تعبیر خواب بوسیدن

دیدن بوسیدن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بوسیدن در خواب چیست؟

بوسیدن kiss

برخي از معبران نوشته اند بوسه خيانت است و سو نيت و بد دلي چه بوسه بدهيم و چه بگيريم. اگر ما ديگران را ببوسيم ما عامل خيانت خواهيم بود اگر ديگري ما را ببوسد نسبت به ما خيانت مي شود.

در بيداري و زندگي روزانه ما بوسه وسيله ابراز عشق و محبت است. وقتي کسي را مي بوسيم مي خواهيم محبت خود را در حد اعلا به آن شخص نشان بدهيم و ثابت کنيم. در خواب نيز از اين حد فراتر نمي رويم.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عشق

تعبیر خواب روبوسی

چنانچه در خواب ببينيم کسي را مي بوسيم موردي پيش مي آيد که حسن نيت خود را نسبت به او ثابت کنيم و اگر آن که مي بوسيم نا شناس باشد نفعي از ما به او مي رسد.

تعبیر خواب بوسیدن نامحرم

اگر يک دختر دم بخت ببيند که محرمي او را مي بوسد محبوبيت ميابد و اگر ببيند که نامحرمي او را مي بوسد خواستگار خواهد يافت و شوهر مي کند و چنانچه خودش کسي را ببوسد نشان آنست که از او به نيکي ياد مي کنند.

تعبیر خواب بوسیدن مرده

اگر ببينيم مرده اي ما را مي بوسد اگر آن مرده آشنا باشد نسبت به او ديني داريم چه اخلاقي و چه مالي و مادي و اگر ناشناس باشد سودي به ما ميرسد زيرا بوسه مرده خير و برکت است.

تعبیر خواب «بوسیدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بوسیدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

178 دیدگاه

 1. سلام، من پدرم فوت شده، ی چند روزی هم هست از نظره عاطفی مشکل دارم، دیشب خاب دیدم پدرم اومده پیشم و تند تند لپمو بوس میکرد بدونه هیچ حرفی، میشه تعبیرشو بگین خیلی ذهنمو درگیر کرده، ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما می‌تواند به علت مشکل عاطفیتان دیده شده باشد که اگر از شریک عاطفیتان دور شده اید می‌تواند به آن دلیل باشد و اینکه خواب شما به این صورت است که به پدرتان خیراتی هدیه بفرماید که دلتان و روح پدرتان آرامش بگیرند.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سلام خسته نباشید من با یکی دوست بودم و ۶ سال پیش فوت کردن ایشون، همدیگه رو دوست داشتیم، بعد دیشب خواب دیدم ک اومده منم تو خواب میدونستم ک این شخص مرده حتی کسایی دیگه هم تو خوابم بودن همه هنگ بودن میگفتن مگه ایشون نمرده ؟ بعد رفتیم پیش همدیگه و ایشون خیلی منو بوسید خیلی زیاد بیشتر پیشونیم رو می‌بوسید ، حتی یه عالمه خوراکی هم برام گرفت و با هم خوردیم ، منم یه بار با شهوت لبش رو بوسیدم ، تو خواب هر دومون میدونسین ک مرده ، و بخاطر همین همش با هم اینور اونور می‌رفتیم ک فرصتی رو از دست ندیم ، میشه راهنماییم کنید ک تعبیرش چی میشه؟ آخه هر چی فک میکنم دینی نیست ک باید ادا کنم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما می‌تواند بر این دلیل باشد که شما این خواب را از دلتنگی دیده باشید و اینکه ناخوداگاهتان مرور به گذشته کرده است به دلیل فراموش کردن آنها. و اینکه تعبیر خواب شما به غیر از ادا کردین دین می‌تواند نشان بر خیری هم باشد که به شما میرسد و هم صحبتی با میت نیک است و نشان بر خوبی دارد برایشان خیراتی هدیه بفرستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. پریسا در

  سلام می خواستم بدونم تعبیر بوسه دادن از لب چیه در صورتی که شخص نا آشنا باشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خوابه بوسه بر این معنی است که شما اگر فردی دم بخت باشید برای شما خواستگار خواهد آمد و در صورت ناشناس بودن آن فرد بر این تعبیر است که از شما به فردی خیری خواهد رسید که باز نیک است.
   سر بلند و پیروز باشید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب بوسه نشان بر این است که شما به فردی خیری خواهید رساند که می‌تواند خیر باشد برای هر دو طرف و اینکه خبر خوب هم تعبیر شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. سلام من خواب دیدم خالم که در واقعیت فوت کرده از من پرسید که پسر خالم رو دوست دارم یا نه؟(خاله ی فوت کرده خاله ی هردوی ما هم من و هم پسر خالم میشه) منم به جای جواب دادن به سوال خالم سمت راست سرش رو بوسیدم.تعبیر این خواب چیه؟ میشه بگید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما احتمالا بر این صورت است که شما خواستگاری خواهید داشت که مورد پسند شما قرار خواهد گرفت و اینکه هم صحبتی با میت نشان بر خبر خوب است و نیک پس بر خیالتان خیرات هدیه بفرستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. زهرا لاری در

  سلام پدرم ۶ ماهه که رحمت خدا رفتن دیشبخواشو دیدم خیلی باهم انور اونو میرفتیم پدرم با بیماری از این دنیارفتن وخیلی لاغرو نحیف شده بودم و در خوابم بدنش ۶ تیکه بود گفت ببین من خیلی خوشحال بودم زیر گلویش در بیمارستان برای تنفس لوله گذاشته بودن ولی تو خواب دست میکشیدم میگفت خداروشکر خوب شد بعد هم خیلی دست و صورت و همجایش رو بوسیدم پدرم بهم گفت دنیا خوبه مثل بهشته فقط این بیماری بره فک کنم کروما رو میگفت یادم نیست چندتا سوال ازشون پرسیدم انگار از اون دنیا و موقعیتشون بود بهم گفت دیگه هیچی نپرس بعد دیدم ی لقمه که توش کباب کوبیده هست لای سفره بود همسرم نصف کرد که بخوره نفهمیدم ولی یکنفر گفت اونو نخورید مامان برا بابا درست کرده ،،، لطفا جوابمو بدیدن خیلی ناراحتم حس می‌کنم پدرم از یا ناراحته یا خواسته آیی داره واین هم بگم که خیلی براش خیرات میفرستیم نمی‌دونم تو خوابم چی بود لطفا جوابمو بدید خدا خیرتون بده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما اول از همه از سره دلتنگی است و اینکه شما بسیار برای پدرتان بیقرار هستید و باید به خودتان صبر دهید که روحشان آزار نبیند و اینکه جایگاه پدرتان بسیار نیک است و اینکه به گفته خودشان می‌توان این برداشت را کرد و هم صحبتی با میت نشان از خبر خوبی است که به شما خواهد رسید. به روحشان خیرات هدیه کنید تا دلتان آرامش بگیرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. ستاره در

  سلام من ى دختر٣٦ ساله ام كه٧ساله در رابطه عاطفى با پسرى هستم كه وضع مالى خوبى نداره و مدت٢ساله كه مادرم فوت شدن،ديروزظهر خواب ديدم نامزدم با ى ماشين مدل بالا اومده بود دم در خونه و با ديدن مادرم از ماشين پياده شد و مادرم كه انگار زنده بود صورتش رو بوسيد. ميشه لطفا تعبيرش رو بگيد؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که شریک عاطفیتان مسیر زندگی خودش را به دست خواهد گرفت و احتمالا وضعیت بهتری از لحاظ مالی پیدا کند و اینکه نامزدتان به مادرتان دینی دارد که می‌تواند روشن شدن تکلیف زندگی شما باشد و باید آن را به جا آورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. نجمه پروانه در

  سلام..وقت بخیر.. پدر من 4 ماه پیش فوت میکنن،، و هر سال محرم به کربلا میرفت واسه اربعین،،، بعد امروز مادرم خاب پدرم رو میبینه ک پدرم وارد خونه میشه و ساک دستش هست که تازه از کربلا برگشته،، با مادرم دست میده و با من رو بوسی میکنه..
  حالا اگه لطف کنید تعبیرش رو بگید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب خواب شما نشان بر این دارد که ذهن و ناخوداگاهتان این را می‌داند که زمان مسافرت پدرتان است و این را به شکلی برایتان به تعبیر می‌کشد و در وجح بعدی خوابتان بر این تعبیر است که پدرتان بر این خانواده دینی دارد اینکه در ماه محرم برای او خیراتی هدیه بفرماید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. من عشقم تازه فوت کرده خوابشو دیدم که داره رو شونه راستمو میبوسه چه تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه نشان از دلتنگی است و اینکه شما باید بر اوخیرات هدیه کنیدکه روحشان ارامش بگیرد. و بر این تعبیر است که احتمالا دینی بر شما دارد و ان هم این است کبه خودتان ارامش بدهید که روحشان ازار نبینند.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. باسلام ۱۵سال عمه من فوت شده ۰مادرم درخواب دیده دست عمه و میبوسه واون هم ازش خیلی تشکر میکنم ۰۰۰نگران این خواب هستم ۰۰ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای شما و ایشان نگرانی ندارد و فقط باید برای رفع حاجت ایشان خیراتی دهید که انشالله برای ایشان خوب است و خیر .
   سربلند و پیروز باشید

 10. یاسمین در

  سلام من ۱۴ سالمه . پسر عموی من فوت شده الان همون پسر عموم رو تو خواب دیدم , تو خواب اومد منو با لبم جلوی مامان و بابام بوسید منم میخواستم مامان و بابام منو نبینن به اون خاطر این طرف و اونطرف میرفتم .الان تعبیر این خواب چیه ؟؟؟ من چون خودم یکمی واسه اینجور چیزا کوچولو هستم خجالت میکشم تعبیرش رو از مامانم بپرسم . الان خواهشاً زود تعبیرشو بگید اگه بگید ممنون میشم .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که اگر در توانتان است به روح فرد میت خیرات هدیه بفرماید و اینکه میتواند بر این نشان باشد که فرد میت به گردن شما و با خانوادتان دینی دارند که میتواند همان خیرات باشدو تعبیر بر بدی ندارد و حتی میتواند به معنی خبر خوب برای شما هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. سلام من و نامزدم توی دوران عقد بودیم ک با مشکلاتی ک با خانواده اش داشت خودکشی کرد اما خیلیییی همو دوس داشتیم الان یکساله ک فوت شده دیشب بعد از چندماه ب خوابم اومد ک خیلی خوشحال بود و ب خودش رسیده بود خندان بود من دستاشو گرفتم و هی صورتشو ناز میکردم و میبوسیدمش ـ تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دلیل خواب شما اول از همه نشان بر این دارد که شما برای ان میت دلتنگ هستید و اینکه احساستان یاد اور این خواب است و بعد از باید به این توجه کنید که جای ان فرد در ان دنیا خوب است و احتمالا شما به ان شخص دینی دارید که باید انجام دهید و اینکه به روح ایشان خیراتی بفرستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. سلام
  من خواب دیدم داییم ک فوت کرده رفته کنار عابربانک و ی عالمه سکه طلا قدیمی 1تومنی و2تومنی هست میگیره و ب بچها میده و کم میکنه بهشون بعدش بالباسای شیک و تمیز میاد ب سمت من ک به منم از اون سکه ها بده ولی من باهاش حرف میزنمو میگم ک سکه ها قشنگن ولی من سکه نمیخامو منو ببوسه بعد همو درآعوش میگیریمو منو میبوسه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که خیری برای شما انگاشته خواهد شد اما شما ان را رد خواهید کرد و اینکه جایگاه دایی شما در ان دنیا بسیار خوب است و نشان از ارامش ایشان دارد و بوسیدن شما به این تعبیر است که شاید دینی بر گردن شما دارد و این دین میتواند خیراتی باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. فاطمه ر در

  سلام
  من خواب مادر بزرگم ک فوت شده رو دیدم فک میکرد مرده ،اما من بهش گفتم نه زندست و تو بغلم گرفتم و پیشانیشو بوسیدم و سرشو نوازش کردم خیلی خوشال شد!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب شما به گفته معبران اسلامی نشان بر این دارد که شما برای ایشان دلتنگ هستید. و جود میت در خواب و همص صحبتی با ایشان به تعبیر خیر است و اینکه شما بر روح ایشان خیرات هدیه بفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. رخساره در

  سلام
  من خواب دیدم خاله م که فوت کرده با چهره ی پیر و نورانی و روسری سفید ساتن و لباس شیک سفید یه جا نشسته و وقتی منو میبینه بغل میکنه و میبوسه
  من اول نمیخواستم به خاطر کرونا روبوسی کنم ولی وقتی دیدم آغوشش رو باز کرد رفتم بغلش

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است و نشان بر این دارد که خاله شما در ان دنیا جایگاه خوبی دارند و بر این تعبیر است که شما حاجت روا خواهید شد و اگر قرضی بر شما شود ادا خواهد شد .
   سربند و پیروز باشید .

 15. omid aslani در

  سلام خسته نباشین من خواب دیدم دوستم درخواب زنده است به طرف اورفتم واورابغل کردم وگریه تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان بر این عمر دارد که شما برای دوستتان دلتنگ دیدار هستید و خوابتان بر گرفته از احساس شما است و اینکه دیدن میت در خواب خوب است و نشان بر خبری است که شما را خوشحال خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. عارفه منتظری در

  باسلام
  من خواب دیدم که بایک فرد سید که دوست خانوادگی ما هست و آقاس و مجرد است به خانه مادربزرگم رفتیم ؛ و من در خواب یک بوس محکم بر گونه مادربزرگم زدم ، بعدش ایشون از حال رفت ولی بعدش اوکی شد (مادربزرگم خیلی وقت هست که از دنیا رفته ) تعبیر این خواب چی میشه؟(صبح این خواب را دیدم)

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دیدن میت به این صورت است که نشان از دلتنگی شما دارد و بعد نشان بر این که شما باید به ایشان خیراتی هدیه بفرماید که روحشان ارام گیرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. amir mohammad در

  با سلام.خواب دیدم با دختری که دوستش دارم در خیابانی شولوغ قدم میزنیم و دست بدست هم گرم صحبتیم و همینطور که داریم صحبت میکنیم من اونو خیلی محکم بغل میکنم و رگباری میبوسمش اینقدر بوسش میکنم که مردم به ما خیره میشن و همینطور که میبوسمش با خنده و خوشحالی میگه بسه مردم دارن نگاه میکنن.(در ضمن الان اون دختر چند وقتی هست که دیگه اون توجه شدید قبل رو نسبت به من نداره و من هم کمکم دارم ازش دلسرد میشم)ممنون میشم اگه تعبیر دقیقو نسبت به واقعیت امروز بگین بهم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی میتواند داشته باشد و بوسیدن در خواب نشان بر این است که شما بر ان فرد خیر میخواهید اما باید بدانید که خندیدن و قهه قهه در خواب نشان بر غم است و شما باید علت دلسردی ان شخص را جویا شوید و به حل ان موضوع بپردازید و نه اینکه راه اخر را در پیش بگیرید.
   یربلند و پیروز باشید.

