تعبیر خواب خون بالا آوردن

دیدن خون بالا آوردن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خون بالا آوردن در خواب چیست؟

تعبیر خواب خون بالا آوردن

تعبیر خواب خون بالا آوردن

خون در خواب دلالت بر آلودگی بر گناه بوده و به ویژه اگر بیننده خواب بدن خود را آغشته به خون ببیند. ولیکن ابراهیم کرمانی بر این عقیده است که بیرون آمدن خون از دهان نشانه جنگ و جدال با دشمن خواهد بود. برخی از معبرین نیز خارج شدن خلط خون از دهان را ضرر و زیان مالی دانسته اند. بالا آوردن و استفراغ خون در خواب نشانه ای از بیماری و نزاع و درگیری خواهد بود که در ادامه به بررسی بیشتر تعبیر خواب خون بالا آوردن از نگاه معبرین برجسته اسلامی و توجه به جزئیات ریز آن خواهیم پرداخت. امید است مورد توجه و نظر شما عزیزان قرار گرفته و مفید و موثر واقع گردد.

 

تعبیر خواب کامل و واقعی


تعبیر خواب خون بالا آوردن از ابن سیرین

تعبیر خواب بالا آوردن خون از نظر محمد ابن سیرین خبر از ضرر و زیان مالی برای بیننده خواب خواهد بود. محمد بین سیرین گفته است چنانچه بیننده خواب ببیند که در عالم رویا دچار تهوع گشته و استفراغ می کند به حدی که از شدت استفراغ خون بالا مس اورد در آینده ای نزدیک دچار ضرر و زیان مالی شده و ثروتی را از دست خواهد داد.


تعبیر خواب خون بالا آوردن لیلا برایت

تعبیر خواب خون بالا آوردن از نگاه لیلا برایت بیانگر بیماری و رنجی است که بیننده خواب را در بر گرفته و هشداری برای ایشان است که برای اطمینان از سلامتی خویش به پزشک مراجعه نماید به طور کلی لیلا برایت تعبیر مشاهده خون در خواب را نیکو و خیر ندانسته و آن را علامت بیماری و نزاع و دعوا دانسته است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب زنده شدن مرده

تعبیر خواب خون بالا آوردن از بینی

تعبیر خواب بالا آوردن خون از بینی بیانگر گرفتاری هایی است که برای بیننده خواب در اجتماع ظاهر شده و ممکن است شخصیت و هویت بیننده خواب در معرض خطر قرار گیرد و یا حتی آبرویی از وی ریخته شود.


تعبیر خواب خون بالا آوردن خودم

تعبیر خواب خون بالا آوردن برای بیننده خواب نشان دهنده توبه از گناهان و بازگشت به سوی خداوند خواهد بود. البته برخی از معبرین خواب استفراغ خون را ضرر و زیان و از دست رفتن مال و منال بیننده خواب تعبیر نموده اند. گفته شده است که چنانچه بیننده خواب منعم بوده و دارای مال و منال بسیاری باشد با رویت چنین خوابی از بیماری و یا یک زخم رنج و درد بسیاری خواهد کشید. یا ممکن است دیدن لخته های خون در استفراغ هشداری برای بیننده خواب باشد که به سلامتی خود بیش از پیش اهمیت داده و برای بررسی سلامتی خویش اقدام نماید. همچنین مشاهده چنین خوابی از وجه دیگری مورد بررسی قرار گرفته و اینگونه تعبیر می گردد که رویت این خواب حاکی ازعدم شور و هیجان برای بیننده خواب و از بین رفتن ذهن خلاق ایشان می باشد.

تعبیر خواب خون بالا آوردن


تعبیر خواب خون بالا آوردن از دهان مرده

تعبیر خواب بالا آوردن مرده از دیدگاه شیخ طوسی نمایانگر حصول مالی حرام برای بیننده خواب خواهد بود بنابراین رویت بالا آمدن خون از دهان مرده می تواند دلیلی بر بدست آمدن مالی حرام و به شدت ممنوعه برای بیننده خواب باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بوسیدن مرده

تعبیر خواب خون بالا آوردن از دهان دیگران

تعبیر خواب خون بالا آوردن دیگران هشداری برای بیننده خواب خواهد بود به خصوص اگر آن فرد آشنا باشد بایستی بیننده خواب در ارتباط با وی محتاطانه رفتار نموده و مراقبت بیشتری از خود نماید. زیرا چنین خوابی بیانگر آزار و اذیت از جانب اوست و نشان می دهد که با رفتار و حرف هایش قصد آزار بیننده خواب را داشته و تهمتی راجع به ایشان در سر پرورانده است. بنابراین خواب بالا آوردن او به بیننده خواب خیر می دهد که در معاشرت با افراد وسواس بیشتری به خرج دهد زیرا ممکن است افراد آن چیزی نباشند که به دیگران نشان می دهند.

☺ تعبیر خواب «خون بالا آوردن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خون بالا آوردن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


5 دیدگاه

 1. نسیم

  امام صادق شش دلیل رو گفته گفته ضرر مالیست

 2. زهرا

  من در خواب دیدم شوهرم از حموم بیرون آمد بعد یهو استفراغ خون کرد و بعد از آن استفراغ برداشت و به صورت خود پاشید لطفا بگین تعبیرش رو

 3. لاله

  سلام وقت بخیر
  مادر من‌فوت شده
  من خواب دیدم مادرم به شدت از دهن خون بالا میاره ولی براش سرم و دارو زدم بعد هی میگفت من خوبم نگران نباش
  من نبضش گرفتم که مطمئن بشم خوبه

 4. Ata

  سلام من خواب دیدم خون از سینه یا رودم بالا میاد ، ( مثله خلط دهان ک با کمک فشار گلوی خودم کنده میشد )
  و یکی توی خواب بهم میگفت سینه پهلو کردی

 5. Rrh

  سلام، من خواب دیدم به توله سگ سیاهی اب دادم، بعد اون رفت کنار پدرم، پدرم دستش رو دراز کرد جلوی اون، و توله سگ توی دست پدرم خون بالا اورد،انگار که یهو توله سگ ضعیف و مریض شد، تعبیرش چی میتونه باشه؟

نظر خود را بیان کنید