آمده، است که هندوانه به معنای پول و شانس است.

در ادامه تعابیری مختلف درباره هندوانه را مشاهده می کنید:

تعبیر خواب هندوانه در کتاب سرزمین رویاها چنین آمده است:

هندوانه در خواب یعنی  نتایج بسیار عالی در کار است. هندوانه به بچه ها دادن به معنای خوشبختی است.

تعبیر خواب دیدن هندوانه توسط بیمار این است که او بهبود می یابد و خوب می شود. خوردن هندوانه به این معنا است، که امیدهای شما بی اثر می ماند.

تعبیر خریدن هندوانه در خواب به این معنا است که پول و شانس در راه است. تعبیر خواب پرورش هندوانه، این است که یک ناشناس به شما هدیه ای می دهد.


منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

نعبیر دیدن هندوانه در خواب

دیدن هندوانه در خواب بسیار خوب است به خصوص اگر قرمز و رسیده باشد و شما از خوردن آن احساس لذت کنید.

یوسف نبی علیه السلام گوید: دیدن هندوانه بیماری بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خربزه

آنلی بیتون درباره هندوانه مى‏گوید:

دیدن هندوانه در خواب ، به معنای بیمار شدن و دست زدن به اقدامات ناموفق است. خوردن هندوانه در خواب، دلالت بر کاری شتابزده دارد که موجب نگرانی شما خواهد شد.

اگر در خواب هندوانه ببینید، به این معنا است که سلامتى شما در خطر است. اگر در خواب مشاهده کنید، که هندوانه خورده اید، به این معنا است که مرتکب اشتباهى خواهید شد.

دیدن هندوانه های در حال رشد، نشانه آن است که گرفتاری فعلی نتیجه مساعدی به دنبال خواهد داشت.


تعبیر خواب هندوانه از دید حضرت دانیال

تعبیر خواب بوته هندوانه مردیست بسیار با خیر و ثروتمند.

همچنین بخوانید: تحقیق درباره خواص هندوانه

☺ تعبیر خواب «هندوانه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «هندوانه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


33 دیدگاه

 1. شعیب

  سلام من خواب دیدم که در بازار فروش هندوانه رفته ام و میبینم ماشین های زیادی هندوانه پر میشود و یه جایی برده میشه بعدش یک مردی را تعقیب میکنم و به جایی میرسم میبینم شراب زرد می‌نوشد و برای من هم میریزد وقتی شراب را می‌نوشم شیرین می‌باشد و بسیار مرا مست میسازد تا اندازه که راه رفته نمیتونم تعبیرش چه خواهد بود؟

 2. سمیه

  سلام،خواب دیدم که در حیاط پدرم ،مقدار زیادی بوته هندوانه رشد کرده و من به همراه خونواده به تاکید پدرم ،بوته هندوانه رو ریز ریز خرد کنیم ،قاطی آب میکنیم میخوریم،یعنی آب تو لیوان همراه با گیاه خرد شده هندوانه بود،در ضمن بابام فوت کردن،هنوز چهلم نشده

 3. جانا

  سلام من خواب دیدم با پوست هندوانه اشکالی میسازم و مورد تشویق بقیه قرار میگیرم

 4. مجیدم

  با سلام خواب دیدم توی حرم امام رضا میخاستم میوه بخورم هرچقدر گشتم فقط سه مدل میوه پیدا میکردم موز هندوانه قرمز و آبدار و سیب سبزو زردو قرمز
  تعبیر چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   با توجه به تعبیر این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده به واسطه ی نیت صافتان خیری را دریافت کنید که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. امین

  سلام در خواب دیدم بوته هندوانه با هندوانه های بزرگ که بخشی از بوته در زیر اب در جوب اب بود و من میخواستم یکی از هندوانه های زیر اب رو بکنم

 6. حسینی

  سلام خواب دیدم از باغی که داریم آب میدهیم
  هندوانه و خربزه برای همکاران میچینم سفره انداخته میخورن و درآخر من هم بعد آنها به تنهایی شروع به خوردن کردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما تعبیری خیر داشته باشد و نشان از ان باشد که در اینده نه چندان دور خیری به شما رسد که سبب ارامش شما شود.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سمیرافراهانی

  سلام خواب دیدم هندوانه در بوته هس برای پدرم بود تعبیر چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعبیر خواب هندوانه در خواب به فصل آن هم بسیار به خیر امده است و می تواند نشان از ان باشد که خیری برای شما و ایشان در راه است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. z,gh

  سلام خواب دیدم که داشت سیل میومد بعد چندتا حیوون خیلی خوشگل مثل اردک و جوجه و خرگوش دیدم بعد با خودم گفتم اینا غرق نشن بعد تنها چیزی که پیدا کردم پوست هندونه ی خیلی بزرگی بود همه ی حیوون ها رو توی پوست هندونه گذاشتم تو بغلم گرفتم سیل رو من ریخت اما هیچ تکانی نخوردم از جام انگار یکی پاهام رو گرفته بود و نمیزاشت من غرق بشم ولی بعد تونستم حیوونا رو با اون پوست هندونه نجات بدم
  ممنون میشم جواب بدین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب هندوانه ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده باید پولی را خرج کنید که به بیشتر ان برسید و به دیگران کمک کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. Hamida

  سلا من در خواب دیدم هندوانه را خیلی به عجله و خیلی زیاد خوردم وبه تعبیرش چی است

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب هندوانه خوردن ممکن است به این معنا باشد که در اینده شما موقعیتی یابید که باید به سرعت از ان استفاده کنید که برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. اکبرباقری

  سلام عرض ادب بنده خواب دیدم تو مزرعه هندوانه هستم و تعدادشان زیاده بزرگ کوچک هستن و به دنبال من میان هندوانه ها

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب هندوانه این خواب میتواند به معنای آن باشد که چیزهایی خیر به دنبال شما ایند و باید این هنر را به خرج دهید که از آن ها بهترین استفاده را بکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. محمودعیسوندرجبی

  من توی خواب دیدم که چندتا هندوانه بزرگ و کوچک وسط خیابون که مال آشنایی بودن دیدم یکی رو برداشتم چاقو زدم سرخ و شیرین بود و یکی که چاقو زده بود اولی بزرگ و دومی که بازشده بود کوچک دوتاهم شیرین بودن ازش خریدم پول ازم نگرفت خواستم ببینم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب دیدن خرید هندوانه در خواب به معنای آن میتواند باشد که برای شما پول و رزقی در راه است که می تواند بسیار خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. Sara

  اسلام من خواب دیدیم که درخواب به یکی از رفتگان به خواست خودش درخواب هندوانه میدهم و میخورد هندوانه سالم قرمز وآبداربود لطفا تعبیراین خواب رو بهم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   برای ایشان خیراتی دهید که انشالله به واقعیت بپیوندد و بدانید که این خواب برای ایشان خیر است.
   سربلند وپیروز باشید.

 13. سام

  من رد خواب مدیران سابق خود و خودم را دیدم که هندوانه های رسیده و زیادی در دوستانمان میباشد لطفا تعبیر بفرمائید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند نشان گر ان باشد که شما موقعیتی خوب را از دست داده اید و پول و رزقی در ان برای شما نهفته بوده است.
   اما این موضوع بر اساس تعابیر موجود است و لزوما صحیح نمی باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. sahel

  سلام.من خواب دیدم همه فامیلم جمع شدن توخونمون وبراشون یه چیزی مثل خربزه اوردم که پوستش آبی بود خیلی هم خوش رنگ بود خودم تعجب کرده بودم ولی وقتی شکستمش توش هندوانه بود.هندوانه هم یه جوری بودمثل رنگ نارنجی داشت ولی تخمه هاش قرمز بود.همه هم خوردن.میشه تعبیرشوبرام بگین.هرجاگشتم تعبیرشوپیدانکردم.ممنون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که شما موضوعی برای رسیدن به پول دارید که ممکن است توجه شما را جلب نکرده است.
   از این رو بیشتر به اطراف خود توجه کنید و سعی کنید که از دیگران هم کمک بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. نسترن

  باسلام،خواب دیدم شب یلداست و خونه پرازمهمان،بایکی از اقوام که الان فوت شده تصویری صحبت میکردیم که گفت هندونه خریدین یانه،و ما تازه یادمون افتاد واسه یلدا چیزی نگرفتیم،من گفتم میرم کمی اناروپفیلاو هندونه بخرم،اول از همه رفتم یه هندونه خریدم که فروشنده داشت تعریف میکردشیرینه و…،میخاستم هندونه رو بردارم و از مغازه خارج شم که از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار خیر است و بر اساس تعابیر خواب می تواند به این صورت معنا شود که از جانب ایشان موضوعی وجود دارد که اگر به ان توجه کنید برای شما پولی و رزقی ممکن است در آن نهفته باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. مجید

  سلام
  من تو خواب بوته هندوانه دیدم با هندوانه ها یه ریز و درشت و تازه
  و
  جالبش این بود که این هندوانه ها از درختان سبز گردو بالا رفته بودن و هندوانه ها از بوته ها ایران بودن و اهالی شهر که میشناسمشون درحال برداشت محصول بودن و هندوانه قرمز و ابدار بودن من فقط میدیدم که مردم دارن چیکار میکنن هم درخت گردو رو کامل مشاهده کردم هم بوته ها یه هندوانه که از درخت بالا رفته بودن و میوه داده بودن. تعبیر این چی میشه کل اینترنت سایت هاش رو گشتم

  و نمیدونم چطوری از تعبیری که میکنید مطلع شم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که برای شما بسیار خیر است و نشان از ان می تواند باشد که شما در اینده از چیزی که انتظار ندارید خیری عظیم نصیبتان خواهد شد که باید قدر آن را بدانید و بدانید که این خواب و عجایبی که در ان دیده اید برای شما خیر است اگر خدا بخواهد.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. حسن طاهرخانی

  با سلام ، من در خواب جالیزی پر از هنوانه های بزگ دیدم . لطف کنید تعبیرش را بفرمایید .با سپاس فراوان . حسن طاهرخانی 17/8/99

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این تعبیر باشد که شما در اینده ای نه چندان دور با شخصی که بسیار خیر و نیکو است اشنا خواهید شد که برای شما خیری به ارمغان خواهد آورد.
   سربلند و پیروز باشید

 18. سعید

  باسلام خواب دیدم لبه پشت بام یه بوته هندونه سبز باشاخه برگ به اندازه یه متر روییده دقیقا در لبهش قسمت سراشیبی لطفا تعبیر بفرمایید با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب هم به معنایی است که قبلا به ان پاسخ داده شده است و می تواند نشانه ای از وجود شخصی در زندگی شما باشد که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 19. محمد رضا حق شناس

  با سلام و احترام یکی از دوستان خواب دیده که من هندوانه قرمز در بین همسایگان تقسیم میکردم لطفا تعبیرش را بفرمایید . سپاسگزارم

نظر خود را بیان کنید