تعبیر خواب تصادف

دیدن تصادف در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تصادف در خواب چیست؟

تصادف کردن در خواب نشانه چیست

تصادف اتومبیل در خواب می تواند نشانگر عدم اعتماد به نفس باشد. شاید شما در حال از دست دادن چیزی از جمله شغل، رابطه، خانه یا جنبه های دیگر زندگی تان هستید.

به طور کلی دیدن تصادف در خواب به عنوان یک عامل هشداردهنده تلقی می شود. تصادف اتومبیل در خواب می تواند نشان دهد که افراد دیگر سریع تر از شما در محل کار پیش می روند.

اگر در خوابی که دیده اید ماشین به یک سگ یا گربه برخورد کرده، این می تواند زمان های چالش برانگیز در آینده را نشان دهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب ماشین

تعبیر خواب تصادف با ماشین

علامه مدنی میگوید: چنان چه مشاهده کردی نوزادی با ماشین تصادف می کند و دچار خونریزی شدید از تمام قسمت ها می شود به این معنا است که دچار مشکلات فراوانی خواهید شد که برای هیچکدام از آن ها تا مدت طولانی راه حل مناسبی پیدا نخواهید کرد.

اگر دیدی بچه ای بخاطر این حادثه جان می بازد و از نزدیک شاهد این اتفاق تلخ هستی نشانه آن است که تغییر و تحولی منفی یا ناخوشایند در زندگی شما روی خواهد داد که موجب می شود عصبی دلگیر و غصه دار شوید.


تعبیر خواب تصادف با وسیله نقلیه

علامه طباطبایی میگوید: اگر خواب دیدی بچه ای با ماشین تصادف می کند ولی هیچ آسیبی به او نمیرسد و دوباره بر می خیزد به این تعبیر است که یک حادثه ی نه چندان مهم در اطراف شما رخ خواهد داد که زیانی به شما وارد نمی سازد ولی می تواند باعث پریشان شدن شما شود.

اگر کسی خواب ببیند با وسایل نقلیه ای مثل موتور سیکلت تصادف می کند و جان میدهد می تواند به یک علامت باشد و آن هم بد شانسی و یا شکست سنگین در زمینه ی عشق است.


تعبیر خواب تصادف در کتاب جامع تغبیر خواب

تعبیر خواب زخمی شدن در تصادف: اگر کسی در خواب دید که تصادف کرده و مجروح شده است تعبیرش گرفتاری و بدبختی است. ولی با دادن صدقه و توکل بر خداوند برطرف خواهد شد.

تعبیر خواب تصادف ماشین با آدم: تصادف با اتومبیل گرفتاری و مشکل بزرگ است.


تعبیر خواب تصادف در کتاب سرزمین رویاها

تعبیر خواب تصادف اتومبیل نشانه رسیدن پول برای خواب بیننده است.

اگر فردی در خواب ببیند که با اتومبیلی تصادف کرده و اتومبیل واژگون می شود ولی وی جان سالم به در می برد بهتر است از رقیب بپرهیزد. گرفتاری ومشکل بزرگ به وجود می آید.


تعبیر خواب تصادف در کتاب فرهنگ تفسیر رویا

تصادف کردن: اضطراب، مجازات کردن خود یا پرخاش به خود. اغلب اوقات هشداری است که به رویابین می‌گوید مراقب رفتارش باشد، چون ممکن است به موقعیت‌های خطرناکی منتهی شود.

بسیاری از مردم نگران رویاهایی هستند که در آن‌ها تصاویری از تصادف و زخمی‌ شدن وجود دارد، اما تحقیقات نشان می‌دهد که این رویاها لزوما پیش بینی حادثه‌ ناگواری در آینده نیستند. هر چند بعضی از افراد واقعا رویاهایی را که پیش بینی رویدادهای آینده است می‌بینید.

تصادف با اتومبیل: احتمال تعارض و برخورد عقاید رویابین با شخص دیگری، رفتار سهل انگارانه و بی‌احتیاط که به ایجاد مشکلی در یک رابطه عاطفی منجر می‌شود، ملاقاتی آزارنده یا درگیری، رانندگی بی احتیاط رویابین در عالم بیداری.

وسیله نقلیه دچار سانحه شود: شکست خودخواسته، شاید به دلیل اجتناب از استرس، مسئولیت و یا تغییراتی که در صورت پیروزی نصیب رویابین می‌شود، ترس از شکست، شکست در روابط عاطفی، مشاجره که اگر مثلا با رییستان باشد منجر به سانحه‌ای ناگوار برای شما خواهد بود. گهگاه این رویا می‌تواند اخطاری برای فروپاشی روانی یا جسمانی نیز باشد.


تعبير خواب تصادف به روايت آنلی بیتون

 1. اگر خواب ببینید تصادف کرده اید، نشانه اخطاری جدی برای شماست تا حدی از هر گونه سفر حذر کنید. زیرا زندگی شما به خطر خواهد افتاد.
 2. اگر خواب ببینید تصادفی در حال اتفاق افتادن است، دلالت بر آن دارد که شما با تمام توان برای رسیدن به هدفی تلاش خواهید کرد که افراد دیگری نیز برای رسیدن به همان هدف تلاش می کنند ، اما آنها پیروز نمی شوند و ثروت خود را در این راه از دست می دهند، و شما به خواسته خود خواهید رسید.

☺ تعبیر خواب «تصادف» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تصادف» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

 1. عبدالرضا آذرمند

  سلام دریک خواب دعوت به مراسم عروسی شده بودم البته شلوغی رو دیدم ولی عروسی و مراسم رو خیر دومرحله ماشین باجناق هایم راقرض گرفتم یکیش خو به خود راه افتاد و تصادف های بسیاری کرد و ماشین دوم رو خودم پشت فرمون بودم که با خودرویی تصادف کردم ایستادم یه خودرو دیگر آمد با قصد و غرض سرتا سر ماشین رو خط انداخت و دعوا شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما به معنای داشتن تعبیر نیست و می تواند به این معنا باشد که شما از شکست در اینده ترس دارید و از این رو این خواب را دیده اید و نباید از بابت آن نگران باشید و باید بدانید که سرنوشت شما به دست شما ست و اگر هم دیگران در ان تداخلی ایجاد کنند باز هم شما باید به مسیر خود ادامه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Zahra

  سلام خواب دیدم از این دره با ماشینم افتادم پایین
  ولی کسی متوجه ی من نشد مادرم و خواهرم دنبالم میگشتن روحم رفت باهشون صحبت کرد میگفتم تصادف کردم برید منو پیدا کنید همه جام درد میکرد ولی بدنم سالم بود اونا منو نمیدن و صدام نمیشنیدن دیگه از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض شود که به احتمال زیاد این خواب شما کابوس است و نباید از ان نگران شوید و از طرف دیگر هم حتما صدقه بدهید که انشالله اگر هم مشکلی باشد ختم به خیر گردد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. حسین فتوحی

  خواب دیدم باماشین افتادم توآب خودم تورودخونه پرار اب گل الود افتادم ولی ماشینم هیچی نشد ازردخانه اومدم بیرون باماشین دیگه داشتم میرفتم یکی راهمو ازقصد برید باهاش تصادف کردم بادوتا ماشین تصادف کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب نشان از مشکلی است که در اینده ممکن است برای شما پیش بیاید اما باید بسیار اگاه باشید و حتما صدقه بدهید که انشالله برطرف شود.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید