تعبیر خواب سیب زمینی

دیدن سیب زمینی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سیب زمینی در خواب چیست؟

تعبیر خواب سیب زمینی امام صادق

تعبیر خواب سیب زمینی

تعبیر خواب سیب زمینی از دیدگاه بسیاری از معبرین به تنبلی دلالت داشته و چنانچه در خواب سیب زمینی رویت شده و هیچ اتفاق دیگری رویت نشده باشد دلالت بر تنبلی و گاهی از دست دادن شغل خواهد داشت. ولیکن به طور کلی سیب زمینی نمادی از ذات و سرشت انسان و خاکی بودن خواهد داشت. در این مطلب از آلامتو به تعبیر خواب سیب زمینی از دیدگاه معبرین برجسته اسلامی با توجه به جزئیات آن خواهیم پرداخت. امید است که مورد توجه و نظر شما عزیزان قرار گرفته و مفید و موثر واقع گردد.

 

تعبیر خواب آنلاین رایگان


تعبیر خواب سیب زمینی امام صادق

تعبیر خواب سیب زمینی از نظر امام صادق در کتب تعبیر خواب ذکر نشده است چرا که سیب زمینی در زمان امام صادق وجود نداشته ولیکن با توجه به تعابیر دیگر آن امام راجع به ارزاق و قوت مردم می توان برای سیب زمینی که به نوعی جزء ارزاق ضروری مردم می باشد روزی حلال را مطرح نمود. لذا سیب زمین چنانچه دارای مزه شیرین و دلنشینی برای بیننده خواب باشد بیانگر ازدیاد رزق و روزی و برکت در مال خواهد بود ولیکن چنانچه از طعم دلنشینی برخوردار نبوده و بیننده خواب را بیازارد دلالت بر غم و اندوه خواهد داشت.


تعبیر خواب سیب زمینی حضرت یوسف

تعبیر خواب سیب زمینی از دیدگاه حضرت یوسف (ع) نعمت و روزی بسیار خواهد بود و همچنین حضرت یوسف برای خوردن سیب زمینی نیز تعبیر نیکویی مطرح نموده و رویت چنین رویایی را نمایانگر شادمانی و سلامت برای بیننده خواب دانسته اند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب نان تازه یا نان خشک

تعبیر خواب سیب زمینی خام ابن سیرین

تعبیر خواب سیب زمینی خام از نگاه ابن سیرین مالی است که به سختی به دست آمده و بیننده خواب از آن استفاده می نماید ولیکن خوردن سیب زمینی پخته در خواب از نظر ابن سیرین تعبیر نیکویی داشته و آن را خوردن رزق و روزی که به سهولت حاصل شده باشد دانسته اند.


تعبیر خواب سیب زمینی پخته

سیب زمینی پخته در خواب بیانگر تحقق اهداف و آرزوها بوده و معبرین برای خواب خوردن سیب زمینی پخته و یا پختن سیب زمینی تعابیر نیکویی ارائه داده و تعبیر چنین خوابی را وصال به آرزوها و لذت بردن بیننده خواب از زندگی مطرح نموده اند.


تعبیر خواب سیب زمینی سرخ شده

تعبیر خواب سیب زمینی سرخ شده حاجت روایی و وفور نعمت و برکت در زندگی بیننده خواب خواهد بود. چنانچه بیننده خواب ببیند که سیب زمینی سرخ نموده و به اطرافیان می دهد چنین خوابی خبر از تحقق آرزوهای اطرافیان خواهد داد ولیکن چنانچه شخصی سیب زمینی را سرخ نموده و به بیننده خواب دهد نشان از تحقق اهداف بیننده خواب خواهد داشت.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گوشت خام قرمز

تعبیر خواب سیب زمینی سرخ شده


تعبیر خواب سیب زمینی برای دختر مجرد

تعبیر خواب سیب زمینی برای دختر مجرد بسته به ویژگی های سیب زمینی و علائم رویت شده در خواب متفاوت خواهد بود؛ به طوری که سیب زمینی فاسد در خواب دختر مجرد بیانگر حصول مال و منال از راهی نامشروع و غیر قانونی بوده و خوردن سیب زمینی پخته نشان دهنده امرار معاش از کسب و کاری خوب و عالی می باشد. همچنین پوست کندن سیب زمینی در خواب دختر مجرد بیانگر فریب خوردن از شخصی است که به وی اعتماد کامل داشته است.


تعبیر خواب سیب زمینی برای زن باردار

تعبیر خواب سیب زمینی برای زن باردار بشارت ورود به مرحله تازه ای از زندگی است که در نهایت با پیروزی و موفقیت وی همراه خواهد بود رویت چنین خوابی ممکن است به معنای ورود نوزاد جدید به خانواده و بهبود فضای حاکم در خانه باشد. چنانچه زن باردار خود را در عالم خواب در حال کاشت سیب زمینی ببیند نشان دهنده احساس آرامش و امنیت بیننده خواب بوده و خداوند فرزندی سالم و صالح نصیب وی خواهد نمود.


تعبیر خواب سیب زمینی خام خریدن

خریدن سیب زمینی در خواب نشان دهنده پروژه ای است که ذهن بیننده خواب را معطوف خود ساخته و موجب گردیده است که پروزه های دیگر به دست فراموشی سپرده شود. ولیکن از آنجا که سیب زمینی خام با تعبیر کسب روزی سخت و مشکل همراه است ممکن است تعبیر خریدن سیب زمینی خام در خواب نشان دهنده کسب سود از پروژه ای مشکل و طاقت فرسا باشد.


تعبیر خواب سیب زمینی خوردن

تعبیر خواب خوردن سیب زمینی نیز بسته به نوع و خصوصیات سیب زمینی خواهد داشت همانطور که در بالا به آن اشاره شد خوردن سیب زمینی خام در خواب سختی ها و مشکلاتی است که بیننده خواب برای کسب روزی حلال متحمل خواهد شد ولیکن خوردن سیب زمینی پخته نشان دهنده پیروزی در زمینه کسب و کار و حصول سود و رزق و روزی فراوان خواهد بود.


تعبیر خواب سیب زمینی گرفتن از دیگران

تعبیر خواب گرفتن سیب زمینی از دیگران بیانگر رسیدن بیننده خواب به موفقیت توسط یکی از نزدیکان می باشد البته چنانچه سیب زمینی پخته از دیگران دریافت نماید نشانه عقد پیمانی پر سود با یکی از نزدیکان خواهد بود که این عقد می تواند پیمان ازدواج بوده و سراسر خوش اقبالی و سفیدبختی به همراه داشته باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب حلوا خوردن یا حلوا نذری پختن

تعبیر خواب سیب زمینی گرفتن از دیگران


تعبیر خواب سیب زمینی کندن از زمین

تعبیر خواب درآوردن سیب زمینی از زمین بیانگر وجود همکاران و دستیارانی بسیار مفید و موثر در اطراف بیننده خواب است که حضور آنان موجب سودآوری بیشتر و رسیدن به دستاوردهای جدید می باشد.

☺ تعبیر خواب «سیب زمینی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سیب زمینی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


نظر خود را بیان کنید