مجله آلامتو

تعبیر خواب بوسیدن

(259 رای, امتیاز میانگین: 3٫12 از 5)

تعبیر دیدن بوسیدن در خواب چیست؟

بوسیدن kiss

برخي از معبران نوشته اند بوسه خيانت است و سو نيت و بد دلي چه بوسه بدهيم و چه بگيريم. اگر ما ديگران را ببوسيم ما عامل خيانت خواهيم بود اگر ديگري ما را ببوسد نسبت به ما خيانت مي شود.

در بيداري و زندگي روزانه ما بوسه وسيله ابراز عشق و محبت است. وقتي کسي را مي بوسيم مي خواهيم محبت خود را در حد اعلا به آن شخص نشان بدهيم و ثابت کنيم. در خواب نيز از اين حد فراتر نمي رويم.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عشق

تعبیر خواب روبوسی

چنانچه در خواب ببينيم کسي را مي بوسيم موردي پيش مي آيد که حسن نيت خود را نسبت به او ثابت کنيم و اگر آن که مي بوسيم نا شناس باشد نفعي از ما به او مي رسد.

تعبیر خواب بوسیدن نامحرم

اگر يک دختر دم بخت ببيند که محرمي او را مي بوسد محبوبيت ميابد و اگر ببيند که نامحرمي او را مي بوسد خواستگار خواهد يافت و شوهر مي کند و چنانچه خودش کسي را ببوسد نشان آنست که از او به نيکي ياد مي کنند.

تعبیر خواب بوسیدن مرده

اگر ببينيم مرده اي ما را مي بوسد اگر آن مرده آشنا باشد نسبت به او ديني داريم چه اخلاقي و چه مالي و مادي و اگر ناشناس باشد سودي به ما ميرسد زيرا بوسه مرده خير و برکت است.

تعبیر خواب «بوسیدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بوسیدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

51 دیدگاه

 1. سلام ببخشید خواب دیدم ک دختری ک مدنظرم هست صورت منو تو خواب توی یه مهمونی فامیلی بوسید میشه کمکم کنین و بگین تعبیرش چی میتونه باشع؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   برای شما و ایشان حالتی پیش می اید که شما موظف هستید که حسن نیت خود را نسبت به ایشان ثابت کنید و باید بسیار اگاه باشید زیرا که خیر شما در انچه است که بدان فکر میکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. علی علی در

  سلام خواب دیدم دختری ک دوسش دارم به من ابراز علاقه کرد و همدیگرو بوسیدیم.مسافرت بودیم باهم دیگ

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر این خواب به علت افکار بسیار زیاد به ان شخص نباشد به معنای وصال است و یعنی اینکه شما به یکدیگر خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. صادق شیخی زاده در

  سلام و درود
  خواب دیدم پدرم خیلی جوان شده و محاسن صورتش جو گندمی و من صورت ماهشو بوسیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب از جهاتی خیر است و از جهاتی هم نه
   تعبیر جوان شدن در خواب به معنای دچار شدن به مشکلی است که میتواند شخص را تنزل درجه بدهد و تعبیر بوسیدن ایشان هم به این معنا است که شما در ان شرایط هم سعی بر ان میکنید که حسن نیت خود را به ایشان ثابت کنید و در مشکلی که برای ایشاان پیش امده است سربلند باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. آرزو ذوالفقاری در

  سلام من خواب دیدم پدرم که فوت کرده مانند شوهرم مرا بوس کرده و در خواب انگار شوهرم است در قیافه پدرم و بعد مرا در آغوش کشیده لطفا تعبیرش چیست با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب همانگونه که در تعابیر امده است تعبیری دارد واین تعبیر به این شکل است که تعبیر خواب بوسیدن مرده به معنای ان است که ایشان دینی از شما میخواهند و این دین ممکن است مادی و یا معنوی باشد.سعی بران کنید که بفهمید که پدر مرحوم شما چه دینی نسبت به شما دارند.
   سربلند و پیروز باشید

 5. مبینا در

  سلام روز بخیر تو خواب دیدم پسر ۸ سالم که فوت شده رو که آوردن پیشم لبخند زد و تا قبل رسیدن بهم از فاصله ۱۰ سانتی منو بوسید (همیشه تو حیاتش هم از راه دور بوسم میکرد چه برای تشکر چه از روی محبت بخاطر مشکلی که داشت قادر به تکلم نبود ) من بقلش کردم و بوسیدمش گذاشتمش تو جاش وهمش نگام میکرد و لبخند میزد انگار از دیدنم خوشحال بود بی زحمت تعبیرش رو بهم بگید چون خیلی اینطوری تو خواب میبینمش

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن بوسیدن مرده به معنای دین میتواند باشد اما درخواب شما چون ایشان کودک بوده اند و فوت شده اند شامل این تعبیر نخواهد شد و قطعا به همان معنای همیشگی بوسیدن است و شما به احتمال قوی به علت افکار همیشگیتان نسبت به ایشان این خواب هارا میبینید و این امری کاملا طبیعی است .
   سربلند و پیروز باشید

   • مبینا در

    ممنون و متشکر عزیزم خیالم رو راحت کردی هرچند که همیشه خوابش رو ببینم براش چیزهایی رو که دوست داشته خیرات میکنم

 6. سلام خواب دیدم که پدرم که مرده برای پسرم گریه میکنه سرشو گذاشته روی پاش و براش گریه میکنه،پسرم هم توی خواب انگار بی حاله.
  ممنون میشم اگر تعبیر داره جواب بدید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دیدن مرده هنگامی که شما را بوسه میزنند به این معنا خواهد بود که شما دینی به ایشان داریدو باید آن دین را ادا کنید و ربطی به فرزندتان ندارد و در خواب اگر فرزندتان را دیده اید به این تعبیر خواهد بود که ایشان در خواب برای شما به شکل موجود عزیزی هست و این فقط بدین معنا است که شما را از اهمیت این موضوع آگاه کنند.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سونیا در

  سلام
  خواب دیدم دارم خداحافظی میکنم و انگار یک جایی سفر میرم و بابا بزرگم (مرحوم) ،چشمانم را می بوسید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن بوسیدن مرده در خواب به این شکل خواهد بود که شما دینی نسبت به آن مرحوم دارید و دیدن اینکه میخواهید سفر کنید نشانه از همیت و تصمیم شما برای ادا کردن دین مذکور میباشد.
   پس حتما د رزندگیتان و گذشته ی خود تامل کنید تا بتوانید بیابید که دین ی که به ایشان داشته اید چه بوده است و در وهله ی دوم قدم در راه ادا کردن آن بردارید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سلام.
  خانم من در خواب میبیند که زن سیده ای او را بوسیده است معنی ان چیست
  با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب بوسیدن یک هم جنس به هم جنس دیگر به این صورت است در موارد و خواب های مختلف ،متفاوت است.
   اما در این خواب تعبیر آن به این به صورت خواهد بود که از طرف آن زن سیده که در خواب دیده اید نفعی و خیری به همسر شما خواهد رسید.
   و در بطن دیگری از خواب این خیر و نیکی بدین شکل است که همسر شما خیر و منفعتی از دین و ایمان خود کسب خواهد کرد که قطعا به تلاش شما هم بستگی دارد و این خیر و رزق تا زمانی که شما در دلتان عهدی با خداوند دارید از بین نخواهد رفت.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مهرداد IR در

  سلام ‌. مادرم یکسال هم نشده بخاطر پا درد رحمت خدا رفت تا بحال خوابشو ندیده بودم امروز دیدم با خاله ام داره میاد . و درخواب هم کامل میدونستم فوت شده از خوشحالی اینقد داد زدم بغلش کردم و بوسش کردم. ولی اون منو بوس نکرد صورتشم برمیگردوند فقط من بوسش میکردم. نمیدونم چرا ؟تعبیر بوسیدن من و نبوسیدن مادرم چیه؟

 10. خواب دیدم برادر شوهرم دست مراگرفت برد بعدم مراچند بار بوسید تعبیرش چیست؟

 11. من خواب دیدم ک نامزد سابقم جایی من رو دید فامیل ھستیم و خیلی منو تحویل گرفت و چشممو از تہ دل بوسہ زد تعبیرش رو نتونستم پیدا کنم

 12. سلام من خواب ديدم كه نامزدم رو خواستم ببوسم اما اون نذاشت تعبيرش چيه ؟

 13. سلام من خواب دیدم یه نفر که چند ساله خاستگارمه منو تو خواب به زور بوسید یهویی …و از طرف خانواده پسر به من خیلی بی احترامی شده و کلا قصد ازدواج با این اقا رو ندارم خواستم بدونم تعبیرش چیه و یه سری مساعل برام پیش اومده و دوس ندارم مجبور بشم با این اقا ازدواج کنم ….میخواستم بدونم تعبیرش چیه ؟یعنی من با این اقا ازدواج میکنم؟

 14. سلام خواب دیدم خواهرناتنیم به خوابم میادومنومیبوسه ودرعروسی داداششم خیلی میرقصه

 15. سلام خواب دیدم خواهرناتنیم به خوابم میادومنومیبوسدوخیلی هم خوشحاله توعروسی داداششم خیلی میرقصه

 16. سمیرا در

  دایی مریضی دارم ک یکسال تو کماست. خواب دیدم ک شفا یافته و شاد ب استقبال ما میاد و روبوسی میکنیم

 17. سمیرا در

  دایی مریضی دارم ک یکسال تو کماست. خواب دیدم ک شفا یافته و شاد ب استقبالمون میاد و باهامون روبوسی میکنه

 18. سلام ممنونم از سایت خوبتون
  خواب دیدم که ماشین سواری مدل بالا رو بوسیدم تعبیرش چی میشه؟؟؟

 19. سلام. در خواب دیدم مادر بزرگم که فوت شده آمد کنارم نشست و من میدانستم مرده ، محکم چند بار رویش را بوسیدم ،، و انگار یک وحی همش به من میگفت هرچه ازش میخواهی بگو ،، من هیچی نگفتم فقط میبوسیدمش و گریه میکردم. تعبیرش چیست ? آیا اشکال ندارد خواب را برای دیگران تعریف کنیم ??

 20. حیدری یک خانم در

  من تو خواب دیدم وارد یک مغازه بدلیجات شدم ویک خانم که فردشنده ان بود اومد جلوسینه وپاین گردنم یوسید لطفا خواب مرا تعبیر کنید باتشکرمن یک خانمم

 21. دیشب خواب مادرم که 5 ماهی است فوت کرده دیدم وصداهم کرد که بروم جلو و گفت صورتت را بیار جلو تا ببوسمت می خواستم تعبیر آن چیست

 22. نسرین در

  سلام.من خواب دیدم یکی از پسرهای فامیل شوهرم من را خیلی محکم.از ته دل بوس کرد.تو خواب خیلی با هم.خوب بودیم.جوری که خودم. از بوس کردنش لذت بردم.تعبیرش چیه؟

 23. من ٢ دفعه است كه خواب ميبينم دوست پسرمو مي بوسم هي و خوابم ساعت ٥ ٦ صبحه خيلي هم با جزيياتش و گفتوگوها يادم ميمونه تعبيرش چيه

 24. سلام عرض ادب . من 2 ماه پیش رفته خاسگاری دختری و فکر میکردم محبت و.. نداره . بعد از یه مدت خواب دیدم از دستم نارحته و بهش کتم چرا نارحتی ؟ و ج نداد و بعد یه بوسه برو پیشونی اون کردم و بعد پیش خودم کفتم این ششاید احساس نداره و بعد یدفعه خودش نیز یه بوس برلبهام زد تعبیر این خواب چیه ؟

 25. در خواب حضرت آدم و هوا را دیدم
  داشتم از چیزی با ترس فرار میکردم و وارد اطاقی شدم دیدم آن چیز داخل اطاق هست و راه فرار هم نیست که همین وقت هر دوتا شون با اینکه در بسته است وارد میشوند چهره شان خیلی نورانی ست وقتی داخل اطاق میشوند دلم راحت میشه و اصلاً ترسم از بین میره و با خوشحالی میرم دست آدم و میبوسم … خیلی هم خوشحال هستم ….
  کلی تو گوگل جستجو کردم آخرش بجای نرسیدم لطفاً اگه تعبیری داره برام ایمیل بزنید ممنونتان میشم .
  مرسی

 26. پرستو در

  پدربزرگم تازه فوت شدن
  خواب دیدم که مراسم چهلمش هست باکت شلواروکروات خیلی تمیزومرتب دم در ایستادن ومهمونای چهلمشون رو بدرقه میکنن میخندیدن تا منو دیدن دستشونو به دهنم گرفتن ومن دستشو خیلی بوس کردم وگریه کردم تا ازدر رفت بیرون
  تعبیرش چیه؟

 27. بهراد در

  من دختری رو خیلی خیلی دوسش داشتم اینجوری بگم که عاشقش بودم ولی هیچ وقت نتونستم بهش بگم اونم الان نامزد کرده تو خواب دیدم از پشت سر صدام کرد و اومد پیشم ازش پرسیدم اونم گفت که دوسم داره چند بار تو بغلم گرفتم و بوسیدم تعبیرش چی میشه تورو خدا تعبیرشو بگین دارم دیوونه میشم

 28. پریسا در

  من و چند نفر از بستگانم این خواب رو دیدیم که مادر بزرگم که تازه فوت شدنو در خواب دیدیم که شلوار به پا داشت اما لباس نداشت و خوشحال هست چه تعبیری داره

 29. مصی متالهد در

  اقا دمتون گرم ممنون از این همه توضیح
  پس یعنی همین فردا پس فرداست که شوهر کنم و برم

 30. رونیا در

  عاقا ینی ما ک هر شب یکیو میبوسیم تو خواب منبع خیر و فضیلتیم؟:-؟:دی

نظر خود را بیان کنید