مجله آلامتو

تعبیر خواب آب

دیدن آب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آب در خواب چیست؟

آب water

ديدن آب در خواب خوب است و نشان روشنايي و صفاست اما بايد ديد آب چه وضعي دارد و داراي چه کيفيتي و کميتي است . بهترين نوع آب در خواب آب روشن و صاف و کم عمق است که در جوي روان باشد…

و سنگريزه هاي کف جوي يا نهر ديده شود. آب جوي بهتر از آب راکد در برکه يا آبگير است زيرا جريان روشن آب جريان روشن زندگي بيننده خواب را نشان مي دهد و اين بهتر مي شود اگر در چنين آب رواني ماهي ديده شود . بخصوص ماهي سرخ و سفيد از آنگونه که در حوض و استخر نگه مي داريم . آب راکد و تاريک اندوه است وغصه و آب لجن آلود ابتلاست. ابتلا به امور دست و پاگير که زحمت و گرفتاري بوجود مي آورند و آرامش را از انسان ميگيرند. موج ستمي است که برشما وارد مي آيد همراه با غصه و نگراني ولي چنانچه موجي برخاست و شما را ازجاي کند و به ساحل يا پاياب افکند پس از چندي تحمل ناراحتي به نجات و آسودگي مي رسيد. آب صاف و روشن همانطور که گفته شد عيش و شادماني وعمر دراز است و اين بهتر مي شود اگر همراه آب روشن و صاف که در جوي روانست راه برويد چون اين کامروايي شما را باز مي گويد. تعفن آب و تاريکي آن بيماری است. آب سيال و روان ولي زياد و خروشان مشروط بر اينکه شاهد تماشاي آن باشيد نه درون آن نشان قدرتي است که با آن رو برو مي شويد و با آن رويارو قرار مي گيرد. اگر درون چنين آبي غوطه ور مي خورديد با زور مندي دست و پنجه نرم مي کنيد که احتمالا زياني به شما نمي رساند ولي تمام نيرويتان را صرف مي کند و مي گيرد. اگر از چنين آبي مانند رودخانه و نهر خروشان يا سيلابي که در مسيل و بستر محدودي روانست عبور کرديد و به پاياب مقابل رسيديد از هول و هراس آفتي رهايي مي يابيد. اگر از آب رودخانه يا سيل برگرفتيد و نوشيديد دو صورت دارد. يا آب کثيف است يا روشن و صاف. آب کثيف پول ، مال و بهره است که از طريق نا مشروع و نادرست نصيب شما مي گردد و آب روشن چيزي است مادي و مالي که از راه پسنديده به چنگ مي آوريد و بهره مند مي شويد.

اگر بر زمين آب ريخته شود و جمع شده باشد بطوري که بدون آلودگي پا نتوانيد از آن عبور کنيد نشان آن است که در کاري ناخواسته وارد مي شويد. اگر در حالت خواب اکراه داشتيد و نمي خواستيد از آن محل آب گرفته بگذريد کاري پيش مي آيد که مطلوب شما نيست و دست و پاگير است ولي اگر با اشتياق خواستيد از آنجا بگذريد کاري سرگرم کننده سر راهتان قرار مي گيرد که در پايان بي ضرر يا کم ضرر است . اگر در خواب ديديد که با ليوان يا کاسه آب مي خوريد در جشني عشرت آور و عيش آميز شرکت مي کنيد که جشن و سرور به شما تعلق ندارد و احتمالا مثل مهمان از آن سهم مي بريد. آب گرم نوشيدن تحت هيچ شرايطي در خواب خوب نيست و نشاني از بيماري است که بايد مراقب صحت و سلامت خود در دو هفته آينده باشيد.چنانچه در خواب ببينيد که کسي به روي شما آب گرم پاشيد يا آب ريخت و آن آب کثيف و آلوده و متعفن بود يک بيماري در پيش داريد و اگر ديديد شما روي کسي آب گرم ريختيد آن شخص اگر آشنا و شناخته شده باشد در حق او ستم روا مي داريد يا به يکي از بستگان بلا فصل خود آسيب وارد مي آوريد و اگر آن شخص ناشناس باشد نيتي بد در شما پيدا مي شود که بهتر است پرهيز کنيد و در روزهاي آينده دست به کاري نزنيد کهنتيجه بد آن متوجه مردم شود. جوشاندن آب فتنه انگيزي است. سماور پر از آب جوش همسر بد خلق و خشمگين است. کوزه يا سفال پر از آب دوست مهربان است و اين دوست مي تواند يک زن باشد.اگر کوزه اي پر از آب داشتيد و شکستيد و آب آن به زمين ريخت در حق دوستي شفيق ناسپاسي مي کنيد و نعمتي را از دست مي دهيد . اگر ديديد يکي در مقابل شما با ليوان يا کاسه و يا ظرف ديگري آب مي نوشد مجذوب کاري مي شويد که فکر مي کنيد انجام آن به سود شما مي تواند باشد. آب ناودان اگر روشن باشد رحمت است و اگر گل آلود و کثيف باشد زحمت است.

تعبیر خواب «آب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

132 دیدگاه

 1. سلام
  خواب دیدم با خواهرم و سه نفر دیگه که میشناسمشون توی ی مسیر کوهستانی و سنگ ریز داریم راه میریم ،از ی تپه ای که پر بود از سنگ ریزه پایین رفتیم ،رودی در جریان بود نشستیم و فکر میکنم حبه های انگور میخوردیم و خواهرم قوره های سبز دستش بود ،منم خواستم و از پشت سرش کند به منم داد شکل قوره ها عادی نبود ،خوابم چه تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب انگور سبز امده است که بیننده ی خواب به دنبال هدفی خواهد رفت که فقط لذت در بر دارد و برای شما خیر ابدی ندارد و از این رو باید بدانید که ممکن است به واسطه ی شخصی که در خواب شما بوده است شما در این مسیر قرار بگیرید که برای شما خیر در بر ندارد و باید بسیار اگاه باشید و از طرفی هم در تعبیر خواب پایین امدن امده است که به معنای تنزل درجه در زندگی واقعی شماست.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب انگور سبز

 2. خواب دیدم و حس کردم برادرم بهم ی عالمه اب داد البته حس کردم و من رفتم اتاق خونه و ابو بزارم اونجا که بمونه ی شیر اونجا بود ابو گداشتم و بازش کردم نمیدونم چطور اون ابارو بردم اتاق یادم نیست و از اتاق اومدم بیرون و اون شیر باز بود اومدم بیرون دنبال دبه میگشتم که برم اب پر کنم برای خوردن بجوشونیم و بزاریم یخچال اب خیلی زلال و تمیز بود وقتی برگشتم اتاق دیدم که یه چشمه هست اونجا داخل اونجا و داخلش پر ابه زلال ک هرچی توشه دیده میشه من دیدم فقد نگران این بودم ک سقف نریزه اب همونجا جمع میشد شیر ابم باز بود حس کردم اب دو نوعه و داره قاطی میشه به مادرم گفتم که اونجا ی چاه هست تو اتاق گفت اشکال نداره بزار بمونه خوبه گفتم سقف خونه پایین نریزه گفت نه چیزی نمیشه و چیزیم نشد من دنبال این بودم که فقد اب بردارم دبه اوردم و پر کردم گذاشتم رو اوپن بازم دنبال دبه بودم حتی توی گونی برنجم میخاستم اب پر کنم ک توش ظرف تمیز بود لیوانو استکان ریختم توی اب گفتم اینجا زلاله بزار بمونه خلاصه در تلاش اب پر کردن به هر نحوی بودم و در نهایت موفق شدم چندتا دبه پر کنم و تو فکر این بودم که برادرم بیاد و برنامه ریزی کنیم که چیکار کنیم با بقیه اب دقیق نمیدونم که تهش شیرو بستم یا ممنون میشم راهنمایی بفرمایید…

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب اب میتوان این گونه بیان کرد که خواب شما نشان از خیر و برکت است و اینکه اب نماد روشنایی است و نمیتواند به معنی بدی باشد و بر حالت اب هم دلالت دارد و اینکه شما در حال معامله یا کاری هستید که میخواهید از ان مالی که دارید سودی به دست بیاورید و منفعتی جمه خواهید کرد و در این امر از برادرتان مکم خواهید گرفت چون اورا قابل اعتماد خود میدانید . انشالله نشان از نیک بودن دارد
   سربلند و پیروز باشید.

 3. سلام من خاب دیدم یه قدرتی دارم که میتونم ابر هارو توی آسمون کنار بزنم و حرکتشون بدم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بسیار خوب است و به این تعبیر میتواند باشد که شما به سعادتی بسیار خیر میرسید.
   قدر مسیری که در ان هستید را بدانید
   سربلندو پیروز باشید

 4. جمشید در

  سلام.درخواب دیدم که ازخودرو پیاده شدم درجایی که کمی ازسطح زمین پایینتر بودو درسمت چپ من دیواری گلی بود ماننددیوارباغ که پشت دیواررودخانه بود وقتی پیاده شدم دیدم ارام ارام رودخانه با ابی که کثیف نبود طغیان کرد وشدت اب رودخانه زیادشد بصورتی که ازدیوار گِلی بالاتر امد ومن خیلی وحشتزده نبودم وخواستم سوارخودرو شوم وفرار کنم که بیدارشدم ولی کاملا شاهد بیشترشدن سرعت وارتفاع اب. بودم.لطفا بگویید تعبیرخواب من چیست.ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب را برای تعبیر خواب سیل باید تعبیر کرد که در تعبیر سیل امده است که نشان از مشکلی است که همه را فرا میگرید و اگر شما در خواب رهایی یافتید این گزند برای شما نیست و بسیار خیر است و در اینجا هم این شرایط برای شما صادق است و خوابی خیر است اما باید بسیار اگاه باشید زیرا در خواب اشاره ای به بلایی که خواهد امد شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. ملیحه در

  سلام .خواب دیدم صورتم برافروخته شده واقایی که دوستش دارم و الان در زندگی ام نیست یه لیوان آب برام آورد جه تعبیری داره?

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان گذشته نیست بلکه آینده است و اینکه شما شخصی به شما آب داده نشان از خیر و مراد است. سربلند و پیروز باشید.

 6. فرنگیس رضایی در

  سلام من خواب دیدم کناری چشمه بودم آب زلال وروشنی داشت رفتم ازش آب خوردم بعدآب خوردن دیدم کلی طلا توی آب چشمس ازاون طلاها هم برداشتم معنیش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر آب زلال به معنای صداقت و پاکی و خیر است.تعبیر طلا هم به معنا خیری از مادیات دنیوی است که شما میبرید و این خود بسیار عالی است و میشود که به این شکل تعبیر گردد که شما به واسطه ی صداقتتان به خیر دنیوی دست خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

   • سلام من خواب دیدم سوار اتوبوسی شدم که خیلی هاتوش بودن تو یه شهر دیگه واز جاده ای باریک وبسیار با پستی با سرعت زیاد حرکت میکرد کناره جاده هم یه جوری فک کنم دریاچه بود اما ارتفاع جاده از دریا بلندتر بود.همینجوری اتوبوس با سرعت زیاد حرکت میکرد وما داخل اتوبوس وحشت از افتادن داخل دریا بودیم .ممنون اگه تعبیرش کنید فقط این خواب رو من فک کنم ساعت 7 صبح دیدم

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که تعبیر خواب وسایل نقلیه به معنای مسیر و سفر زندگی است و اینکه در خواب شما در اتوبوسی بوده اید که به سمت مسیری می رفته است به این معنا میتواند باشد که این خواب بیانگر مسیر زندگی شماست و بسیار خیر است و وحشت داخل خواب هم برگرفته از حالت طبیعی ذهن است و نه دقیق به معنای الگویی برای تعبیر خواب.
     سربلند و پیروز باشید

 7. Helma joooni در

  سلام من خواب دیدم باماشین ب همراه پدرم از یجایی رد میشدیم ک آب روان سطح جاده رو پوشونده بود یعنی حدودا تا نیمه ی ماشین و همونجور پشت هم سطل های پلاستیکی زیادی رو باخودش ب سمت ما میاورد و ما فقط از تعداد اون سطل ها هیجانزده شدیم و رفتیم ب ی خونه ای و پدرم شروع کرد پرکردن ازشیر آب اون خونه ولی سطل سوراخ بود و اب ازش میریخت و یهو ب برادرم گفتن ک بره یه سطل سالم بیاره.میشه تعبیر اینم لطف کنید!؟؟ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن اب روان بسیار نیکو است ولی سطل های که در اب بوده اند نشانه از همان توازن بین خیر و شر است و این یعنی این که شما و خانوادیتان به امری نیکو دست خواهید یافت اما بابید بدانید که همیشه تماما همه چیز مطلق نیست و این یعنی اینکه باید اگاه باشید و پس از ان که به ان امر نیکو دست یافتید هم اگاه باشید تا مسیر زندگیتان در سعادت کامل ادامه یابد.
   سربلند وپیروز باشید

 8. سلام من چند ساله این خواب و میبینم.یه جای تاریک هستم تنها یه شیر آب که زیرش یه تشت بزرگ پراز ابه که از شیر اب چکه میکنه تو ی تشت صدای این قطره آب همش تو سرمه لطفا تعبیرشوبگین ممنون میشم خداخیرتون بده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیر قطعی ندارد ولی آبی که جمع میشود و زلال است به معنای خیر و برکت میتواند باشد و یا هر اندوخته ی دیگر که شما در حال جمع کردن انید .
   اما اینکه این خواب تکرار میشود به معنای صادقه بودن ان نیست و اگر از دیدن ان ازار میبینید حتما به روانکاوی حاذق مراجعه کنید.
   سربلند وپیروز باشید

 9. سلام وقت بخیر
  من تو خواب دیدم که تو حیاط اولین خونمون بودم شب بود منم سن کمی داشتم
  رفتم گوشه دیوار وایسادم دیدم که دیوار نم می شه ویواش یواش بیشتر میشه تا دیوار خراب میشه ویه آب زلال منو با شدت با خودش میبره
  چند سال که همین خوابو میبینم
  ممنون میشم جواب بدین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر اب روشن در خواب بسیار خیر و نیکو است و اصلا نباید راجع به ان نگران باشید و بدانید که اگر آب زلالی شما را با خود برده است میتواند به این معنا باشد که خیر شما را در بر میگیرد.اما اینکه دیوار خراب شده است ممکن است بدین معنا باشد که شما باید یک سری مرزها را برای خود کنار بزنید تا به این خیر دست یابید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. خواب دیدم رفتم یه جایی که شبیه دریاچه یا نمیدونم شاید هم استخر بود هیچ آبی توش وهوا روشن هم نبود وقتی که پاگذاشتم توی آب پر آب شد ولی ابش زلال خوب بود یه دفعه دیدم که شخصی اومد نزدیکم وپیشونی خودش رو روی پیشونیم گذاشت تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی خیر است و باید بدان خوشبین باشید زیرا در این خواب با امدن شما جایی پر از اب شده است اب زلال نشانهی کامروایی است و این خود بسیار نیکو است و در وهله ی دوم ان کس که شما دیده اید به این نشانه امده است که شما از این کامروایی و سعادت خود دیگران را نیز سهیم میکنید و این خوابی بسیار نیکو است.
   سربلندو پیروز باشید

 11. سلام
  من خواب دیدم که رفتم اون دنیا و توی یه رودخونه بزرگ و کم عمق حدود یک متر هستم وخیلی شلوغه و یکی باهامون صحبت میکرد نمیدید یمیش‌( خدا) هرکس که اونجا بود کلا باید مثل ماهی همش تو آب باشه بعدش از دور که نگاه میکردم جلوتر آب خروشانتر بود که گفتن نرید جلو عمقش زیاده تعبیر لطفا ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی خیر است و هردو المان ان بسیار نیکو است.
   یکی رفتن شما به بالا به معنای ترفیع درجه در زندگی است و دیگری هم ماهی بودن و صحبت کردن با شخصی که در خواب او را خدواند حس کرده اید نوید بخش اتفاقات خوب در اینده برای شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سلام من تو خواب انگار یکی یهو روم اب ریخت بعد پریدم اژ خواب و بیدار شدم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار بستگی به شخص و شرایط در خواب دارد که در اینجا مجهولند اما میشود اینگونه ان راتعبیر کرد که شما به دست شخصی یا موضوعی پاک و منزه خواهید شدو اگر خدای ناکرده سوظنی علیه شما وجود دارد از بین خواهد رفت.
   سربلند و پیروز باشید

 13. سلام من دیشب خواب دیدم از گوش چپم آب فواره میکنه بیرون آبه تمیز ، تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در متن نیز توضیح داده شده است تعبیر خواب آب در بیشتر مواقع نیکوست و این آب نشانه ی پاکی و روشنی است.
   این که از گوش شما اب تمیز و زلال فواره زده است به این تعبیر میتواند باشد که شما اخیرا و یا در آینده صحبتها و یا خبرهای نیکو و حسنه ای به گوشتان خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. رها شیخ کریمی در

  سلام وقت بخیر
  من دیشب درخواب دیدم کل خانه پدری ام را آب تیزی پرفته وخانواده ام بی نگرانی نشسته اند من شناکردم واز راه دستشویی آب راتخلیه کردم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر بالا خوانده اید تعبیر آب معمولا خوب است و اینکه خانه ی شما را آب گرفته است صرفا به این معنا نخواهد بود که بد است و آبی که در خواب زلال است و در جایی مشاهده میشود به معنای پاکی و خیر برای آن مکان خواهد بود و خونسرد بودن خانوادیتان در خواب به معنای این است که شما فقط نمدانید که چه خیر و برکت مشخصی قرار است به خانواده ی شما برسد.دلتان صاف باشد و ایمان خدا را پیشه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. سلام
  در خواب دیدم مردم هراسان مانند مورچه های که درون خانه شأن آب ریخته اند از سویی به سوی دیگر میروند ولی من بدون توجه به آنها به رودی که بسیار بسیار کم عمق و بسیار شفاف است نگاه میکنم و یک مرد سیاه پوش و چندین مرد سفید پوش (اشاره به انسان خاصی که بسیار معروف در دین اسلام است)او را همراهی می‌کنند .آن مرد و همراهانشان از رود گذشتند و من با حسرت و ناراحتی که آنها نمیتوانم همراهی کنم نگاه میکنم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر آب زلال در خواب به معنای بسیار خوبی است و به معنای زلالی و شفاف بودن ذات شخص خواب بیننده است و اینکه آن دو شخص را دیده اید هم به معنای تاییدی بر زلال بودن خواب و عرفانی بودن آن بوده است.
   و اینکه آن فراری که دیده اید هم واقعیتی از این روزهای جامعه ی ماست که همگی به دنبال مادیات و هوامل دنیوی هستند.
   حسرت شما هم قطعا نه برای خودتانن که برای دیگران است.
   سربلند و پیروز باشید

 16. دیشب خواب دیدم لباس سبز ،نباتی دکولته جلوش پولکی فوق الاده خوشکل پوشیده بودی پریدی تواب کثیف ولی هیچیت نشد من گفتم حیف لباس هشتصدتومنی توگفتی صدوهفتاد خریدم از یه مغازه آشنا قراربود منم ببری بخرم میشه این رو تعبیر کنید

 17. مبینا در

  سلام خواب دیدم که تو یه محیط بسته بودم ولی آب جریان داشت یه هو دوستم عینکش افتاد تو آب رفت برداره آب شدت پیدا کرد داشت غرق میشد ولی نجات پیدا کرد به نظرتون تعبیرش چی میشه ؟

  • سلام مبینا عزیز تعبیر این هستش یکی رو دوست دارید و نمیتونید بهش بگید دوست دارم و دیر بجونبید از دست دادین

 18. سلام من سه بار خواب دیدم ک از جایی ک محل ورود آب ب داخل جوی آب نیست آب وارد جوی آب میشد اما بر خلاف مسیر حرکت میکرد یعنی ب سمت بالا،آب هم شفاف بود تعبیرش چی میشه

 19. محمد مهدی در

  با سلام و احترام و آرزوی سلامتی و بهروزی
  بنده میهمانانی عزیز و خوب در منزل داشتم بدلیل کار اداری و بیمارستانی که داشتند و همچنین تبریک و شادباش منزل جدید ما تشریف آورده بودند. (توفیق خدمت پیش آمده بود) .
  در شب دوم حضور بزرگواران ، بنده که بسیار به ندرت و خیلی خیلی کم خواب می بینم . در خواب دیدم که با دوستی که هم اتاق دانشگاهی بودم د ر شهر آنها (یزد) در عروسیی شرکت دارم و در منزل آنها با والدین ایشان هستیم و مسیر آمدن هم اتومبیل و جاده نبود خیلی راحت در رودخانه ای شنا کردیم و از مسیری بسیار کوتاه به شهر سمنان رسیدیم (شهر سکونت بنده) و در حال گپ زدن با هم دوباره مسیر برگشتیم و از نزدیکی دو شهر و طی طریق ساده لذت بردم و متعجب شدم. همه این اتفاقات در شب رخ می داد.
  کلمات کلیدی خواب : رود یا مسیر واجد آب زیبا – شنا با دوستان و آشنایان – شنای راحت- نزدیکی دوشهر – دیدار والدین ایشان که بیش از سه سال پیش شبی در منزلشان در یزد بودم. – شرکت در عروسی و اجتماع با دوستان بطور خیلی ساده و طبیعی. شب .
  لطفا در خصوص تعبییر راهنمایی لازم را بفرمایید سپاسگزارم.

 20. محمد مهدی در

  با سلام و احترام و آرزوی سلامتی و بهروزی
  بنده میهمانانی عزیز و خوب در منزل داشتم بدلیل کار اداری و بیمارستانی که داشتند و همچنین تبریک و شادباش منزل جدید ما تشریف آورده بودند. (توفیق خدمت پیش آمده بود) .
  در شب دوم حضور بزرگواران ، بنده که بسیار به ندرت و خیلی خیلی کم خواب می بینم . در خواب دیدم که با دوستی که هم اتاق دانشگاهی بودم د ر شهر آنها (یزد) در عروسیی شرکت دارم و در منزل آنها با والدین ایشان هستیم و مسیر آمدن هم اتومبیل و جاده نبود خیلی راحت در رودخانه ای شنا کردیم و از مسیری بسیار کوتاه به شهر سمنان رسیدیم (شهر سکونت بنده) و در حال گپ زدن با هم دوباره مسیر برگشتیم و از نزدیکی دو شهر و طی طریق ساده لذت بردم و متعجب شدم. همه این اتفاقات در شب رخ می داد.
  کلمات کلیدی خواب : رود یا مسیر واجد آب زیبا – شنا با دوستان و آشنایان – شنای راحت- نزدیکی دوشهر – دیدار والدین ایشان که بیش از سه سال پیش شبی در منزلشان در یزد بودم. – شرکت در عروسی و اجتماع با دوستان بطور خیلی ساده و طبیعی. شب.

 21. سلام من خواب دیدم که از کوهی که پر از برفه جویی سرازيره ومن از اون برا شوهر و دخترم سعی دارم براشون آ ب بیارم ودنبال ظرف میگردم وپيدا میکنم وآ ب میبرم و وقتی به خونه میام جوی بزرگی از وسط خونمون داره میگذره و پراز ماهی و شوهرم قصد داره از اون ماهی بگیره

 22. فاطمه در

  خواب دیدم که توی یه شهربودیم یه خونه ای بود که همه ازش دیدن میکردن ولی درواقع فقط صبح تا قبل غروب میشد ولی غروب ک میشداین خونه زیبا با وسایلش تا سقف اب میگرفت و کسی نمیتونس شب بره ولی من دوس داشتم ک برم و چن باری هم رفتمـ ولی میترسیدم ولی دراخر رفتم .تعبیرش چیه؟؟

 23. فاطمه زارع در

  سلام من خواب دیدم مدفوع با لباسم تمیز کردم بعد رفتم لب جوی آب ولباسم شستم بعد کاهو شستم

 24. نازنین در

  من خواب دیدم یه مار تو اب زخمی شده بود اب خیلی زیاد بود و کل اب و خون گرفته بود منم‌که دلم به حال مار میسوخت همش جیغ میکشیدم و گریه میکردم بهم بگید لطفا تعبیرشو

 25. حوريا در

  سلام من خواب ديدم به همراه دخترم هستم و وارد حياطي شدم با خودم مي گفتم چقد خشك هست اين حياط نه ابي بعد يهو إز زير زمين بصورت فواره زِد بيرون بعد خانمي هم در خواب بودن كه خيلي صورتشون يادم نيست ولي انگار صاحبخانه بودن و من با خودم مي گفتم با أين شرايط سخت در ايران چه خانم فعالي هستن

 26. عارف خوشروزی در

  من خواب دیدم که آب رودخانه پر بود و جریان داشت و من قرار بود زمینمو آبیاری کنم بعد یکی گفت من یکم از زمینم مونده بزار من آبیاری کنم بعد که اومدم دیدم آب خیلی کم شده و عصبانی شدم و از خواب پریدم

 27. شهناز در

  اب زلال به رنگ فیروزی درحال بالا امدن از عمق زمین که میخواهد دنیا رو زیر اب ببره وافتادن چند بچه دراب ونجات فرزند خو دوپناه به گوه

 28. سلام من خواب دیدم ک ازاب زلال وکم عمق سکه های قدیمی برمیدارم تعبیران چیست؟؟؟

 29. سلام ، من تو خواب ديدم لوله آبياري همسايه از رو آسفالت بيرون تره و كج هست ميخواستم لوله رو درست كنم با چكش مي زدم رو لوله كه يه كم درست شد ولي بعد يه چكش ديگه هم زدم لوله سوراخ شد و من رفتم خونمون و نگران بودم كه همسايه نفهمه

 30. طاهره در

  سلام ..درخواب دیدم در حمام بزرگی که همه بالباس دوش میگرفتند دنبال جای خالی میگشتم.در نهایت یک دوش پیداکردم و چند بار خودم راشستم.دخترم هم دوش گرفت.دخترم موهای بلند و بافته شده ی زیبایی داشت.

 31. خواب ديدم خونه روبه رويي حياط خونشو پر آب كرده و با خانوادش داره شنا ميكنه منم از تراس خونه خودمون دارم نگاه ميكنم

 32. سلام
  دوستم در خواب دیده که اربعین حسینی رفته کربلا
  گویا از دور دو دسته حسینی داشتن میومدند رودروی هم می ایستند یکی دسته ها سرپرست داشته که آب میداد که اون من بودم و به دسته آب میدادم تعبیرش چیه ممنون

 33. سلام خواب دیدم افتادم تو یه چیزی مثل استخر که آب رویه استخر گل آلوده بود و من درحال غرق شدن پائین و پائین تر رفتم ولی آب روشن و روشن تر شد و من از زیر اون استخر یه راهی داشت به یه حیاطی یا باغ میخواستم ببینم تعبیرش چی میشه

 34. خواب دیدم پسر عمه من که چند سال پیش فوت کرده در اب گل الود و جریان اب تن هم میباشد شنا میکنه و من در بلندی ایستادم دارم نگا میکنم به من اشاره زد و عوت کرد از من بیا شنا من ولی نرفتم وارد اب نشد

 35. نارکی در

  سلام و وقتتون بخیر . من خواب دیدم با دخترم سوار ماشین بودیم که در مسیر برادرم را پیاده در حال رفتم دیدیم او را سوار کردیم . در راه به آب بسیار و خروشان و بسیار سفیدی مواجه شدیم ولی ما درون آب رفتیم و بدون اینکه اب کوچکترین آسیبی به ما برساند شروع به آب بازی کردیم . این در حالی بود که آب بسیار خروشان بود ولی ما با کمال آرامش مشغول بازی بودیم

 36. من خواب دیدم که توی ی آب درحال شنا وتفریح بودن که یکدفعه آب به رنگ صورتی درآمد و چنان شدت گرفت که هنوز از جریان شدتش وقتی یادم میاد میترسم ی حجم آب زیاد به رنگ صورتی بعد با جریان عبور می‌کرد از کنارم و من بدون اینکه آسیبی ببینم با وحشت تماشا کردم و آب کم کم فرو نشست و به حال اولیه برگشت و دوباره رفتم داخل آب که دوباره آب درحال زیاد شدن شد ومن از ی مرد کمک خاستم اونم منو از گفت نفست وحبس کن ومنو زیرآب رد کرد و دوباره آب جریان گرفت به همون شکل قبل

 37. بهاره در

  سلام
  من خواب دیدم سیل آمده ولی انگار فقط تو خانه ما بود بعد دو نفر از اعضای خانواده ام خواستند از آب رد شوند که داخل حوضی افتادند و روی آب شناور ماندند… تعبیر خواب من چیه؟؟ خیلی نگرانم !

 38. سمیرا دربندی در

  سلام اگر خواب ببینید آب چیزی را با خودش برد آبی زلال و روشن مثل چشمه

 39. من خواب دیدم خونمون یک استخر بزرگ داره که توش پر از آب رنگ ابش هم آبی هستش که من برای فرار از یه جن داخل استخر پریدم و بعدش شنا کردم و اومدم بیرون

 40. حبیب ارومیه در

  سلام در خواب دیدم وسط دریا هستم که نیمه خشک است ناگاه آب دریا فوران کرد ولی مثل اینکه به من قرار نبود آسیبی برساند

 41. سلام من توی خواب دیدم از داخل اب روان و زلالی پول پیدا میکنم و بر میدارمشون همینطور که دارم پولهارو جمع میکنم کنار همون اب یه دسته بزرگ پول دیدم که بازم برداشتمشون اومدم سمت ماشینم که رفیقم گفت این پولا دردسر سازه بیا اتیش بزنیمشون که خواستم بزارم تا اتیش بزنیم که یه ماشین از پشتسر با شدت می اومد اومدم ماشینم رو جابجا کنم ماشین افتاد تو سرازیری و نمیتونستم ترمز بگیرم که همین طوری که در تلاش واسه ترمز گرفتن بودم دیدم تویی یه ابادی تونستم نگه دارم بعدم از خواب بیدار شدم

 42. ستایش در

  سلام
  خواب دیدم ک در آب روان و تمیز وروشن دارم ی چیزایی مث زیرانداز میشورم آب چن لحظه قطع شد دوباره ب جریان افتاد زیراندازی ک میشورم مال مادرم بود ک جریان آب زیرانداز باخودش برد
  درعین حال هم میبینم ک در مراسم ختمی هستم
  تعبیرش چیه؟

 43. سلام، خواب دیدم شوهرم آب آشامیدنی میخورد و همان آب از آلت آن که بیرون آورده بود بیرون می آید. و این کار به صورت مستمر صورت میگرفت و به ما به عنوان یه اتفاق جدید نشان میداد.

 44. سلام
  منم دیشب خواب دیدم رودخونه زاینده رود تا لبش آب جریان داشت
  آبی شفاف و صاف و روان و
  اینقدر حس خوبی بود که اولش فکر کردم دارم خواب میبینم (خخخخ خواب تو خواب)
  هعییی کاشکی زاینده رودمون دوباره زنده میشد

 45. سعیده در

  باسلام خواب دیدم تو یه دهانه کوه که شبیه دهانه غار بود چندجا قسمتش آب خیلی ضعیفی می آمد آنقدر این آب کم می آمد که بزور هرکی بطریشو پر میکرد و میگفتن این آب زود تمام میشه و هرجاییت بزنی شفاست و اینکه باید بابتش هزارتومان پرداخت کنین همه شتابان ازآن آب میگرفتن وچون یه جایی بودیم که اتفاقی این آب ظاهر شده بود هیچکس ظرفی نداشت همه میدویدن بیشتر سمت بطری نوشابه خالی ومنم یه بطری نوشابه و یه کوزه کهنه نیمه شکسته پیدا کردم دیدم دیگه بدون پرداخت پول هم میشه ظرفهامو بااون آب ضعیفی که ازلوله یاچشمه میومدبیرون پراز آب کردم و اومدم خونه باهاش برا رفع عیب سروصورتمو شستم بعد دیدم همان آب اینقدر زیاد شد که کل بدنم شستم و یکی ازبرادرام هم ازان آب استفاده کردن.. باتشکروبسیار ممنون ازلطف شما”

 46. سلام من نزدیک ۴:۳۰ صبح با خوابی که دیدم از خواب پریدم،خوابم این بود که کنار جوی آب راه میرفتم و پسرم هم آنطرف جوی آب راه میرفت،یهو دیدم آب داره بالا میاد و دویدم سمت پسرم و بهش گفتم بدو بیا اینور که آب داره بالا میاد (آب تیره و سیاه و کثیف)پسرم گفتو میخوام ببینم چجوری بالا میاد،که یکهو اب شدت گرفت و پسرم رو پرت کرد زیر آب ،هرچی دنبالش دویدم نتونستم پسرم دو از اب بگیرم،هرچی داد و بیداد میکردم کسی نبود کمک کنه،بعد ی لحظه آب جوی،تمیزتر شد و پسرم رو داخل آب دیدم ولی انگار از هوش رفته بود و آب پسرم رو با خودش میبرد،دونفر آشنا رو دیدم تو جوی آب وایسادن،صدا زدم‌پسرم رو بگیرین تا اومدن بگیرنش یهو پسرم از دیدمون رفت و با ترس از خواب پریدم.

  ممنون میشم خوابم رو تعبیر کنین.

  • سلام من خواب دیدم جلوی دریا بودم آب هم شفاف و زلال بود بعد آب کشیده شد سمت من و کم کم وارد رگ هام میشد من اصلا نمیترسیدم کم کم کل آب کشیده شد سمت من و به جای دریا ی علفزار بزرگ اومد کم کم حس میکردم این آب که حالا همه جای بدنم پخش شده بود داره غرقم میکنه ولی در عین حال ی آرامشی داشت به اینجای خوابم ک میرسم از خواب میپرم و خیلی وقته که داره تکرار میشه در حدود یک سال هیچ خواب دیگه ای نمیبینم به نظرتون تعبیرش چیه کم کم داره نگرانم میکنه

 47. فرامرز در

  خواب دیدم از زیر گلوم داره آب بیرون میاد فکر کردم گلوم سوراخ شده بعد از اینکه دست گرفتم متوجه شدم آب از زیر پوستم با شدت میزنه بیرون تو فکر بودم که چیکار کنم که یه دفعه متوجه شدم آب از گوش و چشم و بینی و دهنم هم با شدت سرازیر شد آبی که از دهن و بینیم بیرون میومد به رنگ قهوه ایی بود و آب قطع هم نمیشد تا اینکه از ترس از خواب بیدار شدم
  خواب رو ساعت 12 روز نهم ماه دیدم ممنون میشم اگه تعبیرش رو به ایمیلم بفرستی خیلی رفتم توی فکر

 48. خواب دیدم به دو بنده خدا اب میدادم وچهره شان را نمیشناختم ازم درخواست اب کردند ومن سریع اوردم

 49. غزاله در

  من خواب مادربزرگمو دیدم که فوت شده بود منو برد کنار یه رود تاریک فرداش خیر غرق شدنه نامزدمو تو همون رود شنیدم

 50. ابراهیم در

  باسلام خانومم خواب دیده یک اب سیاه در حیاط خانه درحرکت است وخودش نگاه میکرده وخیلی تو خواب میترسه تو آب یه سری حیوان مثل فیل تمساح و چیزها ی دیگه میبند بعداز آن یه اب صاف و تمیز می آید که همه اینها رو میبرد از ترس از خواب بیدار می شود

 51. الی الی در

  خواب دیدم که انتخابات و همسرم قصدندارد رای بدهد و ساعته ده شب است و ماموران اورامیگیرند ومیبرند و یک نفر طنابی ب گردن او میبندد و از بالاطناب را میگیر

 52. پیمان در

  سلام من خاب دیدم توی اتاق خابم تا زانو آب جمع شده البته خیلی صاف و زلال تعبیرش چی میتونه باشه

 53. با سلام
  من،در خواب دیدم یک لیوان آب در لیوان میریزم و آنرا در برابر فردی متاهل و میانسال قرار میدهم که اشناست

 54. راحيل در

  سلام و خسته نباشيد – من ديشب خواب ديدم ك خونه بودم و يه نوزاد ك نميدونم مال كي بود تو بغلم بود- محكم گرفته بودمش- نم نم بارون داشت ميومد-يهو بارون شدت گرفت -در حدي ك رگباري بارون ميومد- تمام پنجره هاي خونمون از شدت بارون شكست و از پنجره ها با سرعت زياد آب ميومد تو خونه و مو هم همون نوزاده محكم گرفته بودمش تو بغلم ك چيزيش نشه- از ترس از خواب پريدم تا ساعت پنج صبحه

 55. سلام من در خواب دیدم که با همسر وبچه های درجای عمومی که دارای حمام های کوچکی بود منتظر بودیم تا بکی از حمام ها خالی شود همسرم اسرار داشت تا همه در یک حمام باشیم وقتی یکی از حمام ها خالی شد همسرم رفت اب دوش را باز کرد واب زیادی از دوش بیرون میپاشید ومن هی تکرار میکردم اب را ببند.واو بی اعتنا بود

 56. من دخواب دیدم که چندتا نان تنوری در دست دارم و دو عدد از تنها افتادن در جوی آب و سومی را فرزندم انداخت در جوی آب و بعد که از جوی آب درشون آوردم خشک شدن .

 57. سلاحی در

  خواب دیدم رئیس مجلس به من آب داد داخل لیوان شیشه ای جواب را لطفا به ایمیلم ارسال

  • شریفه در

   سلام من خوب دیدم که تویی یک دشت هستم در بینی جویی پر از آب روشن و زلال دارم آب تنی میکنم و آب خیلی روشن و زلال است و ازآن می خورم همه ای دشت پر از جویی بار است با آب شیرین و زلال.

 58. ارمین نامی تبریز در

  خواب دیدم که در کنار دیگران حمام میکنم که یک دستم خون بیرون امد ودر دست دیگه یک گوشت کوب تخته مانند بود که با خودم میگفتم میرم جنها را با این تخته میکشم

 59. .بهنوش در

  سلام.دیشب خواب دیدم یک لباس نخی سفید بلند به تن دارم با یک پسر بچه تقریبا یک ساله که بغل من است و تن او هم یک لباس مثل لباس من است داخل یک ظرف بزرگ پر از اب شدم و مرتب با همان بچه در بعل زیر اب میرفتم و باز در میامدم.تعبیر ان چیست.ممنون

 60. نارین در

  سلام ببخشید من خواب دیدم که آب روشن و پاک از گوشم وتمام بدنم میزد بیرون به طوری که داشت توی محوطه حوض درست میکرد.
  ی بارم دوستم خواب دید که من ازش میخواستم برام آب بیاره ولی تا ابو میاورد اب یخ میزد میشه تعبیرشو برام بفرسین؟

 61. با سلام من خواب دیدم که مادرم نان را در برکه ای که اب روشن داشت و جاری بود میزد و میگفت نان تمیز شود تعبیرش چیست؟؟

  • بنیتا در

   من خواب دیدم در یک رود راه میرم خیلی تمیز بود که یک باره آب خشک شد.

 62. سلام
  من همیشه خواب دیدم از سقف و دیوار خونهوآب میچکه وخونه پر از آب میشه یه بار تو هم حیاط خونه آب جاری و روان شد مث یه رودخانه بود..چن تا اسکناس هم افتاده بودن تو آب که رفتم و اون ها رو گرفتم
  ولی بیشتر خواب آب گرفتگی خونه رو میبینم
  آب هم تمیز و خوبه…یعنی نشانی از کثیفی نداره
  ممنون

 63. پردیس در

  سلام.من خواب دیدم اولش از پریدن توی اب میترسم اما بعدش میرم تو اب و با کمک نرده شنا میکنم.اب هم زلاله..تعببرش چیه

 64. سلام
  من تو خواب دیدم یه فرد ناشناس اب پاشیدن رو ک ابی روشن صاف بود مثل اب لوله کشی بعد هم یه سیخ گوشت کبابی رو ب سمت من پرت کردن و دوباره کاره قبلی‌ و من ناراضی بودم محیطش شبیه محیط دانشگاه بود و من شکایتم رو ب مسئولین دانشگاه کردم
  ممنون

 65. سولماز در

  من الان دوشبه خواب میبینم که دراب استخر درحال شنا کردن هستم اب زلال و کم عمق

 66. سولماز در

  من الان دومین شبه که خواب میبینم توی اب استخر در حال شنا کردن هستم اب زلالو صاف و کم عمق میشه تعبیر رو بدونم.

 67. سلام,
  خواب دیدم به مسافرت رفتم و موتور ماشین جوش اورده سریع زدن کنار و در همانجا مردمی جمع بودن کنار حوض اب,از داخل ماشین سطل ابی برداشتم و روی ماشین ریختم و چندیدن بار سطل را از اب حوض پر کردم و روی ماشین ریختم تا خنک شود ,البته دوستم کمی انطرفتر منتظر من بود و نمیدانست چه اتفاقی افتاده,,تشکر

 68. افسانه در

  اگر در خواب در آب زلال و صاف کم حجم خوابیده باشی تعبیرش چیست ؟

 69. سلام…خسته نباشید من خواب دیدم که از پنجره خونمون به بیرون نگاه میکنم و همه جا خانه ای نیست و فقط اب هست که خانه ما وسطش است و دیدم کمی از اب به صورت موج دار از در بالاکن خونه به داخل ریخت و من در اقدام بستن در بالاکن بودم.تعبیر چیست؟مرسی

 70. سلام اکر در خواب اب شما را ببرد و شما تماشا کنید خود را تعبیر جیه

 71. این به اصطلاح تعابیر خواب هم مثل همه چیزهای دیگه مردانه ست . محوریت رو با مردها قرار داده و مردها رو مخاطب قرار میده . انگار خوابیدن و خواب دیدن هم عملی مردانه ست!!! حتی تعبیر خواب مدرن که گویا مبتنی بر روانشناسیه . بنابراین هیچ اعتباری بهشون نیست . از زندگی در این جهان مردانه متاسفم .

 72. سلام خواب دیدم که تو ی جاده لوت که باریک و طولانی بود کنار جادم درختای همیشه بهار بود با دوس پسرم قبلیم که ازش جدا شدم بودم دوتامونم لباس سیاه پوشیده بودیم هرچقد صداش میکردم نگام نمیکرد واسه 4بار که صداش کردم نگام کرد ولی اب گرم ریخت روم اگه میشه تعبیرشو بگید

 73. سلام
  من خواب دیدیم که با مادرم حرفم شد و با نهایت گستاخی آبی که در پارچ و سر سفره بود روی مادرم ریختم.
  خیلی از این خوابی که دیدم ناراحتم
  لطفا اگه کسی تعبیرشو میدونه راهنماییم کنه ممنونم

 74. من خواب دیدن رفتیم شنا توی استخر وداشتین مسابقه میدایم که کی بیشتر زیر اب میمونه .رفتیم زیر اب بعد چن ثانیه همه اومدن بیرن ولی من موندم .یه روشی زیر اب کشف کردم که چگونه نفس بگشم وخوبم زیر اب نفس میگشیدم وفک کنم از استخر وارد دریا شدم وبعد گذشت چن روز من از اب اومدم بیرون ورفتم خونه ومادر خیلی نگرانم بود بهم اعصبانی شد.ممنون اگه راهنمایم کنین

 75. سلام
  من خواب دیدم اسمون توی روز سیاه شد و شید اب رو که باز کردم مثل قیر اب سیاه شده بود. تعبیرش چیه

 76. سلام خواب دیدم بابچه هام وبرادرم به خانه ی دوستم که از هرطرفش آب خیلی زیاده قرارگرفتیم ولی هراس دارم از اون آب بگذرم ترس داشتم لطفاتعبیرشود در

  مرسی

 77. بهنام در

  سلام من خواب دیدم که از بلندی افتادم تو آب که یهو عمق آب زیاد شد و من رفتم زیر آب وقتی بیدار شدم انگار از سقفمون افتادم پایین

 78. سلام سعید هستم 20ساله خواب دیدم توی استخر با دونفر دیگه شنا میکنم تو آب شیرجه هم زدم عمق آبم کم بود مرسی تعبیرشو بهم بدین ممنون میشم

 79. فاطمه در

  سلام میشه بدون اینکه خوابمو بنویسم ازتون تو تعبیر یه خواب کمک بگیرم؟

  • سلام دوست عزیز.
   امکان تعبیر شخصی وجود ندارد ولی با اینحال میتونید در همین قسمت خواب خودتون رو بنویسید و منتظر بمونید تا یکی از کاربران به خواب شما پاسخ بده و تعبیرش رو براتون بگه.
   متشکر

 80. پری ناز در

  راستی فراموش کردم ازتون تشکر کنم. یه دنیا ازتون ممنونم. هو رو خدا تعبیرشونو بهم ایمیل کنید. اجرتون با حضرت حق.

 81. پری ناز در

  سلام. من یه دختره 23 ساله هستم. مادره من خواب دیده که یه کاسه آب مسی تقریبا بزرگ دستمه که آبه اون خیلیم تمیز و یه مارمولک تقریبا بزرگ تر از اندازه واقعی مارمولک ها که سیاه رنگ و چاق هست و دستاشم ته کاسه باز کرده و کشونده تا گوشه ها کاسه و اندازه ی دستاشم معمولی بوده. تو رو خدا بگید تعبیره این خوابم چیه. روزه قبلشم من با دوستی که سه ساله رابطم باهاش به هم خورده بود و اونروز خودش بهم زنگ زده بود صحبت کردم.

 82. آب باران تعبیرش چیه؟ در

  سلام
  لطفاً بگید تعبیر دیدن آب باران و باران و … چی میشه ؟

 83. خواب ديدم خانمم داشت بسمت يه قسمت كه گِل بود پا مي ذاشت يه دفعه جوي آب پشت سرش شكست و آب اون رو با خودش برد آبش هم گل آلود بود

 84. خواب دیدم ..ک توی مراسم روضه نشسته بودیم …ک مادر مرحومم وارد مجلس شد و سیاه پوشیده بود..نشست و یک لیوان شربت نذری از اون مجلس رو خورد.. و بعد شروع کرد ب گریه کردن…بنطرشما تعبیرش چی میتونه باشه

 85. ترانه در

  من خواب میدیدم آب روی سرمه ..یعنی حرکت میکرد و موج میزد..ولی بالای سرم بود و من خیس نمیشدم..تعبیرش چی میشه؟

  • سلام خسته نباشید ممنون میشم کمکم کنید و تعبیر خوابم رو بگید.من به پسری علاقه مند هستم که ایشون قبلا میدونست ولی نمیدونم که الان هم میدونه یا نه .من در خواب دیدم که با دست راستم دست چپ ایشون رو میگیرم و ایشون هم دست من رو میگیره و ما با هم میریم و بعضی از کارهامون رو در دانشگاه با هم انجام میدهیم و بعد ایشون بصورت معمولی میره و من هم میرم پیش دوستام .ایشون تو خواب خوشحالند ومن هم خوشحالم که پیش ایشون هستم ولی در خواب احساس میکنم که ایشون متوجه علاقه من به خودش نمیشه .در واقعیت هم امکان اینکه من باایشون ارتباط برقرار کنم نیست یعنی واقعیتش اصلا درست نمیدونم چون یک بار این کار روانجام دادم ولی متوجه جواب ایشون نشدم ودیگه نمیتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم و .ممنون میشم تعبیر خوابم رو بگید چون واقعا حال خوبی ندارم و در کل روز استرس دارم .خواب روقبل از سحر یا بعد از اون دیدم ولی اول شب نبوده حوالی سحر بوده یا کمی قبلش یا بعد از سحر بوده و جزء معدود خواب هایی هست که من یاد م مونده چون اکثرا خواب هام یادم نمیمونه

 86. مسعود در

  لطفا” تعبیر خواب . آب رودخانه خروشانی که با نزدیک شدن به رودخانه جهت دست و صورت شستن با مقاومت دست جهت آب ریختن روی صورت مواجه شدم و نهایتن توانستم آب را بر صورت ریخته و دست و صورت خود راشستم این در شرایطی بود که آب روشن برای چند لحضه گل آلود شد و مجدد روشن شد

 87. هایده در

  اگرکسی رابشکل کوچکترببینیم درون تنگ آب غوطه ور باشه بعد دست وپا بزنه بگه آب سرده وبیادبیرون واندازه واقعیش بشه یعنی دیگه کوچک نباشه چه تعبیری داره؟ممنون.

 88. اگر ببینیم رو صورت مرده که خیلی داغه اب سرد با دست می زنیم چی؟ ازش پرسیدم حالت خوبه؟ گف اره فکر من نباش درستو بخون

 89. خانمی هستم در خواب دیدم به زیارت خانه خدا مشرف شدم قبل از طواف یک نفر به من گفت باید در اب زمزم شنا کنی و بعدا طواف کنی من هم در اب زمزم شنا کردم در دو طرف رود زمزم یک طرف باغ حضرت علی ع بود در طرف دیگر زمین حضرت محمد ص بود در اب شنا کردم و از اب که بیرون امدم لباس و پارچه های زیبا خریدم تعبیر خواب چیست

نظر خود را بیان کنید