تعبیر خواب غذا دادن به مرده

دیدن غذا دادن به مرده در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن غذا دادن به مرده در خواب چیست؟

تعبیر خواب غذا دادن به مرده

تعبیر خواب غذا دادن به مرده

غذا دادن به مرده از جمله خواب های متداولی است که برای هر کسی اتفاق افتاده و افراد بسیاری را در پی تعبیر این خواب کشانده است. بسیاری از معبرین تعبیر خواب غذا دادن به مرده را نیکو دانسته و ان را به معنای برکت و افزلیش رزق و روزی دانسته اند. به عقیده معبرین همان اندازه که خواب غذا دادن به مرده دارای تعبیر نیکویی می باشد خواب غذا گرفتن از دست مرده نیز دارای تعابیر نیکویی بوده خصوصا اگر با گرفتن غذا از دست فرد متوفی و خوردن آن حس خوشایندی به بیننده خواب دست دهد. امروز در این مطلب از آلامتو به تعبیر خواب غذا دادن به مرده از نگاه معبرین برجسته اسلامی پرداخته و برای شما عزیزان تهیه و تنظیم نموده ایم. امید است مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته و مفید و موثر واقع گردد.

 

تعبیر خواب آنلاین رایگان


تعبیر خواب غذا دادن به مرده ابن سیرین

تعبیر خواب غذا دادن به مرده از دیدگاه ابن سیرین افزایش رزق و روزی و برکت در مال بیننده خواب خواهد بود. به طور کلی مشاهده غذا خوردن مرده در خواب نیکو بوده و تعابیر خوبی برای آن عنوان شده است. چنانچه بیننده خواب ببیند که برای اقوامی که مرده است لقمه گرفته و به او غذا می دهد حاکی از مال حلال بوده و بشارت می دهد که در آینده ای نه چندان دور از جایی که انتظارش را نداشته مالی به بیننده خواب خواهد رسید.


تعبیر خواب غذا دادن به مرده از نظر معبرین بزرگ

منوچهر تهرانی: تعبیر خواب غذا دادن به مرده از نظر از نگاه منوچهر تهرانی دارای تعبیر نیکویی بوده و دیدن چنین خوابی را نشانه برکت در زندگی بیننده خواب و کسب روزی حلال دانسته اند. خصوصا اگر غذا دارای طعم خوبی بوده و حس خوشایندی با خوردن ۀن به وجود آید.

جابر مغربی: در تعبیر غذا دادن به مرده جابر مغربی می فرماید: اگر بیننده خواب ببیند که متوفی غذایش را خورده است نشان دهنده افزایش قیمت آن غذا در دنیای بیداری خواهد بود.

حضرت دانیال (ع): تعبیر غذا دادن به مرده از دیدگاه حضرت دانیال (ع) نیز به جزئیات خواب مرتبط بوده و فرموده اند: چنانچه بیننده ببیند که مرده از ظرف غذای ایشان غذا می خورد نشان دهنده عدم توانایی بیننده خواب در تامین مایحتاج زندگی خود خواهد بود. دیدن مرده ای که در خواب غذا خورده و از غذای خود راضی بوده و حس خوشایندی دارد بیانگر این است که متوفی در زندگی واقعی خویش به دیگران خیر رسانده و همواره به انجام امور خیر مشول بوده است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب حرف زدن با مرده

تعبیر خواب غذا دادن به مرده


تعبیر خواب غذا دادن به پدر و مادر مرده

تعبیر خواب غذا دادن به پدر و مادر مرده از نظر بسیاری از معبران افزایش رزق و روزی بوده و عنوان نموده اند: چنانچه بیننده خواب در عالم رویا خود را در حال غذا دادن به اقوام، بستگاه، پدر یا مادری که قوت شده است؛ یافت بشارت است که غنی و ثروتمند شده و از هر کسی بی نیاز خواهد شد. به طور کلی رویت غذا در خواب نماد برکت و فراوانی خواهد بود و دادن غذا به مادر و پدر مرده نیز تعبیری از همین نماد خواهد بود.


تعبیر خواب غذا دادن به مرده برای دختر مجرد

تعبیر خواب غذا دادن به مرده برای دختر مجرد به شرایط و ویژگی های بیننده خواب و متوفی مرتبط بوده و برای تعبیر چنین رویایی بایستی تمام جوانب در نظر گرفته شود. چنانچه دختر مجرد غذایی را به متوفی تقدیم نموده و خود از آن نمی خورد نشان دهنده آن است به زودی مالی را از دست خواهد داد. اگر دختر ببیند که فرد فوت شده بسیار گرشنه بوده و هرچقدر غذا می آورد متوفی سیر نمی شود نشان دهنده این است که خداوند مشکلات وو ناراحتی او را بر طرف می نماید. غذا دادن دختر مجرد به مرده در حالی که خود با مرده نشسته و غذا بخورد نیز بیانگر خیر و برکت فراوان در زندگی بیننده خواب خواهد بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بوسیدن مرده

تعبیر خواب غذا دادن به مرده برای زن متاهل

تعبیر خواب غذا دادن به مرده برای زن شوهر دار بستگی به احوالات متوفی در خواب خواهد داشت. چنانچه زن غذایی تازه به فرد فوت شده داده و او خیلی گرسنه بود چنین خوابی برای بیننده خواب بسیار نیکو بوده و به معنای روزی از جانب خداوند متعال است که به زندگی وی برکت داده و ناراحتی بیننده خواب را بر طرف خواهد نمود. ولیکن چنانچه زن به میتی غذا داده و مرده را نمی شناسد و برای او غریبه است نشان می دهد که زن از احساس تنهایی رنج برده و از اقوام و خانواده خود دور شده است.

☺ تعبیر خواب «غذا دادن به مرده» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «غذا دادن به مرده» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


8 دیدگاه

 1. لبیک یا مهدی

  سلام خواب دیدم دختر عموم به یه میت غذا داد تو رو خدا معنیش چیه ؟؟

 2. صوفیا

  سلام من خواب دیدم با مادر بزرگم که فوت شده وهمسرم وخواهراش که دختر خاله هام میشن دور میز نهار نشستیم وقیمه خوشمزه ای میخوردیم دختر خاله م غذا جلو مادر بزرگم برداشت گفت زیاد نخور برات خوب نیست ایم غذا خوشمزه است من ببرم واسه دختر م مادر بزرگم ناراحت شد میخواست بره من نشاندمش کنار خودم بقیه ی غذای همسرم که خودش سیر شده بود دادم به مادر بزرگم گفتم مامان جون این غذا رو بخور تا سیر بشی خوشحال شد شروع کرد به خوردن لطفا تعبیرش رو برام بگید

 3. ندا

  خواب دیدم به مادربزرگم که فوت شده نان پنیر تازه با گردو آوردم بخوره گفت شب یچیز سبک میخام و جوانتر شده بود چروک های صورتش کم شده بود می‌گفت دیگه میتونم غذا بخورم مریض نیستم

 4. بنیامین

  سلام من خواب مادر بزرگم رو دیدم که فوت شده بهش شیرینی میدم و بهش میگم این چند تا رو هم ببره برا داییم و بچه هاش البته اونا زنده اند بعد شیرینی ها رو میخوره و شیرینی هایی رو که گفتم ببر برا داییم رو میزاره تو پلاستیک و میگه اینا هم برا اونا /و زمانی که براش شیرینی میزارم جلوش تعداد شیرینی ها بیشتر شده میشه بگید تعبیرش چیه

 5. یه نفر

  سلام میشه بگید تعییر خواب من چیه … خواب دیدم مادربزرگم که تازه فوت شدن رو هنوز دفن نکردیم و خالم داره هندونه میده به جسدش

 6. نسیم

  من خوابیدم مادربزرگمو روزی که فوت کرده توی قبر میزاریم و بع من و پدرم میگه مقداری نون و غذا برام بیارین که اگه گشنم شد بخورم منم واسش نون آوردم و پدرم هم خیار ولی وقتی گذاشتیمشون مادربزرگم خواب بود و من تو خواب میگفتم تا بیدار شد خودم واسش لقمه میگیرم

 7. علی

  سلام خواب دیدم تو خانه خودم به مرده آبگوشت میدم اونم خورد تعبیرش چیه

 8. جعفر ناظم نژاد

  سلام
  درخواست غذای مرده تعبیر چیه!!
  فقط مرده درخواست نوعی غذا را داشته!!

نظر خود را بیان کنید