تعبیر خواب کرم خاکی

دیدن کرم خاکی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کرم خاکی در خواب چیست؟

تعبیر خواب کرم خاکی

اگر در خواب کرم خاکی دیده اید و نگران مفهوم آن هستید، در این مطلب از آلامتو به تعبیر خواب کرم خاکی، تعبیر کرم خاکی سیاه، سفید و … اشاره می کنیم.

تعبیر خواب کرم خاکی

تعبیر خواب کرم خاکی به مفاهیم متفاوتی اشاره دارد. کرم‌ها حشرات منزجر کننده‌ای هستند و دیدن آنها در خواب فرد، دارای معانی متضادی است که برخی حکایت از خوبی ها و نیکی ها و برخی بیانگر ضرر و بدی ها دارد. تعبیر کرم در خواب از فردی به فرد دیگر بر حسب موقعیت و شرایط و وضعیت روانی و مادی و همچنین با توجه به رنگ و نوع و محل کرم متفاوت است. در این مقاله به تعابیر مختلف آن از معبران بزرگ می پردازیم.

 

تعبیر خواب کامل و دقیق

معانی مثبت تعبیر خواب کرم خاکی

کرم ها در خواب نماد پول، خوبی و رزق و روزی هستند، همچنین نشان دهنده تعداد زیاد فرزندان و فرزندان خوب است و این بینش ممکن است نشان دهنده دشمن ضعیفی باشد که نمی تواند رویا بیننده را شکست دهد یا نشان دهنده مشکلی جزئی باشد که به سرعت از بین می رود.

معانی منفی تعبیر خواب کرم خاکی

کرم ها در خواب نمادی از مشکلات، رقابت ها، اختلافات مکرر و حضور مخالفان و دشمنان در زندگی بیننده خواب هستند که سعی می کنند با حسادت خود، روحیه او را در هم بشکنند و نقشه های او را خنثی کنند، همچنین این خواب نمادی از ناتوانی، ضعف، عدم اعتماد به نفس، کاهش روحیه و اراده است.


تعبیر خواب کرم خاکی امام صادق

تعبیر خواب کرم خاکی امام صادق به اتفاقات نامطلوب اشاره دارد، زیرا نشان از انزجار، بیزاری و کثرت نگرانی ها و مشکلات در زندگی بیننده خواب است.


تعبیر خواب کرم خاکی ابن سیرین

 • تعبیر خواب کرم خاکی ابن سیرین اشاره به دشمنان و متخاصمین ضعیف باشد و یا نشان دهنده ابتلا به نگرانی و ناراحتی باشد.
 • تعبیر نشان می دهد که او چه می کند که از حق پروردگارش غفلت می کند و از صراط مستقیم پیروی نمی کند که عواقب بد بسیاری برای او به همراه دارد، در حالی که اگر کرم غذای او را پر کند، این مژده به مال فراوان و نیکو است. خداوند به او عطا می کند.
 • تعبیر خواب کرم خاکی ابن سیرین اگر فرد بیرون آمدن کرم از تن و دهانش را ببیند، نماد کاری است که از غیبت انجام می دهد و حرام را زیر پا می گذارد و کرم سفید اشاره به هر خیانتکار و کینه توزی است که به جان او هجوم می آورد.
 • تماشای کرم ها روی تخت او نشانه آسیبی است که او و یکی از فرزندانش در معرض آن قرار دارند.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب مار در خانه

تعبیر خواب کرم خاکی حضرت یوسف

تعبیر خواب کرم خاکی حضرت یوسف اشاره به ورود و دخالت افراد شرور در زندگی دارد.


تعبیر خواب کرم خاکی سیاه

تعبیر خواب کرم خاکی سیاه، نشانه آن است که اطراف او را افراد مضری احاطه کرده اند که تظاهر به دوستی و محبت می کنند و پرخاشگری و نفرت زیادی را در درون خود پنهان می کنند و می خواهند در صورت داشتن این فرصت به او آسیب برسانند.

هر کس در خواب کرم سیاه ببیند به عارضه شدیدی مبتلا می شود که او را از انجام عادی زندگی باز می دارد و همین امر باعث ناراحتی و نگرانی او می شود.

تعبیر خواب کرم سیاه در خانه نشان دهنده مشکلات، نگرانی ها، اختلاف نظرها و مشاجرات زیاد است و همچنین نشان دهنده قرار گرفتن در معرض آسیب های روحی، جسمی و مادی مانند شنیدن اخبار ناراحت کننده، سخنان آزاردهنده، مشکلات سلامتی و … بحران مالی است.


تعبیر خواب کرم خاکی سفید

تعبیر خوب کرم خاکی سفید، نشانه روشنی از بی پروایی و ناتوانی در خودکنترلی است که منجر به ناتوانی در اداره صحیح امور زندگی و پشیمانی از رفتارهای نادرست پس از ارتکاب آن می شود.

اگر خواب بیننده در خواب کرم های سفید ببیند، این نشان می دهد که او فردی جعلی است و اطرافیان خود را با کلمات شیرین فریب می دهد تا اهداف خاصی را به نفع خود به دست آورد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مورچه در خانه

تعبیر خواب کرم خاکی سفید


تعبیر خواب کرم خاکی قهوه ای

تعبیر خواب کرم قهوه ای در خواب به مشکلات، ناراحتی ها و نگرانی هایی اطلاق می شود که بیننده خواب در معرض آن قرار می گیرد، مانند زوال مالی، روحیه ضعیف، کمبود معیشت.


تعبیر خواب کرم خاکی در خانه

تعبیر خواب کرم خاکی در خانه وقتی به شکل هجوم کرم‌ها به خانه‌اش باشد، به این معنی است که او توسط افراد بدخواه احاطه شده است که آرزو می‌کنند که برکت از دستانش برود، و این منجر به وارد کردن او به مارپیچ غم و اندوه می‌شود.

تعبیر خواب کرم خاکی در خانه برای مرد متاهل منجر به بروز دعواهای مستمر بین او و همسرش در نتیجه ورود شخص ثالث به زندگی آنها می شود که باعث ناراحتی و غم می شود.


تعبیر خواب کرم خاکی در خاک

تعبیر خواب کرم خاکی در خاک نماد مشکلات و اختلاف نظرها در راه حل است و بی توجهی بیننده به مسائل پیش پا افتاده و توجه به مسائل مهمتر است و خواب نشان دهنده حضور افراد بد و ضعیفی است که نمی توانند آسیبی به او وارد کنند.


تعبیر خواب کرم خاکی در غذا

تعبیر خواب کرم خاکی در غذا اگر کسى که در خواب ببیند که کرم مى خورد، خواب او نشان مى دهد که در زندگى مورد غبطه کسى قرار خواهد گرفت.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب هزارپا

تعبیر خواب کرم خاکی روی بدن


تعبیر خواب کرم خاکی روی بدن

 • تعبیر خواب کرم روی بدن در خواب نمادی از پول و معیشت و چیزهای خوب و یا اشاره به ازدواج برای مجرد و بارداری برای زن متاهل است.
 • خواب کرم خاکی روی بدن دارای جنبه های مثبت مهمی در زندگی بیننده خواب است.
 • همچنین طبق برخی تعابیر کرم خاکی روی بدن در خواب به نگرانی ها، مشکلات، فشارهای روحی و روانی یا گذراندن شرایط سخت مالی و مشغله بیننده خواب برای تأمین یک زندگی مناسب برای اعضای خانواده اش اشاره دارد، همچنین نشان دهنده سردرگمی بیننده خواب در انجام امور زندگی است.

سخن آخر

امیدواریم تفاسیر ارائه شده در مورد تعبیر خواب کرم خاکی، تعبیر خواب کرم خاکی در خانه، تعبیر خواب کرم خاکی سفید، تعبیر خواب کرم خاکی سیاه، تعبیر خواب کرم خاکی ابن سیرین و … مورد پسند شما واقع شده باشد.

☺ تعبیر خواب «کرم خاکی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کرم خاکی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. مصدر

  سلام من خواب دیدم که
  اول می‌خوام همه کرم ها رو تو سرم بزارم
  ولی بعد هر چی میکنم نمیتونم دورش شأن کنم
  اول یک چند تا تو سرم گذاشتم ولی بعد خیلی زیاد میشن تو سرم
  ممنون میشم اکه جواب منو بدید

 2. اعظم سادات درویشی

  سلام
  من دیشب در خواب کرم های سیاهی که شبیه زالو بودن دیدم .البته در خواب میدیدم که روز است وتنها هستم و منزل یکی از بستگان هستم کرم‌ ها به من حمله میکردن ولی من با دست به آنها ضربه میزدم که نزدیکم نیان.
  در ادامه خواب دیدم که شب هست و منزل خودمان هستم روی تخت خوابیدم البته همسرم هم کنارم خوابیده بعد یک دفعه تمام کرمهای سیاهی که در روز منزل بستگان دیدم انگار کسی همه را ریخت روی تخت کرم‌ها فقط به من حمله میکردن با همسرم کاری نداشتن.بعد من همش کرم‌ ها را کنار میزدم که به من حمله نکنن که به خاطر دادی که زدم همسرم از خواب بیدارم کرد.
  ممنون میشم تعبیر خوابم را بگید.

 3. محسن

  سلام خوابم کامل یادم نیست اما چیزی که یادمه این بود از آبی بیرون اومدم بعد متوجه شدم حین که داخل آب بودم چیزی داخل بدنم رفته بعد انگار با فشار هوا از دماغم بیرون زد که مثل کرم بود کوچیک و سیاه و دوتا بود
  ممنون میشم پاسخ بدین

 4. مهدیه

  سلام من خواب دیدم در خانه دارم به گلدان بنجامینی که تقریبا خشک شده و فقط یکی دوتا برگ داره میرسم و خاکش رو زیر و رو میکنم و میخوام شاخه هایی رو توش بکارم که یه کرم خاکی سیاه بزرگ از خاکش بیرون اومد من ترسیدم برادرشوهرم و مهمون هایی در خونه مون بودن من شوهرمو صدا کردم تا بیاد کرم رو برداره و میترسیدم در این فاصله فرار کنه که برادر شوهرم با دندون گرفتش شوهرم هم رسیدو با هم گذاشتنش توی یه کیسه و شوهرم کیسه رو گره زد که دیدم کرم بزرگتر و سیاهتر شده و سرش شبیه گربه شده گفتم یه گره دیگه هم بزن که تعلل کردو خودم یه گره محکم زدم به شوهرم گفتم بندازش توی کوچه هم از اون موجود ویترسیدم هم دلم براش میسوخت گفتم شاید یکی پیداش کنه و ازش نگهداری کنه برگشتم پیش گلدون دیدم یه عالمه کرمای رنگی لزج ازش بیرون اومدو من هر چی سعی میکردم جمعشون کنم بیشتر به دستم میچسبیدن روی فرش و زمین هم ریخته بودنو چسبیده بودن(تکون نمیخوردن) گفتم ما که داریم از این خونه میریم ولی باید فرش و وسایل رو تمییز کنم و بنظر میومد کار خیلی وقتگیریه بعد یه میمون سیاه کوچیک از پنجره پرید توی خونه و من فرار کردم دنبالم اومد و تصمیم گرفتم بگیرمش از کمرش گرفتم از پنجره پرت کردم بیرون از ارتفاع بالایی پرت کردم و گفتم لابد مُرده (در واقعیت هم میخوایم اسباب کشی کنیمو از این شهر بریم) ببخشید طولانی شد ممنون میشم جواب بدین

نظر خود را بیان کنید