تعبیر خواب پلنگ

دیدن پلنگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پلنگ در خواب چیست؟

تعبیر خواب پلنگ

هر کس به نظر ما بزرگ و قدرتمند باشد و ما برای او احترام قائل باشیم یا از او بترسیم و یا به کرم و بخشش او چشم داشته باشیم در خوابهای ما به شکل شیر یا پلنگ ظاهر می شود خیلی کسان ممکن است در این لیست قرار بگیرند از جمله پدر که به او احترام می گذاریم و تا کوچک هستیم از او می ترسیم و در نوجوانی او را از همه مردان عالم بزرگتر و مقتدرتر می انگاریم.

وقتی پلنگ در خواب می بینیم خودمان بهتر می توانیم بفهمیم و مشخص کنیم که چه کسی در زندگی ما چنین هیمنه و قدرتی دارد که به شکل پلنگ در خواب ما ظاهر می شود اما به طور کلی پلنگ در خواب دشمنی است که گذشت و مردانگی هم دارد و چه بسا وقتی بر ما چیره شود بدون رساندن آزار بگذرد و پی کار خویش برود.


اگر پلنگ در خواب دیدیم با دشمنی که به هر صورت از ما قوی تر است روبرو می شویم و خواب ما از یک برخورد نابرابر خصمانه خبر می دهد.

اگر دیدیم که پلنگ را فراری دادیم و آن حیوان قدرتمند از ما گریخت بر چنین دشمنی پیروز می شویم اگر دیدیم که بر پشت پلنگ نشسته ایم باز نشان پیروزی و چیرگی ماست و اگر پلنگ سر به دنبال ما نهاده بود دشمن بر ما تسلط می یابد و خطری بزرگ تهدیدمان می کند.

داشتن پوست پلنگ غنیمت است و خریدن پوست پلنگ تحصیل مالی است که به دست آوردن آن بیشتر از خود پول شما را خوشحال می کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب ببر

تعبیر خواب یوزپلنگ

تعبیر خواب یوزپلنگ

یوز، حیوانی است دردنده و گوشت خوار از خانواده پلنگ. این حیوان در خواب به دشن تعبیر می شود و دشمنی استفرومایه که انسان را غافلگیر می کند و آسیب وارد می آورد.

اگر در خواب ببینید یوزی رام شما شده یا از ظرفی که غذا می خورید آن حیوان نیز می خورد بر دشمن غلبه یافته و ایمن می شوید.

اگر ببینید یوز در خواب به شما حمله کرد از جانب دشمن آسیب می بینید و اگر شما یوز راندید، دشمن را از خود می رانید. نگاه کردن در چشم یوز خوب نیست.

☺ تعبیر خواب «پلنگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پلنگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


33 دیدگاه

 1. ساناز گرامی

  سلام من خواب دیدم در بیابان چادر زدیم داریم از تعداد بچه یوز نگه داری می کنیم ب آنها آب و غذا می‌دادیم وباهشون بچه ها بازی می کردن من در چادر بودم یک دفعه یک بچه یوز انگشت شست منو کرد تو دهانش که ب زور وب
  ه کمک دوستان دستم از دهنش درآوردم که یک سوراخ کوچکی رو ناخنم ایجاد شده بود

 2. یلدا

  سلام،
  من خواب دیدم کت یکی از اقوام ما (خانم) با دو تا پلنگ که یعنی رام کرده به منزل ما اومد و اول من از ترس پلنگ ها درها رو میبستم و پلنگ ها همش سعی داشتن از خیاط وارد اتاق ها بشن، که برادرم رفت پیش پلنگ ها و فریبشون داد و من برای پلنگ ها گوشت آوردم و باد از خونه بیرونشون کردیم، ولی باز خواستن از پنجره بیان داخل، که پلنگ از بلندی افتاد و کشته شد و من از خواب بیدار شدم.

 3. محمد

  سلام
  من یه پلنگ و یه حیوان وحشی دیگه که یادم نمیاد دیدم که افسارشون رو گرفتم و اونا در حال پاره کردن افسارن ولی من سعی کردم اونارو رام کنن و در آخر بابتش پول دریافت کردم
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

 4. پونه

  سلام
  من در خواب دیدم که یک پلنگ خیلی زیبا دارم که اهلی و رام است و خیلی با لطافت و مهربانی باهاش رفتار میکنم و ان هم همچنان مراقب من هست و خیلی قشنگ و زیبا دارم بهش غدا میدم و هر کجا که میروم پا به پای من مانند یک سگ رام و اهلی همقدمم هست و هر کجا که مینشینم او هم کنار من مینشید ولی در خواب انگاری سالهاست که من این حیوان را دارم و مث عصوی هز خانواده هست برایم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعبیر خواب شما میتواند نشان بر خوبی داشته باشد و احتمالا بر این تعبیر است که شما بر دشمنان خود پیروزی کامل پیدا خواهید کرد و انها رام شما خواهند بود به شکلی که از نزدیکان شما برای شما عزیز تر خواهند شد اما توجه کنید که که ذات دشمن همیشه به یک شکل نیست .
   سربلند و پیروز باشید.

 5. فیروزه

  سلام من خواب دیدم یک گاو و یک پلنگ رو از خونمون بردم انداختم تو دریا ولی بعدش پشیمون شدم رفتم دنبال پلنگ و بهش با اشاره گفتم برگرد سمت خونه و اونم با سرعت اومد طرف خونه و خیلی مهربان بود ولی گاو توی گل و ماسه گیر کرده بود نتونست برگرده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب خوابی خیر نیست و می تواند به این معنا باشد که شما دو شخص را کاملا به اشتباه انتخاب خواهید کرد که یکی را از خود دور کنید که برای شما خیر است و کسی که برای شما دشمن است را به خود نزدیک کنید.

   سربلند و پیروز باشید

 6. Arsalan

  با سلام خواب دیدم تعدادی پلنگ و یوز به محل زندگیمان حمله کردن نه خانه شخصی
  ما تعدادی شیر رام داخل حیاط داریم و شیر ها پلنگ ها رو شکار می کنند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما می تواند تعبیری خیر داشته باشد اما خود مفهوم ان خیر نیست و نشان از کسانی دارد که دشمن شما هستند و با یکدیگر درگیر شوند و از ان ها خلاص شوید. بدانید که روابطتان را درست تر انتخاب کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. امیر

  سلام من خواب دیدم ک یک ببر و یک شیر ماده دارن دنبال ینفر میکنن ولی نفهمیدم طرف کیه
  ببره از پشت من اومد یهو دنبالش کرد
  من وقتی متوجه شدم سریع دراز کشیدم و دستمو گذاشتم رو سرم از خاب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر وجود دشمن و ترس از آن را دارید و به دلیل حل نشدن مشکلاتتان در بیداری این خواب را دیده اید و این که در خواب آسیب ندیده اید نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. Farhad

  سلام من خواب دیدم طبقه اخر خونمون چند تا حیوون مثل شیر و پلنگ و پلنگ سیاه دیدم از تو خونه فرار کردم و در خونه رو بستم بعد یه سوسک از بیرون وارد در خونه شد و خابم تموم شد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   آلمان های خواب شما نشان بر وجود دشمن های مختلف و بزرگ دارد و اینکه باید مراقب اطرافیانتان باشد و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید که در برابر دشمن قوی تر باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. محمد

  سلام من خواب دیدم یه پلنگی از کنارم با سرعت فرار میکنه میپره بالا دیواری اطراف کوچه می ره…بدنش رنگ گربه بود .تعحب میکنم میگم پلنگ دیدی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که دشمنی را خواهید دید و احساس خطر را حس خواهید کرد اما برای شما مشکل ساز نخواهد بود.سربلند و پیروز باشید.

 10. مجتبی پاک نژاد

  سلام من خواب دیدم در جنگلم و یوزپلنگی دنبال یک گراز میکنه اما اونو نمیگیره و خسته میشن و می ایستن، تعبیرش؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خواب شما نشان بر این است که شما از موضوعی هراسان هستید و اینکه شما ناخوداگاهتان تصورات جسد و گریخت را به شما نشان داده است. و اینکه یوزپلنگ نشان از دشمنی است که
   قسد فریب شما را دارد شما را از لحاظ روحی و جسمی و مالی ضعیف کمد که این نرسیدن بهتر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. raika

  سلام من خواب یه پلنگ مادر تو خوابم دیدم که دوتا توله ی ارام داشت .گذاشت من از توله هاش مراقبت کنم .بغلشون کردم و تو ی سبد گذاشتمشون و اونا خوابیدن.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی دارد و اینکه دشمنی باشما دوست خواهد شد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. ملیکا

  سلام من تو خوابم یه پلنگ سیاه یا همون جگوار دیدم که باهام مثل یه دوست مهربون بود و ازم در مقابل یه پلنگ دفاع کرد! این ینی چی؟ من از اون پلنگ خیلی ترسیدم ولی از پلینگ سیاه نه تنها نترسیدم بلکه آرامش گرفتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پلنگ امده است که وقتی پلنگ در خواب می بینیم خودمان بهتر می توانیم بفهمیم که چه کسی در زندگی ما همچین قدرتی دارد که به شکل پلنگ در خواب ما ظاهر می شود اما به طور کلی پلنگ در خواب دشمنی است که گذشت و مردانگی هم دارد و چه بسا وقتی بر ما چیره شود بدون رساندن آزار بگذرد و پی کار خودش میرود.و باید توجه داشته باشید گول ارام بودن یکسری افراد را نخورید.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. Z

  من خواب دیدم در یک روستا وقتی با یک ماشین از اونجا رد می شدم پلنگ.شیروببر کنار هم نشسته بودند و من بخاطر اونا فرار می کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر وجود دشمنان بزرگ است که در زندگی با آنها روبرو خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. پرنیا

  سلام ، من خواب دیدم در کمال آرامش در خانه کنارمان یک پلنگ است و کاری با ما ندارد ، در خواب حس کردم که میخواد به من حمله کنه و کمی ازش دور شدم و رفتیم توی اتاق، ناگهان دیدم داره میدوعه سمت ما
  توی خواب زورم بهش رسید و درو سریع بستم ولی همچناان خودشو به در میزد که داخل بیاید
  ولی بعدش اروم شد و همانجا نشست!!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که پلنگ در خواب های مانشان از دشمنی بسیار قوی است و اینکه شما در خواب خود بر آن چیره شده اید به این معنا می تواند باشد که شما در ان دشمنی که دارید را به شما گزند نخواهد زد اما باید سعی بر دور کردن آن بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. منصور

  سلام . خواب دیدم خانه ای داریم مشرف به کوه و جنگل. با مادرم در حیاط بودیم البته مادر دورتر از من ایستاده بودچند جانور که بنظرم پلنگ یا یوزپلنگ و چند غلاده حیوان گوشتخوار که دقیقا یادم نیست رو از جلوی درب خانه میبینم تکه گوشت هایی در دست دارم که برایشان پرت میکنم و آنها می آیند و میخورند که ناگهان درب منزل را که میخواهم ببندم متوجه میشم زبانه درب خراب است و با کوچکترین فشار درب باز میشود. تکه چوبی بر میدارم و پشت درب منتظرم که بیایند از زیر درب پاهایشان را میبینم که ناگهان درب را باز میکنند و بعد از خواب پریدم . البته فکر کنم من بر روی سر یکی از حیوانات نشستم و با چوب سرش را زدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که پلنگ در خواب های ما دشمنی است بسیار قوی و باید بدانید که در تعبیر آن برای شما به اینصورت امده است که شما در اینده ای نزدیک به کسی که دشمن شماست با اگاهی دوست خواهید شد و این برای شما خیر نیست و باید بسیار مراقب باشید و بدایند که این کار ممکن است سبب آن شود که شما نتوانید ایشان را از خود دور کنید.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 16. نرگس

  سلام. خواب دیدم در یه مکان متروکه دو عدد پلنگ مشکی بودند که ترس زیادی داشتم. برای پیدا کردن غذا و لوازم گرم کننده مجبور بودم از آنجا به خانه روبه رو برم که دو تا شیر دنبالم کردند ولی پلنگ ها از من محافظت کردند و آنها فرار کردند. در آخر دیدم دارم به بچه پلنگ غذا میدم و اون کاملا رام بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   هر کس به نظر ما بزرگ و قدرتمند باشد و ما برای او احترام قائل باشیم یا از او بترسیم و یا به کرم و بخشش او چشم داشته باشیم در خوابهای ما به شکل شیر یا پلنگ ظاهر می شود خیلی کسان ممکن است در این لیست قرار بگیرند از جمله پدر که به او احترام می گذاریم و تا کوچک هستیم از او می ترسیم و در نوجوانی او را از همه مردان عالم بزرگتر و مقتدرتر می انگاریم.
   وقتی پلنگ در خواب می بینیم خودمان بهتر می توانیم بفهمیم و مشخص کنیم که چه کسی در زندگی ما چنین هیمنه و قدرتی دارد که به شکل پلنگ در خواب ما ظاهر می شود اما به طور کلی پلنگ در خواب دشمنی است که گذشت و مردانگی هم دارد و چه بسا وقتی بر ما چیره شود بدون رساندن آزار بگذرد و پی کار خویش برود.و باید توجه داشته باشید گول ارام بودن یکسری افراد را نخورید.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. احمد عاجلو

  من خواب دیدم بچه پلنگ رو بغل میکنم و بوس میکنم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما با دشمنانتان میتوانید مهربان باشید و ارتباطتان را حفظ کنید که این امر هم خوب است و هم بد .
   سربلند و پیروز باشید .

 18. نرگس

  سلام . من خواب دیدم چندتا پلنگ یهو تو حیاطمون اومدن وما قصد داشتیم که ازشون فرار کنیم ولی اونا پشت سر ما نیومدن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   نمونه خواب شما در دفعات گوناگون تعبیر شده است جواب خوابتان را در آنها بیابید.
   با تشکر

نظر خود را بیان کنید