تعبیر خواب تلفن

دیدن تلفن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تلفن در خواب چیست؟

دیدن تلفن در خواب

تلفن دیدار دوستان و عزیزان است. این در صورتی است که زیاد با تلفن سر و کار نداشته باشید. اگر در خواب ببینید که تلفن دارید به دیدار دوستی نایل می شوید برای کسانی که تلفن در خانه دارند این خواب عادی است.

تلفن شکسته و خراب شکست عاطفی است. چنانچه در خواب ببینید تلفن شکسته ای دارید یا گوشی را برمی دارید صدایی نمی شنوید بین شما و کسی که مورد توجه شماست مفارقت می افتد یا کدورت حاصل می شود.

از تلفن صدای غیر مانوس شنیدن نیز همین تعبیر را دارد و گویای این است که دوستی از شما آزردگی دارد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب موبایل

☺ تعبیر خواب «تلفن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تلفن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


46 دیدگاه

 1. یلدا

  من خواب دیدم تو خونه بودم کراشم بهم زنگ زده وگفته بیا بیرون منتظرتم
  ولی باهم کات کردیم دیگه صحبت نمیکنیم

 2. یلدا

  من خواب دیدم کسی که دوسش دارم و در حال حاضر باهم صحبت نمیکنیم بهم زنگ زده و گفته بیا بیرون منتظرتم

 3. حسنی

  با سلام
  من بعد از مدتها از جدایی مون خواب دیدم بهم زنگ زده و باهام
  خیلی خوب حرف میزنه و میگه خوشحاله از اینکه صدامو میشنوه درحالی که برای همیشه باهام خدافظی کرده و دیگه باهم در ارتباط نیستیم ؛ تعبیرش چیه؟؟

 4. حدیث

  سلام
  من خواب دیدم با کسی ک کات کردم و اون اصلا منو الان نمیخواد ت خواب زنگ زد بهم وداشتم حرف میزدیم اما یادم نمیاد دقیق چی گف فقد اینو یادمه ک گف برم باز زنگ میزنم بهت

 5. seti

  با سلام من یه شب خاب دیدم کسیو که دوسش دارم.(خودش میدونه) بهم زنگ زده اولش با احوال پرسی بود ولی بعدش ازم بخاطر اینک کنارشم و دوسش دارم و اینک بهش اهمیت میدم تشکر میکنه هردومون خیلی خوشحال و خندون بودیم بعد یهو گفت میخام دندونمو رنگ کنم بنظرت چه رنگی کنم منم خیلی عادی جواب دادم گفتم هررنگی ک دلت میخاد بکن انگار میخاست موهاشو رنگ کنه ولی وقتی گفت دندونمو بعدازاینک از خاب بیدارشدم یکم ترسیدم ک چرا راجب رنگ کردن دندان حرف زد ممنون میشم تعبیرش را برایم بگویدد با تشکر

 6. زهرا

  سلام دخترم ۱۹ خواب دیدم معشوقم با پدرم تماس گرفته و از اون راجب اخلاق مادرم میپرسه …ومن توی خواب فکرم سمت این رفت ک ینی میخواد در واقع منو بشناسه …

 7. ناشناس

  سلام وعرض ادب
  من خواب اقایی رو دیدم که چند وقت کاتیم دیدم باهام تماس گرفته ومن رفتارخوبی باهاش دارم کلا توخواب یادم نبود من واون باهم کاتیم گفتم بهش چیکار میکنی گفت دارم سیگار میشکم بااینکه ادم سیگاری نیس ومن حالش وپرسیدم ودیگه ساکت شدم اون داشت حرفای خیلی خوبی میزد که من توخواب بغضم گرفت برا حرفاش واینکه بهش گفتم الان که مشهدی التماس دعا وسیگار نکش وقطع کردم ولی انگار که ما باهمیم وصحبت میکنیم
  ممنون میشم که تفسیر کنین ❤

 8. arash

  سلاام من خاب دیدم ک دارم ب کسی ک دوسش دارم زنگ میزنم بعد با هم حرف میزنیم بعد صدای اون نمیادا اما خب مشخص بود ک داشتیم باهم حرف میزدیم چون من جوابشو میدادم بعدش گفت الان دوباره زنگ میزنم، و قطع کردیم بعدش دیگ تماسی نبود

 9. صادقی

  سلام خواب دیدم معشوقم به من زنگ زده من وصل نکرده بودم یه دلیل اینکه تو مکان مناسبی نبودم بعد قطع شد نتونستم زنگ بزنم

 10. صادقی

  سلام من خواب دیدم معشوقم به من زنگ زده من وصل نکردم ولی داره صحبت میکنه بعد قطع شد.

