تعبیر خواب موبایل

دیدن موبایل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن موبایل در خواب چیست؟

تعبیر خواب موبایل شکسته

از آنجایی که موبایل یک تکنولوژی جدید است و در خیلی از منابع تعبیر خواب صحبتی از آن نشده است و همچنین کاربرد موبایل با تلفن یکسان است پس تعبیر خواب یکسانی را برای موبایل و تلفن در نظر میگیریم.

در ادامه تعبیر خواب موبایل را به روایت معبرهای مختلف بررسی میکنیم:

تعبیر خواب موبایل به روایت شیخ طوسی

در هر ساعتی اگر خواب ببینیم به معشوق در حال زنگ زدن با موبایل یا تلفن هستیم تعبیر آن دریافت خبر از طریق اینترنت و یا پیامک است چنان چه در حین صحبت کردن با معشوق خوشحال باشی و یا بگو بخند داشته باشی این خبر غمگین و دردناک و چنان چه در حال گریه زاری باشی این پیغام شادی آفرین است اگر ببینی به معشوقت زنگ میزنی و جواب نمی دهد به این معناست که از نبودن کسی در کنارت دلتنگ خواهی شد اگر دیگران را در حال زنگ زدن به مرده دیدی به علامت اخبار خوش برای دوستان و یا اهل خانواده ات است.


تعبیر خواب موبایل به روایت منوچهر مطیعی

موبایل دیدار دوستان و عزیزان است. این در صورتی است که زیاد با موبایل سر و کار نداشته باشید.

اگر در خواب ببینید که موبایل دارید به دیدار دوستی نایل می شوید.

برای کسانی که موبایل در خانه دارند این خواب عادی است.

موبایل شکسته و خراب شکست عاطفی است. چنانچه در خواب ببینید موبایل شکسته ای دارید یا گوشی را برمی دارید صدایی نمی شنوید بین شما و کسی که مورد توجه شماست مفارقت می افتد یا کدورت حاصل می شود.

از موبایل صدای غیر مانوس شنیدن نیز همین تعبیر را دارد و گویای این است که دوستی از شما آزردگی دارد.


تعبیر خواب موبایل به روایت علی مدنی

در این رویا دو تعبیر نهفته است اولی خوب و خیر و دومی نحس که بستگی به شرایط و توضیحات خوابتان دارد اگر ببینی به عشقت با موبایل زنگ زدی و گریستی این بر دوام رابطه بر وصلت و انتهای خوش رابطه های عاشقانه اشاره دارد اما چنان چه به هر دلیلی موقع تماس گرفتن به معشوق یادی از گذشته کردید و یا لبخند و قهقه زدید بیانگر اتمام رابطه به صورت غم انگیز و تلخ است.

دیدن این رویا برای دختران و یا پسرانی که تنها هستند یعنی در زندگی واقعی دوست دختر و یا دوست پسری ندارد دلالت بر پیدا شدن رابطه های جدید عاطفی و عاشقانه دارد و برای افراد متاهل و یا صاحب معشوق نیز به معنای دوام رابطه وفاداری وصلت و یا شکست عشقی جدایی و گریه است، و برای زنان باردار نیز میتواند نشان دهنده ی زندگی عاشقانه سالم و پرشور باشد.


تعبیر خواب موبایل از دیدگاه آنلی بیتون

اگر در خواب خود موبایلی دیدی به معنای آشنا شدن با فراد بیگانه است که موجب سرگردانی شما میشوند.

اگر در خواب دیدی که با زنی با موبایل صحبت میکنی به معنای پیروزی بر رقیب های حسود است.

اگر در خواب دیدی که صدای زنی از پشت موبایل است و به معنای درست نمیشود و یا بدگویی فرصت خوبی را از دست میدهد.


تعبیر خواب موبایل از دیدگاه لیلا برایت

دیدن موبایل در خواب، نشانه ‏ى آشنایى با افراد جدید است.

اگر خواب ببینید که به کسی از طریق موبایل صحبت می‌کنید، نشانه‌ی آن است که در انجام کاری احتیاج به کمک دارید.

اگر در خواب کسی با شما از طریق موبایل تماس بگیرید، به معنای آن است که شما درصدد هستید تا کاری را انجام دهید اما عده‌ای با شما مخالفت می‌کنند.


تعبیر خواب موبایل در کتاب سرزمین رویاها

 • خواب یک موبایل: کنجکاوی شما ارضاء خواهد شد.
 • شما موبایل می کنید: پیشرفت در امور حرفه ای
 • به شما با موبایل زنگ زده شود: یک قرار ملاقات گذاشته خواهد شد.
 • شما با راه دور صحبت می کنید: خوشبختی
 • شما بدون موبایل هستید: خواسته های شما برآورده می شود.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب تلفن | گرانترین موبایل های جهان

☺ تعبیر خواب «موبایل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «موبایل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


50 دیدگاه

 1. کیان

  من خواب دیدم با خواهرم یک اداره رفته بودیم من موبایلم و داخل پوشه مدارک گذاشته بودم یهو پوشه از دستم افتاد کاغذا پخش و پلا شد گوشیم هم تیکه تیکه
  شد تیکه های مربعی. یک اندازه
  تعبیر چی میشه

 2. مونا

  سلام خسته نباشید خواب دیدم مهمونی دعوتم و خوابم میبره بعدش ک بیدار میشم دختر خالم میگه گوشیتو بده و وقتی گوشیمو از جیبم درمیارم میبینم گوشی از چسط نصف شده و به شدت گریه میکنم و دخترخالم سعی میکنه گوشیو بهم بچسبونه ولی یهویی توی دستش ذوب میشه گوشی

 3. Erfan

  من تو خواب دیدم که گوشیمو نگاه کردن ساعت ۲۱:۵۹ بود میخواستم بریم پیشه کسی که دوسش دارم بعد داشتم میرفتم یهو دیدم لبه ی پشت بومم بابام وایساده پشتم نمیتونم برم هی میخواستم برم تله پورت میشدم لبه ی پشت بوم که برف اومده بود لیزم بود انقدر تکرار شد که از خواب پریدم بهم از گوشی زنگ زدن

 4. Aynaz

  من خواب دیدم ک با بابام رفتیم یه گوشی نو خریدیم ولی مدل مشخصی نداشت گوشیم یعنی معلوم نبود چی خریدم شبیه ایفون بود ولی ایفون نبود فقط پس زمینه اش شبیه ایفون بود بعدش رفتیم گوشیم و به بقیه نشون دادم و ازش راضی بودم گوشی قبلیمم بازم نگه داشته بودم گوشی جدیدم و گذاشتم کنار رفتم یکم اینور و اونور برگشتم برم سر گوشیم دیدم کلا شکسته و دیگه نمیشه استفادش کرد جالب بود کسی دعوام نکرد و همه گفتن عیب ندارع گوشی رو بهتون انداخته بودن

 5. Aynaz

  من یه خوابی دیدم که با پدرم رفتیم یه گوشی نو خریدیم ولی تو خواب هنوز گوشی قدیمم نگه داشته بودم از گوشی که تازه گرفته بودم خوشم میومد و به نظرم مارک مشخصی نداشت بعدش که رفتم گوشیمو بردارم دیدم که صفحش و بقیه قسمت هاش شکسته و دیگه نمیشه استفادش کرد و جالب اینجا بود که کسی سرزنشم نکرد و همه گفتن لابد گوشیرو بهتون انداخته بودن و از خواب بیدار شدم

 6. فائزه

  سلام
  من خواب دیدم موبایلم روی زمین هست و یکی از دوستام که حواسش نبود روی اون پا میزاره و گلس موبایلم میشکنه ولی موبایلم کار میکرد البته اولش به راحتب کار نمبکرد اما بعد اکی شد و توی خواب اثری از شکستگی نمیدیدم اما توی ذهنم شکستگی بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شکستن موبایل می تواند به این معنا باشد که در اینده خدای ناکرده در رابطه ای که با کسی دارید برای شما مشکلی پیش بیاید و در نگاه اول بزرگ باشد اما پس از مدتی به خیر رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 7. امیر

  سلام وقت بخیر
  در خواب دیدم پسر داییم گوشیش رو داده بود ب من منم گزاشته بودم تو کیف دستیم پسر داییم یادش میره گوشیش رو از من بگیره و گوشیش تو کیفم میمونه.
  بعد چند روز حالا نمی دونم ب چ دلیل،تو خونه عصبانی یا ناراحت میشم کیف رو محکم میکوبم زمین بعد از اینکه کوبیدم زمین یادم میاد ک گوشی پسر داییم تو کیفمه. کیفو باز میکنم و میبینم ۳ تیکه شده بعد سریع ب مامانم حریان رو میگم

 8. Atii

  سلام مندخواب دیدم که قاب کوشیم ازپشت بشدت ترک برداشته ولی هنوز سرجاشه وقتی دیدمش منوشوهرم خیلی تعجب کردیم ناراحت .تعبیرچیه لطفا

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب به این صورت تعبیر شود که ایشان را در رابطه ای شکستی پیش اید که خیر نیست و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. Reza

  سلام من خواب دیدم کسی یکی از بچه های اقوام موبایل منو می‌کوبید زمین منم خیلی دنبالش کردم آخرش دیدم خورد خاکشیر شده این خواب رو یه روز بعداز خواب تصادف ماشین دیدم ولی من ماشین ندارم اما سوار ماشین بودم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این دو خواب می توانند نشانی از ان باشند که شما در ذهنتان ترسی برای از دست دادن دارید که در خواب ها خود به این صورت ان را می بینید و دارای تعبیر عینی نیست و برای درمان ان باید به روانکاو مراجعه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. فاطمه

  سلام من خواب دیدم یه لحظه گوشیم دادم دست دخترعموم یادم رفت بگیرمش بعد بهش زنگ زدم برای گوشیم هیچی نمی گفت تا اینکه رفتم خونه شون فهمیدم به صورت غیرعمدی گوشیم از دستش افتاده و شکسته خجالت می کشیده بگه وشروع کرد بابت این موضوع به گریه کردن‌،خودمم‌ خیلی ناراحت بودم چون میدونستم شوهرم بابت این موضوع دعوام میکنه ولی گفتم‌چیزیه که پیش اومد تعبیرش لطفا

  • تعبیر خواب

   باسلام
   این خواب می تواند نشانی از ان باشد که ایشان کاری را انجام دهند که سبب شود رابطه ی شما و ایشان مشکلی را ببینید که باید از ان گذشت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. “”””””

  سلام
  من خواب دیدم با همسرم رفتم خرید اون یه مقدار زودتر رفت بیرون رفتم دنبالش پیداش نکردم اومدم زنگ بزنم بهش گوشیم افتاد و گوشیم خورده خورد شد
  تعبیر چی میشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که خدای ناکرده ممکن است خیر نباشد و به این معنا باشد که در اینده ممکن است به واسطه ی چیزی که خودتان می خواهید رابطتان را مشکلی بگیرد که خوب نیست و باید از این جهت بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. یاسین

  سلام من خواب دیدم که مادرم با دوستش به دلیل پارک رفتن رفتن شون نگفتن و به من زنگ زدن و گفتن گوشی ما دو نفر شکسته و من سریع رفتم پارک مامانم گفت گوشی تو بده گرفت گوشیمو یهو زدش زمین وگوشی من شکست و از وسط دو نصف شد من اون شب خیلی گریه کردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شکستن گوشی می تواند به این معنا باشد که در اینده نه چندان دور ممکن است اتفاقی بد برای رابطه ی ان اشخاص بیفتد که خیر نیست و از این جهت باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. MoBiNa

  سلام خواب دیدم گوشیمو دادم دست دوستم برام بیاره اما با صفحه کاملا شکسته بهم برگردوند و تو خواب اتفاقای بدی افتاد معنیش چی میتونه باشه ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب به این صورت تعبیر شود که شما به ایشان در رابطه ی خود اعتماد کنید و خدای ناکرده جواب این اعتماد را نبینید. از این رو بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. S

  سلام من خواب دیدم گوشیم توسط دختر عموم شکست تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است به این تعبیر باشدکه از ایشان به شما ضرری رسد که برای شما خوب نیست و سعی کنید که حتما صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. عباس

  سلام من خواب دیدم گوشی یهو از دستم شکست گلسش و کلاه خورد شیشه شد تعبیرش چیه اینو واقا دیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در برخی تعابیر خواب برای این خواب امده است که موبایل شکسته نشان از شکست عاطفی است که خیر نیست و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده در اینده برای شما مشکلی پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. بی نام

  سلام من خواب دیدم که به یکی که زیادم نمیشناختمش (توی واقعیت یه دختر ترنسه که یه بار توی سالن ورزشگاه دیدمش) موبایلم رو قرض داده بودم و بعد که بهم برگردوندش ازم معذرت خواهی کرد که گاردش یکم آسیب داده.
  من خیلی ناراحت بودم اما زیاد دقت نکردم بهش و وقتی رسیدم خونه دیدم که علاوه بر گار خود گوشی هم شکسته منم با ترس و گریه به بابام نشونش دادم اما بابام توجهی نکرد ولی عصبانی شد و کارشو ادامه داد و میدونستم که ممکنه هر لحظه منفجر بشه و منو دعوام کنه.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است نشان از رابطه ای باشد که با ایشان گیرید که برای شما خیر نیست و سبب رسیدن ضرری به شما شود.
   سربلند و پیروز باشید

 17. ساری

  سلام من خواب دیدم که با عشقم بودم یدفه تو تاکسی من عصبی شدم اومدم پایین‌ گوشیمو جاگذاشتم اونم گوشیم رو پرت کرد و صفحش شکست و بعدم خوشحال اومد دنبالم و منم از دستش عصبی شده بودم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خواب خوبی نیست و می تواند نشن از جدایی باشد. صدقه ای دهید و بدانید که ممکن است نشن از ترس درونی شما هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 18. Evinok

  باسلام خواب دیدم که با دوست پسر سابقم نامزد شدم دیدم که نامزدم با خانوادش اومده بودن خونمون که نامزدم فقط تو گوشیش بودگوشی نامزدم رو میگرفتم میدیدم شکسته هس با این حال چکش میکردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   از انجایی که برخی تعبیر ها نشان از ان دارد که گوشی در خواب نشان از ارتباط است، از این رو ممکن است نشان از ان باشد که این رابطه به علت شک ممکن است از هم بپاشد و از این رو باید به ان بیشتر دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. آرمینا

  با سلام
  من خواب دیدم که رفته ام با هماسیه هامون یه جای خوش آب و هوا و نشسته ایم که صفا کنیم و من داشتم چایی می ریختم و از منظره لذت می بردم که یهو مادرم داشت برای بقیه چیزی تعریف می کرد که یهو گوشی من از دست اش پرد شد و خورد و خاکشیر شد یک دفعه پدرم اومد که به من بزنه ولی زن همسایه جلوش وایساد و اجازه نداد

  • سیمین فرهنگ

   با سلام
   تعبیر خواب موبایل نشان از روابط اجتماعی شما با دیکران دارد وـاینکه خوابتان بر این تعبیر است که شما با اطرافیانتان وارد بحث و کشمکشی جزئی خواهید شد که به واسطه اشنایانتان حل خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. F.o

  سلام من خواب دیدم صفحه ی گوشیم که چند روز پیش صفحه شو عوض کردم ترک ترک های ریزی خورده مثل زمین بیابون اما روشن بود و من خیلییییی تعجب کردم بنظرتون تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که فکر شما درگیر موبایلتان بوده و میتواند تعبیر خاصی نشودو اما بر این منظورم میتواند باشد که به ارتباط های شما با دیگران مقداری دچار مشکل شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. پارسا

  سلام. من خوابم کاملا درباره موبایل نیست ولی چون توش موبایل بود توی این بخش نوشتم .
  دیدم دوستم داره از توی اینه از خودش فیلم میگیره و منم دارم از دید اون ماجرای میگیرم.
  اون توی اینه دستشویی داشت از خودش فیلم میگرفت و میگفت حرفای خنده دار دوتا حالت داره اول اینکه بهش بخندیم و دوم اینکه بفهمیم یکی خیلی ناراحته. منظورش از ناراحت فهمیدم. منظورش این بود ک جک رو وقتی میگن ک ینفر ناراحت وجود داشته باشه. ینی هنوزم همچین کسی هست. میتونید سریع تعبیرشو بگید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که دوست شما از موضوعی ناراحت است ولی به روی خود نمی اورد و با خنده ان را تخلیه میکند و باید ان رابیشتر درک کنید .
   سربلند و پیروز باشید.

 22. محدثه

  خاب دیدم شماره دوس پسرمو میخاستن بزارم رو لیست رد که اگ زنگ زد دوتا خاهر بزرگترم متوجه نشن ولی خاهرام میخاستن ب زور گوشیمو ازم بگیرن و وقتی داشتیم گوشیو میکشیدیم گوشی از وسط ب دو قسمت شد و شکست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به احتمال زیاد دارای تعبیر نیست و نشان از ترس های شماست و از این رو از بابت آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. Hosein

  سلام من خواب دیدم که گوشیم از دستم افتاد با اینکه ضد ضربه و ابه و چندین بار از ارتفاع از دستم افتاده بود و نشکسته بود در کمال نا باوری از ارتفاع 1متری افتاد و گوشه ان شکست ولی سالم بود و کار میکرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر آن دارد که ارتباط های شما با اطرافیانتان مقداری دچار اختلال خواهد شد و در نهایت حل خواهد شد و به خیر رفع می‌شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. fateme

  سلام من دقیق یادم نمیاد خوابم چه ساعتی بود فکر میکنم نزدیک ساعت ۷الی ۹صبح بود خواب دیدم حرم امام رضا میرم توراه دسته عزادارن هست گوشی از دستم میوفته زیر پای یه مرده گوشیمو میکشم از زیر پاش بیرون میارم مبینم ترک برداشته روشن میکنمش مبینم روشن میشه سالمه فقط یه خط سیاه روی گوشیم افتاده ولی گوشیم روشن میشه وسالمه تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند بر اساس تعابیر به این معنا باشد که شما در اینده ممکن است مشکلی داشته باشید که با توسل به خداوند به راحتی رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 25. آرزو

  خواب دیدم موبایلم شکسته و با گریه سعی می کردم اون سه تکه جدا از هم موبایل رو به هم وصل کنم و به نامزدم که دوره ازم پیام بدم و در جریانش بذارم، ولی هر چه سعی می کردم، یا پیامم کامل نوشته نمی شد یا گوشیم تکه هاش از هم جدا می شد و یا اینکه زنگ می زدم، جواب نمی داد و من همش گریه می کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب به این صورت می تواند تعبیر شود که شما در اینده مشکلی برایتان ممکن است رخ دهد که سبب شود ایرادی در رابطیتان شکل بگیرد.
   از این رو سعی بر آن کنید که صداقت را ملاک رفتار خود قرار دهید.
   سربلند وپیروز باشید

 26. داریوش

  سلام خواب دیدم گوشیم تو دستمه و کم کم سوخت،

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در ارتباط با این خواب می توان به این صورت تعبیر شود که شما در اینده ممکن است برایتان موضوعی پیش آید که از موضوعی که برای شماست بی خبر بمانید و این برای شما آن چنان خوب نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 27. مهدی

  من خواب دیدم دارم یه ایفون5sوتعمیر میکنم…
  قشنگ معلوم بود قطعات همه جدا جدا بودن چندتا قطعه رو سرهم کردم وگوشیو روشن کردم…تماس و‌….نداشت خوابم…اگه کسی میدونه راهنماییم کنه…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر این شغل شما نیست می توان این خواب را به این صورت تعبیر کرد که شما در رابطه ای به حدی ریز خواهید شد که ممکن است ان را از بین ببرید.
   سربلندو پیروز باشید

 28. نازنین

  سلام خواب دیدم داشتم باگوشی یه کلیپ میدیدم و یک فردی درآن کلیپ دعوا و ظلم می‌کرد به طرف مقابل از روی ناراحتی سنگ کوچک دست راستم بود یهو زدم به صفحه گوشیم و خورد شد.اونقد گریه کردم که گوشیم شکست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به برداشت از تعابیر می توان گفت که به این معناست که شما رابطه ی جدیدی را آغاز خواهید کرد که برای شما پایداری ندارد و در ان شکست خواهید خورد و این شکست لزوما به معنای بد نیست.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید