تعبیر خواب بوسیدن

دیدن بوسیدن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بوسیدن در خواب چیست؟

تعبیر خواب بوسیدن مرده

تعبیر خواب بوسیدن مرده

بوسیدن مرده در خواب از جمله خواب هایی است که هر فردی حداقل چند مرتبه آن را تجربه نموده و ممکن است به دنبال تعبیر چنین خوابی باشد. برخی می پندارند خواب بوسیدن مرده ممکن است با اخبار شومی همراه باشد که در واقع هرگز اینگونه نخواهد بود. بوسیدن مرده در خواب از خیر و برکت در زندگی بیننده خواب خبر داده و از جمله خواب های با تعبیر نیکو به شمار می رود. در این مطلب از آلامتو همراه ما باشید زیرا تعبیر خواب بوسیدن مرده از نظر معبرین معتبر اسلامی را برای شما همراهان گرامی تهیه و تنظیم نموده ایم. امید است مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته و مفید و موثر واقع گردد.

تعبیر خواب


تعبیر خواب بوسیدن مرده امام صادق

تعبیر خواب بوسیدن مرده از نظر امام صادق (ع) دارای تعبیر نیکویی بوده و فرموده اند: چنانچه شخصی در عالم خواب مرده ای را با شهوت ببوسد بیانگر این است که زن می خواهد و ان شاالله حاجت روا خواهد شد. اگر بیننده خواب مقروض باشد از دیون خود رهایی خواهد یافت. زندانی از بند خلاص شده و اگر بیمار باشد بعبودی عاجل میسر خواهد گشت و چنانچه بیننده خواب فردی مجرد باشد در آینده ای نزدیک شرایط ازدواج فراهم شده و به آرزوی خود خواهد رسید.


تعبیر خواب بوسیدن مرده حضرت یوسف

تعبیر بوسیدن مرده در خواب از نگاه حضرت یوسف نیز حاجت روایی بوده و آن را نیک دانسته اند. ایشان می فرمایند: اگر بیننده چنین خوابی مجرد باشد به عشق خود خواهد رسید و اگر فقیر است غنی و اگر زندانی باشد رها خواهد شد. چنانچه بیمار است شفای عاجل نصیب وی گشته و اگر بدهکار باشد بدهی وی پرداخت خواهد شد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب النگو طلا در دست زن متاهل

تعبیر خواب بوسیدن مرده ابن سیرین

ابن سیرین نیر در مورد خواب بوسیدن مرده تعابیر خوب و نیکویی ارائه داده و آن با حاجت روایی و تحقق اهداف و آرزوها برابر دانسته است. چنانچه می فرمایند: اگر بیننده خواب مجرد باشد به حاجت دل خود رسیده و ازدواج خواهد نمود و چنانچه مستاجر باشد صاحب خانه و اگر بیکار و جویای کار باشد به مراد خود رسیده و دارای شغل خواهد شد. چنانچه زندانی باشد رها و اگر بیمار باشد شفا خواهد یافت.


تعبیر خواب بوسیدن مرده مطیعی تهرانی

تعبیر خواب روبوسی با مرده از منوچهر مطیعی چنین آمده است که چنانچه بیننده خواب ببیند که مرده ای در خواب وی را می بوسد اگر مرده آشنا باشد نشان می دهد که بیننده خواب دینی نسبت به وی دارد این دین ممکن است مادی و یا اخلاقی باشد و اگر مرده ای ناشناس بیننده خواب را ببوسد بیانگر رسیدن سود و مال می باشد چرا که بوسیدن مرده در خواب با خیر و برکت همراه است.


تعبیر خواب بوسیدن مرده برای دختر مجرد

بوسیدن مرده برای دختر مجرد نیز دارای تعابیر نیکویی بوده و ابن سیرین بوسیدن دست مرده را مختص دختران مجرد می داند. چنانچه دختر مجرد مرده ای را که در عالم بیداری آن را نمی شناسد ببوسد در امر تحصیل و کار خود پیشرفت نموده و به مدارج عالی خواهد رسید. بوسیدن دست و پیشانی مادربزرگ توسط دختر مجرد نیز نشان می دهد که مادربزرگ وی که مرده است حامل اخبار خوش و نوید بخشی برای بیننده خواب بوده و آینده ای آرام و بدون دغدغه خواهد داشت. برخی از معبرین دیدن خواب روبوسی با مرده برای دختر مجرد را ازدواج با شوهری صالح عنوان نموده اند که دارای عقل سلیم و خردمندی خواهد بود.


تعبیر خواب بوسیدن دست مرده

بوسیدن دست مرده در خواب بیانگر اعمال خوب بیننده خواب در زندگی بوده و می تواند نشان از حال خوب بیننده خواب نیز باشد. برخی معبرین گفته اند بوسیدن دست متوفی در خواب خبر از طول عمر بیننده خواب داده و نمایانگر خوشبختی و سعادتمندی وی در آینده خواهد بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پول کاغذی از امام صادق

تعبیر خواب بوسیدن دست مرده


تعبیر خواب بوسیدن صورت مرده

تعبیر خواب روبوسی با مرده همانگونه که در بالا از نگاه معبرین مختلف مطرح شد از تعابیر نیکویی برخوردار بوده و معبران به طور متفق القول رویت چنین خوابی را حاجت روایی بیننده خواب دانسته اند که چنانچه بیننده خواب تصمیم به ازدواج داشته باشد عشق خود را یافته و از دینی بر گردنش باشد دیدن خود را ادا نموده و چنانچه دارای شغل نباشد شغل دلخواه خود را خواهد یافت.


تعبیر خواب بوسیدن پدر یا پدر بزرگ مرده

بوسیدن پدر و پدربزرگ مرده در خواب نیز نشانه رفع موانع و مشکلات بیننده خواب در زندگی بوده و نمایانگر افزایش رزق و روزی و گشاده دستی خواهد بود. به طور کلی خواب روبوسی با پدر و پدربزرگ مرده خبر از آرامش و آسایش در زندگی بیننده خواب خواهد داد.


تعبیر خواب بوسیدن مادر یا مادر بزرگ مرده

روبوسی با مادر و مادربزرگ مرده در خواب نیز از تعابیر نیکویی برخوردار بوده و نشان دهنده عاقبتبه خیری و سعادتمندی بیننده خواب می باشد چنین خوابی خبر از رفع بلایا در زندگی بیننده خواب داده و موانع را از سر راه وی خواهد برداشت.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بچه دار شدن دختر یا مرد

تعبیر خواب بوسیدن مادر یا مادر بزرگ مرده


تعبیر خواب بوسیدن مرده نامحرم

بوسیدن متوفی نامحرم در خواب بیانگر ازدواج برای دختران بوده ولیکن چنانچه متوفی محرم و آشنا باشد نشانه محبوبیت بیننده خواب برای مرده می باشد.


تعبیر خواب بوسیدن

برخي از معبران نوشته اند بوسه خيانت است و سو نيت و بد دلي چه بوسه بدهيم و چه بگيريم. اگر ما ديگران را ببوسيم ما عامل خيانت خواهيم بود اگر ديگري ما را ببوسد نسبت به ما خيانت مي شود.

در بيداري و زندگي روزانه ما بوسه وسيله ابراز عشق و محبت است. وقتي کسي را مي بوسيم مي خواهيم محبت خود را در حد اعلا به آن شخص نشان بدهيم و ثابت کنيم. در خواب نيز از اين حد فراتر نمي رويم.

بوسیدن kiss


تعبیر خواب روبوسی

چنانچه در خواب ببينيم کسي را مي بوسيم موردي پيش مي آيد که حسن نيت خود را نسبت به او ثابت کنيم و اگر آن که مي بوسيم نا شناس باشد نفعي از ما به او مي رسد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مرده زنده شده امام صادق

تعبیر خواب بوسیدن نامحرم

اگر يک دختر دم بخت ببيند که محرمي او را مي بوسد محبوبيت ميابد و اگر ببيند که نامحرمي او را مي بوسد خواستگار خواهد يافت و شوهر مي کند و چنانچه خودش کسي را ببوسد نشان آنست که از او به نيکي ياد مي کنند.

☺ تعبیر خواب «بوسیدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بوسیدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


201 دیدگاه

 1. زهرا

  خواب دیدم خاله ام که فوت شدن و مادر سه شهید هستند در خواب مرا می بوسد .
  تعبیرش چی میتونه باشه ؟

 2. ا.م

  سلام
  تعبیر خواب بوسیدن شانه راست چیست ،؟
  ممنون

 3. فاطمه

  سلام وقتتون بخیر
  من دیشب خواب دیدم که پدر فوت شده‌ام منو بوسید بعد یکدفعه که نگاش کردم شده بود یکی از خواهرام لطفاً بگید تعبیرش چیه الان نگران خواهرم هستم

 4. leila

  سلام. من هر چند وقت ی بار خواب بابامو میبینم ک 4-5 سالی هست فوت شده…. چندبار خاب دیدم ک زندست بهش گفتم که زنده ای چرا نمیای خونه… گفت شما اذیتم میکردید منم رفتم گغتم این همه سال رفتی نیومدی پیش ما… چندبار خاب این مدلی دیدم.؟ دیشب هم خاب دیدم ک اومده پیشم باهم رفتیم سوپرمارکت یه چیزی خاست برا خونه بگیره بعد ک خاست بره انگار ک دلم تنگ شد حس کردم دیگه نمیبینمش بوسش کردم ک ی دفه رو لبمو بوس کرد منم بوسش کردم یه لباس روشن تنش بود مثه رنگ صورتی خیلی خیلی روشن ک یقش یه چن تا سوراخ داشت ک دوستم گفت لباسش سوراخه براش لباس بخر گفتم لباس کارشه دیکه بیدار شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن این نوع خواب ها دارای تعبیر عینی نیستند و می توانند نشانه ای از چیزی در درون شما باشند که یا دلتنگی است و یا حسرت که در خواب هایتان به این صورت نمایان می شوند و از این رو از بابت دیدن ان ها نگران نباشید.
   سربلند و یپروز باشید

 5. 666

  من تو خواب دیدم که دوستم داره با دختری که عاشقشم لب میگیره

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که ممکن است به معنای خیانت باشد اما ممکن است از سر ترس هم باشد و از این رو مشخص نیست که دقیقا تبعیر دارد یا خیر.
   سربلند و پیروز باشید

 6. Agrin

  سلام وقتتون بخیر
  من پدرم فوت شده تو خواب دیدمشون خیلی تپلی شده بود. بعد باهم بیرون بودیم داشتیم برمیگشتیم یهو از لباش بوسیدمش بعد گریه کردم گفتم چرا همیشه نمیایی (انگار برای دیدن ما میومد بیرون دوباره میذاشتنش داخل قبر ) بابام گریه کرد انگار از دلتنگی بعد من پرسیدم میذارنت اون تو بیهوش میشی . بعد همسرم گفت بسه دیگه نپرس
  پدرم گفت عزیزم ناراحت نباش من همیشه خونه شما می‌خوابم .
  تعبیرشو میگین لطفا ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب از وجهی که در اول آن فرمایش کرده اید می تتواند خیر باشد و نشان از حال خوب ایشان باشد و از طرف دیگر برای شما اشاراتی به ناخوداگاهتان و دلتنگی که برای ایشان دارید هم در آن هست و از این رو از بابت آن نگران نباشید و خیراتی برای ان مرحوم بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. مریم رجبی

  ببخشید من خواب دیدم ک برادرم چن سالی هست مرده بد مادرم به تازگی فوت شده برادر مرده ام صورت و پیشانی مادرم میبوسه میشه لطفا تعبیرش بگید خیلی گشتم ولی پیدا نکردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب بوسیدن مرده امده است که سراسر خیر است ومی تواند نشان از ان باشد که از ایشان به مرحومه مادرتان خیری رسد که حتما برای ایشان خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. رضا

  سلام پدرم چند ماهه که فوت کرده من دیشب خواب دیدم که از حمام اومده جلو آیینه داره موهاشو شونه میزنه موهاشم خیسه خیسه بعد همش در حال خندس و منو نگاه میکنه منم هی می خندم میدونستم که فوت کرده بعد چندبار دستشو بوسیدم بعدش بیدار شدم.
  لطفا جواب بدید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب اگر دارای تعبیر باشد که بسیار خیر است و اگر هم نباشد نشانی از ان است که شما دلتنگی خود در خواب را به این صورت دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. میترا

  سلام . من پدرم ۵۵ روزه رفته پیش خدا . دیشب خواب دیدم که من در حال بوسیدن پدرم هستم . و در قسمتی دیگه از خوابم(شوهرخاله ام وقتی پدرم بودن ، پدرم رو ناراحتش کرده بود)خواب دیدم که شوهرخاله ام دستهای پدرم رو میبوسه. میخواستم تعبیر دقیقش رو بدونم ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس اتفاقات دقیقی که افتاده است دارای تعبیر نیست و فقط به علت آنکه در واقعیت این موضوعات رخ داده است به این شکل دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. آرزو

  سلام.برادرمن ۸سال ک فوت شده.خواب دیدم دوران کودکیشو ک بازی میکنه منم بوسیدمش.تعبیرش،چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر ان دارد که شما برای او دلتنگ هستید و به روحشان خیرات دهید که دلتان ارام شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. حنانه

  لطفا جوابم رو بدید…پدرم یک ماهه که فوت کردن…چند مرتبه در خوابم دیدم که در خونه هستیم و من میدونم که ایشون فوت کردن و از روی حسرت هربار دست هاشو کلی بوس میکنم و میبینم اونم گریه میکنه ولی نه گریه ای که انگار از من نارحته…انگار اون هم نارحته از جدایی…متاسفانه در واقعیت من نتونستم ازش خداحافظی کنم چون نمیدونستم آخرین دیدارمونه…لطفا تعبیرشو بگید…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان از احوالات روحی شما دارد و اینکه شما برای دیدن پدر دلتنگ هستید ذهنتان تصوراتی را به شما نشان خواهد داد. تعبیر بدی ندارد و این که برای آرامش دلتان خیرات هدیه بفرمایید.
   . سربلند و پیروز باشید.

 12. عاطفه یوسفی

  سلام خواهش میکنم جواب بدید.
  من بابام 13روزه فوت کرده اخرین بار ک ازش خدافظی کردم نبوسیدمش چونکه نمیدونستم اخرین باره
  دیشب خواب دیدم اومده خونه دگ اونجوری خم نبود از شدت مریضی حالش خوب بود نه اینکه بخنده بلند بلند ولی لبخند داشت وضعیت جسمانیش بهترشده بود خیلی بهتر و یمقدار جوونترر

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از همراهی شما
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی است و اینکه جایگاه پدرتان نیک است و برای آرامش دل خودتان و روح پدرتان آیه های از قرآن را هدیه و خیرات بفرستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. sarina

  سلام من خواب دیدم خاهرم داره آش نذری درست میکنه و گوشه خونه مادربزرگ مادری و پدریم ک جفتشون فوت شدن نشستن و فقط من اونارو میبینم و میرم مادربزرگ مادریمو میبوسم
  چه تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دینی است که ایشان بر گردن خانواده شما دارد و اگر اینگونه نیست بر او خیراتی بدهید که روحشان آرامش بگیرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. پدر

  سلام، من پدرم فوت شده، ی چند روزی هم هست از نظره عاطفی مشکل دارم، دیشب خاب دیدم پدرم اومده پیشم و تند تند لپمو بوس میکرد بدونه هیچ حرفی، میشه تعبیرشو بگین خیلی ذهنمو درگیر کرده، ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما می‌تواند به علت مشکل عاطفیتان دیده شده باشد که اگر از شریک عاطفیتان دور شده اید می‌تواند به آن دلیل باشد و اینکه خواب شما به این صورت است که به پدرتان خیراتی هدیه بفرماید که دلتان و روح پدرتان آرامش بگیرند.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. Haniye

  سلام خسته نباشید من با یکی دوست بودم و ۶ سال پیش فوت کردن ایشون، همدیگه رو دوست داشتیم، بعد دیشب خواب دیدم ک اومده منم تو خواب میدونستم ک این شخص مرده حتی کسایی دیگه هم تو خوابم بودن همه هنگ بودن میگفتن مگه ایشون نمرده ؟ بعد رفتیم پیش همدیگه و ایشون خیلی منو بوسید خیلی زیاد بیشتر پیشونیم رو می‌بوسید ، حتی یه عالمه خوراکی هم برام گرفت و با هم خوردیم ، منم یه بار با شهوت لبش رو بوسیدم ، تو خواب هر دومون میدونسین ک مرده ، و بخاطر همین همش با هم اینور اونور می‌رفتیم ک فرصتی رو از دست ندیم ، میشه راهنماییم کنید ک تعبیرش چی میشه؟ آخه هر چی فک میکنم دینی نیست ک باید ادا کنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما می‌تواند بر این دلیل باشد که شما این خواب را از دلتنگی دیده باشید و اینکه ناخوداگاهتان مرور به گذشته کرده است به دلیل فراموش کردن آنها. و اینکه تعبیر خواب شما به غیر از ادا کردین دین می‌تواند نشان بر خیری هم باشد که به شما میرسد و هم صحبتی با میت نیک است و نشان بر خوبی دارد برایشان خیراتی هدیه بفرستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. پریسا

  سلام می خواستم بدونم تعبیر بوسه دادن از لب چیه در صورتی که شخص نا آشنا باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خوابه بوسه بر این معنی است که شما اگر فردی دم بخت باشید برای شما خواستگار خواهد آمد و در صورت ناشناس بودن آن فرد بر این تعبیر است که از شما به فردی خیری خواهد رسید که باز نیک است.
   سر بلند و پیروز باشید.

 17. الین

  سلام میشه تعبیر خواب منو بذارید خیلی ذهنمو درگیر کرده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب بوسه نشان بر این است که شما به فردی خیری خواهید رساند که می‌تواند خیر باشد برای هر دو طرف و اینکه خبر خوب هم تعبیر شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. Z

  سلام من خواب دیدم خالم که در واقعیت فوت کرده از من پرسید که پسر خالم رو دوست دارم یا نه؟(خاله ی فوت کرده خاله ی هردوی ما هم من و هم پسر خالم میشه) منم به جای جواب دادن به سوال خالم سمت راست سرش رو بوسیدم.تعبیر این خواب چیه؟ میشه بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما احتمالا بر این صورت است که شما خواستگاری خواهید داشت که مورد پسند شما قرار خواهد گرفت و اینکه هم صحبتی با میت نشان بر خبر خوب است و نیک پس بر خیالتان خیرات هدیه بفرستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. زهرا لاری

  سلام پدرم ۶ ماهه که رحمت خدا رفتن دیشبخواشو دیدم خیلی باهم انور اونو میرفتیم پدرم با بیماری از این دنیارفتن وخیلی لاغرو نحیف شده بودم و در خوابم بدنش ۶ تیکه بود گفت ببین من خیلی خوشحال بودم زیر گلویش در بیمارستان برای تنفس لوله گذاشته بودن ولی تو خواب دست میکشیدم میگفت خداروشکر خوب شد بعد هم خیلی دست و صورت و همجایش رو بوسیدم پدرم بهم گفت دنیا خوبه مثل بهشته فقط این بیماری بره فک کنم کروما رو میگفت یادم نیست چندتا سوال ازشون پرسیدم انگار از اون دنیا و موقعیتشون بود بهم گفت دیگه هیچی نپرس بعد دیدم ی لقمه که توش کباب کوبیده هست لای سفره بود همسرم نصف کرد که بخوره نفهمیدم ولی یکنفر گفت اونو نخورید مامان برا بابا درست کرده ،،، لطفا جوابمو بدیدن خیلی ناراحتم حس می‌کنم پدرم از یا ناراحته یا خواسته آیی داره واین هم بگم که خیلی براش خیرات میفرستیم نمی‌دونم تو خوابم چی بود لطفا جوابمو بدید خدا خیرتون بده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما اول از همه از سره دلتنگی است و اینکه شما بسیار برای پدرتان بیقرار هستید و باید به خودتان صبر دهید که روحشان آزار نبیند و اینکه جایگاه پدرتان بسیار نیک است و اینکه به گفته خودشان می‌توان این برداشت را کرد و هم صحبتی با میت نشان از خبر خوبی است که به شما خواهد رسید. به روحشان خیرات هدیه کنید تا دلتان آرامش بگیرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. ستاره

  سلام من ى دختر٣٦ ساله ام كه٧ساله در رابطه عاطفى با پسرى هستم كه وضع مالى خوبى نداره و مدت٢ساله كه مادرم فوت شدن،ديروزظهر خواب ديدم نامزدم با ى ماشين مدل بالا اومده بود دم در خونه و با ديدن مادرم از ماشين پياده شد و مادرم كه انگار زنده بود صورتش رو بوسيد. ميشه لطفا تعبيرش رو بگيد؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که شریک عاطفیتان مسیر زندگی خودش را به دست خواهد گرفت و احتمالا وضعیت بهتری از لحاظ مالی پیدا کند و اینکه نامزدتان به مادرتان دینی دارد که می‌تواند روشن شدن تکلیف زندگی شما باشد و باید آن را به جا آورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. نجمه پروانه

  سلام..وقت بخیر.. پدر من 4 ماه پیش فوت میکنن،، و هر سال محرم به کربلا میرفت واسه اربعین،،، بعد امروز مادرم خاب پدرم رو میبینه ک پدرم وارد خونه میشه و ساک دستش هست که تازه از کربلا برگشته،، با مادرم دست میده و با من رو بوسی میکنه..
  حالا اگه لطف کنید تعبیرش رو بگید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواب شما نشان بر این دارد که ذهن و ناخوداگاهتان این را می‌داند که زمان مسافرت پدرتان است و این را به شکلی برایتان به تعبیر می‌کشد و در وجح بعدی خوابتان بر این تعبیر است که پدرتان بر این خانواده دینی دارد اینکه در ماه محرم برای او خیراتی هدیه بفرماید.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. Jila

  من عشقم تازه فوت کرده خوابشو دیدم که داره رو شونه راستمو میبوسه چه تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه نشان از دلتنگی است و اینکه شما باید بر اوخیرات هدیه کنیدکه روحشان ارامش بگیرد. و بر این تعبیر است که احتمالا دینی بر شما دارد و ان هم این است کبه خودتان ارامش بدهید که روحشان ازار نبینند.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. اعظم

  باسلام ۱۵سال عمه من فوت شده ۰مادرم درخواب دیده دست عمه و میبوسه واون هم ازش خیلی تشکر میکنم ۰۰۰نگران این خواب هستم ۰۰ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما و ایشان نگرانی ندارد و فقط باید برای رفع حاجت ایشان خیراتی دهید که انشالله برای ایشان خوب است و خیر .
   سربلند و پیروز باشید

 24. یاسمین

  سلام من ۱۴ سالمه . پسر عموی من فوت شده الان همون پسر عموم رو تو خواب دیدم , تو خواب اومد منو با لبم جلوی مامان و بابام بوسید منم میخواستم مامان و بابام منو نبینن به اون خاطر این طرف و اونطرف میرفتم .الان تعبیر این خواب چیه ؟؟؟ من چون خودم یکمی واسه اینجور چیزا کوچولو هستم خجالت میکشم تعبیرش رو از مامانم بپرسم . الان خواهشاً زود تعبیرشو بگید اگه بگید ممنون میشم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که اگر در توانتان است به روح فرد میت خیرات هدیه بفرماید و اینکه میتواند بر این نشان باشد که فرد میت به گردن شما و با خانوادتان دینی دارند که میتواند همان خیرات باشدو تعبیر بر بدی ندارد و حتی میتواند به معنی خبر خوب برای شما هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. fatemeh

  سلام من و نامزدم توی دوران عقد بودیم ک با مشکلاتی ک با خانواده اش داشت خودکشی کرد اما خیلیییی همو دوس داشتیم الان یکساله ک فوت شده دیشب بعد از چندماه ب خوابم اومد ک خیلی خوشحال بود و ب خودش رسیده بود خندان بود من دستاشو گرفتم و هی صورتشو ناز میکردم و میبوسیدمش ـ تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دلیل خواب شما اول از همه نشان بر این دارد که شما برای ان میت دلتنگ هستید و اینکه احساستان یاد اور این خواب است و بعد از باید به این توجه کنید که جای ان فرد در ان دنیا خوب است و احتمالا شما به ان شخص دینی دارید که باید انجام دهید و اینکه به روح ایشان خیراتی بفرستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. زهرا

  سلام
  من خواب دیدم داییم ک فوت کرده رفته کنار عابربانک و ی عالمه سکه طلا قدیمی 1تومنی و2تومنی هست میگیره و ب بچها میده و کم میکنه بهشون بعدش بالباسای شیک و تمیز میاد ب سمت من ک به منم از اون سکه ها بده ولی من باهاش حرف میزنمو میگم ک سکه ها قشنگن ولی من سکه نمیخامو منو ببوسه بعد همو درآعوش میگیریمو منو میبوسه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که خیری برای شما انگاشته خواهد شد اما شما ان را رد خواهید کرد و اینکه جایگاه دایی شما در ان دنیا بسیار خوب است و نشان از ارامش ایشان دارد و بوسیدن شما به این تعبیر است که شاید دینی بر گردن شما دارد و این دین میتواند خیراتی باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. فاطمه ر

  سلام
  من خواب مادر بزرگم ک فوت شده رو دیدم فک میکرد مرده ،اما من بهش گفتم نه زندست و تو بغلم گرفتم و پیشانیشو بوسیدم و سرشو نوازش کردم خیلی خوشال شد!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما به گفته معبران اسلامی نشان بر این دارد که شما برای ایشان دلتنگ هستید. و جود میت در خواب و همص صحبتی با ایشان به تعبیر خیر است و اینکه شما بر روح ایشان خیرات هدیه بفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید

 28. رخساره

  سلام
  من خواب دیدم خاله م که فوت کرده با چهره ی پیر و نورانی و روسری سفید ساتن و لباس شیک سفید یه جا نشسته و وقتی منو میبینه بغل میکنه و میبوسه
  من اول نمیخواستم به خاطر کرونا روبوسی کنم ولی وقتی دیدم آغوشش رو باز کرد رفتم بغلش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است و نشان بر این دارد که خاله شما در ان دنیا جایگاه خوبی دارند و بر این تعبیر است که شما حاجت روا خواهید شد و اگر قرضی بر شما شود ادا خواهد شد .
   سربند و پیروز باشید .

 29. omid aslani

  سلام خسته نباشین من خواب دیدم دوستم درخواب زنده است به طرف اورفتم واورابغل کردم وگریه تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر این عمر دارد که شما برای دوستتان دلتنگ دیدار هستید و خوابتان بر گرفته از احساس شما است و اینکه دیدن میت در خواب خوب است و نشان بر خبری است که شما را خوشحال خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. عارفه منتظری

  باسلام
  من خواب دیدم که بایک فرد سید که دوست خانوادگی ما هست و آقاس و مجرد است به خانه مادربزرگم رفتیم ؛ و من در خواب یک بوس محکم بر گونه مادربزرگم زدم ، بعدش ایشون از حال رفت ولی بعدش اوکی شد (مادربزرگم خیلی وقت هست که از دنیا رفته ) تعبیر این خواب چی میشه؟(صبح این خواب را دیدم)

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دیدن میت به این صورت است که نشان از دلتنگی شما دارد و بعد نشان بر این که شما باید به ایشان خیراتی هدیه بفرماید که روحشان ارام گیرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. amir mohammad

  با سلام.خواب دیدم با دختری که دوستش دارم در خیابانی شولوغ قدم میزنیم و دست بدست هم گرم صحبتیم و همینطور که داریم صحبت میکنیم من اونو خیلی محکم بغل میکنم و رگباری میبوسمش اینقدر بوسش میکنم که مردم به ما خیره میشن و همینطور که میبوسمش با خنده و خوشحالی میگه بسه مردم دارن نگاه میکنن.(در ضمن الان اون دختر چند وقتی هست که دیگه اون توجه شدید قبل رو نسبت به من نداره و من هم کمکم دارم ازش دلسرد میشم)ممنون میشم اگه تعبیر دقیقو نسبت به واقعیت امروز بگین بهم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی میتواند داشته باشد و بوسیدن در خواب نشان بر این است که شما بر ان فرد خیر میخواهید اما باید بدانید که خندیدن و قهه قهه در خواب نشان بر غم است و شما باید علت دلسردی ان شخص را جویا شوید و به حل ان موضوع بپردازید و نه اینکه راه اخر را در پیش بگیرید.
   یربلند و پیروز باشید.

 32. مهسا

  سلام من الان یک دو هفته است پدرم را از دست دام دیشب خوابش را دیدم با یک کت شلوار شیک و چهره جوان نشسته منتظر من که. قتی دیدم بغلش کردم و یک عالم بوسیدم گفتم بابا خیلی دلم برات تنگ شده کجایی که بهم گفت بابا 800تومان داری به من دهی کارم گیر که من گفتم بابا جون بخواه حتما به حسابت می ریزم بعد سمت قلبش را گرفت گفتم بابا الان می برمت دکتر نگران نباش هم آمد براش وقت بگیرم از خواب پریدم تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما نشان از ان است که ایشان را دینی در نزد شما وجود دارد و باید سعی در برطرف کردن آن کنیدو از طرفی باید برای ایشان حتما خیراتی دهید و سعی کنید چیزی بیشتر از ان مبلغ داخل خواب بااشد که انشالله خداوند برای ایشان امرزش قرار داده است.
   سربلند و پیروز باشید

 33. Zahra

  سلام وقت بخیر
  من خواب پسر عمه ام رو دیدم که همبازی بودیم و خیلی رابطمون با هم خوب بود که چند ماه پیش بر اثر تصادف فوت کرد،خواب دیدم که میاد خونه ما و من از دیدنش بشدت هیجان زده میشم ی دفعه میاد سمت من و منو بغل میکنه و طوری منو بغل کرده که سرش رو سینه من میخوره و منو خیلی بالا گرفته و لبخند میزنه منم خیلی غیرعادی پیشونی و صورتشو میبوسم و محکم بغلش میکنم و یه احساس علاقه بهش دارم و بعد بهم میگه که من الان میرم اما برمیگردم پیشت…اگه امکانش هست جواب منو بدید،سپاس گزارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب همانگونه که قبلا هم ذکر شده است باید بدانید که شما به ایشان دینی دارید که باید در جهت رفع آن بکوشید. خیراتی برای ایشان بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 34. عاطفه

  سلام .من خواب دیدم که مادربزرگم که چند سالی هست فوت شده اما در خواب زنده بود و وقتی همو دیدیم همدیگر رو بوسیدیم و البته سر سفره ناهار هم نشسته بود .لطفا تعبیرخواب رو میگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب بوسیدن مرده امده است که شما نسبت به آن مرده دینی دارید که نوع آن را خودتان باید بدایند اما باید در جهت رفع آن کاری انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 35. دارابی

  سلام دیدن خواب افراد سید تعبیرش چیه
  خانوم های سادات رو زیاد خواب میبینم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   قطعا برای شما خیر است و بدانید که دیدن افراد صالح در خواب نشان از اشاره ای برای شماست که در ان صحت مسیر شما را به شما گوشزد کرده است.
   سربلندو پیروز باشید

 36. دنیا

  سلام من نامادریم مرده….نامادری که از مادر هم مادرتر بود برام یه فرشته ای که دیگه هیچ کسی مثل اون بدنیا نخواهدامد…دیشب خواب دیدم زنده هست رفتم محکم بغلش کردم گریه کردم محکم محکم از لپاش بوسیدم چهار دفعه میشه بگین تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما مووضوعی ندارد و نه خیر است و نه شر و باید بدانید که تعبیر این خواب برای شما این است که شما در ناخوداگاه خودتان حسرت وجود ایشان را دارید که سبب شده است در خواب ایشان را به شکلی ببینید که این حقیقت برای شما غیر قابل باور است و این موضوع سبب دیدن خواب شما شده است.
   برای ایشان خیراتی دهید که انشالله با صالحین محشور شوند.
   سربلند و پیروز باشید

 37. Mahsa

  سلام من دیشب خواب دیدم درخانه باغی هستیم ومادربزگم که تازه فوت کرده اند انجانشسته اند وهمه دورش هستیم او ازماناراحت است که تنهایش گذاشتیم من هم دستم‌راانداختم‌دورگردنش وبوسش کردم گفتم مادربزرگ چراناراحت میدونی چقدردعا کردم تا تو زنده بشی احساس کردم‌ریزذخندیدتعبیرش چی میشه؟؟؟ممون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این معنی است که مادر بزرگتان از شما انتظار خیرات دارد و حتما بر او خیراتی هدیه بفرماید و هم صحبت شدن با اموات نشان بر خیری است که به شما خواهد رسید .
   سربلند و پیروز باشید .

 38. آیناز شرف

  سلام من دو هفته پیش پسر عموم در اثر تصادف فوت کرد و من دیشب خواب دیدم ک در خانه مادر بزرگ بودیم و خوشحال و بعد از اون پسر عمویم زنگه در رو زد و بعد از رسیدن از همه احوال پرسی کرد ولی به من که رسید من رو بغل کرد و بوسید و همون لحظه پسر عمه عم گفت اینارو نگا…پسر عموم در خواب انگار به من محرم بود و در خواب داییم بود نه پسر عموم به نظرتون تعبیره این خواب چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر احساس دلتنگی و دوری است که در این مدت کشیده اید و اینکه ناخوداگاهتان ان را برای شما به این شکل به تصویر کشیده است . و اینکه خوابتان نشان بر این است که ذهنتان احیاس نزدیکی بیش از حدی با شخص مرحوم داشته است تعبیر بدی ندارد و بر روحشان خیرات هدیه بفرمایید .
   سربلند و پیروز باشید .

 39. دلارا

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم با دوست پسرم که چند سال است از هم جدا شدیم و اصلا خبری از هم نداریم، او تمام سر صورتم و لب هایم را میبوسید من همش عقب میرفتم میگفتم زشته نامحرمی نکن اما اون با آرامش لبخند میزد بغلم میکرد و باز میبوسیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از احساسات و دلتنگی شما برای ان شخص میباشد و نشان و تعبیر خاسی نمی‌تواند داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

   • دلارا

    اما اصلا دلتنگش نیستم و بهش فک نمیکنم من 13 سال پیش باهاش دوست بودم. متشکرم برای تعبیرتون

 40. پیمان

  سلام من بعد سالها تو خواب پدر بزرگم را دیدم و همدیگر را بغل کردیم و بوسیدیم و ازش پرسیدم آنطرف خوبه گفت خیلی ، گفتم از اوضاع اینجا هم خبر داری گفت اره و خیلی خوشحال بود تعبیر خوابش چی هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما همانگونه که بر خودتان آشکار است نشان بر جایگاه پدر بزرگتان دارد که خووب است و دیدن و حرف زدن با میت نشان بر خیر استت که به شما هم خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 41. بیتا

  چرا همش خوابای ترکیبی میبینم؟
  و اینکه خیلی خواب میبینم شاید هر شب یا صبا ک بیدار میشم میخوابم بازم خواب میبینم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر از مشکله خاصی رنج نمی‌برید و آیا در عالم واقعیت از موضوعی هراس و ترس ندارید حتما با روانکاو مشورت بفرماید.
   سربلند و پیروز باشید.

 42. مریلا

  سلام
  من دیشب تقریبا طلوع آفتاب خواب دیدم که داییم که ۳ساله فوت شدن چند بار با فاصله گونه من رو می‌بوسید ومن هم یه بار این کار رو کردم (البته تو این خواب اصلا به یاد نداشتم که فوت شدن)
  می‌خوام بدونم تعبیرش چی می‌تونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه خدمتتان عرض کنم که نشان از دلتنگی است و بوسیدن در خواب نشان بر دینی است که به گردن شما است و باید بر ایشان خیراتی هدیه بفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 43. مینا

  با سلام و عرض ادب
  من خواب دیدم که مادربزرگ مرحومم ،در خواب صورت من را یک بار محکم بوسیدند
  ممنون میشم تعبیر خواب من را بگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دلتنگی است که برای مادر بزرگ مرحومتان دارید و اینکه احتمالا ایشان بر شما دینی دارند که باید انجام دهید و برای روح ایشان در نبود دین خاصی خیرات هدیه دهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 44. مریم

  سلام ببخشید من چند سال پیش داییم فوت کرد امروز خواب دیدم که بعد چند سال زنده شده با همه خوش رفتاری میکنه اما از من نارحته و من وقتی میخام بوسش کنم نمیزاره اما من به سختی بوسش میکنم تا دلتنگیم برطرف شه در خواب

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما از دلتنگی این خواب را دیده اید و اینکه ایشان از شما ناراحت هستند و و بوسیده اید احتمال بر این است که دایتان بر گردن شما دینی دارن که باید ان را ادا کنید و اینکه اگر در این مورد کوتاهی نکرده اید و مسوله حائز اهمیتی وجود ندارد بر روح ایشان خیراتی هدیه بفرماید که بر شما شاد گردنند .
   سربلند و پیروز باشید .

 45. دعای خیراحتیاج دارم

  سلام.استادگرامی برادرم سربازهستندوگفته چن وقت پیش خواب دیدکه یکی ازدوستانش ماری دورتادوربدنش پیچیده وهمیشه باان هست وقتی دوستش بطرفش امدبرادرم گفت این مارسیاه بزرگ طرفم نیادمن میترسم.برادرم دیدهمان لحظه مارامدوشانه مرابوسید.این بوسیدن مارسیاه برشانه برادرم چه مفنی دارد؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به این صورت تعبیر خواهد شد که ایشان به واسطه ی ان فرد دشمنی پیدا خواهند کرد و باید نسبت به این رابطه بسیار اگاه باشند و این دلیل بر بد بودن ان شخص ندارد.
   این بوسه هم به معنای نزدیکی است و خیر نیست که با دشمن خود دوست باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 46. جواد رحیمی

  خوب وعالی بود چون من خوابهای زیادی میبینم همش به این جا مراجعه میکنم من در خواب دو تا سماور دیدم که استیل بودن ولی همسرم در کنار انها بود در یک جایی قدیمی که الان خرابه است

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که اگر در خواب سماوری را مشاهده نمودید باید بدانید که ان سماور ، نشانه ای است که نوید دوستی با کسی را می دهد که امکانات مالی نامحدودی دارد. این ارتباط از جهتی برای شما مهلک خواهد بود ، زیرا تمام روابط احساسی ای را که قبلاً داشتید ، در هم خواهد شکست و از بین خواهد برد. اما ، ارزشش را دارد ، زیرا شما با هم خوشحال خواهید بود. اگر در خواب یک سماور را بشکنید یا آن را روی زمین رها کنید ، این نشانه ورشکستگی و شروع بد شانسی در زندگی شما خواهد بود.پس خواب شما نشان بر خیر دارد . و بوسیدن اطرافیان نشان بر محبتی است که شما اول از همه نسبت به ان افراد دارید .
   سربلند و پیروز باشید .

 47. جواد رحیمی

  خوب وعالی بود چون من خوابهای زیادی میبینم همش به این جا مراجعه میکنم

 48. المیرا

  سلام
  یک آقایی از دوستان من خواب دیده که مرا بوسیده ، تعبیر این خواب چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران اگر نامحرم شما را ببوسد نشان بر خواستگار است برای شما و نشان از ازدواج می‌تواند داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 49. مهشید

  سلام دوستم من دیشب خواب دیدم پدرمرحومم منو تنها گیرآورد و‌شروع کرد ب بوسیدن ومعاشقه با من ومن انقدر گریه کردم ک باناراحتی ولم کرد، تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ایشان دینی ممکن است بر گردن دخترشان دارند و بی توجهی ایشان سبب شود که گناه ایشان بخشوده نشود و این برای ان مرحوم خیر نیست و باید در ان دقت کنید.
   خیراتی برای ایشان بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 50. رواز

  خواب دیدم که خواهرم که فوت کرده ناراحته و دراز کشیده توی خواب احساس میکردم که مُرده بوده ولی الان هستش. خیلی خوشحال شدم رفتم بغلش کردم و چند دقیقه همدیگه رو میبوسیدیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دلتنگی شما از فوت ایشان است و اینکه به گفته معبران نشان این دارد که ایشان دینی بر گردن شما دارد و اینکه برای ارامششان خیراتی هدیه بفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید .

 51. راحیل

  سلام. من خواب دوستم که مرده را میبینم خیلی، وقتی میبینمش میگه من زنده ام و من محکم بغلش میکنم و میبوسم. همیشه هم این مدلی خواب دیدم که میگه من زنده ام و بوسش میکنم. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب هایی که تکرار می شوند بیشتر به ناخوداگاه بیننده ی خواب اشاره دارند که در آن موضوعی قابل اشاره برای بیننده ی خواب وجود دارد که در اینجا میتواند فقدان آن شخص باشد و از طرف دیگر بدانید که اگر این خواب برای شما و ایشان حالت رد و بدل دارد ممکن است به این اشاره داشته باشد که ایشان از شما چیزی به عنوان دین بخواهند که باید آن را براورده کنید.
   این خواب جای نگرانی ندارد اما اگر میتوانید برای ایشان خیراتی دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 52. فاطمه

  سلام من خواب دیدم مادر بزرگم که فوت کرده خوشحال و شاد اومد جلو و دست منو بوسید و من توی خواب ترسیدم و امتناع میکردم و اینکار رو کرد معنیش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای بوسیدن مرده همیشه امده است که به معن ان است که ایشان از شما چیزی میخواهند و این هم در اینجا برای شما صادق است و باید برای ایشان خیرات دهید که در اینجا دست بوسی نشانه از بعد از رهایی ایشان از ناراحتی که ممکن است به ان دچار باشند است.
   سربلند و پیروز باشید

 53. احمدشاه

  من هم خوابی دیده ام نه میدانم تعبیر اش چیست؟ کسی دا که خیلی دوست دارم،در خواب دست و انگشتان اش را بوسیدم. اگر کمک ام کنید،ممنون خواهم گفت.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در همه ی تعبیر خواب ها گفته شده است که تعبیر این خوا به این معناست که شما و ایشان را خیری در راه است و اگر این خواب بدون لذت باشد میتواند نشانه از ان باشد که ایشان در حق شما عمل خیری انجام خواهد داد که شما به ایشان مدیون شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 54. اف

  من هرزگاهی خواب یک شهیدمعروفومیبینم ک نام نمیبرم من علاقه خاصی بهش دارم و چهره شم طراحی کردم دیدن خواب دراغوش کشیدن شهید چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شهید به معنی کنار رفتن تاریکی ها ، اختلاف ها گرفتاری ها و همچنین از بین رفتن تنگدستی و فقر از معانی اصلی این رویاست ، همچنین دور شدن از خطرات شدید و ناگهانی و ایمن شدن از ترس و بلا نیز از تعبیر همین خواب است
   تعبیر خواب شهید ازدکتر علی مدنی: اگر ببینی با شهید گمنام در حال تکلم هستی و یقین داری که چهره و یا شخصیت او برای شما آشناست به علامت عاقبت بخیری رضایت والدین کسب موفقیت و پیروزی و همچنین اوج گرفتن در زمینه ی علم و دانش و در نهایت رسیدن به یک مقام مهم و عالی است.
   و اینکه این خواب را مرتب میبینید نشان از ارتطاط ناخوداگاه شما با احساساتتان است .
   سربلند و پیروز باشید .

 55. ماری

  سلام چند وقت پیش دیدم که عمم که فوت کرده تو یه جای پارک مانند نشسته و مشغول غذا خوردنه منم رفتم جلو و خیلی عمم رو بوسیدم و اونیز مرا بوسید لطفا میشه تعبیر دقیقش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب اولا میتواند نشان از دلتنگی و خلا ذهنی شما برای بازاوری خاطرات باشد و از طرف دیگر هم می تواند نشان از ان باشد که ایشان بر شما دینی دارند که میتوانید برای ایشان خیراتی دهید و بدانید که انشالله حال ایشان خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 56. Zeynab

  سلام من خواب دیدم پدربزرگم که ۴۰ روزه فوت کرده رو بوسیدمو بغل کردم ودر هنگام بوسیدن احساس کردم نصف صورتش شله و لاغر تر اون یکیه تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران اول از همه نشان بر دلتنگی داردکه شما نسبت به پدر بزرگتان دارید و دوم اینکه بر روح ایشان خیرات هدیه دهید که روحشان بیشتر در ارامش باشد. و اینکه صورتشان از نظرتان لاغر ترشده است نشان از روح ان میت دارد که دستشان از این دنیا کوتاه است و باید برایشان قران و خیرات هدیه دهید . تا روحشان در خوشی باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 57. فرنیا

  من دیشب خواب دیدم ک دختر خالم ک مرده رو بغل کردم و محکم همو فشار میدیم بمن میگه جقد جاق و نرمی تو ولی هی میخواستم ببوسمش با خودم میگفتم شاید بوسیدن مرده بد باشه و بوسش نکردم اونم میخواست بوسم کنه ولی نکرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر باید عرض کنم که به این شکل میتواند باشد که در تعبیر خواب بوسیدن مرده امده است که خیر است و در این خواب برای شما این حالت پیش نیامده است که نشان از ان میتواند باشد که شما به دست خود خیری را از خودتان دور میکنید و از این رو باید بدانید که این کار برای شما صلاح نیست و سعی بر ان کنید در کارهایی که انجام میدهید بسیار دقت کنید.
   برای ان مرحوم هم خیراتی بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 58. S

  سلام مادر من خواب دیده که شوهرعمم که یه مرد مومن و قرآن خون بودن وچن ساله فوت شدن مادرم رو بغل کردن و بوسیدن، تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیرش با تعبیری که برای بوسیدن مرده هست میتواند متفاوت باشد و این خواب نشانی از رضایت ان مرحوم از عملی است که مادرتان به ان مشغول است و بسیار خیر است.اما برای ایشان خیراتی بدهید هرچند کم.
   سربلند و پیروز باشید

 59. Hosseini

  با سلام خواب دیدم پدربزرگم که چند سالیست فوت شده اند را میخواهم ببوسم اما ایشون امتناع میکنن و میگن که کسی مرده رو بوس نمیکنه.
  ممنون میشم اگر تعبیرش رو بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب بوسیدن مرده امده است که دینی بر ایشان دارید که باید ادا کنید واین که ایشان امتناع کرده اند در خواب بیانگر ان است که ممکن است در ذهن شما نسبت به ایشان دینی باشد که این خواب میگوید که اینگونه نیست.اما برای شاید بیشتر ایشن خیراتی برای ایشان بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 60. مریم

  سلام من صبح نزدیک طلوع افناب خواب دیدم که عموم. که ۸ سال پیش فوت کرده رو دارم میبوسم عموی من خیلی سیگار میکشید دیدم سیگار میکشه و من با دستم دود سیگارو کنار میزنم بعد حس کردم ناراحت شد و سریع سرشو بغل کردم و بوسیدمش خیلی حس توبی داشتم اصلا
  فکر نمیکردم که فوت کردن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیر بسیار واضح و ساده ای دارد که در متن بالا نیز امده است و باید بدانید که برای این خواب تعبیر به این شکل خواهد بود که از ایشان یا خیری به شما خواهد رسید و یا اینکه اول باید برای ایشان دینی را ادا کنید تا این خیر به شما برسد.
   سربلند و پیروز باشید

 61. S.A

  سلام وقتتون بخیر من دیشب خواب دیدم که پسری که عاشقش هستم در خانه ما هست حتی پدر و مادر و خواهرم او را می بینند و با وی رفتار خوبی دارند.
  پدرم گفت حاضر بشین بریم یه جایی ما هممون حاضر شدیم بجز عشقم گفتم نمیای مامانم گفت نه نماید بعد ممانم رفت خواهرم پشتش به ما بود من هم از این فرصت استفاده کرده و لب هایش را یک بوسه کوتاه زدم بعد اخماش رفت تو هم و گفت یک بار دیگه این کارو نکنی منم از سر لجبازی دوباره تکرارش کردم و از خواب پریدم
  دقیقا این خواب رو بعد کات کردنمون دیدم من ب هر شرایطی می گفت راضی بودم ولی اون منو پس می زد آخرش دعوا مون شد و گفت منطقی باش ما بدرد هم نمیخوریم به نظر شما خوابم ربطی به این موضوع داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب دقیقا به این موضوع مربوط است اما تعبیر صادقه ندارد و بیشتر به این معنا است که حسرتت ایشان و شرایطی را که داشته اید به صورت ایده ال در خواب دیده اید و این دلیل بر تعبیر داشتن خواب نیست و در بسیار مواقع ما ان چه را از دست می دهیم به صورت واقعی در خواب میبینیم که مالک ان هستیم وتعبیری ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 62. شیدا

  خواب مادرم و دیدم که منو میبوسه و از بوسیدن و دیدن من کیف میکنه من مادرمو بر اثر بیماری از دست دادم و مادرم توی خواب میگه که من تا بهمن ماه خوب میشم و اون خوشحال ولی من نیستم و بعد سرشو میذاره روی پای من و دراز میکشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی بسیار خیر و نیکو است و نوید خبری خوش هم برای شما و هم برای روح ان مرحومه داردو اینکه شما در خواب ناراحت بوده اید حس طبیعی شما به از دست دادن ایشان است.
   سربلند و پیروز باشید

 63. نادیه

  سلام،
  خواب دیدم که پسر همسایمون وقتی از کنارم رد میشد بهم توجه نمیکرد،در حال عوض کردن لباسم بودم که یکدفعه صدام زد من هم رومو برگردوندم اون هم یکهو روی لبم بوسه زد،من باورم نمیشد از خوشحالی بغض کرده بودم،بعد در حالی که خنده بر لب داشت بهم گفت که میبرمت امام رضا اسم پسره رضا هست.
  اون موقع که این خواب رو دیدم بهش علاقه ایی نداشتم ولی الان بهش علاقه پیدا کردم.میخوام تعبیر درست این خواب رو بدونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب را شما دقیقا دریافت کرده اید و همین احساسی که هم اکنون در شما هست میتواند تعبیر این خوب باشد ولی در تعابیر خواب امده است که اگر کسی شما را ببوسد نسبت به شما بی لطفی خواهد شد که لزوما مربوط به ان شخص نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 64. گیتی

  خواب دیدم زنده شده منم خونشون بود داشتم سبزی پاک میکردم مامان روبروم نشسته بود یدفه با خودم گفتم منکه حسرت میخوردم چرا مامانو بیشتر بغل نکردمو بوسش کنم الان برم بغلش کنم بوسش کنم .
  بعد دویدم سمتش محکم بغلش کردم اینقد بوسش کردم آواهم پشت سر من اومد همینکارو کرد
  اینقد تو بغلم فشارش دادمو گریه کردم که با گریه از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب از دوحالت خارج نیست.اول انکه چون حسرت ان را داشته اید این خواب را دیده اید و دوم انکه دارای تعبیر باشد که در خواب بوسیدن شخصی که فوت کرده است امده است که تعبیر این خواب به این معناست که ایشان دینی بر شما دارند که بایددر جهت ادای ان اقدام کنید که به نظر بنده حالت اول محتمل تر است برای تعبیر این خواب.
   سربلند و پیروز باشید

   • بانو

    میبخشید شما در تعبیر خواب بوسه در متن بالا و برخی کامنتها گفتین اگر مرده آشنا مارا ببوسد بر ما دین دارد اخلاقی و مادی و بعد در جواب دو سه تا کامنت دیگه که ایندفعه از بوسیدن مرده توسط خودشان گفته اند دوباره همان تعبیر را بکار برده اید ،،،بالاخره مرده ما رو ببوسه دین برگردن ما داره یا ما مرده رو ببوسیم؟؟؟

    • یاسین صداقت

     با سلام
     دوست عزیز لزوما اینکه شما و یا ایشان ببوسند سبب تغییر تعبیر خواب نخواهد شد.
     مهم نفس این عمل است که نشان از ان دارد که این بوسه به معنای موضوعی برای رد و بدل شدن است که واضحا میت دین بر انسان حاضر دارد تا بالعکس.
     سربلند و پیروز باشید

 65. Fifi

  سلام من خواب دیدم توی یه جایی هستیم مثل سینما که صندلی گذاشتن و ادمای زیادی نشستن.من ردیف اول نشسته بودم و کسی که دوستش داشتم بسیار شیک کرده و با کت و شلوار روی صحنه بود و مجری بود و داشت سخن رانی میکرد.بعد یه دفعه از روی صحنه اومد پایین و بوسه ای به صورت من( بالای لب هام )زد،جلوی همه.من توی خواب ازین که اینکارو جلوی بقیه کرده خجالت کشیدم و هم از ابراز محبتش خیلی خوشحال شدم.این آقا در واقعیت چند ماه پیش بعد مدتی صحبت کردن ،بدون هیچ حرفی منو گذاشت و رفت.تعبیر این خواب چیه لطفااا بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر فکر شما درگیر ایشان است و در ذهنتان حسرتی بابن از دست دادن ایشان دارید این خواب تعبیر ندارد ولی اگر همینگونه ایشان را دیده اید به این معنا خواهد بود که ایشان برای شما خیری خواهد رساند که نوع ان مشخص نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 66. شراره

  سلام : خواب ديدم كه صورت همسرم را از صميم قلب و از روى محبت و از شادى ديدن دوباره اش بوسيدم . لازم است بدانيد كه قبل از فوت از او جدا شده بودم كه بسيار نادم هستم. لطفا تعبيرش را بنويسيد. با سپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این معنا باشد که در تعبیر خواب بوسیدن مرده امده است که به این معناست که ایشان دینی بر گردن شما دارد و شما باید حال برای ایشان خیراتی بدهید و طلب بخشش کنید ولی بدانید که جایگاهی خیر دارند.
   سربلند و پیروز باشید

 67. رویا

  درخواب دیدم مادرشوهرم که چندساله فوت کرده رابوسیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از خیر و برکت دارد و اینکه عمر شما با سعادت و طولانی می‌شود انشالله.
   پیروز و سربلند باشید.

 68. Shima

  سلام.دیشب خواب دیدم رفتیم خونه عموم و زن عموم ک چندین ساله فوت شدن پسرمو ک چن ماهشه میبوسه.تعبیرش چیه؟!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر اسم پسر شما در خانوادیتان تکرار شده است ایشان دینی بر گردن ان شخص هم اسم دارند و باید در جهت رفع ان بکوشید و در غیر اینصورت اشاره ی ایشان به خیرات است که انشالله برای ایشان بدهید تا ارامش بیشتری یابند.
   سربلند و پیروز باشید

 69. مریم

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم مادر پدرم( مادرربزرگم) که چند سال پیش فوت کردن به خوابم اومدن آرایش کرده و مرتب به دیدنم اومده بودن و من رو از لب بوسیدن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر ببينيم مرده اي ما را مي بوسد اگر آن مرده آشنا باشد نسبت به او ديني داريم چه اخلاقي و چه مادي و یا معنوی که باید ان دین را به جا بیاورید تا روحشان در ارامش قرار بگیرد .
   سربلند و پیروز باشید

 70. حنانه

  سلام مامانم خواب دیده که برای سفر حج داره با همه بستگان خداحافظی می کنه و وقتی به مادرش که ایشون فوت شده می رسن مادر بزرگم اونو غرق بوسه می کنه. به طوری که نمی ذاشته بره با بقیه خداحافظی کنه. معنی اش چیه؟ لطفا بگید. بده یا خوب؟ یه جا خوندن یعنی مامانم دینی برگردن مادر مرده اش داره درسته؟ اگه درسته باید مامانم چی کار کنه. لطفا بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   مادرتان دینی به مادربزرگتان احتمالا دارد که باید ادا کنند و این خواب اشاره به ان دارد که مادر شما بسیار انسان مومنی هستند اما تا وقتی که ان دین ادا نشود این ایمان ناقص خواهد ماند.
   سربلند و پیروز باشید

 71. اکرم کاظمی

  با سلام اگر در خواب ببینیم با آقای خامنه ای پیرامون مشکلم جلسه ای حضوری رو در رو دارم و از ایشون راهنمایی میگیرم چه تعبیری دارد در ماه شعبان ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و احتمالا در اینده ی نه چندان دور مشکلی از مشکلات شما به واسطه ی عبادتتان رفع خواهد شد و ممکن است به خواب قبلی شما هم مربوط باشد که وعده ی حل مشکل شما در خواب دیگری امده است.
   سربلند و پیروز باشید

 72. اکرم کاظمی

  سلام اگر در خواب عمه ام رو در جمعی که سالهاس فوت شدن ببینم و برای عرض احترام و ادب باهاشون احوالپرسی و روبوسی کنیم و شروع کننده من باشم چه تعبیری دارد خواب در ماه شعبان ؟ و در شبی دیگر خواب همین عمه رو در ماه رجب دیدم که برای عید دیدنی رفتم خانه شان و ایشون زنده بودن در عالم خواب و سر سفره برنج و ته دیگ برنج خوش رنگ و رو میخوردم و ایشون از من پذیرایی میکردن و با من سر سفره دوتایی در خانه اش نشسته بودیم و در آخر در بشقابم از ته دیگ خوش رنگ دوباره برایم گذاشت تا بخورم و پذیرایی میکرد ازم تعبیرش چیست ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن بوسیدن مرده در خواب به این معناست که شما دینی نسبت به ایشان دارید که باید در جهت رفع ان اقدام کنید و در خواب گرفتن خیر از مرده در واقعیت هم خیر است و ممکن است در کل این خواب هب این معنا باشد که شما از ایشان چیزی دریافت کرده اید اما در جهت رفع دینتان نسبت به ایشان اقدام نکرده اید پس باید این کار را بکنی تا ایشان هم از شما راضی باشند.
   سربلندو پیروز باشید

 73. Raha

  من تو خواب دیدم که پسر دایی ام داره تو آشپز خونه مامان بزرگم سرمن با همه دایی هام وفامیلای مادریم دعوا میکنه وبهشون بد وبیراه میگه وبعد بیرون اومد از آشپز خونه وتوراهرو خونه از بابام معذرت خواست منو بوسید این یعنی چی ؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی خیر است و به این معناست که احتمالا برای شما خبر خوبی خواهد رسید که این خبر یا خواستگار است و یا پیدا کردن شخصی و دوستی بسیار خوب.
   تعبیر خواب دعوا دیگران آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 74. امید

  سلام ببخشید خواب دیدم ک دختری ک مدنظرم هست صورت منو تو خواب توی یه مهمونی فامیلی بوسید میشه کمکم کنین و بگین تعبیرش چی میتونه باشع؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   برای شما و ایشان حالتی پیش می اید که شما موظف هستید که حسن نیت خود را نسبت به ایشان ثابت کنید و باید بسیار اگاه باشید زیرا که خیر شما در انچه است که بدان فکر میکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 75. علی علی

  سلام خواب دیدم دختری ک دوسش دارم به من ابراز علاقه کرد و همدیگرو بوسیدیم.مسافرت بودیم باهم دیگ

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر این خواب به علت افکار بسیار زیاد به ان شخص نباشد به معنای وصال است و یعنی اینکه شما به یکدیگر خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 76. صادق شیخی زاده

  سلام و درود
  خواب دیدم پدرم خیلی جوان شده و محاسن صورتش جو گندمی و من صورت ماهشو بوسیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب از جهاتی خیر است و از جهاتی هم نه
   تعبیر جوان شدن در خواب به معنای دچار شدن به مشکلی است که میتواند شخص را تنزل درجه بدهد و تعبیر بوسیدن ایشان هم به این معنا است که شما در ان شرایط هم سعی بر ان میکنید که حسن نیت خود را به ایشان ثابت کنید و در مشکلی که برای ایشاان پیش امده است سربلند باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 77. آرزو ذوالفقاری

  سلام من خواب دیدم پدرم که فوت کرده مانند شوهرم مرا بوس کرده و در خواب انگار شوهرم است در قیافه پدرم و بعد مرا در آغوش کشیده لطفا تعبیرش چیست با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب همانگونه که در تعابیر امده است تعبیری دارد واین تعبیر به این شکل است که تعبیر خواب بوسیدن مرده به معنای ان است که ایشان دینی از شما میخواهند و این دین ممکن است مادی و یا معنوی باشد.سعی بران کنید که بفهمید که پدر مرحوم شما چه دینی نسبت به شما دارند.
   سربلند و پیروز باشید

 78. مبینا

  سلام روز بخیر تو خواب دیدم پسر ۸ سالم که فوت شده رو که آوردن پیشم لبخند زد و تا قبل رسیدن بهم از فاصله ۱۰ سانتی منو بوسید (همیشه تو حیاتش هم از راه دور بوسم میکرد چه برای تشکر چه از روی محبت بخاطر مشکلی که داشت قادر به تکلم نبود ) من بقلش کردم و بوسیدمش گذاشتمش تو جاش وهمش نگام میکرد و لبخند میزد انگار از دیدنم خوشحال بود بی زحمت تعبیرش رو بهم بگید چون خیلی اینطوری تو خواب میبینمش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن بوسیدن مرده به معنای دین میتواند باشد اما درخواب شما چون ایشان کودک بوده اند و فوت شده اند شامل این تعبیر نخواهد شد و قطعا به همان معنای همیشگی بوسیدن است و شما به احتمال قوی به علت افکار همیشگیتان نسبت به ایشان این خواب هارا میبینید و این امری کاملا طبیعی است .
   سربلند و پیروز باشید

   • مبینا

    ممنون و متشکر عزیزم خیالم رو راحت کردی هرچند که همیشه خوابش رو ببینم براش چیزهایی رو که دوست داشته خیرات میکنم

 79. Zahra

  سلام خواب دیدم که پدرم که مرده برای پسرم گریه میکنه سرشو گذاشته روی پاش و براش گریه میکنه،پسرم هم توی خواب انگار بی حاله.
  ممنون میشم اگر تعبیر داره جواب بدید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دیدن مرده هنگامی که شما را بوسه میزنند به این معنا خواهد بود که شما دینی به ایشان داریدو باید آن دین را ادا کنید و ربطی به فرزندتان ندارد و در خواب اگر فرزندتان را دیده اید به این تعبیر خواهد بود که ایشان در خواب برای شما به شکل موجود عزیزی هست و این فقط بدین معنا است که شما را از اهمیت این موضوع آگاه کنند.
   سربلند و پیروز باشید

 80. سونیا

  سلام
  خواب دیدم دارم خداحافظی میکنم و انگار یک جایی سفر میرم و بابا بزرگم (مرحوم) ،چشمانم را می بوسید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن بوسیدن مرده در خواب به این شکل خواهد بود که شما دینی نسبت به آن مرحوم دارید و دیدن اینکه میخواهید سفر کنید نشانه از همیت و تصمیم شما برای ادا کردن دین مذکور میباشد.
   پس حتما د رزندگیتان و گذشته ی خود تامل کنید تا بتوانید بیابید که دین ی که به ایشان داشته اید چه بوده است و در وهله ی دوم قدم در راه ادا کردن آن بردارید.
   سربلند و پیروز باشید

 81. هادی

  سلام.
  خانم من در خواب میبیند که زن سیده ای او را بوسیده است معنی ان چیست
  با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب بوسیدن یک هم جنس به هم جنس دیگر به این صورت است در موارد و خواب های مختلف ،متفاوت است.
   اما در این خواب تعبیر آن به این به صورت خواهد بود که از طرف آن زن سیده که در خواب دیده اید نفعی و خیری به همسر شما خواهد رسید.
   و در بطن دیگری از خواب این خیر و نیکی بدین شکل است که همسر شما خیر و منفعتی از دین و ایمان خود کسب خواهد کرد که قطعا به تلاش شما هم بستگی دارد و این خیر و رزق تا زمانی که شما در دلتان عهدی با خداوند دارید از بین نخواهد رفت.
   سربلند و پیروز باشید

 82. فائزه

  سلام خواب دیدم صورت آقاجون خدا بیامورزم را بوسیدم تعبیرش چیست؟

 83. ناهید

  مادرم حدود هفت ماهه به رحمت خدا رفته مریض بودن، من رابطه خیلی نزدیکی باهاش داشتم و هر کاری از دستم برمیومد براش کردم، تو این مدت خوابشو ندیدم ولی تو این یک هفته اخیر سه بار خوابشو دیدم و هر سه بار مریض بود تو خواب نمیدونستم فوت شدن، دیشب تو خواب بعلش کردم و بوسیدمش ولی اون منو نبوسید
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از دلتنگی و احساس ناراحتی شما در نبود ایشان است و تعبیر بدی ندارد و اینکه شما را نبوسیده است بر این معنی است که دینی بر شما ندارد و از شما راضی است.
   بر او خیرات هدیه بفرماید.
   سربلند و پیروز باشید.

 84. مهرداد IR

  سلام ‌. مادرم یکسال هم نشده بخاطر پا درد رحمت خدا رفت تا بحال خوابشو ندیده بودم امروز دیدم با خاله ام داره میاد . و درخواب هم کامل میدونستم فوت شده از خوشحالی اینقد داد زدم بغلش کردم و بوسش کردم. ولی اون منو بوس نکرد صورتشم برمیگردوند فقط من بوسش میکردم. نمیدونم چرا ؟تعبیر بوسیدن من و نبوسیدن مادرم چیه؟

  • Fatemeh

   چون مادرت ازت دلخوری داره نمیبوست

 85. زهره

  خواب دیدم برادر شوهرم دست مراگرفت برد بعدم مراچند بار بوسید تعبیرش چیست؟

  • مثلا

   توبه کن و به شوهرت بگو برای برادرش زن بگیرن

 86. مرجان

  سلام خواب دیدم رفتم شهرستان پیش پدر و مادرم موقع برگشتن من پدرمو میبوسم و پدرم هم منو میبوسه و گریه میکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر احساسی است که خانواده شما به شخص شما دارند و اینکه و اینکه اگر جنبه احساسی ان را در نظر نگیریم بر ایت نعبیر است که شما در مسیری هستید که خانوادتان از شما راضی هستند و پدرتان از این مسئله خشنود و شاد است . گریه در خواب به تعبیر شادی است در واقعیت برای ایشان .
   سربلند و پیروز باشید .

 87. افشار

  خواب دیدم همسرم خواهرم را بوسید

 88. محسن

  من خواب دیدم ک نامزد سابقم جایی من رو دید فامیل ھستیم و خیلی منو تحویل گرفت و چشممو از تہ دل بوسہ زد تعبیرش رو نتونستم پیدا کنم

 89. مریم برخورداری

  خواب شیطان دیدن و ترسیدن

 90. Donya

  سلام من خواب ديدم كه نامزدم رو خواستم ببوسم اما اون نذاشت تعبيرش چيه ؟

 91. Mina

  سلام من خواب دیدم یه نفر که چند ساله خاستگارمه منو تو خواب به زور بوسید یهویی …و از طرف خانواده پسر به من خیلی بی احترامی شده و کلا قصد ازدواج با این اقا رو ندارم خواستم بدونم تعبیرش چیه و یه سری مساعل برام پیش اومده و دوس ندارم مجبور بشم با این اقا ازدواج کنم ….میخواستم بدونم تعبیرش چیه ؟یعنی من با این اقا ازدواج میکنم؟

 92. sarazarif

  سلام خواب دیدم خواهرناتنیم به خوابم میادومنومیبوسه ودرعروسی داداششم خیلی میرقصه

 93. sarazarif

  سلام خواب دیدم خواهرناتنیم به خوابم میادومنومیبوسدوخیلی هم خوشحاله توعروسی داداششم خیلی میرقصه

  • Samane Ahmadinia

   منم چنین خوابی رو دیدم لطف کنید بگید تعبیرش چیه!؟؟!؟

 94. سمیرا

  دایی مریضی دارم ک یکسال تو کماست. خواب دیدم ک شفا یافته و شاد ب استقبال ما میاد و روبوسی میکنیم

 95. سمیرا

  دایی مریضی دارم ک یکسال تو کماست. خواب دیدم ک شفا یافته و شاد ب استقبالمون میاد و باهامون روبوسی میکنه

 96. Milad

  سلام ممنونم از سایت خوبتون
  خواب دیدم که ماشین سواری مدل بالا رو بوسیدم تعبیرش چی میشه؟؟؟

 97. آ

  سلام. در خواب دیدم مادر بزرگم که فوت شده آمد کنارم نشست و من میدانستم مرده ، محکم چند بار رویش را بوسیدم ،، و انگار یک وحی همش به من میگفت هرچه ازش میخواهی بگو ،، من هیچی نگفتم فقط میبوسیدمش و گریه میکردم. تعبیرش چیست ? آیا اشکال ندارد خواب را برای دیگران تعریف کنیم ??

 98. حیدری یک خانم

  من تو خواب دیدم وارد یک مغازه بدلیجات شدم ویک خانم که فردشنده ان بود اومد جلوسینه وپاین گردنم یوسید لطفا خواب مرا تعبیر کنید باتشکرمن یک خانمم

 99. رضا

  دیشب خواب مادرم که 5 ماهی است فوت کرده دیدم وصداهم کرد که بروم جلو و گفت صورتت را بیار جلو تا ببوسمت می خواستم تعبیر آن چیست

 100. نسرین

  سلام.من خواب دیدم یکی از پسرهای فامیل شوهرم من را خیلی محکم.از ته دل بوس کرد.تو خواب خیلی با هم.خوب بودیم.جوری که خودم. از بوس کردنش لذت بردم.تعبیرش چیه؟

 101. تارا

  من ٢ دفعه است كه خواب ميبينم دوست پسرمو مي بوسم هي و خوابم ساعت ٥ ٦ صبحه خيلي هم با جزيياتش و گفتوگوها يادم ميمونه تعبيرش چيه

 102. مانی

  سلام عرض ادب . من 2 ماه پیش رفته خاسگاری دختری و فکر میکردم محبت و.. نداره . بعد از یه مدت خواب دیدم از دستم نارحته و بهش کتم چرا نارحتی ؟ و ج نداد و بعد یه بوسه برو پیشونی اون کردم و بعد پیش خودم کفتم این ششاید احساس نداره و بعد یدفعه خودش نیز یه بوس برلبهام زد تعبیر این خواب چیه ؟

 103. خبیب

  در خواب حضرت آدم و هوا را دیدم
  داشتم از چیزی با ترس فرار میکردم و وارد اطاقی شدم دیدم آن چیز داخل اطاق هست و راه فرار هم نیست که همین وقت هر دوتا شون با اینکه در بسته است وارد میشوند چهره شان خیلی نورانی ست وقتی داخل اطاق میشوند دلم راحت میشه و اصلاً ترسم از بین میره و با خوشحالی میرم دست آدم و میبوسم … خیلی هم خوشحال هستم ….
  کلی تو گوگل جستجو کردم آخرش بجای نرسیدم لطفاً اگه تعبیری داره برام ایمیل بزنید ممنونتان میشم .
  مرسی

 104. مینا

  بلاخره چی؟ خیانت،جدایی،عشق، دوست داشتن ،به دست اوردن …؟؟؟؟

 105. مینا

  بلاخره چی؟ خیانت ،جدایی ،یا عشق و دوست داشتن

 106. پرستو

  پدربزرگم تازه فوت شدن
  خواب دیدم که مراسم چهلمش هست باکت شلواروکروات خیلی تمیزومرتب دم در ایستادن ومهمونای چهلمشون رو بدرقه میکنن میخندیدن تا منو دیدن دستشونو به دهنم گرفتن ومن دستشو خیلی بوس کردم وگریه کردم تا ازدر رفت بیرون
  تعبیرش چیه؟

 107. بهراد

  من دختری رو خیلی خیلی دوسش داشتم اینجوری بگم که عاشقش بودم ولی هیچ وقت نتونستم بهش بگم اونم الان نامزد کرده تو خواب دیدم از پشت سر صدام کرد و اومد پیشم ازش پرسیدم اونم گفت که دوسم داره چند بار تو بغلم گرفتم و بوسیدم تعبیرش چی میشه تورو خدا تعبیرشو بگین دارم دیوونه میشم

  • پانیسا

   تعبیر بوسه تو خواب جدایی صد درصد هست

 108. پریسا

  من و چند نفر از بستگانم این خواب رو دیدیم که مادر بزرگم که تازه فوت شدنو در خواب دیدیم که شلوار به پا داشت اما لباس نداشت و خوشحال هست چه تعبیری داره

 109. sh

  خدااز دهنت بشنوه کاش خواستگار باشه.مردیم ازاین زندگی یکنواخت.

 110. مصی متالهد

  اقا دمتون گرم ممنون از این همه توضیح
  پس یعنی همین فردا پس فرداست که شوهر کنم و برم

  • زهره

   ببخشید جواب سوالمون کجا پاسخ داده میشه جواب سوال من نیومده اخه

 111. مژگان

  بلاخره نشانه خیانته یا رحمت!

 112. رونیا

  عاقا ینی ما ک هر شب یکیو میبوسیم تو خواب منبع خیر و فضیلتیم؟:-؟:دی

 113. mahsa

  عالی مرررررررررر30

نظر خود را بیان کنید