 11. جمیله

  سلام !
  خواب دیدم که کسی که می شناسم به من زنگ زد و گفت که فلانی که خواهرت است فوت شده است. من از درد به خود می پیجیدم و گریه می کردم . گریه ای که تا بحال اینطور گریه نکرده بودم . من در حال جمع کردن میوه و غذا بودم برای بچه های خواهرم که از خواب بیدار شدم . تعبیر خواب چه می باشد .

 12. ملیکا

  من خواب دیدم که گوشی کراشم دستمه و کنجکاوی میکنم ببینم چی توشه و تو اون لحظه به گوشی کراشم اس ام ای میاد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این نوع خواب ها که در واقعیت علاقه ای بین بیننده ی خواب و شخص موجود در خواب وجود دارد دارای تعبیر نیست و از این بابت نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. رویا

  سلام و خسته نباشید من خواب دیدم کسیکه دوسش دارم و الان هم باهم هستیم بازداشت شده و تو زندانه دلیلشو نفهمیدم ولی فک کنم بخاطر یه مشکل کاری بود . از اونجا بهم زنگ میزد تند تند و خیلی عادی باهام صحبت میکرد و میگفت خیلی زود سوتفاهم برطرف میشه و ازاد میشه و دو تا مورد جالب تو خوابم بود یکی اینکه من تو خیابون شلوغ میرفتم و هم تلفن خونه همراهم بود و هم موبایلم که با جفتشم با معشوقم صحبت میکردم و یکی دیگه اینکه یه زلزله ۳ ریشتری ولی خیلی تکون دهنده و درعین حال بدون خرابی تهران اومده بود و اینم تلفنی بهش گفتم ولی من انگار از زلزله نترسیده بودم یعنی ترس نداشتم . خلاصه خوابم اینا بود لطفا برام تعبیر کنین .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب زندان ممکن است برای ایشان به این معنا باشد که نشانه ای از گرفتاری است و بر اساس تعبیر خواب تلفن هم ممکن است به این معنا باشد که باید با روابط شما این گرفتاری برای ایشان حل شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. مهدیس

  باسلام. در خوابم پسری که میشناسمش بهم زنگ زده بود. بهم پیشنهاد آشنایی داد و سعی داشت من رو قانع کنه اما من کمی بی تفاوت بودم. 92 دقیقه با هم صحبت کرد. پدرم کنارم نشسته بود و خیلی استقبال کرد و گفت بگو با خانوادش بیاد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب برای شما تعبیری ندارد و اشاره ای به ناخوداگاه شما و ایده ال های ذهنی شما برای روابطتان است و از این رو از بابت دیدن ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. غزل

  من خواب دیدم جنس مخالفی که اورا دوست دارم با من تماس گرفته و بعد مدتی خودش هم به مکانی که من بودم آمد(او خودش می داند به او علاقه دارم)
  تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و اشاره ای به ناخوداگاه شماست که در ان به این موضوع فکر کرده اید و از این رو از بابت دیدن این خواب نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. بهار

  سلام من خواب دیدم تو خیابونی که قبلا منو دوست پسر قبلیم کات کرده بودیم وایسادم نمیدونم اون زنگ زد یا من. ولی باهم صحبت کردیم گاها طرف مقابلم ساکت میشد و چیزی نمیگفت. وبعد اینک چن بار صداش میزدم و سوالی ازش میپرسیدم جواب میداد بهم. حین صحبت یکی از اشناهامو دیدم ک مجبور شدم گوشی رو قطع کنم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این نوع خواب ها که اشاره به خاطرات قدیمی دارد که ان ها را به شکل دیگری بازگو می کند دارای تعبیر نیست و اشارات ناخوداگاه شما به این موضوع است و از این رو از بابت دیدن ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. Naz

  سلام من سه سال با یه نفر به قصد ازدواج دوست بودم خیلی باهام خوب بود بخاطر کار رفت خارج باز کم محبتی نکرد هی زنگ میزد هی پیام میداد که اواخر نمیدونم چیشد کلا رابطمون قطع شد حداقل بخاطر حرمت روزایی که باهم بودیم یه خدافظی هم باهام نکرد شاید انتظار داشت من برم دنبالش که منم کاری نکردم الان نزدیک یه ساله رابطمون قطعه و من یه خواستگار دارم و نمیدونم چیکار کنم چند شبه هی خواب دوست پسر قبلیمو میبینم اخرین خوابم اینطوری بود که اون بهم زنگ زده بود داشت حرف میزد انگار ازم گلایه داشت از تن صداش معلوم بود که نارحته منم هرچی از دهنم دراومد بارش کردم یه دفعه یه خانوم تلفن رو گرف ازش و گف من خواهرشم و خوب شد داداشم ازت جدا شد بعد من گفتم ایشالله خدا سرت بیاره اشکال نداره و گوشیو قطع کردم .از خواب بیدار شدم میشه بگین تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و بیشتر نشان از ترس شما از انتخاب است و از این رو بر اساس منطق و کار صحیحی که دیگران برای شما پیشنهاد می کنند سعی بر انتخاب کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 18. میلاد

  سلام من خواب دیدم یکی دوست دوست هایم به نام امیر بهم زنگ می‌زند ولی وقتی گوشی را برداشتم یک دختر با من حرف و مرا تهدید کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب که ممکن است در تعبیر خواب تلفن باشد و نشانه ای از ارتباط باشد به این معنا هم ممکن است باشد که برای شما اینخواب به این تتعبیر است که در اینده باکسی رابطه برقرار کنید که دقیقا مخالف ان چه است که می پندارید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. سارا

  با سلام.
  من خواب دیدم که با کسی که دوستش دارم دارم حرف میزنم یهو دعوامون میشه و اون انگار از من زده شده گوشیش زنگ میخوره و میره بعد من دوبار گوشی موبایلو توی خوابم دیدم
  بعدش اون که گوشیشو گوشی ساده رو توی ماشین جا گذاشته بود من رفتم اونو برداشتم تا بخاطر اون بیاد دنبالم از توی ماشینش درش هم باز بود پژو سفید 405 ولی اون تلفنش زنگ خورد رفت بعد اینکه من گوشیو برداشتم رفتم دنبالش تا بگم چرا منو نمیخواد و.. داداش بزرگم اومد و همه چیو دید و منو کتک زد و منو برد خونه البته این دعوا لب یه دره بود که او داشت با تلفن حرف میزد
  بعد تو خونه با بابامم دعوام شد مامانم غر میزد داداش بزرگم به کوچیکه پیام میداد انگار که بدونه و بیاد خونه و منو دعوا کنه منم گوشی خودمو و گوشی سادهه که باش آوردمش خونه رو برداشتم و رفتم توی اتاق تاریک… که بعدش از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است دارای تعبیر نباشدو اشاره ای به ترس های درونی شما برای رابطه تان باشد که در واقعیت از اگاه شدن دیگران بسیار ترس دارید و به همین علت در خواب خود به این صورت دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. سپیده

  سلام من دختری 17ساله و مجردم شبی در خواب دیدم با معشوق سابقم تلفنی حرف میزدم
  وباهم بگو بخند میکیردیم
  خیلی خوب باهم حرف میزدیم و معشوق سابقم همش تو تلفن خندش میگرفت
  تعبیرش چیه ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس انچه که در خواب های قبلی گفته شده است می تواند دارای تعبیر نباشدو به خاطرات شما اشاره کند که در ان حسرتهایی که داشته اید را به بهترین شکلی که خودتان خواسته اید می بینید و از این رو از بابت دیدن ان نمی توان به چیزی اشاره کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 21. مهنا

  با سلام
  کسی که بهش علاقه داشتم ولی خب خودش نمیدونه و فکر میکنه مثل دوست دوستش دارم رفته بود تو رالطه و من هم برای اینکه بهش نزدیک باشم با دوستش اوکی شدم
  تو خواب دیدم بهم زنگ زده بود ویدیو کال چون هیچ وقت باهام ویدیو کال نگرفته بود کلی تعجب کردم و بعد بهش گفتم که دوسش دارم و بخاطر اون با دوستش اوکی شدم گفت حالا فعلا باهم اوکی باشین همینقد رو یادمه
  تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما به احتمال زیاد دارای تعبیر نیست و از طرفی هم اگر دارای تعبیر باشد ممکن است نشانه ای از به حقیقت پیوستن این موضوع باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 22. حنا

  باعرض سلا م
  خواب دیدم ک از صدای زنگ‌ زدن‌گوشی همراهم صبح از خواب پریدم بعد کسی پشت خط بود که بالا دستی من توکار هستن وازش خوش میاد ؟ازخاب ک پریدم داشت اذان صبح و میگفت…..
  تعبیر خاصی داره؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیرخواب تلفن امده است که از انجا که نشانه ای از ارتباط است ممکن است این خواب برای شما به این تعبیر باشد که در اینده به این صورت ایشان را ببینید و رابطه ای که مشخص نیست از چه نوعی است بین شما و ایشان برقرار شود.
   سربلند و پیروز باشید

 23. A

  سلام من خواب دیدم به کسی که دوستش داشتم زنگ زدم و اون گوشی را به بالاش داد و باباش بامن حرف زد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب شما ممکن است ترس شما از پی بردن دیگران به ان چه بین شما و ایشان است باشد و از این رو از بابت دیدن این خواب نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. ناشناس

  سلام خواب دیدم با عزیزی که خیلی دوسش دارم ،باهاش تلفنی حرف میزنم اون زنگ زده بود ( البته باهاش تا به حال تلفنی حرف نزدم !) باهم خندیدیم و سوال پرسید و … بعد یهو تلفن قطع شد با خودم فکر کردم حتما شارژش تموم شده منتظر موندم ۲۰ دقیقه و فلان زنگ نزد گوشی خودمو برداشتم و از گوشی خودم زنگ زدم ولی جواب نداد بعد یهو از خواب بلند شدم میشه تعبیرش و بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دلیل خواب شما نشان بر علاقه و احساس شما است بر آن چه که دوست دارید اتفاق بیفتد و اینکه صحبت کردن با تلفن نشان بر رابطه اجتماعی نیک و روابط عمومی بالا است برای شما و احتمالا این هم وجود دارد که به زودی با آن شخص صحبتی از نزدیک داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. نرگس

  خواب دیدم دارم شیرینی تو جعبه میچینم بعد عشقم ک تازه دوروزه قهر کردیم زنگ زده میگه چته چرا حالت بده آماده شو دارم‌میام‌دنبالت
  تعبیرش چیه؟:))))

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شیرینی بر این صورت امده است که تعبیر بر شیرین کامی است و به این معنی است که ناراحتی شما تمام خواهد شد و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. Esi

  سلام خواب دیدم تلفنی با دوست دختر سابقم که الان باهاش قهرم صحبت میکردم و اون میگفت با یکی دیگست و قصد ازدواج داره با اون پسر و من در جواب بهش میگفتم خوابتو دیدم که توو خواب با عجز و التماس میگفتی بهم برگرد امیر(قبلا خواب دیدم که با التماس ازم میخواست برگردم) و بهش میگفتم فکر کن روو کارات که اگه بیشتر از این اشتباهای مرتکب شی بعد برگردی دیگه من نمیخوامت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر احساسات شما دارد و اینکه شما به دلیل ترس از دست دادن ایشان همچین خوابی را دیده اید پس قبا اینکه ایشان را از دست بدهید سنگهایتان را با ایشان وا بکنید تا ارامش را به خود بر گردانید.
   سربلندو پیروز باشید.

 27. ….

  سلام من خواب دیدم تلفن ثابت خونمون دارم تمیز میکنم بعد گوشش شکست معنیش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تلفن ديدار دوستان و عزيزان است. اين در صورتي است که زياد با تلفن سر و کار نداشته باشيد. اگر در خواب ببينيد که تلفن داريد به ديدار دوستي نايل مي شويدبراي کساني که تلفن در خانه دارند اين خواب عادي است. تلفن شکسته و خراب شکست عاطفي است. چنانچه در خواب ببينيد که گوشی شکسته نشان بر این میتواند باشد که در رابطه های که با اطرافیانتان دارید دچار مشکل خواهید شد و اینکه این خواب شما را از این امر میخواهد اگاه کند که از بگو مگو بپرهیزید و برای ارامشتان صدقه دهید که رفع بلا شود انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 28. هانیه

  با سلام و احترام
  خواب دیدم تلفنی با یک عزیز صحبت می کردیم و من موقع صحبت کردن در ساحل مقابل دریای آرامی ایستاده بودم و در ادامه ی خوابم دیدم با اون شخص دیداری داشتم و مقابلمون شیرینی خامه ای سفیدرنگ بود و من داشتم از اون شیرینی ها می خوردم . لطف میکنید بفرمایید تعبیرش چیه ؟ ممنون میشم.

 29. سمیرا

  سلام. خواب دیدم. مادر بزرگم که فوت کرده به خانه مان آمد پ در میان جمع. مرا بوسید و هر دو اشک شوق می‌ریختیم. مرا در اغوش گرفته بود. تعبیرش چی میشه.

  • علی

   هیچی دبگه من ا… توفیق رفتی اونور دست مارم بگیر خسته شدیم ازین زندگی

نظر خود را بیان کنید