تعبیر خواب پوست

دیدن پوست در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پوست در خواب چیست؟

تعبیر خواب پوست

پوست حیوانات در خواب مال است و دارائی مگر پوست شتر که به میراث تعبیر شده و پوست گوسفند که معاش است. اگر دیدید که بر پوست گوسفند فارغ و بی خیال نشسته اید خواب شما می گوید که معاشتان تا مدتی تامین می شود و از این جهت خیالی راحت خواهید داشت.

چنان چه دیدید که پوستی دارید یا لباسی پوشیده اید و یا حتی به عنوان زینت به کار برده و مثلا برای حفاظت تشک های اتومبیلتان روی صندلی ها انداخته اید و این پوست متعلق به شتر است خواب شما خبر از یک میراث می دهد.

کسی می میرد که مرده ریگ او به شما خواهد رسید و این بستگی به مقدار پوستی دارد که در خواب می بینید. اگر دیدید که فرشی بزرگ از پوست شتر دارید یا تمام صندلی های اتومبیلتان را با پوست شتر پوشانده اید میراث بزرگی به شما می رسد و اگر این پوست کوچک بود چیز قابل توجهی نصیب شما نمی شود.


تعبیر خواب کندن پوست گوسفند

اگر در خواب دیدید که گوسفندی ذبح شده و شما مشغول کندن پوست آن حیوان هستید نشان آن است که از یک نفر که نسبتی با شما دارد سود می برید و بهره مند می شوید و بهتر است اگر پوستی که می کنید مقداری گوشت هم به آن چسبیده باشد که این پول به مصرف معاش شما می رسد و به بیننده خواب امنیت و فراغ خاطر می بخشد.


تعبیر خواب پوست انسان

اما پوست بدن خود انسان به نوشته ابن سیرین چیزهایی است که دارید و به آن ها می بالید و فخر می فروشید و بزرگی خود را منوط به وجود آن چیزها می انگارید. مانند خانه، اتومبیل، ویلا، حساب بانکی، سهام کارخانه ها و جواهرات و غیره .

چنانچه در خواب دیدید که پوست بدنتان سالم و خوب است و نقصی در آن نیست، ( مثل خالکوبی، زگیل، و پیسی و زخم) خواب شما از آینده ای نه چندان دور خبر می دهد که پول دار و متنعم خواهید شد و به خیلی چیزها که آرزو دارید خواهید رسید.

چنانچه در عالم خواب پوست بدن شخص دیگری را سالم و خوش رنگ مشاهده کردید که به نظرتان خوب و بی نقص آمد و آن چه دیگران دارند مجذوب می شوید و احیانا حسد می ورزید. اگر قسمتی از پوست بدنتان بیرون و بقیه پوشیده بود رازی از شما فاش می شود.

اگر در حمام بودید و دلاک چرک زیادی از بدن شما گرفت که لوله لوله روی پوستتان دیدید خواب شما می گوید که خرج شما زیاد می شود و هزینه زندگیتان بالا می رود. اگر در خواب دیدید که پوست بخشی از بدنتان متورم و کبود شده اندوهی برای شما می رسد و چنانچه دیدید پوستتان زرد شده خواب شما از یک بیماری خبر می دهد.


دیدن پوست آهو در خواب نیز دلالت بر این دارد که شما بدهی دارید و هر چه سریع تر بدهی خود را پرداخت کنید.


تعبیر خواب پوستین

پوستین fur_coat

پوستین تا حدودی تعبیر پوست را دارد فقط در حیوانات مختلف فرق می کند. پوستین محافظ بدن است در مقابل سرما ولی اگر تابستان پوستین بپوشیم کاری نه فقط بیهوده بلکه قابل تمسخر انجام داده ایم که مردم حق دارند به ما بخندند در خواب نیز تقریبا همین تاویل را دارد.

چنانچه در خواب ببینید که پوستین پوشیده اید اگر در فصل باشد امنیت و آسودگی خیال است و چنانچه غیر فصل باشد به زحمت می افتید.

پوستین پوشیدن در غیر فصل واکنش بی اعتمادی شما است نسبت به موقعیتی که دارید. چه کاسب باشید و چه کارمند، به هر حال احساس تزلزل می کنید و پوشیدن پوستین در غیر فصل این معنی را می رساند.

چنانچه در خواب ببینید که پوستین از پوست شتر پوشیده اید میراثی به شما می رسد و از این رهگذر صاحب ثروت می شوید و اگر دیدید که پوستینی از پوست گوسفند دارید معاش شما تامین می گردد.

پوست روباه گویای زنی است زیبا ولی مکار و مزور. داشتن پوستینی از پوست روباه یا هر نوع پوست روباه که به لباس افزوده شده باشد زنی است زیبا و حیله گر که در کار شما نیرنگ به کار می برد و فریب تان می دهد و به دنبال خویش می کشد. این تعبیر برای زن و مرد یکسان است. اما پوستین سمور زنی است توانگر چنانچه زنی در خواب ببینید که پالتوئی از پوست سمور پوشیده از جانب زنی مال دار و متمول حمایت می شود.

خرگوش زنی است متلون و بد عمل و پوست و پوستین خرگوش هم از چنین زنی خبر می دهد که خوب است از او دوری کنید. پوست گربه معرف زنی است بی امانت و دزد که نمی توانید نه بر او متکی باشید و نه به او اعتماد کنید.

پوستین پلنگ و یوز پلنگ و دیگر درندگان تیره گربه سانان معرف زنی نجیب و با شخصیت و مال دار است. چنانچه در خواب ببینید پوستینی سوراخ شده یاسوخته دارید غمی برای شما می رسد و پوستین کثیف و چرک و متعفن از یک بیماری پر خرج خبر می دهد.


تعبیر دیدن بیماریهای پوست

دیدن بیماری های پوستی مختلف در خواب تعابیر متفاوتی دارد که در این صفحه به آنها میپردازیم.

ادامه تعبیر: تعبیر خواب بیماری پوستی

☺ تعبیر خواب «پوست» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پوست» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


27 دیدگاه

 1. Tyb

  سلام من خواب دیدم با مادرم و برادرام ‌چند تا گوسفند قربانی کرده مشغول کندن پوست آنها هستیم و گوشت ها را تکه کرده و مقداری برای خود و بقیه را خواستیم تقسیم کنیم طبق رسوم

 2. امیرحسین

  سلام
  من خواب دیدم همه اقوام خونه من اومدن مهمونی من گوسفندی برای قربانی گرفته ام دیدم گوسفند را اورده ان داخل خانه و پوست صورت گوسفند را کنده ان و صورت گوسفند خونی شده گوسفند از جاش بلند شد و ب زبان خودمون حرف زد و گفت منو قربانی نکنید و تو همین حال خون صورتشو ب دیوار کنار در کشید و دیوار خونی شد
  بالاخره عموم اومد و گوسفند رو سر برید
  بی زحمت تعبیر خواب منو میگین

 3. امیرحسین

  سلام
  من خواب دیدم ک همه اقوام خونه ما دعوتند برای ناهار و ما ی گوسفند اماده کرده ایم برای سربریدن
  ولی من گوسفند را میدیدم ک پوست صورتش کامل کنده شده بود گوسفند داشت ب زبان خودمان با ما حرف میزد میگفت من رو قربانی نکنید
  حتی خون صورش را ب چند جا از دیوار خونه ام مالوند
  ولی عموم برد حیاط اونو قربانی کرد
  میشه تعبیر خواب منو بگین بی زحمت

 4. یدالله

  سلام, خسته نباشید، خواب دیدم گوسفندی را پوست می کندم که پر چرب بود یعنی لایه ای ار چربی حدودا ۳ سانت روی گوشت بود زیر پوست ، ووقتی که داشت پوست کندن به اتمام می‌رسید متوجه شدم که سر گوسفند بریده نشده دوباره سرش را بریدم، تعبیر خوابم چی میشه ؟

 5. حسین

  من خواب دیدم که پوست گوسفند جلو دستم هست و مقداری چربی به پوست چسبیده و من باچاقو درحال جدا کردن و پاک کردن چربی روی پوست هستم
  لطفا تعبیرش رو بگید

 6. زهرامحمدی

  سلام من خواب دیدم یه گوسفندسربریده شده وپوست کنده شده آویزانه وبابام داره قسمتش میکنه ومیده همونجا توتفریح بخوریم تعبیرخواب من چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شما باید عرض کنیم که ممکن است به این معنا باشد که ایشان از مالی که برای خود ایشان است به دیگران بدهد که بسیار خیر است و از این جهت اصلا نگران این خواب نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. نیما

  سلام من خواب دیدم کمر عمویم را ماساژ میدهم.متوجه شدم کمر عمویم پوست ندارد و گوشتش پیداست.البته خونریزی نداشت.در این حین زنعمویم رادیدم که پوست صورتش صاف و سفید بودو بسیار زیبا.و لباس سیاه مخمر به تن داشت.میخاستم لمسش کنم ولی خودش راعقب کشیدتعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دو وجح دارد که بر این صورت است که به عموی شما ضرری خواهد رسید و اما در وجح دوم حالت زن عموی شما است که خیر و خوبی است و احتمالا ضرر این عویتان با نیکی همسرشان رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. سحر

  من خواب دیدم که پوست کمر شوهرم که تمیز و روشن بود رو با پوست کن میکنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و به این معنی است که شما و یا فردی دیگر به همسرتان آسیب خواهد رساند و نیک نیست و اینکه پوست در خواب نشان از مال و ثروت و خانه و جواهرات و هر آنچه که فرد به آنها می‌بالد است و این خواب نشان بر ضرری مالی می‌تواند داشته باشد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. فروزان

  من خواب دیدم طی یک عمل جراحی پوست یک شخص دیگه رو پوشیدم،همچنین شخص دیگری را دیدم که پوست من را پوشیده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب پوست به معنای انچه است که در زندگی دارید و این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده ای نه چندان دور و یا همین حال حاضر ممکن است به انچه که خودد دارید راضی نباشید و همیشه حسرت داشته های دیگران را بخورید که برای شما خیر نیست و بایدسعی بر ساختن شخصیت و زندگی شخصی خود را داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. سارا

  سلام خواب من مستقیما راجبه پوست نبود ولی تنها چیزی ک فکر منو درگیر کرده همونه. من خواب دیدم ماشینم همراه دوستم ک توش منتظرم بود دزدیده شده وقتی دنبالش گشتیم تو خیابون یهو ماشینمو دیدیم ک پلاکشو کنده بودن و یهو ی جنازه بدون پوست ازش پرت کردن بیرون ک تمام پوست بدنش کنده شده بود و فقط ماهیچه و گوشت مشخص بود. اون یکی دوستم ک باهام بود داد زد این جنازه دوستمونه. میتونید تعبیر این خوابو بگید بهم؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب می‌تواند به این صورت باشد که برای دوستتان که در خواب به شکل جنازه بوده است خواستگاری در مسیر راهش قرار گیرد و یا اینکه مسافری از راه دور و اینکه بدنش را به این شکل دیده اید نشان بر این دارد که دوستتان از مشکلی روحی رنج می‌برد و یا برده است و در آینده التیام خواهد یافت.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. مهدی جمالی

  سلام ،،من خواب دیدم توی خیابان جلوی یه مغازه پوست گوسفند خیلی زیاد روی هم گذاشته بودند تعبیرش چیع

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر امده است که تعبیر پوست گوسفند معاش است و این بدین معناست که به شما فرصتی خواهد رسید که از بهره ببرید و باید قدر ان را بدانید پس حتما بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده این موقعیت از دست شما نرود.
   سربلند و پیروز باشید

 12. حمیدشایان

  سلام
  من خواب دیدم که پوست انسانها را از بدنشان جدا میکنم لطفا تعبیرش رو بگین
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب کمی مشکل است اما اگر بخواهیم ساده به آن بنگریم پوست به معنای و مفهوم ظاهر است و اگر شما همچنین خوابی دیده اید به این تعبیر میتواند باشد که شما همیشه به درون افراد اطرافتان بیشتر توجه میکنید تا ظاهرشان.
   و از این منظر خواب خوبی میباشد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. شهرام

  بنده خواب دیدم تعدادی زیادی افراد هستیم که مرده ایم و در محلی مثل مرده شور خانه ، پوست سالمی بر تمامی پشتمان می کشند و زنده می شویم

 14. فرزاد

  خاب ديدم پوست مرغ نيمه پز رو خوردم كه حالت تحوع شديديم داشتم

 15. آمنه

  خواب دیدم داشتم وضو می گرفتم وحین وضو از آرنج به پایین پوست دستانم تاول می زد.

 16. هدی

  سلام خواب دیدم پوست مرغی راکه برای سگ انداخته ام را خودم می خورم وزیردندانهایم صدامیکند.وبه دندانهیم گیرکرده وانهارابازورجدامیکنم و حالم به هم میخورد.
  لطفا پاسخ دهید.

 17. مرتضی

  سلام
  خواب دیدم چند گوسفند خیلی بزرگ و چاق مشغول چریدن در خیابان بودند و یک تکه پوست گوسفند سیاه و دو تا پاچه گوسفند در جوی کنار افتاده بود که من دیدم ناگهان چند آدم ناشناس که بنظرم حیوان درنده بودند حمله کردند به گوسفندها ولی آسیبی به گوسفندها نرسید که از آنها را با برداشتن سنگ فراری دادم ولی یکی دیگرش آمد که یه لحظه ترسیدم و رفتم…
  لطفا تعبیر بفرمایید…

 18. علیرضا

  سلام من در خواب دیدم پوست گوسفند بزرگی رو دوشمه بایک نفر دیگه باکمک هم داریم فرار میکنیم ودنبالمون هستن که بگیرن ازمون که فرارکردیم وپنهان شدیم دیگه یادم نمیاد مرسی.

 19. مرضی

  سلام .من خواب دیدم پوست بدنم از پشت از سر تا پا ه کنده شده و افتاده کنار.ببخشی تعبیرش چی میشه

 20. mehri

  سلام.من خواب دیدم پوست ته پای فک میکنم چپم بود البته مطمین نیستم خشگ شده و ترک ترک که براحتی بدون درد کنده میشه و خودم پاهامو پوستشو جدا میکنم و زیر اون پوستا یه پوست تمیز و نرم و بدون ترک دیده میشه ک هرچی بیشتر پوستای خشک شده رو میکنم دیده میشه.لطفا تعبیر کنید برام.ممنون

نظر خود را بیان کنید