 18. سلام من الان یک دو هفته است پدرم را از دست دام دیشب خوابش را دیدم با یک کت شلوار شیک و چهره جوان نشسته منتظر من که. قتی دیدم بغلش کردم و یک عالم بوسیدم گفتم بابا خیلی دلم برات تنگ شده کجایی که بهم گفت بابا 800تومان داری به من دهی کارم گیر که من گفتم بابا جون بخواه حتما به حسابت می ریزم بعد سمت قلبش را گرفت گفتم بابا الان می برمت دکتر نگران نباش هم آمد براش وقت بگیرم از خواب پریدم تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای شما نشان از ان است که ایشان را دینی در نزد شما وجود دارد و باید سعی در برطرف کردن آن کنیدو از طرفی باید برای ایشان حتما خیراتی دهید و سعی کنید چیزی بیشتر از ان مبلغ داخل خواب بااشد که انشالله خداوند برای ایشان امرزش قرار داده است.
   سربلند و پیروز باشید

 19. سلام وقت بخیر
  من خواب پسر عمه ام رو دیدم که همبازی بودیم و خیلی رابطمون با هم خوب بود که چند ماه پیش بر اثر تصادف فوت کرد،خواب دیدم که میاد خونه ما و من از دیدنش بشدت هیجان زده میشم ی دفعه میاد سمت من و منو بغل میکنه و طوری منو بغل کرده که سرش رو سینه من میخوره و منو خیلی بالا گرفته و لبخند میزنه منم خیلی غیرعادی پیشونی و صورتشو میبوسم و محکم بغلش میکنم و یه احساس علاقه بهش دارم و بعد بهم میگه که من الان میرم اما برمیگردم پیشت…اگه امکانش هست جواب منو بدید،سپاس گزارم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب همانگونه که قبلا هم ذکر شده است باید بدانید که شما به ایشان دینی دارید که باید در جهت رفع آن بکوشید. خیراتی برای ایشان بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 20. عاطفه در

  سلام .من خواب دیدم که مادربزرگم که چند سالی هست فوت شده اما در خواب زنده بود و وقتی همو دیدیم همدیگر رو بوسیدیم و البته سر سفره ناهار هم نشسته بود .لطفا تعبیرخواب رو میگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب بوسیدن مرده امده است که شما نسبت به آن مرده دینی دارید که نوع آن را خودتان باید بدایند اما باید در جهت رفع آن کاری انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 21. دارابی در

  سلام دیدن خواب افراد سید تعبیرش چیه
  خانوم های سادات رو زیاد خواب میبینم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   قطعا برای شما خیر است و بدانید که دیدن افراد صالح در خواب نشان از اشاره ای برای شماست که در ان صحت مسیر شما را به شما گوشزد کرده است.
   سربلندو پیروز باشید

 22. سلام من نامادریم مرده….نامادری که از مادر هم مادرتر بود برام یه فرشته ای که دیگه هیچ کسی مثل اون بدنیا نخواهدامد…دیشب خواب دیدم زنده هست رفتم محکم بغلش کردم گریه کردم محکم محکم از لپاش بوسیدم چهار دفعه میشه بگین تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای شما مووضوعی ندارد و نه خیر است و نه شر و باید بدانید که تعبیر این خواب برای شما این است که شما در ناخوداگاه خودتان حسرت وجود ایشان را دارید که سبب شده است در خواب ایشان را به شکلی ببینید که این حقیقت برای شما غیر قابل باور است و این موضوع سبب دیدن خواب شما شده است.
   برای ایشان خیراتی دهید که انشالله با صالحین محشور شوند.
   سربلند و پیروز باشید

 23. سلام من دیشب خواب دیدم درخانه باغی هستیم ومادربزگم که تازه فوت کرده اند انجانشسته اند وهمه دورش هستیم او ازماناراحت است که تنهایش گذاشتیم من هم دستم‌راانداختم‌دورگردنش وبوسش کردم گفتم مادربزرگ چراناراحت میدونی چقدردعا کردم تا تو زنده بشی احساس کردم‌ریزذخندیدتعبیرش چی میشه؟؟؟ممون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این معنی است که مادر بزرگتان از شما انتظار خیرات دارد و حتما بر او خیراتی هدیه بفرماید و هم صحبت شدن با اموات نشان بر خیری است که به شما خواهد رسید .
   سربلند و پیروز باشید .

 24. آیناز شرف در

  سلام من دو هفته پیش پسر عموم در اثر تصادف فوت کرد و من دیشب خواب دیدم ک در خانه مادر بزرگ بودیم و خوشحال و بعد از اون پسر عمویم زنگه در رو زد و بعد از رسیدن از همه احوال پرسی کرد ولی به من که رسید من رو بغل کرد و بوسید و همون لحظه پسر عمه عم گفت اینارو نگا…پسر عموم در خواب انگار به من محرم بود و در خواب داییم بود نه پسر عموم به نظرتون تعبیره این خواب چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر احساس دلتنگی و دوری است که در این مدت کشیده اید و اینکه ناخوداگاهتان ان را برای شما به این شکل به تصویر کشیده است . و اینکه خوابتان نشان بر این است که ذهنتان احیاس نزدیکی بیش از حدی با شخص مرحوم داشته است تعبیر بدی ندارد و بر روحشان خیرات هدیه بفرمایید .
   سربلند و پیروز باشید .

 25. دلارا در

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم با دوست پسرم که چند سال است از هم جدا شدیم و اصلا خبری از هم نداریم، او تمام سر صورتم و لب هایم را میبوسید من همش عقب میرفتم میگفتم زشته نامحرمی نکن اما اون با آرامش لبخند میزد بغلم میکرد و باز میبوسیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از احساسات و دلتنگی شما برای ان شخص میباشد و نشان و تعبیر خاسی نمی‌تواند داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

   • دلارا در

    اما اصلا دلتنگش نیستم و بهش فک نمیکنم من 13 سال پیش باهاش دوست بودم. متشکرم برای تعبیرتون

 26. پیمان در

  سلام من بعد سالها تو خواب پدر بزرگم را دیدم و همدیگر را بغل کردیم و بوسیدیم و ازش پرسیدم آنطرف خوبه گفت خیلی ، گفتم از اوضاع اینجا هم خبر داری گفت اره و خیلی خوشحال بود تعبیر خوابش چی هست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما همانگونه که بر خودتان آشکار است نشان بر جایگاه پدر بزرگتان دارد که خووب است و دیدن و حرف زدن با میت نشان بر خیر استت که به شما هم خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. چرا همش خوابای ترکیبی میبینم؟
  و اینکه خیلی خواب میبینم شاید هر شب یا صبا ک بیدار میشم میخوابم بازم خواب میبینم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر از مشکله خاصی رنج نمی‌برید و آیا در عالم واقعیت از موضوعی هراس و ترس ندارید حتما با روانکاو مشورت بفرماید.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. مریلا در

  سلام
  من دیشب تقریبا طلوع آفتاب خواب دیدم که داییم که ۳ساله فوت شدن چند بار با فاصله گونه من رو می‌بوسید ومن هم یه بار این کار رو کردم (البته تو این خواب اصلا به یاد نداشتم که فوت شدن)
  می‌خوام بدونم تعبیرش چی می‌تونه باشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه خدمتتان عرض کنم که نشان از دلتنگی است و بوسیدن در خواب نشان بر دینی است که به گردن شما است و باید بر ایشان خیراتی هدیه بفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. با سلام و عرض ادب
  من خواب دیدم که مادربزرگ مرحومم ،در خواب صورت من را یک بار محکم بوسیدند
  ممنون میشم تعبیر خواب من را بگویید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دلتنگی است که برای مادر بزرگ مرحومتان دارید و اینکه احتمالا ایشان بر شما دینی دارند که باید انجام دهید و برای روح ایشان در نبود دین خاصی خیرات هدیه دهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 30. سلام ببخشید من چند سال پیش داییم فوت کرد امروز خواب دیدم که بعد چند سال زنده شده با همه خوش رفتاری میکنه اما از من نارحته و من وقتی میخام بوسش کنم نمیزاره اما من به سختی بوسش میکنم تا دلتنگیم برطرف شه در خواب

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما از دلتنگی این خواب را دیده اید و اینکه ایشان از شما ناراحت هستند و و بوسیده اید احتمال بر این است که دایتان بر گردن شما دینی دارن که باید ان را ادا کنید و اینکه اگر در این مورد کوتاهی نکرده اید و مسوله حائز اهمیتی وجود ندارد بر روح ایشان خیراتی هدیه بفرماید که بر شما شاد گردنند .
   سربلند و پیروز باشید .

 31. دعای خیراحتیاج دارم در

  سلام.استادگرامی برادرم سربازهستندوگفته چن وقت پیش خواب دیدکه یکی ازدوستانش ماری دورتادوربدنش پیچیده وهمیشه باان هست وقتی دوستش بطرفش امدبرادرم گفت این مارسیاه بزرگ طرفم نیادمن میترسم.برادرم دیدهمان لحظه مارامدوشانه مرابوسید.این بوسیدن مارسیاه برشانه برادرم چه مفنی دارد؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب به این صورت تعبیر خواهد شد که ایشان به واسطه ی ان فرد دشمنی پیدا خواهند کرد و باید نسبت به این رابطه بسیار اگاه باشند و این دلیل بر بد بودن ان شخص ندارد.
   این بوسه هم به معنای نزدیکی است و خیر نیست که با دشمن خود دوست باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 32. جواد رحیمی در

  خوب وعالی بود چون من خوابهای زیادی میبینم همش به این جا مراجعه میکنم من در خواب دو تا سماور دیدم که استیل بودن ولی همسرم در کنار انها بود در یک جایی قدیمی که الان خرابه است

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که اگر در خواب سماوری را مشاهده نمودید باید بدانید که ان سماور ، نشانه ای است که نوید دوستی با کسی را می دهد که امکانات مالی نامحدودی دارد. این ارتباط از جهتی برای شما مهلک خواهد بود ، زیرا تمام روابط احساسی ای را که قبلاً داشتید ، در هم خواهد شکست و از بین خواهد برد. اما ، ارزشش را دارد ، زیرا شما با هم خوشحال خواهید بود. اگر در خواب یک سماور را بشکنید یا آن را روی زمین رها کنید ، این نشانه ورشکستگی و شروع بد شانسی در زندگی شما خواهد بود.پس خواب شما نشان بر خیر دارد . و بوسیدن اطرافیان نشان بر محبتی است که شما اول از همه نسبت به ان افراد دارید .
   سربلند و پیروز باشید .

 33. جواد رحیمی در

  خوب وعالی بود چون من خوابهای زیادی میبینم همش به این جا مراجعه میکنم

 34. المیرا در

  سلام
  یک آقایی از دوستان من خواب دیده که مرا بوسیده ، تعبیر این خواب چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران اگر نامحرم شما را ببوسد نشان بر خواستگار است برای شما و نشان از ازدواج می‌تواند داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 35. مهشید در

  سلام دوستم من دیشب خواب دیدم پدرمرحومم منو تنها گیرآورد و‌شروع کرد ب بوسیدن ومعاشقه با من ومن انقدر گریه کردم ک باناراحتی ولم کرد، تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ایشان دینی ممکن است بر گردن دخترشان دارند و بی توجهی ایشان سبب شود که گناه ایشان بخشوده نشود و این برای ان مرحوم خیر نیست و باید در ان دقت کنید.
   خیراتی برای ایشان بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 36. خواب دیدم که خواهرم که فوت کرده ناراحته و دراز کشیده توی خواب احساس میکردم که مُرده بوده ولی الان هستش. خیلی خوشحال شدم رفتم بغلش کردم و چند دقیقه همدیگه رو میبوسیدیم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دلتنگی شما از فوت ایشان است و اینکه به گفته معبران نشان این دارد که ایشان دینی بر گردن شما دارد و اینکه برای ارامششان خیراتی هدیه بفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید .

 37. راحیل در

  سلام. من خواب دوستم که مرده را میبینم خیلی، وقتی میبینمش میگه من زنده ام و من محکم بغلش میکنم و میبوسم. همیشه هم این مدلی خواب دیدم که میگه من زنده ام و بوسش میکنم. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب هایی که تکرار می شوند بیشتر به ناخوداگاه بیننده ی خواب اشاره دارند که در آن موضوعی قابل اشاره برای بیننده ی خواب وجود دارد که در اینجا میتواند فقدان آن شخص باشد و از طرف دیگر بدانید که اگر این خواب برای شما و ایشان حالت رد و بدل دارد ممکن است به این اشاره داشته باشد که ایشان از شما چیزی به عنوان دین بخواهند که باید آن را براورده کنید.
   این خواب جای نگرانی ندارد اما اگر میتوانید برای ایشان خیراتی دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 38. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم مادر بزرگم که فوت کرده خوشحال و شاد اومد جلو و دست منو بوسید و من توی خواب ترسیدم و امتناع میکردم و اینکار رو کرد معنیش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر خواب برای بوسیدن مرده همیشه امده است که به معن ان است که ایشان از شما چیزی میخواهند و این هم در اینجا برای شما صادق است و باید برای ایشان خیرات دهید که در اینجا دست بوسی نشانه از بعد از رهایی ایشان از ناراحتی که ممکن است به ان دچار باشند است.
   سربلند و پیروز باشید

 39. احمدشاه در

  من هم خوابی دیده ام نه میدانم تعبیر اش چیست؟ کسی دا که خیلی دوست دارم،در خواب دست و انگشتان اش را بوسیدم. اگر کمک ام کنید،ممنون خواهم گفت.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در همه ی تعبیر خواب ها گفته شده است که تعبیر این خوا به این معناست که شما و ایشان را خیری در راه است و اگر این خواب بدون لذت باشد میتواند نشانه از ان باشد که ایشان در حق شما عمل خیری انجام خواهد داد که شما به ایشان مدیون شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 40. من هرزگاهی خواب یک شهیدمعروفومیبینم ک نام نمیبرم من علاقه خاصی بهش دارم و چهره شم طراحی کردم دیدن خواب دراغوش کشیدن شهید چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شهید به معنی کنار رفتن تاریکی ها ، اختلاف ها گرفتاری ها و همچنین از بین رفتن تنگدستی و فقر از معانی اصلی این رویاست ، همچنین دور شدن از خطرات شدید و ناگهانی و ایمن شدن از ترس و بلا نیز از تعبیر همین خواب است
   تعبیر خواب شهید ازدکتر علی مدنی: اگر ببینی با شهید گمنام در حال تکلم هستی و یقین داری که چهره و یا شخصیت او برای شما آشناست به علامت عاقبت بخیری رضایت والدین کسب موفقیت و پیروزی و همچنین اوج گرفتن در زمینه ی علم و دانش و در نهایت رسیدن به یک مقام مهم و عالی است.
   و اینکه این خواب را مرتب میبینید نشان از ارتطاط ناخوداگاه شما با احساساتتان است .
   سربلند و پیروز باشید .

