تعبیر خواب آب

دیدن آب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آب در خواب چیست؟

تعبیر خواب افتادن در آب و بیرون آمدن

دیدن آب در خواب خوب است و نشان روشنایی و صفاست اما باید دید آب چه وضعی دارد و دارای چه کیفیتی و کمیتی است.

بهترین نوع آب در خواب آب روشن و صاف و کم عمق است که در جوی روان باشد و سنگریزه های کف جوی یا نهر دیده شود.

تعبیرخواب آب

آب جوی بهتر از آب راکد در برکه یا آبگیر است زیرا جریان روشن آب، جریان روشن زندگی بیننده خواب را نشان می دهد و این بهتر می شود اگر در چنین آب روانی ماهی دیده شود. بخصوص ماهی سرخ و سفید از آنگونه که در حوض و استخر نگه می داریم.
آب راکد و تاریک اندوه است وغصه و آب لجن آلود ابتلاست. ابتلا به امور دست و پاگیر که زحمت و گرفتاری بوجود می آورند و آرامش را از انسان میگیرند.
موج آب ستمی است که برشما وارد می آید همراه با غصه و نگرانی ولی چنانچه موجی برخاست و شما را ازجای کند و به ساحل یا پایاب افکند پس از چندی تحمل ناراحتی به نجات و آسودگی می رسید.
آب صاف و روشن همانطور که گفته شد عیش و شادمانی وعمر دراز است و این بهتر می شود اگر همراه آب روشن و صاف که در جوی روانست راه بروید چون این کامروایی شما را باز می گوید. تعفن آب و تاریکی آن بیماری است.

تعبیر خواب افتادن در آب و بیرون آمدن

آب سیال و روان ولی زیاد و خروشان مشروط بر اینکه شاهد تماشای آن باشید نه درون آن نشان قدرتی است که با آن رو برو می شوید و با آن رویارو قرار می گیرد.

اگر درون چنین آبی غوطه ور می خوردید با زور مندی دست و پنجه نرم می کنید که احتمالا زیانی به شما نمی رساند ولی تمام نیرویتان را صرف می کند و می گیرد.

اگر از چنین آبی مانند رودخانه و نهر خروشان یا سیلابی که در مسیل و بستر محدودی روانست عبور کردید و به پایاب مقابل رسیدید از هول و هراس آفتی رهایی می یابید.


دیدن رودخانه در خواب,تعبیر خواب آب

دیدن رودخانه در خواب

اگر از آب رودخانه یا سیل برگرفتید و نوشیدید دو صورت دارد. یا آب کثیف است یا روشن و صاف. آب کثیف پول ، مال و بهره است که از طریق نا مشروع و نادرست نصیب شما می گردد و آب روشن چیزی است مادی و مالی که از راه پسندیده به چنگ می آورید و بهره مند می شوید.

اگر بر زمین آب ریخته شود و جمع شده باشد بطوری که بدون آلودگی پا نتوانید از آن عبور کنید نشان آن است که در کاری ناخواسته وارد می شوید.

اگر در حالت خواب اکراه داشتید و نمی خواستید از آن محل آب گرفته بگذرید کاری پیش می آید که مطلوب شما نیست و دست و پاگیر است ولی اگر با اشتیاق خواستید از آنجا بگذرید کاری سرگرم کننده سر راهتان قرار می گیرد که در پایان بی ضرر یا کم ضرر است.


دیدن لیوان آب در خواب

دیدن لیوان آب در خواب

اگر در خواب دیدید که با لیوان یا کاسه آب می خورید در جشنی عشرت آور و عیش آمیز شرکت می کنید که جشن و سرور به شما تعلق ندارد و احتمالا مثل مهمان از آن سهم می برید.

آب گرم نوشیدن تحت هیچ شرایطی در خواب خوب نیست و نشانی از بیماری است که باید مراقب صحت و سلامت خود در دو هفته آینده باشید.

چنانچه در خواب ببینید که کسی به روی شما آب گرم پاشید یا آب ریخت و آن آب کثیف و آلوده و متعفن بود یک بیماری در پیش دارید.

اگر دیدید شما روی کسی آب گرم ریختید آن شخص اگر آشنا و شناخته شده باشد در حق او ستم روا می دارید یا به یکی از بستگان بلا فصل خود آسیب وارد می آورید و اگر آن شخص ناشناس باشد نیتی بد در شما پیدا می شود که بهتر است پرهیز کنید و در روزهای آینده دست به کاری نزنید که نتیجه بد آن متوجه مردم شود.


جوشاندن آب فتنه انگیزی است. سماور پر از آب جوش همسر بد خلق و خشمگین است. کوزه یا سفال پر از آب دوست مهربان است و این دوست می تواند یک زن باشد.

اگر کوزه ای پر از آب داشتید و شکستید و آب آن به زمین ریخت در حق دوستی شفیق ناسپاسی می کنید و نعمتی را از دست می دهید.

اگر دیدید یکی در مقابل شما با لیوان یا کاسه و یا ظرف دیگری آب می نوشد مجذوب کاری می شوید که فکر می کنید انجام آن به سود شما می تواند باشد.

آب ناودان اگر روشن باشد رحمت است و اگر گل آلود و کثیف باشد زحمت است.


آفتابه وسیله ای است برای انتقال آب از حوض یا آبگیر به نقطه ای دورتر از محل استقرار آب پس هر نوع وسیله ای که بتواند جوابگوی این نیاز باشد یاری دهنده و کمک رساننده است. چه خادم خانه باشد چه بانوی خانه و چه فرزند بیننده خواب.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب آب خواستن

☺ تعبیر خواب «آب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


355 دیدگاه

 1. زینب احمدی

  سلام وقت بخیر
  سر صبح بعد از نماز صبح خواب دیدم پدر و مادرم که هر دو به رحمت خدا رفتند ، در خانه قدیمی مان هستند داخل اتاق شدم دیدم هر دو مرحوم در اتاق نشسته اند و از یکی از دیوار ها و گوشه ای از کف آب زلال و شفافی جاری هیست مقدار آب خیلی زیاد نبود ولی جاری بود و در گوشه اتاق یه سوراخ بود آبها جاری می شدند وارد آن سوراخ می شدن.
  پدرم با دست اشاره به دیواری می کرد که آب از آن جاری می شد.
  ممنون میشم تعبیر خواب مرا هم بفرمایید، با تشکر

 2. ناهید

  من در خواب دیدم از اب افشانهای اتشنشانی سقف خانه با شدت زیاد اب می پاشد و تمام وسایل خانه خیس شده است و با عجله در حال جمع کردن فرشها بودم

 3. نسیم

  سلام من خواب دیدم ی جا رو اجاره کردیم و سه تا شریکیم ک جلوی خونه کلی گردو پهن کرده بودیم تا خشک بشن اما ی دفعه دیدیم ک ی صدا میاد رفتیم بیرون دزد رو دیدیم ک داخل دوتا کیسه داره گرده های باقیمونده رو میبرد و اینک رد کشیدن کیسه روی زمین کاملا مشخص بود..نفر سوم ک آقا بود هرجی صداش میکردیم ک پاشو گردو ها رو دزد برد انگار براش مهم نبود من و همکار خانمم ک رفتیم دزد در حال فرار روی دیوار با کیسه های گردوبود..موقع برگشت ب داخل اون خونه دیدم ک یک لیوان اب پر و کاملا تمیز ی گوشه ای از حیاته و منم میخواستم برم طرفش ک بردارم از خواب بیدارشدم…این چ تعبیری داره لطفا بفرمایید

 4. حسن جعفری

  سلام من خواب دیدم با تعدادی از بستگان که همگی مرد بودند بالای تپه ای ایستاده بودیم از سمت چپ ما رودخانه ای با اب زلال جاری بود و از سمت چپ ما چشمه ای کم اب جاری بود لکن از داخل چشمه سمت راست بروی آب چشمه سنگهای بزرگی روان میشد و به دره مقابل فرود می افتاد و همه ما متحیر بودیم که چنین اتفاقی با توجه به ضعف جریان آب چگونه ممکن است دست فرزندم را گرفتم تا مبادا آب چشمه به او آسیبی برساند یکی از بستگان که متوجه نگرانی من شده بود یک سنگ تقریبا بزرگ برداشت تا بمن آسودگی خیال بدهد تا نگران پسرم نباشم که مبادا آب فرزندم را ببرد و سنگ را به زمین کوبید و دو نیم شد و از خواب بیدار شدم بعد از اذان صبح این خواب را دیدم

 5. آرمان

  با درود من خواب دیدم که با پدر مرحومم و با برادرم در حال بردن با بطریهای ۱.۵ لیتری آب هر کدام از ما دو بطری پر از آب در دست درحال جابجایی آب هستیم که قصدمان ریختن آب بر شچسر مزار پدر بزرگ و مادر بزرگم هست البته اینجای خواب را دقیق نمی‌دونم که سر مزار پدرم هم آب ریختم یا نه چون هر سه تای آنها نزدیک به هم خاک شده اند ولی در یک بخش دیدم که با خود او سر مزارش آب میریزیم و در بخش دیگری داریم با او بطریهای آب را جابجا میکنیم و قصد ریختن آب سر مزار پدر بزرگ و مادر بزرگم را داریم ممنون میشم من را راهنمایی کنید

 6. مريم

  سلام میشه لطفا خواب منو تعبیر کنید
  من خواب دیدم که توی کوچه پدریم اب زیادی مثل سیلاب جاری بود البته اب شفاف بود و من هم داخل اب بودم و هر از چند ثانیه چیزی مثل یک نور به اب برخورد میکرد و من داد میزدم شفق زد به اب(صلا نمیدونم شفق چی هست) و اب به صورت موج حرکت میکرد به سمتم و از رومم رد میشد ولی غرق نمیشدم

 7. سعید

  سلام
  من خواب دیدم با پدرم در حال آب دادن با شلنگ به درختان هستیم ،آب زلال بود و با فشار زیادی از شلنگ خارج میشد ،لطفا میشه برام تعبیر کنید چون یک معامله خیلی مهمی در پیش رو دارم

 8. نجمی نوروزی

  با سلام خواب دیدم که که ناگهان درخت تنومند وبزرگی نیمی از تنش به داخل زمین فرو رفت و ناگهان آب از دل زمین بیرون زد تا جایی که همه جا رو آب پوشان مانند دریا شد و همه در اون آب غرق شدن ومن هم که در حال غرق شدن بودم ناگهان خود را رو به صورت دراز کش روی شاخه های اون درخت در روی آب شناور بودم وکیلومترها همچون دستان تنومند شاخه های اون درخت من رو به سمتی هدایت می کردن تا اینکه به ساختمانی که فقط پشت بامش پیدا بود چون تا پشت بام خانه همه جا رو آب گرفته بود نزدیکی اون خانه پریدم که شاخه های که من روی آن بودم تبدیل به دستان دوتا مرد شد یعنی اینکه دودوست اون مرد زیر پاهایمونمی از بدنم هست دو دست مرد دیگه زیر نیمی از بدن وسرم هست ورودی آب در حال حرکت به سمت اون خانه هستن وقتی که به خانه رسیدیم دستها و به سمت پشت بام بلند کردن ومن همون جور دراز کش به صورتی که یه پامو ویژه دستمو بلند کردم وبا یه قلت داخل پشت بام انداختم وقتی که داخل پشت بام ایستادم دیدم که اون مردها ناپدید‌شدن ونیستم وآبهایی رو هم که همه دنیا رو پر کرده بود ومانند دریا شده بود در دل زمین فرو رفت و همه جا خشک شد

 9. بهرامی

  سلام و درود،من درخواب دیدم مادربزرگم که فوت شده از من می‌خواهد شلنگ آبی که به هم وصل شده جدا کنم ببینم آب میاد یا نه از شلنگ آب من آب میاد ولی از شلنگ ایشون آب قطع میشه.و ضمنا این آب که از شلنگ جاری بود به جایی مثل پشت بام بودیم که آب از آنجا به داخل میریختیم(محل ذخیره آب بود) تعبیرش چیست؟

 10. مرجان

  سلام من خواب دیدم از جایی دارم بالا میرم هر جا قدم بر می داشتم آب روانه میشد یعنی هی جوی آب بود بعد وقتی این آبها روان میشد سنگ ریزه ها و خاک رو کنار میزد می‌رفت میشه تعبیر خواب منو بگید

 11. فاطمه

  سلام
  یکبارخواب دیدم صدای بال زدن کبوتری داخل حیاط میاد بیرون رفتم مقابل من پرشور بال میزد منهم باذوق نگاهش میکردم بهمسرم گفتم بگیرتش اون هم سریع گرفتش رنگشهم سفید بود

 12. فاطمه

  خواب دیدم چندکبوتر سفید وچندطوقی یکی یکی واردجوی آب کنارمنزلمان شدند ومشغول آبتنی شدند بعد ازمدتی ازجوی بیرون اومدن وزیرنورخورشیدایستادند تا خشک شوند من هم فقط باونهانگاه میکردم آب جوی هم روان بود وحجم زیادی هم نداشت

 13. خاطره

  سلام و درود..
  خواب دیرم لب چشمه نشستم و اب بسیار شفاف و زلاله و سنگریزه های کوچیک و سفی لب اب بود دست توی اب کردم اب خیلی خنک و شفاف بودبعد بایه چوب ظریف لب اب و کندم و گل و کنار زدم ولی اب کثیف نشد و سه تاظرف دراوردم.یه کاسه کوچیک سنگی مرمری و یه قاشق از همین جنس و یه چارک پیمانه ای دسته دار کوچیک ک زیر اب سیاه بود و از اب دراوردم مسی شد.

 14. مهسا

  من در خواب دیدم که همسایه ما آب داغ را روی من می ریخت و من سعی میکردم فرار کنم این چه تعبیری دارد؟

 15. مهسا

  سلام من در خواب دیدم که همسایه ما آب داغ را می ریخت روی من این چه تعبیری دارد؟

 16. S

  سلام من خواب دیدم مردی اشنا ک میان سال بود دخترم را صدا زد و یک لیوان اب صاف و زلال بهش داد گفت این برای توست

 17. S

  سلام من خواب دیدم یک مرد اشنا حدود پنجاه سالش هست ک زن و بچه دار منو صدا زد پنجره را باز کردم گفت دخترت هست او را میخام بعد دخترم رفت و یک لیوان اب زلال و صاف بهش داد

 18. یحیی هدایتی

  باسلام
  تعبیر خواب استخرچیست
  درخواب دیدم که میخواستم جلوی جوی آبی که از چاهی که با موتور کار میکرد ومتعلق به خودمان بود قصد ساختن استخری داشتم
  اب روان وصاف وزلال بود توخواب وسایل کار مهیا
  پیاده پایان به نظر میامد

 19. افتخاری

  سلام.وقت بخیر.آیا نصب ایزوگام در خواب نمایانگر جلوگیری از ورود آب و روشنایی در منزل میشود؟ من خواب دیدم تراس پدربزرگ مرحومم رو دارن ایزوگام میکنن و دو تا از خاله هایم هم در تراس نشستن. متاسفانه پدربزرگ و خاله هایم در خیلی موارد حق مادر من رو نادیده گرفتن و به شدت ایشون رو اذیت کردن…ضمنا بینی خاله ام یه فرم متفاوتی بود.مثل بینی خودش نبود در خواب. سپاس از شما

 20. علی

  سلام خواب دیدن اینکه در خانه دو ظرف نصفه اب باشه بعد یکی از ظرفارو پر کنی و با اون یکی ظرف بری اب بیاری تعبیرش چیه ممنون

 21. ستاره موسوی

  سلام ممنون میشم در مورد تعبیر خوابم راهنمایی کنید.
  خواب دیدم با همسر یا فرزندم دقیق یادم نیست ولی اون شخص و سلامتیش برام مهم بود در کنار دو نهر یا رود قدم میزنیم. اول سمت چپم دو رود بلند بود که اطرافش و وسطش سرسبزی زیبایی داشت و جلوتر دوتا رود بود که در وسطش و اطرافش حالت بیابون و بوته های کوچک بود ولی آب هردو آروم و زلال بود مخصوصا رود اول و سمت راست در کل مسیر اون رودها حالت دریاچه و یا نهر بود یا شاید هم رود چون زیاد وسیع نبود ما در یک مسیر ساحل گونه ای که باریک بود یعنی مثلا اگه به عرضش دراز می‌کشیدیم با آب سمت راست تماس داشتیم من راه میرفتم و اون عزیزم دراز میکشید و من نگران بودم که داخل آب نره یا حتی چیزی از آب بیرون میاد که خطرناک باشه تو کل مسیر ساحل رودها بودن از رود زیبا و سرسبز اول رد شدم بیشتر سمت چپ و رودها رو نگاه میکردم و بینمون نرده و حفاظی بود و نسبتا رودها فاصله داشتن من چون یکم نگران نهر سمت راست بودم میخواستم مسیر رو سریع طی کنم و بالاخره به سلامتی عبود کردیم و انگار خیالم راحت شد

 22. ناآشنا

  سلام
  من خواب دیدم در آب و یک حوض تاریک ھستم و آب آن صاف نیست آب بازی دارم اما بہ یک بارگی بہ طرف بالا میایم و آب در پایین حوض میماند و من ھم کوشش دارم از یک سوراخ نسبتن بزرگ بہ اندازہ دھانہ چاہ میخواھم خودم را از ھمان حوض بیرون کنم و بلاخرہ فکر کنم بیرون شدم اما بسیار بامشکل

 23. محمد

  بسم تعالی !
  خواب دیدم که بالای بام بلند قرار دارم و در پاین یک چاه آب قرار دارد شکل ذخیره آب است . من آن چاه (ذخیره) را آب پاک پر می کنم . تعبیر چیست .؟؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اول که بدانید که در بالایی بودن به معنای خیر است و می تواند نشان از پیشرفت در جایگاهی باشد و دوم انکه برای شما به این معنا باشد که در اینده کاری خیر را انجام دهید که مسبب خوبی است.
   سربلند و پیروز باشید

 24. مریم

  سلام
  خواهرم خواب دیده که من در خواب خیلی تشنه هستم و میخوام بطری اب خواهرم رو بخورم ولی خواهرم نمیزاره و میگه خودم لازم دارم ولی شوهر خواهرم بطری اب خودش رو میده من و خواهرم بهش میگه دهنی توعه و شوهرش میگه اشکال نداره منم قلپ قلپ اب میخورم

 25. لیدا

  سلام من خواب دیدم که یک خیابون خیلی سر اشیب بود که یکی از اون بالا با شلنگ خیلی بزرگ داشت آب می‌ریخت منم با یکی از دوستام مایو پوشیدیم و رفتیم از اونجا سر می‌خوردیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب اب به خیر امده است مگر ان که سیل باشد و برای شما هم ممکن است نشانی از ان باشد که موقعیتی برای شما در اینده ایجاد شود که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 26. محدثه

  سلام من خواب دیدم که در امامزاره محله امون هستم با یه عالمه ادم،، انگار اونجا مراسم بود و همه با لباس های مشکی دور تا دور مسجد نشسته بودن … بعد یه چند تا بسته اومد برای یکی از فامیل هامون که اونا میگفتن بسته های خرید اربعینشونه ،،،یه قوری بزرگ خریده بودن بعد یکی از فامیلامون با اون قوری روی پای من آب میریخت…من پام دراز بود و اون همش با اون قوری سورمه ایی رنگ روی پام اب میریخت ..ابشم زلال بود ینی کثیفی ایی توش من نمی دیدم و بعد من با خنده بهش گفتم چرا رو پام همش آب میریزی ….جواب اونو دیگه یادم نمیاد …تعبیر خوابم چیه ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی بسیار خیر باشد و به معنایی برای شما نمایانگر واقعیت خیر باشد که شما در اینده از چیزی که خیر و صلاح است مسیری بسازید و برای شما این مسیر پاکیزه و منزه شود.
   سربلند و پیروز باشید

 27. Z .m

  سلام . خواب دیدم از یه پارچ آب میخواهم بخورم ولی وقتی پارچ رو به دهان میگذارم بجای دهان از روی گردن زیر گلو شرابه میکنه روی بدنم به پایین آب بسیار خنک و زلال و از خواب بیدار میشم

 28. Hengame

  سلام خواب دیدم سیل داره میاد من خبر دارم همه جارو اب میبره ولی بقیه نه من با برادرم فرار میکنم از همه خانواده با گریه خدافظی میکنم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب برای شما به این معنا باشد که در اینده نه چندان دور مشکلی برای دیگران پیش بیاید که شما از ان هیچ گزندی نبینید و از این رو می تواند خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 29. مصطفی حیدری

  سلام
  خواب دیدم مادرم روآب برده و پدرم که سالها پیش فوت کرده بود داشت دنبالش میگشت و اومد خونه میگفت همه جا رو گشته و پیدا نمیشه خودمم داشتم گریه میکردم آب باران بود سیل آسا که صبح یدفعه از خواب پریدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای خواب سیل به این صورت به خیر نیامده است و این می تواند نشانی از ان باشد که خدای ناکرده ایشان ضرری را متحمل شوند که خوب نیست و حتما صدقه ای دهید که انشالله ختم به خیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 30. حنانه

  سایتتون عالیه سپاس من خواب دیدم به عنوان تماشاچی از ارتفاعی نظاره گر سونامی هستم اب رنگ روشن داشت و بسرعت از تپه ها سربالا میومد درعین حال روی یکی از تپه ها صفحه شطرنج بزرگ با خونه های ابی و سفید وجود داشت ابی که سربالا میومد روی اون تپه و صفحه شطرنج رو گرفت ممنون میشم تعبیر کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در خواب شما آبی به شما نرسیده است، از این رو برای شما خیر است و ممکن است اینده ای مبهم را به شما نشان دهد که سبب سردرگمی شما شود اما به راحتی رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 31. فرشته

  سلام،
  من تا حالا دو بار این خواب رو دیدم
  دیدم که من با چند نفر دیگه تو یه اتوبوس مانندی هستیم و اتوبوس میره تو دریا، آب زلال و شفافه واسمون هم شفاف و پر ستارست طوری که دوستم من رو صدا میکنه که بیا و ماه رو ببین که چقدر قشنگه، بعد مد میشه و آب بالا میاد و انگار که داریم غرق میشیم، ولی بعد همگی از آب با خوشحالی بیرون میاییم

  • تعبیر خواب

   باسلام
   اگر این خواب باز هم تکرار شود که دارای تعبیر نیست و اشاراتی از درون شما دارد و در غیر این صورت هم می تواند نشان از مشکلی در مسیر شما باشد که به سادگی رفع شود اما این گونه نشان ندهد.
   سربلند و پیروز باشید

 32. محمد روکی

  سلام خواب دیدم همه جارا آب آلوده گرفته وه استاد است و برادم یک بار زیر آب میره دوباره بیرونش میگنم باز دوبار ازامو مسیر رد میشیم بادوچرخه برادرم نزدیک که باز زیر آب شوه نمی زارم باز از آب در خشکه میبرایم

 33. سميه

  سلام لطفا خوابم رو تعبير كنيد
  خواب ديدم با يكي از استادام كه در اثر كرونا يك سال قبل فوت شدن در يك جايي مثل استخرشنا ميكنيم اما اطرافش جايي مثل پارك و شهربازي بود و اب خيلي كدر بود روش هم سبز شده بود وقتي هم بيرون بودم همه جا خيس بود و خيلي شلوغ پسر كوچيكم و همسرم هم داشتن خوراكي ميخريدن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر دو و جه است. یا اینکه خاطره ای در ذهن شماا از ایشان زنده شده است و یا اینکه می تواند نشان از مسیرری باشد که باید در پیش گیررید که در مسیر ایشان است.
   سربلند و پیروز باشید

 34. مریم

  سلام من خواب دیدم در مکانی غریب هستم جاده ایی گل الود بود که از روش با تمام سرعت دووییدم و پریدم و دیدم در خانه ایی غریب هستم یهو خونه رو اب زیادی گرفت من میدونستم میریم زیر اب ولی نفسمو حبس کردم و به سمت کم عمقش رفتم و از اب بیرون اومدم و اینکه زیر اب و میشد دید .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اینکه در اب باشید و شنا کنید تعابیر مختلفی دارد اما در این خواب و برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که چالشی بزرگ در پیش رو دارید که برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 35. ساناز

  سلام
  من خواب دیدم به همراه خواهرم و یکی از اقواممون که آقاست داریم یک بیمار رو که در واقع مادر همون آقاست رو از روی آب می‌بریم و در واقع اصلا پاهامون به اون آب برخورد نمی‌کرد و فقط یادمه اون لحظه به خودم میگفتم ک قدرت باور
  باعث این موضوع شده و آب نه خیلی زلال بود نه خیلی کدر متوسط بود رنگش و تقریبن آب راکد و ایستا بود .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای اب به خیر امده است اما به شرطی که زلال باشد و از این رو تعبیر این خواب ممکن است به این صورت باشد که این اب زلال نبوده است نشان از مشکلی در اینده باشد که برای شما به وجود اید و باید بسیار از بابت ان اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 36. سیامک

  من خواب دیدم همراه یک خانوم آشنا بدنبال آب بودم البته جای آب هم بلد بودم کجا هست خیلی هم خوشحال بودم وجاییکه آب بود خیلی ذلال و کم عمق بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در خواب به دنبال اب گشتن خیر است و می تواند نشان از تلاشی در اینده برای رسیدن به صداقت باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 37. محسن

  من دامداری دارم در دل کویربه علت زیان زیادی که دیدم تو فکر جمع کردنم مدتی است ، خوابی دیدم که جمع کردم و با مشارکت کسی در حال معدن کاوی در دامداری هستیم و طلا استخراج میکنیم ، در همین حین دیدم کنار دامداریم در حال کندن خندق هستند و کار به سرعت پیش میرفت و آب جاری میشد و اطرافپر از مزارع سر سبز میشد .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   انچه که شما در خواب دیده اید، بر اساس تعابیر خواب بسیار خیر است و ممکن است نشان از اینده ای خیر باشد، اما تصمیم صحیح را فقط خود شما بر اساس تجربیتان می توانید بگیرید و انشالله اینده ای خیر در انتظار شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 38. اسماعیل

  من خواب دیدم که پدر خانمم اومده خانه ما و چایی دا میریزه رو لباسش وفرش. من سعی میکنم با حوله چایی را جمع کنم ولی همینحوری از زیر فرش آب میاد بیرون و صدای پدر خانمم را می‌شنوم که میخواد فرار کند ومن با خودم میگم که من دارم خشک میکنم چرا میخواد فرار کند.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب چای دم شده به خیر امده است و ممکن است نشان از خیری به واسطه ی ایشان باشد که برای شما فراهم شود و شما از رسیدن به ان متعجب شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 39. علی سعادت مند

  یک خوابی دیدم که استادم درمورد سه نفر داره برام میگه که دوتا چیز خوب بودن اما دو نفر با نیرنگ اونو بدست آوردن اما اون انسان پاک نتونست بدستش بیاره

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب اصلا معنای مشخصی برای نمایش الگوهای تعبیر خواب ندارد و از این رو نمی توان تعبیر دقیقی برای آن پیدا کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 40. Shiva

  سلام من خواب دیدم با همکلاسی های دانشگاهم رفتیم شمال
  سوار قایق شدیم تو آب دریا سه تا قایق بودیم
  من و یکی از اون اقا ها تو یه قایق جدا بودیم که اقا داشت قایق رو میروند
  وقتی که میخواست دور بزنه افتادیم تو اب دریا من فقط نگران گوشیم بودم همش میگفتم بدبخت شدم گوشیم افتاد گوشیمو از دست دادم فقط داشتم برای گوشیم غصه میخوردم
  میشه بگین تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شنا کردن و همچنین تعبیر خواب وسیله ای مثل گوشی می توان به این صورت این خواب را تبعیر کرد که برای شما نشان از ان دارد که در موقعیتی ممکن است قرار گیرید که کسی که برایتان اههمیت دارد از شما دور شود.
   سربلند و پیروز باشید

 41. حسین

  سلام وقت بخیر ساعت حدود 2ظهر بود خوابیدم که خواب دیدم اساس خانه بردم یجای توخانه کسی ریختم خانه بزرگ بود فقط اساس منزل انجا گذاشتم خودمان جای نداشتیم که بمانیم کنار ان خانه یه رودخانه خروشان باابی گل الود داشت و یک قبر بین درب خانه ورودخانه بود بابلوک چیده شده بود سیاه بود وسط قبرهم جوی بود که ابی نداشت کنارقبر پسرم میدیدم بلندمیشه جاش تمیز میکرد دوباره میخوابید ولی صدای منو نمیشنید هرچه گریه میکردم بهش میگفتم بیابریم فایده نداشت من پسرم میدیدم ولی اون ن منو میدید ن صدام میشنید..

 42. شهره

  سلام
  من خواب دیدم همراه یکی که برام آشنا بود ولی اصلا نمی دیدمش توی مکان سنگلاخی و تپه مانند راه می رفتیم همه جا مثه کویر بود داشتیم از پستی بلندی ها رد می شدیم که یهو یه رودخونه مثله سیل بهمون نزدیک شد آبش گلی بود حتی رنگشم مثه رنگ سیلاب بود ولی با سختی فرار کردیم و یه بلندی وایسادیم بعد خواهرمو دیدم که کنار این آب نشسته و پاهاش تا مچ توی آبه وبه آب نگاه می کنه و بعد کیف و وسایلامو آب با خودش آورد ولی هرچقد گشتم دوتا از مدارکم نبود تو تموم مدتی که خواب بودم نگران مدارکم بودم که گم شده بود …

 43. محمدجواد

  سلام
  مادرم خواب دیده که همراه او در جوی آبی قدم میزدم و وارد باغی زیبا شدیم که آنجا پرندگان مختلفی بودن و اغلب در حال تخم گذاری بودن

 44. مرضی

  سلام
  من خواب دیدم انگار جایی هستم با دخترم بحثم میشه نمی دونم پسر چی شد می گم می برمت تحویلت می دم تو خواب بزور بردمش بعد سوار ماشین بود بعد پیاده شد ولی انگار یه جا موند داشتم برمی گشتم گفتم از خیابون نمی تونه رد بشه می خواستم برگردم که چند نفر خواستن سوار ماشین شن پیادشون کردم و ذرفتم دنبال دخترم بعد تو خونه بودیم شیر اب اشپزخونه و سینک تو حال بود اب رو نمی دونم من باز کردم یا یکی دیگه ولی جاری شد رو فرشا بعد ولی فرش نبود ابش زلال بود سرامیک ها هم معلوم بودن و همینجور می رفت لبتابم اونجا بود گفتم الان خیس می شه یکم خیس بود لبتاب برداشتم یهو مادرشوهر سابقم اونجا بود خونه ام خیلی بزرگ.و نورگیر بود برعکس بیداریم یه مجمع گذاشت توش دوتا بشقاب و قاشق خوشگل بود داشت حرف می زد منم خونه تمیز بود ولی یهو کل خونه پر خورده نون و نون خشک بود انقدر که دست می زدم زیر فرش نون بربری تیکه تیکه و پر نون خشک خورده نون بود با دست در می اوردم جلو مهمون می گفتم من تمیز کرده بودم اونم می دید اون همینطور حرف می زدم یادم نیست در مورد چی ولی من ناراحت بودم کلا
  ممنون از تعبیرتون

 45. مرضی

  سلام
  من خواب دیدم انگار جایی هستم با دخترم بحثم میشه نمی دونم پسر چی شد می گم می برمت تحویلت می دم تو خواب بزور بردمش بعد سوار ماشین بود بعد پیاده شد ولی انگار یه جا موند داشتم برمی گشتم گفتم از خیابون نمی تونه رد بشه می خواستم برگردم که چند نفر خواستن سوار ماشین شن پیادشون کردم و ذرفتم دنبال دخترم بعد تو خونه بودیم شیر اب اشپزخونه و سینک تو حال بود اب رو نمی دونم من باز کردم یا یکی دیگه ولی جاری شد رو فرشا و همینجور می رفت لبتابم اونجا بود گفتم الان خیس می شه برداشتم یهو مادرشوهر سابقم اومد یه مجمع گذاشت توش دوتا بشقاب و قاشق خوشگل بود داشت حرف می زد منم خونه تمیز بود ولی یهو کل خونه پر خورده نون و نون خشک بود انقدر که دست می زدم زیر فرش نون بربری تیکه تیکه بود با دست در می اوردم جلو مهمون اون همینطور حرف می زدم یادم نیست در مورد چی ولی من ناراحت بودم کلا
  ممنون از تعبیرتون

 46. شیما

  اگر خواب ببینم که دوست برادرم،سر من و برادرمو توی اب فرو میکنه تا جایی که خفه بشیم و زمانی که احساس خفگی داریم از خواب بیدار شیم تعبیرش چیع

 47. علیرضا

  سلام من خواب دیدم داخل حمام خونمو ن هستم وداشتم بچه هامو میشستم ک دختر خالم بچه شو گذاشت داخل حم گفت اینم بشوریم ی دفعه دیدم از شیر آب حمام آب کثیف بیرون میاد ب دختر خالم گفتم بیا بچه تو ببر آب حمام کثیفه

 48. مهرو

  سلام میشه لطفا تعبیر خواب من رو بگین؟،من خواب دیدم از لب یک چشمه یا دریاچه خیلی بزرگ با آب تمیز و زلال یک کوزه را از آب پر میکردم ،همچنین مجدد خواب دیدم یک رودخانه بزرگ با آب تمیز و زلال دریک جای سرسبز بود و یک پل خیلی بزرگ سنگی هم روی آن بود و من روی این پل میدویدم ولی خیلی کم مانده بود که به آن سمت رودخانه برسم شاید حدود ده متر که پل وسط آب تمام میشد بقیه افراد به آب میزدندو از آب رد میشدند حتی یک مرد یک سگ را از آب میگرفت اما من از ترس خیس شدن به آب نزدم و محو زیبایی آنجا شده بودم و مدام میگفتم چقدر قشنگه

 49. ناهید

  سلام وقتتون بخیر…من بعد از ظهر خواب دیدم که باخواهرم از ابی سبز تیره مایل به سیاه که بسیارهم مواج بود عبور کردیم…با اینکه خیلی ترس داشتیم ولی قایقو انداختیم وعبور کردیم…خیلی جاهاش مثل دره ای پراز اب بود فرازونشیب های زیادی داشت انگار اب در طول یه دره ی بزرگ بود…انگار یه وسیله ای خیلی لازم داشتیم که خیلی حیاتی بود واون وسیله
  اون سمت اب سیاه بود وباتلاش از کوه ها ودره های پراز اب با قایقمون رد شدیم وبه اون شهر اوسمت اب رسیدیم و اون وسیله رو برداشتیم وهمین مسیرو برگشتیم…البته اینو هم بگم که اولش وقتی اب زیادو عمیق وسیاه ومواج رو دیدم ترسیدم وگفتم ابجی با این قایق کوچیک نمیتونیم عبور کنیم غرق میشیم ولی خواهرم مصمم بود وباهم رفتیم با اینکه مسیر خیلی ناهموار بود وسخت بود اما به راحتی رفتیم وبرگشتیم.ممنون میشم تعبیر این خوابمو بهم بگین

 50. علی احمدیان

  من میخواهم یه باغ بخرم در خواب دیدم اون باغی که میخواهم بخرم با خونه ایی که داخلش بود در اب غوطه ور بود ولی اب کاملا زلال بود شبیه باغ مورد نظر نبود ولی من تو خواب مطمعن بودم اون باغه، واینکه تو خواب اب رودخانه بود که بالا اومده بود

 51. سعید

  سلام من خواب دیدم در باغ خودم مشغول آبیاری با لوله‌هستم‌ و اضافه اب از یک لوله دیگه هدر میرفت که من سر لوله رو‌گذاشتم کنار درخت و از هدر رفتن اب جلوگیری کردم چه تعبیری داره

 52. ناشناس

  با سلام من خواب دیدم با مادرم و چند آشنای دیگه راه می رفتم تویه جنگل یه سرازیری دیدم به طرفش دویدم روبه روم با فاصله ی زیاد درختانی بودند از سرازیری اومدم پایین دیواره ی جاده ای جنگل خیلی ارتفاعش بلند بود اونجا چادر زدیم ناگهان یه قسمتی از این سرازیری توجه ام را جلب کرد یه گوشه کناری بود وقتی رفتم یه منظره ی عالی ای داشت درختان سرسبز و آب زلال انگاری آبش هفت رنگ بود خلاصه منظره ای رویایی داشت ممنون میشم تعبیرش رو بگید

 53. Raha

  با سلام من خواب دیدم تو خونمون بودیم به حیاط که میرفتم برکه ای رو دیدم که به دریا متصل بود یه درختی کنار برکه بود و زیر آن یه مردی بود که توی آب دراز کشیده بود

 54. زینب

  باسلام و درود فراوان محضر شریف شما…بنده برای بار دومه که نظرم رو ارسال میکنم…البته تعابیر شما خیلی عالی ومقرون به عقل وواقعیته…اگه لطف بفرمایید واین خواب منو هم تعبیر کنید بینهایت سپاسگزار میشم…خواب دیدم داخل یه رودخانه تقریبا عریضی هستم باچند نفر از اعضای خانواده… اطراف رودخانه پر از درختان بلند وسر سبزی بود همچنین داخل رودخانه هم با فواصلی درخت های بلند وسبز که تنه آنها هم پوشیده از سبزه وخزه بود ومن از اینکه داخل رودخانه ای که آب یکسان وکم عمق وزلالی داره احساس راحتی ولذت میکردم …چند تا از وسایلی رو هم که گمشون کرده بودم تو آب پیدا کردم…آبشم هم نه گرم بود ونه سرد …باتشکر از لطفتون

 55. شیدا

  سلام آقای صدلقت خسته نباشین، من خواب دیدم ناراحتم و باماشین رانندگی میکنم از یه میدان که میام رد بشم یک نیم دریاچه بزرگ جلوم بود که با ماشین افتادم درونش امابا هدایت ماشین از اون که عمیق هم بود درآمدم و نه ماشین خاموش شد و نه اتفاق بدی افتاد وبعد دور آن میدان زدم و دیدم در سالن خانه ای هستم که اشخاص را غیر از یه نفرکه من ایشان را میشناسم اما او مرانمی شناسد وبعد من موبایلم شارژ نداشت و زدن برام درشارژ و وقتی شارژشد بلندسدم و تشکر کردم آمدم بیرون وبعد دیدم یکی ازفامیلها که سالها ندیدمشون وچندآقای دیگرهم کنارشان هستند به من بی اعتنایی می کنند که من علت آنرامیدانم وبهشون میگم قضاوت ناروانکنید که قضاوتشون راجع به مسرسابقم بود که دراون سالن خانه هم نشسته بود، بهرحال بابیاعتنایی بامن برخوردکردن و منم گفتم نارواقضاوت کردین وسوارماشینم شد م و از خواب پریدم. درضمن دربیدلری دنبال خونه هستم بخاطر اینکه 3،4سالی هست که دراین خانه ای که اجاره ای هست و میخوان خراب کنن و به مشکل خوردن دنبال جا هستم ولی هی پشیمان میشم ولی میدانم آخرباید ازاین خانه بروم،، مستاجر هستم،، من یک خانم هستم. باتشکر از توجه شما

 56. مهدی

  سلام
  خواب دیدم با خانواده تو جنگلی که تو ش کلبه هم داشت بودیم که من بعد از چرخیدن تو باغ متوجه یه جریان آب شدم که از تو علفها بیرون میزد و فشار زیادی داشت، دنباش کردم وبه یه جوی آب که سنگ فرش شده بود رسیدم وقفه جوی هم قشنگ زلال بود پابرهنه رفتم تو جوی آب که حالت پله ای داشت و به پایین میرفترفتم پایین تا جایی که پله تموم میشد آب می‌پیچید به سمت راست بین دوتا دیوار که کف آب آسفالت بود رفتم تا ته اون مسیر ولی آب به هیچ جا ریخته نمیشید وبه اونجا که رسیده حالته ژله ای پیدا کرده بود

 57. چیت ساز

  با سلام واحترام ، من خواب دیدم دریک جوی آبی که عمیق بود وازآب جاری (رودخانه یا دریا) منفک بود وبا کفش ایستاده بودم ومی توانستم بایستم .همه اطرافیان شاهداین اتفاق بودند. لطفا تعبیرش را بفرمایید.توفیقاتتون مستدام

 58. Aqa milad

  سلام
  تو خواب من یه رودخانه بود با آب سریع
  من با نفر دیگه اینور بودیم قرار بود بریم اونور من گفتم نه نمیشه آب مارو می‌بره !
  اما یکی منو پرت کرد تو آب رسیدم اونور اما با کلنجار و سختی هرچقدر سعی کردم بگیرم یجارو برم بالا نشد که برم اونور آب منو برد پایین تر
  اون نفر سومی که اونجا با هم بودیم رفیقم بود
  (البته یادم نیست اونی که منو انداخت تو آب کی بود اما اونم غریبه نبود )
  این نفر سوم (من تو خوابم) یادم بود شناگر ماهری ام نیست اومد تو اب که منو بکشه بیرون با این که من خودمو فقط تونسته بودم یجا بند کنم فقط گفتم نیا توام تو دردسر میافتی اومدم منو برد همون طرفی که میخواستم برم !

 59. امید

  سلام خسته نباشید
  خواب دیدم به همراه زنی ناشناس چادری وبرادر بزرگم به جایی که انگار مشهور ومقدس باشد رفتیم زن به نحوی سهوی در آب تمیز افتاد در حد چند ثانیه ای که گذشت دستش را بالا آورد دستش را گرفتم و بیرونش آوردم آب به نظر تمیز ولی عمق داشت.بعد از آن به گریه افتادم برادرم آرامم کرد.

 60. احمد حارث آبادی

  با سلام بعد از ظهر در خواب دیدم از شیر آب داخل حیات گاهی دست را به شکل کاسه جلو شیر گرفته و آب می‌خوردم گواهی دهانم را به شیر آب می‌انداختم و با حرص و ولع زیادی آب مینوشیدم بدون این که از خوردن آب سیر شوم ویا اینکه خوردن آب مرا اذیت کند باتوجه به زمان بعد از ظهر بوده تعبیرش چیست با سپاس

 61. میثم کشاورز

  با عرض سلام و خسته نباشید در خواب می‌دیدم که در سطلی خاک و گل وجود دارد ومن سعی داشتم با آبی شفاف آن گل ولای رو بشورم ولی نمیشد و هرچقدر آب میریختم گل ولای نمی رفت که آخر سر به زور توانستم بیشتر سطل را تمیز کنم با تشکر تعبیر خواب بنده چیست البته اضافه کنم خواب بنده بسیار کوتاه بود

 62. سباوون

  سلام!
  خواب دیدم که من تو یک ماشین سوار میباشم و روان است میبینم یک طرف کلکین ماشین که اب بسیار شفاف تازه و لذت بخش میباشد و همتو ادامه دارد اما یم جای میرسه که همین اب صاف به اب کمی خیره تر مبدل میشه تعبیر چه میتواند باشد

 63. اناهیتا

  سلام و عرض ادب من خواب دیدم ک با شوهرم از بیمارستان اومدیم بیرون و بعد اون دختری ک قبلا شوهرم میخاست با شوهرش نشسته بودن و بعد منو شوهرم با هم راه رفتیم اومدیم بیرون ی جایی توقف کردیم شوهرم رو نیمکت اشک میریخت پرسیدم چت شده چیزی نگفت استفراغ کردو بعد دیدم لب ی ابی هستم ک داخلش راه در رفتم و زلال بود تا رسیدم ب سر چشمش ک خیلی زلال بود و کم عمق از اب چشمه گذاشتم داخل پلاستیک و بسمت شوهرم بردم ممنون میشم جواب بدید تعبیرش رو

 64. لیلا

  سلام خواب دیدم تعدادی مرد غریبه مهمانمان هستند شوهرم هم بود و من تو آشپزخونه در حال درست کردن چایی ،یکی از مردا که مسن تقریبآ 55سال بودند اومدن آشپزخونه و آب روی من پاشیدن و فکر کنم دعای خوندن و یکم از آبه روی صورتم وارد دهنم شد و مثل آبی که تو واقعیت صورت میشوییم و وضو میگیریم مزه اش بود یکم شور،ممنون میشم تعبیر کنید

 65. سارا

  سلام تعبير اين خواب و ميخواستم بدونم
  من خونه ي دوستم بودم شير آب آشپزخونشونو باز كردم همبنطور آب مثل آبشار ميومد بيرون نميتونستم ببندمشً مامانشو صدا كردم اومد بستش
  بعد مامانش در ترايو باز كرد كه يه باغي بود كه يه طرفش پر از گل و گياه بود
  يه طرفش آبي بود كه تو خاك بود ولي شفاف بود كه از خواب پريدم

 66. سید عباس موسوی

  دایی ام خواب دیده که وارد مسجدی شده که کف آن تبدیل به رود خانه ای زلال و شفاف بوده تعبیر آن چیست ؟!

 67. محمد

  سلام من خواب دیدم که در مکان زیبایی استم که آنجا کاملان سرسبز است و پر از گیاهان سبز و خرم است و در وسط رودخانه آب است که دارای آب شفاف و روشن است و با سرعت عبور میکند من میگویم تا الان چنین مکان زیبا ندیده بودم در دو لب رودخانه آب جاری سبر سبزی و خرم است و در آن یک دختر کوچکی است برایم میکوید بیا از اینجا عبور کنیم دریا کم عمق است نا حدی شاید تا زانو آبش باشد ولی من میگم غرق نشم اون میگوید نخیر کم عمق است لطفان برایم تعبیر کنید ممنون میشوم

 68. Sirwan

  سلام من خوا دیدم که توی یه خونه بودم نمیدونم خونه کی بود ولی اونجا مثل خونه خودم بود تویه یه انباری بودم که چاه داشت چاهشم پر از اب بود اب خیلی خیلی زلال که من در چاه رو باز کردم دورش پر از سنگهای کوچیک بود که با سنگ دورشو پر کرده بودن بالاسر چاه بودم که یهو یه پام رفت توی اب

 69. رویا

  سلام شوهرم خواب دیده داشتیم با ماشین میرفتیم جایی که من چشمم میوفته به یه درخت که بهش لباس زیر آویزون بوده و میگم بایست تا برداریم و همین که میایم پیاده بشیم چرخ های ماشین میوفته توی یه جوی آب پیاده میشیم بعد شوهرم میگه دیدم یه پسری افتاد تو آب و داشت شنا میکرد یه دفعه دیده دخترم که 7 ماهشه تو آب افتاده و آب داره میبرتش منم میزنم تو سر خودم که وای بچه ام

 70. سامان

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم تو آشپزخونه نشسته بودم با مامانم و مشغول غذا خوردن بودم ک چشم ب لوله فاظلاب افتاد ک آب ضرف شوی میرفت توش و یهو پر شد مثل این ک گیر کنه حالت گل و رنگ سیمان داشت
  و بعد از این ک یکم بالا اومد و منم مشغول غذا خوردن بودم و هیچ بوی هم نداشت یهو نگا کردم داره آب ضلال و پاک میاد بیرون طوری ک زیر خودم و دورو برم همه آب بود ک داشت پخش میشد حتا مامانم پیشم بو و میگفتم بلند شو آب اومده جواب نمیداد
  دیگه از خواب بیدار شدم

 71. نرگس

  یعنی اینکه آب از منبع که سرازیر میشه تبدیل به یک دریاچه میشه و خیلیم عمق زیادی داره اما این آب مارو غرق نمیکنه

 72. نرگس

  سلام
  من خاب دیدم که جایی هستیم با خانواده جمع شدیم بعد شلنگی توی یک منبع آب هست ک مواظب هستن پر نشه اما یهو پر میشه و ما شلنگو میکشیم …اما این آب مارو نمیبره آب زلال و آبی که خیلیم خوش رنگه

 73. کورش

  سلام
  من خواب دیدم از سقف منزلم آب باران وارد میشه و سعی کردم سطلی بزارم زیر این چکه سقف دیدم زیاد و زیادتر شد طوری که داخل سقف و نگاه میکردم دیدم سقف ترک انداخته و از لای ترک ها آب پاک و روان سرازیر میشه…با تشکر

 74. محمد

  سلام
  من خواب دیدم تو راه باشگاه بودم وقتی گوشیمو از جیبم در می آوردم از دستم لیز خورد افتاد تو جوی فاضلاب آب خیلی محکم اینو با خودش برد هرچی تلاش کردم پیداش نکردم چون وصل میشد به یک رودخانه بزرگ گل آلود فاضلاب تعبیرش چی می‌تونه باشه؟

 75. محمود

  سلام.خواب دیدم ظرف کسی را از آب پر میکنم ولی نشتی داره و شروع به خالی شدن میکنه و نمیتونم ظرف رو پر کنم و برم سراغ کار دیگه.وچندبار تکرار کردم ولی بازم نشتی داشت.تعبیرش چیه؟

 76. شهره حسینی

  سلام ، در خواب دیدم پدرم که فوت شدن روی من آب ریختن

 77. فاطمه

  سلام ..من خواب دیدم که در کنار خانه خاله ام که در روستا زندگی میکنن در کوچکی هست و وقتی در رو باز کردم دیدم که یک رود با آب زلال و پاکیزه و اطرافش درخت و گل و گیاه و کلا فضایی شبیه به بهشت وجود داره که وارد اونجا شدم از آرامش فضا بهره بردم کمی با آب بازی کردم و وقتی داشتم بر می‌گشتم و در رو‌ بستم که به سمت خونه خاله ام برم دیدم که از سر بالایی یک سیل عظیم به سمت پایین و جایی ک من ایستادم میاد اما به هر شکلی ک‌بود خودم رو به بالا رسوندم و توی این سیل غرق نشدم…تعبیرش چی‌میتونه باشه؟

 78. سویتا

  سلام
  ببخشید من هم یک خواب دیدم و تعبیرش کمی گیچ ام کرده.
  در واقع خواب دیدم کنار یک جوی پر از آب نشسته ام و پاهایم را به در دریاچه پایین کردم و اطرافم مانند باغ درختان سبز و بزرگ است و نسیم و هوای که در خوابم بود بی اندازه خوشآیند و دلپذیر بود. به طرف چپ ام نگاه میکنم میبینم یک عالمه سیب سرخ است و با دست خود آه سیب ها را به دریاچه رها میکنم و سیب ها روی آب آنسوی دریاچه میروند و زیر سایه درخت دیگر در همان دریاچه میمانند و در همین لحظه من دو سیب سرخ را از دریاچه میگیرم و با خودم میگم الآن دیگه خاک نداره و شروع میکنم به خوردن سیب.
  میشه بگویید تعبیرش چیست؟ لطفا.
  تشکر

 79. آیدا

  سلام خسته نباشید.
  تو خواب صدای آب رو شنیدم و دیدم که از شیر در رخت خوابم آب می‌ریزه اما این آب جایی رو خیس نمی‌کرد و کسی هم آب رو به غیر من نمی‌دید

 80. علیرضا

  سلام
  خواهر من ۳ سال پیش از دنیا رفته و من چند شب پیش خواب دیدم انگار تازه از دنیا رفته و در مراسم تشییعش هستم ولی مسیر صعب‌العبور بود و من از مشایعت کنندگان جا ماندم و کمی دیرتر رسیدم و دیدم خواهرم رو دقیقا در کنار یا شاید هم در خود رودخانه ای به خاک سپرده اند طوری که افراد حاضر پاهایشان مقدار کمی در آب بود . این خواب چه تعبیری می تونه داشته باشه

 81. مرتضی

  من خواب دیدم با زنم در یک محیط سرسبز هستیم و کنار رودخانه راه میرویم و راه باریک است و بعد زنم میوفته تو آب زلال و صاف زیاد همین ک میوفته سرشم پایینه و منم میپرم نجاتش میدم میارم بیرون

 82. فافا

  سلام وقتتون بخیر مامانم خواب دیده که خونمون رو آب گرفته و فقط نامادریش و خواهرشوهر نامادریش داشتن با کاسه کل آب رو مینداختن بیرون و خونه رو تمیز کردن بعد نامادریش ب مامانم گفته که الان دیگه نگران نباش فقط ی کم تا یه مدت نمناکه
  تعبیرش چیه خاهش میکنم زود جواب بدین
  الان بعد سه روز از این خواب برادرزاده نامادریش ازم خاستگاری کرده بینم خوبه یا بد

 83. لیلا

  با سلام . من ساعت ۴ صبح با گریه پسرم از خواب پریدم . خواب دیدم پسر عموم فوت شده و می خوان تو حیاط خانه قدیمی پدر بزرگم خاکش کنن خب همه فامیل جمع هستن منم میرم وقتی میرسم تو حیاط میبینم پسر عموم تو یه قبر پر از لجن و کثافت افتاده و فقط سرش بیرونه و اینطرف یه قبر کندن که پراز آب زلال و شفاف بود و قرار بود توش خاکش کنن من میگم این چرا تو آب لجن گذاشتن بعد میگم چرا قبرش آب دراورده ( قبری که قرار بود بزارن توش که آبش زلال و شفاف بود ) . که با گریه پسرم از خواب پریدم . میشه لطفا تعبیرش بهم بگید ؟

 84. zahra

  سلام
  من تو خواب دیدم که
  من و پدرم داریم چیزی میشوریم بعد یه لوله ی خیلیییی بزرگ خیلی خیلی ک از ما هم خیلیییی فاصله داره خیلی ها انگار اون لوله ک مثل اب سد هست که بشکنه یهو شکسته و من برگشتم دیدم وای چقد اب بابام دید ذوق کرد و منم گفتم وای بابا چ اب پاکیه و ترسیده بودم چون یه حجم خیلییی زیادی بود
  هی میخواستم از خواب پاشم ولی یکی انگار نمیزاشت من چشام بازشه که من اون اب رو ببینم
  ولی خیلی اب حجم بالایی بود جوری بود ک نور خورشیدم بهش خورده بود از یه بلندی خیلی دوری داشت میریخت زمین
  خیلی حجم زیادی ولی قشنگ صدای اب که یهو داشت میومد رو شنیدم
  اب خیلی پاک و زلال بود خیلی ها
  ولی یه ترسی هم تو دلم بود ازاون حجم زیاد آب

 85. زهرا

  سلام خواب دیدم در یک مکانی هستم مانند اتاق سر گرم کار خودم بودم یهو سرمو آوردم بالا دیدم از گوشه ی سمت چپ آب داره میاد بالا ولی سرعت زیادی نداشت
  نگاش که میکنم میترسم بیدار میشم
  دو شب است همین خواب رو میبینم تعبیرش چیه

 86. الی

  سلام وقت بخیر اگه میشه خواهش میکنم جواب تعبیر این خوابو بدید خیلی برامون مهمه . همسرم خواب دیده همراه با برادرش و دامادشون و پدر مرحومشون به ابتدا به لب دریا رفتن که آب خیلی تمیزی داره و شنا میکنن اما بعدش به استخر رفتن ولی آب استخر خیلی کثیف هست طوری که نمیشه رفت تو آب همسرم و دامادشون داخل استخر نرفتن اما برادر و پدر مرحومشون رفتن داخل آب نشستن و به اینا نگاه میکنن و همسرم ازشون میپرسه چرا و چطور داخل اون آب کثیف نشستن جواب نمیدن.

 87. الي

  سلام من خواب ديدم كنار رودخونه ايي بشدت روشن و صاف وايسادم و اب برش خورده و شكاف برداشته و من كنارش وايسادم و غرق نميشم و تماشاميكنم اين صحنه رو

 88. ناهید

  سلام خواب شکستن حوض آب زلال در خانه

 89. ستاره

  سلام …من خواب دیدم با دختر کوچیکم تو یک استخر خیلی بزرگ و زیبا که آب زلالی داشت و دور تا دور ازرنگها وگلهای زیبای طراحی شده بود بالشت گذاشته بودیم و یتایمی رو روی آب خوابیده بودیم

 90. محمد

  سلام بنده با کسی رابطه طولانی داشتم که طی شک کردن به او فهمیدم به من خیانت کرده امروز ظهر بارانی خواب دیدم ان دو نفر در بر رودخانه جایی که بنده بیشتر اوقات به نشستن با دوستانم میروم نشسته بودند جدا از هم دختر کنارش یک بچه و پسر جدا از ان دو نشسته بود و اشاره به من کرد بعد از اشاره دختر رو به من کرد مرا دید چیزی به ان پسر گفت من از خواب پریدم

 91. سوگند

  دیشب خواب دیدم تو یه جاده صاف که پر از آب بود رانندگی می کردم و با دو سه نفر که یادم نیست کیا بودن صحبت می کردم و به مسیرم ادامه می دادم معنیش چی میشه؟

 92. فاطمه

  سلام. خواب دیدم در اطراف خانه پدرم به همراه پدرم که فوت شده قدم میزنم ،وهردوبه طرف خانه پدرم حرکت میکنیم ،حیاط پدرم در واقعیت زمین بیابانی هست اما در خواب دیدم که در گوشه گوشه زمین آب در حاله جوشیدن هست و من از این بابت خوشحالم همه جا آب گرفته و من چون شنا بلدم و از خیلی وقت پیش هم شنا نکردم با اشتیاق در آن آب کم عمق که به سختی به زیر شکمم می‌رسید شنا کردم و غوطه ور شدم لذت می‌بردم پدرم که از پله ها بالا رفت من هم از آب بیرون آمدم و به همراه پدرم، در خانه شدیم من احساس کردم پسر نوجوانی که حسه خوبی بهش نداشتم در آب من را نگاه میکرد برای همین از آب بیرون آمدم آب اصلا گل آلود نبود ولی زلال هم نبود طبق عادتم بعد شنا رفتم دوش گرفتم که متوجه شدم آن پسر با کتری که آب جوش داشت از بالای در حمام یک نفره که سقفش باز بود خواست روی من آب داغ بریزد اما من نسوختم ولی خودش به درون حمام افتاد سوخت وشرمنده شد بعد حمام من به همراه پسر و دخترم در ماشینه فراری در کنار خیابان آهنگ گوش میکردیم و من هوس سیب‌زمینی سرخ کرده ای که دست صاحبه ساندویجی بود و به مشتریش داد شدم و خواستم اما صاحب مغازه که خانوم جوانی بود گفت تمام کرده ام و اشاره کرد به مغازه رو برویی ورفتم داخل مغازه واسه تا ساندویجی خریدم با کارتهایی که شوهرم بهم داده بود

 93. کیوان

  سلام من خواب دیدم داخل یه جوی گیر کردم که آب درحال جاری بود ولی آب زلال وپاکی نبود.عموم پیشم بود بهش گفتم دستمو بگیر گفت نمیتونم ولی خودمم خیلی کم میترسیدم .ممنون میشم تعبیرشو بگید

 94. سلیمان

  سلام خواب دیدم از کنار یه زمین که اب جمع شده بود ردمیشدم که پام سر خورد افتادم داخل اب زیر لجن غرق میشدم که به سختی خودمو کشیدم برون وشنا کردم از اب خارج شدم وقتی امدم بیرون لباسام کاملا تمیز بود فقط گوشیم خراب شده بود

 95. سلیمان

  سلام من خواب دیدم ازکنار زمین که اب جمع شده بودردمیشدم زیرپای من شل بود رفتم پاین داخل اب افتادم به طوری که تو لجن قرق میشدم یه دفعه به زورخودم روکشیدم وشناکردم امدم بیرون فقط گوشیم خراب شده بود لباسم تمیزبود رفتم

 96. f.p

  سلام
  من خواب دیدم که در یک استخری که آب شفاف و تمیز داره شیرجه میزنم رنگ آب مایل به زرد بود ، در همون استخر (داخل آب نه تو رخت کن) یکی از کسایی که خیلی دوستش داشتم و یه چند وقتی هست که اش دورم رو دیدم که در کنار هم هستیم (لباسمون پوشیده بود يعني لباس معمولي هم تنمون بود )

 97. رفیعی

  سلام من خواب یک جوی آب دیدم که فقط یه کم اب ته جوی ایستاده بود شفاف بود توی جوی همه چیز پیدا می شد اول دوتا النگو طلایی دیدم نمی دونم طلا بود یا نه از آب گرفتم می دونستم مال کسیه که توی جوی جا گذاشته چندتا انگشتر نگین دار بود نمی دونم از چه جنسی بود باز از آب گرفتم ولی ازاین که صاحب بشم اکراه داشتم چون فکر می کردم مال کسیه شاید راضی نباشه البته جوی آب قبلا جاری بود اما مثل این که وصل چاه باشه وچاه خاموش شده باشه و اب ته جوب مانده باشه

 98. ا س ت

  خواب دیدم همسایه رو به روییمون جدول جلوی خونمون رو تبدیل به استخر ماهی میکنه که پر از ماهی های کوچیک سیاه بود

 99. یاد

  سلام من خواب دیدم داخل آب خیلی عمیقی که تیره بود فتادم بعد با کلی دست و پا زدن اومدم بالا

 100. فاطمه محمد پور

  سلام خواب دیدم یک جا پر از اب هست پدرم پسر م را برده آنجا ومن هم رفتم کنارشان تا پسر را بیارم دید م بابام پاهایش را میشوید گفتم چیکار میکنی گفت زنم گفته پا تو تمیز بشور من هم گفتم پای تو تمیز است واز کنار اب یک جا جمع شده رد شدم

 101. yaldaw

  پدرم تازه فوت کردن
  تو خواب دیدم ک پدرم توخونه هرجا پا میزاره اب زرد میبینه
  تعبیرش چی میتونه باشه!
  ممنون میشم پاسخ بدین

 102. yaldaw

  من پدرم تازه فوت شدن
  خواب دیدم ک پدرم هرجا پا میزاره اب میبینه

 103. پینگ: روشنفکر کیست؟ چگونه فکر میکنید؟ – ارزان و با کیفیت مثل پاروما

 104. حسین

  حسین
  من خواب دیدم با جمعی از دوستانم بر یک جای نسبتا بلند نشسته ایم، در پایین اقیانوسی هست و من تنها یک گوشهٔ آن را می بینم. عمق آب را نگاه می کنم عمیق است اما ته آن که سبزه ها روییده معلوم می شود. گوشه های ساحل کمی تیره است.

 105. tala

  درود و سلام
  سپاس برا این کار زیباتون
  دختر خواخر شوهرم خواب دیده ،دو تا حوض عمیق جلو خونه ی قدیمی مادر بزگشون بوده،بایه پسر که ایشون میشناختن و بچگی یکی از دخترام(این دخترم تو بچگی خیلی کوچولو و ریزه بود)اونجا بودن ،دختر من میره تو حوض که بازی کنه ،غرق میشه و توحوض میره پایین اینا به گریه و ناراحتی ،اون پسر میره و دختر منو ار ته اب میگیره ومیاره و با تنفس مصنوعی اونو نجات میده،در میان دختر خواهر شوهرم گریه و جیغ که جواب منو چی بده و یادش که میگفته جناقش نشکنه…و ناراحت از اینکه جواب منو و پدرش رو چی میداد اگه زنده نمیموند،
  تعبیرش چی میتونه باشه؟ممنون

 106. پینگ: ضربان قلب نشانه چیست؟ – ارزان و با کیفیت مثل پاروما

 107. بصیره

  سلام
  خواب دیدم در حولی خانه ما آب ناپاک کثیف است و من لباس هایم را تبدیل کرده میخوام آبازی کنم وقتی میخواهم داخل آب شوم و به طرف آب میبینم میترسم مبادا غرق شوم آب بسیار متلاطم و تیره است و زود از آب برمیآیم

 108. بابایی

  سلام و عرض ادب، خواب دیدم پدرم که یکسال و یک ماه از،فوتشون گذشته زنده شده، درست زمانی که میخواستیم نذرشون که شله زرد بوده رو بپزیم البته سالی دوبار تاسوعا و ۲۸صفر نذر داستن و وصیت کردن اگه دوست داشتیم نذرشون رو ادامه بدیم و ما اومده بودیم به اتفاق خواهر برادرا که کارها رو انجام بدیم، که انگار قبر بابا اومده بود تو راهرو خونه و روی قبر باز بود و پدر روی یه قسمتی بود و دور تا دورس آب رااکد که کمی کثیف بود قرار داشت در واقع از محلی که بود دور تا دور به فاصله یک متر از دور قبر، و پدر توی آب بود و نبود یعنی تکون میخورد میخورد به آب، و با خواهر برادرها حرف میزد، من اومدم یکم احوالپرسی کردیم که مامکن اومد گفت تمومش کنید و پدر از جا بلند شد در حالی که کفن نداشت و لباس سفید و تمیزی پوشید به توصیه مادر همراه برادرم رفتن تو گاراژ، که بقیه نترسن، و من و خواهر و مادرم اومدیم و خوشحال بودیم با پدر حرف زدیم ولی نمیدونستیم که واقعا زنده شدن یا نه، و مشغول کار های نذری شدیم، نمیدونم اینکه اون آب چی،بود دور و بر پدرم و اینکه چرا قبر اونده بود تو خونه؟ میشه لطفا تعبیر خواب رو بگید

 109. مسیح

  سلام من امروز خواب دیدم در یه مسیر بودم همراه با بابام و یه همسایه هوای ابری بود یه جای مثل شمال درختانی بزرگ از روی چن تا رود گذشتیم همه رود ها خروشان بودن ولی گلی وسطای خیابون هم اب های گلی زیادی جم شده بود گفتم هواست باشه نری توی اب همه ی اب هارو پشت سر گزاشتیم ولی اخری نشد بعد از اون توی یک کوچه جلوی یه خونه توقف کردیم ناشناس بودن ولی من وارد خانه شدم و یه دختر ناشناس به من یه دبه پر اب داد گفت از راه دوری اومدی مادرش هم ب من یه بسته نون داد گفت ببر برای سیروان(همسایه)تشکر کردم و اومدم توی ماشین بابام دبه اب رو باز کرد اندازه یه لیوان یک بار مصرف اب ریخت روم بعدش یه جای اب معدنی کوچیک بود پر کردم واسه خودم

 110. مینا

  بعد به شهری رسیدیم که آن هم روی سکوی بلندی رو به یک کوه بزرگ بود چند وقت بود که در آن شهر باران نبتریده بود از سمت کوه ابرهایی با سرعت زیاد به سمت شهر می آمدند مردم خوشحال بودند و جلوی کوه نشسته بودند دست‌هایشان را بالا برده بودن و از خوشحالی جیغ میکشیدند و خنکی باد را احساس می‌کردند اما بارانی نمی آمد !در داخل ابر ها یک حلقه ای بو که می‌شد خورشید و آسمان را دید هر چه ابر می آمد

 111. مینا

  سلام خانمی هستن چهل ساله دیروز کرونا گرفتم ،شب خواب عجیبی دیدم .خواب دیدم با همکارم که خانم جوان و زیبایی هست و یک پیر مرد و یک پسر که نمیشناسم در راهی بودیم به یک غار رسیدیم وارد شدیم پیرمرد عجله داشت اما من شروع به قدم زدن در غار کردم غار بزرگ و روشن بود در قسمتی از غار خشکی که بلند بود تمام می‌شد و یک گودی دریاچه مانند بزرگی بود که پر از آب بود آب عمیق که بهسبزی میزد ،پ یک نردبان آنجا بود که مردیاز آن بالا آمد در دلم بود که اینجا رستوران هست اما هیچ چیز نداشت
  من احساس دستشویی شدید داشتم گشتین یک گوشه از غار یک دستشویی پر از برگ بود دختر عمه ام را دیدم که همان جا ایستاده دستشویی مرد و من در بالای دستشویی دیدم یک کاسه رو هوا هست خواستم رو ی آن بروم نرسیدم وهمان کنار آن بالا یک قسمت روی موزاییک ها دستشویی کردم یک لحظه دست زدم دیدم جیشم داغ داغ هست بعد با آفتابه آب آنجا راسشان آب از دیوارهای گلی پایین ریخت به

 112. معصومه

  سلام
  خواب دیدم منزل همسر دخترم رفتم بعد از ی قسمت آب از زمین مثل چشمه شروع به جوشیدن کرد اول ی جا بعد کم کم اضافه شد هفت هشت جای خونه آب از زمین می‌جوشید آب گل آلود بود

 113. معصومه

  سلام
  من خواب دیدم منزل همسر دخترم رفتم از زمین مثل چشمه آب می‌جوشید بعد همه قسمت‌های خونه داشت پر از آب میشد آب گل آلود و تیره

 114. زهره

  سلام من خواب دیدم که توپیاده روهستیم ویه عروس ودماد بالباس عروسی کنارم نشسته بود وکم کم باران می بارید طوری که به صورتمون خورد بعدش به خیابون نگاکردیم دیدم که ماشین ها تو یه ابی مثل سیل هستن ولی زیاد نبود بقیه هم که لباس مجلسی پوشیده بودن تو اون خیابون میرقصیدن
  تعبیر کنین ممنون میشم

 115. سید ناصر

  سلام
  خواب دیدم استخری هست و من وسط آن سکویی بود نشسته بودم و همسرم مشغول کاری بود، یهویی سُر خوردم افتادم درون استخر و مقداری از رفت تو حلقم، ته آب دیده می‌شد اما آبی بود که در استخر مانده بود و کثیف شده بود، همانند آبی که در استخرها بماند و ته آن به مرور جلبک بزند، اما آب هنوز تیره و کدر نشده بود

 116. نرگس

  باسلام
  بنده خواب دیدم که ماه محرم هست و ما سیاه پوشیم بنده روسری و شال سیاهم را شسته وروی بندی آویزان کرده بودم که یکدفعه باد و باران سختی شروع شد روسری و شال من از بند جداشد واز طریق جوی آب بداخل دریاچه بلعیده شد وبنده هر چه تلاش کردم موفق نشدم آنها را از آب بگیرم تعبیرش چیست؟

 117. ailar

  سلام من خواب دیدم که با خانواده رفتیم مسافرت بعد رفتیم توی یه ابی که رنگی بود بعد یک قسمت اب پر عمق بود و یک قسمت کم عمق من رفتم توی قسمت پر عمق بعد اونجا همه موجودات دریایی عجیبی وجود داشتند تعبیرش چیه

 118. سید

  در خواب دیدمرودخانه پر آب در تنگه سنگی با عرض سه یا چهار متر در حرکت هست آب زلال بود اما موج و کف سفید سطح آب بود مسیر پیش رو ترسناک بود حدود بیست یا سی متر موج و کف آلود بود دوستان میخواستند شنا کنن من نگاه میکردم ترس ناک بود خب آب هم عمیق بود من شناگرم اما ترس خوردم یکی از دوستان قوی آمد و یک سوت محکم زد به آب که با صدای سوت آب پیش رو نیمی اش یهو صاف شد و موج رفت و پریدیم در آب مسافت کوتاهی ده متر رفتیم و پله بغل دیواره بود ازش اومدیم بالا و که یه بار دیگه هم بپریم که از خواب بیدار شدم همش یاد همسرم بودم که پنج سال قبل طلاقش داده بودم تو خوابم اومد برای بار دویستم یا سیصدم نمی‌دونم .

 119. سحر

  سلام خواب دیدم که کسی که خواستگارم بود بهم زنگ زد من خیلی خوشحال شدم اما خونه ی خودمون روی پشت بودم روی سنگ راه میرفتم یه حالت خرابه داشت همون شب هم مامانم خواب دیدن که خواستگارم زنگ زدن و من خیلی خوشحال بودم پام توی آب بوده که یه زنی میاد بهشون میگه دختره خیلی اشتباه کرده و آب ناگهان تغییر رنگ میده و به سیاهی می‌ره البته اینم بگم به خاطر حرف های اشتباه من خواستگارم رفت و واقعا هم خودم هم مادرم دلم میخواست برگرده

 120. رضا

  به نام خدا سلام من در خواب دیدم که تو یه بیابان هستم و حضرت عباس اومد و برام یه کاسه آب شفاف و زلال ریخت تو خواب کلی گریه کردم میشه تعبیرشو بفرمایید

 121. زهرا

  در خواب دیدم که شیر اب پشت بوم باز بوده و کل خونه پر از اب شده و از درودیوار خونه اب میریزه

 122. علیرضا

  سلام
  من خواب دیدم دارم کل خونه رو با لگنی بزگ آب میپاشم ولی نمیدونم اون آب و از کجا میاوردم و همه جای خونه پرت میکردم.
  تو خوابم یادم نیست که آب شفاف بود یا کدر.

 123. آذر

  خواب دیدم که اب بسیار زیادی مثل سیل بود و شوهرم توی اب افتاده بود و نمیتونستم کمکش کنم بعد از این که ناراحت بودم و غصه میخوردم دیدم شوهرم سالم از اب بیرون امده

 124. فاطمه

  سلام وقتتون بخیر من امروز خواب دیدم که یه خونه داشتیم منو پدرم بودیم درحیاط که باز کردم یه دریا چه بود شاید به اندازه سه تا ساختمون سیصدمتری ولی رنگش مثلخ دریاچه آبی نفتی انقدر قشنگ بود ازپایین عمیق بود ولی ازبالا عمیق نبود میشد بری توش تفریح کنی ولی من می ترسیدم برم تو آب دونفرتوش بودن اومدم خونه ولی باز که رفتم دیدم اب خشک شده انگار تو خواب فکروکردم شاید آب وبستن تعبیرچیه؟؟

 125. Zahra

  سلام .من خواب دیدم کنار رودخونه هستم ی دفعه اب رودخونه زیاد شد ووسایل من رفت زیر اب و من دنبال وسایلم میگشم بد از اب گرفتمشون وسایلمم چادرم بود با گوشیم تعبیرش چیه ؟

 126. نصرالله

  سلام من خواب دیدم حدودان الان ساعت سه نیم شب با خانواده کنار دریا شنا میکردیم اب نسبتاً کم بود ولی همینکه داشتیم بیرون میومدیم یهو اب دریا زیاد شد ممنون میشم اگه تعبیر خواب منو بفرماید چی میشه

 127. زهرا سادات

  سلام خواب دیدم تو خونمون روضه داشتم یه دفعه یه عالمه آب شفاف و زلال از پشت بوم خونم اومد ریخت تو خونه جوری که فرشها همه خیس شدند ،نمیدونستم آب باران،یا شیر آب ،ولی خیلی شفاف بود ،از اونطرف هم همش داشتم فکر روضه ام رو میکردم که هنوز چایی دم نکردم و شیرینی نخریدم الان مردم میان ،داشتم آبها رو جمع میکردم که خانم جلسه ای هم اومد به کمکم و از خواب بیدار شدم،تعبیرش چی میتونه باشه

 128. ف ص

  خواب دیدم داخل گوشم پر از آب شده و من سعی دارم تخلیه کنم آبو از گوشم تعبیرش چیه؟

 129. الهه

  خواب دیدم همراه با دشمن خودم برای برداشتن آب از غسالخانه ای همراه شدم وبعد به جای برداشتن آب شربت از شیر آب در ظرفم ریخته شد وبه شدت خنک بود و رنگی

 130. neda

  بعدش در ان اب خانواده ام هم‌بودن و میگفتن توی عمق زیاد اب نرو و انجا موجودات دریایی هم بودند ادامه تعبیر هم گفتم تعبیر خوابم چیست ممنونم خدانگهدار

 131. neda

  سلام من خواب دیدم که به دریا رفتیم اب دریا رنگی بود و رنگ اب دریا رنگ عوض میکرد و اب هم یک تیکه اش پر عمق بود تعبیر خواب من چیست

 132. علی

  با سلام
  خواب دیدم با چند تا از دوستانم در حال مشروب خوردن بودیم درست یادم نمیاد ولی فکر میکنم یک مراسمی بود و ما در یک رستوران بودیم که یکی از دوستان به سرویس بهداستی رفت و با شلنگ دستشویی اب را به سمت من گرفت(البته به شوخی) من هم با خنده سعی مبکردم که خیس نشم. البته باید لگم که اب سفید و تمیز بود و من این خواب را اول صبح دیدم.
  اگر ممکن است راهنماییم کنید.
  با تشکر

 133. یاسمین سلیمان پور

  سلام خواب دیدم یک رودخانه ای که آبش خیلی زیبا بود من بهش که رسیدم رفتم به سمتش اب کثیف بود و هر چی من میرفتم جلو آب خشک میشد و زیر پایم مدفوع می‌دیدم هر چه جلوتر رفتم همین شکل برای همین برگشتم به یک دیوار بزرگ رسیدم و از روی اون پریدم بیرون دم در یک خونه یک پسر بچه ای بود همراه یک شیر آب من اجازه گرفتم و خودم رو شستم و تمام نجاسات رو از روی دست و پاهام پاک کردم و صورتم رو هم شستم اون طرف تر همسرم رو با یک ماشین ون بزرگ دیدم که داشت کلی چیزی جا به جا میکرد

 134. یاسمین سلیمان پور

  سلام خواب دیدم یک رودخانه ای که آبش خیلی زیبا بود من بهش که رسیدم رفتم به سمتش اب کثیف بود و هر چی من میرفتم جلو آب خشک میشد و زیر پایم مدفوع می‌دیدم هر چه جلوتر رفتم همین شکل برای همین برگشتم به یک دیوار بزرگ رسیدم و از روی اون پریدم بیرون دم در یک خونه یک پسر بچه ای بود همراه یک شیر آب من اجازه گرفتم و خودم رو شستم و تمام نجاسات رو از روی دست و پاهام پاک کردم و صورتم رو هم شستم اون طرف تر همسرم رو با یک ماشین ون بزرگ دیدم که داشت کلی چیزی جا به جا میکرد

 135. Kowsar

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم جنگلی بزرگ آتیش گرفته و من دارم با آب خاموشش میکنم و نا گفته نماند که اون اتیش نه دود داشت و نه گرمیش بمن رسید
  میشه لطفا بگین تعبیر خوابم چیه؟؟؟

 136. Kimia

  با سلام و خسته نباشید .
  من خواب دیدم که درون یک حوض پر از آب افتادم و وقتی پایین حوض رو نگاه کردم آب سیاه بود و عمق خیلی زیادی هم داشت و من ترسیدم و از آب بیرون اومدم وقتی بیرون اومدم دیدم چند تا بچه اژدها کنار حوض نشستن و دارن من رو نگاه میکردنند

 137. Kimia

  با سلام و خسته نباشید .
  من خواب دیدم که درون یک حوض پر آب افتادم و وقتی پایین حوض رو نگاه کردم آب سیاه بود و عمق خیلی زیادی هم داشت و من ترسیدم و از آب بیرون اومدم و دیدم چند تا بچه اژدها هم کنار حوض بودن که داشتند من رو نگاه میکردنند

 138. بهار

  سلام
  من خواب دیدم ک دریایی هست ک یکم آب پاک داره و بقیع اش آب گِل آلود اس همسرم توی آب گِل آلود آب بازی میکنه و من با آب پاک دست و روی خودرا میشورم میشه بگین تعبیرش چیست

 139. بنده خدا

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم یه چاله عمیق وسط حیاط خونه مون کنده شده که وقتی آب بارون اومد جمع بشه داخلش
  بعد بارون اومد و خیلی سریع آب داخل چاله جمع شد و اومد بالا یه مقدار هم سر ریز شد و بارون بند اومد.
  ممکنه بفرمایید تعبیرش چیه؟

 140. فرزانه

  سلام خسته نباشید.من خواب دیدم از کوهی به همراه برادر و مادرم بالا میریم که در کنارش پایین دره یه دریاچه خیلی روشن و آرام قرار داشت که مدام بهش نگاه میکردم.تعبیرش چیه؟

 141. میترا

  خواب دیدم دور یه حوض قدیمی هستم همراه خانواده وآدمای دیگه دور حوض میچرخیدیم آب حوض خیلی شفاف بود و خییلی عمیق داخل حوض هم پله های گردون به سمت پایین بود ک کف حوض اصلا دیده نمیشد پدرم داخل حوض پرید و موقعی که میخواست از آب بیرون بیاد سرش به پله ها برخورد میکردولی ازآب بیرون اومد.

 142. سپیده

  سلام، خواب دیدم مرده ام، آروم خوابیده، اما هوشیار بودم، دوس پسرم روی من با چیزی شبیه لیوان ذره ذره آب میریخت و با من صحبت میکرد و آگاه بود که منم میفهمم یا جواب میدم، هر دو ناراحت نبودیم، هیچ کس هم جز ما دو نفر نبود، توانایی تکون خوردن نداشتم
  لطفا تعبیرش رو بگید، ممنونم

 143. سپیده

  سلام، خواب دیدم مرده بودم اما هوشیار بودم، دوس پسرم روی من با لیوان ذره ذره آب میریخت و با من صحبت میکرد و آگاه بود که منم میفهمم، هر دو خوشحال بودیم
  لطفا تعبیرش رو بگید، ممنونم

 144. علیرضا

  سلام ببخشید خانمم خواب دیده که یه نصفه گونی نخود وکشمش داریم بعدش میره ازش بیاره که بخوریم میبینه که اب رفته بود توی نخود کشمش البته اب تمیز ولی نخود کشمش خراب نشده بود کاملا سالم بوده

 145. مهدی

  سلام من در خواب دیدم که از قنات اب گلی میامد دو تا جارو کشیدم اب صاف تمیز شد

 146. زهره

  سلام
  من خواب دیدم که در حمام هستم و درحال نشسته اب تا شکمم بالا امده بود انگار که جلوی راه اب رو بسته باشن بعد من جلوی راه خروج اب توی حموم رو باز کردم و حمام خالی از اب شد.
  معنیش چیه؟

 147. گیتا

  سلام خسته نباشید من دیشب طرفای صبح خواب دیدم که من با شوهرم و بچه‌ام یک جای روان هستیم که یک دریای خیلی بزرک اونجا است و مردم زیادی مشغول اب بازی هستن من هم خودمو داخل اب میندازیم و شنا میکنم اب روشن است و کمی تیز و چند دقیقه اب بازی میکنم دوباره از اب بیرون میشم میشه لطفآ تعبیر کنید .تشکر

 148. رهـا

  با سلام
  من و خانؤاده ام كنار سدی نشسته بودیم بعد آب سد بالا ؤ بالاتر میومد آبی شفاف داشت ماهم به سختی از اونجا فرار کردیم
  تعبیرش چیه ؟

 149. غزل

  سلام وقت بخیر
  من حدود یک ماه پیش یا کمی بیشتر خواب دیدم که تنهایی وارد یک برکه میشم. شب است و خیلی مردم اونجا خوشحال هستند و من هیچ کدوم از انها رو نمیشناسم. وارد ان مجلس میشم و جای خالی ای برای خودم بین مردم پیدا میکنم. هنوز احساس ناراحتی میکنم و تنهایی. نگاهم رو از مردم میگیریم و به یک گل نیلوفر سفیدکه داخل برکست نگاه میندازم.

 150. خشنود احمد

  سلام خواب دیدم بالا دست شهر زادگاهم بالادست اب کوچکی جریان داشت سر بالا میرفت ادامه دادم دیم دریاچه اب زلالی بزرگ شکل گرفته واب به اون میریزه البته این جریان از خود دریاچه میومد به اون میریخت ولی اصل اب از جریان چشمه قدیمی در تنگ بالادست میومد واز طرفیرهم دریاچه داشت سرریز میشد احساس کردم گفتند کار پاسدار هاست تفسیر چیه ممنون

 151. رها

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم ک من و عمه ام پشت پنجره خانه ام ایستاده ایم و نظاره گر مردی هسیم ک در جوی اب خیلی بزرگ ایستاده و در حفره ای را باز میکند ک از ان اب سبز وسیاه رنگی میاید ک سرعت ان همچنان بیشتر میشود و از ان سمت خیابان همانند سیل خروشان میاید و همه مردم را باخود‌میبرد و مافقط نگاه میکنیم ک سرعت این اب همچنان بیشتر و بیشتر میشود تاحدی ک ب پنجره خانه مان هم میرسد اما ب داخل خانه‌نمی اید تعبیر این خواب چیست؟

 152. فاطمه

  سلام ببخشید دیدن خواب افتادن درون اب صاف و عمق زیاد و با موج های بزرگ تعبیرش چیه؟

 153. مهر

  سلام مادر عزیزم 38 روز پیش از دنیا رفت حدود یک هفته پیش یکی از بستگان خواب دیده که مامانم رفته خونه مادر همون کسی که خواب رو دیده (که مادر ایشون هم فوت شده ) و مامان من لباس مشکی تنش بوده تعبیر این خواب چیه ممنون میشم جواب بدید البته اگه به ایمیلم پیام بدین که ببینم بسیار ممنون میشم با تشکر

 154. مهر

  سلام خواب دیدم ی لیوان آب بهم دادن ولی ته آب شن و خاک بود ممنون میشم تعبیرش رو بگین

 155. زینب

  سلام خواب دیدم کنار دریا نشسته ام شن ماسه ان روشن ودریا زلال ابی است درحالی درجمع سه نفر کنار دریا نشسته بودیم یکی از انها عکاس بود ودیگری سطل اب روشنی داشت وبه دست من سنگ مرمر داشتم که درون ان سوراخی کوچک بود اوهرچه اب میریخت نه سنگ حالت سنگی پر میشد ونه از ان سوراخ گود ان خارج میشد همه باتعجب به ان خیره بودیم ان شخص از ان اب عکس میگرفت تعبیر این خواب چیست

 156. فرشته

  سلام در خواب دیدم برادرم که تازگی فوت کرده بر بلندی پشت به من ایستاده من تکه ای نان به او دادم او با عصبانیت آن را پرتاب کرد و چیزی مثل نفت بر روی من ریخت و من احساس کردم رفت که کبریت بیاورد مرا آتش بزند و با جیغ از خواب پریدم

 157. مجتبی

  سلام من نزدیک 7 صبح خواب دیدم که تو خونه مشغول نظافت دیوار بودم که یک دفعه از بین دیوار و سقف لوله آب ترکید و آب سرازیر شد و همچنین در جاهای دیگه خونه هم دیدم از دیوارها داره آب میریزه و در آخر با فشار دست شیر آب ر بستم و آب قطع شد . در ضمن آب کاملا تمیز و شفاف بود آیا تعبیری دارد ؟

 158. zahra

  خواب دیدم رفتیم خرید خونه خوراکی با خواهربزردگترم وقتی برکشتیم خونه خییلی تشنه بودم واز شیشه ابی ک داشتم میخردم ک وقتی تشنگیم برطف شد تازه چشمم افتاد به اب داخل بطری ک خیلی کثیف بود

 159. پریماه

  سلام خیلی ممنون از زحمتاتون
  من خوابی دیدم البته خواب عصر بود یعنی همین دوساعت گذشته ولی خوابم خیلی ناراحتم کرده.
  میخوام تعبیرش و بدونم ممنون از شما اگه جوابمو بدین.
  من خواب دیدم توی محل مون شهرستان یه مسجد هست که پشتش یه کوچه تنگ و باریک هست که در کوچه یه جوی اب روان هست تقریبا نیم متر عرض و 30 یا 40 سانت هم عمق اب هست که خیللی هم تند و سریع و حرکت میکنه جوی این اب. و مسیر خانه ی ما از این کوچه باید عبور کنیم تا برویم منزل.روی این جوی اب سه عدد پل کوچک دارد که درب ورودی منزل همیایگان هست. درب مسجد خیلی شلوغ بود زنان محل مان که مشناختم اون جا وایساده بودن نمیدونم چه خبر بود همه تجمع کرده بودن هوا هم رو به تاریکی بود و خیلی ابری
  من و من و فرزندم دخترم سه سال و نیمه است از کنار این زنان عبور کردیم حال من خیلی تو خواب بد بود عصبی هم بودم ناراحت بودم.
  تا برویم منزل تا به سر کوچه رسیدیم دست دخترم رو که ول کردم تا از پله ها برویم بالا دخترم تاب میخوره و میوفته تو اون جوب پر سرعت و از زیر پل ها عبور میکنه. این پل ها جوری هستن که اب به سقفش میخوره یعنی جای تنفس نیست زیرش
  من کلی جیغ و داد و فریاد و کمک میخوام اما صدایم در خواب در نمیاد همه ی اون زنان من رو میدیدن که خودم و میزنم و گریه میکنم و فرار میکنم اما به دخترم نمیرسم اونها صدام و نمیشنیدن و من هم رو زانوهام افتادم زمین و ناله میکردم که بچم رو اب برد تا یکی از اون زنا که بچه من و دید برام از تو اب گرفت و اوردش داد به من.
  وااای بچه ام کبود شده بود و بیهوش خیلی خواب بدی بود . نمیدونم تعبیرش چیه
  خیلی ترسیدم تو رو خدا تعبیرش کنین برام تا دلهره ام از بین بره. صدقه رد کردم ولی باز هم ترس دارم
  اب زلال بود و عمق هم زیاد نبود اما خیلی سرعت داشت نتونستم بهش برسم

 160. زهرا امانی

  سلام ممنون میشوم تعبیرخوابمو زود بدهید.
  خواب دیدم داخل اشپزخانه مادرم سطلهای بزرگی روی میز اهنی هست که همه پر اب هستن و مادرم که فوت شده اونجابود خواستم از اولین سطل کمی اب بردارم بخورم دیدم جانوهای دریایی توش هست به مادرم گفتم جوابی نداد ولی ازش نخوردم .حس کردم چون از دریا پرکردن اینطوره .
  تعبیرش چی هست

 161. کبری+ستوده

  سلام خسته نباشید.خواب دیدم یه دبه پر از آب دارم جمع میکنم که ناگهان وسط راه متوجه میشم بیشتر آب روی زمین ریخته و مقدار کمی برایم باقی مانده است.تعبیرش رو لطف میکنید

 162. هانیه

  سلام خواب دیدن من کنار رودخانه هستم و چیزی داخل کیسه به دست دارم شبیه شاخ گوزن بعد داخل کیسه چیزی تکون می‌خورد و به داخل رودخانه پرت می‌شود و شاخ در دست من می‌ماند گفتم خوبه این شاخ دست منه گفتن خیر است

 163. Zahra

  سلام من خواب ديدم ک تشنم بوده بطري اب ک نگاش ميکنم اب صاف و روشن وقتي ک بازش ميکنم برا خوردن ميبينم جامده اب

 164. سحر

  سلام من خوابی دیدم ک خیلی پریشانم کرد ما درحال زندگی کردن بودیم ک از پنجره خانه دیدم موجی عظیم از آب درحال نزدیک شدن ب سمت ماست ما و همه مردم شروع ب فرار کردن گرفتند ولی آب همه شهرو دربرگرفت من ب همراه خانوادم ب سمت کوه فرارکردیم ک سطح آب بما نرسد ولی پدرم نیامد ما نجات یافتیم ولی آب کل کشور دربرگرف آب تمیزی بود ولی همه حراسان بودن

 165. مهسا

  سلام
  من خواب ديدم درون آب پاك وشفاف و لى غليظى زندگى ميكنم كه مثل بلور تمام رنگها رو تجزيه ميكنه در حالى كه راحت نفس ميكشم و احساس خوبي دارم
  تعبيرش چيست؟

 166. زهرا میرصابری

  باسلام وخدا قوت،من در. حال جدایی از همسرم هستم وخواب زیاد میبینم،در. خواب دیدم در. خانه ای که کنار یک رودخانه کوچک بود وآب بسیارزلال وزیبایی بود داشتم ظرف میشستم که یکیش ظرف مربوط به جوشاندن شیر بود،پسرم درآب کنار آن رودخانه که عمقش کمتر. بود داشت بازی میکرد ویک اردک سبز وسیاه زیبا زیر آب کنارش بود،من به پسرم گفتم بیا باید از اینجابریم وانگار. داشتیم آماده برای رفتن میشدیم،من رفتم کنار رودخانه وانگار. هر کاری میکردم اردک از زیر. آب بیرون نمیامد تعجب کردم که چرا اردک زیر آب هست ولی رهاش کردم،ممنونم

 167. مریم دهدار

  من خواب دیدم دختر سه سالم بدو بدو دوید و یه جایی سرپائینی بود نمیتونست کسی بگیرش و یه دفعه پرید تو یه آب کثیف منم بلافاصله خودمو پرت کردم تو همون آب و بعدش دیگه با ترس بیدار شدم و هنوز ذهنم درگیره البته من خواب رو ساعت هشت تا نه صبح دیدم ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید لطفا

 168. محمد

  سلام من خواب دیدم با پسرم کنار رودخانه ای با آب زلال و کم عمق و روان قدم میزنیم ولی کناره های رودخانه کمی زباله و بطری وجود دارد و آب از وسط آنها تمیز عبور میکند.و من به شوخی پسرم را به طرف رودخانه هل دادم و ترسید ولی خودش مرا تهدید میکرد که میخوام برم توی آب و من اورا هل دادم ترسید

 169. حسن ویشته

  سلام با سپاس از سایت مفید شما بنده مجموعه کاملی از کتابهای منتشر شده در مورد تعبیر خواب دارم ولی اولا بسیاری از موارد در این کتابها نیست ثانیا متون قدیمی است و سوژه های جدید را پوش نمی دهد . از طرفی به شدت اعتقاد دارم توان تعبیر نعمت خدا دادی است و با جمع اوری متون حاصل نمی شود.
  اگر ممکن است خواب مرا تعبیر فرمایید:
  خواب دیدم شاه یک کشوری که الان فوت کرده است در محلی مشغول بازدید بود به سمت من امد خیلی هم سرحال به نظر می امد حتی به من سیگار تعارف کرد و دور شد بعد از چند دقیقه برگشت با من و چند نفر دیگر دست داد و دستش را بوسیدیم

 170. ابوذر

  سلام
  خواب دیدم در گودالی پر از شیر خوراکی با چند نفر دیگه شنا میکنم. لطفا تعبیر کنید

 171. وجیهه

  کسی برای من خواب دیده که از درون خانه ما اب زمزم فواره میکنه واز دیدن این خواب هم خوشحال وشاد بود تعبیر این خواب برای من چیست

 172. سپیده

  سلام وقتتون بخیر میشه لطفا خوابمو تعبیر کنید
  خواب دیدم من با دوستام رفتیم خونه ی یکی از دوستامون خونش رو ی صخره یی بود خونه گویا دو طبقه بود چون یکی از دوستای دیگه مون که بچه داره همسایه ش بود خیلی خیلی خونه ی شیک قشنگی بود خونه ش خیلی عجیب بود نشسته بودیم دور میز غذا یا عصرونه میخوردیم که گفتم خونه ت خیلی قشنگ مارو برد تو حیاط از ی سمت حیاط دریا بهش نزدیک بود و میشد دریا رو دید دریا اروم بود به رنگ ابی قشنگ بود وقتی رفتیم ی قسمت دیگه انقدر دریا نزدیک بود که قطرات موج های دریا خورد رو صورتمون یا چند قطره رو لباس رفتیم از ی سمت دیگه حیاط جنگل اینا بود
  رو ی تپه درخت مرکبات اینا داشت و یهو دیدم ی جورایی مثل سیل داره میادکه من ترسیدم گفتم سیل داره میاد از تپه که دیدم سیل نیست صاحب باغ داره به درختاش اب میده ولی ابی به ما نخورد اخرشم اینجوری بود که من داشتم برای خواهرام تعریف میکردم که چه خونه ی زیبایی داره و اینجوریه که از خواب بیدار شدم دیدم صبح شده

 173. سپیده

  سلام وقتتون بخیر میشه لطفا خوابمو تعبیر کنید
  خواب دیدم من با دوستام رفتیم خونه ی یکی از دوستامون خونه ش دو طبقه بود و یکی دیگه از دوستامون ی پسر داره همیایه ش بود خونش شاید رو ی صخره یی بود خیلی خیلی شیک قشنگ بود استخر داشت با حیاط بزرگ خونه ش خیلی عجیب بود نشسته بودیم دور میز غذا یا عصرونه میخوردیم که گفتم خونه ت خیلی قشنگ مارو برد تو حیاط از ی سمت حیاط دریا بهش نزدیک بود میشد خیلی راحت دریا رو دید دریا قشنگ ابی بود موج های اروم وقتی رفتیم ی قسمت دیگه حیاط انقدر دریا نزدیک بود که قطرات موج های دریا خورد رو صورتمون یا چند قطره رو لباس رفتیم از ی سمت دیگه حیاط جنگل اینا بود و از ی سمت تپه بود
  رو ی تپه درخت مرکبات اینا داشت و یهو دیدم ی جورایی مثل سیل داره میادکه من ترسیدم گفتم سیل داره میاد از تپه که دیدم سیل نیست صاحب باغ داره به درختاش اب میده ولی ابی به ما نخورد اخرشم اینجوری بود که من داشتم برای خواهرام تعریف میکردم که چه خونه ی زیبایی داره و اینجوریه که بعد بیدار شدم دیدم صبح شده

 174. زهرا

  سلام من دیدم که دونفر که از هم طلاق گرفتند مشغول آب بازی هستند وخوشحالند اما اطرافیان ناراحت هستند و درباره انها حرف میزنند

 175. سمیه

  من در خواب دیدم که پدرم تشنه است و از من درخواست آب کرد، من آب یخ به او دادم. پدر من به رحمت خدا رفته است. چه تعبیری دارد؟

 176. reytae

  سلام
  من خواب دیدم می‌خوام برای کسی آب ببرم و رفتم شیر ابو باز کردم، آب میومد و من هی لیوان رو پر میکردم ولی همش کف میکرد آب. چند بار تکرار کردم اینکارو و آب همش کف میکرد و اینم بگم که تو یه محیط تاریک اتفاق افتاد و یکبار هم حتی سینک پر کف سفید شد
  آب تو لیوان جمع میشد ولی سرش کف میکرد من هی میخواستم و کف رو خالی کنم ولی سینک پر کف شد

 177. ستایش

  سلام خواب دیدم در یک اجتماع بزرگ مردمی دارم برای مردم صحبت میکنم اون ها هم ب خوبی حرفم رو گوش میدن . بعد از اون وارد کلاسی میشیم ک در اونجا یهوو ساختمون تکون میخوره انگار ک زلزله بوده ، یهو محیط به یک سالن بزرگ پر از ادم تبدیل میشه من اونجا خواهرم رو مببینم ک کنار جاریش و بچه هاش نشسته ، منم سمتشون میرم و بچه های اون رو بغل میکنم و قصد میکنم براشون خوراکی بخرم .
  بعد از اون از فروشگاه اون سالن بیرون میایم بیرونش پمپ بنزین هست خواهرم و اون زن تصمیم میگیرن ک حساب بانکی باز کنن تو همین زمان یهوو محیط اطراف تغییر میکنه انگار ک خشک و کویری میشه جلو پاهام گودالی هست و اب راکد سیاه غلیظ درش هست .
  من به خواهرم میگم جلو نیا چاهه میوفتی توش همین لحظه مرد دیگه ای میوفته تو چاه ( من تو خواب میتونستم اون لحظه ب مرد بگم نرو جلو خطر داره منتهی سکوت میکنم ک ببینم چه اتفاقی براش میوفته ) ، همه دورش حلقه میزنن ( و من پشیمون میشم ک چرا نگفتم ) ولی کسی نجاتش نمیده هر چی میگم کمکش کنید بهش گوش نمیکنن اخرش هم خودم دست های مرد رو میگیرم و از اب کثیف بیرونش میکشم .
  باز یهوو محیط عوض میشه و سرسبزی پیش میاد من و خواهرم از محیط خونه عموم به سمت حیاط خونه مادربزرگم میریم(در همین حال پسر عموم خبری میاره که بیرون در پسر بچه ایی هست ک دوتا دستش قعطه و من تو خواب ترس و تپش قلب خودم رو حس میکردم و حتی به خاطر اینکه نترسم و دلم نگیره و برای بچه نسوزه وقتی از در حیاط بیرون اومدیم به بچه نگاهی ننداختم ولی تو کل مسیر دلم میخواست برگردم و کمکش کنم اما میترسیدم و کاری نکردم ) و من از خواهرم میپرسم اگر تو با اینکه من بهت تذکر دادم گفتم نرو اون سمت تو چیکار میکردی میرفتی سمت چاه ؟؟
  و من از خواب بیدار شدم

 178. Aida

  سلام .در خواب دیدم خانه ای جدید خریده ایم.و واسه بازدید خانه رفته ام در یکی از اطاقها در دیگری بود باز کردند دیدم اون جا چند تا پنجره در کف زمین قرار دارد ک باز بودند و زیر آن آب رد میشد داخلش پمپ گذاشته بودند و از آب استفاده میکردند و گفتند ک این آب متعلق ب این خانه هست ومال صاحب خانه می‌شود.اب رو با چشم هم میشد دید زلال و پاک بود و اصلا ترسی نداشت حتی میشد داخلش راه رفت

 179. fardin

  با سلام
  ببخشید من خواب دیدم که داخل آب زیادی هستم که روبروم به سه قسمت تقسیم میشود طرف راستش آب گل آلودی بود راه وسطش آب بسیار زلال و روشنی بود طوری که کف رودخانه مشخص بود و بی نهایت زیبا بود راه سمت چپش خیلی پر جریان بود که آب زور میزد منو به سمت راه چپ بندازه ولی من تلاش کردمو بلاخره موفق شدم خودمو بندازم توی آب راه وسط که خیلی زلال و تمییز بود بعدش با آرامش شروع کردم شنا کردن تو آب و از اونجا لذت میبردم ممنون میشم تعبیرشو بگین مرسی

 180. کیمیا

  سلام
  خواب دیدم در برکه ای سبز بودم و مار بزرگ سبز رنگی که داخل آب بود دنبالم میومد به سرعت؛من روی تکه ای چوب بودم و خیلی سریع پارو میزدم و در آخر به خشکی رسیدم و مار دیگه به دنبال من نیومدو من احساس پیروزی داشتم

 181. محمد رضا دشتی

  باسلام و احترام. من خواب دیدم داخل یکی از کشوهای دراور مقداری آب جمع شده و با ناراحتی از همسرم پرسیدم چرا داخل این کشو آب جمع شده.؟ همسرم با ناراحتی به سقف اشاره کرد و گفت باران آمده و از سقف آب چکه کرده و داخل کشو دراور جمع شده. سپس من با دقت و احتیاط کشو را درآوردم و در سینک آشپزخانه خالی کردم. ممنون میشم اگه تعبیر خواب را بفرمایید.

 182. مهمان

  با سلام. خواب دیدم با پدرم روی پلی نشستیم، یه طرف اب های عمیق سیاه و طرف دیگه اب عمیل ابی رنگ و من از پدرم مواظبم نیوفته تو اب. ضمنن فاصله پلی که روش نشستیم تا اب هایی که عرض کردم خیلی کمه( در حد چند قدم). یادمه پدرم پاشو تو اب ابی رنگ میزد و من دادم میزدم و مواظب بودم نیوفته توی اب. ضمنا پدرم فردا عمل قلب داره. این خواب خیلی نگرانم کرده. لطفا تعبیرشو هر چی هس بگید

 183. اکبر

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم با برادرم تو مغازه ایم و اون پارچ دوغ سر کشید ومنم از اینک چرا سر کشید بلندش کردم انداختم داخل خمیر گیر ک توش اب بود…

 184. احمد ضیا

  سلام
  سه شب است که تقریبا خواب مشابه میبینم
  در آب خیلی شفاف و کم عمق نهر داخل می‌شوم ولی بعد از داخل شدنم آب گل‌آلود می‌شود.
  سه شب عین خواب را را ولی در مکان‌های مختلف دیدم ونگران شدم امیدوارم پاسخ دهید.

 185. نورالدین

  عالی

 186. کامران

  من خواب دیدم جلوی در خونمون و چند تا از همسایه ها را آب گل آلود گرفته.ولی در خونه بفیه همسابه ها را آب نگرفته .بعد من دست کردم تو جوی اب و یک لیوان اوند تو دستم .اون را برداشتم.یهویی راه اب باز شد و کاملن اب جلوی خونه ما و اون چند همسایه رفت.

 187. صالح

  سلام من در۶ ام ماه ک نوشتند خاب صحیح است خاب دیدم ازپله های اداره ای بالا رفتم (کاتفاقا تقاضای کاردراداره ای دارم) دیدم بالای تپه ایم یاکوهی ک درانجا ابشاری بود ک ابش درجایی جمع شده بود اب خیلی زلال وشفاف بود دراان اب دستانم راشستم وازان اب نوشیدم چندبار بعد دیدم که سبزی های ریحون دراطراف اب هستن که برگی ازان ریحون کندم وخوردم …فکردم درگیره ینی جور میشه برم سراون کار؟ میشه جواب بدید؟

 188. ریحانه

  اب لباس نو و تا کرده ما را با خود ببرد چه معنی دارد
  اب صاف و ارام و روان بود

 189. محمدحسین

  من ساکن اصفهانم…خواب دیدم به یکی از شهر های اطراف اصفهان رفته بودم شهری خشک اما وسط اون شهر یکدفه کلی درختان سبز و چمن و دریاچه ای بزرگ با ابی بسیار بسیار تمیز و شفاف…که میخاستم برم داخلش راه برم سنگریزه های کف زیر اب پیدا بود اما ترسیدم یکم عمق داشته باشه…اینقد ابش تمیز و روشن بود که نشستم نگاهش‌کردم

 190. Bahar

  خواب دیدم با دوست صمیم سمت راست رودخونه ای بودیم
  برای عده ای اونور رودخونه بودن
  برای اینکه بیان اینور رودخونه شخصی اونارو تو رودخونه تطهیر میکرد
  این وسط ی پسربچه هم روی آب نشسته بدو و سر میخود(غرق نشد)فقط سر میخورد
  نوبت ب حیوونا رسید چندتا سگ بود و دو سه تایی خوک
  خوک اول رو شستن
  در حال شستن خوک دوم ک صورتی رنگ بود بودن ک آب برای خوک سوم ک سیاه بود کم اومد… تعبیرش چیه؟

 191. مهدی

  سلام
  نزدیکای نماز صبح خواب دیدم که همراه خانواده بدون پدر در خونمون هستیم و یک خانواده جدید با ما زندگی میکردن و من مسئولیت مراقبت از دخترشون رو داشتم…
  دیدم خانواده دختره رفتن بیرون و من و مامانم در خونه موندیم مامانم رفت تو تراس و گفت میخواد پنجره رو باز کنه وپنجره را باز کرد و هواابری بود اونم زیاد ناگهان پرنده ها پرواز کردن و سر و صداشون همه جا رو فرا گرفت بعد پرواز پرنده ها سیلی بسیار خروشان همه جا رو فرا گرفت سریع مادرم رو به داخل خونه آوردم و به مکانی امن رفتیم از پنجره که بیرون رو نگاه کردم تمام خونه های همسایه ها خراب شده بود و آبی نمیدونم هنوز بود یا نه اما خونه های چند طبقه سالم مونده بود مثل ما و از خواب با آرامش بلند شدم
  منطقه ما در واقعیت منطقه ای خشک و کم بارونه تقریبا 22. 1399.9

 192. نازنین

  سلام
  من خواب دیدم با مادر داخل ی خونه ک خونه خودمون نبود داریم تلویزیون میبینیم یهو ی دختر بچه کوچک ی سطل آب صاف و میز رو از تو حیاط ریخت داخل خونه برگشتم تو خونه دیدم اون خونه خالی از آدم و وسایل شده فقط تلویزیون مونده بود برگشتم با دختر دعوا کنم دیدم تو حیاط نیست

 193. محمد زمان

  سلام
  من خواب دیدم داخل مغازم مثل همیشه پشت میز نشستم یک مشتری یا یه رفیقی اومد داخل مغازع نشست همین ک داشتیم صحبت میکردیم یک دفعه دیدم از دیوار مغازه اب داره میاد همینطور هعی بهش اضافه میشه تا از جام بلند میشم حدود ۵ سانت کف مغازه رو اب میگیره ممنون میشم جواب بدین تعبیرش چیه

 194. آرزو

  با سلام
  من خواب دیدم که جایی لب ساحل بودم و ناگهان موجها وحشی و متلاطم شد داشتم فرار میکردم که از دل همان آب آتشفشانهایی ظاهر شد و زمین زیر پایم لغزید.به حد نهایت ترسیده و در حال فرار بودم که زمین همه ی آبها و گدازه ها را در خود بلعید و هیچ اثری از آب و اتشفشان باقی نگذاشت الا یک حفره چاله مانندی. لطفا تعبیر کنید مفهون خوابم رو
  با سپاس

 195. بهزادرضائی

  خواب دیدم اب از پکیج راه افتاد در منزل وصاحبخانه و همسرش هم بودند که اب به زیر انها رفت

 196. هدا

  من خواب دیدم که مادرم و یه خانمی دیگه که آشناست (خانوم دوست مادربزرگ فوت شده من هستن که در تمام مجالس روضه یا مراسم مذهبی مادربزرگ من حضور داشتن )از من آب خواستن.من دولیوان آب که کمی گرم بود بردم.درراه دیدم که لیوان آب مادرم جلبک داره…با خودم گفتم این جلبکها چیه؟الان جواب مامان رو چی بدم که اینقدر دیر آب رو دارم میبرم و تازه اونم جلبک دار…میشه تعبیر خوابم رو بگین

 197. مریم عاید

  سلام من خواب دیدم که داخل خونه هستیم و شوهرم خوابه من بیدار میشم میبینم اب دریا شفاف از همه جا داره میاد داخل خونه اول دیدم اول کل فرشا خیس شد بعد از لوستر اب میومد داخل شوهرم رو. بیدار کردم بعد به پسر کوچیکم میگفتم بیا اینجا کجامیری

 198. مجتبی

  سلام اسمم مجتبی ۲۶سالمه خواب دیدم ک از یه کوچه میخوام رد بشم ولی اونجا کارگرمشغول کاربود نمیشد برم و از یه جایی رفتم ک مانند جویی بود ک آب زلال و تمیزو روان بود ک سنگ ریزه هاش دیده میشد از اونجا گذر کردم باموتور و یه قسمتش سربالایی بودولی آب هم خیلی بیشتر و راه وسیعتر شده بود وآب سربالا میرفت و من پاهامو زدم تو آب بعدش سربالایی رو رد کردم اودم

 199. فاطمه

  سلام خسته نباشید.من خواب دیدم که همه کفش سفید داشتن وروی اب حوض که دوطبقه روی هم بود وفواره داشت راه میرفتن ولی من کفش مشکی داشتم ونمیتونستم روی اب راه برم پاهام میرفت توی اب ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید

 200. رسول

  خواب دیدم منو دخترم کنار رودخانه شفاف دخترم داخل آب بود یه دفعه آب سیلاب وگلالود اضافه شد دخترمو با خودش برد ولی خودم پریدم تو آب شنا کردمو دخترم از نجات دادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به خیر رفع شده است و نشان پشت سر گذاشتن بلا برای دختران بوده است که صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 201. مسيحا

  سلام من خواب ديدم كنار يه استخر سر پوشيده با آب صاف روشن ايستادم بعد يكي كه نميدونم كي بود تو استخر در حال شنا كردن بود كه يه دفعه يه مار سياه ميبينه تو آب ميترسه جيغ ميكشه من ميرم تو آب مارو ميگيرم ولي همش مار از دستم ميفته تو آب از ترس اينمه نيشم بزنه خودم ولش ميكنم و همش مامانمو صدا ميكنم كه كمكم كنه ميشه تعبيرشو بگيد ممنون ميشم

 202. بردیا

  سلام خواب دیدم از کوهی بالا میروم که از سرتاسر بالای کوه آب جاری بود و ناگهان موج عظیم و خروشان مثل یه سیل بزرگ از همان بالای کوه درحال سراریز شدن بود طوری که میدونستم کل شهر ویران و نابود خواهد شد و من در اون آبی که هنوز زیاد نشده بود خودم رو به جای امن کوه میبردم.لطفا تعبیر رو بهم بگید با سپاس

 203. ناشناس

  با سلام خواب دیدم با مرحوم پدر در کنار چشمه که جریان ملایم و آرامی دارد هستم کمی از آب با ظرفی برداشتم به مرحوم پدر تعارف کردم میل نکردن گفتن آب سرد است نمی خورم کمی هم جلبک در ظرف آب دیده می‌شد
  لطفا تعبیر فرمایید با سپاس

 204. سجاد

  سلام خواب دیدم رفتم دنبال دخترم در مهدکودک و بع خانم نگهبان گفتم میخوام دخترم را ببینم و برم گفت من اجازه ندارم بهش گفتم از خانم مدیر مهدکودک اجازه گرفتم باز نگذاشت همین طور بحث می کردیم که یک دفعه از دستش فرار کردم و آب و کف ریکا ریختم روی سرامیک های مهدکودک تا اگه دنبالم بیاد سور بخوره واز پله ها به سرعت بالا رفتم ولی مهد کودکی در کار نبود به راه روی که وارد شده بودم از دو طرف درب های آهنی کرم رنگی داشت و هرچی گشتم دخترم رو پیدا نکردم و در برگشت از راه رو نزدیک پله ها که شدم دیدم پدرم و چند نفر از همکاری خودم و فامیل دارن دنبال من میگردن یواشکی خودم رو رساندم قاطی اونها یکی از همکارام متوجه شد و با هم رفیم بیرون بیرون که رسیدم خودم رودیدم داخل آب و علفهای ریز که داخل آب سبز میشن دراز کشیدم و دارم دست هام و پا ها م رو توی علفهای خیس میکشم حالت پروانه ای دست و پا میزدم داخل آب و علف

 205. فاطیما

  سلام خواب دیدم با چند نفر از آشنایان باهم در حال پیاده روی در صحرایی هستیم که سر راهمون دوتا برکه ی آب نمایان شد همراهانم که دوسه نفربودن رفتن داخل یکی از برکه ها که به یکباره خیلی کثیف وچرکین شد و من چون از دیدن اون صحنه حالم بدمیشه تنهایی میرم توی اون یکی برکه که خیلی صاف و ذلال بود

 206. فخری

  سلام خواب دیدم با چند نفر از آشنایان باهم در حال پیاده روی در صحرایی هستیم که سر راهمون دوتا برکه ی آب نمایان شد همراهانم که دوسه نفربودن رفتن داخل یکی از برکه ها که به یکباره خیلی کثیف وچرکین شد و من چون از دیدن اون صحنه حالم بدمیشه تنهایی میرم توی اون یکی برکه که خیلی صاف و ذلال بود

 207. Nazgol

  من خواب دیدم درون حیاط خانه ام پرا از اب زلال و شفافی شده عمق بسیار کمی داشت و سنگ ریزه های کف حیاط مشخص بودماهی های توی حوضم درون اب حیاطم شنا میکنند یکی از ماهی هایم در دمش پر از تخم های کوچکی بود که ان ها را با خود حمل میکرد من سعی داشتم که ماهی هارا به داخل حوض ببرم و اب حیاط را خالی کنم ولی اب مانند چشمه ای از زمین حیاط بیرون میامد

 208. محمد

  سلام
  خواب دیدم با زنو شوهری (شاید هم برادر و خواهرم بودند)بالای پشت بام خانه ی قدیمیمان سر تانکر آبی را باز کردیم و از آبش خوردیم(تانکر بنظر مثل چاه میرسید)
  مرد مقداری از آب را خورد و گفت به به چه آب زلالی
  زن گفت آبش که خیلی کثیف است و بعد مرد مقداری از آب را بیرون ریخت
  بعد هرسه مان را در برکه ای دیدم که انگار آب همان چاه در آن بود.
  کمی که در برکه شنا کردیم زن گفت این لکه های قرمز روی آب ایدز می آورد و آب کثیف است.آن لکه ی قرمز را روی سطح آب دیدم و بعد یک ذره از آن را روی دست چپم دیدمو پاکش کردم.
  گفتم اگه ایدز دارد که همه ی مان گرفتیم
  ولی میدانستیم که به این زودی نمیگیریم
  ناگهان زیر آب پسری را دیدم که در حال غرق شدن بود و به سرعت پایین کشیده میشد.
  پسر دیگری برای نجاتش به دنبال او زیر آب‌ شنا میکرد
  دختری در آب بود که نیم تنه اش شبیه ماهی بود(مثل پری دریایی)
  آن دختر ،پسر را به زیر آب کشیده بود و غرقش کرده بود.
  به گوشه ای از برکه که قد میداد و جای امنتری بود رفتم
  دختر برای غرق کردن من به سمتم آمد ولی وقتی دید جایم امن است زود از آنجا ناپدید شد
  انگار راه نجاتم این بود که آن مرد آشنایی که با زنش و‌ من به برکه آمده بودیم را صدا بزنم ،نمیدانم جرا ولی صدایش نمیزدم.
  زنو شوهر در آب بودند ولی از آنجایی که من پناه گرفته بودم آنها دیده نمیشدند.
  بعدش از خواب بیدار شدم

 209. سحر

  سلام
  ممنونم بابت این کار خیری که می کنید

  خواب دیدم روی قایقی که بزرگه (کشتی هم نیست) روی دریا یا دریاچه ای در حال گشت و گذار هستیم با جمعی، می خواستم کاری انجام بدم که با خودم گفتم وقت دارم حالا فعلا از مناظر قشنگ لذت ببر و سنگ و صخره می دیدم و خود آب در جایی از قایق خارج شدیم روی اب بودیم اما انگار شیشه ای چیزی بود سفت و محکم بود و آب را خیلی زلال می دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از شما
   خواب شما نشان بر بدی ندارد و اینکه دریا نشان بر مسیر زندگی است و هر چه آرام‌تر بهتر است و این شما جایگاه امنی داشته اید خیلی خوب است و آب زلال نشان بر خیر و برکت شما است.
   سربلند و پیروز باشید.

 210. Mehdi

  سلام خواب دیدم که از شیر آب آب میخورم ولی این آب رنگش سفید بود…دیدید یه وقتایی به آب کلر میزنم رنگ آب سفید میشه؟دقیقا همون شکل بود ومن خوردم…حتی مادرم در خواب بهم میکفت که داخل آب آهک هست وبرای همین رنگ آب انقدر سفید هست….میشه تعبیرشو بگید؟؟؟

 211. زینب

  سلام من خواب دیدم توی ماشینم داداشم ماشینو پارک کرد و پیاده شد اما همینکه اون رفت ماشین خودبخود حرکت کرد و من نمیتونستم کاری بکنم
  ماشین افتاد تو رودخونه من داشتم غرق میشدم ک داداشم اومد و منو از آب بیرون کشید
  تعبیرش چی میشه

 212. حاجی آوازه

  سلام خواب دیدم از جایی که دو طرفش فصولات حیوانی بود و راه ماشین از اونجا رد میشدودر حالی که گودال مانند بود آب فراوان جمع شده بود میخواستم با ماشین از اونجا رد بشم تا وسطش رفتم تا بالای کمر خیس آب کثیف شدم با دنده عقب برگشتم

 213. فرشاد

  سلام.من خواب دیدم ک روبروی من یک درخت است وازداخل آن آب بصورت فواره ی بیرون میزند.بگونه ی که چندین سوراخ ازتنه درخت ایجادشده وآب ازآن سوراخها بیرون میزند.ممنون میشم تعبیرکنین.باتشکر

 214. خواب

  خواب دیدم که شخصی با شلنگ به سرم آب گل آلودمی پاشد هرچه سعی میکنم که مانع این کار او بشم اما آن شخص به کارش هم چنان ادامه میده و تمام لباس های مرا کثیف میکنه تعبیرش چیه ؟

 215. میترا

  ممنون از مطالب خوبتون.
  من خواب دیدم شهر توی آب هست … اما آب صاف و تمیز و روشن … همه با قایق جابه جا می شوند و برام عجیب بود چ طور به این حالت رسیدیم … خودم هم در یک خانه بزرگ در وسط این آب بودم و انگار با خوشحالی و راحتی درحال استقبال از مهمان هام و توضیح اینکه الان شرایط عوض شده و شهر رو اب گرفته و این ماجراها بودم.

  ممنون میشم تعبیر خواب من رو بفرمایید.

 216. ناشناس

  سلام.من همیشه خواب میبینم به راحتی و با سرعت زیر آب دریای بزرگ و عمیق حرکت میکنم. حالت شنا با دست و پا نیست. بدون تلاش با سرعت رو به جلو حرکت میکنم و با اینکه سرم زیر آب هست راحت نفس میکشم و چشمهام هم بازه.دیشب همین خواب رو در اب کم عمق و کِدر دیدم.

 217. ss

  سلام من خواب دیدم که کسی ک قبلا عاشقش بود اومد و دست منو گرفت و منو مقابل یه زیر زمین که پله میخورد و تاریکه تاریک بود قرار داد و گفت با من بیا پایین وقتی باهاش رفتم تویه زیر زمین تاریک دیدم از همه طرف اب پر فشار داره کله زیر زمینو پر میکنه ولی باز هم گفت نترس خودم کمکت میکنم وقتی ک کاملا زیر زمین پر اب شد و داشتم خفه میشدم منو از بالای کانال برد ی جا ک اب نبود و از خواب پریدم نمی دونم چ تعبیری داره

 218. فاطم

  خواب دیدم از کنار قبر پدربزرگم آب زلالی جاریست.تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب نیک است و خیر برای خانواده است و به این تعبیر است که احتمالا از پدرتان هیری به جا مانده است که سود و منفعت دارد و برای شما و خانوادتان.
   سربلند و پیروز باشید.

 219. کامران کوچک پور

  با عرض سلام
  من خواب دیدم که دختر کوچکم از روی بلندی به درون دریاچه ای سقوط کرد و بیهوش شد. بلافاصله در حین کندن لباسم خودم به درون دریاچه رفتم که او را نجات بدهم. همچنان که دخترم به زیر آب فرو میرفت، به او رسیدم و همان موقع از خواب پریدم.
  لازم به ذکر است که آب دراچه بسیار شفاف بود، در زیر آب مار سفید رنگی با فاصله قرار داشت و همچنین این خواب را در صبح زود دیدم.
  لطفا” در صورت امکان تعبیر خواب را برایم ارسال فرمائید.
  با سپاس فراوان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و باید هر چه بیشتر مراقب خودتان و فرزندتان باشید و اینکه صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 220. فاطمه

  خواب دیدم که در یک مکان غریب و مسافر بودم ، در اینجا کوهی بلند وجود داشت که گویا از ان به پایین افتاده بودم و صدای اشنایانم را از بالای کوه می‌شنیدم ، در جایی که افتاده بودم تمام اطرافم بسته بود و زنی غریبه انجام بود که از او کمک خواستم ولی او رد کرد و گویا قصد داشت به من اسیب برساند ، پس از دست او فرار کردم و با کلی سختی از مسیری که گویا تعداد زیادی خانه های بالای هم بودند رفتم و از کوه گذشتم ، ام زن همچنان من را تعقیب می کرد ، پس دست اشنایانم را (که در خواب اشنا بودند و در واقعیت غریبه ) گرفتم و گفتم که عجله کنند ، در مقابل ما چیزی شبیه به یک دریاچه بزرگ وجود داشت که موج هایی پر قدرت و کوتاه داشت و گویا در داخل این دریاچه در بود از شن های رنگی که باعث میشد اب ها رنگی به نظر برسند ، پس با بقیه به داخل اب فرار کردیم گویا در انسوی ان شهری امن وجود داشت ، داخل اب پر بود از چیز هوایی که شبیه به برنج بودند ، هرچه جلو تر رفتیم امواج سه تر شدند ، اما در نهایت از میان انها گذشتیم و به شهر امن رسیدیم ، آب دریاچه احساس امنیت و ارامشی به من می داد با وجود سخت بودنش ، ولی کوهستان احساس ما امنی و سختی در من ایجاد می کرد
  تعبیر چه می تواند باشد ؟ خواهش می کنم رهنمایی ام کنید …

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که شما مراحل سختی از زندگی را بدون کمک و با وجود دشمن پشت سر خواهید گذاشت و در حال گذر از سختی و نا امنی زندگیتان هستید که بیشتر آن را احساس کرده اید و اما از این مراحل خواهید گذشت و خیر است..
   سربلند و پیروز باشید.

 221. Sosii

  سلام ،خواب دیدم به همراه مادرم هم عروسم مادر شوهرم و برادر شوهرم مسیری رو طی میکنیم که از هرطرفش آبه ینی فقط جاده ای که ما راه می رفتیم وگرنه از هرسمتش آب بود هم انگار دریا بود هم آب سد هم رودخونه،و بعضی از مسیرها باریک میشد جوری ک انگار آب از زیر اون مسیر پیدا بود،فک میکردی زیرپات خراب میشه اما نمیشد،و ی قسمت اون آب ها سرش بسته بود و گفتن ک شیرینه ولی آب زلالی نبود فقط هم آب شیرین زلال نبود

 222. بدون نام

  سلام
  من خواب دیدم ب همراه پدرم داشتیم از روی جوی رد میشدیم ک اب تقریبا تمیزی نداشت و من پام رفت دخالش ولی بعدش پامو تمیز کردم و حتی لباسامم عوض کردم تعبیرش چیه؟

 223. مریم

  سلام دوست مهربان اول خدا قوت بگم که لطف دارید و باصحه صبر تهابیر و معانی ۷واب دوستان رو روشنگری میکنید .
  من خودم با فاصله چند شب خواب دیدم که با اشتیاق و تمایل وصف نشدنی در استخر آب پریدم اب حالت سیال داشت از پرش من در اب مثل ابی که در خلا باشه موج بزرگی بالا اومد که من روی اون شناور بودم حس زیبا و لدتبخشی بود و از شناکردن در اون اب زلال و نه سرد و نه گرم که خیلی دلپذیر بود سیر نمیشدم .
  دومین خواب همین شب گذشته بود محل خواب کمی مبهم بود اما خانه های ویلایی تو در تو که بهم راه داشتن و کف پوشهای چوبی اونها که اب از بین اونها عبور میکرد رو خوب بخاطر دارم
  با استخر مشابهی رو در خواب دیدم و احساس میکنم این بار تلاش میکردم اب استخر رو تعویض کنم ادمهای زیادی هم حصور داشتن که من هیچکدوم رو بخاطر نمیارم انگار ناشناس بودن اما همه مشغول انجام کاری بودن …
  با سپاس از شما ..طلب سلامتی میکنم براتون

 224. Heer

  سلام من دیشب خواب دیدم که در خانه هیچ آبی نیست

 225. ناشناس

  باسلام خواب دیدم درباغ پدری ام چشمه ای وجود داشت و جوی آبی زلال و روان اونجاست بطوریکه سنگریزه های کف جوی پیدابود، (تو واقعیت چیزی ازاون باغ جز زمین خشک و خالی نمانده) من و برداربزرگترم مشغول جمع آوری سنگریزه های باارزش از کف جوی بودیم (مانندگنج باارزش بودند و نباید کسی ازوجود اون گنج باخبر میشد) رنگ سنها اکثرا سفید بود و دوتاش طلایی بود و بعد دیدم پسرعمویم که درحقیقت شخصی حیله گر و با دوز و کلک هست و سر برادرمو هم کلاه گذاشته، داشت به ما نزدیک میشد ، برادرم از من دور شد تا او متوجه نشود ما داریم سنگریزه( گنج) جمع میکنیم، و من سنگریزه ها رو داخل دهانم ریختم و به سمت دیگر باغ رفتم که مادرم اونجا کنار جوی آب دیگری ایستاده بود، وقتی سنگها رو از دهانم خارج کردم دیدم در اثر برخورد یکی از سنگریزه ها با آب دهانم، نور آبی رنگی از اون سنگه ایجاد میشد( هم سنگه نور میداد و هم محل برخورد سنگ با پوستم نور میداد، و بخاطر اینکه سنگها رو تو دهنم مخفی کرده بودم داخل دهانم یه مقدار گِلی شده بود فکرکنم گِلهاشو تُف کردم، دیدم پسرعموم هنوز داره میاد سمت ما، ایندفعه تمام سنگریزه ها رو داخل لباس زیرم( سوتینم) ریختم و موفق شدم و او متوجه نشد و به خانه رسیدم، و برادرکوچکم که تو اتاق خوابیده بودکنارش نشستم و سنگها رو کنار رخت خوابش ریختم (انگار که سنگها نزد من امانت باشن که دارم با موفقیت به صاحبش میدم بدون اینکه کسی متوجه شده باشه) و خودم سنگ رو به زبان کشیدم تا با آب دهان مخلوط شود و سنگه نورآبی داد( اینکارو کردم تا برادرم نورشو ببینه) گفتم بعیدمیدونم سنگ باارزشی باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اینگونه است که آن باغ اگر هنوزم از برای شماست می‌تواند مایع خیر برکت برای خانوادتان بلخص برادرتان باشد و اینکه سنگهای بزرگ نشان بر مشکلات است و اما سنگهای ریز و و خوش رنگ نشان بر مالی است که به واسطه شما به برادرتان خواهد رسید و اینکه به گفته امام صادق نشان از مال و
   ریاست و زحمت در کار است و بد نیست و اما خواب شما نشان بر خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 226. الهام

  سلام خسته نباشید خواب دیدم دارم میرم ماشینمو پارک کنم توی یه پارکینگی که اصلا توی جای خوبی نبود انگار یه بیابونی طوری بود یه خانوم چادر مشکی اونجا بود اشاره زد نزارین پارک کنه شروع کردم فحش و نفرین بهش و ماشین رو پارک مردم میومدم و غرولند میکردم که کفتن ایشون بازیگره برگشتم صورتشو دیدم بعد یهو دیدم با ۳ تا خانوم چادر مشکی تو هلیکوپترم نمیدونستم کجا میرم یهو هلیکوپتر بشدت سقوط کرد توی یه اقیانوس که انگار روش پر از گلبرگهای رز خشکشده شناور بود که سطح اب دیده نمیشد وشت سقوط و مرگ داشتم از اعماق اب اومدم بالا در رو باز کردم و اویزون تکه ای از هلیکوپتر شدم با یه خانوم چادر مشکی که نمیشناختمش وسط اقیانوس دست و پا میزدم و جز سطح اب پر از گلهای خشک چیزی مشخص نبود از وحشت از خواب پریدم و دو روزه قلبم درد داره اگر ممکنه تعبیرش رو بفرمایید ممنون میشم

 227. پرنیا

  در خواب دیدم پدرم در جایی که شبیه دریاهای قطب جنوب بسیار سرد و پر از یخ بود افتاد و ما با وحشت شدید با سختی از آب بیرونش کشیدیم

 228. ناشناس

  سلام وقت بخیر
  مادرم خواب دیده آب تمیزو زلالی از جویی ب یک حوض ک تهش معلوم بوده میریخته ک خیلیم حجم آب زیاد بوده .و مادرم در حالیکه دوتا چوب کثیف دستش بوده میخاسته دور بریزه تو آب افتاده ولی غرق نشده و سرش از آب بیرون بوده و منو خواهرم پیشش بودیم ازمون خواسته بیرونش بیاریم و دیگ از خواب بیدار شده …میشه لطفا تعبیر کنید ممنون.

 229. Mm

  سلام
  خواب دیدم که دررون استخر اب عمیق و بزرگی می پرم و شنامی کنمبه همراه خانواده البته ادمایه دیگه ای هم اونجا بودن ولی ابش خیلی تمیز بود و به رنگ ابی بود

  • یاسین صداقت

   با سلام در تعبیر خواب شنا کردن در آب زلال آمده است که نشان بر تلاش برای اهداف است و اینکه به گفته معبران غربی نشان ب. غسل مردن و مبرا شدن از ناپاکی هاست و اینکه فرد بیننده با یک حالت روحی پاک و سبک از خواب بر می‌خیزد که بسیار نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 230. Zahra

  سلام.وقتتون بخیر.
  ببخشید من خواب دیدم مادر شوهرم ی شلنگ آب گرفته بود دستش و داشت تمام خونه و وسایل را خیس میکرد و آب میپاشید…بعدش من گفتم آخه چرا…..ی آینه از تو جیب اش در آورد و ناخن های منو سوهان میزد با آینه….؟!؟!!!!

 231. زهرا

  سلام
  من به تازگی با کسی که دوستش داشتم کات کردیم، الان خاب دیدم که با یه شخص دیگه نامزد هستم که توی خاب داشتم کم کم احساس ناراحتی و پشیمونی میکردم و اون منو برده بود شهرشون یه کارایی داشت بعد اونجا یه زمین بزرگ بود که آب گل الود گرفته بودش و یه عده از اونجا رد میشدن و من به نامزدم گفتم من اصلا حاصر نیستم مثه اونها از یه همچین جایی رد بشم

 232. احسان

  سلام من خواب دیدم پدر و برادرم مشغول ابیاری زمین کشاوری و باغ هستن و هرجا که جلوی اب گرفته میشه میافتن تو اب و جوی اب رو تمیز میکنن که اب به جریان دربیاد بعد میان بیرون در ضمن باغ پر بود از لانه پرندگان که یه عالمه تخم گداشته بودن ولی پرنده ای نبود فقط لانه های بدون پرنده پر تخم بود.(پدرم یه زمین بهش به ارث مونده که برادرش با حقه بازی ازش گرفته و پدرم اونجا رفت و امدی نداره ولی تو خوابم پدرم دقیقا همون زمین رو ابیاری میکرد) ممنون میشم جواب بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که خانواده شما در اینده خیر و منفعی حلال به انها خواهد رسید و اینکه احتمالا برادرشان جلو این خیر را خواهد گرفت ولی پدر و مادرتان برای دست یابی به ان تلاش خواهند کرد و به دست خواهند اورد و اینکه از لحاظ قانونی اگر صلاح میدانید پیگیر شوید چون این خواب نوید به خیر داده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 233. آرمان احمدی

  سلام من خواب دیدم داشتم از کنار مغازه ی برادر شوهرم رد میشدم که یه دفعه دیدم مغازه خالیه و فقط میز پیشخوان و صندلی به صورت نامرتب گذاشته شده و نصف مغازه اب زلال است و در وسط و انتهای ان گل های درشت که نصفشان تبدیل به شن شده بودن به صورت پراکنده ریخته شد و در خوابم تعجب کردم و پرسجو کردم که گفتن مغازه رو جمع کرده این خواب چه تعبیری دارد

 234. آرمان احمدی

  سلام من خواب دیدم داشتم از کنار مغازه ی برادر شوهرم رد میشدم که یه دفعه دیدم مغازه خالیه و فقط میز پیشخوان و صندلی به صورت نامرتب گذاشته شده و نصف مغازه اب زلال است و در وسط و انتهای ان گل های درشت که نصفشان تبدیل به شن شده بودن به صورت پراکنده ریخته شد و در خوابم تعجب کردم و پرسجو کردم که گفتن مغازه رو جمع کرده این خواب چه تعبیری دارد؟

 235. رضا

  سلام من خواب دیدم درجای ایستاده ام بقل دستم نگاه کردم اب بود انگار بقل دریا بودم اب نریخت روم اب راکد بود دستم رو توخواب بردم داخل اب وبیدارشدم مثل این اکواریوم نمایشگاهی ها هست بدون شیشه من میتونستم لمسش کنم تعبیر چیست ممنون سپاس از زحماتتون

 236. حمیدرضا

  من خواب دیدم که خواهرم در اب کثیف کم عمق افتاده و من درش میاورم و سه بار این انجام رخ میدهد

 237. Mard

  خواب دیدم که رفتم از یک آفتابه یی آب خوردم ولی مزه یی ان گل آلود بود

 238. کیانا

  سلام من صبح‌خواب دیدم‌که شیرجه میزنم تو ابی که زیاد عمیق نیس ولی خب زلال و شفاف و تمیز هس و وقتی سرم رو از اب بیرون میارم اطرافیانم با تعجب و‌ترس به من میگن که یه زنبور بزرگ روی سرته و من تا میام سرم رو تکون بدم‌ و زنبور رو از خودم دور کنم از خواب میپرم
  لطف کنید خوابم رو تعبیر کنید ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما امده است که شنا کرد نشان ب این دارد کهشما در حال کند و کاو هستید و اب به معنی ضمیر ناخواگاهتان است و اینگونه میتوان تعبیر کرد که شما در حال جستجو و کشف درون‌ ضمیرناخودآگاهتان‌ هستید.و اینکه به گفته معبران غربی تلاش برای اینده هم بدون مانع تعبیر میشود که نیک است و زنبور نشان بر دشمنی است که در مسیرتان لحتمالا مقداری شما را اذیت خواهد کرد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.
   تعبیر خواب زنبور

 239. سمیه

  من خواب دیدم پسری رو که دوست دارم بالای من اب می پاشد من فرار میکنم ولی هر قدری که فرار میکنم اون تعقیب میکنه وبالایم اب میباشه مثلی که بارون باشه بعدش منم باسیل بالایش اب می پاشم و اون میرفته رو زمین تعبیرش چیه ممنون

 240. مدافع حرم

  سلام من خواب دیدم که اب کلا تموم شده بود و میگفتن دیگه اب نیس مثل اینکه کسی اب را دزدیده بود

 241. نوا

  سلام
  من خواب دیدم از کنار یه رودخانه ی بزرگ رد میشم با چند نفر دیگه بودیم میخواستیم ازش رد شیم من یهو من تصمیم گرفتم برم تو رودخونه، آروم وارد رودخونه شدم و راحت رد شدم، واسه برگشتن انگار یادم رفته بود که عمق آب زیاد بوده یا کم در حالی که کف رودخونه رو میدیدم سعی میکردم چوب بچینم کف رودخونه و از روش رد شم ولی چوبام کم بود بالاخره دلو زدم به دریا و باز وارد رودخونه شدم آب تا کمرم بود کناره ی رودخونه مثه دیوار مانند بود من رفتم کنار دیوار رودخونه و آروم حرکت کردم یهو رسیدم به یه پله که از ته آب شروع شده بود تا برسه به بالا که میشد همون بالای دیوار، خیلی راحت ازش بالا رفتم و خوشحال بودم، اینم بگم که آب زلال بود و آروم ولی در حرکت، ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید

 242. ناشناس

  سلام‌وقتتون‌بخیر‌
  من‌خواب‌دیدم‌تو‌یک‌امامزاده‌ام(یعنی‌حس ‌میکردم‌جایی‌ک‌قرار‌دارم‌امامزاده‌باشد)بعد‌من‌لب‌حوض ‌پر‌از‌اب‌وایستا‌ده‌بودم‌و‌داشتم‌با‌انگشتان‌دست‌استخاره‌میگرفتم(یعنی‌بیستا‌انگشت‌در‌نظر ‌گرفته بودم)ک‌دست‌اخر‌دوتا‌موند‌و‌دوتام‌‌ک‌در‌واقعیت‌یعنی‌نه‌انجام‌نده‌اون‌کار‌را‌و‌من‌قبل‌از‌این‌ک‌استخاره‌بگیرم‌اسم‌حضرت ‌ابوالفضل ‌را بردم ‌ک‌کمکم‌کند‌بعد‌یکم‌اون‌طرف‌یک‌فواره‌اب‌متوسط ‌قرار‌داشت‌‌چادر‌هم‌پوشیده ‌بودم ‌‌و‌اون ‌جایی‌ک‌حس‌میکنم‌امامزاده‌بود ‌ی‌تعداد‌ی‌بود ‌بعد‌یادمم‌میاد‌البته‌مطمئن ‌نیستم‌یکبارم‌برگشتم‌پشت‌سرما‌نگاه‌کردم (نمیدونم‌فکر‌کنم‌بعد‌استخاره‌بود )
  ممنون‌میشم‌جواب‌بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اینگونه است ه شما مرادی بر دل دارید که برای انجام ان اسخاره طلب کرده اید و اینکه نه امده است نمیتوان گفت حتما بد است و یا غیر پس شما برای اطمینان بیشتر به یک فردو یا مکان معتبر برای استخاره رجوع کنید و اینکه شما حاجتی که به دل دارید برای روا شدنش از حضرت ابوالفضل کمک خواهید گرفت و او را واسطه قرار خواهید داد.
   سربلندو پیروز باشید.

 243. بهاره

  سلام. من بندر زندگی میکنم و این خواب رو زیاد میبینم. اینکه بارون میاد و اب دریا بالا میاد و وارد شهر میشه. و همیشه از پشت پنجره نگاه میکنم که آب دریا وارد حیاط شده و حجمش رفته رفته بیشتر میشه.
  فرقی که ایندفعه هم داشت این بود که مادرم اومد و تو حیاط جن دید و با کاسه از آب جمع میکرد و زمین و دیوار خونه رو میشست. :/
  چرا اینقد این خواب رو میبینم.

 244. Payam

  سلام و خسته نباشید.من خواب دیدم با خانوادم توی یک دریاچه ی بزرگ هستم اطرافم که اطراف دریاچه پر از درختان سر سبز و جوان بود.بعد دریاچه خیلی خیلی بزرگ بود.خیلی میترسیدم که غرق بشم.دریاچه خیلی عمیق بود.و آب خیلی زلال و پاکی داشت که قابل خوردن بود.و یه کم ازش خوردم.اما میترسیدم که غرق بشم .اما غرق نمیشدم.
  با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده ای نزدیک منبع خیری را بیابید اما باور به آن نداشته باشید و همین موضوع سبب شود که نتوانید از آن بهره ببرید و از این رو باید سعی کنید که اگاهی خود ار افزایش دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 245. F.h

  سلام
  من خواب دیدم ک در جویی پراز مرده است ک دونفر آنها را ب خاک سپرده اند ولی روشون باز بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که در تعبیر مرده امده است که برای شما به معنای وجوهی از درونتان است که آن را از بین برده اید و در این خواب هم می تواند به این معنا باشد و اینکه در خواب خود همچنین حالتی دیده اید که کسی در حال خاک کردن آن است به این معنا می تواند باشد که ان شخص بخشی از درون شماست که این کار را انجام دهد و به واسطه ی کاری در ذهنتان چیزهایی را به تازگی از بین برده اید و به همین دلیل این خواب را دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 246. شیما

  سلام وقت بخیر
  خواهرم مجرد هستن وجدیدارچندتا خواسگار داشتن ک خواهرم یکی رو خیلی پسندیدن یکی ازدوستانشون خواب دیدن که دوتا حمام ما پر از آب شفاف شده
  تعبیرش میتونه ازدواج خواهرم باشه ؟؟
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ایشان نیک است و به معنی این است که منفعتی حلال به خانواده شما خواهد رسید که این سود بر همه خانواده روا داشته خواهد شد و میتواند بر این معنی هم باشد که خیر است.
   سر بلند و پیروز باشید.

 247. ملیحه

  سلام.من خواب دیدم آب از جایی مثل ناودان پشت بامی میریزد و مدانستم آب باران است ولی ناودان و آن خانه را نمیدیدم من ایستاده بودم و یک سطل بزرگ بود جلوی من که پر شد از همان آب و بعد داخل لنگ کفش ساقدار شوهرم از همان آب ریخت و پر شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن اب باران در خواب اگر باران به سیل بدل نشود خیر است و نشان از اینده ی خوبی برای بیننده ی خواب می تواند داشته باشدو از این رو باید بدانید که در تعبیر این خواب برای شما موفقیت و خیری ممکن است در اینده نهفته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 248. خواب

  سلام
  من خواب دیدم با پارچ آب میخورم بعد داخل دهانم یه سری دانه خشک شده شباهت به تمشک که داخل پارچ آب بود بیرون اوردم و دور میریختم بعد ته پارچ یه تار مو سیاه هم بود، بعد ته آب دور ریختم و نخوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که اگر در خواب دیدید که با لیوان یا پارچ اب می خورید در جشنی عشرت آور و عیش آمیز شرکت می کنید که جشن و سرور به شما تعلق ندارد و احتمالا مثل مهمان از آن سهم می برید.
   سربلند و پیروز باشید.

 249. Nadem

  سلام من خواب دیدم در استخر هستم و روی آب میدوم بدون اینکه برم داخل آب انگار روی زمین صاف و همه بیرون آب منو نگاه میکردم

 250. مهسا

  سلام من خواب دیدم یه جایی هست که دورتا دور کوه هست وکوه ش هم یه جور دیگه بود ازاونور کوه هم دریا بود اب زلال وابی که ما نگاه میکردیم که انگار دختر دو ساله من رود یا یکی دیگه هم میفهمیدم دختر منه هم فکر میکردم یکی دیگه است که به مامانش میگفتم بچه ات میره بالا تو اب نه افتا خطر داره از کوه بالا میرفت به راحتی ورفت داخل اب ما گفتیم خیلی گود هست الان میره پایین ولی دیدیم داره شنا میکنه بعد دوباره امده بود پایین ولی ما پایین امدنش رو ندیدیم امد پایین باز انگار دختر من بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این معنا می تواند باشد که تعبیر خواب کوه به معنای ان چه است که عظیم است و برای شما غیر قابل باور و از این رو در این خواب می توان به این شکل تعبیر کرد که شما در اینده ممکن است به موضوعی روبرو شوید که برای سخت و غیر قابل باور باشد و این به معنای ان نیست که برای شما غم و ناراحتی باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 251. Sana

  سلام من خواب دیدم کہ من از خانہ بیرون رفتم و بعدا باران شدیدی میبارد و در جوی موج آب زیاد میشود طوری کہ مردم فرار میکنند و میگویند سیل آمدہ اما بمہ کدام ضرری نمیرسہ و بہ آسانی از پل تیر میشم ولی راہ خانہ را گم میکنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خوای شما نشان بر مشکلی است که بر جامعه حکم فرما میشو و اما شما از آن آسیبی نخواهید دید.
   سربلند و پیروز باشید.

 252. بیتا

  سلام من حدود ساعت ۵ صبح که داشتم میخوابیدم،بین خواب و بیداری خواب دیدم که در باغی هستم،فکر کنم خودم داشتم آب میدادم به گل ها و آب را داغ کردم،که یکهو یک دختری اومد و شلنگ را از من گرفت و اب داغ را روی من میریخت(مطمعن نیستم که اول شلنگ دست من بود یا نه)از خواب پریدم ولی دوباره که خوابیدم اون دختر تا منو میدید آب داغ رو میگرفت سمت من خیلی آروم و ریلکس بود.۲ ۳ بار پریدم از خواب و دوباره این اتفاق افتاد.من واقعا سوزش اب داغ رو حس میکردمو ترسیده بودم.بار آخر زن دیگه ای اومد و دستم رو گرفت و با دختر مشغول حرف زدن شد.محکم دستمو گرفته بودو نمیذاشت بیدار بشم و دختره هم همچنان داشت روم آب داغ میریخت،اصلا هم به من توجهی نداشتن فقط مشغول حرف زدن بودن که از حرفاشون چیزای کمی یادمه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که شما اگر در خواب به این گونه ببینید پس درواقعیت در حق کسی ستمی روا می دارید اما در خواب شما این موضوع با توجه به تکرر خواب و حدس بر بی تعبیر بودن ان نمی تواند قطعی باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 253. معصوم

  سلام من خواب یه رودخونه ای میدیدم که از دریا میومد یه جای سربالای بود من پایین بودم و انتها به یه چاه میرسید که پراز لجن و گل الود بود من وسط رودخونه واستاده بودم و از زیر پام کلی ماهی رد میشد میوفتادن تو اون اب کثیف و حتی دوتا دست قطع شده که حالت نیایش داشتن تو اب شناور بود که اخرش افتاد تو اون اب کثیف انتها که موجای بزرگ از دریا میومد سمت رودخونه من از اطراف میگرفتم که نیوفتم تواون چاه و فرار میکردم که ب سمت مقابل رودخونه که خشکی بود برسم که اخرش رسیدم ولی از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر ندارد و به معنی این است که شما مالتان دچار اسیب خواهد شد و اینکه برای مدتی مشکلاتی مالی را باید متحمل شوید .
   سربلند و پیروز باشید .

 254. سارا سارایی

  سلام خداقوت
  خواب دیدم ما خونه خواهرم هستیم.داییم که فوت شده یک پیراهن سفید پوشیده خونه خواهرم به متکا تکیه داده.منم تو دلم میگفتم دایی چقد میشینه.اومدم پذیرایی از زیر فرشا آب بیرون میومد شبیه سه چاه بزرگ شده بود.به داییم گفتم بلند شو کلا خیس میشی.داییم بلند نشد.یه خواهر دیگم نزدیک چاه شده بود چاه و نمیدید من رفتم خواهرمو گرفتم که تو چاه نیفته.ممنون میشم خوابمو تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از خیری دارد که به شما و خانوادتان خواهد رسید و اینکه باید مراقب باشید که از خیری که به شما خواهد رسید برای خود و خخانواده مشکلی ایجاد نکنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 255. خواب دیدم در غاری چند پسربچه لخت شده بودند و شنا می کردند(من زن هستم) من هم لباس هایم را کندم و خواستم که به داخل آب غار بروم ولی نتوانستم و خوشم نیامد و برگشتم و لباس هایم را پوشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما به عملی دست خواهید زد که برایتان ناخوشایند است و سریعا به اشتباهتان پی خواهید برد .
   سربلند و پیروز باشید .

 256. رویا

  سلام دوست من خواب دیده ک ما در جایی هستیم و اب زلال وجود داره و یکسری ماهی ام هست ک از اب بیرون پریدن و ما اونارو میبینیم میخایم اب پر کنیم براشون ولی اب لجن میشه و اب زلال ک برمیدازیم هر سری لجن میشه میشه لطفا تعبیز کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که در اینده مشکل مالی برای شما پیش خواهد امد اما قابل رفع است و حتما صدقه بدهید تا رفع بلا شود انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 257. محمد

  سلام من خواب دیدم با چند نفر بهصورت گنگ قدم زنان وخوش بش کنان یک دفعه پای من لیز خورده و کفش هایی به رنگ طوسی در پایم خیس میشود ومن انها را از پا در میارم تاخشک شوند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که در زندگی زناشویی و یا رابطه عاطفیتان دچار مشکلی خواهید شد که ان را خودتان حل خواهید کرد
   سربلند و پیروز باشید .

 258. Ms10

  سلام و عرض ادب ممنون میشم تعبیر خوابم رو بگید به شدت کنجکاوم
  من خواب دیدم با دختری که قصد ازدواج داریم باهم در مراسم خودمون هستیم و نمیدونم عقد بود عروسی یا چی ولی من کت شلوار مشکی تنم بود و شخصی که مطمئن بودم در خواب خودم هستم اصلا شبیه من نبود و فرق داشت خواب دیدم همسرم رفت و رفت و ی استخر خیلی بزرگی که جلوی ما بود یه هو افتاد داخل استخر که من وقتی بیدار شدم گفتم امکان نداره اون شخص من بوده باشم اما خیلی مطمئن بودم ک خودم بودم ولی شباهتی بین ما نبود ممنون میشم تعبیر کنید خوابم رو

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که قسمت اول خواب نشان از رویاهای شما ست و دارای تعبیر نیست اما قسمت دوم خواب شما ممکن است نشان از خیر باشد و این خود در تعابیر خواب امده است که اگر بینید کسی در استخر بود بدانید که خیر دنیوی برای ایشان در راه است و از بابت ان نباید نگران باشید و دیدن خودتان در حالتی دیگر هم در خواب طبیعی است و اگر ایشان در خواب شما به خیر امده اند ممکن است نشان از اینده ای برای شما باشد که همانا با نیکی همراه است.
   سربلند و پیروز باشید

 259. مریم

  من خوابم کمی عجیب بود در ابتدا با دوستم که همراه بودیم تو مسیر یه اتاقم چوبی دیدم که توش مثل شفق یا یه چیزای سفید بی رنگ و شفاف اما درخشان بود تو اتاقک تو فضا و همه جاش پخش بود به مردی هم مثل نگهبان تو اتاق بود که بعد اومد در اون اتاق رو ببنده دوتا از اون چیزای سفید رفت مستقیم تو دهن من
  که یکی دیگه اونجا بود به من گفت اینا ماهی هستن که هرکی بخواد بیاد مال حودش برداره اونا بزرگ میشن میخورن اون ادمو چون دوست ندارن کسی متلکیت داشته باشه گفتم پس اینایی که رفت تو دهن من چی من نمیخوام مال من باشه گفت نه اونا هیچی نمیشه فرق داره
  که بعد اومدم خونه رفتم در اتاقم رو باز کردم دیدم روی میزم از ظرفی ای ریخته شده و انگار از اون ماهی سفیدا اونجا بود که بزرگ تر شده بود و کمی تغغیر رنگ داده بود به قرمزی و شبیه ماهی شده بود که من پرت کردم از پنجره بیرون گفتم من نمیخوام مال من باشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر و مال و رزق روزی است که به شما میرسد اما شما به آن پشت پا خواهید زد و ناشکری به جا خواهید آورد. و ماهی رنگ قرمز نشان بر جا و مقام اجتماعی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 260. زینب

  باسلام، رفیقم خواب دیده در یک آپارتمان آب جوش بر روی بدنم ریخته شده و بدنم سوخته

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خیر نیست و نشان از احتیاط شما است که باید در آینده داشته باشید که رفتار و اعمالتان برای شما مشکل ساز نشود و حتما صدقه بدهید. که رفع بلا شود انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 261. مریم

  سلام
  من خواب دیدم با دوست صمیمیم تو کلاس مدرسه نشستیم دوستم خیلی ناراحت بود بعد تشنش بود معلممون بهش یه سطل آب داد سطل کثیف بود ولی آب خیلی تمیز و شفاف بود دوستم آب رو نخورد ولی من بجاش خوردم طعم آب هم خوش عادی بود
  تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که به این معنای می تواند باشد که ایشان در خیر و سروری که برای خودشان نیست شرکت خواهند کرد که این موضوع برای ایشان بسیار نیکو است و نباید از بابت این خواب نگران باشید
   سربلند و پیروز باشید

 262. ريحانه

  سلام
  ممنون ميشم خواب عجيب من رو تعبير كنيد.
  من و چند نفر ديگه در يك اتاقى بوديم كه در حال ساختن و آماده كردم كف اتاق بودن، كف اتاق به صورت خيلى عجيب، بالا پايين بود و اصلا صاف نبود، نقش عجيبى داشت.
  انگار يك سطح بسيار كلفت، به كلفتى نيم متر داشت، كه با كاردت توش خالى شده بود.
  مى خواستيم بريم بيرون از اتاق كه اتفاقى متوجه شديم يك چيزى زير اين كف عجيب غريب هست.
  كف زمين بسيار لغزنده شد، مثل ژله
  و زيرش كلى آب بود.
  زير آب كسى گير كرده بود، اتفاقى متوجه شديم و از آب كشيديمش بيرون. داشت خفه مى شد، رنگش سفيد شده بود، ولى اميد داشتيم كه نفس بكشه دوباره.
  بعد من جايى مثل سقف دراز كشيدم تا استراحت كنم
  كه يكدفعه افتادم.( يعنى از سقف افتادم زير زمين، زير آب)
  افتادم زير آب
  همون ابى كه زير كف زمين بود و كلى مواد لغزنده روش بود.
  به نظر ميومد ديگه كارم تمومه
  و كسى متوجه افتادن من اونجا نميشه و من خفه خواهم شد.
  من ترسيدم و از خواب پريدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر وضعیت خودتان در حال و اینده است و اینکه نشان بر نداشتن امید در کارهایتان است و برای انجام هر کاری اول مایوس میشوید و بعد به اجبار به ان کار تن میدهید این خواب وضعیت روحی شما را بازگو میکند که باید در بدترین شرایط هم امید خود را از دست ندهید . که شما توانایی بالایی دارید در روبرو شدن با مشکلات اما خودتان را دست کم میگیرید
   سربلند و پیروز باشید .

 263. نرگس

  مادربزرگم برای من و خواهرم خواب دیده بود ک لباسامون با اب خیس شده و به مادرم میگفت چرا مواظبشون نبودی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای خود ایشان به معنای نگرانی است و دارای تعبیر نیست اما در برخی تعابیر امده است که میتواند به این معنا باشد که شما در اینده ی نه چندان دور از موضوعی ستمی و رنجی خواهید دید.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 264. فهیمه

  من خواب دیدم به یک رودخانه نگاه میکنم آبش خیلی صاف و روشن بود اما باخودم میگفتم من اینقد ذهنم منفیه که به آب نگاه کنم آب گل آلود میشه همینطور که فکر میکردم دیدم به جاهایی از آب نگاه میکنم واقعا کدر میشه و بجاهایی که نگاه نمیکنم صاف و زلاله حتی به یک قسمتش نگاه میکردم خشک شد و زمین دیده شد تعبیر کنید لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان دارد که شما باید حتما در ذهنیت خود تجدید نظر کنید و این برای شما خیر خواهد بود و بدانید که این خواب بیشتر برای شما به شکل اگاهی دادن است و نباید از بابت ان نگران باشید و سعی بر ان کنید که مسیر خود را با دید بهتری سپری کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 265. مهدی

  من خواب دیدم دارم با شیلنگ آب پاشی میکنم رو درو دیوار همسایه هامون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر خواب امده است که به معنای ان میتواند باشد که شما در اینده ی نه چندان دور اقدام به اصلاح و تصحیح مسیر زندگی خود خواهید کرد و این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 266. آلکین ازمون

  من خواب دیدم با دونفر از دوستان دربالای کوهی جای باصفایی به چشممان که پر از گل بود بعد به ان سو رفتیم زمانی که رسیدیم ناگاه چشمه ای رادیدیم که از بالای کوه جاری بود اب بسیار شفاف وزلال بود این چشمه در کنار هم به سه قسمتتقسیم شده بود که اب پاکیزه از ان جریان داشت و جدای از این سه قسم بخشی ازاب کثیف بود من از اب پاکیزه نوشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که ممکن است به این معنا باشد که خیری بر سر راه شماست که وابسته به افرادی است که با ان ها در ارتباطید و بدانید که برای شما خیر است زیرا نشان از ان دارد که شما در اینده کسی را خواهید برگزید که برای شما خوب است و دیگری را که برای شما خیری ندارد از خود دور خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 267. سونیا

  سلام من خواب دیدم از یک زیارت بیرون میشم و داخل یک قایق کوچک میشنم داخل یک رودخانه خیلی طویل و خروشان آب اش هم خیلی صاف بود میشه بگویید چی تعبیری دارد
  ممنون .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر مسیر زندگیتان است که در حال فراز و نشیب های فراوانی است که شما از مشکلات ایمن خواهید شد و اب روشن تعبیر بر خیر دارد و اینکه شما به ارامش خواهید رسید .
   سربلند و پیروز باشید .

 268. مهشيد

  خواب ديدم من و خواهرم با دختر خالم جايي بوديم كه داشتيم صحبت ميكرديم بعد خواهرم رفت يه سمت ديگه كه ديديم افتاد تو به جاي گودي كه آب گِل بود و خيلي عميق و سطحش يخ زده بود هرچقدر تلاش ميكردم بيارمش بيرون دستم ازليز ميخورد و در اخر كشيدمش بيرون از اب وتو بغل گرفتمش تعبيرش چي ميشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که خواهرتان به مشکلی بر خواهند خورد که بسیار به سختی حل خواهد شد و نیاز به تلاش بسیاری دارد برای حل مسئله و در این امر شما هستید که به ایشان کمک خواهید کرد و مشکلشان را حل خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 269. Umed

  سلام بردارم در یونان زندانی است من در خواب دیدم زندان در وقت دریا است کی گوشی زندان به خیابان نزدیک است میبنم بردارم با کی ‌لاغری از زندان فرار میکنه آب بسیار صف ‌شفاف است لطفا تعبیر ش را به من لیکن چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر دلتنگی است که نسبت به برادرتان دارید و اینکه خواب شما نشان بر این دارد که شما بسیار دلواپس برادر خود هستید و اینکه فرار کردن از زندان در خواب به گفته ابراهیم کرمانی نشان به مقام و منصب بزرگی دست خواهیند یافت و اینکه راه برایشان هموار خواهد شد اب شفاف نشان ب خیر و برکت دارد که انشالله به موقعیت بهتری نزدیک خواهند شد .
   سربلند وپیروز باشید .

 270. ملیحه

  سلام من خواب دیدم برادرم که فوت کرده رو پشتم بستم و داخل یه اتاق که پر اب هست راه میرم چه تعبیری داره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در اینده دچار ناراحتی روحی خواهید شد که ان را با خود در همه جا به همراه خواهید داشت و در این بین شما روح خود را کشته اید وبا روحتان به سختی برقرار میکنید و اینکه اب نشان بر خیر و برکت است و موجب ارامش است و اینکه شما برای خودتان بسطر مناسبی را فراهم خواهید کرد تا توان روحیتان را دوباره بدست اورید .
   سربلند و پیروز باشید .

 271. حامد

  سلام مادرم خواب دیده درحیاط خانه قدیم برادر شوهرش هستن در ن خانه یه آب نمای بزرگ است و چندی از فامیل در ان شنا میکنند آب حوض سبز رنگ است و آب هم سر بالا میرود. بی زحمت تعبیر این خواب چی است

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که خیری شما را فرا خواهد گرفت که به دنبال ان کامروایی است و اینکه رنگ اب هر چه روشن تر باشد نیک تر است و تعبیر سربالای رفتن اب به این معنی تعبیر میشود که زحمتی به شما خواهد افتاد که برای حل ان نیاز به تلاش بسیار است که خیر است انشالله
   سربلند و پیروز باشید .

 272. Farzane

  سلام
  خواب دیدم با خواهرم و سه نفر دیگه که میشناسمشون توی ی مسیر کوهستانی و سنگ ریز داریم راه میریم ،از ی تپه ای که پر بود از سنگ ریزه پایین رفتیم ،رودی در جریان بود نشستیم و فکر میکنم حبه های انگور میخوردیم و خواهرم قوره های سبز دستش بود ،منم خواستم و از پشت سرش کند به منم داد شکل قوره ها عادی نبود ،خوابم چه تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب انگور سبز امده است که بیننده ی خواب به دنبال هدفی خواهد رفت که فقط لذت در بر دارد و برای شما خیر ابدی ندارد و از این رو باید بدانید که ممکن است به واسطه ی شخصی که در خواب شما بوده است شما در این مسیر قرار بگیرید که برای شما خیر در بر ندارد و باید بسیار اگاه باشید و از طرفی هم در تعبیر خواب پایین امدن امده است که به معنای تنزل درجه در زندگی واقعی شماست.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب انگور سبز

 273. Arshavin

  خواب دیدم و حس کردم برادرم بهم ی عالمه اب داد البته حس کردم و من رفتم اتاق خونه و ابو بزارم اونجا که بمونه ی شیر اونجا بود ابو گداشتم و بازش کردم نمیدونم چطور اون ابارو بردم اتاق یادم نیست و از اتاق اومدم بیرون و اون شیر باز بود اومدم بیرون دنبال دبه میگشتم که برم اب پر کنم برای خوردن بجوشونیم و بزاریم یخچال اب خیلی زلال و تمیز بود وقتی برگشتم اتاق دیدم که یه چشمه هست اونجا داخل اونجا و داخلش پر ابه زلال ک هرچی توشه دیده میشه من دیدم فقد نگران این بودم ک سقف نریزه اب همونجا جمع میشد شیر ابم باز بود حس کردم اب دو نوعه و داره قاطی میشه به مادرم گفتم که اونجا ی چاه هست تو اتاق گفت اشکال نداره بزار بمونه خوبه گفتم سقف خونه پایین نریزه گفت نه چیزی نمیشه و چیزیم نشد من دنبال این بودم که فقد اب بردارم دبه اوردم و پر کردم گذاشتم رو اوپن بازم دنبال دبه بودم حتی توی گونی برنجم میخاستم اب پر کنم ک توش ظرف تمیز بود لیوانو استکان ریختم توی اب گفتم اینجا زلاله بزار بمونه خلاصه در تلاش اب پر کردن به هر نحوی بودم و در نهایت موفق شدم چندتا دبه پر کنم و تو فکر این بودم که برادرم بیاد و برنامه ریزی کنیم که چیکار کنیم با بقیه اب دقیق نمیدونم که تهش شیرو بستم یا ممنون میشم راهنمایی بفرمایید…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب اب میتوان این گونه بیان کرد که خواب شما نشان از خیر و برکت است و اینکه اب نماد روشنایی است و نمیتواند به معنی بدی باشد و بر حالت اب هم دلالت دارد و اینکه شما در حال معامله یا کاری هستید که میخواهید از ان مالی که دارید سودی به دست بیاورید و منفعتی جمه خواهید کرد و در این امر از برادرتان مکم خواهید گرفت چون اورا قابل اعتماد خود میدانید . انشالله نشان از نیک بودن دارد
   سربلند و پیروز باشید.

 274. Eee

  سلام من خاب دیدم یه قدرتی دارم که میتونم ابر هارو توی آسمون کنار بزنم و حرکتشون بدم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بسیار خوب است و به این تعبیر میتواند باشد که شما به سعادتی بسیار خیر میرسید.
   قدر مسیری که در ان هستید را بدانید
   سربلندو پیروز باشید

 275. جمشید

  سلام.درخواب دیدم که ازخودرو پیاده شدم درجایی که کمی ازسطح زمین پایینتر بودو درسمت چپ من دیواری گلی بود ماننددیوارباغ که پشت دیواررودخانه بود وقتی پیاده شدم دیدم ارام ارام رودخانه با ابی که کثیف نبود طغیان کرد وشدت اب رودخانه زیادشد بصورتی که ازدیوار گِلی بالاتر امد ومن خیلی وحشتزده نبودم وخواستم سوارخودرو شوم وفرار کنم که بیدارشدم ولی کاملا شاهد بیشترشدن سرعت وارتفاع اب. بودم.لطفا بگویید تعبیرخواب من چیست.ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب را برای تعبیر خواب سیل باید تعبیر کرد که در تعبیر سیل امده است که نشان از مشکلی است که همه را فرا میگرید و اگر شما در خواب رهایی یافتید این گزند برای شما نیست و بسیار خیر است و در اینجا هم این شرایط برای شما صادق است و خوابی خیر است اما باید بسیار اگاه باشید زیرا در خواب اشاره ای به بلایی که خواهد امد شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 276. ملیحه

  سلام .خواب دیدم صورتم برافروخته شده واقایی که دوستش دارم و الان در زندگی ام نیست یه لیوان آب برام آورد جه تعبیری داره?

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان گذشته نیست بلکه آینده است و اینکه شما شخصی به شما آب داده نشان از خیر و مراد است. سربلند و پیروز باشید.

 277. فرنگیس رضایی

  سلام من خواب دیدم کناری چشمه بودم آب زلال وروشنی داشت رفتم ازش آب خوردم بعدآب خوردن دیدم کلی طلا توی آب چشمس ازاون طلاها هم برداشتم معنیش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر آب زلال به معنای صداقت و پاکی و خیر است.تعبیر طلا هم به معنا خیری از مادیات دنیوی است که شما میبرید و این خود بسیار عالی است و میشود که به این شکل تعبیر گردد که شما به واسطه ی صداقتتان به خیر دنیوی دست خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

   • @@@@

    سلام من خواب دیدم سوار اتوبوسی شدم که خیلی هاتوش بودن تو یه شهر دیگه واز جاده ای باریک وبسیار با پستی با سرعت زیاد حرکت میکرد کناره جاده هم یه جوری فک کنم دریاچه بود اما ارتفاع جاده از دریا بلندتر بود.همینجوری اتوبوس با سرعت زیاد حرکت میکرد وما داخل اتوبوس وحشت از افتادن داخل دریا بودیم .ممنون اگه تعبیرش کنید فقط این خواب رو من فک کنم ساعت 7 صبح دیدم

    • یاسین صداقت

     با سلام
     تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که تعبیر خواب وسایل نقلیه به معنای مسیر و سفر زندگی است و اینکه در خواب شما در اتوبوسی بوده اید که به سمت مسیری می رفته است به این معنا میتواند باشد که این خواب بیانگر مسیر زندگی شماست و بسیار خیر است و وحشت داخل خواب هم برگرفته از حالت طبیعی ذهن است و نه دقیق به معنای الگویی برای تعبیر خواب.
     سربلند و پیروز باشید

 278. Helma joooni

  سلام من خواب دیدم باماشین ب همراه پدرم از یجایی رد میشدیم ک آب روان سطح جاده رو پوشونده بود یعنی حدودا تا نیمه ی ماشین و همونجور پشت هم سطل های پلاستیکی زیادی رو باخودش ب سمت ما میاورد و ما فقط از تعداد اون سطل ها هیجانزده شدیم و رفتیم ب ی خونه ای و پدرم شروع کرد پرکردن ازشیر آب اون خونه ولی سطل سوراخ بود و اب ازش میریخت و یهو ب برادرم گفتن ک بره یه سطل سالم بیاره.میشه تعبیر اینم لطف کنید!؟؟ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن اب روان بسیار نیکو است ولی سطل های که در اب بوده اند نشانه از همان توازن بین خیر و شر است و این یعنی این که شما و خانوادیتان به امری نیکو دست خواهید یافت اما بابید بدانید که همیشه تماما همه چیز مطلق نیست و این یعنی اینکه باید اگاه باشید و پس از ان که به ان امر نیکو دست یافتید هم اگاه باشید تا مسیر زندگیتان در سعادت کامل ادامه یابد.
   سربلند وپیروز باشید

 279. لاله

  سلام من چند ساله این خواب و میبینم.یه جای تاریک هستم تنها یه شیر آب که زیرش یه تشت بزرگ پراز ابه که از شیر اب چکه میکنه تو ی تشت صدای این قطره آب همش تو سرمه لطفا تعبیرشوبگین ممنون میشم خداخیرتون بده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیر قطعی ندارد ولی آبی که جمع میشود و زلال است به معنای خیر و برکت میتواند باشد و یا هر اندوخته ی دیگر که شما در حال جمع کردن انید .
   اما اینکه این خواب تکرار میشود به معنای صادقه بودن ان نیست و اگر از دیدن ان ازار میبینید حتما به روانکاوی حاذق مراجعه کنید.
   سربلند وپیروز باشید

 280. Forat

  سلام وقت بخیر
  من تو خواب دیدم که تو حیاط اولین خونمون بودم شب بود منم سن کمی داشتم
  رفتم گوشه دیوار وایسادم دیدم که دیوار نم می شه ویواش یواش بیشتر میشه تا دیوار خراب میشه ویه آب زلال منو با شدت با خودش میبره
  چند سال که همین خوابو میبینم
  ممنون میشم جواب بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر اب روشن در خواب بسیار خیر و نیکو است و اصلا نباید راجع به ان نگران باشید و بدانید که اگر آب زلالی شما را با خود برده است میتواند به این معنا باشد که خیر شما را در بر میگیرد.اما اینکه دیوار خراب شده است ممکن است بدین معنا باشد که شما باید یک سری مرزها را برای خود کنار بزنید تا به این خیر دست یابید.
   سربلند و پیروز باشید

 281. رویا

  خواب دیدم رفتم یه جایی که شبیه دریاچه یا نمیدونم شاید هم استخر بود هیچ آبی توش وهوا روشن هم نبود وقتی که پاگذاشتم توی آب پر آب شد ولی ابش زلال خوب بود یه دفعه دیدم که شخصی اومد نزدیکم وپیشونی خودش رو روی پیشونیم گذاشت تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی خیر است و باید بدان خوشبین باشید زیرا در این خواب با امدن شما جایی پر از اب شده است اب زلال نشانهی کامروایی است و این خود بسیار نیکو است و در وهله ی دوم ان کس که شما دیده اید به این نشانه امده است که شما از این کامروایی و سعادت خود دیگران را نیز سهیم میکنید و این خوابی بسیار نیکو است.
   سربلندو پیروز باشید

 282. Amln

  سلام
  من خواب دیدم که رفتم اون دنیا و توی یه رودخونه بزرگ و کم عمق حدود یک متر هستم وخیلی شلوغه و یکی باهامون صحبت میکرد نمیدید یمیش‌( خدا) هرکس که اونجا بود کلا باید مثل ماهی همش تو آب باشه بعدش از دور که نگاه میکردم جلوتر آب خروشانتر بود که گفتن نرید جلو عمقش زیاده تعبیر لطفا ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی خیر است و هردو المان ان بسیار نیکو است.
   یکی رفتن شما به بالا به معنای ترفیع درجه در زندگی است و دیگری هم ماهی بودن و صحبت کردن با شخصی که در خواب او را خدواند حس کرده اید نوید بخش اتفاقات خوب در اینده برای شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 283. شبنم

  سلام من تو خواب انگار یکی یهو روم اب ریخت بعد پریدم اژ خواب و بیدار شدم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار بستگی به شخص و شرایط در خواب دارد که در اینجا مجهولند اما میشود اینگونه ان راتعبیر کرد که شما به دست شخصی یا موضوعی پاک و منزه خواهید شدو اگر خدای ناکرده سوظنی علیه شما وجود دارد از بین خواهد رفت.
   سربلند و پیروز باشید

 284. نفیس

  سلام من دیشب خواب دیدم از گوش چپم آب فواره میکنه بیرون آبه تمیز ، تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن نیز توضیح داده شده است تعبیر خواب آب در بیشتر مواقع نیکوست و این آب نشانه ی پاکی و روشنی است.
   این که از گوش شما اب تمیز و زلال فواره زده است به این تعبیر میتواند باشد که شما اخیرا و یا در آینده صحبتها و یا خبرهای نیکو و حسنه ای به گوشتان خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 285. رها شیخ کریمی

  سلام وقت بخیر
  من دیشب درخواب دیدم کل خانه پدری ام را آب تیزی پرفته وخانواده ام بی نگرانی نشسته اند من شناکردم واز راه دستشویی آب راتخلیه کردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر بالا خوانده اید تعبیر آب معمولا خوب است و اینکه خانه ی شما را آب گرفته است صرفا به این معنا نخواهد بود که بد است و آبی که در خواب زلال است و در جایی مشاهده میشود به معنای پاکی و خیر برای آن مکان خواهد بود و خونسرد بودن خانوادیتان در خواب به معنای این است که شما فقط نمدانید که چه خیر و برکت مشخصی قرار است به خانواده ی شما برسد.دلتان صاف باشد و ایمان خدا را پیشه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 286. س ج

  سلام
  در خواب دیدم مردم هراسان مانند مورچه های که درون خانه شأن آب ریخته اند از سویی به سوی دیگر میروند ولی من بدون توجه به آنها به رودی که بسیار بسیار کم عمق و بسیار شفاف است نگاه میکنم و یک مرد سیاه پوش و چندین مرد سفید پوش (اشاره به انسان خاصی که بسیار معروف در دین اسلام است)او را همراهی می‌کنند .آن مرد و همراهانشان از رود گذشتند و من با حسرت و ناراحتی که آنها نمیتوانم همراهی کنم نگاه میکنم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر آب زلال در خواب به معنای بسیار خوبی است و به معنای زلالی و شفاف بودن ذات شخص خواب بیننده است و اینکه آن دو شخص را دیده اید هم به معنای تاییدی بر زلال بودن خواب و عرفانی بودن آن بوده است.
   و اینکه آن فراری که دیده اید هم واقعیتی از این روزهای جامعه ی ماست که همگی به دنبال مادیات و هوامل دنیوی هستند.
   حسرت شما هم قطعا نه برای خودتانن که برای دیگران است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید