تعبیر خواب پدر و مادر یا والدین

دیدن پدر و مادر یا والدین در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پدر و مادر یا والدین در خواب چیست؟

تعبیر خواب پدر و مادر یا والدین

تعبیر خواب پدر و مادر یا والدین

خواب پدر و مادر یا والدین حاکی از احساسات درونی بیننده خواب است که در عالم بیداری قادر به بروز دادن آن ها نبوده و در عالم خواب خود را نشان خواهد داد. رویت خواب پدر در خواب بیانگر جنبه های سازنده، خلاق، با معنی و حمایت خدا است و رویت مادر در خواب نشان دهنده جنبه های پرورشی، باروری و گرم احساسات درونی بیننده خوا خواهد بود. هنگامی که پدر و مادر در خواب رویت گردند نمایانگر خودآگاهی، هوشیاری و تعادل بیننده خواب است که بهبود بهره وری و صلح و آرامش را برای بیننده خواب به همراه خواهد داشت. در این مطلب از آلامتو به بررسی تعبیر خواب پدر و مادر یا والدین از دیدگاه مفسرین برجسته و با توجه به جزئیات خواب خواهیم پرداخت. امید است مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته و مفید و موثر واقع گردد.

 

تعبیر خواب آنلاین رایگان


تعبیر خواب پدر و مادر ابن سیرین

تعبیر خواب پدر و مادر از نظر ابن سیرین تحقق اهداف و آرزوهای بیننده خواب خواهد بود و همچنین می تواند بیانگر شفای بیننده خواب از تمامی بیماری ها بوده و نوید سلامت بیننده خواب را خواهد داد.


تعبیر خواب پدر و مادر امام صادق

رویت خواب پدر از دیدگاه امام صادق دارای تعابیر مثبتی بوده و نمایانگر بخشش و مورد مغفرت قرار گرفتن بیننده خواب خواهد بود. امام صادق (ع) فرموده اند: چنانچه کسی پدر فوت شده اش را در عالم خواب ببیند که وی را بوسیده و از او نگهداری می کند؛ بیانگر ارادت خاص پدر به بیننده خواب خواهد بود.


تعبیر خواب پدر و مادر زنده

تعبیر خواب پدر و مادر زنده با توجه به جزئیات، حالت ها و رفتارهای پدر و مادر می تواند دارای تعابیر متفاوتی باشد که به چند نمونه از آن در ذیل اشاره خواهیم داشت:

 1. چنانچه فرد بیننده خواب پدر و مادر خود را خوشحال و شادمان مشاهده نماید؛ بیانگر روزهای خوش و معاشرت با افراد برجسته بوده و غمگینی و ناراحتی پدر و مادر در خواب نشان دهنده شکست در پروژه و امور محوله برای بیننده خواب خواهد بود.
 2. چنانچه بیننده خواب ببیند که پدر و مادر به خانه اش آمده اند؛ نمایانگر تغییر و تحولات مساعد در زندگی خواهد بود.
 3. چنانچه بیننده در خواب با پدر و مادرش به دعوا پرداخته و دلخوری ایجاد نماید؛ در عالم بیداری موضوعی باعث ناراحتی وی می گردد.
 4. اگر بیننده خواب چیزی را به عنوان هدیه از پدر و مادرش دریافت کند نوید رسیدن مال و ثروت به وی خواهد بود.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب مردن مادر

تعبیر خواب پدر و مادر یا والدین


تعبیر خواب پدر و مادر فوت شده

به طور کلی دیدن پدر و مادر فوت شده در خواب بسته به خواب دارای تعابیر متفاوتی خواهد بود. رویت خواب مادری که از دنیا رفته است نشان از طول عمر بیننده خواب است. به نقل از شیخ طوسی که می فرمایند: چنانچه بیننده خواب پدرش را که به رحمت خدا رفته است را ببیند در حالی که از وی گلایه داشته و ناراحت و دلخور باشد نشان دهنده سختی ها و مشکلات عدیده ای در زندگی بیننده خواب است که ممکن است وی را به دیگران نیازمند سازد.


تعبیر خواب پدر و مادر مرده در خانه

خواب پدر و مادر مرده در خانه نیز از جهات مختلف تعبیر متفاوتی خواهد داشت چنانچه پدر یا مادر فوت شده چیزی را به عنوان هدیه برای فرزندش آورده باشد حاکی از روزهای خوشی است که در آینده ای نزدیک فرا خواهد رسید ولیکن چنانچه پدر و مادر مرده چیزی را به عنوان هدیه نیاورده باشد و چیزی را از فرزندش طلب کند دارای تعبیر مثبتی نخواهد بود چنین خوابی نشان می دهد که فرزند بایستی مراقبت بیشتری از خود بنماید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بوسیدن مرده

تعبیر خواب پدر و مادر شوهر

تعبیر خواب دیدن پدر شوهر و مادر شوهر بسته به حالات فرد متوفی متفاوت است. اگر زنی پدر شوهر فوت شده خود را در عالم خواب خندان ببیند بیانگر رضایت شوهر از وی می باشد و چنانچه ببیند پدر شوهر زنده اش فوت شده نشانه عدم رضایت همسر از وی خواهد بود. دیدن مادر شوهر در خواب به معنای رفع برخی از سوء تفاهمات بوده و بیانگر رسیدن اخبار خوشایند خواهد بود و چنانچه بیننده خواب ببیند که در خواب مادر شوهرش گریه می کند چنین خوابی بشارت دریافت هدیه ای ارزشمند را خواهد داد.

☺ تعبیر خواب «پدر و مادر یا والدین» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پدر و مادر یا والدین» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. سپیده

  سلام
  من دو شب هست خواب میبینم پدر و مادرم باهم نزدیکی میکنند و خوشحال اند

 2. هانا

  خواب دیدم باپدرفوت شده ام به یه کشور دیگه رفتم

 3. سرخی

  این خواب نشان از افکار و احساسات شما در عالم بیداری دارد وقتی به چنین موضوعی بسیار فکر میکنید و آن را در عالم بیداری تجسم می‌کنید طبیعی است که خواب آن را هم ببینید

 4. ناصر

  سلام و وقت بخیر
  من یه مرد متاهل هستم ،خواب دیدم که با رئیس محل کارم که یه دختر مجرد هست ، ارتباط جنسی برقرار کردم و پرده بکارتش شکسته شده و خون ازش بیرون اومده و هر دونفرمون هم خندان و خوشحالیم، اگر تعبیرش را بفرمایید ممنون میشوم

نظر خود را بیان کنید