تعبیر خواب اتاق خالی

دیدن اتاق خالی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن اتاق خالی در خواب چیست؟

مزایای رویاپردازی برای پرورش خلاقیت

برای بسیاری از زنان، خواب دیدن در مورد اینکه در یک اتاق خالی هستند، می تواند بسیار ترسناک باشد. به هر حال هیچ کس دوست ندارد در یک فضای خالی و ترسناک گیر بیفتد. به خاطر ماهیت وحشت ‌انگیز این رویاها، بسیاری از مردم سعی می ‌کنند هر چه زودتر از آن‌ ها خارج شوند.

این غریزه اغلب باعث می‌ شود که افکار به کابوس تبدیل شوند و باعث می‌ شوند که فرد پیام اولیه را از دست بدهد.

اگر خواب دیده اید که در فضای خالی هستید، به احتمال زیاد به این معنی است که بسیاری از فرصت ‌ها منتظر شما هستند.

اگر می ‌توانید از رویای شفاف ( یعنی زمانی که در حین خواب آگاه می شوید که در حال خواب دیدن هستید) استفاده کنید، توصیه می ‌کنیم که در اطراف فضا قدم بزنید و سعی کنید با آن تعامل برقرار کنید. با انجام این کار، شما به طور مستقیم با ضمیر ناخودآگاه خود ارتباط برقرار خواهید کرد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خانه

دیدن اتاق از دیدگاه منوچهر مطیعی:

 • اتاق به نوشته نفایس الفنون تجسمی است از دنیا و محیط زیست.
 • دیدن اتاق بزرگ و با شکوه، توانگری و فرح و انسباط پیش می آید.
 • دیدن اتاق کوچک و فقیرانه، دنیا بر او تنگ می شود.
 • دیدن اتاق تنگ و تاریک، تجسمی است از تنگی خلق و ناتوانی اخلاقی.
 • دیدن اتاق روشن بخصوص اگر نور از سقف آن ساطع باشد، آینده ای روشن است برای بیننده خواب.
 • دیدن اتاق با درهای فراوان، فراخی روزی است و گشادگی امور.

تعبیر خواب اتاق به روایت علی بن محد العنبری

اتاق در خواب، برای کسی که ترس و بیمی دارد، نشانه امنیت و آسایش است؛ زیرا خداوند میفرمایند: «و هم فی الغرفات آمنون»؛ یعنی، آنان در اتاقهایی با امنیت و آسایش به سر میبرند و اگر بیننده خواب مجرّد بود، ازدواج میکند.


تعبیر خواب اتاق از دیدگاه لوک اویتنهاو

 1. تعبیر خواب اتاق ، نیات بد است.
 2. تعبیر خواب اتاق زیبا ، پیروزمندی است.
 3. تعبیر خواب اتاق فقیرانه ، توقعات بیجا است.
 4. تعبیر خواب مرتب کردن اتاق ، مراقب سلامتی خود باشید.

تعبیر خواب اتاق از دیدگاه لیلا برایت

تعبیر خواب در اتاق خواب بودن ، یاس و ناامیدی است.

اتاق کنفرانس: اگر در خواب اتاق مخصوص کنفرانس دیده شود نشان دهنده ی مواجه شدن با اشخاصی است که در زندگی فرد ارزشمند هستند.

اتاق خواب: در هر صورتی دیدن اتاق خواب تعبیرش به روابط زناشویی و جنسی فرد مربوط می شود که اگر اتاق خواب خود فرد باشد به معنی مواجه شدن با افسردگی و ناراحتی در امور زندگی است و مشاهده خود در اتاق خواب ناآشنا بیانگر آشنایی با شخصی جدید است که رابطه دوستانه ای در میان خواهد بود.

اتاقک کشتی: دیدن خود در اتاقک کشتی نشان دهنده ی درگیری و مشاجره است که کار به مراجع قضایی خواهد کشید و به دلیل ثابت نشدن سخنان شاهد ، شکست حتمی است.


تعبیر خواب اتاق از دیدگاه آنلی بیتون

اگر در خواب اتاقى دیدید، به این معنا است که مدت اندکى در خانه‏ى فعلى خود، خواهید ماند.


☺ تعبیر خواب «اتاق خالی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «اتاق خالی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

10 دیدگاه

 1. پریا در 1399/09/16در10:44 ق.ظ

  سلام
  من یه دختر ۲۱ساله هستم و دیشب خواب دیدم که تو یه اتاق خیلی بزرگ و خالی انگار اونجا زندگی میکنم و تنهام .موقع خواب بود و اتاق مقداری تاریک بود و فضای اتاق از نور چراغ های بیرون یه مقداری روشن بود.دختر خاله مامانم اومده بود بهم سر زد خیلی ناراحت بود ک اونجا تنها زندگی میکنم منم یه حس دلتنگی و ترس داشتم چون تنهایی زندگی کردن برا یه دختر بهم حس دلهره و ترس میداد

  • یاسین صداقت در 1399/09/16در8:46 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که برای شما خوب است و نشان از رسیدن به فرصت هایی است اما باید بسیار اگاه باشید که از ان ها استفاده کنید و ان ها را از دست ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. رهاب در 1399/09/01در6:36 ب.ظ

  سلام
  من خواب دیدم وارد یک اتاق سفید مربع شدم که یک صندلی توش بود و یه زن روش نشسته بود .. انگار یه نفر میخواست اروم اروم منو با این فضا اشنا کنه بعد دیدم اون شخصی که منک راهنمایی میکرد سرش به یه نفر دیگه گرم شد که اون شخص وارد اتاقا نشه چون ادم کم عقلی بود و نگار اگر وارد اتاقا میشد از اونجا سواستفاده میکرد یه جوری بود که انکار هر اتاق مارو وارد یه دنیای جدید میکرد من تا دیدم اون شخص حواسش نیست رفتم همه جا رو ببینم ت اون اتاق سفید یه در بود که باز میکردم وارد یه اتاق سفید دیگه میشدم که یک زن داشت بالا پایین میپرید

  بعد از اون دوباره درو باز کردم و یه اتاق دیگه که یک زن نشسته بود و کلی کتاب دورش بود و لبخند میزد بهش گفتم تو چجوری اینجایی گفت صبوری کردم من رفتم سراغ اتاق بعدی که اخرین اتاق بود که یه زن دیگری رو با طناب بسته بودن من با بدو بدو برگشتم و ار خواب بیدار شدم …

  • یاسین صداقت در 1399/09/02در5:42 ب.ظ

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند به این معنا باشد که نمایانگر مسیری از زندگی شما باشد که در اینده برای شما رخ خواهد داد و از این رو این خواب برای شما خیر است و نشان از ان دارد که شما در اینده مسیری را به این شکل ممکن است بگذرانید که در ان پس از تلاشی مضاعف به علمی دست یابید که سبب رزق شما شود و از این رو این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Sara در 1399/08/16در6:08 ق.ظ

  سلام آقا یاسین

  خواب دیدم تو. یه خون نو هستم، نمیدونم برای من بود یا پدرم. کلی‌ اتاق داشت… رننگِ دیوار‌ها سبز بود ، یا سفید… با خودم فکر می‌کردم باید یه رنگ بهتر بزنم.. ممنون میشم تعبیرش رو بگین.

  • یاسین صداقت در 1399/09/02در5:39 ب.ظ

   با سلام
   بر اساس تعابیر این خواب برای شما می تواند به این معنا باشد که ممکن است محل زندگی شما تغییر کند و بهتر بشود و شرایطی مشابه با خواب برای شما پیش بیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. الناز محمدی در 1399/08/08در7:27 ب.ظ

  سلام من تو خواب دیدم که تو اداره به اتاق رئیس مجردم میرم و وضعیتش تقریبا خالی هست.بهش میگم خوب کی اینجا رو با هم مبله می کنیم؟میگه بعد از وقت اداری.میبینی که سرم شلوغه.بعد از ساعت ۳ این کارو می کنیم.اون موقع خلوت میشه.تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/09/02در5:38 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده ی نه چندان دور ممکن است پیشرفتی در کارتان داشته باشید که برای شما بسیار خوب است و خیر.
   سربلند و پیروز باشید

 5. محبوبه در 1399/08/07در9:41 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم توی خونه ما افرادی بودن نمیدونم چرا ولی توی خواب میدونستم چرا . و انگار همکارا هم بودن . و یک همکار مرد که من در واقعیت هم خیلی ازش بدم میاد و آدم فضول و پررویی هم هست توی خواب وارد اتاق خواب من شده بود من تا دیدم عصبانی شدم و بهش با تندی گفتم بره بیرون و انگار میخواست عکس هم بگیره از اتاق خواب. در رو قفل کردم ولی بازم ناراحت بودم انگار سمج بود . ولی بیدار شدم اون جمع و اتاق خواب و اون همکار مرد سمج برام حس سنگینی ایجاد میکرد . خواهش میکنم زودتر تعبیرشو بگید ممنون

  • یاسین صداقت در 1399/09/02در5:37 ب.ظ

   با سلام
   این خواب برای شما نمی تواند خوابی معنا دار باشد و باید بدانید که در خواب های ما معمولا آنچه که در واقعیت برای ما به صورت کراهت وجود دارد در خواب سبب ازار می شود و از این رو نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید