تعبیر خواب لیمو

دیدن لیمو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن لیمو در خواب چیست؟

تعبیر خواب لیمو

دیدن و خوردن، خریدن، گرفتن و داشتن لیموترش در خواب به هیچ وجه خوب نیست لذا درباره آن سخن نمی گوئیم.

اما لیموی شیرین. چون رنگ زرد دارد از نظر معبران اسلامی خوب تشخیص داده نشده.

اگر در خواب ببینید لیموئی پوست کنده می خورید و طعم شیرین آن را می چشید بعد از یک دوره ناراحتی به نعمت و کامروائی می رسید زیرا لیمو بخصوص شیرینی آن کام و کامروائی است و صحت و سلامت می آورد.

اگر لیموی شیرین پوست کنده کسی به شما بدهد لذتی باد آورده نصیب شما می شود. لذتی که انتظارش را نداشته اید و کام شما شیرین می شود.

همین تعبیر است اگر شما لیموی شیرین پوست بکنید و به دیگری بدهید. دادن لیموی پوست نکنده ابراز محبت تلاقی نمی شود

☺ تعبیر خواب «لیمو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «لیمو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


11 دیدگاه

 1. Z

  سلام دیشب خواب دیدم مادرم اومده خونه ما و 3 تا مرغ زنده هم داشت توی سالن یه سفره پهن بود پر از سبزی که مرغ ها داشتند میخوردن بعد مادرم در تراس را باز کرد که مرغ ها برند توی تراس وجالب که تراس خونه توی خواب به اندازه حیاط خونه مادرم بود بعد من اومدم سفره را جمع کنم دیدم یه مشت سبزی پلاسیده تویدسفره به اضافه یه دسته لیمو ترش سبز ابدار هم بود گفتم سبزی ها را باید ریخت ولی لیمو ترش ها تازه هستن حیفه نشستم اونا را از دسته جدا میکردم وفقط لیمو ترش ها را که میخواستم جدا کنم دسته ان مثل دسته تربچه بود یکی از اونا را جدا کردم واز خواب پریدم میشه لطفا تعبیرش را بگید

 2. A

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم که ایام عزاداری امام حسین بود و از تو هیئت بمن نذری دادن تو ظرف نذری یه لیمو عمانی و یه بادمجون پخته شده و یه کباب بود داشتم میرفتم سمت خونمون ک مادربزرگم ک فوت شده رو دیدم نشسته نگا عزاداری میکنه و لباس سیاه پوشیده میدونستم ک فوت شده ولی رفتم به ایشون نذری تعارف کردم لیمو رو برداشت جویید و گذاشت تو ظرف بادمجونم همینطور نگاه تو ظرف کردم دیدم لیمو و بادمجون سالمن چون ایشون فوت شده میتونه خوراکی بخوره ولی بازم دست نخوره میشه انگار دیگه بلندشدم برم خونه دیدم برنج و کباب هستن ولی ظرفم شکسته لیمو بادمجون نیستن
  تعبیرش چیه ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند از انجایی که شما لیمو را در خواب به صورت پخته خورده اید، پس تعبیری خیر داشته باشد و نشان از ان است که شما باید برای ان مرحومه خیراتی دهید که اگر غمی دارد از ان رها شود و از این رو می تواند برای شما و ایشان به یک اندازه باشد و بدانید که شما باید بیشتر در زندگیتان دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. امین رضا

  سلام روز بخیر
  همسرم در خواب دیده برای دندان درد پسرم به دندانپزشکی رفتن و چون دندانپزشکی شلوغ بوده یک سر به بازار نزدیک اونجا رفتن .در بازار دو شیشه بزرگ آبلیمو خریده . اما دزد در بازار آبلیموها رو همراه لباس بافت پسرم رو دزیده و می برد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اینکه دیدن لیموترش در خواب خیر نیست برای شما بسیار خیر است ودر این خواب از انجا که اب لیموها دزدیده شده است می تواند به معنای ان باشد که شما از مشکلی رد خواهیدشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. علیرضا

  سلام اگر خواب لیمو اصل خواب نباشد یعنی در خواب با عموی مرحومم برای خرید علوفه و کاه رفته بودیم صاحب اون کارگاه به ما لیمو سبز و درشت داد که نخوردیم. ضمنا این خواب رو بعداز خوردن سحری و نماز صبح دیدم. ممنون از لطفتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب خوابی خیر است زیرا در این خواب هدف اصلی خواب کار دیگر بوده است و اینکه بهتر انکه شما قبول ان نکرده اید و این خود نشان از برطرف شدن موضوع است.
   در تعبیر خواب خرید کاه هم باید عرض کنم که خیر است زیرا نشان از ان دارد که برای کاری خیر اقددام خواهید کرد اما مشکلاتی نیز پیش خواهد امد اما برای شما مشکلی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. ش

  اگر خواب ببینند پدری که فوت کرده به خواب بیننده بگوید که پسرش(پسر فردی که فوت کرده) باغ لیمو دارد و از خواب بیننده بخواهد در نگهداری آن باغ به پسرش کمک کند تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی را که شرح داده اید کامل نیست و به اجبار المان ذکر شده تعبیر می‌شود و اینکه اگر این باغ لیمو شیرین باشد نیک است و اگر لیمو ترش و رنگ زرد باشد نشان بر بیماری دارد و اگر لیمو سبز نشان بر بیماری که واگیر دار است و باید از خود محافظت کرد.
   و تعبیر باغ لیمو و دیدن باغ نشان بر این دارد که روح پدر شما از احوالات زندگی شما با خبر است و از این خبر می‌دهد که باید روش زندگی خود را اصلاح کنید و به روشی دیگر و بهتر زندگی را پیش بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. ملیحه

  سلام آقای صداقت ,روز بخیر
  خوردن لیمو ترش سبز کوچیک ودیدن آن روی شاخ وبرگ درختان در کوچه باغها چه تعبیری دارد,لطفا اگر تعبیر غم و…است راهکار هم بفرمائید .من صدقه گذاشتم
  سپاسگزارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر لیموترش امده است که به هیچ وجه خوب نیست و باید بسیار به اطرافتان اگاه باشید اما اصلا نباید از چیزی بترسید زیرا که تمام تعابیر خواب ها فقط نشانه ای از اینده ای است که خود شما هم در ساختن ان سهیم هستید و باید فقط زمام کارهایتان را به دست بگیرید و اینکه در خواب خود دیده اید که اطرافتان نیز پر از لیمو بوده است میتواند به این معنا باشد که برای مدتی شما دچار موضوعی خواهید شد که سخت است اما قطعا قابل حل است و راهکاری برای یک تذکر وجود ندارد زیرا این نوع خواب ها تذکری است برای شخص بیننده ی خواب تا بیشتر به اطراف خود اگاه باشد و زمام کارهایش را در دست بگیرد که اگر این کار را انجام دهید و اجازه ندهید که اغیار در امور شما دخالت کنند هیچ گاه هیچ گونه اتفاقی نخواهد افتاد
   حتما مشورت خانواده را در نظر داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید