تعبیر خواب لیوان

دیدن لیوان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن لیوان در خواب چیست؟

تعبیر خواب لیوان

لیوان دوست و مصاحب شماست و کسی است که با او مشورت می کنید و از او کمک می خواهید و در شرایط سخت نیاز شما را بر طرف می کند.

اگر در خواب ببینید لیوانی کوچک و فلزی دارید تنگ روزی می شوید و در معاش شما مضیفه می افتد و چنانچه در خواب ببینید لیوانی بزرگ و خوش رنگ دارید معاش شما تامین می شود.

رنگ لیوان هر چه صاف تر و شفاف تر باشد بهتر است. لیوان بلور روشن و صاف کامروائی و خوشبختی است به خصوص اگر مرد جوانی در خواب ببیند لیوانی از بلور صاف و روشن و تراش دار در دست دارد با زنی دلخواه ازدواج می کند. زنی که مصاحب او خواهد بود و نیازهایش را جواب خواهد گفت.

همین تعبیر هست برای دختران جوان و دم بخت به خصوص اگر از آن لیوان آبی صاف و روشن و خوش گوار بنوشند بسیار خوب است.

اگر در خواب ببینید که لیوان خود را زدید و شکستید دوست و مصاحب خوبی را از دست می دهید یا چنانچه همسرتان صدیق و صمیمی است بین شما اختلاف می افتد.

توجه داشته باشید که مصاحبت و صمیمیت در دیدت لیوان مستقر است لذا در مورد همسر چنانچه صمیمی و مصاحب باشد صدق می کند زن بی تفاوت مشمول این تعبیر قرار نمی گیرد.

شکستن لیوان در خواب بیشتر برای زنان و مردان جوان خوب نیست.

☺ تعبیر خواب «لیوان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «لیوان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


25 دیدگاه

 1. زینب

  سلام
  من خواب دیدم پسری رو ک دوستش دارم برایم یک بسته لیوان های خیلی قشنگ فرستاده بود رنگش سرمه یی شفاف بود. اما او جای دوری هست و خیلی فاصله داریم باهم.

 2. مریم

  باسلام
  من درخواب دیدم پسرعمویم قصدفروش ظروف قدیمی مادرش راداشت ومن برای برادرم وخودم لیوان‌های شیشه ای بسیارزیبا وقدیمی انتخاب کردم تعبیرش چیست درضمن چندروز بعد دوباره درخواب دیدم یکی ازبستگان شوهرم ظرفهایش را به من می‌دهد که برایش بفروشم ومن چندظرف چینی قدیمی رابرای خودم انتخاب کردم که بخرم لطفا تعبیر کنید

 3. خانم حسینی

  باسلام دیشب خواب دیدم جایی کار میکنم به جای پول بهم لیوان شیشه ایی کوچک و بزرگ دادن ک تو خابم بنده تعجب کردم وناراحتم ک بهم لیوان دادن اما اونهارو باخودم اوردم خونه و به خانوادم نشون میدم تعبیرش چیه ممنون

 4. vafa

  سلام من در خواب دیدم در یک مجلسی هستم موقع خوردن غذا بود موقعی که غذا تموم شد سر سفره صاحب آنجا گفت که هر کدوم دو تا لیوان بردارین با خودتون …منم دو تا لیوانی شیک و خوشگل و تمیز که تو سفره بود رو برداشتم پیش خودم نگهش داشتم تعبیر خواب و بی زحمت میگین ممنون

 5. یگانه

  سلام
  خواب دیدم در کابینت رو باز کردم و اما دقیق یادم نیست که چجوری لیوان شیشه ای مادرم افتاد و شکست
  تعبیرش رو میفرمایید

 6. Tamanna

  سلام
  من شخصی رو دوست داشتم که نامزد کردن با دوست خودم،من دیشب خواب دیدم که با یکی از دوست های قدیمیم تو ماشین این آقا نشستیم و من در صندلی عقب نشسته بودم یه کیسه پر از لیوان شیشه ای و قندان چینی بود که من لیوان ها رو میشستم و آبکشی میکردم ، تعبیرش چیه بنظرتون؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر خواب برای شستن ظرف آمده است که می تواند نشان از خیری برای شما باشد و اشاره ای به برطرف کردن امور در اینده تان باشد که بسیار خیر است./
   سربلند و پیروز باشید

 7. جمیله

  با سلام بر شما!
  دیشب خواب دیدم که دستم توی یک لیوان بودطوری که لیوان نمی افتاد و من با افتخار و وفار دست در لیوان راه می رفتم واز کنار رودخانه قشنگ و آرام می گذشتم . رودخانه خیلی قشنگ و آرام بود با توجه به رنگ آبی آن. تعبیر آن چیست.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی بسیار خیر باشد و به این معنا باشد که در اینده شما با کسی هم صحبت خواهید شد که برای شما بسیار خیر است و نزد دیگران برای شما مایه افتخار است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. دلارام

  باسلام درخواب دیده ام دوتا استکان پدرشوهرم گفته بده دخترم یعنی خواهر شوهرم معنی اون چیه

  • تعبیر خواب

   با سللام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که می تواند به این معنا باشد که باید در حق ان شخص ثالث دوستی و محبتب به جا اورید و از این رو خوابی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. امیرمهدی

  سلام خسته نباشید من خوابی دیدم که اولش مربوط به نامزدم بود بعد یادمه اومدم از شیشه نوشابه چیزی بخورم ک دیدم سر شیشه شکسته بعدش خواستم بریزم توی ی لیوان اونم شکسته بود مثل شیشه نوشابه نوشابه هارو ریختم توش ناگهان دیدم داره لیوانی ک نوشابه ریختم می‌شکنه مانع از اون شدم و نوشابه هارو داخل لیوان دیگ ریختم ک ب دستم نگاه کردم دیدم دستم زخمیه ولی خون نمیامد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب لیوان شکسته امده است که ممکن است به معنای دوست و مصاحب نا خلف باشد و از این رو ممکن است این خواب برای شما اشاره ای به کسانی باشد که در خواب خود به معنای دوست شما هستند و از این رو بسیار در این باره دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. Md

  سلام من خواب دیدم خونه ی عموم رفتم چایی خوردم بعد رفتم استکانها را که روی یک روی سینی ترک خورده بود برداشتم بشویم رفتم جای شیر آب بعد سر درآوردم از قنات آب البته قنات زیاد آب نداشت دختر عموها از من گرفتند بشویند از میشستند که باد اومد خاکی شون کرد آبم کمی خاکی شد بالاخره من بردم با شیر آب خودمون شستم
  من مجردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب خود به این صورت باید بدانید که تعبیر خواب لیوان چای می تواند به این صورت باشد که شما مصاحبی دارید که به ایشان نیاز روزمره دارید و از این رو ان چنان که در خواب دیده اید ممکن است به این صورت باشد که نباید اجازه دهید دیگران در رابطه ی شما و ایشان دخالت کنند که سبب جدایی شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. گل

  با سلام. اگر خانمی خواب ببیند که آقایی سفارش خرید یک لیوان گلدار به او داده است و آقا متاهل و خانم مجرد باشد تعبیرش چیست؟
  با سپاس از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب لیوان گلی به این صورت امده است که می تواند نشان از دوست و رفیقی باشد که برای بیننده ی خواب ارامش اورد و از این رو باید بدانید که ممکن است به این صورت تعبیر گردد که ایشان برای شما مصاحبی خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. لیان

  خوب تعبیر های خوبی بود و اندکی در خوابم من مچ میکرد اما جواب دقیق نگرفتم از تعبیر خوابم چون خوابم قسمی بود که یک روز من وارد خانه میشم و مادرم یکی از الماری های لباس هایم را گرفته و داخلش لیوان پور کرده لیوال ها هم سفید تمیز و داری گل های زرد در انتهای لیوان داشت سه چهار طبقه الماریم لیوان بود و لیوان هم دو سه چهار رقم بود همه شان خورد و کمی بزرگ داشتن بعدش یکی از داداش هایم نام دو شخص میگیره میگن اگر این دو شخص از این منطقه برن اینها از ما خواهد شد بعدش هم بیدار شدم لطفا تعبیر خوابم راه برایم پیدا کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب لیوان شیشه ای هم به مانند دیگر تعبیر خواب های ذکر شده امده است که می تواند به این معنا باشد که برای شما در اینده مصاحبانی خیر در انتظار است که تعدااد آن ها ممکن است با تعداد لیوان های در خواب یکی باشد و از این رو این خواب را خواب خیر بدانید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. غزاله

  سلام من خواب دیدم که برای مادر بزرگ مادرم که مورده کلی ظرف ولیوان می‌شورم لیوان ها شیشه ای وبراق بودن ظرفاهم فکر کنم ملامین بودند بعد ظرفارو کسی کفی کرده بود من فقط آب کشیدم تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از ان باشد که شما باید برای ایشان کار خیری انجام دهید تا در سعادت باشند .
   سربلند و پیروز باشید

 14. رز سیاه

  سلام وققتون بخیر من دیشب خواب دیدم که یه لیوان یا استکان کار شده تو دستم بود خیلی شفاف و قشنگ بود روش کار شده بود تو خواب انگار میخواستم بخرمش خواستم یه سری کاملش رو بگیرم ولی فروشنده نداشت ولی لیوان یه چند دیقه تو دستم بود یه قسمت دیگه از خواب خواب دیدم که دارم میدومم به طرف خونه مادر بزرگم
  من یه دختر مجرد هستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از ان داشته باشد که شما در اینده به شخصی خواهید رسید که رفیق شما خواهد بود و بسیار خیراست.
   سربلند و پیروز باشید

 15. حسین

  دیدن لیوان در امامزاده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   نشان از ان می تواند باشد که شما را رفیق خیری خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید