مجله آلامتو

تعبیر خواب خواستگاری

(66 رای, امتیاز میانگین: 3٫06 از 5)

تعبیر دیدن خواستگاری در خواب چیست؟

خواستگاری کردن proposing

دیدن خواستگاری در خواب تقریبا تعبیری همانند عروسی دارد در مورد خواستگاری رفتن در خواب تعبیرهای زیر معتبر است:

محمدبن سیرین گوید:

اگر بیند زن خواست، دلیل که شرف و بزرگی اش زایل شود، اگر زن مرده را به زنی کرد و با وی جمع گردید، دلیل که از ملک و مال آن زن او را چیزی حاصل شود. اگر بیند با آن زن جمع نشد، دلیل که چیزی اندک ازمال وی را حاصل شود. اگر زنی بیند او را مرده به زنی گرفت و در سرای زن با وی جمع شد، دلیل که مال زن نقصان شود، یا حال وی متغیر شود. اگر بیند زن خواست، لکن زن را ندید و نامش ندانست، دلیل که اجلش نزدیک شده باشد. اگر زن را بیند و سرای مجهول بود و آن سرا از آنِ شخص مرده بود و آن مرد با وی جمع شد، دلیل که آن زن بمرد. اگر آن زن معروف بود، دلیل بر نقصان مال زن کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عشق

ابراهیم کرمانی گوید:

اگر زن شوهردار در خواب بیند دیگر شوهری دارد و عروسی را ندید. دلیل بود بر شرف و عزت و زیادتی مال.اگر بیند عروسی خواست کردن و عروسی را ندید و نشناخت، بیم مرگ است او را و بعضی گویند: شخصی بر دست او هلاک شود و اگر بیند بیمار است و زنی مجهول خواست و یا کسی دید زن او شوهر کرد و آن شوهر را به خانه برد، دلیل که مالی بسیار از این مَمَر به شوهر اور سد. اگر بیند زنی نابکار به زنی خواست و با وی جمع نشد، آن چه گفتم کمتر بود.

جابر مغربی گوید:

اگر بیند دختری دوشیزه را به زنی کرد و دوشیزگی او را بستد، دلیل که اندر آن سال او را زنی یا کنیزکی حاصل شود و از پادشاه خیر و نیکی بیند. اگر بیند به حرام دوشیزگیِ دختری بستد، دلیل که مالی حرام بدست آورد.

حضرت امام جعفر صادق فرماید:

زن خواستن در خواب بر چهار وجه است. اول: بزرگی، دوم: زیادتی مال، سوم: سرحالی، چهارم: خرمی و شادی.

تعبیر خواب «خواستگاری» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خواستگاری» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

86 دیدگاه

 1. سلام ببخشید قبلا پسر یکی از اقوام منو خیلی دوست میداشت حتی خواستگاریم اومد اما من روم نمیشد بهش بگم ولی خیلی دوسشداشتم این حس تو دلم پنهون بود تا اینه بعد چنوقت من نامزد ینفر دیگه شدم ولی به پسر فامیلمون گفتم من دوستداشتم و هیچوقت نتونستم بهت بگم و اینا خواسم حسمو بدونی اونم گف تو دیگ عروس شدی.بعد این همه وقت ک گذشته اصن تو فکرشم نبودم دم اذون صبح خواب دیدم یه دسته گل سبز دستمه و با ی جعبه شیرینی تنهایی رفتم تو ی خونه ای تا حالا نمیشناسم و نرفتم همه بودن و ساکت رفته بودن خواستگاری برای پسر فامیلمون گفته بودن ک منم باید باشم مادر پسره هم سید هست.من پسررو دیدم ب نگاه مظلومی بهم داشت خانوادشم ی دسته گل سبز دیگ و ی چادر مشکی قشنگ روش گل سبز زده بودن رو میز گذاشته بودن من باخودم گفتم چادر مشکی ک برا عروس نمیبرن.بعد همینجور ک پیش داماد وایساده بودم با خودم میگفتم ینی محمد اینو پسندیده من بعید میدونم چون فامیلای مادرش بودن و سیده مامانش پیدا کرده بود مامانش اومد گف بیایین امشب صیغه عقد و جاری کنیم من گفتم ن بزارین نامزد باشه همو بشناسن شاید نخواد دخترور‌ من گفتم ایشاالله خوشبخت بشی گف من میدونم تو دوسم داشتی و رفت کنار عروس نشست ک دیدم بقیه اقوام دارن میان گفتم من دیگ برم خونمون زنعموی دوماد ک خواهرمه دست منو گرفت گف نه تو باید باشی کارشون جوربشه تو باید اینجا باشی و نذاشت برم ک از خواب بیدارشدم تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از حس درونی شما نسبت به ان شخص است و دسته گل سبز نشان بر خیر است و از انجا که شما احساسی به ان شخص دارید شاید بارهای بار خواب های که در این مورد هست را ببینید . وه تعبیر خاصی نداشته باشد اما در جمله اخر میتوان این را برداشت کرد که شما باید برای ان اقا دعای خیر و عاقبت بخیری داشته باشید تا خوشبخت و سعادتمند شوند .
   سربلند و پیروز باشید

 2. با عرض سلام!
  من در خواب دیدم که مادر دختر میاد بهم میگه که همین سال بیایین خواستگاری چون یه شخصی میاد واسه خواستگاری
  واسه من میگه که برو به مامانت بگو….
  ممنون میشم تعبیر اینو بگین!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   موقعیتی در مسیر شما قرار داده خواهد شد که باید حتما از ان استفاده کنید اگر میخواهید فرجی در زندگیتان حاصل شود و این خواب برای اگاهی شخص بیننده اورده شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. علیرضا در

  سلام وقت بخیر.
  خواب دیدم که قرار است برایم بروند خواستگاری متنها در خواب پدرم یک زمان دیگر را میگوید که دور است و من و مادرم مخالفیم که باید زودتر از آن موقع باشد
  در هر حال پدر در این زمان ناراضی است و مادر و من در آن زمان

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواستگاری در خواب به کگفته ی جابر مغربی به این شکل است که اگر بیند دختری دوشیزه را به زنی کرد و دوشیزگی او را بستد، دلیل که اندر آن سال او را زنی یا کنیزکی حاصل شود و از پادشاه خیر و نیکی بیند.
   پدر در خواب ها میتواند نمادی از منطق و مادر نمادی از احساسات باشد و این بدین معناست که ممکن است در اینده ای نزدیک با فردی اشنا شوید که احساسات شما وصال را بخواهد و منطق و عقل رای دیکری دهد و باید به تعادلی برسید که منطق شما هم راضی شود و اگر نشد ان وصال خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سیدعلی در

  سلام خواب دیدم رفتیم خواستگاری یه دختر با مادر و پدرو و فامیل ها ولی دختره رو نمیشناسم و اینو میدونم که خودش خیلی راضیه با ازدواج من در ضمن مادرمم فوت شده.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی خیر نیست و باید بسیار آگاه باشید و حتما هم صدق بدهید که انشالله صدقه دفع بلا است.
   زیرا در بالا هم همانظور که خوانده اید دلیل بر ان است که برای شما مشکلی پیش خواهد امد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. کامران در

  سلام
  من خواب دیدم با دختری که یک بار هم به خاستگاریش رفتم بیرون بودیم
  بعد هر دو خانواده تو یه روستا بودیم
  اونو رسوندم. بعدش احساس کردیم پدرش مارو دیده و رفتیم.
  بعدش پدرشو در خونه دیدم که داشت یه گوسفند رو در خونه داشت تکه تکه میکرد منم از ماشینم پیاده شدم و همونجا از تو ماشین یه گوسفند که ذبح شده بود دراوردم و شروع کردم تکه کردن
  بعدش باهم حرف زدیم و آشنایی دادیم. وقتی خواستم برم پدرش یه شماره بهم داد
  گفت از این به بعد خواستین بیاین یه کاری داشتی به این شماره زنگ بزن.
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است.تعبیر دیدن وصال در خواب به معنای خود است و ممکن است همان وصال باشد اما نه دقیقا به همان شخصی که در خواب دیده اید و مکن است شخصی در وجنات ایشان باشد و اینکه در خواب دیده اید گوسفند قربانی کرده اید هم بسیار خیر و نیکو است چرا که در تعابیر امده است که قربانی کردن در خواب نجات و رستگاري است و ديدن قرباني کردن ديگران نشان انتفاع و سود بردن است به خصوص اگر از گوشت قرباني به بيننده خواب سهم بدهند.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب قربانی کردن آلامتو

 6. فرناز در

  سلام وقت بخیر،من خواب دیدم یه پسری که فقط من میشناسمش به پدرم تماس گرفته و من و از پدرم خواستگاری کرده.پدرم موافق دیدار من با اون اقا بود ولی خودم زنگ زدم گفتم چرا این کار رو کردی.و اون اقا تو خواب میخندید.چه تعبیری داره این خواب

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب اشاره ای به جنگ درون شما دارد که از احساس خود هم با خبر نیستید و این اشاره ای به ناخوداگاه شماست که احتمالا در جنگ بین بیان کردن دوست داشتن ان فرد و یا بیان نکردن ان هنوز مردد مانده است و به همین دلیل این خواب را دیده اید و اشاره ای به اینده ندارد و فقط اشاره ای به درون شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 7. حسین مرادی در

  سلام،من در خواب دیدم به خواستگاری دختری که دوستش دارم میروم و پدر و مادرم به داخل خانه رفتن و من اول ماشین را کمی جلوتر پارک کردم و خواستم برم داخل که از خواب بیدار شدم،ممنون میشم تعبیرش زو بهم بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری برای مرد مجرد خیر است و به معنای صلاح و سلامتی شخص است .متیواند به این شکل هم محقق شود که شما دراینده ای نه چندان دور این فعل را که همان خواستگاری از ان شخص مشخص است انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سلام دوس پسرم خواب دیده ک اومده خواستگاریم و تنها بوده و اینکه مادربزرگمم ک فوت کرده اونم توی خوابش بوده و گفته اگ کار درستی داره قبولش کنید پسر خوبیه ولی خودش مدام استرش شدید داشته و از خجالت عرق میکرده مدام وقتی که مامانمو دیوه و اینکه میگه کلا ی جوری ولی حال و هوای خاستکاری داشته تعبیر چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در درجه ی اول این خواب ممکن است به دلیل فکر زیاد ایشان بهاین موضوع باشد اما در درجه ی دوم نیز تعبیر صدقی این خواب میتواند به این شکل باشد که ایشان یا به شما و یا شخصی که که مثال شماست در اینده ی نزدیک دست خواهد یافت و مادربزرگ شما هم میتواند الگویی از شخصی صالح برای تایید این امر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. سلام من خواب دیدم رفته خواستگاری دوست دختر سابقم همه چی هم خیلی خوب و عالی برگزار شد میخواستم ببینم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن خواستگاری حالات متفاوتی دارد اما در این حالت که شما دیده اید میتوان به این شکل تعبیر کرد که احتمالا به شما یا زنی با شمایل ایشان خواهد رسید و یا به خیر و برکتی دست می یابید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. Yalda ghanavati در

  سلام وخسته نباشید
  برادر دوست پسرم خواب دیده که دوست پسرم عروسیشه
  خانوادش بهش گفتن این بده ک مرد خواب ببینه من‌گفتم بهشون ک خواب زن چپ ن مرد.
  و اینکه من ی سرکتاب برداشتم ک تا عید بااین اقا نامزد میشم.
  حالا میخاستم ازتون بپرسم میشه لطفا بگید تعیبر خوابش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن عروسی برای مرد در هر شرایطی نمیتواند شر باشد مگر انکه در خواب قهقهه و شادمانی بکند و به معنای دچار شدن به مشکلی بزرگ خواهد بود و اگر در این خواب این شرایط برای ایشان نبوده است ان شالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. حمیدرضا در

  سلام من ۱۵ سالمه و دختر داییم ۱۶ سالش اون نامزد کرده ولی خواب دیدم که همه می گن شوهره ولش کرده و ما باید بریم خواستگاری و اون هم راضی بود تعبیرش چی می تونه باشه لطفا جواب بدید

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   تعبیر خواب خواستگاری معمولا اشاره به طرف مقابل در خواب دارد و در این خواب مخاطب اصلی ان خانم است که داریم که اگر شما درخواب به خواستگاری زنی که شوهر دارد بروید دلیل بر نقصان مالی از ایشان کند.
   سربلند و پیروز باشید

 12. باسلام وخسته نباشید.خواب دیدم یکی ازفامیلامون برای پسرش اومدن خواستگاری ومادرپسره میگفت الانه 22سالتون شده بایدازدواج کنین بعدش صورتشو(مادرپسره)رورنگی رنگی دیدم وبعدش خودموبالباس عروس وسرسفره عقددیدم وب دامادنگاه کردم دیدم اون پسره نیس وغریبس وریش مشکی وقشنگی داره وب من لبخندمیزنه تعبیرش چیه؟ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نمیتواند تعبیری بسیار نیک داشته باشد زیرا انگونه که شما گفته اید دیدن خواستگاری در خواب خیلی خوب نیست و معمولا دیدن وصال است که خوش یمن است.اما در اینجا نه به معنای اینده ای قطعی بلکه به معنای آگاهی از اینده ای محتمل است که احتمالا در اینده ای نه چندان دور کسی خواهان شما خواهد شد که آنچه که به شما مینمایانند نیست و این به معنای اخطاری برای اگاهی بیشتر شماست که انشالله بهترین انتخاب را انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. میلاد در

  باعرض سلام و خسته نباشید من خواب دیدم که پدرو دختر ان خانواده ای که مورد علاقه من هستند به خانه ما امده بودن تعبیر ان چیست ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ممکن است از جهاتی از جهت فکری بی تعبیر باشد و در اثر فکر کردن زیاد به این موضوع پیش آمده باشد و اما اگر بخواهیم آن را تعبیر کنیم،تعبیر خواب خواستگاری به معنای خیر و نیکی است در این حالتی که شما دیده اید و احتمالا به ایشان خواهید رسید و در خواب پدر به معنای اجازه است و این ممکن است به این تعبیر باشد که شما اجازه را برای کسب ایشان دریافت خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 14. سلام خواب دیدم کسی که منو دوست داشت به خواستگاری من اومده با خانواده ولی مادر و خواهر ایشون تو آشپزخونه ما داشتن ظرف میشستن میخواستم بدونم تعبیر این خواب چیه ممنون.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن معشوق در خواب به نشانه ی رسیدن و وصال به معشوق است ،ولی خواستگاری میتواند تعابیر دیگری هم داشته باشد.اما اینکه بستگان ایشان در خواب شما در خانیتان بوده اند و ظرف شسته اند شاید به این معنا باشد که در دنیای واقعی و حقیقی شما خانواده ی ایشان قصد بر این داند که اشتباهات گذشته ی ایشان را جبران کنند تا ایشان به خاطر خطاهای گذشته سرزنش نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 15. با عرض سلام وخسته نباشید
  من خواب دیدم که تنهایی به خواستگاری رفتم وهمه منتظر پدر و مادرم هستن و اونا نمیدونن که قرار نیست بیان
  تو همون حال من دختررو میبینم و از شدت استرسو پشیمونی فرار میکنم
  تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بسیار واضحی است.
   دیدن خواستگاری در خواب به این معناست که شما در آن جهت رزق دریافت خواهی کرد اما اینکه پدر و مادرتان که همان ارکان زندگی هر فردی است، در این خواب مخالف شما بوده اند نشانه از ان دارد که شما راه غلطی را پیش گرفته اید اما در نهایت و با تامل بیشتر خود در خواهید یافت که این امر به سود شما نیست
   سربلند و پیروز باشید

 16. سلام من خواب دیدم رفته ام خواستگاری اما خودم اندکی ناراضی بودم و بعدش از خواب بیدار شدم و نفهمیدم چه شد

 17. یاسین سعادت در

  سلام من خواب دیدم که پشت موترسایکل استم وخودم راننه نبودم وازبین سرهای بریده ردمیشدم تعبیرش چه است ؟//

 18. سلام من متاهل هستم خواب دیدم با خانواده پدر مادر پدربزرگ همگی حتی همسر اولم رفتیم خواستگاری یک دختری که همه خوشحال حتی همسر اولم حرف میزدیم راجب خواستگاری و زندگی خودمم خیلی خوشحال بودم تعبیرش چیست؟

   • یاسین صداقت در

    سلام من متاهل هستم خواب دیدم با خانواده پدر مادر پدربزرگ همگی حتی همسر اولم رفتیم خواستگاری یک دختری که همه خوشحال حتی همسر اولم حرف میزدیم راجب خواستگاری و زندگی خودمم خیلی خوشحال بودم تعبیرش چیست؟
    پاسخ :
    با سلام
    این خواب بدین شکل تعبیر خواهد داشت که شما در اینده ی نه چندان دور با شخصی آشنا خواهید شدد که در صدد انتخاب بر خواهید امد و اگر منطق شما رای مثبت دهد بسیار انتخاب صحیحی خواهد بود به طوری که در خواب به این شکل به آن اشاره شده است که حتی همسر سابقتان هم راضی بوده است.
    سربلند و پیروز باشید

 19. سلام من یک نو جوان۱۳ساله هستم که شب خواب دیدم که درخانه خاله ام نشسته ایم و حرف از دختر خاله ام که۱۸ساله است شد مادرم اورا خواستگاری کرد و پدرش گفت وقتی درسش تمام شد باهم باشند و ازدواج کنند ومن هم ۲ساله عاشق دختر خاله ام هستم و روم نمیشه بگم تعبیر کنید تروخداااا دارم دیوونه میشم

 20. سلام خسته نباشید…
  بنده خواب دیدم ک بابام ب مادرمو داداشم گفت ک بریم خواستگاری فلانی بعد ک اماده شدیم خونه مهمون اومدن و نشد ک بریم
  تعبیر این خواب چیه

 21. علیرضا در

  من خواب دیدم رفتم خاستگاری دختر عمویم و بعد از چند ساعت حرف زدن اونا جواب رد دادن بهم. حالا تعبیرش چیه؟

 22. احسان در

  سلام من چند وقتیه ک دختریو میخام ولی پدرمادرش نمیدن دیشب مادرم خواب دیده ک پدرم شیرینی های زیبا و خیلی قشنگ گرفته داریم میریم خواستگاری .ممنون میشم بگین تعبیرشو.خیلی برام مهمه خیلی چون من فقط اونو میخام

 23. سلام
  خواب دیدم ک دختری از فامیل ازم درخواست ازدواج میکنه و منم رد میکنم
  اگه امکانش هست تعبیرشو برام ایمیل کنید
  ممنون

 24. من متاهلم چند شبه که خواب‌میبینم همسرم با‌خانوادش میان خواستگاریم

 25. سلام من یک نو جوان هستم من اصلاً فکر زن گرفتن هم نمیکنم دیشب یهو خواب دیدم رفتم خواستگاری ولی تا اون جایی که یادم میاد از وسط خواستگاری فرار کردم تعبیرش چیه؟ دوستان خواهشن نخندید

 26. این خواب رو بعداز ظهر روز عاشورا دیدم…دختری که در واقعیت نه سال به خواستگاریش میروم وجواب منفی میشنیدم اینبار در خواب دیدم که به خواستگاریش رفته ام واین بار جواب دختر خانم مثبت بود….لطفا اگه میشه تعبیر این خواب رو بگین

 27. پرستو در

  با عرض سلام و احترام. دیشب خواب دیدم که پسر عمویم ک 4سال است فوت کرده ب خواستگاری من آمده. بسیار دوستش داشتم و جوابم مثبت بود ولی پوست دستش چروک و زبر بود بهش گفتم چرا اینطوری شده گفت زیاد کار کردم. درخواب میدانستم ک مرده ولی از شدت خوشحالی و اینکه زنده بود و قرار ازدواج داشتیم چیزی نمیگفتم. لطفا اگر تعبیری دارد زودتر جواب بدهید

 28. ارسلان در

  خواب دیدم رفتم خواستگاری یه دختر خیلی زیبا. خودش و ۲تا خواهرش و مادرش تو خونه بودن منم با خانوادم بودم ولی هیچکدومشون روسری نداشتن فقط موهاشون بیرون بود و اونا خانواده خیلی فقیری بودن اما خیلی خون گرم خونشون فقط اتاقاش دیوار داشت باقی جاها مثل حمام و دسشویی دیوار نداشت مدام هم مادرش از من عذر خواهی میکرد بابت این وضع ک توخونشون. و یاد آور بشم تو خواب از قبل باهاش آشنایی داشتم و میشناختمش ولی توی بیداری به هیچ عنوان تابحال همچنین کسی ندیدم.
  ممنون میشم اگه تعبیری برا این خواب هست بگید

  • حس می کنم تعبیرش اینه که اگر به یه نفر فقیر که احتمالا می شناسیدش کمک کنید خیر خیلی بزرگی بهتون می رسه.شاید تو آشناهاتون یه نفر وضع زندگیش خیلی بده باید کمکش کنید

 29. صفا رحمانی در

  درخواب دیدم برای پسرم رفتم خواستگاری دختر رئیس جمهور تعبیرش چیست؟

 30. معصومه در

  خواهرمن خواب دیده که پسری که موهای خیلی زیبایی داشت موهاش مشکی و براق و خیلی پرپشت و زیبا بود به طوری که خواهرم می گه اونقدر موهاش زیبا بود که چهرش یادم نمیاد همراه مادرش اومده بودن خواستگاری من گل و شیرینی هم اورده بودن اومدن خونه میگه رفتین تو اتاق باهم حرف زدین بعد از این که حرفاتون تموم شد من ازت نظر خواهی کردم انگاری خوشت نیومده بود بهت گفتم بیابرو شوهر کن دیگه از دستت خلاص شیم من به خواهرم گفتم دیدی مادرش چطوری نگام می کرد

 31. فریبا در

  من خواب دیدم رفتم خاستگاری برای پسرم درحالیکه من پسرندارم واون خانواده بسیارضعیف بود

 32. سلام.خواب دیدم‌پسر خالم که چند سال است فوت شده دوباره زنده شده و عروسی گرفته.

 33. سلام
  من خواب دبدم که به اتفاق خانواده به خواستگاری دخترب رفتم که نمی شناختم اما منزلشان قبلا اشنابود ومربوط به پدر بزرگم بود

 34. سلام من خواب دیدم خاستگار قبلیم اومده خونمون و دوباره و شخصأ ازپدرم واسه من خاستگاری کرد تعبیرش چیه؟

 35. سبحان کرمی در

  سلام.من خواب دیدم ک ب خواستگاری رفتم ولی تعبیرش بین تعابیر نبود.لطف کنید جوابشو بهم بگید ممنون.

 36. اقا سلام خسته نباشی ایناکه تا الان خواب دیدن دمشون گرم والا من تو خواب بجای اینکه خودم برم خواستگاری مادرم خودش بی خبر دختر همسایه رو خواستگاری کرده حتی ندیدمشم تعبیر این چیه فکر میکنین ؟

  • من خواب دیدم که رفتم به خواستگاری دختر مجرد و جوان تعبیرش چیست
   من در بیداری این دختر رو دوست دارم

 37. Shaghayegh در

  سلام مندخواب دیدم یک نفر که میشناسم به خواستگاریم اومده لطفا بگید تعبیرش چیه

 38. دیشب خواب دیدم برای بهترین دوستم خاستگار امده اما خاستگاری از جانب پسر هست نه دختر این تعبیرش چیست|؟خواب بدی بود

 39. سلام. اگر خواب ببینی زنی برای برادرش ازت خواستگاری کرد تعبیرش چیه؟

 40. پیروز احمدی در

  با سلام
  من خواب دیدم برادر بزرگترم که متأهل و همسرش تازه هم باردار شده
  رفته خواستگاری دختر عمه خودمون
  جالب که خودش تو خواب بهمون گفت: حالا خانومم رو چیکارش کنم با اون بچه تو شکمش
  راستش خیلی ترسیدم (نمیدونم تعبیرش چیه)
  لطفا برام تعبیرش کنید
  ممنون میشم

 41. خواهرم مجرده، خواب دیده که برای منکه متاهلم و دودتا بچه دارم خواستگار اومده منم قبول کردم، میشه بفرمایید تعبیرش چیه؟

 42. سلمان در

  من 7-8سال یه دختریو میخواستم که بهش نرسیدم، الان ازدواج کردم با کسی دیگه یه بچه دارم، اما هنوز فکرم پیش اون هست و خیلی وقتا خوابشو میبینم و خیلی وقتا حتی خودشو تو محل زندگیمون میبینم و هنوز عطش عشقشو دارم. دیشب خواب دیدم رفتم خواستگاریش و اونم راضیه. تعبیرش چیه؟

 43. سلام. پدرم چند سالیه که فوت کردن خواب دیدم که پدرم بهم گفت پسر فلان شخص (که نمیشناختم) به خواستگاریت میاد ولی نگفت خوبه یا نه گفت باهاش حرف بزن و حس کردم که ناراحته که هنوز مجردم. لطفا بگید تعبیرش چیه

 44. سلام.متاهلم.خواب دیدم قصد ازدواج با یکی از دختر عموهایم را دارم و مردد بودم

 45. خانمى كه تا بحال زيارت امام رضا نرفتن
  خواب ميبينن كه توى حرم امام رضا دارن زيارت ميكنن و أشك شوق ميريزن
  تعبيرش چيست

 46. با سلام
  خواب ديدم رفتم خواستگارى دخترى مؤمن و مجرد
  تو مراسم خواستگارى با مادرم دعوام شد

  • دعوا تعبیرش محبت کردن یا محبت دیدنه و کلا دوستی میاره خیلی خوبه اگه با آدم آشنا باشه.
   عروسی یه دختر مومن هم خیلی خوبه
   فقط داره می گه باید سعی کنید ایمانتون رو بیشتر کنید و کار نیک کنید تا خدا از جانب خودش براتون تو دل ها محبت قرار بده

 47. در خواب دیدم برام خواستگار امده اما خیلی زشت و مسن بود به خاطر همین ردش کردم تعبیرش چیست

 48. با سلام اگر ببینیم دختری را درخواب دوستش داریم و عاشقه او شدیم و برای خواستگاری از ان از مادرش اجازه بگیریم چیست؟

 49. پارمین در

  من شوهر دارم توعقدیم البته ولی کارمون گره خورده و به دادگاه کشیده شده درشرف طلاق هستیم خواب دیدم یک خواستگار دارم خیلی پسر فرهنگی و زحمت کشی هست استاد دانشگاه از خانواده نجیب و متدین.پسره عجله اصرار داشت که حتما وقتشه ازدواج کنه مادرش و خواهراش اومده بودن دیدن من چادر سفید باگلهای ریز آبی برسر داشتم رفتم پیشواز مادر خواستگارم که تو ماشین نشسته بود دستهاشو بوسیدم و روبوسی و پیشانیشو بوسیدم.بهشون خوش آمدگویی کردم گفت دختر خوب و خوشگلی هستیدو..پسره هم داشت خودشو برای مراسم خواستگاری آماده میکرد باخودم گفتم اینا میخوان بزودی برام نشون بیارن پس توحید (شوهرم )چی اگه بفهمه من بااین ازدواج کردچی میشه و…میشه لطفا برام تعبیرش کنید?ممنون میشم

 50. فاطمه در

  باسلام برای شوهرم خواب دیدند که میخواد بره خواستگاری هیچ کسی هم راضی نبوده همراش بره خودش هم خیلی راضی نبوده ولی گفته مجبورم برم
  درضمن دختری که میخواسته بره براش خواستگاری میشناخته و زن درست کاری نیست

 51. شراره در

  سلام
  مامانم خواب ديده توي خونمون مراسم قران هست بعدش يه پسري اومده به من گل و شيريني داده تعبيرش چيه؟

 52. من فردی را دوست داشتم و قرار بود ازدواج کنیم اما قسمت نشد و او با فرد دیگری ازدواج کرد ، خواب دیدم در مراسم خواستگاری یا بله برون او هستم و گریه میکنم اما آنها مرا نمیبینند به غیر از عروس
  و بعد وارد مجلس بله برون دیگری شدم که یکی از دوستانم بود

 53. من فردی را دوست داشتم و قرار بود ازدواج کنیم اما قسمت نشد و او با فرد دیگری ازدواج کرد ، خواب دیدم در مراسم خواستگاری یا بله برون او هستم و گریه میکنم اما آنها مرا نمیبینند به غیر از عروس

  • من بی پول بودم و می خواستم به خواستگاری دختری برم حتی پول هم نداشتم لباس بخرم

   • سلام خواب دیدم دختر جوان و زیبایی رو دیدم و صد دل عاشقش شدم بعد رفتیم خواستگاری اون ولی من به خواستگاری نتونستم برم یه تیشرت کهنه تنم بود رفتم اونو عوض کنم وقتی برگشتم خواستگاری تموم شد ومن خیلی ناراحت و گریان…
    تعبیرش چیه میشه بگید ممنون!!

نظر خود را بیان کنید