تعبیر خواب آب

دیدن آب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آب در خواب چیست؟

تعبیر خواب افتادن در آب و بیرون آمدن

دیدن آب در خواب خوب است و نشان روشنایی و صفاست اما باید دید آب چه وضعی دارد و دارای چه کیفیتی و کمیتی است.

بهترین نوع آب در خواب آب روشن و صاف و کم عمق است که در جوی روان باشد و سنگریزه های کف جوی یا نهر دیده شود.

تعبیر خواب آب

آب جوی بهتر از آب راکد در برکه یا آبگیر است زیرا جریان روشن آب، جریان روشن زندگی بیننده خواب را نشان می دهد و این بهتر می شود اگر در چنین آب روانی ماهی دیده شود. بخصوص ماهی سرخ و سفید از آنگونه که در حوض و استخر نگه می داریم.
آب راکد و تاریک اندوه است وغصه و آب لجن آلود ابتلاست. ابتلا به امور دست و پاگیر که زحمت و گرفتاری بوجود می آورند و آرامش را از انسان میگیرند.
موج آب ستمی است که برشما وارد می آید همراه با غصه و نگرانی ولی چنانچه موجی برخاست و شما را ازجای کند و به ساحل یا پایاب افکند پس از چندی تحمل ناراحتی به نجات و آسودگی می رسید.
آب صاف و روشن همانطور که گفته شد عیش و شادمانی وعمر دراز است و این بهتر می شود اگر همراه آب روشن و صاف که در جوی روانست راه بروید چون این کامروایی شما را باز می گوید. تعفن آب و تاریکی آن بیماری است.

آب سیال و روان ولی زیاد و خروشان مشروط بر اینکه شاهد تماشای آن باشید نه درون آن نشان قدرتی است که با آن رو برو می شوید و با آن رویارو قرار می گیرد.

اگر درون چنین آبی غوطه ور می خوردید با زور مندی دست و پنجه نرم می کنید که احتمالا زیانی به شما نمی رساند ولی تمام نیرویتان را صرف می کند و می گیرد.

اگر از چنین آبی مانند رودخانه و نهر خروشان یا سیلابی که در مسیل و بستر محدودی روانست عبور کردید و به پایاب مقابل رسیدید از هول و هراس آفتی رهایی می یابید.


دیدن رودخانه در خواب,تعبیر خواب آب

دیدن رودخانه در خواب

اگر از آب رودخانه یا سیل برگرفتید و نوشیدید دو صورت دارد. یا آب کثیف است یا روشن و صاف. آب کثیف پول ، مال و بهره است که از طریق نا مشروع و نادرست نصیب شما می گردد و آب روشن چیزی است مادی و مالی که از راه پسندیده به چنگ می آورید و بهره مند می شوید.

اگر بر زمین آب ریخته شود و جمع شده باشد بطوری که بدون آلودگی پا نتوانید از آن عبور کنید نشان آن است که در کاری ناخواسته وارد می شوید.

اگر در حالت خواب اکراه داشتید و نمی خواستید از آن محل آب گرفته بگذرید کاری پیش می آید که مطلوب شما نیست و دست و پاگیر است ولی اگر با اشتیاق خواستید از آنجا بگذرید کاری سرگرم کننده سر راهتان قرار می گیرد که در پایان بی ضرر یا کم ضرر است.


دیدن لیوان آب در خواب

دیدن لیوان آب در خواب

اگر در خواب دیدید که با لیوان یا کاسه آب می خورید در جشنی عشرت آور و عیش آمیز شرکت می کنید که جشن و سرور به شما تعلق ندارد و احتمالا مثل مهمان از آن سهم می برید.

آب گرم نوشیدن تحت هیچ شرایطی در خواب خوب نیست و نشانی از بیماری است که باید مراقب صحت و سلامت خود در دو هفته آینده باشید.

چنانچه در خواب ببینید که کسی به روی شما آب گرم پاشید یا آب ریخت و آن آب کثیف و آلوده و متعفن بود یک بیماری در پیش دارید و اگر دیدید شما روی کسی آب گرم ریختید آن شخص اگر آشنا و شناخته شده باشد در حق او ستم روا می دارید یا به یکی از بستگان بلا فصل خود آسیب وارد می آورید و اگر آن شخص ناشناس باشد نیتی بد در شما پیدا می شود که بهتر است پرهیز کنید و در روزهای آینده دست به کاری نزنید که نتیجه بد آن متوجه مردم شود.


جوشاندن آب فتنه انگیزی است. سماور پر از آب جوش همسر بد خلق و خشمگین است. کوزه یا سفال پر از آب دوست مهربان است و این دوست می تواند یک زن باشد.

اگر کوزه ای پر از آب داشتید و شکستید و آب آن به زمین ریخت در حق دوستی شفیق ناسپاسی می کنید و نعمتی را از دست می دهید.

اگر دیدید یکی در مقابل شما با لیوان یا کاسه و یا ظرف دیگری آب می نوشد مجذوب کاری می شوید که فکر می کنید انجام آن به سود شما می تواند باشد.

آب ناودان اگر روشن باشد رحمت است و اگر گل آلود و کثیف باشد زحمت است.


آفتابه وسیله ای است برای انتقال آب از حوض یا آبگیر به نقطه ای دورتر از محل استقرار آب پس هر نوع وسیله ای که بتواند جوابگوی این نیاز باشد یاری دهنده و کمک رساننده است. چه خادم خانه باشد چه بانوی خانه و چه فرزند بیننده خواب.


☺ تعبیر خواب «آب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

206 دیدگاه

 1. رسول

  خواب دیدم منو دخترم کنار رودخانه شفاف دخترم داخل آب بود یه دفعه آب سیلاب وگلالود اضافه شد دخترمو با خودش برد ولی خودم پریدم تو آب شنا کردمو دخترم از نجات دادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به خیر رفع شده است و نشان پشت سر گذاشتن بلا برای دختران بوده است که صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سحر

  سلام
  ممنونم بابت این کار خیری که می کنید

  خواب دیدم روی قایقی که بزرگه (کشتی هم نیست) روی دریا یا دریاچه ای در حال گشت و گذار هستیم با جمعی، می خواستم کاری انجام بدم که با خودم گفتم وقت دارم حالا فعلا از مناظر قشنگ لذت ببر و سنگ و صخره می دیدم و خود آب در جایی از قایق خارج شدیم روی اب بودیم اما انگار شیشه ای چیزی بود سفت و محکم بود و آب را خیلی زلال می دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از شما
   خواب شما نشان بر بدی ندارد و اینکه دریا نشان بر مسیر زندگی است و هر چه آرام‌تر بهتر است و این شما جایگاه امنی داشته اید خیلی خوب است و آب زلال نشان بر خیر و برکت شما است.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. فاطم

  خواب دیدم از کنار قبر پدربزرگم آب زلالی جاریست.تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب نیک است و خیر برای خانواده است و به این تعبیر است که احتمالا از پدرتان هیری به جا مانده است که سود و منفعت دارد و برای شما و خانوادتان.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. کامران کوچک پور

  با عرض سلام
  من خواب دیدم که دختر کوچکم از روی بلندی به درون دریاچه ای سقوط کرد و بیهوش شد. بلافاصله در حین کندن لباسم خودم به درون دریاچه رفتم که او را نجات بدهم. همچنان که دخترم به زیر آب فرو میرفت، به او رسیدم و همان موقع از خواب پریدم.
  لازم به ذکر است که آب دراچه بسیار شفاف بود، در زیر آب مار سفید رنگی با فاصله قرار داشت و همچنین این خواب را در صبح زود دیدم.
  لطفا” در صورت امکان تعبیر خواب را برایم ارسال فرمائید.
  با سپاس فراوان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و باید هر چه بیشتر مراقب خودتان و فرزندتان باشید و اینکه صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. فاطمه

  خواب دیدم که در یک مکان غریب و مسافر بودم ، در اینجا کوهی بلند وجود داشت که گویا از ان به پایین افتاده بودم و صدای اشنایانم را از بالای کوه می‌شنیدم ، در جایی که افتاده بودم تمام اطرافم بسته بود و زنی غریبه انجام بود که از او کمک خواستم ولی او رد کرد و گویا قصد داشت به من اسیب برساند ، پس از دست او فرار کردم و با کلی سختی از مسیری که گویا تعداد زیادی خانه های بالای هم بودند رفتم و از کوه گذشتم ، ام زن همچنان من را تعقیب می کرد ، پس دست اشنایانم را (که در خواب اشنا بودند و در واقعیت غریبه ) گرفتم و گفتم که عجله کنند ، در مقابل ما چیزی شبیه به یک دریاچه بزرگ وجود داشت که موج هایی پر قدرت و کوتاه داشت و گویا در داخل این دریاچه در بود از شن های رنگی که باعث میشد اب ها رنگی به نظر برسند ، پس با بقیه به داخل اب فرار کردیم گویا در انسوی ان شهری امن وجود داشت ، داخل اب پر بود از چیز هوایی که شبیه به برنج بودند ، هرچه جلو تر رفتیم امواج سه تر شدند ، اما در نهایت از میان انها گذشتیم و به شهر امن رسیدیم ، آب دریاچه احساس امنیت و ارامشی به من می داد با وجود سخت بودنش ، ولی کوهستان احساس ما امنی و سختی در من ایجاد می کرد
  تعبیر چه می تواند باشد ؟ خواهش می کنم رهنمایی ام کنید …

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که شما مراحل سختی از زندگی را بدون کمک و با وجود دشمن پشت سر خواهید گذاشت و در حال گذر از سختی و نا امنی زندگیتان هستید که بیشتر آن را احساس کرده اید و اما از این مراحل خواهید گذشت و خیر است..
   سربلند و پیروز باشید.

 6. ناشناس

  باسلام خواب دیدم درباغ پدری ام چشمه ای وجود داشت و جوی آبی زلال و روان اونجاست بطوریکه سنگریزه های کف جوی پیدابود، (تو واقعیت چیزی ازاون باغ جز زمین خشک و خالی نمانده) من و برداربزرگترم مشغول جمع آوری سنگریزه های باارزش از کف جوی بودیم (مانندگنج باارزش بودند و نباید کسی ازوجود اون گنج باخبر میشد) رنگ سنها اکثرا سفید بود و دوتاش طلایی بود و بعد دیدم پسرعمویم که درحقیقت شخصی حیله گر و با دوز و کلک هست و سر برادرمو هم کلاه گذاشته، داشت به ما نزدیک میشد ، برادرم از من دور شد تا او متوجه نشود ما داریم سنگریزه( گنج) جمع میکنیم، و من سنگریزه ها رو داخل دهانم ریختم و به سمت دیگر باغ رفتم که مادرم اونجا کنار جوی آب دیگری ایستاده بود، وقتی سنگها رو از دهانم خارج کردم دیدم در اثر برخورد یکی از سنگریزه ها با آب دهانم، نور آبی رنگی از اون سنگه ایجاد میشد( هم سنگه نور میداد و هم محل برخورد سنگ با پوستم نور میداد، و بخاطر اینکه سنگها رو تو دهنم مخفی کرده بودم داخل دهانم یه مقدار گِلی شده بود فکرکنم گِلهاشو تُف کردم، دیدم پسرعموم هنوز داره میاد سمت ما، ایندفعه تمام سنگریزه ها رو داخل لباس زیرم( سوتینم) ریختم و موفق شدم و او متوجه نشد و به خانه رسیدم، و برادرکوچکم که تو اتاق خوابیده بودکنارش نشستم و سنگها رو کنار رخت خوابش ریختم (انگار که سنگها نزد من امانت باشن که دارم با موفقیت به صاحبش میدم بدون اینکه کسی متوجه شده باشه) و خودم سنگ رو به زبان کشیدم تا با آب دهان مخلوط شود و سنگه نورآبی داد( اینکارو کردم تا برادرم نورشو ببینه) گفتم بعیدمیدونم سنگ باارزشی باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اینگونه است که آن باغ اگر هنوزم از برای شماست می‌تواند مایع خیر برکت برای خانوادتان بلخص برادرتان باشد و اینکه سنگهای بزرگ نشان بر مشکلات است و اما سنگهای ریز و و خوش رنگ نشان بر مالی است که به واسطه شما به برادرتان خواهد رسید و اینکه به گفته امام صادق نشان از مال و
   ریاست و زحمت در کار است و بد نیست و اما خواب شما نشان بر خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. Mm

  سلام
  خواب دیدم که دررون استخر اب عمیق و بزرگی می پرم و شنامی کنمبه همراه خانواده البته ادمایه دیگه ای هم اونجا بودن ولی ابش خیلی تمیز بود و به رنگ ابی بود

  • یاسین صداقت

   با سلام در تعبیر خواب شنا کردن در آب زلال آمده است که نشان بر تلاش برای اهداف است و اینکه به گفته معبران غربی نشان ب. غسل مردن و مبرا شدن از ناپاکی هاست و اینکه فرد بیننده با یک حالت روحی پاک و سبک از خواب بر می‌خیزد که بسیار نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. احسان

  سلام من خواب دیدم پدر و برادرم مشغول ابیاری زمین کشاوری و باغ هستن و هرجا که جلوی اب گرفته میشه میافتن تو اب و جوی اب رو تمیز میکنن که اب به جریان دربیاد بعد میان بیرون در ضمن باغ پر بود از لانه پرندگان که یه عالمه تخم گداشته بودن ولی پرنده ای نبود فقط لانه های بدون پرنده پر تخم بود.(پدرم یه زمین بهش به ارث مونده که برادرش با حقه بازی ازش گرفته و پدرم اونجا رفت و امدی نداره ولی تو خوابم پدرم دقیقا همون زمین رو ابیاری میکرد) ممنون میشم جواب بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که خانواده شما در اینده خیر و منفعی حلال به انها خواهد رسید و اینکه احتمالا برادرشان جلو این خیر را خواهد گرفت ولی پدر و مادرتان برای دست یابی به ان تلاش خواهند کرد و به دست خواهند اورد و اینکه از لحاظ قانونی اگر صلاح میدانید پیگیر شوید چون این خواب نوید به خیر داده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. کیانا

  سلام من صبح‌خواب دیدم‌که شیرجه میزنم تو ابی که زیاد عمیق نیس ولی خب زلال و شفاف و تمیز هس و وقتی سرم رو از اب بیرون میارم اطرافیانم با تعجب و‌ترس به من میگن که یه زنبور بزرگ روی سرته و من تا میام سرم رو تکون بدم‌ و زنبور رو از خودم دور کنم از خواب میپرم
  لطف کنید خوابم رو تعبیر کنید ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما امده است که شنا کرد نشان ب این دارد کهشما در حال کند و کاو هستید و اب به معنی ضمیر ناخواگاهتان است و اینگونه میتوان تعبیر کرد که شما در حال جستجو و کشف درون‌ ضمیرناخودآگاهتان‌ هستید.و اینکه به گفته معبران غربی تلاش برای اینده هم بدون مانع تعبیر میشود که نیک است و زنبور نشان بر دشمنی است که در مسیرتان لحتمالا مقداری شما را اذیت خواهد کرد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.
   تعبیر خواب زنبور

 10. ناشناس

  سلام‌وقتتون‌بخیر‌
  من‌خواب‌دیدم‌تو‌یک‌امامزاده‌ام(یعنی‌حس ‌میکردم‌جایی‌ک‌قرار‌دارم‌امامزاده‌باشد)بعد‌من‌لب‌حوض ‌پر‌از‌اب‌وایستا‌ده‌بودم‌و‌داشتم‌با‌انگشتان‌دست‌استخاره‌میگرفتم(یعنی‌بیستا‌انگشت‌در‌نظر ‌گرفته بودم)ک‌دست‌اخر‌دوتا‌موند‌و‌دوتام‌‌ک‌در‌واقعیت‌یعنی‌نه‌انجام‌نده‌اون‌کار‌را‌و‌من‌قبل‌از‌این‌ک‌استخاره‌بگیرم‌اسم‌حضرت ‌ابوالفضل ‌را بردم ‌ک‌کمکم‌کند‌بعد‌یکم‌اون‌طرف‌یک‌فواره‌اب‌متوسط ‌قرار‌داشت‌‌چادر‌هم‌پوشیده ‌بودم ‌‌و‌اون ‌جایی‌ک‌حس‌میکنم‌امامزاده‌بود ‌ی‌تعداد‌ی‌بود ‌بعد‌یادمم‌میاد‌البته‌مطمئن ‌نیستم‌یکبارم‌برگشتم‌پشت‌سرما‌نگاه‌کردم (نمیدونم‌فکر‌کنم‌بعد‌استخاره‌بود )
  ممنون‌میشم‌جواب‌بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اینگونه است ه شما مرادی بر دل دارید که برای انجام ان اسخاره طلب کرده اید و اینکه نه امده است نمیتوان گفت حتما بد است و یا غیر پس شما برای اطمینان بیشتر به یک فردو یا مکان معتبر برای استخاره رجوع کنید و اینکه شما حاجتی که به دل دارید برای روا شدنش از حضرت ابوالفضل کمک خواهید گرفت و او را واسطه قرار خواهید داد.
   سربلندو پیروز باشید.

 11. Payam

  سلام و خسته نباشید.من خواب دیدم با خانوادم توی یک دریاچه ی بزرگ هستم اطرافم که اطراف دریاچه پر از درختان سر سبز و جوان بود.بعد دریاچه خیلی خیلی بزرگ بود.خیلی میترسیدم که غرق بشم.دریاچه خیلی عمیق بود.و آب خیلی زلال و پاکی داشت که قابل خوردن بود.و یه کم ازش خوردم.اما میترسیدم که غرق بشم .اما غرق نمیشدم.
  با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده ای نزدیک منبع خیری را بیابید اما باور به آن نداشته باشید و همین موضوع سبب شود که نتوانید از آن بهره ببرید و از این رو باید سعی کنید که اگاهی خود ار افزایش دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. F.h

  سلام
  من خواب دیدم ک در جویی پراز مرده است ک دونفر آنها را ب خاک سپرده اند ولی روشون باز بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که در تعبیر مرده امده است که برای شما به معنای وجوهی از درونتان است که آن را از بین برده اید و در این خواب هم می تواند به این معنا باشد و اینکه در خواب خود همچنین حالتی دیده اید که کسی در حال خاک کردن آن است به این معنا می تواند باشد که ان شخص بخشی از درون شماست که این کار را انجام دهد و به واسطه ی کاری در ذهنتان چیزهایی را به تازگی از بین برده اید و به همین دلیل این خواب را دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. شیما

  سلام وقت بخیر
  خواهرم مجرد هستن وجدیدارچندتا خواسگار داشتن ک خواهرم یکی رو خیلی پسندیدن یکی ازدوستانشون خواب دیدن که دوتا حمام ما پر از آب شفاف شده
  تعبیرش میتونه ازدواج خواهرم باشه ؟؟
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ایشان نیک است و به معنی این است که منفعتی حلال به خانواده شما خواهد رسید که این سود بر همه خانواده روا داشته خواهد شد و میتواند بر این معنی هم باشد که خیر است.
   سر بلند و پیروز باشید.

 14. ملیحه

  سلام.من خواب دیدم آب از جایی مثل ناودان پشت بامی میریزد و مدانستم آب باران است ولی ناودان و آن خانه را نمیدیدم من ایستاده بودم و یک سطل بزرگ بود جلوی من که پر شد از همان آب و بعد داخل لنگ کفش ساقدار شوهرم از همان آب ریخت و پر شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن اب باران در خواب اگر باران به سیل بدل نشود خیر است و نشان از اینده ی خوبی برای بیننده ی خواب می تواند داشته باشدو از این رو باید بدانید که در تعبیر این خواب برای شما موفقیت و خیری ممکن است در اینده نهفته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 15. خواب

  سلام
  من خواب دیدم با پارچ آب میخورم بعد داخل دهانم یه سری دانه خشک شده شباهت به تمشک که داخل پارچ آب بود بیرون اوردم و دور میریختم بعد ته پارچ یه تار مو سیاه هم بود، بعد ته آب دور ریختم و نخوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که اگر در خواب دیدید که با لیوان یا پارچ اب می خورید در جشنی عشرت آور و عیش آمیز شرکت می کنید که جشن و سرور به شما تعلق ندارد و احتمالا مثل مهمان از آن سهم می برید.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. مهسا

  سلام من خواب دیدم یه جایی هست که دورتا دور کوه هست وکوه ش هم یه جور دیگه بود ازاونور کوه هم دریا بود اب زلال وابی که ما نگاه میکردیم که انگار دختر دو ساله من رود یا یکی دیگه هم میفهمیدم دختر منه هم فکر میکردم یکی دیگه است که به مامانش میگفتم بچه ات میره بالا تو اب نه افتا خطر داره از کوه بالا میرفت به راحتی ورفت داخل اب ما گفتیم خیلی گود هست الان میره پایین ولی دیدیم داره شنا میکنه بعد دوباره امده بود پایین ولی ما پایین امدنش رو ندیدیم امد پایین باز انگار دختر من بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این معنا می تواند باشد که تعبیر خواب کوه به معنای ان چه است که عظیم است و برای شما غیر قابل باور و از این رو در این خواب می توان به این شکل تعبیر کرد که شما در اینده ممکن است به موضوعی روبرو شوید که برای سخت و غیر قابل باور باشد و این به معنای ان نیست که برای شما غم و ناراحتی باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 17. Sana

  سلام من خواب دیدم کہ من از خانہ بیرون رفتم و بعدا باران شدیدی میبارد و در جوی موج آب زیاد میشود طوری کہ مردم فرار میکنند و میگویند سیل آمدہ اما بمہ کدام ضرری نمیرسہ و بہ آسانی از پل تیر میشم ولی راہ خانہ را گم میکنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خوای شما نشان بر مشکلی است که بر جامعه حکم فرما میشو و اما شما از آن آسیبی نخواهید دید.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. بیتا

  سلام من حدود ساعت ۵ صبح که داشتم میخوابیدم،بین خواب و بیداری خواب دیدم که در باغی هستم،فکر کنم خودم داشتم آب میدادم به گل ها و آب را داغ کردم،که یکهو یک دختری اومد و شلنگ را از من گرفت و اب داغ را روی من میریخت(مطمعن نیستم که اول شلنگ دست من بود یا نه)از خواب پریدم ولی دوباره که خوابیدم اون دختر تا منو میدید آب داغ رو میگرفت سمت من خیلی آروم و ریلکس بود.۲ ۳ بار پریدم از خواب و دوباره این اتفاق افتاد.من واقعا سوزش اب داغ رو حس میکردمو ترسیده بودم.بار آخر زن دیگه ای اومد و دستم رو گرفت و با دختر مشغول حرف زدن شد.محکم دستمو گرفته بودو نمیذاشت بیدار بشم و دختره هم همچنان داشت روم آب داغ میریخت،اصلا هم به من توجهی نداشتن فقط مشغول حرف زدن بودن که از حرفاشون چیزای کمی یادمه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که شما اگر در خواب به این گونه ببینید پس درواقعیت در حق کسی ستمی روا می دارید اما در خواب شما این موضوع با توجه به تکرر خواب و حدس بر بی تعبیر بودن ان نمی تواند قطعی باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 19. معصوم

  سلام من خواب یه رودخونه ای میدیدم که از دریا میومد یه جای سربالای بود من پایین بودم و انتها به یه چاه میرسید که پراز لجن و گل الود بود من وسط رودخونه واستاده بودم و از زیر پام کلی ماهی رد میشد میوفتادن تو اون اب کثیف و حتی دوتا دست قطع شده که حالت نیایش داشتن تو اب شناور بود که اخرش افتاد تو اون اب کثیف انتها که موجای بزرگ از دریا میومد سمت رودخونه من از اطراف میگرفتم که نیوفتم تواون چاه و فرار میکردم که ب سمت مقابل رودخونه که خشکی بود برسم که اخرش رسیدم ولی از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر ندارد و به معنی این است که شما مالتان دچار اسیب خواهد شد و اینکه برای مدتی مشکلاتی مالی را باید متحمل شوید .
   سربلند و پیروز باشید .

 20. سارا سارایی

  سلام خداقوت
  خواب دیدم ما خونه خواهرم هستیم.داییم که فوت شده یک پیراهن سفید پوشیده خونه خواهرم به متکا تکیه داده.منم تو دلم میگفتم دایی چقد میشینه.اومدم پذیرایی از زیر فرشا آب بیرون میومد شبیه سه چاه بزرگ شده بود.به داییم گفتم بلند شو کلا خیس میشی.داییم بلند نشد.یه خواهر دیگم نزدیک چاه شده بود چاه و نمیدید من رفتم خواهرمو گرفتم که تو چاه نیفته.ممنون میشم خوابمو تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از خیری دارد که به شما و خانوادتان خواهد رسید و اینکه باید مراقب باشید که از خیری که به شما خواهد رسید برای خود و خخانواده مشکلی ایجاد نکنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 21. خواب دیدم در غاری چند پسربچه لخت شده بودند و شنا می کردند(من زن هستم) من هم لباس هایم را کندم و خواستم که به داخل آب غار بروم ولی نتوانستم و خوشم نیامد و برگشتم و لباس هایم را پوشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما به عملی دست خواهید زد که برایتان ناخوشایند است و سریعا به اشتباهتان پی خواهید برد .
   سربلند و پیروز باشید .

 22. رویا

  سلام دوست من خواب دیده ک ما در جایی هستیم و اب زلال وجود داره و یکسری ماهی ام هست ک از اب بیرون پریدن و ما اونارو میبینیم میخایم اب پر کنیم براشون ولی اب لجن میشه و اب زلال ک برمیدازیم هر سری لجن میشه میشه لطفا تعبیز کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که در اینده مشکل مالی برای شما پیش خواهد امد اما قابل رفع است و حتما صدقه بدهید تا رفع بلا شود انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 23. محمد

  سلام من خواب دیدم با چند نفر بهصورت گنگ قدم زنان وخوش بش کنان یک دفعه پای من لیز خورده و کفش هایی به رنگ طوسی در پایم خیس میشود ومن انها را از پا در میارم تاخشک شوند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که در زندگی زناشویی و یا رابطه عاطفیتان دچار مشکلی خواهید شد که ان را خودتان حل خواهید کرد
   سربلند و پیروز باشید .

 24. Ms10

  سلام و عرض ادب ممنون میشم تعبیر خوابم رو بگید به شدت کنجکاوم
  من خواب دیدم با دختری که قصد ازدواج داریم باهم در مراسم خودمون هستیم و نمیدونم عقد بود عروسی یا چی ولی من کت شلوار مشکی تنم بود و شخصی که مطمئن بودم در خواب خودم هستم اصلا شبیه من نبود و فرق داشت خواب دیدم همسرم رفت و رفت و ی استخر خیلی بزرگی که جلوی ما بود یه هو افتاد داخل استخر که من وقتی بیدار شدم گفتم امکان نداره اون شخص من بوده باشم اما خیلی مطمئن بودم ک خودم بودم ولی شباهتی بین ما نبود ممنون میشم تعبیر کنید خوابم رو

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که قسمت اول خواب نشان از رویاهای شما ست و دارای تعبیر نیست اما قسمت دوم خواب شما ممکن است نشان از خیر باشد و این خود در تعابیر خواب امده است که اگر بینید کسی در استخر بود بدانید که خیر دنیوی برای ایشان در راه است و از بابت ان نباید نگران باشید و دیدن خودتان در حالتی دیگر هم در خواب طبیعی است و اگر ایشان در خواب شما به خیر امده اند ممکن است نشان از اینده ای برای شما باشد که همانا با نیکی همراه است.
   سربلند و پیروز باشید

 25. مریم

  من خوابم کمی عجیب بود در ابتدا با دوستم که همراه بودیم تو مسیر یه اتاقم چوبی دیدم که توش مثل شفق یا یه چیزای سفید بی رنگ و شفاف اما درخشان بود تو اتاقک تو فضا و همه جاش پخش بود به مردی هم مثل نگهبان تو اتاق بود که بعد اومد در اون اتاق رو ببنده دوتا از اون چیزای سفید رفت مستقیم تو دهن من
  که یکی دیگه اونجا بود به من گفت اینا ماهی هستن که هرکی بخواد بیاد مال حودش برداره اونا بزرگ میشن میخورن اون ادمو چون دوست ندارن کسی متلکیت داشته باشه گفتم پس اینایی که رفت تو دهن من چی من نمیخوام مال من باشه گفت نه اونا هیچی نمیشه فرق داره
  که بعد اومدم خونه رفتم در اتاقم رو باز کردم دیدم روی میزم از ظرفی ای ریخته شده و انگار از اون ماهی سفیدا اونجا بود که بزرگ تر شده بود و کمی تغغیر رنگ داده بود به قرمزی و شبیه ماهی شده بود که من پرت کردم از پنجره بیرون گفتم من نمیخوام مال من باشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر و مال و رزق روزی است که به شما میرسد اما شما به آن پشت پا خواهید زد و ناشکری به جا خواهید آورد. و ماهی رنگ قرمز نشان بر جا و مقام اجتماعی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. زینب

  باسلام، رفیقم خواب دیده در یک آپارتمان آب جوش بر روی بدنم ریخته شده و بدنم سوخته

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خیر نیست و نشان از احتیاط شما است که باید در آینده داشته باشید که رفتار و اعمالتان برای شما مشکل ساز نشود و حتما صدقه بدهید. که رفع بلا شود انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. مریم

  سلام
  من خواب دیدم با دوست صمیمیم تو کلاس مدرسه نشستیم دوستم خیلی ناراحت بود بعد تشنش بود معلممون بهش یه سطل آب داد سطل کثیف بود ولی آب خیلی تمیز و شفاف بود دوستم آب رو نخورد ولی من بجاش خوردم طعم آب هم خوش عادی بود
  تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که به این معنای می تواند باشد که ایشان در خیر و سروری که برای خودشان نیست شرکت خواهند کرد که این موضوع برای ایشان بسیار نیکو است و نباید از بابت این خواب نگران باشید
   سربلند و پیروز باشید

 28. ريحانه

  سلام
  ممنون ميشم خواب عجيب من رو تعبير كنيد.
  من و چند نفر ديگه در يك اتاقى بوديم كه در حال ساختن و آماده كردم كف اتاق بودن، كف اتاق به صورت خيلى عجيب، بالا پايين بود و اصلا صاف نبود، نقش عجيبى داشت.
  انگار يك سطح بسيار كلفت، به كلفتى نيم متر داشت، كه با كاردت توش خالى شده بود.
  مى خواستيم بريم بيرون از اتاق كه اتفاقى متوجه شديم يك چيزى زير اين كف عجيب غريب هست.
  كف زمين بسيار لغزنده شد، مثل ژله
  و زيرش كلى آب بود.
  زير آب كسى گير كرده بود، اتفاقى متوجه شديم و از آب كشيديمش بيرون. داشت خفه مى شد، رنگش سفيد شده بود، ولى اميد داشتيم كه نفس بكشه دوباره.
  بعد من جايى مثل سقف دراز كشيدم تا استراحت كنم
  كه يكدفعه افتادم.( يعنى از سقف افتادم زير زمين، زير آب)
  افتادم زير آب
  همون ابى كه زير كف زمين بود و كلى مواد لغزنده روش بود.
  به نظر ميومد ديگه كارم تمومه
  و كسى متوجه افتادن من اونجا نميشه و من خفه خواهم شد.
  من ترسيدم و از خواب پريدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر وضعیت خودتان در حال و اینده است و اینکه نشان بر نداشتن امید در کارهایتان است و برای انجام هر کاری اول مایوس میشوید و بعد به اجبار به ان کار تن میدهید این خواب وضعیت روحی شما را بازگو میکند که باید در بدترین شرایط هم امید خود را از دست ندهید . که شما توانایی بالایی دارید در روبرو شدن با مشکلات اما خودتان را دست کم میگیرید
   سربلند و پیروز باشید .

 29. نرگس

  مادربزرگم برای من و خواهرم خواب دیده بود ک لباسامون با اب خیس شده و به مادرم میگفت چرا مواظبشون نبودی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای خود ایشان به معنای نگرانی است و دارای تعبیر نیست اما در برخی تعابیر امده است که میتواند به این معنا باشد که شما در اینده ی نه چندان دور از موضوعی ستمی و رنجی خواهید دید.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 30. فهیمه

  من خواب دیدم به یک رودخانه نگاه میکنم آبش خیلی صاف و روشن بود اما باخودم میگفتم من اینقد ذهنم منفیه که به آب نگاه کنم آب گل آلود میشه همینطور که فکر میکردم دیدم به جاهایی از آب نگاه میکنم واقعا کدر میشه و بجاهایی که نگاه نمیکنم صاف و زلاله حتی به یک قسمتش نگاه میکردم خشک شد و زمین دیده شد تعبیر کنید لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان دارد که شما باید حتما در ذهنیت خود تجدید نظر کنید و این برای شما خیر خواهد بود و بدانید که این خواب بیشتر برای شما به شکل اگاهی دادن است و نباید از بابت ان نگران باشید و سعی بر ان کنید که مسیر خود را با دید بهتری سپری کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 31. مهدی

  من خواب دیدم دارم با شیلنگ آب پاشی میکنم رو درو دیوار همسایه هامون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر خواب امده است که به معنای ان میتواند باشد که شما در اینده ی نه چندان دور اقدام به اصلاح و تصحیح مسیر زندگی خود خواهید کرد و این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 32. آلکین ازمون

  من خواب دیدم با دونفر از دوستان دربالای کوهی جای باصفایی به چشممان که پر از گل بود بعد به ان سو رفتیم زمانی که رسیدیم ناگاه چشمه ای رادیدیم که از بالای کوه جاری بود اب بسیار شفاف وزلال بود این چشمه در کنار هم به سه قسمتتقسیم شده بود که اب پاکیزه از ان جریان داشت و جدای از این سه قسم بخشی ازاب کثیف بود من از اب پاکیزه نوشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که ممکن است به این معنا باشد که خیری بر سر راه شماست که وابسته به افرادی است که با ان ها در ارتباطید و بدانید که برای شما خیر است زیرا نشان از ان دارد که شما در اینده کسی را خواهید برگزید که برای شما خوب است و دیگری را که برای شما خیری ندارد از خود دور خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 33. سونیا

  سلام من خواب دیدم از یک زیارت بیرون میشم و داخل یک قایق کوچک میشنم داخل یک رودخانه خیلی طویل و خروشان آب اش هم خیلی صاف بود میشه بگویید چی تعبیری دارد
  ممنون .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر مسیر زندگیتان است که در حال فراز و نشیب های فراوانی است که شما از مشکلات ایمن خواهید شد و اب روشن تعبیر بر خیر دارد و اینکه شما به ارامش خواهید رسید .
   سربلند و پیروز باشید .

 34. مهشيد

  خواب ديدم من و خواهرم با دختر خالم جايي بوديم كه داشتيم صحبت ميكرديم بعد خواهرم رفت يه سمت ديگه كه ديديم افتاد تو به جاي گودي كه آب گِل بود و خيلي عميق و سطحش يخ زده بود هرچقدر تلاش ميكردم بيارمش بيرون دستم ازليز ميخورد و در اخر كشيدمش بيرون از اب وتو بغل گرفتمش تعبيرش چي ميشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که خواهرتان به مشکلی بر خواهند خورد که بسیار به سختی حل خواهد شد و نیاز به تلاش بسیاری دارد برای حل مسئله و در این امر شما هستید که به ایشان کمک خواهید کرد و مشکلشان را حل خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 35. Umed

  سلام بردارم در یونان زندانی است من در خواب دیدم زندان در وقت دریا است کی گوشی زندان به خیابان نزدیک است میبنم بردارم با کی ‌لاغری از زندان فرار میکنه آب بسیار صف ‌شفاف است لطفا تعبیر ش را به من لیکن چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر دلتنگی است که نسبت به برادرتان دارید و اینکه خواب شما نشان بر این دارد که شما بسیار دلواپس برادر خود هستید و اینکه فرار کردن از زندان در خواب به گفته ابراهیم کرمانی نشان به مقام و منصب بزرگی دست خواهیند یافت و اینکه راه برایشان هموار خواهد شد اب شفاف نشان ب خیر و برکت دارد که انشالله به موقعیت بهتری نزدیک خواهند شد .
   سربلند وپیروز باشید .

 36. ملیحه

  سلام من خواب دیدم برادرم که فوت کرده رو پشتم بستم و داخل یه اتاق که پر اب هست راه میرم چه تعبیری داره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در اینده دچار ناراحتی روحی خواهید شد که ان را با خود در همه جا به همراه خواهید داشت و در این بین شما روح خود را کشته اید وبا روحتان به سختی برقرار میکنید و اینکه اب نشان بر خیر و برکت است و موجب ارامش است و اینکه شما برای خودتان بسطر مناسبی را فراهم خواهید کرد تا توان روحیتان را دوباره بدست اورید .
   سربلند و پیروز باشید .

 37. حامد

  سلام مادرم خواب دیده درحیاط خانه قدیم برادر شوهرش هستن در ن خانه یه آب نمای بزرگ است و چندی از فامیل در ان شنا میکنند آب حوض سبز رنگ است و آب هم سر بالا میرود. بی زحمت تعبیر این خواب چی است

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که خیری شما را فرا خواهد گرفت که به دنبال ان کامروایی است و اینکه رنگ اب هر چه روشن تر باشد نیک تر است و تعبیر سربالای رفتن اب به این معنی تعبیر میشود که زحمتی به شما خواهد افتاد که برای حل ان نیاز به تلاش بسیار است که خیر است انشالله
   سربلند و پیروز باشید .

 38. Farzane

  سلام
  خواب دیدم با خواهرم و سه نفر دیگه که میشناسمشون توی ی مسیر کوهستانی و سنگ ریز داریم راه میریم ،از ی تپه ای که پر بود از سنگ ریزه پایین رفتیم ،رودی در جریان بود نشستیم و فکر میکنم حبه های انگور میخوردیم و خواهرم قوره های سبز دستش بود ،منم خواستم و از پشت سرش کند به منم داد شکل قوره ها عادی نبود ،خوابم چه تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب انگور سبز امده است که بیننده ی خواب به دنبال هدفی خواهد رفت که فقط لذت در بر دارد و برای شما خیر ابدی ندارد و از این رو باید بدانید که ممکن است به واسطه ی شخصی که در خواب شما بوده است شما در این مسیر قرار بگیرید که برای شما خیر در بر ندارد و باید بسیار اگاه باشید و از طرفی هم در تعبیر خواب پایین امدن امده است که به معنای تنزل درجه در زندگی واقعی شماست.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب انگور سبز

 39. Arshavin

  خواب دیدم و حس کردم برادرم بهم ی عالمه اب داد البته حس کردم و من رفتم اتاق خونه و ابو بزارم اونجا که بمونه ی شیر اونجا بود ابو گداشتم و بازش کردم نمیدونم چطور اون ابارو بردم اتاق یادم نیست و از اتاق اومدم بیرون و اون شیر باز بود اومدم بیرون دنبال دبه میگشتم که برم اب پر کنم برای خوردن بجوشونیم و بزاریم یخچال اب خیلی زلال و تمیز بود وقتی برگشتم اتاق دیدم که یه چشمه هست اونجا داخل اونجا و داخلش پر ابه زلال ک هرچی توشه دیده میشه من دیدم فقد نگران این بودم ک سقف نریزه اب همونجا جمع میشد شیر ابم باز بود حس کردم اب دو نوعه و داره قاطی میشه به مادرم گفتم که اونجا ی چاه هست تو اتاق گفت اشکال نداره بزار بمونه خوبه گفتم سقف خونه پایین نریزه گفت نه چیزی نمیشه و چیزیم نشد من دنبال این بودم که فقد اب بردارم دبه اوردم و پر کردم گذاشتم رو اوپن بازم دنبال دبه بودم حتی توی گونی برنجم میخاستم اب پر کنم ک توش ظرف تمیز بود لیوانو استکان ریختم توی اب گفتم اینجا زلاله بزار بمونه خلاصه در تلاش اب پر کردن به هر نحوی بودم و در نهایت موفق شدم چندتا دبه پر کنم و تو فکر این بودم که برادرم بیاد و برنامه ریزی کنیم که چیکار کنیم با بقیه اب دقیق نمیدونم که تهش شیرو بستم یا ممنون میشم راهنمایی بفرمایید…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب اب میتوان این گونه بیان کرد که خواب شما نشان از خیر و برکت است و اینکه اب نماد روشنایی است و نمیتواند به معنی بدی باشد و بر حالت اب هم دلالت دارد و اینکه شما در حال معامله یا کاری هستید که میخواهید از ان مالی که دارید سودی به دست بیاورید و منفعتی جمه خواهید کرد و در این امر از برادرتان مکم خواهید گرفت چون اورا قابل اعتماد خود میدانید . انشالله نشان از نیک بودن دارد
   سربلند و پیروز باشید.

 40. Eee

  سلام من خاب دیدم یه قدرتی دارم که میتونم ابر هارو توی آسمون کنار بزنم و حرکتشون بدم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بسیار خوب است و به این تعبیر میتواند باشد که شما به سعادتی بسیار خیر میرسید.
   قدر مسیری که در ان هستید را بدانید
   سربلندو پیروز باشید

 41. جمشید

  سلام.درخواب دیدم که ازخودرو پیاده شدم درجایی که کمی ازسطح زمین پایینتر بودو درسمت چپ من دیواری گلی بود ماننددیوارباغ که پشت دیواررودخانه بود وقتی پیاده شدم دیدم ارام ارام رودخانه با ابی که کثیف نبود طغیان کرد وشدت اب رودخانه زیادشد بصورتی که ازدیوار گِلی بالاتر امد ومن خیلی وحشتزده نبودم وخواستم سوارخودرو شوم وفرار کنم که بیدارشدم ولی کاملا شاهد بیشترشدن سرعت وارتفاع اب. بودم.لطفا بگویید تعبیرخواب من چیست.ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب را برای تعبیر خواب سیل باید تعبیر کرد که در تعبیر سیل امده است که نشان از مشکلی است که همه را فرا میگرید و اگر شما در خواب رهایی یافتید این گزند برای شما نیست و بسیار خیر است و در اینجا هم این شرایط برای شما صادق است و خوابی خیر است اما باید بسیار اگاه باشید زیرا در خواب اشاره ای به بلایی که خواهد امد شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 42. ملیحه

  سلام .خواب دیدم صورتم برافروخته شده واقایی که دوستش دارم و الان در زندگی ام نیست یه لیوان آب برام آورد جه تعبیری داره?

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان گذشته نیست بلکه آینده است و اینکه شما شخصی به شما آب داده نشان از خیر و مراد است. سربلند و پیروز باشید.

 43. فرنگیس رضایی

  سلام من خواب دیدم کناری چشمه بودم آب زلال وروشنی داشت رفتم ازش آب خوردم بعدآب خوردن دیدم کلی طلا توی آب چشمس ازاون طلاها هم برداشتم معنیش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر آب زلال به معنای صداقت و پاکی و خیر است.تعبیر طلا هم به معنا خیری از مادیات دنیوی است که شما میبرید و این خود بسیار عالی است و میشود که به این شکل تعبیر گردد که شما به واسطه ی صداقتتان به خیر دنیوی دست خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

   • @@@@

    سلام من خواب دیدم سوار اتوبوسی شدم که خیلی هاتوش بودن تو یه شهر دیگه واز جاده ای باریک وبسیار با پستی با سرعت زیاد حرکت میکرد کناره جاده هم یه جوری فک کنم دریاچه بود اما ارتفاع جاده از دریا بلندتر بود.همینجوری اتوبوس با سرعت زیاد حرکت میکرد وما داخل اتوبوس وحشت از افتادن داخل دریا بودیم .ممنون اگه تعبیرش کنید فقط این خواب رو من فک کنم ساعت 7 صبح دیدم

    • یاسین صداقت

     با سلام
     تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که تعبیر خواب وسایل نقلیه به معنای مسیر و سفر زندگی است و اینکه در خواب شما در اتوبوسی بوده اید که به سمت مسیری می رفته است به این معنا میتواند باشد که این خواب بیانگر مسیر زندگی شماست و بسیار خیر است و وحشت داخل خواب هم برگرفته از حالت طبیعی ذهن است و نه دقیق به معنای الگویی برای تعبیر خواب.
     سربلند و پیروز باشید

 44. Helma joooni

  سلام من خواب دیدم باماشین ب همراه پدرم از یجایی رد میشدیم ک آب روان سطح جاده رو پوشونده بود یعنی حدودا تا نیمه ی ماشین و همونجور پشت هم سطل های پلاستیکی زیادی رو باخودش ب سمت ما میاورد و ما فقط از تعداد اون سطل ها هیجانزده شدیم و رفتیم ب ی خونه ای و پدرم شروع کرد پرکردن ازشیر آب اون خونه ولی سطل سوراخ بود و اب ازش میریخت و یهو ب برادرم گفتن ک بره یه سطل سالم بیاره.میشه تعبیر اینم لطف کنید!؟؟ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن اب روان بسیار نیکو است ولی سطل های که در اب بوده اند نشانه از همان توازن بین خیر و شر است و این یعنی این که شما و خانوادیتان به امری نیکو دست خواهید یافت اما بابید بدانید که همیشه تماما همه چیز مطلق نیست و این یعنی اینکه باید اگاه باشید و پس از ان که به ان امر نیکو دست یافتید هم اگاه باشید تا مسیر زندگیتان در سعادت کامل ادامه یابد.
   سربلند وپیروز باشید

 45. لاله

  سلام من چند ساله این خواب و میبینم.یه جای تاریک هستم تنها یه شیر آب که زیرش یه تشت بزرگ پراز ابه که از شیر اب چکه میکنه تو ی تشت صدای این قطره آب همش تو سرمه لطفا تعبیرشوبگین ممنون میشم خداخیرتون بده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیر قطعی ندارد ولی آبی که جمع میشود و زلال است به معنای خیر و برکت میتواند باشد و یا هر اندوخته ی دیگر که شما در حال جمع کردن انید .
   اما اینکه این خواب تکرار میشود به معنای صادقه بودن ان نیست و اگر از دیدن ان ازار میبینید حتما به روانکاوی حاذق مراجعه کنید.
   سربلند وپیروز باشید

 46. Forat

  سلام وقت بخیر
  من تو خواب دیدم که تو حیاط اولین خونمون بودم شب بود منم سن کمی داشتم
  رفتم گوشه دیوار وایسادم دیدم که دیوار نم می شه ویواش یواش بیشتر میشه تا دیوار خراب میشه ویه آب زلال منو با شدت با خودش میبره
  چند سال که همین خوابو میبینم
  ممنون میشم جواب بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر اب روشن در خواب بسیار خیر و نیکو است و اصلا نباید راجع به ان نگران باشید و بدانید که اگر آب زلالی شما را با خود برده است میتواند به این معنا باشد که خیر شما را در بر میگیرد.اما اینکه دیوار خراب شده است ممکن است بدین معنا باشد که شما باید یک سری مرزها را برای خود کنار بزنید تا به این خیر دست یابید.
   سربلند و پیروز باشید

 47. رویا

  خواب دیدم رفتم یه جایی که شبیه دریاچه یا نمیدونم شاید هم استخر بود هیچ آبی توش وهوا روشن هم نبود وقتی که پاگذاشتم توی آب پر آب شد ولی ابش زلال خوب بود یه دفعه دیدم که شخصی اومد نزدیکم وپیشونی خودش رو روی پیشونیم گذاشت تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی خیر است و باید بدان خوشبین باشید زیرا در این خواب با امدن شما جایی پر از اب شده است اب زلال نشانهی کامروایی است و این خود بسیار نیکو است و در وهله ی دوم ان کس که شما دیده اید به این نشانه امده است که شما از این کامروایی و سعادت خود دیگران را نیز سهیم میکنید و این خوابی بسیار نیکو است.
   سربلندو پیروز باشید

 48. Amln

  سلام
  من خواب دیدم که رفتم اون دنیا و توی یه رودخونه بزرگ و کم عمق حدود یک متر هستم وخیلی شلوغه و یکی باهامون صحبت میکرد نمیدید یمیش‌( خدا) هرکس که اونجا بود کلا باید مثل ماهی همش تو آب باشه بعدش از دور که نگاه میکردم جلوتر آب خروشانتر بود که گفتن نرید جلو عمقش زیاده تعبیر لطفا ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی خیر است و هردو المان ان بسیار نیکو است.
   یکی رفتن شما به بالا به معنای ترفیع درجه در زندگی است و دیگری هم ماهی بودن و صحبت کردن با شخصی که در خواب او را خدواند حس کرده اید نوید بخش اتفاقات خوب در اینده برای شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 49. شبنم

  سلام من تو خواب انگار یکی یهو روم اب ریخت بعد پریدم اژ خواب و بیدار شدم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار بستگی به شخص و شرایط در خواب دارد که در اینجا مجهولند اما میشود اینگونه ان راتعبیر کرد که شما به دست شخصی یا موضوعی پاک و منزه خواهید شدو اگر خدای ناکرده سوظنی علیه شما وجود دارد از بین خواهد رفت.
   سربلند و پیروز باشید

 50. نفیس

  سلام من دیشب خواب دیدم از گوش چپم آب فواره میکنه بیرون آبه تمیز ، تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن نیز توضیح داده شده است تعبیر خواب آب در بیشتر مواقع نیکوست و این آب نشانه ی پاکی و روشنی است.
   این که از گوش شما اب تمیز و زلال فواره زده است به این تعبیر میتواند باشد که شما اخیرا و یا در آینده صحبتها و یا خبرهای نیکو و حسنه ای به گوشتان خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 51. رها شیخ کریمی

  سلام وقت بخیر
  من دیشب درخواب دیدم کل خانه پدری ام را آب تیزی پرفته وخانواده ام بی نگرانی نشسته اند من شناکردم واز راه دستشویی آب راتخلیه کردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر بالا خوانده اید تعبیر آب معمولا خوب است و اینکه خانه ی شما را آب گرفته است صرفا به این معنا نخواهد بود که بد است و آبی که در خواب زلال است و در جایی مشاهده میشود به معنای پاکی و خیر برای آن مکان خواهد بود و خونسرد بودن خانوادیتان در خواب به معنای این است که شما فقط نمدانید که چه خیر و برکت مشخصی قرار است به خانواده ی شما برسد.دلتان صاف باشد و ایمان خدا را پیشه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 52. س ج

  سلام
  در خواب دیدم مردم هراسان مانند مورچه های که درون خانه شأن آب ریخته اند از سویی به سوی دیگر میروند ولی من بدون توجه به آنها به رودی که بسیار بسیار کم عمق و بسیار شفاف است نگاه میکنم و یک مرد سیاه پوش و چندین مرد سفید پوش (اشاره به انسان خاصی که بسیار معروف در دین اسلام است)او را همراهی می‌کنند .آن مرد و همراهانشان از رود گذشتند و من با حسرت و ناراحتی که آنها نمیتوانم همراهی کنم نگاه میکنم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر آب زلال در خواب به معنای بسیار خوبی است و به معنای زلالی و شفاف بودن ذات شخص خواب بیننده است و اینکه آن دو شخص را دیده اید هم به معنای تاییدی بر زلال بودن خواب و عرفانی بودن آن بوده است.
   و اینکه آن فراری که دیده اید هم واقعیتی از این روزهای جامعه ی ماست که همگی به دنبال مادیات و هوامل دنیوی هستند.
   حسرت شما هم قطعا نه برای خودتانن که برای دیگران است.
   سربلند و پیروز باشید

 53. کوثر

  دیشب خواب دیدم لباس سبز ،نباتی دکولته جلوش پولکی فوق الاده خوشکل پوشیده بودی پریدی تواب کثیف ولی هیچیت نشد من گفتم حیف لباس هشتصدتومنی توگفتی صدوهفتاد خریدم از یه مغازه آشنا قراربود منم ببری بخرم میشه این رو تعبیر کنید

 54. مبینا

  سلام خواب دیدم که تو یه محیط بسته بودم ولی آب جریان داشت یه هو دوستم عینکش افتاد تو آب رفت برداره آب شدت پیدا کرد داشت غرق میشد ولی نجات پیدا کرد به نظرتون تعبیرش چی میشه ؟

  • Mansour

   سلام مبینا عزیز تعبیر این هستش یکی رو دوست دارید و نمیتونید بهش بگید دوست دارم و دیر بجونبید از دست دادین

 55. فری

  سلام من سه بار خواب دیدم ک از جایی ک محل ورود آب ب داخل جوی آب نیست آب وارد جوی آب میشد اما بر خلاف مسیر حرکت میکرد یعنی ب سمت بالا،آب هم شفاف بود تعبیرش چی میشه

 56. محمد مهدی

  با سلام و احترام و آرزوی سلامتی و بهروزی
  بنده میهمانانی عزیز و خوب در منزل داشتم بدلیل کار اداری و بیمارستانی که داشتند و همچنین تبریک و شادباش منزل جدید ما تشریف آورده بودند. (توفیق خدمت پیش آمده بود) .
  در شب دوم حضور بزرگواران ، بنده که بسیار به ندرت و خیلی خیلی کم خواب می بینم . در خواب دیدم که با دوستی که هم اتاق دانشگاهی بودم د ر شهر آنها (یزد) در عروسیی شرکت دارم و در منزل آنها با والدین ایشان هستیم و مسیر آمدن هم اتومبیل و جاده نبود خیلی راحت در رودخانه ای شنا کردیم و از مسیری بسیار کوتاه به شهر سمنان رسیدیم (شهر سکونت بنده) و در حال گپ زدن با هم دوباره مسیر برگشتیم و از نزدیکی دو شهر و طی طریق ساده لذت بردم و متعجب شدم. همه این اتفاقات در شب رخ می داد.
  کلمات کلیدی خواب : رود یا مسیر واجد آب زیبا – شنا با دوستان و آشنایان – شنای راحت- نزدیکی دوشهر – دیدار والدین ایشان که بیش از سه سال پیش شبی در منزلشان در یزد بودم. – شرکت در عروسی و اجتماع با دوستان بطور خیلی ساده و طبیعی. شب .
  لطفا در خصوص تعبییر راهنمایی لازم را بفرمایید سپاسگزارم.

 57. محمد مهدی

  با سلام و احترام و آرزوی سلامتی و بهروزی
  بنده میهمانانی عزیز و خوب در منزل داشتم بدلیل کار اداری و بیمارستانی که داشتند و همچنین تبریک و شادباش منزل جدید ما تشریف آورده بودند. (توفیق خدمت پیش آمده بود) .
  در شب دوم حضور بزرگواران ، بنده که بسیار به ندرت و خیلی خیلی کم خواب می بینم . در خواب دیدم که با دوستی که هم اتاق دانشگاهی بودم د ر شهر آنها (یزد) در عروسیی شرکت دارم و در منزل آنها با والدین ایشان هستیم و مسیر آمدن هم اتومبیل و جاده نبود خیلی راحت در رودخانه ای شنا کردیم و از مسیری بسیار کوتاه به شهر سمنان رسیدیم (شهر سکونت بنده) و در حال گپ زدن با هم دوباره مسیر برگشتیم و از نزدیکی دو شهر و طی طریق ساده لذت بردم و متعجب شدم. همه این اتفاقات در شب رخ می داد.
  کلمات کلیدی خواب : رود یا مسیر واجد آب زیبا – شنا با دوستان و آشنایان – شنای راحت- نزدیکی دوشهر – دیدار والدین ایشان که بیش از سه سال پیش شبی در منزلشان در یزد بودم. – شرکت در عروسی و اجتماع با دوستان بطور خیلی ساده و طبیعی. شب.

 58. لیلا

  سلام من خواب دیدم که از کوهی که پر از برفه جویی سرازيره ومن از اون برا شوهر و دخترم سعی دارم براشون آ ب بیارم ودنبال ظرف میگردم وپيدا میکنم وآ ب میبرم و وقتی به خونه میام جوی بزرگی از وسط خونمون داره میگذره و پراز ماهی و شوهرم قصد داره از اون ماهی بگیره

 59. فاطمه

  خواب دیدم که توی یه شهربودیم یه خونه ای بود که همه ازش دیدن میکردن ولی درواقع فقط صبح تا قبل غروب میشد ولی غروب ک میشداین خونه زیبا با وسایلش تا سقف اب میگرفت و کسی نمیتونس شب بره ولی من دوس داشتم ک برم و چن باری هم رفتمـ ولی میترسیدم ولی دراخر رفتم .تعبیرش چیه؟؟

 60. فاطمه زارع

  سلام من خواب دیدم مدفوع با لباسم تمیز کردم بعد رفتم لب جوی آب ولباسم شستم بعد کاهو شستم

 61. نازنین

  من خواب دیدم یه مار تو اب زخمی شده بود اب خیلی زیاد بود و کل اب و خون گرفته بود منم‌که دلم به حال مار میسوخت همش جیغ میکشیدم و گریه میکردم بهم بگید لطفا تعبیرشو

 62. حوريا

  سلام من خواب ديدم به همراه دخترم هستم و وارد حياطي شدم با خودم مي گفتم چقد خشك هست اين حياط نه ابي بعد يهو إز زير زمين بصورت فواره زِد بيرون بعد خانمي هم در خواب بودن كه خيلي صورتشون يادم نيست ولي انگار صاحبخانه بودن و من با خودم مي گفتم با أين شرايط سخت در ايران چه خانم فعالي هستن

 63. عارف خوشروزی

  من خواب دیدم که آب رودخانه پر بود و جریان داشت و من قرار بود زمینمو آبیاری کنم بعد یکی گفت من یکم از زمینم مونده بزار من آبیاری کنم بعد که اومدم دیدم آب خیلی کم شده و عصبانی شدم و از خواب پریدم

 64. شهناز

  اب زلال به رنگ فیروزی درحال بالا امدن از عمق زمین که میخواهد دنیا رو زیر اب ببره وافتادن چند بچه دراب ونجات فرزند خو دوپناه به گوه

 65. Salehe

  سلام من خواب دیدم ک ازاب زلال وکم عمق سکه های قدیمی برمیدارم تعبیران چیست؟؟؟

 66. ليلا

  سلام ، من تو خواب ديدم لوله آبياري همسايه از رو آسفالت بيرون تره و كج هست ميخواستم لوله رو درست كنم با چكش مي زدم رو لوله كه يه كم درست شد ولي بعد يه چكش ديگه هم زدم لوله سوراخ شد و من رفتم خونمون و نگران بودم كه همسايه نفهمه

 67. طاهره

  سلام ..درخواب دیدم در حمام بزرگی که همه بالباس دوش میگرفتند دنبال جای خالی میگشتم.در نهایت یک دوش پیداکردم و چند بار خودم راشستم.دخترم هم دوش گرفت.دخترم موهای بلند و بافته شده ی زیبایی داشت.

 68. پري

  خواب ديدم خونه روبه رويي حياط خونشو پر آب كرده و با خانوادش داره شنا ميكنه منم از تراس خونه خودمون دارم نگاه ميكنم

 69. ناصر

  سلام
  دوستم در خواب دیده که اربعین حسینی رفته کربلا
  گویا از دور دو دسته حسینی داشتن میومدند رودروی هم می ایستند یکی دسته ها سرپرست داشته که آب میداد که اون من بودم و به دسته آب میدادم تعبیرش چیه ممنون

 70. زینب

  سلام خواب دیدم افتادم تو یه چیزی مثل استخر که آب رویه استخر گل آلوده بود و من درحال غرق شدن پائین و پائین تر رفتم ولی آب روشن و روشن تر شد و من از زیر اون استخر یه راهی داشت به یه حیاطی یا باغ میخواستم ببینم تعبیرش چی میشه

 71. افشی

  خواب دیدم پسر عمه من که چند سال پیش فوت کرده در اب گل الود و جریان اب تن هم میباشد شنا میکنه و من در بلندی ایستادم دارم نگا میکنم به من اشاره زد و عوت کرد از من بیا شنا من ولی نرفتم وارد اب نشد

 72. نارکی

  سلام و وقتتون بخیر . من خواب دیدم با دخترم سوار ماشین بودیم که در مسیر برادرم را پیاده در حال رفتم دیدیم او را سوار کردیم . در راه به آب بسیار و خروشان و بسیار سفیدی مواجه شدیم ولی ما درون آب رفتیم و بدون اینکه اب کوچکترین آسیبی به ما برساند شروع به آب بازی کردیم . این در حالی بود که آب بسیار خروشان بود ولی ما با کمال آرامش مشغول بازی بودیم

 73. پانی

  من خواب دیدم که توی ی آب درحال شنا وتفریح بودن که یکدفعه آب به رنگ صورتی درآمد و چنان شدت گرفت که هنوز از جریان شدتش وقتی یادم میاد میترسم ی حجم آب زیاد به رنگ صورتی بعد با جریان عبور می‌کرد از کنارم و من بدون اینکه آسیبی ببینم با وحشت تماشا کردم و آب کم کم فرو نشست و به حال اولیه برگشت و دوباره رفتم داخل آب که دوباره آب درحال زیاد شدن شد ومن از ی مرد کمک خاستم اونم منو از گفت نفست وحبس کن ومنو زیرآب رد کرد و دوباره آب جریان گرفت به همون شکل قبل

 74. بهاره

  سلام
  من خواب دیدم سیل آمده ولی انگار فقط تو خانه ما بود بعد دو نفر از اعضای خانواده ام خواستند از آب رد شوند که داخل حوضی افتادند و روی آب شناور ماندند… تعبیر خواب من چیه؟؟ خیلی نگرانم !

 75. سمیرا دربندی

  سلام اگر خواب ببینید آب چیزی را با خودش برد آبی زلال و روشن مثل چشمه

 76. Melika_rh

  من خواب دیدم خونمون یک استخر بزرگ داره که توش پر از آب رنگ ابش هم آبی هستش که من برای فرار از یه جن داخل استخر پریدم و بعدش شنا کردم و اومدم بیرون

 77. بهنام

  پاسگذارم

 78. حبیب ارومیه

  سلام در خواب دیدم وسط دریا هستم که نیمه خشک است ناگاه آب دریا فوران کرد ولی مثل اینکه به من قرار نبود آسیبی برساند

 79. محسن

  سلام من توی خواب دیدم از داخل اب روان و زلالی پول پیدا میکنم و بر میدارمشون همینطور که دارم پولهارو جمع میکنم کنار همون اب یه دسته بزرگ پول دیدم که بازم برداشتمشون اومدم سمت ماشینم که رفیقم گفت این پولا دردسر سازه بیا اتیش بزنیمشون که خواستم بزارم تا اتیش بزنیم که یه ماشین از پشتسر با شدت می اومد اومدم ماشینم رو جابجا کنم ماشین افتاد تو سرازیری و نمیتونستم ترمز بگیرم که همین طوری که در تلاش واسه ترمز گرفتن بودم دیدم تویی یه ابادی تونستم نگه دارم بعدم از خواب بیدار شدم

 80. ستایش

  سلام
  خواب دیدم ک در آب روان و تمیز وروشن دارم ی چیزایی مث زیرانداز میشورم آب چن لحظه قطع شد دوباره ب جریان افتاد زیراندازی ک میشورم مال مادرم بود ک جریان آب زیرانداز باخودش برد
  درعین حال هم میبینم ک در مراسم ختمی هستم
  تعبیرش چیه؟

  • ستایش

   تعبیر خوابم چیست؟

 81. آنا

  سلام، خواب دیدم شوهرم آب آشامیدنی میخورد و همان آب از آلت آن که بیرون آورده بود بیرون می آید. و این کار به صورت مستمر صورت میگرفت و به ما به عنوان یه اتفاق جدید نشان میداد.

 82. گندم

  سلام
  منم دیشب خواب دیدم رودخونه زاینده رود تا لبش آب جریان داشت
  آبی شفاف و صاف و روان و
  اینقدر حس خوبی بود که اولش فکر کردم دارم خواب میبینم (خخخخ خواب تو خواب)
  هعییی کاشکی زاینده رودمون دوباره زنده میشد

 83. سعیده

  باسلام خواب دیدم تو یه دهانه کوه که شبیه دهانه غار بود چندجا قسمتش آب خیلی ضعیفی می آمد آنقدر این آب کم می آمد که بزور هرکی بطریشو پر میکرد و میگفتن این آب زود تمام میشه و هرجاییت بزنی شفاست و اینکه باید بابتش هزارتومان پرداخت کنین همه شتابان ازآن آب میگرفتن وچون یه جایی بودیم که اتفاقی این آب ظاهر شده بود هیچکس ظرفی نداشت همه میدویدن بیشتر سمت بطری نوشابه خالی ومنم یه بطری نوشابه و یه کوزه کهنه نیمه شکسته پیدا کردم دیدم دیگه بدون پرداخت پول هم میشه ظرفهامو بااون آب ضعیفی که ازلوله یاچشمه میومدبیرون پراز آب کردم و اومدم خونه باهاش برا رفع عیب سروصورتمو شستم بعد دیدم همان آب اینقدر زیاد شد که کل بدنم شستم و یکی ازبرادرام هم ازان آب استفاده کردن.. باتشکروبسیار ممنون ازلطف شما”

 84. مجید

  سلام من نزدیک ۴:۳۰ صبح با خوابی که دیدم از خواب پریدم،خوابم این بود که کنار جوی آب راه میرفتم و پسرم هم آنطرف جوی آب راه میرفت،یهو دیدم آب داره بالا میاد و دویدم سمت پسرم و بهش گفتم بدو بیا اینور که آب داره بالا میاد (آب تیره و سیاه و کثیف)پسرم گفتو میخوام ببینم چجوری بالا میاد،که یکهو اب شدت گرفت و پسرم رو پرت کرد زیر آب ،هرچی دنبالش دویدم نتونستم پسرم دو از اب بگیرم،هرچی داد و بیداد میکردم کسی نبود کمک کنه،بعد ی لحظه آب جوی،تمیزتر شد و پسرم رو داخل آب دیدم ولی انگار از هوش رفته بود و آب پسرم رو با خودش میبرد،دونفر آشنا رو دیدم تو جوی آب وایسادن،صدا زدم‌پسرم رو بگیرین تا اومدن بگیرنش یهو پسرم از دیدمون رفت و با ترس از خواب پریدم.

  ممنون میشم خوابم رو تعبیر کنین.

  • آنا

   سلام من خواب دیدم جلوی دریا بودم آب هم شفاف و زلال بود بعد آب کشیده شد سمت من و کم کم وارد رگ هام میشد من اصلا نمیترسیدم کم کم کل آب کشیده شد سمت من و به جای دریا ی علفزار بزرگ اومد کم کم حس میکردم این آب که حالا همه جای بدنم پخش شده بود داره غرقم میکنه ولی در عین حال ی آرامشی داشت به اینجای خوابم ک میرسم از خواب میپرم و خیلی وقته که داره تکرار میشه در حدود یک سال هیچ خواب دیگه ای نمیبینم به نظرتون تعبیرش چیه کم کم داره نگرانم میکنه

 85. فرامرز

  خواب دیدم از زیر گلوم داره آب بیرون میاد فکر کردم گلوم سوراخ شده بعد از اینکه دست گرفتم متوجه شدم آب از زیر پوستم با شدت میزنه بیرون تو فکر بودم که چیکار کنم که یه دفعه متوجه شدم آب از گوش و چشم و بینی و دهنم هم با شدت سرازیر شد آبی که از دهن و بینیم بیرون میومد به رنگ قهوه ایی بود و آب قطع هم نمیشد تا اینکه از ترس از خواب بیدار شدم
  خواب رو ساعت 12 روز نهم ماه دیدم ممنون میشم اگه تعبیرش رو به ایمیلم بفرستی خیلی رفتم توی فکر

 86. mostafa

  خواب دیدم به دو بنده خدا اب میدادم وچهره شان را نمیشناختم ازم درخواست اب کردند ومن سریع اوردم

 87. داود

  سلام من خواب دیدم تواب ذلال شنا میکنم تعبیرش چیه

 88. غزاله

  من خواب مادربزرگمو دیدم که فوت شده بود منو برد کنار یه رود تاریک فرداش خیر غرق شدنه نامزدمو تو همون رود شنیدم

 89. ابراهیم

  باسلام خانومم خواب دیده یک اب سیاه در حیاط خانه درحرکت است وخودش نگاه میکرده وخیلی تو خواب میترسه تو آب یه سری حیوان مثل فیل تمساح و چیزها ی دیگه میبند بعداز آن یه اب صاف و تمیز می آید که همه اینها رو میبرد از ترس از خواب بیدار می شود

 90. الی الی

  خواب دیدم که انتخابات و همسرم قصدندارد رای بدهد و ساعته ده شب است و ماموران اورامیگیرند ومیبرند و یک نفر طنابی ب گردن او میبندد و از بالاطناب را میگیر

 91. پیمان

  سلام من خاب دیدم توی اتاق خابم تا زانو آب جمع شده البته خیلی صاف و زلال تعبیرش چی میتونه باشه

 92. عطیه

  با سلام
  من،در خواب دیدم یک لیوان آب در لیوان میریزم و آنرا در برابر فردی متاهل و میانسال قرار میدهم که اشناست

 93. راحيل

  سلام و خسته نباشيد – من ديشب خواب ديدم ك خونه بودم و يه نوزاد ك نميدونم مال كي بود تو بغلم بود- محكم گرفته بودمش- نم نم بارون داشت ميومد-يهو بارون شدت گرفت -در حدي ك رگباري بارون ميومد- تمام پنجره هاي خونمون از شدت بارون شكست و از پنجره ها با سرعت زياد آب ميومد تو خونه و مو هم همون نوزاده محكم گرفته بودمش تو بغلم ك چيزيش نشه- از ترس از خواب پريدم تا ساعت پنج صبحه

 94. Helia

  توی خواب دیدم دوستم برام از پارچ اب یخ میریزه که مثل اینه میمونه

 95. Helia

  توی خواب دیدم دوستم برام اب یخ میریزه و اب خیلی تمیز بود

 96. مریم

  سلام من در خواب دیدم که با همسر وبچه های درجای عمومی که دارای حمام های کوچکی بود منتظر بودیم تا بکی از حمام ها خالی شود همسرم اسرار داشت تا همه در یک حمام باشیم وقتی یکی از حمام ها خالی شد همسرم رفت اب دوش را باز کرد واب زیادی از دوش بیرون میپاشید ومن هی تکرار میکردم اب را ببند.واو بی اعتنا بود

 97. عادل

  من دخواب دیدم که چندتا نان تنوری در دست دارم و دو عدد از تنها افتادن در جوی آب و سومی را فرزندم انداخت در جوی آب و بعد که از جوی آب درشون آوردم خشک شدن .

 98. سلاحی

  خواب دیدم رئیس مجلس به من آب داد داخل لیوان شیشه ای جواب را لطفا به ایمیلم ارسال

  • شریفه

   سلام من خوب دیدم که تویی یک دشت هستم در بینی جویی پر از آب روشن و زلال دارم آب تنی میکنم و آب خیلی روشن و زلال است و ازآن می خورم همه ای دشت پر از جویی بار است با آب شیرین و زلال.

 99. ارمین نامی تبریز

  خواب دیدم که در کنار دیگران حمام میکنم که یک دستم خون بیرون امد ودر دست دیگه یک گوشت کوب تخته مانند بود که با خودم میگفتم میرم جنها را با این تخته میکشم

 100. ارمین نامی تبریز

  س
  من خواب دیدم که خواب میبینم

 101. .بهنوش

  سلام.دیشب خواب دیدم یک لباس نخی سفید بلند به تن دارم با یک پسر بچه تقریبا یک ساله که بغل من است و تن او هم یک لباس مثل لباس من است داخل یک ظرف بزرگ پر از اب شدم و مرتب با همان بچه در بعل زیر اب میرفتم و باز در میامدم.تعبیر ان چیست.ممنون

 102. نارین

  سلام ببخشید من خواب دیدم که آب روشن و پاک از گوشم وتمام بدنم میزد بیرون به طوری که داشت توی محوطه حوض درست میکرد.
  ی بارم دوستم خواب دید که من ازش میخواستم برام آب بیاره ولی تا ابو میاورد اب یخ میزد میشه تعبیرشو برام بفرسین؟

 103. مینا

  با سلام من خواب دیدم که مادرم نان را در برکه ای که اب روشن داشت و جاری بود میزد و میگفت نان تمیز شود تعبیرش چیست؟؟

  • بنیتا

   من خواب دیدم در یک رود راه میرم خیلی تمیز بود که یک باره آب خشک شد.

