تعبیر خواب ببر

دیدن ببر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ببر در خواب چیست؟

تعبیر حمله ببر به انسان چیست

ببر در خواب یک حیوان استثنایی است که تعابیر مربوط به حیوانات و درندگان دیگر درباره او صدق نمی کند زیرا این حیوان درنده و عظیم الجثه و در عین حال قشنگ و دوست داشتنی در خواب دشمن است اما دشمنی قوی و کریم. دشمنی که شما به هیچ وجه توان مقابله و رو یارویی با او را ندارید اما همین دشمن کریم و مهربان و باگذشت است و چنانچه بر شما چیره شود بدون وارد آوردن آسیب کلی از شما می گذرد و پی کار خود می رود.


معبران عموما درباره ببر تعریفی این چنین دارند: اگر در خواب ببینید که با ببر رو به رو قرار گرفته اید خواب شما خبر می دهد که در آینده با چنین دشمن قوی پنجه برخورد می کنید که گیج و متحیر می مانید و نمی دانید در مقابل او چه موضعی بگیرید.

اگر در خواب دیدید که با ببر می جنگید با دشمنی دارای خصوصیات نقل شده در بالا دست و پنجه نرم می کنید و الزاما درگیر می شوید.

اگر در خواب ببر به شما حمله کند مورد تجاوز دشمن قرار می گیرید و چنانچه از پیش روی او بگریزید ایمن می شوید زیرا فرار از مقابل ببر ایمنی تعریف شده و اگر ببر را فراری دهید پیروز خواهید شد.

پوست ببر در خواب مالی است که بدون زحمت و تلاش بدست می آید و چنانچه در خواب ببینید پوست ببر گسترده و روی آن نشسته اید پول به شما می رسد که خیالتان را راحت می کند و برای سال های آینده تامین خواهید یافت.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پلنگ | تعبیر خواب شیر

تعبیر خواب «ببر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ببر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

10 دیدگاه

 1. سلام و احترام
  در خواب بعد از طلوع آفتاب دیدم که در یک رستوران نشسته ام کنار پنجره منتظر غذا بودم. در یک میز تنها. تعدادی از آشنایان در میز پشت سر من بودند. ناگهان بیری وارد شد و فقط به سمت من حمله کرد. در عالم خواب پتویی که در کنارم بود را روی سرم کشیدم تا در امان باشم ولی ببر بی مهبا حمله می کرد برای رهایی به سمت پنجره رفتم و از داربست انجا در وضعیت متزلزل ایستادم در حالیکه برای جلوگیری از افتادن پنجره را گرفته بودم هر از چند گاهی ببر به سمت پنجره حمله می کرد و برمی گشت و من با هر بار حمله در وضعیت متزلزل تری قرار می گرفتم و به فکر پرت کردن خودم به سمت زمین .کمک می خواستم در لحظات آخر چند نفر از کارکنان رستوران که ببر با انها اشنا بود وی را به سمت آشپزخانه هدایت کردند.
  تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران ببر دشمنی است قوی که بعضی اوقات بی رحم است و گاهی از کنار طعمش رد خواهد شد و این خواب شما نشان بر فردی دارد که شما با آن درآمدی مشترک دارید احتمالا که می‌خواهد به شما ضربه بزند اما اطرافیانتان از شما حمایت خواهند کرد و از این امر جلو گیری به عمل خواهند آورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سلام من خواب دیدم در جلوی خونمون شیر و‌پلنگ هستن و‌زندگی‌ ‌میکنن و من حتی نمی تونم برم بیرون و همیشه از پنجره نگاشون میکنم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که به این تعبیر می تواند باشد که شما در اینده ی نه چندان درو با اشخاصی اشنا خواهید شد که بسیار شخصیت های قوی دارند و برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. كوروش در

  سلام من خواب دیدم پلنگی که له عنوان حیوان خونگی مامان بزرگم نگه داری میشد ابتدا گازم گرفت بعد با هم دوست شدیم بعد عشق بازی کردیم و باهام حرف زد بعد مامان بزرگم که خونه اومد سر یه موضوع دیگه باهام دعوا کرد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر پلنگ در خواب به معنای دشمن میتواند باشد و با این خواب که شما دیده اید تطابق دارد از همین رو میتوان گفت که شما کسی در نزدیکانتان دارید که خیر شما را نمیخواهد و ممکن است که ایشان به نوعی مرتبط به مادربزرگتان باشد و جنگ و دوستی داخل خواب هم اشاره ای به چیرگی و شکست شما به دشمنتان دارد .
   پس بسیار اگاه باشید و همه را دوست نپندارید.
   تعبیر خواب پلنگ با ببر متفاوت است و تعبیر خواب زیر را نیز مطالعه کنید.
   تعبیر خواب پلنگ آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 4. خواب دیدم حیوانات وحشی مثل گرگ و پلنگ و……در شهر به صورت گله ای از میان مردم رد میشوند و گاه به مردم دندان نشان میدهند و پنجه می اندازند .لطفا تعبیر آن را بفرمایید.

 5. سیامک .م. در

  سلام ..تا به حال چندین نفر متفاوت در مقاطع زمانی مختلف خواب دیده اند که من را به صورت ببری نر بزرگ وقوی در خواب دیده اند ودر خواب کاملا یقین داشته اند که آن ببر من هستم اما آسیبی به آنها نزده ام وفقط قدرت وبزرگی وغرش خودم را به رخ آنها کشیده ام ودر یک مورد یکی از آنها را در خواب از دست چندین دشمن نجات داده بودم ودشمنانش رو کشته بودم ونکته مهم انست که آن افراد را از صمیم قلب دوست داشته ام ودارم وهبچ زمینه کینه ودشمنی در میان نبوده هرگز …. وجالب اینکه خودم هم چندین بار در خواب دیدام که ببری بزرگ وقوی هستم وبر فراز صخره ایی نظاره گر جنگلی بزرگ وبا صفا هستم وجالب اینکه خیلی زیاد به ببر علاقه دارم وحیوان محبوبم هست میتوانید تعبیر این خوابها را بفرمایید

 6. پوریا در

  سلام من دومین باریه که این خوابو میبینم و خواب دیدم که به ببر بزرگ و سفید با خط های سیاه جلوی در خونمون وایساده تو دوتا خواب هم من اول خیلی میترسم و ازش فرار میکنم و اون دنبالم میاد ولی کم کم متوجه شدم که اون نمیخواد به من عاصیب بزنه بلکه منو دوست داره دقیقا مثل یه حیوان دست آموز به من محبت میکنه تو این خواب دیشبم باهم اومدیم خونه و من سرمو گذاشتم رو بدنش و خوابیدم

 7. مرضیه در

  اگرخواب ببینید ببر درساختمان شماست،بیاییدازش بترسید،بعدبیادجلو دراغوشش بگیری ببوسیش وبعدبره تعبیرش چیه،

نظر خود را بیان کنید