تعبیر خواب تلفن

دیدن تلفن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تلفن در خواب چیست؟

دیدن تلفن در خواب

تلفن دیدار دوستان و عزیزان است. این در صورتی است که زیاد با تلفن سر و کار نداشته باشید. اگر در خواب ببینید که تلفن دارید به دیدار دوستی نایل می شوید برای کسانی که تلفن در خانه دارند این خواب عادی است.

تلفن شکسته و خراب شکست عاطفی است. چنانچه در خواب ببینید تلفن شکسته ای دارید یا گوشی را برمی دارید صدایی نمی شنوید بین شما و کسی که مورد توجه شماست مفارقت می افتد یا کدورت حاصل می شود.

از تلفن صدای غیر مانوس شنیدن نیز همین تعبیر را دارد و گویای این است که دوستی از شما آزردگی دارد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب موبایل

☺ تعبیر خواب «تلفن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تلفن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

 1. ناشناس

  سلام خواب دیدم با عزیزی که خیلی دوسش دارم ،باهاش تلفنی حرف میزنم اون زنگ زده بود ( البته باهاش تا به حال تلفنی حرف نزدم !) باهم خندیدیم و سوال پرسید و … بعد یهو تلفن قطع شد با خودم فکر کردم حتما شارژش تموم شده منتظر موندم ۲۰ دقیقه و فلان زنگ نزد گوشی خودمو برداشتم و از گوشی خودم زنگ زدم ولی جواب نداد بعد یهو از خواب بلند شدم میشه تعبیرش و بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دلیل خواب شما نشان بر علاقه و احساس شما است بر آن چه که دوست دارید اتفاق بیفتد و اینکه صحبت کردن با تلفن نشان بر رابطه اجتماعی نیک و روابط عمومی بالا است برای شما و احتمالا این هم وجود دارد که به زودی با آن شخص صحبتی از نزدیک داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. نرگس

  خواب دیدم دارم شیرینی تو جعبه میچینم بعد عشقم ک تازه دوروزه قهر کردیم زنگ زده میگه چته چرا حالت بده آماده شو دارم‌میام‌دنبالت
  تعبیرش چیه؟:))))

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شیرینی بر این صورت امده است که تعبیر بر شیرین کامی است و به این معنی است که ناراحتی شما تمام خواهد شد و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. Esi

  سلام خواب دیدم تلفنی با دوست دختر سابقم که الان باهاش قهرم صحبت میکردم و اون میگفت با یکی دیگست و قصد ازدواج داره با اون پسر و من در جواب بهش میگفتم خوابتو دیدم که توو خواب با عجز و التماس میگفتی بهم برگرد امیر(قبلا خواب دیدم که با التماس ازم میخواست برگردم) و بهش میگفتم فکر کن روو کارات که اگه بیشتر از این اشتباهای مرتکب شی بعد برگردی دیگه من نمیخوامت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر احساسات شما دارد و اینکه شما به دلیل ترس از دست دادن ایشان همچین خوابی را دیده اید پس قبا اینکه ایشان را از دست بدهید سنگهایتان را با ایشان وا بکنید تا ارامش را به خود بر گردانید.
   سربلندو پیروز باشید.

 4. ….

  سلام من خواب دیدم تلفن ثابت خونمون دارم تمیز میکنم بعد گوشش شکست معنیش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تلفن ديدار دوستان و عزيزان است. اين در صورتي است که زياد با تلفن سر و کار نداشته باشيد. اگر در خواب ببينيد که تلفن داريد به ديدار دوستي نايل مي شويدبراي کساني که تلفن در خانه دارند اين خواب عادي است. تلفن شکسته و خراب شکست عاطفي است. چنانچه در خواب ببينيد که گوشی شکسته نشان بر این میتواند باشد که در رابطه های که با اطرافیانتان دارید دچار مشکل خواهید شد و اینکه این خواب شما را از این امر میخواهد اگاه کند که از بگو مگو بپرهیزید و برای ارامشتان صدقه دهید که رفع بلا شود انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. هانیه

  با سلام و احترام
  خواب دیدم تلفنی با یک عزیز صحبت می کردیم و من موقع صحبت کردن در ساحل مقابل دریای آرامی ایستاده بودم و در ادامه ی خوابم دیدم با اون شخص دیداری داشتم و مقابلمون شیرینی خامه ای سفیدرنگ بود و من داشتم از اون شیرینی ها می خوردم . لطف میکنید بفرمایید تعبیرش چیه ؟ ممنون میشم.

 6. سمیرا

  سلام. خواب دیدم. مادر بزرگم که فوت کرده به خانه مان آمد پ در میان جمع. مرا بوسید و هر دو اشک شوق می‌ریختیم. مرا در اغوش گرفته بود. تعبیرش چی میشه.

  • علی

   هیچی دبگه من ا… توفیق رفتی اونور دست مارم بگیر خسته شدیم ازین زندگی

نظر خود را بیان کنید