 41. سلام چند وقت پیش دیدم که عمم که فوت کرده تو یه جای پارک مانند نشسته و مشغول غذا خوردنه منم رفتم جلو و خیلی عمم رو بوسیدم و اونیز مرا بوسید لطفا میشه تعبیر دقیقش رو بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب اولا میتواند نشان از دلتنگی و خلا ذهنی شما برای بازاوری خاطرات باشد و از طرف دیگر هم می تواند نشان از ان باشد که ایشان بر شما دینی دارند که میتوانید برای ایشان خیراتی دهید و بدانید که انشالله حال ایشان خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 42. سلام من خواب دیدم پدربزرگم که ۴۰ روزه فوت کرده رو بوسیدمو بغل کردم ودر هنگام بوسیدن احساس کردم نصف صورتش شله و لاغر تر اون یکیه تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران اول از همه نشان بر دلتنگی داردکه شما نسبت به پدر بزرگتان دارید و دوم اینکه بر روح ایشان خیرات هدیه دهید که روحشان بیشتر در ارامش باشد. و اینکه صورتشان از نظرتان لاغر ترشده است نشان از روح ان میت دارد که دستشان از این دنیا کوتاه است و باید برایشان قران و خیرات هدیه دهید . تا روحشان در خوشی باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 43. فرنیا در

  من دیشب خواب دیدم ک دختر خالم ک مرده رو بغل کردم و محکم همو فشار میدیم بمن میگه جقد جاق و نرمی تو ولی هی میخواستم ببوسمش با خودم میگفتم شاید بوسیدن مرده بد باشه و بوسش نکردم اونم میخواست بوسم کنه ولی نکرد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر باید عرض کنم که به این شکل میتواند باشد که در تعبیر خواب بوسیدن مرده امده است که خیر است و در این خواب برای شما این حالت پیش نیامده است که نشان از ان میتواند باشد که شما به دست خود خیری را از خودتان دور میکنید و از این رو باید بدانید که این کار برای شما صلاح نیست و سعی بر ان کنید در کارهایی که انجام میدهید بسیار دقت کنید.
   برای ان مرحوم هم خیراتی بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 44. سلام مادر من خواب دیده که شوهرعمم که یه مرد مومن و قرآن خون بودن وچن ساله فوت شدن مادرم رو بغل کردن و بوسیدن، تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیرش با تعبیری که برای بوسیدن مرده هست میتواند متفاوت باشد و این خواب نشانی از رضایت ان مرحوم از عملی است که مادرتان به ان مشغول است و بسیار خیر است.اما برای ایشان خیراتی بدهید هرچند کم.
   سربلند و پیروز باشید

 45. با سلام خواب دیدم پدربزرگم که چند سالیست فوت شده اند را میخواهم ببوسم اما ایشون امتناع میکنن و میگن که کسی مرده رو بوس نمیکنه.
  ممنون میشم اگر تعبیرش رو بگید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب بوسیدن مرده امده است که دینی بر ایشان دارید که باید ادا کنید واین که ایشان امتناع کرده اند در خواب بیانگر ان است که ممکن است در ذهن شما نسبت به ایشان دینی باشد که این خواب میگوید که اینگونه نیست.اما برای شاید بیشتر ایشن خیراتی برای ایشان بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 46. سلام من صبح نزدیک طلوع افناب خواب دیدم که عموم. که ۸ سال پیش فوت کرده رو دارم میبوسم عموی من خیلی سیگار میکشید دیدم سیگار میکشه و من با دستم دود سیگارو کنار میزنم بعد حس کردم ناراحت شد و سریع سرشو بغل کردم و بوسیدمش خیلی حس توبی داشتم اصلا
  فکر نمیکردم که فوت کردن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیر بسیار واضح و ساده ای دارد که در متن بالا نیز امده است و باید بدانید که برای این خواب تعبیر به این شکل خواهد بود که از ایشان یا خیری به شما خواهد رسید و یا اینکه اول باید برای ایشان دینی را ادا کنید تا این خیر به شما برسد.
   سربلند و پیروز باشید

 47. سلام وقتتون بخیر من دیشب خواب دیدم که پسری که عاشقش هستم در خانه ما هست حتی پدر و مادر و خواهرم او را می بینند و با وی رفتار خوبی دارند.
  پدرم گفت حاضر بشین بریم یه جایی ما هممون حاضر شدیم بجز عشقم گفتم نمیای مامانم گفت نه نماید بعد ممانم رفت خواهرم پشتش به ما بود من هم از این فرصت استفاده کرده و لب هایش را یک بوسه کوتاه زدم بعد اخماش رفت تو هم و گفت یک بار دیگه این کارو نکنی منم از سر لجبازی دوباره تکرارش کردم و از خواب پریدم
  دقیقا این خواب رو بعد کات کردنمون دیدم من ب هر شرایطی می گفت راضی بودم ولی اون منو پس می زد آخرش دعوا مون شد و گفت منطقی باش ما بدرد هم نمیخوریم به نظر شما خوابم ربطی به این موضوع داره؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب دقیقا به این موضوع مربوط است اما تعبیر صادقه ندارد و بیشتر به این معنا است که حسرتت ایشان و شرایطی را که داشته اید به صورت ایده ال در خواب دیده اید و این دلیل بر تعبیر داشتن خواب نیست و در بسیار مواقع ما ان چه را از دست می دهیم به صورت واقعی در خواب میبینیم که مالک ان هستیم وتعبیری ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 48. خواب مادرم و دیدم که منو میبوسه و از بوسیدن و دیدن من کیف میکنه من مادرمو بر اثر بیماری از دست دادم و مادرم توی خواب میگه که من تا بهمن ماه خوب میشم و اون خوشحال ولی من نیستم و بعد سرشو میذاره روی پای من و دراز میکشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی بسیار خیر و نیکو است و نوید خبری خوش هم برای شما و هم برای روح ان مرحومه داردو اینکه شما در خواب ناراحت بوده اید حس طبیعی شما به از دست دادن ایشان است.
   سربلند و پیروز باشید

 49. نادیه در

  سلام،
  خواب دیدم که پسر همسایمون وقتی از کنارم رد میشد بهم توجه نمیکرد،در حال عوض کردن لباسم بودم که یکدفعه صدام زد من هم رومو برگردوندم اون هم یکهو روی لبم بوسه زد،من باورم نمیشد از خوشحالی بغض کرده بودم،بعد در حالی که خنده بر لب داشت بهم گفت که میبرمت امام رضا اسم پسره رضا هست.
  اون موقع که این خواب رو دیدم بهش علاقه ایی نداشتم ولی الان بهش علاقه پیدا کردم.میخوام تعبیر درست این خواب رو بدونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب را شما دقیقا دریافت کرده اید و همین احساسی که هم اکنون در شما هست میتواند تعبیر این خوب باشد ولی در تعابیر خواب امده است که اگر کسی شما را ببوسد نسبت به شما بی لطفی خواهد شد که لزوما مربوط به ان شخص نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 50. خواب دیدم زنده شده منم خونشون بود داشتم سبزی پاک میکردم مامان روبروم نشسته بود یدفه با خودم گفتم منکه حسرت میخوردم چرا مامانو بیشتر بغل نکردمو بوسش کنم الان برم بغلش کنم بوسش کنم .
  بعد دویدم سمتش محکم بغلش کردم اینقد بوسش کردم آواهم پشت سر من اومد همینکارو کرد
  اینقد تو بغلم فشارش دادمو گریه کردم که با گریه از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب از دوحالت خارج نیست.اول انکه چون حسرت ان را داشته اید این خواب را دیده اید و دوم انکه دارای تعبیر باشد که در خواب بوسیدن شخصی که فوت کرده است امده است که تعبیر این خواب به این معناست که ایشان دینی بر شما دارند که بایددر جهت ادای ان اقدام کنید که به نظر بنده حالت اول محتمل تر است برای تعبیر این خواب.
   سربلند و پیروز باشید

   • میبخشید شما در تعبیر خواب بوسه در متن بالا و برخی کامنتها گفتین اگر مرده آشنا مارا ببوسد بر ما دین دارد اخلاقی و مادی و بعد در جواب دو سه تا کامنت دیگه که ایندفعه از بوسیدن مرده توسط خودشان گفته اند دوباره همان تعبیر را بکار برده اید ،،،بالاخره مرده ما رو ببوسه دین برگردن ما داره یا ما مرده رو ببوسیم؟؟؟

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     دوست عزیز لزوما اینکه شما و یا ایشان ببوسند سبب تغییر تعبیر خواب نخواهد شد.
     مهم نفس این عمل است که نشان از ان دارد که این بوسه به معنای موضوعی برای رد و بدل شدن است که واضحا میت دین بر انسان حاضر دارد تا بالعکس.
     سربلند و پیروز باشید

 51. سلام من خواب دیدم توی یه جایی هستیم مثل سینما که صندلی گذاشتن و ادمای زیادی نشستن.من ردیف اول نشسته بودم و کسی که دوستش داشتم بسیار شیک کرده و با کت و شلوار روی صحنه بود و مجری بود و داشت سخن رانی میکرد.بعد یه دفعه از روی صحنه اومد پایین و بوسه ای به صورت من( بالای لب هام )زد،جلوی همه.من توی خواب ازین که اینکارو جلوی بقیه کرده خجالت کشیدم و هم از ابراز محبتش خیلی خوشحال شدم.این آقا در واقعیت چند ماه پیش بعد مدتی صحبت کردن ،بدون هیچ حرفی منو گذاشت و رفت.تعبیر این خواب چیه لطفااا بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر فکر شما درگیر ایشان است و در ذهنتان حسرتی بابن از دست دادن ایشان دارید این خواب تعبیر ندارد ولی اگر همینگونه ایشان را دیده اید به این معنا خواهد بود که ایشان برای شما خیری خواهد رساند که نوع ان مشخص نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 52. شراره در

  سلام : خواب ديدم كه صورت همسرم را از صميم قلب و از روى محبت و از شادى ديدن دوباره اش بوسيدم . لازم است بدانيد كه قبل از فوت از او جدا شده بودم كه بسيار نادم هستم. لطفا تعبيرش را بنويسيد. با سپاس

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ممکن است به این معنا باشد که در تعبیر خواب بوسیدن مرده امده است که به این معناست که ایشان دینی بر گردن شما دارد و شما باید حال برای ایشان خیراتی بدهید و طلب بخشش کنید ولی بدانید که جایگاهی خیر دارند.
   سربلند و پیروز باشید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از خیر و برکت دارد و اینکه عمر شما با سعادت و طولانی می‌شود انشالله.
   پیروز و سربلند باشید.

 53. سلام.دیشب خواب دیدم رفتیم خونه عموم و زن عموم ک چندین ساله فوت شدن پسرمو ک چن ماهشه میبوسه.تعبیرش چیه؟!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر اسم پسر شما در خانوادیتان تکرار شده است ایشان دینی بر گردن ان شخص هم اسم دارند و باید در جهت رفع ان بکوشید و در غیر اینصورت اشاره ی ایشان به خیرات است که انشالله برای ایشان بدهید تا ارامش بیشتری یابند.
   سربلند و پیروز باشید

 54. سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم مادر پدرم( مادرربزرگم) که چند سال پیش فوت کردن به خوابم اومدن آرایش کرده و مرتب به دیدنم اومده بودن و من رو از لب بوسیدن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر ببينيم مرده اي ما را مي بوسد اگر آن مرده آشنا باشد نسبت به او ديني داريم چه اخلاقي و چه مادي و یا معنوی که باید ان دین را به جا بیاورید تا روحشان در ارامش قرار بگیرد .
   سربلند و پیروز باشید

 55. حنانه در

  سلام مامانم خواب دیده که برای سفر حج داره با همه بستگان خداحافظی می کنه و وقتی به مادرش که ایشون فوت شده می رسن مادر بزرگم اونو غرق بوسه می کنه. به طوری که نمی ذاشته بره با بقیه خداحافظی کنه. معنی اش چیه؟ لطفا بگید. بده یا خوب؟ یه جا خوندن یعنی مامانم دینی برگردن مادر مرده اش داره درسته؟ اگه درسته باید مامانم چی کار کنه. لطفا بگید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   مادرتان دینی به مادربزرگتان احتمالا دارد که باید ادا کنند و این خواب اشاره به ان دارد که مادر شما بسیار انسان مومنی هستند اما تا وقتی که ان دین ادا نشود این ایمان ناقص خواهد ماند.
   سربلند و پیروز باشید

 56. اکرم کاظمی در

  با سلام اگر در خواب ببینیم با آقای خامنه ای پیرامون مشکلم جلسه ای حضوری رو در رو دارم و از ایشون راهنمایی میگیرم چه تعبیری دارد در ماه شعبان ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و احتمالا در اینده ی نه چندان دور مشکلی از مشکلات شما به واسطه ی عبادتتان رفع خواهد شد و ممکن است به خواب قبلی شما هم مربوط باشد که وعده ی حل مشکل شما در خواب دیگری امده است.
   سربلند و پیروز باشید

 57. اکرم کاظمی در

  سلام اگر در خواب عمه ام رو در جمعی که سالهاس فوت شدن ببینم و برای عرض احترام و ادب باهاشون احوالپرسی و روبوسی کنیم و شروع کننده من باشم چه تعبیری دارد خواب در ماه شعبان ؟ و در شبی دیگر خواب همین عمه رو در ماه رجب دیدم که برای عید دیدنی رفتم خانه شان و ایشون زنده بودن در عالم خواب و سر سفره برنج و ته دیگ برنج خوش رنگ و رو میخوردم و ایشون از من پذیرایی میکردن و با من سر سفره دوتایی در خانه اش نشسته بودیم و در آخر در بشقابم از ته دیگ خوش رنگ دوباره برایم گذاشت تا بخورم و پذیرایی میکرد ازم تعبیرش چیست ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن بوسیدن مرده در خواب به این معناست که شما دینی نسبت به ایشان دارید که باید در جهت رفع ان اقدام کنید و در خواب گرفتن خیر از مرده در واقعیت هم خیر است و ممکن است در کل این خواب هب این معنا باشد که شما از ایشان چیزی دریافت کرده اید اما در جهت رفع دینتان نسبت به ایشان اقدام نکرده اید پس باید این کار را بکنی تا ایشان هم از شما راضی باشند.
   سربلندو پیروز باشید

 58. من تو خواب دیدم که پسر دایی ام داره تو آشپز خونه مامان بزرگم سرمن با همه دایی هام وفامیلای مادریم دعوا میکنه وبهشون بد وبیراه میگه وبعد بیرون اومد از آشپز خونه وتوراهرو خونه از بابام معذرت خواست منو بوسید این یعنی چی ؟؟؟

 59. سلام ببخشید خواب دیدم ک دختری ک مدنظرم هست صورت منو تو خواب توی یه مهمونی فامیلی بوسید میشه کمکم کنین و بگین تعبیرش چی میتونه باشع؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   برای شما و ایشان حالتی پیش می اید که شما موظف هستید که حسن نیت خود را نسبت به ایشان ثابت کنید و باید بسیار اگاه باشید زیرا که خیر شما در انچه است که بدان فکر میکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 60. علی علی در

  سلام خواب دیدم دختری ک دوسش دارم به من ابراز علاقه کرد و همدیگرو بوسیدیم.مسافرت بودیم باهم دیگ

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر این خواب به علت افکار بسیار زیاد به ان شخص نباشد به معنای وصال است و یعنی اینکه شما به یکدیگر خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 61. صادق شیخی زاده در

  سلام و درود
  خواب دیدم پدرم خیلی جوان شده و محاسن صورتش جو گندمی و من صورت ماهشو بوسیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب از جهاتی خیر است و از جهاتی هم نه
   تعبیر جوان شدن در خواب به معنای دچار شدن به مشکلی است که میتواند شخص را تنزل درجه بدهد و تعبیر بوسیدن ایشان هم به این معنا است که شما در ان شرایط هم سعی بر ان میکنید که حسن نیت خود را به ایشان ثابت کنید و در مشکلی که برای ایشاان پیش امده است سربلند باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 62. آرزو ذوالفقاری در

  سلام من خواب دیدم پدرم که فوت کرده مانند شوهرم مرا بوس کرده و در خواب انگار شوهرم است در قیافه پدرم و بعد مرا در آغوش کشیده لطفا تعبیرش چیست با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب همانگونه که در تعابیر امده است تعبیری دارد واین تعبیر به این شکل است که تعبیر خواب بوسیدن مرده به معنای ان است که ایشان دینی از شما میخواهند و این دین ممکن است مادی و یا معنوی باشد.سعی بران کنید که بفهمید که پدر مرحوم شما چه دینی نسبت به شما دارند.
   سربلند و پیروز باشید

 63. مبینا در

  سلام روز بخیر تو خواب دیدم پسر ۸ سالم که فوت شده رو که آوردن پیشم لبخند زد و تا قبل رسیدن بهم از فاصله ۱۰ سانتی منو بوسید (همیشه تو حیاتش هم از راه دور بوسم میکرد چه برای تشکر چه از روی محبت بخاطر مشکلی که داشت قادر به تکلم نبود ) من بقلش کردم و بوسیدمش گذاشتمش تو جاش وهمش نگام میکرد و لبخند میزد انگار از دیدنم خوشحال بود بی زحمت تعبیرش رو بهم بگید چون خیلی اینطوری تو خواب میبینمش

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن بوسیدن مرده به معنای دین میتواند باشد اما درخواب شما چون ایشان کودک بوده اند و فوت شده اند شامل این تعبیر نخواهد شد و قطعا به همان معنای همیشگی بوسیدن است و شما به احتمال قوی به علت افکار همیشگیتان نسبت به ایشان این خواب هارا میبینید و این امری کاملا طبیعی است .
   سربلند و پیروز باشید

   • مبینا در

    ممنون و متشکر عزیزم خیالم رو راحت کردی هرچند که همیشه خوابش رو ببینم براش چیزهایی رو که دوست داشته خیرات میکنم

 64. سلام خواب دیدم که پدرم که مرده برای پسرم گریه میکنه سرشو گذاشته روی پاش و براش گریه میکنه،پسرم هم توی خواب انگار بی حاله.
  ممنون میشم اگر تعبیر داره جواب بدید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دیدن مرده هنگامی که شما را بوسه میزنند به این معنا خواهد بود که شما دینی به ایشان داریدو باید آن دین را ادا کنید و ربطی به فرزندتان ندارد و در خواب اگر فرزندتان را دیده اید به این تعبیر خواهد بود که ایشان در خواب برای شما به شکل موجود عزیزی هست و این فقط بدین معنا است که شما را از اهمیت این موضوع آگاه کنند.
   سربلند و پیروز باشید

 65. سونیا در

  سلام
  خواب دیدم دارم خداحافظی میکنم و انگار یک جایی سفر میرم و بابا بزرگم (مرحوم) ،چشمانم را می بوسید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن بوسیدن مرده در خواب به این شکل خواهد بود که شما دینی نسبت به آن مرحوم دارید و دیدن اینکه میخواهید سفر کنید نشانه از همیت و تصمیم شما برای ادا کردن دین مذکور میباشد.
   پس حتما د رزندگیتان و گذشته ی خود تامل کنید تا بتوانید بیابید که دین ی که به ایشان داشته اید چه بوده است و در وهله ی دوم قدم در راه ادا کردن آن بردارید.
   سربلند و پیروز باشید

 66. سلام.
  خانم من در خواب میبیند که زن سیده ای او را بوسیده است معنی ان چیست
  با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب بوسیدن یک هم جنس به هم جنس دیگر به این صورت است در موارد و خواب های مختلف ،متفاوت است.
   اما در این خواب تعبیر آن به این به صورت خواهد بود که از طرف آن زن سیده که در خواب دیده اید نفعی و خیری به همسر شما خواهد رسید.
   و در بطن دیگری از خواب این خیر و نیکی بدین شکل است که همسر شما خیر و منفعتی از دین و ایمان خود کسب خواهد کرد که قطعا به تلاش شما هم بستگی دارد و این خیر و رزق تا زمانی که شما در دلتان عهدی با خداوند دارید از بین نخواهد رفت.
   سربلند و پیروز باشید

 67. ناهید در

  مادرم حدود هفت ماهه به رحمت خدا رفته مریض بودن، من رابطه خیلی نزدیکی باهاش داشتم و هر کاری از دستم برمیومد براش کردم، تو این مدت خوابشو ندیدم ولی تو این یک هفته اخیر سه بار خوابشو دیدم و هر سه بار مریض بود تو خواب نمیدونستم فوت شدن، دیشب تو خواب بعلش کردم و بوسیدمش ولی اون منو نبوسید
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از دلتنگی و احساس ناراحتی شما در نبود ایشان است و تعبیر بدی ندارد و اینکه شما را نبوسیده است بر این معنی است که دینی بر شما ندارد و از شما راضی است.
   بر او خیرات هدیه بفرماید.
   سربلند و پیروز باشید.

 68. مهرداد IR در

  سلام ‌. مادرم یکسال هم نشده بخاطر پا درد رحمت خدا رفت تا بحال خوابشو ندیده بودم امروز دیدم با خاله ام داره میاد . و درخواب هم کامل میدونستم فوت شده از خوشحالی اینقد داد زدم بغلش کردم و بوسش کردم. ولی اون منو بوس نکرد صورتشم برمیگردوند فقط من بوسش میکردم. نمیدونم چرا ؟تعبیر بوسیدن من و نبوسیدن مادرم چیه؟

 69. خواب دیدم برادر شوهرم دست مراگرفت برد بعدم مراچند بار بوسید تعبیرش چیست؟

 70. مرجان در

  سلام خواب دیدم رفتم شهرستان پیش پدر و مادرم موقع برگشتن من پدرمو میبوسم و پدرم هم منو میبوسه و گریه میکنه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر احساسی است که خانواده شما به شخص شما دارند و اینکه و اینکه اگر جنبه احساسی ان را در نظر نگیریم بر ایت نعبیر است که شما در مسیری هستید که خانوادتان از شما راضی هستند و پدرتان از این مسئله خشنود و شاد است . گریه در خواب به تعبیر شادی است در واقعیت برای ایشان .
   سربلند و پیروز باشید .

 71. من خواب دیدم ک نامزد سابقم جایی من رو دید فامیل ھستیم و خیلی منو تحویل گرفت و چشممو از تہ دل بوسہ زد تعبیرش رو نتونستم پیدا کنم

 72. سلام من خواب ديدم كه نامزدم رو خواستم ببوسم اما اون نذاشت تعبيرش چيه ؟

 73. سلام من خواب دیدم یه نفر که چند ساله خاستگارمه منو تو خواب به زور بوسید یهویی …و از طرف خانواده پسر به من خیلی بی احترامی شده و کلا قصد ازدواج با این اقا رو ندارم خواستم بدونم تعبیرش چیه و یه سری مساعل برام پیش اومده و دوس ندارم مجبور بشم با این اقا ازدواج کنم ….میخواستم بدونم تعبیرش چیه ؟یعنی من با این اقا ازدواج میکنم؟

 74. سلام خواب دیدم خواهرناتنیم به خوابم میادومنومیبوسه ودرعروسی داداششم خیلی میرقصه

 75. سلام خواب دیدم خواهرناتنیم به خوابم میادومنومیبوسدوخیلی هم خوشحاله توعروسی داداششم خیلی میرقصه

 76. سمیرا در

  دایی مریضی دارم ک یکسال تو کماست. خواب دیدم ک شفا یافته و شاد ب استقبال ما میاد و روبوسی میکنیم

 77. سمیرا در

  دایی مریضی دارم ک یکسال تو کماست. خواب دیدم ک شفا یافته و شاد ب استقبالمون میاد و باهامون روبوسی میکنه

 78. سلام ممنونم از سایت خوبتون
  خواب دیدم که ماشین سواری مدل بالا رو بوسیدم تعبیرش چی میشه؟؟؟

 79. سلام. در خواب دیدم مادر بزرگم که فوت شده آمد کنارم نشست و من میدانستم مرده ، محکم چند بار رویش را بوسیدم ،، و انگار یک وحی همش به من میگفت هرچه ازش میخواهی بگو ،، من هیچی نگفتم فقط میبوسیدمش و گریه میکردم. تعبیرش چیست ? آیا اشکال ندارد خواب را برای دیگران تعریف کنیم ??

 80. حیدری یک خانم در

  من تو خواب دیدم وارد یک مغازه بدلیجات شدم ویک خانم که فردشنده ان بود اومد جلوسینه وپاین گردنم یوسید لطفا خواب مرا تعبیر کنید باتشکرمن یک خانمم

 81. دیشب خواب مادرم که 5 ماهی است فوت کرده دیدم وصداهم کرد که بروم جلو و گفت صورتت را بیار جلو تا ببوسمت می خواستم تعبیر آن چیست

 82. نسرین در

  سلام.من خواب دیدم یکی از پسرهای فامیل شوهرم من را خیلی محکم.از ته دل بوس کرد.تو خواب خیلی با هم.خوب بودیم.جوری که خودم. از بوس کردنش لذت بردم.تعبیرش چیه؟

 83. من ٢ دفعه است كه خواب ميبينم دوست پسرمو مي بوسم هي و خوابم ساعت ٥ ٦ صبحه خيلي هم با جزيياتش و گفتوگوها يادم ميمونه تعبيرش چيه

 84. سلام عرض ادب . من 2 ماه پیش رفته خاسگاری دختری و فکر میکردم محبت و.. نداره . بعد از یه مدت خواب دیدم از دستم نارحته و بهش کتم چرا نارحتی ؟ و ج نداد و بعد یه بوسه برو پیشونی اون کردم و بعد پیش خودم کفتم این ششاید احساس نداره و بعد یدفعه خودش نیز یه بوس برلبهام زد تعبیر این خواب چیه ؟

 85. در خواب حضرت آدم و هوا را دیدم
  داشتم از چیزی با ترس فرار میکردم و وارد اطاقی شدم دیدم آن چیز داخل اطاق هست و راه فرار هم نیست که همین وقت هر دوتا شون با اینکه در بسته است وارد میشوند چهره شان خیلی نورانی ست وقتی داخل اطاق میشوند دلم راحت میشه و اصلاً ترسم از بین میره و با خوشحالی میرم دست آدم و میبوسم … خیلی هم خوشحال هستم ….
  کلی تو گوگل جستجو کردم آخرش بجای نرسیدم لطفاً اگه تعبیری داره برام ایمیل بزنید ممنونتان میشم .
  مرسی

 86. پرستو در

  پدربزرگم تازه فوت شدن
  خواب دیدم که مراسم چهلمش هست باکت شلواروکروات خیلی تمیزومرتب دم در ایستادن ومهمونای چهلمشون رو بدرقه میکنن میخندیدن تا منو دیدن دستشونو به دهنم گرفتن ومن دستشو خیلی بوس کردم وگریه کردم تا ازدر رفت بیرون
  تعبیرش چیه؟

 87. بهراد در

  من دختری رو خیلی خیلی دوسش داشتم اینجوری بگم که عاشقش بودم ولی هیچ وقت نتونستم بهش بگم اونم الان نامزد کرده تو خواب دیدم از پشت سر صدام کرد و اومد پیشم ازش پرسیدم اونم گفت که دوسم داره چند بار تو بغلم گرفتم و بوسیدم تعبیرش چی میشه تورو خدا تعبیرشو بگین دارم دیوونه میشم

 88. پریسا در

  من و چند نفر از بستگانم این خواب رو دیدیم که مادر بزرگم که تازه فوت شدنو در خواب دیدیم که شلوار به پا داشت اما لباس نداشت و خوشحال هست چه تعبیری داره

 89. مصی متالهد در

  اقا دمتون گرم ممنون از این همه توضیح
  پس یعنی همین فردا پس فرداست که شوهر کنم و برم

 90. رونیا در

  عاقا ینی ما ک هر شب یکیو میبوسیم تو خواب منبع خیر و فضیلتیم؟:-؟:دی

نظر خود را بیان کنید