تعبیر خواب پوست

دیدن پوست در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پوست در خواب چیست؟

تعبیر خواب پوست

پوست حیوانات در خواب مال است و دارائی مگر پوست شتر که به میراث تعبیر شده و پوست گوسفند که معاش است. اگر دیدید که بر پوست گوسفند فارغ و بی خیال نشسته اید خواب شما می گوید که معاشتان تا مدتی تامین می شود و از این جهت خیالی راحت خواهید داشت.

چنان چه دیدید که پوستی دارید یا لباسی پوشیده اید و یا حتی به عنوان زینت به کار برده و مثلا برای حفاظت تشک های اتومبیلتان روی صندلی ها انداخته اید و این پوست متعلق به شتر است خواب شما خبر از یک میراث می دهد.

کسی می میرد که مرده ریگ او به شما خواهد رسید و این بستگی به مقدار پوستی دارد که در خواب می بینید. اگر دیدید که فرشی بزرگ از پوست شتر دارید یا تمام صندلی های اتومبیلتان را با پوست شتر پوشانده اید میراث بزرگی به شما می رسد و اگر این پوست کوچک بود چیز قابل توجهی نصیب شما نمی شود.


تعبیر خواب کندن پوست گوسفند

اگر در خواب دیدید که گوسفندی ذبح شده و شما مشغول کندن پوست آن حیوان هستید نشان آن است که از یک نفر که نسبتی با شما دارد سود می برید و بهره مند می شوید و بهتر است اگر پوستی که می کنید مقداری گوشت هم به آن چسبیده باشد که این پول به مصرف معاش شما می رسد و به بیننده خواب امنیت و فراغ خاطر می بخشد.


تعبیر خواب پوست انسان

اما پوست بدن خود انسان به نوشته ابن سیرین چیزهایی است که دارید و به آن ها می بالید و فخر می فروشید و بزرگی خود را منوط به وجود آن چیزها می انگارید. مانند خانه، اتومبیل، ویلا، حساب بانکی، سهام کارخانه ها و جواهرات و غیره .

چنانچه در خواب دیدید که پوست بدنتان سالم و خوب است و نقصی در آن نیست، ( مثل خالکوبی، زگیل، و پیسی و زخم) خواب شما از آینده ای نه چندان دور خبر می دهد که پول دار و متنعم خواهید شد و به خیلی چیزها که آرزو دارید خواهید رسید.

چنانچه در عالم خواب پوست بدن شخص دیگری را سالم و خوش رنگ مشاهده کردید که به نظرتان خوب و بی نقص آمد و آن چه دیگران دارند مجذوب می شوید و احیانا حسد می ورزید. اگر قسمتی از پوست بدنتان بیرون و بقیه پوشیده بود رازی از شما فاش می شود.

اگر در حمام بودید و دلاک چرک زیادی از بدن شما گرفت که لوله لوله روی پوستتان دیدید خواب شما می گوید که خرج شما زیاد می شود و هزینه زندگیتان بالا می رود. اگر در خواب دیدید که پوست بخشی از بدنتان متورم و کبود شده اندوهی برای شما می رسد و چنانچه دیدید پوستتان زرد شده خواب شما از یک بیماری خبر می دهد.


دیدن پوست آهو در خواب نیز دلالت بر این دارد که شما بدهی دارید و هر چه سریع تر بدهی خود را پرداخت کنید.


تعبیر خواب پوستین

پوستین تا حدودی تعبیر پوست را دارد فقط در حیوانات مختلف فرق می کند. پوستین محافظ بدن است در مقابل سرما ولی اگر تابستان پوستین بپوشیم کاری نه فقط بیهوده بلکه قابل تمسخر انجام داده ایم که مردم حق دارند به ما بخندند در خواب نیز تقریبا همین تاویل را دارد.

چنانچه در خواب ببینید که پوستین پوشیده اید اگر در فصل باشد امنیت و آسودگی خیال است و چنانچه غیر فصل باشد به زحمت می افتید.

ادامه تعبیر: تعبیر خواب پوستین

تعبیر دیدن بیماریهای پوست

دیدن بیماری های پوستی مختلف در خواب تعابیر متفاوتی دارد که در این صفحه به آنها میپردازیم.

ادامه تعبیر: تعبیر خواب بیماری پوستی

تعبیر خواب «پوست» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پوست» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

18 دیدگاه

 1. سحر در 1399/05/29در12:38 ب.ظ

  من خواب دیدم که پوست کمر شوهرم که تمیز و روشن بود رو با پوست کن میکنم

  • یاسین صداقت در 1399/06/04در5:45 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و به این معنی است که شما و یا فردی دیگر به همسرتان آسیب خواهد رساند و نیک نیست و اینکه پوست در خواب نشان از مال و ثروت و خانه و جواهرات و هر آنچه که فرد به آنها می‌بالد است و این خواب نشان بر ضرری مالی می‌تواند داشته باشد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. فروزان در 1399/04/22در7:23 ق.ظ

  من خواب دیدم طی یک عمل جراحی پوست یک شخص دیگه رو پوشیدم،همچنین شخص دیگری را دیدم که پوست من را پوشیده بود

  • یاسین صداقت در 1399/05/02در4:09 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب پوست به معنای انچه است که در زندگی دارید و این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده ای نه چندان دور و یا همین حال حاضر ممکن است به انچه که خودد دارید راضی نباشید و همیشه حسرت داشته های دیگران را بخورید که برای شما خیر نیست و بایدسعی بر ساختن شخصیت و زندگی شخصی خود را داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سارا در 1399/04/02در7:08 ق.ظ

  سلام خواب من مستقیما راجبه پوست نبود ولی تنها چیزی ک فکر منو درگیر کرده همونه. من خواب دیدم ماشینم همراه دوستم ک توش منتظرم بود دزدیده شده وقتی دنبالش گشتیم تو خیابون یهو ماشینمو دیدیم ک پلاکشو کنده بودن و یهو ی جنازه بدون پوست ازش پرت کردن بیرون ک تمام پوست بدنش کنده شده بود و فقط ماهیچه و گوشت مشخص بود. اون یکی دوستم ک باهام بود داد زد این جنازه دوستمونه. میتونید تعبیر این خوابو بگید بهم؟

  • یاسین صداقت در 1399/04/13در11:55 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب می‌تواند به این صورت باشد که برای دوستتان که در خواب به شکل جنازه بوده است خواستگاری در مسیر راهش قرار گیرد و یا اینکه مسافری از راه دور و اینکه بدنش را به این شکل دیده اید نشان بر این دارد که دوستتان از مشکلی روحی رنج می‌برد و یا برده است و در آینده التیام خواهد یافت.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. مهدی جمالی در 1399/01/14در7:05 ق.ظ

  سلام ،،من خواب دیدم توی خیابان جلوی یه مغازه پوست گوسفند خیلی زیاد روی هم گذاشته بودند تعبیرش چیع

  • یاسین صداقت در 1399/01/16در9:59 ق.ظ

   با سلام
   در تعابیر امده است که تعبیر پوست گوسفند معاش است و این بدین معناست که به شما فرصتی خواهد رسید که از بهره ببرید و باید قدر ان را بدانید پس حتما بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده این موقعیت از دست شما نرود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. حمیدشایان در 1398/12/12در9:56 ب.ظ

  سلام
  من خواب دیدم که پوست انسانها را از بدنشان جدا میکنم لطفا تعبیرش رو بگین
  ممنون

  • یاسین صداقت در 1398/12/13در4:11 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب کمی مشکل است اما اگر بخواهیم ساده به آن بنگریم پوست به معنای و مفهوم ظاهر است و اگر شما همچنین خوابی دیده اید به این تعبیر میتواند باشد که شما همیشه به درون افراد اطرافتان بیشتر توجه میکنید تا ظاهرشان.
   و از این منظر خواب خوبی میباشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. شهرام در 1397/10/03در12:26 ب.ظ

  بنده خواب دیدم تعدادی زیادی افراد هستیم که مرده ایم و در محلی مثل مرده شور خانه ، پوست سالمی بر تمامی پشتمان می کشند و زنده می شویم

 7. فرزاد در 1397/05/31در5:07 ب.ظ

  خاب ديدم پوست مرغ نيمه پز رو خوردم كه حالت تحوع شديديم داشتم

 8. آمنه در 1397/04/05در8:23 ق.ظ

  خواب دیدم داشتم وضو می گرفتم وحین وضو از آرنج به پایین پوست دستانم تاول می زد.

 9. هدی در 1397/03/19در3:47 ق.ظ

  سلام خواب دیدم پوست مرغی راکه برای سگ انداخته ام را خودم می خورم وزیردندانهایم صدامیکند.وبه دندانهیم گیرکرده وانهارابازورجدامیکنم و حالم به هم میخورد.
  لطفا پاسخ دهید.

 10. مرتضی در 1397/03/10در11:04 ق.ظ

  سلام
  خواب دیدم چند گوسفند خیلی بزرگ و چاق مشغول چریدن در خیابان بودند و یک تکه پوست گوسفند سیاه و دو تا پاچه گوسفند در جوی کنار افتاده بود که من دیدم ناگهان چند آدم ناشناس که بنظرم حیوان درنده بودند حمله کردند به گوسفندها ولی آسیبی به گوسفندها نرسید که از آنها را با برداشتن سنگ فراری دادم ولی یکی دیگرش آمد که یه لحظه ترسیدم و رفتم…
  لطفا تعبیر بفرمایید…

 11. علیرضا در 1397/03/09در1:29 ق.ظ

  سلام من در خواب دیدم پوست گوسفند بزرگی رو دوشمه بایک نفر دیگه باکمک هم داریم فرار میکنیم ودنبالمون هستن که بگیرن ازمون که فرارکردیم وپنهان شدیم دیگه یادم نمیاد مرسی.

 12. مرضی در 1396/04/15در4:05 ب.ظ

  سلام .من خواب دیدم پوست بدنم از پشت از سر تا پا ه کنده شده و افتاده کنار.ببخشی تعبیرش چی میشه

 13. mehri در 1392/09/12در10:26 ق.ظ

  سلام.من خواب دیدم پوست ته پای فک میکنم چپم بود البته مطمین نیستم خشگ شده و ترک ترک که براحتی بدون درد کنده میشه و خودم پاهامو پوستشو جدا میکنم و زیر اون پوستا یه پوست تمیز و نرم و بدون ترک دیده میشه ک هرچی بیشتر پوستای خشک شده رو میکنم دیده میشه.لطفا تعبیر کنید برام.ممنون

نظر خود را بیان کنید