تعبیر خواب کشتی

دیدن کشتی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کشتی در خواب چیست؟

کشتی ship

کشتی پایگاهی است که بر آن قرار می گیریم تا از آب بگذریم. آب خود آیت رحمت است و مصداق آیه شریفه ( و من الما کل شیئی حی) حیات طبیعت و انسان به وجود آب بستگی دارد اما همین آیه رحمت فاقد ترحم است و چنانچه بسیار باشد و به خروش آید هر جانداری را می بلعد و می میراند.

در این گیر و دار فقط کشتی است که می تواند انسان را به پایاب برساند و به ساحل رهبری کند. با این تعریف کشتی نشانی از برخورد ایمنی است در رو به روئی با غم ها و شدایدی که گرد ما را می گیرند.

چنانچه در خواب ببینید در ساحل ایستاده ایدو می بینید یک کشتی در دریا حرکت می کند چه آن کشتی به جانب شما بیاید و چه نیاید خبری به شما می رسد.

سوار کشتی بودن تعبیر درگیر حوادث شدن را دارد و چنانچه در خواب ببینیم کشتی جائی متوقف شد و پیاده شویم از غم و رنج و اندوه رهائی می یابیم. وقتی درون کشتی هستیم از امواج و خروش دریا امنیت داریم ولی درگیر حادثه هستیم و چون پیاده شویم از غم و رنج هراس دریا رهائی حاصل می کنیم.

اگر در خواب ببینید جائی هستید که یک کشتی به طرف شما می آید نشان این است که امنیت برای شما نیست بل که برای آن هاست که در کشتی هستند. برای بیننده خواب حادثه ای پیش می آید و چون کشتی دور شد بیم درگیری با حادثه از بین می رود.

اگر ببینید در کشتی هستید و کشتی شما را به جائی می برد که می دانید،خوب است ولی اگر در کشتی باشید و ندانید کشتی شما را به کجا می برد خوب نیست. اگر بیننده خواب ببیند از ساحل سوار کشتی می شود و به دریا می رود کاری را شروع می کند و مشغله ای برای او پیش می آید که نشیب و فراز و تلخ و شیرین فراوان دارد.

اگر بیننده خواب ببیند در کشتی است و کشتی در دریا غرق شد یا آسیب دید خوب نیست چرا که خواب او می گوید به مصیبتی گرفتار می آید ولی اگر به قایق نشست باز امنیت حاصل می کند.

روی هم رفته در کشتی بودن و بی هدف در دریا رفتن خوب نیست ولی اگر بیننده خواب بداند به کجا می رود و نام آن محل را بداند نیکو خوابی است.

☺ تعبیر خواب «کشتی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کشتی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


147 دیدگاه

 1. بهرام

  سلام.خدا قوت.
  من درخواب دیدم سوار بر لنج هستم.زیاد بزرگ نبود.
  افرادشو یادم نیس.ولی چند نفر بودن. لنج به ساحل رسید
  جالبش اینجاس که وقتی به ساحل رسیدم. من به ملوان گفتم لنگر نمیندازی؟اون گفت نه.و لنج خیلی راحت یه جای خوب وایساد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب کشتی می تواند نشانی از باشد که در مسیر ایندیتان به خیر و سلامت به مقصدی که می خواهید خواهید رسید و از این بابت کمکی هم به شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مرجان

  سلام
  من دیشب خواب دیدم در یک کشتی هستم آدمهای زیادی هم هست که درخوابم اونا رو میشناختم ولی در. بیداری اون آدما رو اصلا ندیدم و خیلی تو کشتی خوشحال بودیم و همش در حال عکس گرفتن بودم و فقط به دونبال کسی که بهش بگم بیا از من عکس بگیر بودم بعد کشی به مقصد رسید و پیاده شدیم وقتی کشتی از ما دور. شد دیدم پشت کشتی یک تاب بوده که میتونستم سوار بشم و ناراحت بودم که چرا وقتی داخل کشتی بودم سوار تاب نشدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب را اشاره ای به ان بدانید که ممکن است بیانگر تذکری به شما باشد که باید از فرصت هایی که در زندگی خودتان دارید به دقت استفاده کنید که سبب حسرت شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 3. فاطمه

  با سلام من خواب دیدم‌ من و عشقم در یک اسکله که خارج از ایران بود او دست مرا گرفت و به سمت کشتی برد و خودش و من فقط داخل کشتی بودیم و عشقم رانندگی میکرد حدود ۳۰۰ متر از اسکله دوز شدیم که ناگهان برگشت به اسکله بعد من گفتم این خیلی کمه چرا بیشتر نرفتیم که ایشون با اشاره به یک کشتی خیلی خیلی بزرگ گفت من تورا با این میبرم تا بفهمی که میتونم باهاش رانندگی کنم و من گفتم نه نه این کشتی خیلی بزرگه و من میترسم و دست منو گرفت و به سمت اسکله رفتیم و من از خاب بیدار شدم
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای کشتی امده است که می تواند نشان از مسیر و راه زندگی شما باشد و اینکه توانسته اید در خواب ان را ارتقا دهید بسیار خیر است و نشان از پیشرفت می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سامان

  با سلام
  من خواب ديدم كه به همراه دوستم روي يك پل بسيار بزرگ هستيم و از بالاي پل ساحل را ميديديم كه چند تا كشتي در ساحل بودند، و ناگهان يك يا دو تا از كشتي ها به داخل دريا رفتن و غرق شدن و يك گردآب بزرگ بابت غرق شدن كشتي ها ايجاد شد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب برای شما به این تعبیر باشد که در اینده سرگذشت جندین نفر را با چشم خود ببینید که دچار مشکل شوند و از این رو برایتان سخت باشد که ان را باور کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. کامران

  سلام
  من خواب دیدم با چند نفر روی کشتی هستیم که ناگهان باد آن کشتی را به حرکت در آورد و وبا سرعت از وست دریا فکر میکنم ب طرف ساحل در حرکت است واز مسیری در حرکت است که نبایستی میومد و لوله هایی در مسیر هست و این لوله هارو زیر میکند .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب کشتی ممکن است اشاره ای به زندگی شما باشد و اینکه نشان از سختی هایی در اینده باشد که به مقصد رسد و از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. سیما

  خواب دیدم من و عشقم در کارگاه کشتی سازی هستیم و لندیگراف مان را کارهاش رو ب اتمام است و لندیگراف رو ب اب انداختن و ماهم داخل اون بودیم و وسط راه نگاه ب دریا کردبم من و خواهرم رفتیم تو اب ک نگاه ماهی ها کنیم ولی لندیگرافمون در حرکت بود و منو خواهرم هرچی میرفتیم نمیرسیدیم ک بریم توی لندیگراف و اخر سر با تلاش فراوان موفق شدیم سوار شیم و از اینکه لندیگراف داشتیم خیلی خوشحال بودیم تعبیر خوابم چیه ادمین جان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که که در مسیر زندگیتان مقداری بیشتر برای اهدافتان باید تلاش کنید و دیدن ماهی هم نشان بر رزق و روزی است و اینکه اگر لندی کرافت از علایق شما است می‌تواند به این دلیل هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. سمیرا

  سلام من خواب دیدم شبه وازآسمون کشتی میوفته پایین اما بدونه اینکه خراب بشه مثل بالن به راحتی میاد زمین ک آدما هم توشند وجیزیشون نمیشه وخوشخال پیاده میشن

  • یاسین صداقت

   با سلام.
   در تعبیر خواب کشی نشان بر آن است که مشکلات شما رو به حل شدن هستند و اینکه النگو طلا نشان بر همسر است و دوم. خیری که آن شخص به شما خواهد رساند.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. بهار

  سلام..من خواب دیدم با کلی از اقوام توی یه کشتی سه طبقه بودیم..و در حال رفتن به سفر که خبر دادن کشتی داره غرق میشه…ما فرار کردیم به طبقه سه..که انگار یه دشمنی تو کشتی داشتیم..مجبور بودیم دربرابر اون هم از خودمون محافظت کنیم..از تو پنجره میدیدیم یه سری ها با جلیقه نجات تو دریان..دریا هم آروووووم بود.و اینکه نزدیک ساحل بودیم…بعد یهو من دیگه تو کشتی نبودم…و از تو تراس خونمون داشتم به دریا نگاه میکردم به مردم که شنا میکنن سمت ساحل میان..و دریا دیگه طوفانی بود.و انگار انقدر طوفان زیاد بود که همه میگفتن سیل میشه و خونه ها رو میبره.خواب دیدم شوهر همون دشمنمون مرده تو دریا..بعد یکی از اقواممون که فوت شدن رو هم تو خواب دیدم..تو زمان حیاتشون بیمار بودن…ازش پرسیدم زن عمو شما چجوری نجات پیدا کردی…گف همون اول وسایل منو دادن و بهم گفتن برو ساحل..اینجوری نجات پیدا کردم..

  خیلی استرس دارم..کاش زود جوابمو بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که الان شما در مشکلات به سر می‌برید و اینکه کشتی نشان بر این است که شما در مشکلات به پناهگاه عظیمی پناه می‌برید و اینکه به وسیله حمایت اطرافیان به ارامش خواهید رسید و اینکه می‌تواند برای همسر دشمنتان مشکلی و گرفتاری هولناک پیش بیاید و اینکه شما آن را خواهید دید و دیگر افراد هم به ارامش خواهند رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. پولن

  سلام من در خواب دیدم که نزدیک یک دریا بودم دریا سیاه بود و به جای هوا پر از مه بود یعنی مه الود بود یک کشتی کوچیک کنار دریا بود شب بود هوا تاریک بود و مهی…کشتی هم بچه گانه بود و به شکل اردک من سوارش شدم ابتدا ترسیدم…بعد ساحل در نظرم گم شد و دیگه دیده نشدمن تو کشتی کوچولو در ان تاریکی با ترس شدید در حرکت بودم نمیدونستم دارم به کجا میروم…در حالی که نا امید بودم یک لحظه کشتی خالی و بزرگی به شکل اژدها دیدم امید رو در ان کشتی بزرگ دیدم در ان امنیت و امید را حس میکردم…هوا همچنان تاریک و مهی بود و کمی هم نمناک بود انگار اون کشتی بزرگ کشتی نجات من بود بعد از گذشت زمانی دوباره رسیدم به ساحل ساحل که نه رسیدم به خونه…جایی که در ان احساس امنیت بیشتری کنم….خلاصه اونجا خونمون بود و خیالمو راحت میکرد….ودیگه بعد بیدار شدم ایا خواب من چه تعبیری دارد لطفا بگین…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در حال حاضر در نا امیدی و مشکلات بزرگی به سر می‌برید و اینکه در آینده شما به طرف امید و آرزو ها و اهدافتان سوق خواهید خورد که نیک است و جایگاه آرامشرا پیدا خواهید کرد و به ساحل آرامش خواهید رسید که نیک است.و اینکه وجح دیگر خوابتان بر این تعبیر است که نباید ریسک کنید و چون قایق در خواب به معنی ریسک است و شما باید به مخالفت پدرتان قانع باشید و اینکه تا احساس حقارت در آینده نداشته باشید که این خیر شما است.
   سربلندو پیروز باشید.

 10. مبینا

  سلام میشه جواب مت هم بدید؟ من کنار قبر شهدا توی پارک چهله گرفتم. دیشب خواب دیدم که اونطرف پارک، شده بود دریا. اما توی خوابم اصلا نمیدونستم پارکمون هست و اینا. میگفتم کیش هست اما بیدار که شدم متوجه شدم توی پارک بوده. همون جایی که شهدا هم هستن…. خواب دیدم دریایی بود خییلی بزرگ.انتهاش رو نمیدیدم.از بس بزرگ بود. قایق های کوچک زیادی هم بودن که مردم سوارش میشدن. آب دریا هم زلال بود. و تمیز. خیلی دلم میخواست به دریا نزدیک تر بشم. با کلی اصرار نزدیک شدیم. دوست داشتم سوار قایق هم بشم اما فکر کنم سوار نشدم. تعبیرش چیه؟ البته این چندروز خیلی دلم شکسته بود. خیییلی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان به این دارد که از رئیسی به شما خیری خواهد رسید و زلال بودن نیک است و اینکه واینکه سوار به قایق نشده اید نشان بر این امر دارد که شما فرد ریسک پذیری نیستید و این کار را انجام نمیدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. مبینا

  سلام من کنار قبر شهدا توی پارک چهله گرفتم. دیشب خواب دیدم که اونطرف پارک، شده بود دریا. اما توی خوابم اصلا نمیدونستم پارکمون هست و اینا. میگفتم کیش هست اما بیدار که شدم متوجه شدم توی پارک بوده. همون جایی که شهدا هم هستن…. خواب دیدم دریایی بود خییلی بزرگ.انتهاش رو نمیدیدم.از بس بزرگ بود. قایق های کوچک زیادی هم بودن که مردم سوارش میشدن. آب دریا هم زلال بود. و تمیز. خیلی دلم میخواست به دریا نزدیک تر بشم. با کلی اصرار نزدیک شدیم. دوست داشتم سوار قایق هم بشم اما فکر کنم سوار نشدم. تعبیرش چیه؟ البته این چندروز خیلی دلم شکسته بود. خیییلی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و اینکه در آینده مسیرتان روشن می‌شود و حاجت روا خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. مبین

  سلام من خواب دیدم سوار یه کشتی بودم و همه پسر بودیم و توی یه کشور دیگه بودیم دیدم که برای مسابقات فوتبال دعوت شدم و توی اتوبوس بودم یکی از دوستام اومد بهش گفتم کار خدا میبینی که به کجا رسیدم و گریه ام گرفت بعضیا باورشون نمیشد به این درجه فوتبال رسیدم بخاطر قیافم بعد ازم خواستن عکس بگیرن و منم از خودم دفاع کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما مسیر زندگیتان تغییر خواهد کرد و اینکه از این تغییر خوشحال و شگفت زده خواهید شد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. پریسا ولیزاده

  سلام وقت بخیر. من خواب دیدم که با دوستم و همسرش و چندتا از دوست هایی دیگرم درکشتی هستیم وسط دریا هستیم و انگار که کشتی تفریحی است ما به مسئول کشتی میگیم که میخوایم برگردیم خونمون ولی اونا اجازه نمیدن و میگن که نه شما بلیط یه ماهه گرفتین و تا وقتی که یه ماه کامل نشه نمیتونیم برگردین ما هر چی کوشش میکنیم ولی نمیتونیم برگردیم میشه بگین تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اگر مبدا و مقصد مشخص باشد نشان بر خوبی دارد و اینکه به جایگاه اولتان باز نمی‌گردد هم خیر است و کشتی نشان از پناه گاهی است در بین مشکلات و این که شما مکانی امن را در بین مشکلات یافته اید خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. یه دختر

  سلام من در شهری زندگی میکنم ک اصلا دریایی وجود نداره✖️21 سالمه و مجردم و از ازدواج کردن وحشت دارم و خانوادمم مخالف ازدواجن
  تصمیم گرفتم یک سال پشت کنکور بمونم(شاید تصمیمم توی خوابم تأثیر داشته) ولی همش خواب هایی میبینم ک ب دریا مربوطه ، ‌شنا کردن توی دریا‍♀️،عقب رفتن آب دریا…این بار عجیب بود و یک کشتی بسیار بزرگ هم بود❗
  من داشتم با یک عده آدم که ازدواج کرده بودند و لباس عروسی داشتند روبوسی میکردم که بعدش راهی خونه بخت بشن (اول اینکه :من توی خواب اونا رو می‌شناختم ولی الان ک بیدار شدم اصلا اونا یه عده آدم غريبه بودن ولی چهره های 2 عروس و یک داماد با اینکه غریبه هستن یادمه ولی اون یکی داماد ن، اصلا اونیکی داماد رو ندیدم، توی خواب حس میکنم فقط یک داماد دیدم اونقدر چهرش برام واضح بود ک خودم موهاشو بادستم تکون میدادم ک حالت خوبی بگیره)(دوم اینکه:مکانی که ایستاده بودیم مجلس عروسی نبود، کنار ساحل دریا بود و آدم های دیگه ای هم اونجا بودن )
  یهو یه کشتی بسیار بزرگ دیدم ک قسمت جلو کشتی ب سمت بالا رفت و چپ شد بعدش قل خورد
  و کشتی اونقدر بزرگ بود ک همزمان ک قل میخور مقدار زیادی از آب دریا رو ب سمت دیگ می‌برد
  وقتی از قل خوردن ایستاد زمین لرزید و من افتادم روی زمین، نمناک بودن زمین رو حس میکردم انگار دریا کنار رفته بود و این ته دریا بود
  از یک طرف آبی ک کشتی با خودش برده بود
  و از طرف دیگر آب دریا
  ب سمت من و آدم هایی ک ایستاده بودیم اومد
  دریا داشت به مکان اولش برمی‌گشت
  هممون ب سمت اون کشتی بزرگ رفتیم و ب کمک بقیه انگار برعکسش کردیم و اون دامادی ک گفتم موهاشو خودم با دستام درست کردم کنترل کشتی رو دستش گرفت
  دیگ نمیدونم منم سوار کشتی شدم یا ن ولی خیالم توی خواب راحت شد…

  (هر چی توضیح که حس کردم مربوط ب تعبیر خواب بشه رو دادم لطفا جوابمو بدید)

  • یاسین صداقت

   با سلام
   باید خدمت شما همراه گرامی عرض کنم که در تعبیر خواب اولین موضوعی که مهم است حس بیننده خواب از خوابش است و اینکه شما احساس خوب و راحت شدن را کسب نموده اید به این معنی است که شما از مشکلات راحت خواهید شد و نیک است و این مهمترین تعبیر برای خواب شما است و در وجح بعدی اینکه خواب شما از مشکلات فراونی متشکل شده است که برای شما اتفاق افتاده است که در نهایت به خیر رفع شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. ماهی

  سلام و درود من خواب دیدم کسانی که تو خواب از آشناهای من هستند ولی در واقعیت حتی ندیدمشون برا نجات خودم من رو سوار یه کشتی میکنند و چندیدن سرباز دورتا دور من هستند و از من محافظت میکنند و ما به مقصد رسیدیم ولی تو اون عمارت بزرگی که بودیم سیل شد ولی من زنده بودن و همینطور همون آشناها و با خوشحالی چشم به دشمنانی که مرده بودند چشم دوخته بودند ولی من واقعا گیج شده بودم و از هیچ چیز خبر نداشتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کشتی اینگونه آمده است که شما در عمق مشکلاتتان قرار دارید و اینکه در این بین نیاز به پناهگاهی امن برای آرامش دارید و اینکه افرادی در این بین از شما حمایت خواهند کرد و نمی‌گذارند که مشکلتان بیشتر شود و نابودی اتفاق بیفتد و اینکه نابودی دشمن هم در خواب نشان بر پیروزی بر آنها در بیداری است.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. ملیکاعرب

  سلام من خواب دیدم ناخواسته در شب سوار کشتی شدم و کشتی شروع به حرکت کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کشتی امده است که به معنی این است که شما مشکلی بزرگ در مسیر زندگیتان دارید و اینکه به یک پناههگاه احتیاج دارید که به شما از مشکلات پناه دهد که همینطور هم خواهد شد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. Asghar

  با سلام .خانومم خواب دیده که من با یه بلوز زرد رنگ داخل کشتی کتاب می‌خوانم بعد من اومدم ساحل و گفتم ک می‌برمت خونه مادرت ..اونم گفته ک با این لباس ها نمیشه رفت .باید بریم و لباس بخریم .ممنون از راهنماییتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و لباس زردرنگ به گفته معبران نشان بر بیماری است و باید مراقب خود باشید که به خیر از شما بگذرد.
   صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. عاطفه

  سلام
  من خواب دیدم یکی از اعضای خانوادم لباس عروس پوشیده اما من ناراحتم و همش میخوام مراسمو بهم بزنم و دامادم اصلا نمیدونم کیه ، بعدش تو یه دریایی رفتم یه کشتی خیلی خیلیییی بزرگ بود که باید سوارش میشدم مامان و بابامم انگار تو ساحل ایستاده بودن منتظر بودن من سوار شم چند نفر سوار شدن به سختی اما تا من رفتم ازش برم بالا یه باد خیلی شدیدی زد و یهو تو دریا طوفان شد و دیدم کنارم یه گرداب خیلی تند و بزرگ هست داشتم میوفتادم توش که پدرم پرید تو آب و منو نجات داد و یه غریق نجات داشت منو از اونجا دور میکرد من برگشتم ببینم پدرم نیوفتاده باشه تو گرداب که دیدم اونم داره پشت سرمون میاد ..
  تعبیر این چیه لطفا بهم بگید مرسی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما در اینده با مشکل بزرگی مواجه خواهید شد که بسیار برایتان سخت است و اینکه شما به تنهایی از پس ان بر نمی ایید و در این بین پدرتان به شما کمک خواهد کرد که ان را حل کنید و در کنار پدرتان فردی حمایتگر دیگری هم خواهید دید که شما را نجات خواهد داد. که به خیر رفع خواهد شد صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. زینت

  سلام من خواب دیدم با چمدانی پر از وسایل مهم و ضروری کارم همراه چندین زن و مرد در حال حرکت به سمت کشتی هستم که قرار بود با یک اتوبوس به سمت آن برویم و سوار شویم و دریا هم کنار ما بود و نزدیک اسکله بودیم اما یهو دو مرد بالغ شروع کردن به دعوا کردن و یکی به دیگری ناسزا میگفت و او را میزد و من ترسیده بودم و فرار میکردم اما هر جا میرفتم آن دو دنبال من می آمدند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کشتی دیدن نشان بر این است که شما در حال حاضر در مشکلی هستید که نیاز به ارامش و پناهگاه دارید که دیدن کشتی برای شما این گونه تعبیر میشود که شما به ارامش خواهید رسید و اینکه از طوفان مشکلات رها خواهید شد.و اینکه با افرادی دوستی جدیدی را تجربه خواهید کرد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. زحل

  با سلام
  من خواب دیدم که در یک کشتی بزرگ چوبی البته قدیمی نیست هستم با فامیلم و کشتی با پارجه های جالی مانند و دارای رنگ صورتی تزهین شده و کشتی در بحر در حرکت است اب هم خیلی رنگ ابی دارد و در یک قسمت راه ایستاد میشه کشتی به اتوبوس تبدیل میشود و از آنجا اب برای نوشیدن می گیرم و مینوشم و دوباره کشتی در حرکت میشود و در داخل بحر فواره های اب است و در وسط این فواره های اب کشتی های محافظتی جنگی است و در مقابل ما کوه های بلند و کمی برف بروی ان است تشكر از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کشتی امده است که در زمانی که بر ما ناراحتی و مشکلی میرسد ما نیاز به پناهگاه داریم و کشتی در خواب به معنی پناهگاه مشکلات است و این که شما از مشکلاتتان به راحتی عبور خواهید کرد و و جاب ناراحتی نیست و اینکه مسیرتان زیبا و با برکت است و کوه در خواب نشان بر عظمت است.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. سارا

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم من(سارا) و دوست پسرم(محمد) و چند نفر از آشنایان من و تعدادی دیگه که نمی‌شناختم سرباز هستیم و لباس ارتشی برتن داریم و در کشتی که در دریا قرار دارد هستیم ولی ناخدا کشتی که شوهر خاله منه داره مارو ب سمت دشمن می‌بره و میگه کنترلش دست من نیست و از دستم خارج شده و همگی قصد فرار و پریدن در آب را داریم دوست پسرم به من گفت بپر من می‌برمت تا ساحل شنا میکنیم راحته
  ولی من شنا بلد نبودم و گفتم نمپرم چند نفر از آشناها پریدن و به محمد گفتن بپر بیا بریم ولی اون گفت تا سارا نیاد من نمیام ولی من هولش دادم تو آب ولی بازم اومد رو آب و سمت من که بپر من می‌برمت نترس میرسم ساحل.تهش تا خواستم بپرم تو دریا از خواب بیدار شدم.
  ممنون میشم تعبیرش رو ب من بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که در آینده مشکلاتی برای شما پیش خواهد آمد که نمی‌توانید بر این شخص که نام برده اید اعتماد کنید و شما را با مشکلاتتان تنها نخواهد گذاشت و اینکه باید این را به خاطر داشته باشید که در زندگی تنه به خود تکیه نکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. ستاره مشرقی

  سلام
  خواب دیدم درکشتی هستیم باران تندی می آمد ودر زمان باران من غسل می کردم
  به نظردریا طوفانی بود
  لطفا تعبیرش را برایم بگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   کشتی پایگاهی است که بر آن قرار می گیریم تا از آب بگذریم. آب خود آیت رحمت است و مصداق آیه شریفه ( و من الما کل شیئی حی) حیات طبیعت و انسان به وجود آب بستگی دارد اما همین آیه رحمت فاقد ترحم است و چنانچه بسیار باشد و به خروش آید هر جانداری را می بلعد و می میراند.
   در این گیر و دار فقط کشتی است که می تواند انسان را به پایاب برساند و به ساحل رهبری کند. با این تعریف کشتی نشانی از برخورد ایمنی است در رو به روئی با غم ها و شدایدی که گرد ما را می گیرند.
   سوار کشتی بودن تعبیر درگیر حوادث شدن را دارد و چنانچه در خواب ببینیم کشتی جائی متوقف شد و پیاده شویم از غم و رنج و اندوه رهائی می یابیم. وقتی درون کشتی هستیم از امواج و خروش دریا امنیت داریم ولی درگیر حادثه هستیم و چون پیاده شویم از غم و رنج هراس دریا رهائی حاصل می کنیم.
   اگر ببینید در کشتی هستید و کشتی شما را به جائی می برد که می دانید،خوب است ولی اگر در کشتی باشید و ندانید کشتی شما را به کجا می برد خوب نیست. اگر بیننده خواب ببیند از ساحل سوار کشتی می شود و به دریا می رود کاری را شروع می کند و مشغله ای برای او پیش می آید که نشیب و فراز و تلخ و شیرین فراوان دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. Zhra_e82

  سلام من خواب دیدم که داشتم یه کشتی خیلی بزرگ و‌زیبا میخریدم و اون کسی ک داشت کشتی رو‌بهم میفروخت میگفت اصلا نترس حتی اگه تو‌دردسر بیوفتی یه دکمه ای رو‌نشونم میداد میگف با این میتونی کمک بخوای و هیچ‌اتفاقی برات نمیوفته

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است ودر تعبیر خواب کشتی امده است که به معنای مسیر زندگی شماست و این در اینجا برای شما بسیار خیر است و نشان از ان دارد که در اینده ای نه چندان دور دست اوردی کسب خواهید کرد که به واسطه ی ان خواهید توانست اینده ی خوبی برای خود بسازید و از این رو باید از فرصت هایی که برای شما پیش می اید حداکثر استفاده را بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. امیرحسین

  سلام عرض ادب و احترام
  من خوابی دیدم که در یه کشتی کوچک هستم در دریا، و دو کشتی بزرگ در کنار من هست که ان کشتی ها خودی هستن،از سمتی با کشتی مسابقه ای گذاشتیم که هرکس زودتر به مقصد برسد که من جلو از همه بودم ولی ناگهان به جایی رسیدیم که ابی نبود و فهمیدیم جلو اب رو بستن،سپس یه تعداد از نزدیکان رفتن جلو اب رو باز کنن،که باز کردن و دوباره شرایطی شد که کشتی ها دوباره در اب افتادن.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کشتی آمد است که نشان از مرکبی است که به شکلی تعبیری از زندگی می تواند باشد و در این خواب هم برای شما امده است که شما مسیری در پیش دارید که ممکن است نسبت به نزدیکانتان کمی و کاستی هایی داشته باشد اما باید بدانید که شرایط برای شما و ایشان کاملا یکسان است و نباید از این رو قیاسی کنید که زندگی خود را پیچیده کنید و بدانید که این موضوع برای شما بسیار ساده و قابل فهم خواهد بود و حتما تلاشی که در اینده در آن گام خواهید نهاد به موفقیت خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 25. راما اشراقی

  سلام وعرض ادب، عذر خواهی می کنم که مجددا وقتتون رو می گیرم، راستش خواهرم امسال در ماه مبارک رمضان خوابی دید که مشتاق بودم تعبیر اون را بدونم اگر براتون مقدور هست لطفا این را هم تعبیر بفرمایید

  راستش شب 19 ماه مبارک رمضان که مصادف با اولین شب قدر بود خواهرم خواب مبینه که من مردم و حالا روح من برای دیدار با خانواده ام به منزل برگشته، البته من رو به صورت روح ندیده به صورت عادی دیده، و حالا مادرم و خواهرهایم داشتند در مورد شب اول قبرم از من سوال می پرسیدن که به من چی گذشته و نکیر و منکر چه سوالهایی از من پرسیدن، و من در خواب به اونها گفتم که من اصلا سوال و جوابی نشدم و تا مردم به آسمون رفتم بدون هیچ سوالی،

  و خواهرم در خواب چندین بار این سوال و از من میپرسه و میگه تو مطمءنی، آخه چطور ممکنه که اصلا از تو سوال و جواب نشه آخه همه سوال و جواب دارن و من در جوابش می گم نه من اصلا سوال و جواب نداشتم، من مورد عفو رهبری قرار گرفتم وتا مردم راحت به آسمون رفتم،بدون هیچ سوال و جوابی و در عین حال که من این حرفها رو به خواهرم میزنم اون در خواب داره منو میبینه که انگار من تو اون دنیا هستم با لباس سفید ودارم با اموات دیگه که خواهرم نمی دونه یا، یادش نمونده که اونها کی هستند صحبت می کنم، ودر انتها به خانواده ام می گم من باید برم ولی بازهم به دیدنتون میام،

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که به این صورت میتواند تعبیر شود که در تعبیر خواب مردن امده است که به معنای طول عمر است و اینکه در خواب ایشان اینگونه امده است به این معنا میتواند باشد که شما در اینده انشالله زندگی با طول عمر و همچنین بسیار خوب خواهید داشت که دراین خواب به صورتت سوال نپرسیدن از شما امده است و این خود برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

   • راما اشراقی

    بسیار سپاسگزارم از پاسخ گوییتون انشاالله خداوند به شما خیر دهد

 26. راما اشراقی

  سلام و عرض ادب، من دیشب خواب دیدم یک کشتی بسیار بزرگ و چوبی هست، من پایین کشتی هستم و انگار کشتی بالای سرم هست چون در خواب دلهره ی شدیدی داشتم که اگر این کشتی روی سرم بیفته منو له می کنه، و توی دلم همش داشتم از خداوند و یاد می کردم و مغفرت می خواستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما این گونه است که کشتی نشان از مشکلات تی است که شما به آن گرفتار هستید و اینکه ما در گرفتاری به جای امن پناه خواهیم برد و کشتی هم همان پناه گاه است در طوفان مشکلات پس خواب شما نشان از بدی ندارد اما احساس شما در خواب بی تاثیر نیست و باید صدقه بدهید و اینکه بر این نشان از که شما از مشکلات می‌ترسید و ترس اتفاقی در دلتان دارید که انشاله ختم به خیر می‌شود.
   سربلند و پیروز باشید.

   • راما اشراقی

    سلام و عرض ادب بسیار سپاسگزارم از وقتی که برای تعبیر خواب بنده گذاشتین، انشاالله خداوند به شما خیر دنیا و آخرت عطا کند

 27. علی

  خاب دیدم یکی از اشناهام کنار خودم سوار بر کشتی شده و از خشکی به دریا میرود و من ترسیدم اون را تماشا میکنم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب خدمت شما باید عرض کنم که به این معنا خواهد بود که ممککن است یکی از نزدیکان شما که ممکن است خود ان شخص باشد و یا شخص دیگری مسیری پرخطر را شروع بکنند که صواب و ناصواب آن مشخص نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 28. ایرج ک

  سلام من خواب دیدم در یک ساحل بودم و دو یا سه کشتی بزرگ چوبی را دیدم و به همراه زن و دخترم سوار کشتی شدیم و من روی عرشه کشتی دختر و زنم را سفت گرفتم که وقتی کشتی حرکت میکند انها به داخل دریا نیوفتن چون هوا طوفانی بود بعد از کمی به داخل یه اتاق داخل کشتی رفتیم که کسی اونجا نبود. ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که نشان از ان دارد که شما در مسیر اینده ی زندگیتان ممکن است سختی هایی بکشید که برای شما خیر است زیرا به واسطه ی ان ها خودتان را به خانوادیتان اثبات خواهید کرد و پس از آن به خیر خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 29. شهلا

  سلام من خواب دیدم که با دو نفر تو یه کشتی بزرگم که اون دو نفر دوستم بودن. اما یهو کشتی سوراخ شد ما قایق به آب انداختیم و رفتیم داخل قایق اما من برگشتم که ویایل شخصیمو بیارم و یه مقدار خوراکی بردارم که یهو توی خواب دیدم که دوستام من زندانی کردن البته داشتن باهام شوخی میکردن و سر به سرم میزاشتن. دیگه بقیه خوابو یادم نیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب برای شما بیشتر به حالت اگاهی دهی است و بدانید که برای شما خبر خوبی ندارد و نشان از ان دارد که در اینده ی نه چندان دور شما با دوستانتان دچار مشکلی خواهید شد که برای زندگی شما ضروری است و بدانید که تعبیر خواب کشتی به معنای مسیر زندگی است و سوراخ شدن ان اصلا برای بیننده ی خواب خیر نیست و ممکن است ان کسانی که در خواب به همراه شما بوده اند دلیل این اتفاق باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 30. Shima

  سلام من خواب دیدم سوار کشتی بزرگ روی اقیانوس طوفانی هستم که شب هم بود و داشتم از یک سفر بر میگشتم و وقتی به خونه رسیدم پاهام خیلی ورم کرده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر که در مورد کشتی شده است نشان از این دارد که شما در نقطه نا امن زندگیتان قرار گرفته اید و بسیار مشکلات گوناگون در حال دست و پنجه نرم کردن هستید و اینکه این خواب نوید این را می‌دهد که به زودی به آسایش خواهید رسید و نتیجه زحمتهایتان را خواهید دید.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. فرزانه

  سللم من خواب ديدم با بچه هام رفته بودم برا تفريح جايي اونجا پدر بچه هام با دوستاش اومده بود كه با كشتي بره جزاير اطراف من و بچه هام ويه اقايي كه تو خواب من شوهرم بود و كلش كاملا تاس بود اون اقا خواستيم سوار همون كشتي بشيم و پدر بچه هام دركشتي رو بست كه ما نتونيم بريم ما هم رفتيم يه ساحل ديگه كه با يه كشتي بزرگتر بريم به سمت كانادا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این معنی میتواند باشد که همسرتان گرفتار مشکلی خواهد شد که خواهان همراهی شما نیست و نمی‌خواهد که شما و خانواده آزار ببینند و امکان دارد در حضور شما به این امر اشاره نکند و آن را پنهان کند و شما آگاه باشید تا مشکلات بیشتر نشوند.
   سربلند و پیروز باشید.

 32. رضا

  سلام
  من توو خواب سوار يه كشتي بزرگ بودم و دنبال يه كشتي غرق شده بوديم
  كشتي غرق شده رو پيدا كرديم و از آب خارج كرديم و به سمت مسير مشخصي اونو حمل كرديم اما با سرعت كم،مطمئن بوديم كه توو كشتي كه از آب خارج كرديم گنج هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتوانند باشد که شما چیزی را در زندگیتان پیدا میکنید که مربوط به گذشته ی شماست و حس میکنید که موضوعی بی ارزش است اما خیری بسیار زیاد برای شما دارد.
   از این رو در گذشته ی خود تفکر کنید تا ان کاری را که در ان شکست خورده اید دوباره شروع کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 33. راحله

  سلام
  خواب دیدم‌تو کشتیم دریا هم اروم‌بود میخواستین‌از یه جای باریک‌یا تنگه عبورکنیم که اطرافشم کوه بود انگار بعد اسم دو نفر اوردن گفتن فقط همین‌دو نفر اجازه عبور دارن
  همین چیز دیگه یادم‌نمیاد تعبیرش چیه به نظرتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر کشتی در خواب حقیقتا مسیر و وسیله ای است برای زندگی شما و این خود بدان معناست و هر انچه در خواب خود ببینید دلالت بر ان دارد که مسیر زندگی شما به چه شکل است.
   اینکه در این خواب ان شرایط را دیده اید به ان معنا هم میتواند باشد که در اینده ی نه چندان دور انتخابی بر سر راه شما قرار خواهد گرفت که باید برای ان تلاش کنید و اگر در اینده در موقعیتی قرار گرفتید که بین دو نفر انتخابی شکل گرفت بدانید که به این موضوع اشاره دارد.
   سربلند و پیروز باشید

   • راحله

    یعنی حتی میتونه معنی خواستگاری هم بده ؟

    • یاسین صداقت

     با سلام
     برای این موضوع اصلا بعید نمیتواندباشد اگر مجرد هستید .اما انتخاب ها میتوانند متفاوت باشند و هر زمینه ای برای شما باشد واین خود اگاهی به شما خواهد داد تا صحیح تر انتخاب کنید.
     سربلند و پیروز باشید

 34. م

  سلام
  من خواب دیدم که در ساحل ایستاده ام و دریا را مینگرم ناگهان کشتی بزرگی امد و با کشتی کوچکی برخورد کرد که هم کشتی کوچک و هم بخشی از ساحل متلاشی شد در این حادثه به دنبال خواهر و مادرم میگشتم که در ان قسمت از ساحل بودن و انها را سالم پیدا کردم تعبیر چیست؟؟
  با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از موقعتی است که شما در ان قرار دارید و نشان مشکلاتی است که احتمالا برای شما پیش بیاید و ارامشتان بر هم خواهد خورد و باید مراقب این باشید که اتفاقات خاص را مدیریت کنید و این که محتمل است این مشکلات به گرد مادر و خواهرتان بچرخد و انها را درگیر موضوعاتی کند که عاقبت ختم به خیر خواهد شد . این خواب نیاز به صدقه دارد که رفع بلا شود انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 35. Sara

  سلام در خواب ديدم كه با خانوادم به سفري ميخوايم بريم كه برگشتمون با كشتي هستش ولي سفر با كشتي اون موقع خيلي پر ريسك هست و احتمال غرق شدنش هست چون شب حركت ميكنه با اين حال قصدمون بيشتر اين هست كه بريم. چيزي كه تو خواب ديدم فقط قصد و صحبت ازين سفر بود وگرنه تو خواب نديدم كه اون سفر رو بريم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از جابه جایی است که برای شما احتمالا پیش خواهد امد و اینکه در خواب مبدا و مقصد سفر مشخص باشد بسیار نیکو تر است و دیگر تعبیری نمتواند داشته باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 36. نورا

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم سوار بر کشتی حضرت نوح بودم چند نفر دیگه هم بودم ک الان یادم نیست کیا بودن طوفان بود مثل زمان حضرت نوح ک چند نفر سوار کشتی شدند تا از بلای خدا بدور باشند منم همون جوری بود سوار کشتی خیالم راحت بود ک با طوفان ک هست اتفاقی برام نمیفته و‌ جای من امن میشه تعبیرش رو بگید ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از نیک دارد و اینکه شما از بلا ایمن شده اید و سوار کشتی بودن تعبیر درگیر حوادث شدن را دارد و چنانچه در خواب ببینیم کشتی جائی متوقف شد و پیاده شویم از غم و رنج و اندوه رهائی می یابیم. وقتی درون کشتی هستیم از امواج و خروش دریا امنیت داریم ولی درگیر حادثه هستیم و اینکه شما در حال حاضر درگیره اتفاقاتی هستید و مشکلاتی به مانند طوفان شما را تهدید می‌کنند که شما نیاز به یک پناهگاه دارید و اینکه این اتفاقات برای شما حل شوند و اینکه در خواب احساس امنیت را حس کرده اید نشان بر خیر دارد که مشکلاتتان زود تر پایان می یابد. و امنیت می یابید انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 37. هستى

  هستى در 1399/02/13 1:54 ب.ظ
  درود بر شما
  در خواب ديدم كه سوار كشتى در اتاق تميز و مرتبى هستم و در حال نزديك شدن به مقصد هستيم و در حال جمع كردن وسيلم و گذاشتن آنها در چمدانم هستم كه كاپيتان به تلفن اتاق زنگ زد و گفت كه حاضريد داريم به مقصد ميرسيم و گفتم بله آماده ام
  بار ديگه خواب ديدم بلافاصله بعد از اين خواب كه دارم به سفر ميرم و با دقت و وسواس وسايلم را انتخاب كردم و در چمدان گذاشتم و از خانه ماشين گرفتم تا به اسكله ٦ ( همش در خواب ميشنيدم كه داره برام تكرار ميشه اسكله شماره ٦) بروم و همش با خودم تكرار ميكردم كه ينى نامزدم هم به اين سفر مياد؟
  سپاس از اينكه وقتى رو براى خواندن و تهبير خوابم ميگذاريد.
  نظر شما در انتظار تایید مدیریت است

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اول شما خیر است و نشان از موضوعی دارد که بدان مشغول خواهید شد و سبب خیر و سعادت برای شماست.
   اما در مورد خواب دوم باید عرض کنم که تکرار یک الگوی خاص در خواب نشانه از موضوعی در ناخوداگاه شماست و نه تعبیر صادقه ای برای ان و برای پیدا کردن ان باید با متخصص این امر که روانشناس است صحبت کنید و خواب های یادداشت شده ی خود را با ایشان در میان بگذارید.
   سربلند و پیروز باشید

 38. مهرناز

  سلام . من خواب ديدم با كشتي بسيار بسيار بزرگ ومجلل با همه دوستانم راهي سفر حج شديم، در كشتي دو عروسي هم برگزار شد، اما بين راه به يك كشتي ديگر برخورد كرديم كشتي مقابل اسيب ديد اما براي ما نه. من روي عرشه بودم و در دريا پرتاب شدم كه خودم را به ساحل رساندم اما كشتي براي من نايستاد و انگار در خواب گفتن با كشتي بعدي مياي نگران نباش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما تعبیر بر خیر دارد و اول آنکه شما در مسیر زندگیتان جای مناسب به خودتان را اختیار کرده اید و بهترین لحظات و زیبا ترین لحظات در انتظار شما میباشد انشالله در این بین که مشکلی به طرف شما می آید که شما را خیلی دچار آسیب نمی‌کند ولی در یک جایی به بعد باید خودتان هوای خودتان را داشته باشید و انتظار از دیگران برای حل مسائل و مشکلات را نداشته باشید تا زمانی که اوضاع دوباره بر وفق مرا تان شود. در همه حال به خداوند تکیه کنید که هم رحمان است وهم رحیم.
   سربلند و پیروز باشید.

  • هستى

   درود بر شما
   در خواب ديدم كه سوار كشتى در اتاق تميز و مرتبى هستم و در حال نزديك شدن به مقصد هستيم و در حال جمع كردن وسيلم و گذاشتن آنها در چمدانم هستم كه كاپيتان به تلفن اتاق زنگ زد و گفت كه حاضريد داريم به مقصد ميرسيم و گفتم بله آماده ام
   بار ديگه خواب ديدم بلافاصله بعد از اين خواب كه دارم به سفر ميرم و با دقت و وسواس وسايلم را انتخاب كردم و در چمدان گذاشتم و از خانه ماشين گرفتم تا به اسكله ٦ ( همش در خواب ميشنيدم كه داره برام تكرار ميشه اسكله شماره ٦) بروم و همش با خودم تكرار ميكردم كه ينى نامزدم هم به اين سفر مياد؟
   سپاس از اينكه وقتى رو براى خواندن و تهبير خوابم ميگذاريد.

   • یاسین صداقت

    با سلام
    تعبیر خواب شما به این معنی است که شما در حال حاضر در دل اتفاقات و مشکلاتی هستید که دارید با آنها دست و پنجه نرم میکنید و از این رو به مقصد رسیدن و پیاده شدن از کشتی نشان از این دارد که شما از غم رهایی می‌ یابید و برای مشکلاتتان راهی پیدا کرده اید که آنها را پشت سر بگذارید و وقت خوشحالی و شادمانی رسیده است و اینکه آمده سفر شدن در خواب نشان بر مسیر تغیر و تحول است که شما برای پیمودن مسیر که می‌تواند خوب باشد نیاز به تلاش و پشتکار دارید که آنها را باید به مانند وسیله در کوله بگذارید همه جا به همراه داشته باشد و اینکه شماره ۶ خواب نشان ازاین است که شما به مراد دلتان خواهید رسید و حاجتتان روا خواهد شد.
    سربلند و پیروز باشید.

 39. سارا

  سلام.من خواب دیدم به همراه مادر و خواهرم در ساحل منتظریم تا سوار کشتی شویم و به جایی که می خواستیم بریم اما همین که کشتی سر می شد و ما آماده سوار شدنیم من به مسافر ها نگاه می کنم و نزدیک من بچه سیاه پوستی بود که من با دیدنش با مامان اینا میگن مه این کشتی ما نیست مسافرتش متفاوتند و فقط تا این جای خواب یادم هست.لطفا تعبیرش را بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب کشتی اینگونه تعبیر شده است که کشتی پایگاهی است که بر آن قرار می گیریم تا از آب بگذریم. آب خود آیت رحمت است و مصداق آیه شریفه ( و من الما کل شیئی حی) حیات طبیعت و انسان به وجود آب بستگی دارد اما همین آیه رحمت فاقد ترحم است و چنانچه بسیار باشد و به خروش آید هر جانداری را می بلعد و می میراند.در این گیر و دار فقط کشتی است که می تواند انسان را به پایاب برساند و به ساحل رهبری کند. با این تعریف کشتی نشانی از برخورد ایمنی است در رو به روئی با غم ها و شادی که گرد ما را می گیرند..چنانچه در خواب ببینید در ساحل ایستاده ایدو می بینید یک کشتی در دریا حرکت می کند چه آن کشتی به جانب شما بیاید و چه نیاید خبری به شما می رسد و اینکه محتمل است که شما از اسیبی که در انتظارش بوده اید به راحتی ان را پشت سر گذاشته اید و اینکه و این که خطری شما را تهدید نخواهد کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

   • سارا

    خیلی سپاسگزارم .

 40. بهاره

  سلام من خواب دیدم با مادرم سوار ی کشتی بزرگ بدون دیواره بودیم یه بچه جلومون راه میرفت که غرق شد اب گل الود بود من خیلی جیغ زدم تا بقیه صدامو بشنون و نجاتش بدن از جیغ و ناراحتی از خواب بیدار شدم ممنون میشم تعبیر کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که شما مسیر زندگیتان را به خوبی در پیش گرفته اید و در این بین مسئولیت های بر عهده دارید که باید آنها را هم به سرانجام برسانید که در این راستا که کاری و یا مسولیتی که بر عهده دارید مقداری دچار گرفتاری خواهید شد که قابل رفع میباشد و این خواب نیاز به صدقه دارد تا رفع بلا شود انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 41. خدیجه

  سلام من خواب دیدم داخل یک کشتی که شوهرم ناخدای آن بود وپدرم که درقید حیات نیستند هم در این کشتی بود و مادرم و یک عده ای دیگر اما آنها را نمی‌دیدم تنها پدر و مادرم وهمسرم را می‌دیدم پدر پایین کشتی خواب بودم تا بیدار شدم وبه عرشه آمدم دیدم که اب دریا بالا آمده و تا یکی دو متر از آب روی کشتی قرار گرفته و من دنبال کاسه ای بودم که آنرا روی عرشه بشویم و بعد از رسیدن به ساحل آنرا به صاحبش بدهم و همسرم کشتی را به حرکت درآورد و آب رو کشتی خیلی کمتر شد و من دیگر احساس نگرانی نداشتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که کشتی در خواب های ما نشانه از مسر زندگی دارد و در این خواب برای شما بسیار خیر بوده است از این جهت.
   اب روی کشتی هم مشکلاتی بوده است که در مسیر هر زندگی پیش خواهد امد و از این رو باید بدانید که ممکن است شم در مسیر زندگی مشترکتان مشکلی پیش برایتان بیاید که همسرتان بسیار در حل ان دخیل خواهد بود و کشتی زندگی شما به واسطه ی ایشان ادامه ی مسیر خواهد داد.
   سربلند و پیروز باشید

 42. علیرضا

  سلام من خواب دیدم که کشتی سفید نه چندان بزرگی خریدم وبه رود خانه انداختم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بسیار خیر است و نوید بخش مسیر زندگی اینده ی شما ست که به همان زیبایی خواهد بود اگر خدا خواهد.
   سربلند و پیروز باشید

 43. مر مر

  با سلام
  من دم صبح خواب دیدم که با مادرم سوار یه کشتی بسیاااار زیبا و بزذگ شدیم و انگار مقصدمون فرانسه بود از کنار جزایر خیلییی قشنگی رد میشدیم که منظره ای بسیااار حیرت انگیز و زیبا دلشت از بالای کشتی به اب که نگاه میکردم میدیدم که گردابهایی کوچیک و بزرگ تو دریا هستن که یا ما از کنارشون رد میشیم یا کشتی با اون عظمت از روشون رد میشه و چیزیش نمیشه بعد رسیدیم به یه قایق کوچک و دیدم خواهر و بردارهام اونجا توی قایق هستن بعد ما از کشتی پیاده شدیم و رفتیم تو قایق

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کشتی احتمالا به معنای همان مسیر زندگی شماست و این خواب خود به معنای این خواهد بود که شما و مادرتان در مسیری بسیار صحیح و نیکو به سمت اهداف زندگیتان وارد خواهید شد ولی در قسمت پایانی پیاده شدن از کشتی و سوار شدن به قایقی کوچک میتواند به این معنا باشد که شما به واسطه ی خیر خواهیتان برای نزدیکانتان مجبور خواهید شد که چند صباحی سختی به جان خریده تا ایشان را هم از سعادتی که پیدا خواهید کرد بهره مند سازید.
   سربلندو پیروز باشید

 44. یاسمین

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم، تو یه اتاقی (که مال خودم بود) از پنجره دارم دریارو نگاه می‌‌کنم، کشتی‌ای داشت به سرعت به طرف پنجره اتاق من میومد، من ترسیدم که شیشه بشکنه (تنها ازین می‌ترسیدم) از اتاق اومدم بیرون، رفتم پیش عموم، بعد که برگشتم، اتاقم هیچ آسیبی ندیده بود، دریا هم دیگه دیده نمیشد، کشتی رفته بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کشتی به معنای همان وسیله پیش بردن زندگی است و این خواب ممکن است به این معنا باشد که شما در پیش بردن زندگی خود سستی می کنید و باید این امر را ترک کنید تا به سعادتی برسید که همان دریا داخل خواب است.
   سربلند و پیروز باشید

 45. fafa

  باسلام خدمت شما…من خواب دیدم که گربه ماده ای که در منزل ماست تخم گذاشته و من خیلی تعجب کردم و وقتی از روی تخماش بلند شد تخماش تبدیل به جوجه اردکهایی شدن که سفیدرنگ بودن باخالهای سیاه تعدادشون هم پنج یا شش عدد بودن…این هم بگم خدمتتون که بقیه افراد خانواده اصلا تعجب نکرده بودن و گربه ما درحال حاضربارداره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب شما گربه الگو محسوب نمی شود زیرا در واقعیت برای شما ملموس است و وجود دارد اما اینکه گربه ای تخم بگذارد میتواند به معنای رسیدن خبری بسیار شگفت انگیز برای شما باشد که این خبر ممکن است برای شما بسیار اذیت کننده باشد اما خانوادیتان به دلایلی یا ان را نفهمند و یا اینکه برایشان امری عاددی باشد.
   در روابطتان بیشتر آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 46. امیر

  سلام من خواب دیدم بالباس غواصی رفتیم تو یک کشتی غرق شده و کلی چاقو و چرخ خیاطی و اجناس دیگه اونجا بود با برادرم درگیر بودیم که برداریم یانه ولی من یه چاقو برداشتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   کشتی در خواب به معنای وسیله ای است برای رسیدن به مقصد و همان مرکب زندگی است.تعبیر این خواب این است که شما در مسیر ایندیتان به چیزهای خوبی خواهید رسید اما از بین انها صداقت را برخواهید گزید.
   سربلند و پیروز باشید

 47. Sahl

  خب من خواب دیدم عصر بود سوار کشی های قدیمی بودیم دریا طوفانی بود یه دخترم اونجا بود که سعی داشت به چیز های خوب فکر کنه تا حالش خوب شه که یهو فکر کرد و دریا آروم شد و بلافاصله یه پسربچه شروع کرد آیاتی از قرآن و خوندن که یهو یه موج اومد نزدیک بود بیا فتم ولی نیافتادم و این موج مارو به صاحب برد و تقریبا رسیدیم به مقصدمون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی است نیکو و نشان از ان دارد که شما در اینده با شخصی که مومن است در مسیر زندگیتان اشنا خواهید شد.
   تعبیر کشتی در خواب به معنای وسیله ای برای رسیدن به مقصد است و اینکه طوفانی بوده است به معنای مشکلات این مسیر است و این که درختری در خواب شما بوده که با خواندن ایاتی از قران شما را به مقصد رسانده است هم اشاره ای به حضور همچون فردی مومن دارد که شما در رسیدن به سعادت کمک خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 48. سحر

  سلام
  من خواب دیدم با فردی که رابطه خوبی باهم نداریم در یگ کشتی هستیم کشتی دیواره نداشت اما قلبم آرام بود و دریا هم بسیار آرام و چشم نواز بود.غریبه ای در آب افتاد و من نجاتش دادم تعبیر خوابم چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر کشتی در خواب به معنای وسیله ای است برای رسیدن به اهداف و اینده ای روشن و اینکه شما خود را با فردی که رابطه ی خوبی ندارید مشاهد ه کرده اید ممکن است بدین معنا باشد که شما در مسیر رسیدن به زندگی بهتر و ارامتر و اینده ای خوب ممکن است که با ایشان همسفر شوید و یا اینکه اشاره ای به این موضوع دارد که مسیر هردوی شما یکی است و در رابطه با ان مغروق که نجاتش داده اید هم احتمالا اشاره ای به دستگیری شما نسبت به نیازمندان در اینده ای که وعده اش داده شده است،داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 49. fafa

  سلام. من خاب دیدم شب بود به آسمان نگاه میکردم وآسمان پربود از انواع واقسام هلال ماه .بعدتمام کهکشانها توی آسمون دیده میشد یهویه نفرگفت که ماهها دارن به زمین نزدیک میشن و همه مردم اومدن برای تماشا..تعبیرش چی هست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن اسمان و اجرام اسمانی به معنای زلالی و پاک بودن نیت شخص خواب بیننده است و باید بدانید که تعبیر این خواب بسیار نیکو است و اشاره به درون وجود شما دارد که خداوند مننان برای شما مسیری از نیکی برای رسیدن به خود گشایش کرده است و دیدن ستاره ها و اجرام اسمانی به معنای رسیدن به ارزوها است و نزدیک شدن ان ها را هم میتوان به ان تعیممیم داد.
   سربلند و پیروز باشید

  • فاضل

   شوهرم خواب دیده تا بابای خدابیامرزش داخل خواب یه لنجی بهش داده تعبیر این خواب چیه البته پدرش رحمت خدا رفته

   • یاسین صداقت

    با سلام
    خوابی بسیار نیکو است و کشتی و لنج در خواب تعبیری به این شکل دارد که ان ها وسایلی جهت گذر هستند و این به این معناست که از طرف ایشان به شما چیزی خواهد رسید که ممکن است مادی یا معنوی باشد و مایه ی سهل شدن زندگی ایشان خواهد بود.
    سربلند و پیروز باشید

 50. fafa

  سلام معشوق من خواب دیده هردو سواربریک کشتی بزرگ شدیم که ناخدای کشتی پدرش بوده وماداخل یکی ازکابینهاش درحال معاشقه بودیم وقتی ازکابین بیرون میاییم میبینیم کف کشتی روآب گرفته ولی پدرش میشگه که خودش خاسته برای حفظ تعادل آب بیاد داخل کشتی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر کشتی در خواب به معنای چیزی است که مشکلات را حل میکند و همانگونه که از فرمایشات شما مشخص است تعبیر این خواب بدین شکل خواهد بود که شما برای رسیدن به معشوقتان مسیری دارید که طبیعتا مشکلاتی هم در ان موجود است و کسی که قطعا به شما در این راه کمک خواهد کرد پدر ایشان و یا کسی یا قدرتی متناسب با اسم ایشان خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

   • fafa

    خیلی لطف کردید ممنون ازسایت خوبتون❤❤

 51. ن

  سلام وقتتون بخیر.من خواب دیدم که سوار کشتی شده ام که به جایی می رود .درست یادم نیست ولی تا جایی که یادمه کسی که دوسش دارم و عاشقشم هم باهام بود و کشتی دوبار رفت و برگشت و ما روی عرشه کشتی بودیم.بقیه خواب درست یادم نیست.

  • ن

   ولی مطمینم برای کاری داشتیم میرفتیم و همسفر هایم را میشناختم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بسیار خواب نیکویی است و باید بدانید دو المان در این خواب وجود دارد.
   اول رسیدن به معشوق که خود خیر است و به معنای رسیدن به خیر و نیکی همسنگ معشوقتان است.
   کشتی هم درد خواب به معنای راهی برای رسیدن به هدفی خوب است و این خواب تعبیری به این شکل دارد که شما احتمال قوی به کمک شخصی که احتمالا همان معشوقتان است به اینده ای خوب خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 52. نیایش

  سلام.من الان تویکی ازکشوراپناهندم بعدخوابم اینه که باخواهرام وداداشم دختردایی وبچه دایی هام میریم مسافرت یه جای خیلی خوب میخایم سوارقایق بشیم چونکه قایق ران قیمت روگران میگه سوارنمیشیم وتایه جای همه باهم پیاده میریم ک یه قایق دیگه پیداکنیم داداشم میگه همینجامنتظرباشیم تاقایق دیگه گیربیاریم یهومیبینم ک چه منظره دیدنی نزدیک دریاهستیم خورشیدآسمان دریاخیلی خوشکل بود یه حسی دیگه داشتم یجوری خوش بودم ازدیدن اونجاحیرت زده بودم کلایه جای متفاوتی بودبرام بعدکلی کلنجاربلاخره یک نفرمیادمیگه من یک کشتی خیلی خوب وبزرگ میخام براتون ک راحت برین داداشمو میگه خودت برو دنبالش اون میادپیش خونتون ازهمونجابگیرش بیاراینجاواینارم سوارکن وبرین داداشم میره دنبال قایق وماهمونجامنتظرمیمونیم یهوازخواب پریدم لطفامیشه بگیدتعبیرش چیه؟

 53. مهسا

  باسلام و احترام خدمت ادمین پیج،من خواب دیدم در اسکله منتظر خبر برای سوار شدن در کشتی هستم که کشتی حرکت کرد و من با ملوان تماس گرفتم که برگردن و من هم سوار کنن و چرا بی خبر حرکت کردن،ملوان هم برگشت و من رو سوار کرد،مقصد مشخص بود و در کشتی من به ملوان علاقه داستم در کشتی با یه سگ سفید اما نامرتل همبازی شدم و با اینکه کشتی قدیمی بود من لذت بردم،اب دریا هم گل الود بود،با سپاس

 54. سعید اهوازی

  باسلام من درخواب دیدم که لنج بسیار زیبایی بصورت شراکتی با یکی از دوستانم خریدم که بهای ان بسیار گران بود ولنج بسیار زیبا وجدید بود لطفا تعبیر ان را بیان کنید باتشکر

 55. آرزو

  سلام خسته نباشی
  خواب دیدم ک داخل کشتی بزرگی ام چند نفر بیشتر نبودیم غریبه بودن درگیری شد اتفاقی افتاد من از کشتی پیاده شدم بقیه باکشکی رفتن من کنار ساحل بودم صداشون کردم ولی رفتن یعنی چی این خواب؟

 56. مجتبی

  سلام من خواب دیدم یه کشتی خیلی خیلی بزرگ درحال ساخته شدن توی ساحله ومن توی ساحل درمورد بزرگ بودنش میخاستم با یه نفر حرف بزنم

 57. سهراب

  سلام خواب دیدم توی یک کشتی جنگی سردار کشتی استم اما جولو که میریم میبینم که اب دریا یخ زده ولی یک زنو انور ساحل مییبینم که با اعصای خودش یخ ابو باز میکنه بعد راه من به صاحل باز میشه لطفاً تعبیر

  • سمیرا خرسند

   اتفاقا در خواب من هم آب دریا یخ زد

   مشکلی پیش اومده بود و همه سوار بر کشتی بودن به سمت من اومدن همه آشنا بودن سوار که شدم برای کمک به بقیه و بردن اونو به کشتی پیاده شدم و آب یخ زده بود

 58. جابرچنانی

  خواب دیدم درکشتی بزرگ به همراه چندنفر از قوم وخویشم در دریا سفر کردیم وبه جای خیلی قشنگی رفتیم ودر برگشت باهواپیما برگشتیم

 59. خ.ع

  سلام.خواب دیدم سوار ماشین هستم و از کنار یک دریا که کلی قایق در ان هست رد شدم

 60. سودابه

  خواب دیدم ی کشتی خیلی بزرگ توی دریای طوفانی با امواج آروم میرفت شوهرم باپسرم به سمتش رفتن پسرم سریع طنابهایی که مثل نردبان بودن گرفت ورفت داخل کشتی اماشوهرم خودشو نتونست نجات بده کشتی باسرعت حرگت کردناگهان یک قایق خالی رسید اماشوهرم در دریا توی آب ایستاده بود تعبیرش چی میشه ممنون

  • نگار

   خوب نیست. غم بدنبال دارد ولی پایدار و مستقل خواهید شد.

 61. محمد

  سلام ، من خواب دیدم درون کشتی هستم که کشتی دچار حادثه شده ودر حال غرق شدن است من به همراه دو پسر بچه با ی چیزی شبیه بادبادک نجات پیدا می کنیم ،کنار یک سخره که آب گوارایی دارد فرود میایم،بعد سراز ی روستا در میاریم و دنبال متولی مسجد رو از ی پیره زن مهربان میگیریم.به نظر شما این خواب تعبیرش چی میتونه باشه؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

 62. .

  سلام پدرم خواب ديده كه براي بار چهل و هفتم سوار كشتي نوح شده

 63. مریم صمدی

  سلام من خواب دیدم که تو دریا کنار کلی ماهی ریزو درشت شنا میکنم انگارمن مربی اون ماهی هام بعد ی کشتی بزرگ سیاه اومدسمت ما ومافرارمیکردیم تااینکه خودمونو به ساحل رسوندیم منم ماهی ها جمع میکردم ک گم نشن اونم روساحل بودن

 64. زهرا سبزواری

  سلام من خواب دیدم که با چند تا فامیلامون تو دریا بودیم بعد یه دفه یه کشتی اومد دوتا از بچه های فامیل میرفتن زیر کشتی ولی هیچیشون نمیشد من هی فکر میکردم حالا میمیرن ولی هیچی نمیشد،بعد یه جا دیدم انگار کشتی داره میاد سمت ما که تو دریاییم خیلی ترسیده بودم ولی بعد نمیدونم کی بود مسیر کشتیو عوض کرد

 65. مينا

  سلام من خواب ديدم كه تو ساحل وايستادم كمي اب تو ساحل امده بعد تلفني دارم با كاپيتان كشتي حرف ميزنم بهم ميگه بيا سمت ساحل و سوار كشتي شو اما نزديك ساحل كه شدم كمي سطح اب اندازه مچ پا بالا امده ميترسيديم از اون اب رد بشم چنتا مانع بود از اون مانع ها گذشتم و رفتم سمت كشتي سوار شدم يه چادر مشكي هم سر كرده بودم كاپيتان خيلي منو تحويل گرفت همه حيرت بودن كه چرا انقدر منو تحويل ميگيره خلاصه كشتي راه افتاد تا كه راه افتاد دريا طوفاني شد امواج خيلي خروشان بود و دريا پر از كشتي هاي بزرگ و كوچيك كه همه هم تجاري بود انقدر زياد بودن كه هر لحظه امكان برخورد وجود داشت خلاصه از اون درياي خروشان رسيديم به يه ساحل عده اي پياده شدن گويا كشتي خارج از ايران ميرفت و اون ساحل هنوز در ايران بود به كاپيتان گفتم من چطور ميتونم برگردم پشيمون شدم از همين ساحل ميتونم برگردم گفت اره ديگه از خواب پريدم

 66. t_d137

  خواب ديدم سوار يه كشتي تفريحي شديم براي گردش توي دريا و دريا ارام بود و هيچ موجي نبود ولي كشتي خيلي فرو رفته بود تو دريا و همه ترسيده بودن ولي من با ارامش نشسته بودم ك گفتن كشتي داره برميگرده ب محلي ك بوده و اخرشم ك پياده شدم
  اين ك كشتي تو اب فرو رفته بود رو متوجه نميشم علتشو

 67. دریا

  سلام .من خواب دیدم برف سنگینی باریده بود ومن با کشتی میخواستم به خونه پدرم برم.میشه برام تعبیرش کنید

 68. دلسا..م

  با سلام ..
  من خواب دیدم که توی یه دریای بسیار بزرگ به وسعت اقیانوس هستم که روی سطح آب کشتی های عظیم و جثه زیادی در حال حرکت و تجارت بودن و منم روی یه قایق موتوری که با سرعت زیاد در حال حرکت بود ایستاده بودم .از هوای تازه و آب بسیار تمییز و زلال احساس آرامش و رهااایی مطلق میکردم.بعد با اراده خودم به زیر آب رفتم آب بسیار زلال و شفاف بود .و اصلا مشکل تنفس نداشتم و کاملا راضی و راحت بودم.علت رفتنم به زیر آب این بود که چند نفر داخل یه زیر دریایی بودن و میخواستن بیان روی سطح آب .من رفته بودم که ببینم آیا اونا موفق میشن یا نه .که دیدم یه کشتی غرق شده زیر ابه و زیر دریایی هم غرق شد .من از دور شاهد این ماجرا بودم و این در حالی بود که من موقعیتی کاملا آرام و راضی و راحت بودم و از زلالی و شفافیت و هوای تازه لذت می‌بردم.این خواب من تعبیرش چی میتونه باشه؟؟؟
  ممنون میشم اگه پاسخگو باشید.

 69. شاهین

  من خوا ب دیدم
  تو لنج یا کشتی هستم
  یهو طوفانی شد
  بعد با کشتی باهم افتادیم و سقوط کردیم انگار کشتی شد هواپیما

 70. النا

  سلام من خواب دیدم در کشتی هستم که یک گروهی که ازدام اعتیاد رهایی پیدا کردند و خیلی گروه خوبی هستندشور و شادی میکنند ولی یک مرتبه فقط دیدم طوفان امد وبعد هیچی چیز دیگر ندیدم تا اینکه خودم را درساحل دیدم که نظاره گر دریا و کشتی هستم تعبیرخوابم چیست؟؟

 71. تعبیر کشتی در دریا

  سلام چند روزی است که خواب های متداولی میبینم،خواب خانه ی پدربزرگ و دیدن جن،که او به سمت من حمله ور شده با ذکر خدا و امیرالمومنین از خواب بیدار میشوم،دوم اینکه در دریا گیر افتاده ام و بر قایقی سوارم و از بین کشتی ها عبور میکنم،همه میگویند که اینجا آتلانتیس است

 72. مرتضی

  سلام .من خواب دیدم کنار دریا طوفانی شده و امواج کشتی ها رو ب سمت ساحل میاره حتی بعضی از کشتی ها واژگون میشن تو ساحل و من دارم سعی میکنم با برداشتن اجناسی ک در سوپر مارکتم دارم و دادن به ادمایی ک تو کشتی ها دچار بلا شده اند ب انها کمک کنم جوراب و شامپو و غذا و غیره رو میام ور میدارم و میبرم به اونا میدم تا کمکی بشه براشون اخرای خوابم هم دیگه دریا اروم شده بود .لطفا بگین تعبیر خوابم چی میشه .لطفا

 73. تعبیر خواب لنج

  خواب من اين بود كه تو لنج هستم وسرعت خيلي زياد در عمق كم كه داريم ميريم بعد با يك چيز برخورد ميكنيم كه از خواب ميپرم

 74. صفورا

  سلام من خواب دیدم تو ساحلم دو تا بچه ام اونجا بازی می کنن یهو یه ماهی خیلی بزرگاومد سمت ساحل من این بچه ها رو برداشتم ببرم خونشون که اسیب نببینن یهو انواع کشتی بود که ریخت اونجا واسه . گرفتن یا فراری دادن ماهی بعد یکی نزدیک ساحل از تو دریا یه پلاک شهید بیرون کشید این بچه که کنار من بود برداشت و دوید هرچی دویدم بهش نرسیدم تو شنا گمش کرد پلاک رو دیگه پیداش نکردم …

 75. شهناز

  سلام خواب دیدم که در یک کشتی بزرگ هستم که خیلی قشنگ و مقبول است اما نمیدانم که کجا میرم والی سوار شدم اما رسیدن را درست یادی نمیدم والی فکر کنم به مقصد رسیدم اما نمیدانم که پیاده شدم یا نه والی هیچ آبی را ندیدم فقط میدانستم که در یک کشتی بزرگ هستم.

 76. سارا

  سلام. خواب دیدم شبه. و من سوار یه قایقم تو جایی شبیه یه جوب بزرگ تو شهر یا یه رود بزرگ . و با قایق میرم و جلوم یه کشتی هست . من همش با ترس به آب نگاه میکردم و وحشت میکردم از آب

 77. روشنك

  من خواب ديدم كشتي تو حياط خونست و من توشم يدفعه از وسط دو نصف شد و زيرش موزاييك ها فرو رفتند تو اب و به سرعت غرق شد و دوباره موزاييك ها روي سطح اب كنار هم شناور شدند البته من همون لحظه پريدم بيرون و غرق نشدم .

 78. رضا

  سلام من خوابی شبیه طوفان نوح دیدم به نظر خودم. خواب دیدم توی کشتی اولش بودم. تموم حیوونها فرار میکردن می اومدن تو کشتی داشت بارون سیل آسایی میومد بعدش کل زمین و اب گرفت مثل دریا شد بعضی از ادمها هم بودن توی کشتی بعضی ها داشتند غرق میشدن بعضی هاشون هم حاضر بودن غرق بشن ولی توی کشتی نیان. به نظرتون تعبیرش چی میتونه باشه؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین.

  • سودابه

   خواب دیدم ی کشتی خیلی بزرگ توی دریای طوفانی با امواج آروم میرفت شوهرم باپسرم به سمتش رفتن پسرم سریع طنابهایی که مثل نردبان بودن گرفت ورفت داخل کشتی اماشوهرم خودشو نتونست نجات بده کشتی باسرعت حرگت کردناگهان یک قایق خالی رسید اماشوهرم در دریا توی آب ایستاده بود تعبیرش چی میشه ممنون

 79. داريوش

  سلام خواهرم خواب ديده من كشتي خريدم تعويل اين خواب چي هست ممنون

 80. تنها

  سلام پدرم خواب دیده که کشتی را هول می داده وقتی کشتی به حرکت افتاده وقتی میاد سوار بشه میبینه کشتی نون سنکک کنجیدی است و برادر خود را می بیند که از نان سنکک می خوره بعد عموی من رو به پدرم می گه بیا تو هم از نون سنگگ بخور ولی پدرم از دست عموم ناراحت بوده سریع از کشتی پیاده می شه
  اگه می شه سریع تر جواب تعبیر رو برام بگید چون خیلی واسه پدرم مهمه …
  ممنون

  • Nina

   سلام وقت بخیر.من خواب دیدم ساعت تقریباهشت یا نه شب هستش بابام برام بلیط کشتی خریده و من در بندر داشتم سوار کشتی میشدم به قصد ادامه تحصیل میخواستم برم کشور ترکیه یعنی مقصد کشتی ترکیه بودبا پدرم خداحافظی کردم و سوار کشتی شدم دریا یه کوچولو مواج بود فقط

   • یاسین صداقت

    با سلام
    خوابی خیر است و باید بدانید که اشاره ای به مسیری که در پیش دارید شده است و این اشاره هم در خواب شما واضح است و باید که برای ان تلاش بیشتری هم بکنید.
    سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید