تعبیر خواب ببر

دیدن ببر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ببر در خواب چیست؟

تعبیر حمله ببر به انسان چیست

ببر در خواب یک حیوان استثنایی است که تعابیر مربوط به حیوانات و درندگان دیگر درباره او صدق نمی کند زیرا این حیوان درنده و عظیم الجثه و در عین حال قشنگ و دوست داشتنی در خواب دشمن است اما دشمنی قوی و کریم. دشمنی که شما به هیچ وجه توان مقابله و رو یارویی با او را ندارید اما همین دشمن کریم و مهربان و باگذشت است و چنانچه بر شما چیره شود بدون وارد آوردن آسیب کلی از شما می گذرد و پی کار خود می رود.


معبران عموما درباره ببر تعریفی این چنین دارند: اگر در خواب ببینید که با ببر رو به رو قرار گرفته اید خواب شما خبر می دهد که در آینده با چنین دشمن قوی پنجه برخورد می کنید که گیج و متحیر می مانید و نمی دانید در مقابل او چه موضعی بگیرید.

اگر در خواب دیدید که با ببر می جنگید با دشمنی دارای خصوصیات نقل شده در بالا دست و پنجه نرم می کنید و الزاما درگیر می شوید.

اگر در خواب ببر به شما حمله کند مورد تجاوز دشمن قرار می گیرید و چنانچه از پیش روی او بگریزید ایمن می شوید زیرا فرار از مقابل ببر ایمنی تعریف شده و اگر ببر را فراری دهید پیروز خواهید شد.

پوست ببر در خواب مالی است که بدون زحمت و تلاش بدست می آید و چنانچه در خواب ببینید پوست ببر گسترده و روی آن نشسته اید پول به شما می رسد که خیالتان را راحت می کند و برای سال های آینده تامین خواهید یافت.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پلنگ | تعبیر خواب شیر

☺ تعبیر خواب «ببر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ببر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

24 دیدگاه

 1. آزیتا ترکمان

  سلام. خواب دیدم 3 ببر بزرگ در خانه ما راه می روند و من شدیدا از آنها می ترسم. از همسرم می خواهم انها را بیرون کند اما انگار او نمی ترسید و فکر می کرد به ما اسیب نمی زنند. البته ببرها خیلی ارام بودند اما من کلا از تماس با حیوانها می ترسم و در خواب هم از تماس با انها و از فکر اینکه نکنه حمله کنن می ترسیدم و سعی در بیرون کردنشان داشتم که دیگه به گمانم بیدار شدم. لطفا تعبیرش رو بهم بگید. سپاس گذارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ببر نشان بر وجود دشمن های بزرگی است که شما توان مقابله با آنها را ندارید و اینکه برعکس شما همسرتان از اعتماد به نفس بالایی در برابر دشمنانش و یا مخالفانش دارد و اینکه آسیب ندیده اید نشان بر نیکی دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. متین

  سلام . من اواسط شب و قبل از اذان صبح این خواب و دیدم . خواب دیدم در خانه ای که آشنا است برایم ابتدا باخانواده م و یک پسر بچه زندگی میکنم و بعدخانه شلوغ می شود از فامیل و حتی اعضایی از خانواده مثل مادربزرگم که در این دنیا وجود ندارد . جای جای این خاته پراز ببر است که همگی خوابن و این ببرها را همان پسربچه در خانه اورده است که چون عزیزی از عزیزانم است قدرت حرف زدن به او را مبنی براینکه حتی بپرسم چرا این ببرهارا به خانه اورده است ندارم . ولی ان ببرهارا به یک خانم از اعضای فامیل نشان می دهم و اونیز با من هم عقیده می شود که وجود ببرها در خانه بی احتیاطی محظ است و آنها حیوانات وحشی هستند و هر آن قدرت حمله دارند . جایی هم در اتاق میبینم که همه جمعند مادربزرگمم که فوت کرده با ببر هم آغوش است . به ناگاه که از خواب می پرم ناله های پسری را می شنوم که فکر میکنم طعمه گرگ شده . نکته جالبش این است که در اواسط شب حالا صدای چه بوده که برایم به صورت ناله پسربچه می آمده را شنیدم.ممنون می شوم تعبیر کنید . با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ببر آمده است که دشمنی قوی و بزرگ است که دور بودن از دشمنانتان را هشتار می‌دهد تا آسیب نبینیدو اینکه دیدن ببر در خواب نشان بر این است که مشکلات بزرگی در بیداری داشته باشید که در توان آن عاجز هستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. Samira. Tv

  تعبیر خواب طاووس و جوجه هایش پرهای بسته و پلنگ سیاه و بزرگی بهشون حمله میکنه، جوجه هاشو یکی یکی میخوره ولی با من و بچم کاری نداشت فقط نگاهمون کرد موقع حمله

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این نشان است که دشمنی از شما خیری و مالی را میکاهد اما به خانوادتان آسیب نمیرساند.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. سید جواد

  با خانواده به خانه عمویم در روستا رفتیم ولی در باغ جلوی خانه پر از حیوانات درنده بود ما سریع به داخل خانه رفتیم و من فریاد میکردم تا آنها دور بماندد و به خانه نزدیک نشوند ولی یک ببر ناغافل داخل خانه آمد و چنگ و دندان نشان نداد انگار که اشتباهی آمده باشد ،من لگدی به او زدم و او گریخت و در را بستیم.
  از انسان ها فقط خانواده خودم را در خواب و در خانه دیدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ببر آمده است که نشان بر این دارد که دشمنی قوی و کریم مواجهه خواهید شد و اینکه در حیرت خواهید بود که چگونه با او مقابله کنید و اینکه شما او را از خود دور کرده اید نشان بر دفع دشمنی بزرگ است و نیک است.
   و نشان می‌داد که اعتماد به نفستان برای برابری با مشکلات بالا است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. راشل

  سلام
  من خواب دیدم که تو یه قرعه کشی ببر برنده شدم و تو خونه ی مادر بزرگمون بودیم . پدر و مادرم ببر رو بردن دکتر و وقتی برگشتن گفتن تا چند ساعت دیگه می میره . ببره نارنجی و با خط های سیاه بود و شکمش هم سفید بود . وقتی که پدر و مادرم گفتن می میره اون دراز کشیده بود و من هم کنارش . چند ساعت گذشت و ببر هنوز رنده زنده بود درضمن اون ببر خیلی مهربود و اصلا هم وحشی نبود درضمن من سال ببر به دنیا اومدم
  و ۹ سالمه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما و خانوادتان به دشمنان به ظاهر دوستتان کمک خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. Elahe

  سلام، من خواب دیدم ب همراه دو نفر داریم از ی کوچه تاریک رد میشیم ک یهو متوجه شدیم پشت سرمون شیر و پلنگ و ببر سیاه هست و بهمون حمله کردن ماهم با سرعت فرار میکردیم ولی من هی وسط راه کم میاوردم و اون دو نفر ازم میخواستن ک سریعتر بدوام و بلاخره ب یجا رسیدیم من رفتم بالای ی سکو وایسادم اون حیوونا رفتن سراغ اون دو نفر ولی متوجه شدیم ک اون ببر سیاه مراقب ما بوده نمیزاشته شیر و پلنگ ب ما صدمه بزنن خلاصه ک مردم اومدن و مارو نجات دادن، میخواستم ببینم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر وجود دشمنانی است که نیت به اسب رساندن شما دارند و اینکه در مقابل دشمنانتان دشمنی قوی تر و بزرگ و اما کریم که در حالی که می‌توان از همه بدتر باشد در زمانی که خودش نیت به خوب بودن دارد می‌تواند به اطرافیانش رحم کند و این نیک است و نجات پیدا کردن از دست دشمن نشان بر پیروزی است و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. عبدالحسن

  سلام من خواب دیدم که در جنگل با مادرم در خونه ای زندگی میکنیم و در لبه پله وایسادم دیدم 30 40 تا پله پایین تر یه ببری داره نعره میکشه و داره میره بعد من هم اداشو دراوردم و نعره میکشیدم و یهو دیدم ببر به من نگاه کرد و یه نعره وحشتناک کشید و شروع کرد به بالا اومدن از پله منم دویدو به سمت خونه به مادرم گفتم ببر داره میاد و درو ببند و درو بستیم و من فرار کردم به خونه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما بر این صورت است که شما در موقعیت کاری مناسبی قرار خواهید گرفت و اینکه در این بین دشمنی بر شما وارد خواهد شد که قدری رحم به دل دارد ولی شما او را تحریک خواهید کرد موجب این خواهید شد که به شما آسیب برساند و فرار شما نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. SLAL

  سلام و احترام
  در خواب بعد از طلوع آفتاب دیدم که در یک رستوران نشسته ام کنار پنجره منتظر غذا بودم. در یک میز تنها. تعدادی از آشنایان در میز پشت سر من بودند. ناگهان بیری وارد شد و فقط به سمت من حمله کرد. در عالم خواب پتویی که در کنارم بود را روی سرم کشیدم تا در امان باشم ولی ببر بی مهبا حمله می کرد برای رهایی به سمت پنجره رفتم و از داربست انجا در وضعیت متزلزل ایستادم در حالیکه برای جلوگیری از افتادن پنجره را گرفته بودم هر از چند گاهی ببر به سمت پنجره حمله می کرد و برمی گشت و من با هر بار حمله در وضعیت متزلزل تری قرار می گرفتم و به فکر پرت کردن خودم به سمت زمین .کمک می خواستم در لحظات آخر چند نفر از کارکنان رستوران که ببر با انها اشنا بود وی را به سمت آشپزخانه هدایت کردند.
  تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران ببر دشمنی است قوی که بعضی اوقات بی رحم است و گاهی از کنار طعمش رد خواهد شد و این خواب شما نشان بر فردی دارد که شما با آن درآمدی مشترک دارید احتمالا که می‌خواهد به شما ضربه بزند اما اطرافیانتان از شما حمایت خواهند کرد و از این امر جلو گیری به عمل خواهند آورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. سینا

  سلام من خواب دیدم در جلوی خونمون شیر و‌پلنگ هستن و‌زندگی‌ ‌میکنن و من حتی نمی تونم برم بیرون و همیشه از پنجره نگاشون میکنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که به این تعبیر می تواند باشد که شما در اینده ی نه چندان درو با اشخاصی اشنا خواهید شد که بسیار شخصیت های قوی دارند و برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. كوروش

  سلام من خواب دیدم پلنگی که له عنوان حیوان خونگی مامان بزرگم نگه داری میشد ابتدا گازم گرفت بعد با هم دوست شدیم بعد عشق بازی کردیم و باهام حرف زد بعد مامان بزرگم که خونه اومد سر یه موضوع دیگه باهام دعوا کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر پلنگ در خواب به معنای دشمن میتواند باشد و با این خواب که شما دیده اید تطابق دارد از همین رو میتوان گفت که شما کسی در نزدیکانتان دارید که خیر شما را نمیخواهد و ممکن است که ایشان به نوعی مرتبط به مادربزرگتان باشد و جنگ و دوستی داخل خواب هم اشاره ای به چیرگی و شکست شما به دشمنتان دارد .
   پس بسیار اگاه باشید و همه را دوست نپندارید.
   تعبیر خواب پلنگ با ببر متفاوت است و تعبیر خواب زیر را نیز مطالعه کنید.
   تعبیر خواب پلنگ آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 11. علی

  خواب دیدم حیوانات وحشی مثل گرگ و پلنگ و……در شهر به صورت گله ای از میان مردم رد میشوند و گاه به مردم دندان نشان میدهند و پنجه می اندازند .لطفا تعبیر آن را بفرمایید.

 12. سیامک .م.

  سلام ..تا به حال چندین نفر متفاوت در مقاطع زمانی مختلف خواب دیده اند که من را به صورت ببری نر بزرگ وقوی در خواب دیده اند ودر خواب کاملا یقین داشته اند که آن ببر من هستم اما آسیبی به آنها نزده ام وفقط قدرت وبزرگی وغرش خودم را به رخ آنها کشیده ام ودر یک مورد یکی از آنها را در خواب از دست چندین دشمن نجات داده بودم ودشمنانش رو کشته بودم ونکته مهم انست که آن افراد را از صمیم قلب دوست داشته ام ودارم وهبچ زمینه کینه ودشمنی در میان نبوده هرگز …. وجالب اینکه خودم هم چندین بار در خواب دیدام که ببری بزرگ وقوی هستم وبر فراز صخره ایی نظاره گر جنگلی بزرگ وبا صفا هستم وجالب اینکه خیلی زیاد به ببر علاقه دارم وحیوان محبوبم هست میتوانید تعبیر این خوابها را بفرمایید

 13. پوریا

  سلام من دومین باریه که این خوابو میبینم و خواب دیدم که به ببر بزرگ و سفید با خط های سیاه جلوی در خونمون وایساده تو دوتا خواب هم من اول خیلی میترسم و ازش فرار میکنم و اون دنبالم میاد ولی کم کم متوجه شدم که اون نمیخواد به من عاصیب بزنه بلکه منو دوست داره دقیقا مثل یه حیوان دست آموز به من محبت میکنه تو این خواب دیشبم باهم اومدیم خونه و من سرمو گذاشتم رو بدنش و خوابیدم

 14. مرضیه

  اگرخواب ببینید ببر درساختمان شماست،بیاییدازش بترسید،بعدبیادجلو دراغوشش بگیری ببوسیش وبعدبره تعبیرش چیه،

نظر خود را بیان کنید