 104. زهرا

  سلام
  من همیشه خواب دیدم از سقف و دیوار خونهوآب میچکه وخونه پر از آب میشه یه بار تو هم حیاط خونه آب جاری و روان شد مث یه رودخانه بود..چن تا اسکناس هم افتاده بودن تو آب که رفتم و اون ها رو گرفتم
  ولی بیشتر خواب آب گرفتگی خونه رو میبینم
  آب هم تمیز و خوبه…یعنی نشانی از کثیفی نداره
  ممنون

 105. پردیس

  سلام.من خواب دیدم اولش از پریدن توی اب میترسم اما بعدش میرم تو اب و با کمک نرده شنا میکنم.اب هم زلاله..تعببرش چیه

 106. لیدا

  سلام
  من تو خواب دیدم یه فرد ناشناس اب پاشیدن رو ک ابی روشن صاف بود مثل اب لوله کشی بعد هم یه سیخ گوشت کبابی رو ب سمت من پرت کردن و دوباره کاره قبلی‌ و من ناراضی بودم محیطش شبیه محیط دانشگاه بود و من شکایتم رو ب مسئولین دانشگاه کردم
  ممنون

 107. سولماز

  من الان دوشبه خواب میبینم که دراب استخر درحال شنا کردن هستم اب زلال و کم عمق

 108. سولماز

  من الان دومین شبه که خواب میبینم توی اب استخر در حال شنا کردن هستم اب زلالو صاف و کم عمق میشه تعبیر رو بدونم.

 109. سعید

  سلام,
  خواب دیدم به مسافرت رفتم و موتور ماشین جوش اورده سریع زدن کنار و در همانجا مردمی جمع بودن کنار حوض اب,از داخل ماشین سطل ابی برداشتم و روی ماشین ریختم و چندیدن بار سطل را از اب حوض پر کردم و روی ماشین ریختم تا خنک شود ,البته دوستم کمی انطرفتر منتظر من بود و نمیدانست چه اتفاقی افتاده,,تشکر

 110. افسانه

  اگر در خواب در آب زلال و صاف کم حجم خوابیده باشی تعبیرش چیست ؟

 111. Amir

  سلام…خسته نباشید من خواب دیدم که از پنجره خونمون به بیرون نگاه میکنم و همه جا خانه ای نیست و فقط اب هست که خانه ما وسطش است و دیدم کمی از اب به صورت موج دار از در بالاکن خونه به داخل ریخت و من در اقدام بستن در بالاکن بودم.تعبیر چیست؟مرسی

 112. golnaz

  سلام اکر در خواب اب شما را ببرد و شما تماشا کنید خود را تعبیر جیه

  • golnaz

   من هرچی سایتو گشتم نبود چیزی

  • golnaz

   اچگه کسی تعبر خواب ابی که منو با خودش برد میدونه راهنمایی کنید

 113. بی تا

  این به اصطلاح تعابیر خواب هم مثل همه چیزهای دیگه مردانه ست . محوریت رو با مردها قرار داده و مردها رو مخاطب قرار میده . انگار خوابیدن و خواب دیدن هم عملی مردانه ست!!! حتی تعبیر خواب مدرن که گویا مبتنی بر روانشناسیه . بنابراین هیچ اعتباری بهشون نیست . از زندگی در این جهان مردانه متاسفم .

 114. هلن

  سلام خواب دیدم که تو ی جاده لوت که باریک و طولانی بود کنار جادم درختای همیشه بهار بود با دوس پسرم قبلیم که ازش جدا شدم بودم دوتامونم لباس سیاه پوشیده بودیم هرچقد صداش میکردم نگام نمیکرد واسه 4بار که صداش کردم نگام کرد ولی اب گرم ریخت روم اگه میشه تعبیرشو بگید

  • امید

   مراقب باش چیزشو درنیاره بندازه دهنت

 115. آرزو

  سلام
  من خواب دیدیم که با مادرم حرفم شد و با نهایت گستاخی آبی که در پارچ و سر سفره بود روی مادرم ریختم.
  خیلی از این خوابی که دیدم ناراحتم
  لطفا اگه کسی تعبیرشو میدونه راهنماییم کنه ممنونم

 116. abbas

  من خواب دیدن رفتیم شنا توی استخر وداشتین مسابقه میدایم که کی بیشتر زیر اب میمونه .رفتیم زیر اب بعد چن ثانیه همه اومدن بیرن ولی من موندم .یه روشی زیر اب کشف کردم که چگونه نفس بگشم وخوبم زیر اب نفس میگشیدم وفک کنم از استخر وارد دریا شدم وبعد گذشت چن روز من از اب اومدم بیرون ورفتم خونه ومادر خیلی نگرانم بود بهم اعصبانی شد.ممنون اگه راهنمایم کنین

 117. لیلا

  سلام
  من خواب دیدم اسمون توی روز سیاه شد و شید اب رو که باز کردم مثل قیر اب سیاه شده بود. تعبیرش چیه

 118. سلام خواب دیدم بابچه هام وبرادرم به خانه ی دوستم که از هرطرفش آب خیلی زیاده قرارگرفتیم ولی هراس دارم از اون آب بگذرم ترس داشتم لطفاتعبیرشود

  مرسی

 119. بهنام

  سلام من خواب دیدم که از بلندی افتادم تو آب که یهو عمق آب زیاد شد و من رفتم زیر آب وقتی بیدار شدم انگار از سقفمون افتادم پایین

 120. سعید

  سلام سعید هستم 20ساله خواب دیدم توی استخر با دونفر دیگه شنا میکنم تو آب شیرجه هم زدم عمق آبم کم بود مرسی تعبیرشو بهم بدین ممنون میشم

 121. فاطمه

  سلام میشه بدون اینکه خوابمو بنویسم ازتون تو تعبیر یه خواب کمک بگیرم؟

  • محسن

   سلام دوست عزیز.
   امکان تعبیر شخصی وجود ندارد ولی با اینحال میتونید در همین قسمت خواب خودتون رو بنویسید و منتظر بمونید تا یکی از کاربران به خواب شما پاسخ بده و تعبیرش رو براتون بگه.
   متشکر

 122. پری ناز

  راستی فراموش کردم ازتون تشکر کنم. یه دنیا ازتون ممنونم. هو رو خدا تعبیرشونو بهم ایمیل کنید. اجرتون با حضرت حق.

 123. پری ناز

  سلام. من یه دختره 23 ساله هستم. مادره من خواب دیده که یه کاسه آب مسی تقریبا بزرگ دستمه که آبه اون خیلیم تمیز و یه مارمولک تقریبا بزرگ تر از اندازه واقعی مارمولک ها که سیاه رنگ و چاق هست و دستاشم ته کاسه باز کرده و کشونده تا گوشه ها کاسه و اندازه ی دستاشم معمولی بوده. تو رو خدا بگید تعبیره این خوابم چیه. روزه قبلشم من با دوستی که سه ساله رابطم باهاش به هم خورده بود و اونروز خودش بهم زنگ زده بود صحبت کردم.

 124. آب باران تعبیرش چیه؟

  سلام
  لطفاً بگید تعبیر دیدن آب باران و باران و … چی میشه ؟

 125. سعيد

  خواب ديدم خانمم داشت بسمت يه قسمت كه گِل بود پا مي ذاشت يه دفعه جوي آب پشت سرش شكست و آب اون رو با خودش برد آبش هم گل آلود بود

 126. بهار

  خواب دیدم ..ک توی مراسم روضه نشسته بودیم …ک مادر مرحومم وارد مجلس شد و سیاه پوشیده بود..نشست و یک لیوان شربت نذری از اون مجلس رو خورد.. و بعد شروع کرد ب گریه کردن…بنطرشما تعبیرش چی میتونه باشه

 127. ترانه

  من خواب میدیدم آب روی سرمه ..یعنی حرکت میکرد و موج میزد..ولی بالای سرم بود و من خیس نمیشدم..تعبیرش چی میشه؟

  • هلیا

   سلام خسته نباشید ممنون میشم کمکم کنید و تعبیر خوابم رو بگید.من به پسری علاقه مند هستم که ایشون قبلا میدونست ولی نمیدونم که الان هم میدونه یا نه .من در خواب دیدم که با دست راستم دست چپ ایشون رو میگیرم و ایشون هم دست من رو میگیره و ما با هم میریم و بعضی از کارهامون رو در دانشگاه با هم انجام میدهیم و بعد ایشون بصورت معمولی میره و من هم میرم پیش دوستام .ایشون تو خواب خوشحالند ومن هم خوشحالم که پیش ایشون هستم ولی در خواب احساس میکنم که ایشون متوجه علاقه من به خودش نمیشه .در واقعیت هم امکان اینکه من باایشون ارتباط برقرار کنم نیست یعنی واقعیتش اصلا درست نمیدونم چون یک بار این کار روانجام دادم ولی متوجه جواب ایشون نشدم ودیگه نمیتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم و .ممنون میشم تعبیر خوابم رو بگید چون واقعا حال خوبی ندارم و در کل روز استرس دارم .خواب روقبل از سحر یا بعد از اون دیدم ولی اول شب نبوده حوالی سحر بوده یا کمی قبلش یا بعد از سحر بوده و جزء معدود خواب هایی هست که من یاد م مونده چون اکثرا خواب هام یادم نمیمونه

 128. مسعود

  لطفا” تعبیر خواب . آب رودخانه خروشانی که با نزدیک شدن به رودخانه جهت دست و صورت شستن با مقاومت دست جهت آب ریختن روی صورت مواجه شدم و نهایتن توانستم آب را بر صورت ریخته و دست و صورت خود راشستم این در شرایطی بود که آب روشن برای چند لحضه گل آلود شد و مجدد روشن شد

 129. س

  ممنون خيلي خوب بود

 130. پریسا

  مرسی خیلی خوب بود

 131. nazanin

  عالی بود

 132. سهیلا

  لطفا کوتاه ترش کنید و ان را به طور خلاصه بنویسد.

 133. نسترن

  خوب بود ولی خیلی مطلبتون بلند است.

 134. هایده

  اگرکسی رابشکل کوچکترببینیم درون تنگ آب غوطه ور باشه بعد دست وپا بزنه بگه آب سرده وبیادبیرون واندازه واقعیش بشه یعنی دیگه کوچک نباشه چه تعبیری داره؟ممنون.

 135. مریم

  اگر ببینیم رو صورت مرده که خیلی داغه اب سرد با دست می زنیم چی؟ ازش پرسیدم حالت خوبه؟ گف اره فکر من نباش درستو بخون

 136. شمیم

  ممنون

 137. مریم

  خانمی هستم در خواب دیدم به زیارت خانه خدا مشرف شدم قبل از طواف یک نفر به من گفت باید در اب زمزم شنا کنی و بعدا طواف کنی من هم در اب زمزم شنا کردم در دو طرف رود زمزم یک طرف باغ حضرت علی ع بود در طرف دیگر زمین حضرت محمد ص بود در اب شنا کردم و از اب که بیرون امدم لباس و پارچه های زیبا خریدم تعبیر خواب چیست

 138. بهار

  میسی میسی

 139. anahita

  مطالبتون اصلا جالب نیست لطفا بررسی کنید. ممنون

 140. فاطمه

  خوب بود

 141. farnaz

  ali bod

  • امیر

   خواهش میکنم

نظر خود را بیان کنید