مجله آلامتو

تعبیر خواب خواستگاری

دیدن خواستگاری در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خواستگاری در خواب چیست؟

خواستگاری کردن proposing

دیدن خواستگاری در خواب تقریبا تعبیری همانند عروسی دارد در مورد خواستگاری رفتن در خواب تعبیرهای زیر معتبر است:

محمدبن سیرین گوید:

اگر بیند زن خواست، دلیل که شرف و بزرگی اش زایل شود، اگر زن مرده را به زنی کرد و با وی جمع گردید، دلیل که از ملک و مال آن زن او را چیزی حاصل شود. اگر بیند با آن زن جمع نشد، دلیل که چیزی اندک ازمال وی را حاصل شود. اگر زنی بیند او را مرده به زنی گرفت و در سرای زن با وی جمع شد، دلیل که مال زن نقصان شود، یا حال وی متغیر شود. اگر بیند زن خواست، لکن زن را ندید و نامش ندانست، دلیل که اجلش نزدیک شده باشد. اگر زن را بیند و سرای مجهول بود و آن سرا از آنِ شخص مرده بود و آن مرد با وی جمع شد، دلیل که آن زن بمرد. اگر آن زن معروف بود، دلیل بر نقصان مال زن کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عشق

ابراهیم کرمانی گوید:

اگر زن شوهردار در خواب بیند دیگر شوهری دارد و عروسی را ندید. دلیل بود بر شرف و عزت و زیادتی مال.اگر بیند عروسی خواست کردن و عروسی را ندید و نشناخت، بیم مرگ است او را و بعضی گویند: شخصی بر دست او هلاک شود و اگر بیند بیمار است و زنی مجهول خواست و یا کسی دید زن او شوهر کرد و آن شوهر را به خانه برد، دلیل که مالی بسیار از این مَمَر به شوهر اور سد. اگر بیند زنی نابکار به زنی خواست و با وی جمع نشد، آن چه گفتم کمتر بود.

جابر مغربی گوید:

اگر بیند دختری دوشیزه را به زنی کرد و دوشیزگی او را بستد، دلیل که اندر آن سال او را زنی یا کنیزکی حاصل شود و از پادشاه خیر و نیکی بیند. اگر بیند به حرام دوشیزگیِ دختری بستد، دلیل که مالی حرام بدست آورد.

حضرت امام جعفر صادق فرماید:

زن خواستن در خواب بر چهار وجه است. اول: بزرگی، دوم: زیادتی مال، سوم: سرحالی، چهارم: خرمی و شادی.

تعبیر خواب «خواستگاری» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خواستگاری» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

163 دیدگاه

 1. ستایش در

  باسلام..بنده خاب دیدم که مادرم برای دایی ام به خواستگاری رفته ..ودایی در خاب زن قبلی رو طلاق داده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بیشتر اشاره ای برای مادر شما دارد تا ایشان و به این معناست که ایشان قصد به انجام عملی صالح خواهند کرد که بسیار برای ایشان نیکو است و بدانید که در تعبیر خواب ازدواج مجدد مرد امده است که بسیار خیر است اما اینکه در خواب ایشان زن قبلی را طلاق داده اند به این معنا میتواند باشد که مشکلی هرچند کوچک برای ایشان پیش خواهد امد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. فاطمه در

  سلام خسته نباشید
  زن بابام خواب منو دیده که پسر عموی بابام که چندماه پیش فوت کرد اومده خواستگاری من ـممنون میشم تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که اگر بینید که مرده ای برای شما به شوهری امد دلیل بر انکه مالی از شما کم شود و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده نقصانی به شما نرسدو از این رو حتما صدقه بدهید و در کارهایتان بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. داریوش در

  سلام
  چند روزیت در خواب میبینم چند سید و افرادی که چهره اشان دیده نمیشود در خواب میگویند چرا به خواستگاری فرد مورد علاق خود نمیرفی دیر کنی ان فرد را از دست میدهی من هم به انان میگویم من کاری ندارم بیکارم بیاید کار داشته باشم تا بتوانم به خواستگاری برم انان میگویند شما برو ما پشتیبان و مراقب شما هستیم میخواستم تعبیر خوابم را بدانم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما همانگونه که بر شما اشکار است نشان بر خیر و نیکی دارد و اینکه شما باید به نحوی که میدانید کار ازدواجتان را در پیش بگیرید و این که در کار خیر جای برای استخاره نیست و اگر شما از طرفتان مطمئن هستید که به شما علاقه دارد و با شما کنار می اید در برابر مشکلات پس همانگونه که خوابتان شما را اگاه کرده انجام دهید که خداوند بزرگ و ائمه پشتیبان هر فردی در کارهای خیر هستند و اینکه انشالله به واسطه ازدواجتان شغلتان هم فراهم میشود و اینکه این خواب بسیار المان های اشکاری دارد برای انجام کار ازدواجتان که خدای نکرده به بهانه نداشتن کار طرفتان را از دست ندهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. ترانه در

  برادرم مدتی است نامزدی اش با دختری بخاطر اختلافات خانوادگی بهم خورده. رابطه ی برادرم با همه ی ما یعنی خواهرها پدر و مادر شدیدا خراب شده. جوری که حتی مرگ هیچکدوم هم براش مهم نیست. مخصوصا مادرم رو بیش از همه آزار میده. برادرم کلا انگار یه آدم دیگه شده. شده شبیه عاشق های مجنون که حاضر با زیرپا گذاشتن کل خانواده ش به دختری که میخواد برسه. پدر بزرگ دختر هم اهل دعا نوشتن و اینجور چیزهاست. دیشب خواب دیدم همه ی خانواده جمع شده که برای برادرم به خواستگاری دختری بریم به اسم مهتاب ولی عروس رو نمی شناختم و ندیدم توی خواب.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   برادر شما از رفتار های خانواده ناراحت است و باید به او و خواسته اش اهمیت بدهید و اینکه موضوع را مادرتان چون پزرگ خانواده است میتواند حل کند و به همین خاطر برادر شما دل چرکین است و اینکه خواب شما اول نشان از وجود ناراحتی و نارضایتی شما نسبت به عروس است . و بعد نشان خیر برای برادرتان دارد که خواستگاری برای مرد نشان از سعادت و پیشرفت کاری است .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. سلام منو اقا پسری همو خیلی دوست داریم و ایشون به خاستگاریمم اومدن ولی پدرم مخالفت کردن ولی هنوز باهم درارتباطیم و حدود یک ماهی ازین ماجرا میگذره و من تو این مدت خیلی دعا کردم ک بهم برسیم حالا دیشب خواب دیدم ک ایشون دوباره اومدن خاستگاریم ولی بابام خیلی باهاش دعوا کردو کوچیکش کرد و بهش گفت برو هر وقت پولدار شدی بیا تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر اساس تعابیر نشان از دوستی می‌دهد و می‌تواند برای شما خیر باشد. که امید این هست که پدرتان برای بارهای بعدی با این شخص دوستی داشته باشندو اینکه شما هم همه جوانب را باید در نظر بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. میلاد در

  سلام همسایه مون خواب دیده ک مادرم داره میره مراسم خاستگاری و خودش تو حیاط ما داره با چراغ تخم مرغ آب پز میکرده ک چراغه نور آبی داشته

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که تعبیر خواب تخم مرغ به معنای هدیه دریافت کردن است و بقیه خواب هم به این صورت میتواند باشد که خیری در قالب هدیه به شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. محسن محمدی در

  با سلام من بعد از ظهر خوابیده بودم و خواب دیدم که رفتیم خواستگاری دختراییم(که البته من درست ندیدمش) ولی یه چیزی انگار بهم الهام میشد اونه و بعد همونجا من آروم اشاره کردم که من نپسندیدم ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگین متشکرم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب در این ساعت نمیتواند دارای تعبیر باشد و اصلا دلیلی برای نگرانی از ان وجود ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سلام . دیشب خواب دیدم رفتم خواستگاری دختر مورد علاقه ام و جواب بله شنیدم . اینقدر خوشحال بودم که با ترس و هیجان از خواب بیدار شدم . تعبیر خواستی داره ؟!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای ارضای درون شما دیده شده است و تعبیر خاصی ندارد اما در بعضی حالات ممکن است که عین این خواب را در واقعیت هم ببینید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. علیرضا در

  سلام ممنون از سایت خوبتون.
  من خواب دیدم ک خواهر من رفته ب خواستگاری دختری ک اون رو میشناسم و دختر جواب مثبت داد.
  تعیبر خاصی داره؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری نشان بر سعادت و عاقبت به خیری برایتان دارد و نشان از پیشرفت در مسیری است که کاملا از ان اگاه هستید
   و اینکه اگر علاقه ای به ان شخص دارید محتمل است خوابتان به علت احساساتتان به ان شخص باشد . خوابتان خیر است
   سربلند و پیروز باشید .

 10. سلام،من تا دو هفته پیش متاهل بودم در عرض ۲ ماه توافقی به علت اختلافات خانوادگی شدید و…از همسرم جدا شدیم،الان چند روزه خواب میبینم شوهر سابقم (البته چهره اش توو خواب ها واضح نیست)

  و مادرش رفتند خواستگاری،یک بار به خواستگاری یک زن که بچه هم داشت البته همه سیاه پوش بودندو نمیدانم چطور من حضور داشتم و با همسرم بحثمون شد،دوباره یک شب دیگه دیدم رفتند یکجای دیگه باز با لباس مشکی حتی دختر و‌مادرش هم دیدم با لباس مشکی یه خونه ی قدیمی اون ها هم یه حالت وحشت زده داشتند،

  باز چهره ی همسرم معلوم نبود و دوباره با خواهر همسر و خود همسر سابق بحثمون شد ،و باز خوابهایی از این دست….اصلا به ازدواج دوباره ی همسرم فکر نمیکنم نمیدونم چرا این خواب رو میبینم ،سوهان روحم شده.میشه تعبیر کنید…آیا این به معنی ازدواج اونه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما از احساسات شما سرچشمه گرفته شده است و با وجو دو ماه وابستگی قطعا در درون شما ایجاد خواهد شد و اینکه نمیتوان با دوهفته ان را به دست فراموشی سپرد و اینکه ناخوداگاه شما ان را خواهد شناخت و ان را در خواب به شکل دیگری به شما نشان خواهد داد. خواب شما نشان از خواب صادقه دارد و نمیتواند به معنی ازدواج مجدد انفرد باشد . تنها تعبیر این خواب وجود ناراحتی برای لین فرد است که در حال تجربه غم و اندوه است .
   سربلند و پیروز باشید .

 11. سلام وعرض ادب بنده خواب دیدم باپدرم رفتم خانه کسی که قبلا میشناختم وبه پدرم گفتم ازاین خانواده سوال کن کدام دختری میشناسخ

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب میتواند به این صورت باشد که شما به دنبال موقعیتی برای پیشرفت خود هستید و فقط تنها چیزی که لازم دارید که به ان برسید تلاش است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سلام چند روز پیش قبل اذان صبح خواب دیدم همراه با خانواده چمدونمونو بستیم و قراره به خاستگاری دختری که دوسش دارم به شهر اون خانم برای خواستگاری بریم تا این که با صدای اذان بیدار شدم ممنون میشم تعبیر این خواب بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و این خانمی که در واقعیت هم موجود است.
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشدکه یا در واقعیت ان را خواهید دید و یا اینکه ذهن شما همیشه برای ارام سازی خود و انگیزه دهی به خوداگاهتان رویاهایی را رقم میزند که در واقعیت به دنبال ان ها هستیم.
   سربلند و پیروز باشید

 13. عرض ادب
  امروز بعد از سحری خوابای گوناگونی میدیدم.اول اینکه خواب دیدم پسر عموی مامانم که متاهله از من خواست تا یه دختری رو براشون خواستگاری کنم که اون خانوم هم متاهله و در واقعیت خواهر زاده ی خود همین پسر عموعه ست، ولی تو خواب دختر و پسر همدیگه رو نمیشناختن
  رفتیم خواستگاری خونه دختره، خیلی شلوغ بود ولی همون لحظه از خواب بیدار شدم
  دوباره خوابیدم خواب دیدم شوهر خالم خبری ازش نیست و خالم ازین موضوع خیلی ناراحته و قصد خودکشی داره، یهو خالم گفت من میرم دستشویی ،مامانم گفت برو دنبالش یه وقت بلایی سر خودش نیاره،رفتم هرچی در دستشویی رو زدم باز نکرد ، دیدم زمین دستشویی قطره های خون هست ، در رو با زور باز کردم دیدم خالم با شوهرش رابطه جنسی داره :-\
  از خواب بیدار شدم دیگه نخوابیدم ولی خیلی مشتاقم تعبیر خوابم رو بدونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب اول دارای تعبیر است اما خواب دوم هیچ تعبیری ندارد و راجع به خواب اول باید عرض کنم که به این صورت تعبیر خواهدشد که پسر عموی شما را خیری در راه است و معبران راجع به این موضوع اینگونه فرمایش کرده اند اما ممکن است برای رسیدن به ان مسیری سخت و طولانی داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 14. سلام من خواب دیدم که توی روز عروسیم عروس یهو غیبش میزنه و من ناراحت میشم. بعد از چند روز دوباره میرم خواستگاریش. ولی خونواده عروس ناراحت بودن و ک تیکه به عمه من انداختن عمه منم با عروسی مخالفت کرد. میشه بگین تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که اینکه عروسی خود را ببینید خیر نیست و در اینجا اما برای شما خیر است زیرا این اتفاق رخ نداده است و باید بدانید که در این بین اشاره ای به این موضوع شده است که ممکن است برای شما مشکلی و یا اتفاق بدی در پیش باشد اما با این خواب این اتفاق را باید نادیده گرفت و بدانید که نقش عمه یتان هم در اینجا قابل توجه است و نشان از ان دارد که در ان موقعیت ایشان برای شما حکم ناجی را دارند
   پس با ایشان اگر راحت هستید برای کارهایتان مشورت کنید
   سربلند و پیروز باشید

 15. اگه یه زن شوهر دار توی خواب ببینه که خواهرم برام رفته خواستگاری و طرف خیلی زیبا هم بوده و حتی اسم طرف رو هم میدونه تعبیرش چیه ؟
  ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب خاستگاری برای مرد امده استکه نشان از سعادت و بلند مرتبگی برای مرد دارد و بسیار نیکو است و اینکه شما به شکل بسیار عالی در کارتان و حرفه ای که مشغول به ان هستید پیشرفت بسیار خوبی خواهید کرد که بر سره زبان خواهید افتاد .
   سربلند و پیروز باشید .

 16. میثاق در

  سلام اکثرا خانواده گیر میدن ک زن بگیرم ولی من اصلا میلی ندارم و از کسی خوشم نمیاد دیشب خواب دیدم از یه دختر که آشناست خوشم میاد و دلم میخواد ازش خاستگاری کنم ‌بعد ک یکی ازش میپرسه و جواب منفی میده اما تو واقعیت اصلا علاقه ای بهش ندارم تعبیر خاصی داره ؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است به معنای خود خواستگاری کردن باشد و ان شخص فقط نمادی برای این موضوع بوده است نه اینکه شما با ایشان ازدواج کنید.
   اما این خواب به ترسی هم در درون شما اشاره میکند که در ان شما برای این کار چون کس خاصی را ندارید ترسی هم دارید که ممکن است جواب منفی بشنوید که این طبیعت هر درخواستی است و نباید نگران ان باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. سلام من یک دختر مجردم خواب دیدم دختر عمه وعمه ام در مورد خواستگاری من حرف میزنن واز خواستگارهای من خیلی تعریف میکنن ومن را به آن تشویق میکنن در مورد خواستگار حرف های خوب میزدن یکی از خواستگار های خودم دختر عمه میگفت اولش خیلی تعریف میکرد بعد گفت مرده زنشو گشته واینا ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که تا حدودی برای شما خیر است و به این معنا ممکن است باشد که برای شما خیر و مصلحتی در راه است و حتی ممکن است عینیت داشته باشد و خود این اتفاق بیفتد.
   اما اینکه در این خواب ایشان برای کسی پیشنهادی داشته اند که در خواب شما گفته شده است که کسی را به قتل رسانده است هم به معنی قاتل بودن نیست بلکه در تعبیر خواب قتل امده است که به معنای سرکوب چیزی در درون شخص است و در اینجا هم صادق است و شاید به این معنا باشد که شما با کسی از ان اشخاصی که در خواب برای خواستگاری شما امده اند اشنا خواهید شد که برای رسیدن به ایشان مجبور باشید چیزی در درونتان را سرکوب کنید.
   در انتخاب هایتان بسیار فکر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. سپیده در

  خواب دیدم پسری که نامزدیم باهاش مدتی پیش بهم خورده، به خواستگاری دختر دیگری رفته که من نمی‌شناسم. و من درحالی که درتلاش برای بازگرداندن وی هستم متوجه این موضوع می‌شوم و ایشان میگویند فردا شب دیگه عقد میکنیم. من ازین موضوع خیلی ناراحت شدم.
  ممکنه بفرمایید تعبیر این خواب چیه.

  • سپیده در

   خواب دیدم پسری که نامزدیم باهاش مدتی پیش بهم خورده، به خواستگاری دختر دیگری رفته که من نمی‌شناسم. و من درحالی که درتلاش برای بازگرداندن وی هستم متوجه این موضوع می‌شوم و ایشان میگویند فردا شب دیگه عقد میکنیم. من ازین موضوع خیلی ناراحت شدم.
   ممکنه بفرمایید تعبیر این خواب چیه.
   یکبار ارسال کردم چرا تایید نشد؟

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    این خواب دارای تعبیر صادقه نیست و نشان از حسرت است و ذهن مادر خواب به نمایش حسرت هایی که در واقعیت داریم می پردازد تا ارامش ما را تامین کند.
    سربلند و پیروز باشید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیر ندارد و فقط به علت ان دیده شده است که ذهن ما در تلاش است تا خلا های ذهنی را در خواب پر کند و به این وسیله تلاشی برای ارضای بخش هایی از ذهن که در عالم واقعیت ناراحت هستند بکند.
   سربلند و پیروز باشید

 19. امیررضا در

  سلام و ممنون از سایت خوبتون
  من امروز خواب دیدم که رفتم خواستگاری در سن نوجوانی و پدر و مادر اون شخص راضی نبودن ولی خودش راضی بود
  من در واقعیت عاشق اون دختر هستم
  لطفا تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ممکن است نمادی از واقعیت احتمالی در اینده و یا بخشی از افکار شما باشد که به صورت خواب دیده اید و خیلی قابل استناد نیست و نمیتواند تعبیر خاصی جز این دو حالت که عرض کردم داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 20. مهدی خزایی در

  با سلام .خواب من اینجور بود که منو رفیقم در خیابانی بودیم به صورت اتفاقی خانوادمو دیدم پرسیدم کجا گفتن که داریم برات میریم خاستگاری.
  چند نکته در خواب من بود فکرمو در گیر کرده
  1.عدم حضور خودم و بی اطلاع بودن از ماجرا
  2.عدم دیدن دختری که به خاستگاریش رفتن
  3.حضور عمویم که من در حال حاضر باش قطع ارتباط کردم.
  ممنون میشم اگه تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در خواب های ما لزوما همه چیز نباید به شکل طبیعی عالم واقع باشد و در اینجا اینکه شما در مراسم نبوده اید دلیلی برای تعبیر نیست.
   اما تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که در تعبیر خواب خواستگاری امده است که خیری برای شما در راه است و اینکه در خواب عمویتان هم بوده است ممکن است نشان از دوستی بین شما گس از ان خیر باشد و این خواب بسیار نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید

 21. سلام وقتتون بخیر
  من و ی پسری چند ساله عاشق همیم ولی هر باز خواستن بیان واسه خواستگاری ی مشکلی پیش میاد امروز خواب دیدم اومدن خواستگاری خونوادم هم راضی شدن دارن قرار عقد و عروسی رو میذارن ممنون میشم تعبیرش کنین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما میتواند نشان از این باشد که در آینده آنچه را که آرزو دارید به دست بیاورید و مشکلات که همیشه رخ داده است را دیگه رخ ندهد و شما هم به مراد دلتان برسید و اینکه تعبیر خواستگاری نشان از پیشرفت کاری دارد و قرار گرفتن در مسیری که مسولیتی بر عهده شما گذاشته خواهد.
   و اینکه این خواب می‌تواند از افکار شما هم متشکل شده باشد که با با ترسهای درونی و احساسی شما همراه است.
   سربلند و پیروز باشید

 22. سلام من خواب دیدم به خواستگاری دختری برای برادرم میرویم و میخان صیغه عقد بخان ان دختر یک فیلم از رقص خودش نشان برادرم داد وبرادرم نشان ما داد ان دختر بدش اومد مادیدیم و برادرم باهاش دعوا کرد و موقع برگشت دیدیم پشت برادرم خاکی است تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب در ابتدا بسیار خیر است اما رقص در خواب به معنای مشغول بودن به کاری بیهوده است و این خود ممکن است نشان از ان داشته باشد که ممکن است برای برادرتان امری خیر در راه باشد اما ایشان تصمیم صحیحی نسبت به ان نگیرند و این خود سبب خللی در زندگی ایشان باشد.پس بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. سلام من امروز صبح تاریخ ۹۹/۲/۹ خواب دیدم که به قصد خواستگاری به خانه ای وارد شدم و دو خواهر بودن نمی‌دانستم با کدام ازدواج کنم و نامشان را هم نمی‌دانستم یکی از خواهران خیلی خودنمایی میکرد و جلو من ورزش میکرد و خواهر دوم اصلا خود را نشان نمی‌داد لطفا تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   بسیار خواب خیری است و ممکن است به این تعبیر باشد که برای شما دو انتخاب خیر در راه است و هرکدام خیر خود را دارد و از این رو باید بسیار آگاه بر ان چه که انتخاب می کنید باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. سارا صفاوردی در

  سلام من تو خواب دیدم ک با کسی ک روش کراش داشتم نامزد کردم و من خیلی خوشحال بودم ولی اون عصبی بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است در یک حالت خود واقعیت ان باشد و به واقعیت بپیوندد و در حالتی دیگر نیز ممکن است اشاره ای به حسرت های درون ناخوداگاه شما باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 25. سلام من پدرم فوت است اما امروز خواب دیدم که پدر و مادرم رفتن واسه خواستگاری خواهر معشوق خودم واسه برادرم هنگام رفتن خواستگاری مادرم خواستم خودم باشون برم. اما دیگه من نرفتم و خودشون رفتن و بعدا وقتی که امدن اهل دختر قبول کردن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری برای مرد نشان از پیشرفت کاری دارد که برای برادرتان احتمالا پیش بیاید و اینکه به گفته امام صادق خواستگاری رفتن برای پسر بر چند وجح است اول سعادت دوم بزرگی سوم خوشبختی و پیشرفت است و اینکه فرد مورد انتخاب را شما می‌شناسید نشان از افکار شما است که شاید در ذهنتان به این گزینه برای برادرتان فکر کرده اید و اگه غیر این باشد این خواب دلالت بر انجام حتمی آن کار نیست.
   ولی خواب خیر و نیکویی است برای خانوادتان.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. سلام خواب دیدم که فامیلی در یک جا همه فامیل نشسته بودند و مادرم به زن عموم گفت که دختر تون رو برای پسرمون میخوایم میشه لطفا بگید تعبیر این خواب چیست ؟
  یعنی دختر عموم رو برای من خواستن

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب خواستگاری برای مرد به گفته امام صادق نشان از سعادت و بزرگی است و نشان بعدی از افزونی مال و و خرمی و شادی دارد و اینکه شخصی مشخص شده است به صورت حتم تعبیر بر ایشان صدق نخواهد کرد و در تعبیر های دیگر امده است کهنشان بر این دارد که از طرف یک شخص که میتوتند رئیس باشد حکمی منسب به شما میرسد که خیر و خوشحالی به همراه دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 27. سلام دوست پسرم خواب دید که اومده خواستگاریم و قرار عقد گذاشتن ولی بخاطر گرفتن تالار گفتم عقد و بندازن برای بعد خدمت میشه تعبیرشو بگین چی میشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تا حدودی خیر است و تا حدودی نه.زیرا که در تعبیر خواب خواستگاری رفتن پسر مجرد امده است که قطعا خیری بر سر ذاهش قرار داده خواهد شد اما اینکه این اتفاق به دلایلی که اجبار ایشان است رخ نداده است دو حالت دارد:یک انکه خود ایشان به این موضوع درگیرند و ذهنشان نمیتواند از ان فرار کند و دو انکه در مسیر رسیدن ایشان به ان خیر کاری پیش خواهد امد که به واسطه ی انجام ان ایشان به ان خیر نخواهند دست یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 28. شاهین در

  سلام و خسته نباشید
  بنده مدتی هست عاشق دختری ک در دانشگاه همکلاسی هستیم شدم و قصدم هم ازدواج هست
  دیشب خواب دیدم ک لباسی تقریبا سفید پوشیدم و قصد رفتن به خواستگاریشون رو دارم و همچنین خود ایشون هم همان جا حضور داشتن و به گونه ای میشد گفت ک راضی بودن…..

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانطور که در متن بالا خوانده اید تعبیر خواب خواستگاری رفتن به گفته معبران نشان از سعادت و کامیابی است و به گفته امام صادق نشان از بزرگی برای مرد است که بسیار نیک است.
   سربلند و پیروز باشید

 29. مهرداد در

  سلام ببخشید من خواب دیدم.میخوام برم خواستگاری یه دختر …..البته اون دخترو میشناختما و ازشم خوشم.میاد ولی رابطه ای نداریم ….خلاصه همینحور گذشت که تا نزدیکای خواستگاری زفت ولی من عروس رو ندیدم میشه تعببیرششو بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری رفتن به گفته امام صادق نشان از سعادت و خوشبختی است و برای مرد به معنی بزرگی میباشد. و این که خانم را در خواب ندیده اید باز هم نیک است.
   سلامت و پیروز باشید.

 30. سلام.من متاهلم و خواب دیدم درحال اماده شدن برای خواستگاری رفتن دوباره به خانومم هستیم و قبل از رفتن پدر مادرم درباره مهریه صحبت میکنن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از خوابی خیر است که به گفته امام صادق زن خواستن در خواب نشان از خوشبختی و سعادت و بزرگی برای مرد است و اینکه در مورد مهریه حرف بحث دارید بر این معنی میتواند باشد که شما در مورد امر مالی پیشرفتی خواهید داشت.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. سلام من در خواب دیدم ک دختری ک میخواستم به اجبار پدر و مادرش داره ب خواستگاری یک پسر میره
  و من خیلی ناراحت بودم و گریه میکردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری رفتن دختر برای پسر به گفته امام صادق رحمت. ودوم برکت ، سوم جور شدن و یا مرتب شدن برنامه ها و اهداف مختلف در زندگی ، چهارم دور ماندن از فتنه ، پنجم روایی حاجت ، ششم مراد یافتن ، و هفتم بالا رفتن کار است و بطور کلی میتوان گفت معانی خوب و رضایتبخش در این رویا نفهته است و خطر یا زیانی به دنبال نخواهد داشت و گریه شما نشاط از شادی و خوشحالی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 32. لیلا فاطمی در

  با سلام بنده پارسال یک خواستگار داشتم که بر حسب اتفاق من به اون پسر خیلی علاقه مند شدم و بعدش نمیدونم چرا پسره پا پس کشید و گفته بود پول ندارم مدتی دختر عمه ی من خواب دیده بودن اون پسر با دسته گلی بزرگ اومده خواستگاری و تو اتاق من و پسره و دختر عمه و خواهرم هستیم ‌ . که دختر عمه ی من به اون پسره میگه بالاخره اومدی ؟؟؟ اونم لبخند میزنه الان مدت زیادی از اون خواب گذشته چند وقت پیش یکی از همکار هام خوابی مثل همین دیده بود ولی پسره رو ندیده بود . البته همکارم کلا پسره رو تا حالا ندیده بود . فقط بع من گفت احساس میکنم خبر خوبی میشنوم . با توجه به طولانی شدن این مدت و استرس من نمیدونم چه قضاوتی باید کرد . خواب اول در شب وفات رسول اکرم بود …خواب دوم فردای ولادت حضرت زهرا ممنون میشم سریع جوابم و بدین.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   هردوی این خواب ها نشان دهنده ی خیر هستند و باید بدانید که این خواب ها را باید به فال نیک گرفت و از زمان تعبیر ان ها هیچ کسی اگاه نیست جز خداوند منان.از این رو باید بدانید که تعبیر این خواب ها فقط به نشانه ی همان است که در خواب دیده اند و در اینده ی نه چندان دور اتفاق خواهد افتاد و نباید اصلا بابت ان نگرانی داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 33. سلام , پدر من خواب دیده که برای مراسم ازدواج من از بانک پول گرفته و یک ماشین سفید برایم خریده است .عروس هم در خواب بوده ولی خودم نبودم.

  • با سلام در خواب این طور بوده که پدرم از بانک برای کارهای مراسم من دامادی یا خواستگاری از بانک پول گرفته و می خواسته ماشین سفید برایم بخرد. زنی هم در خواب بوده به عنوان عروس ولی من در خواب حضور نداشتم.

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    خواب شما جواب داده شده است.

    در تعابیر خواب امده است که عروسی کردن خیر نیست اما اینکه شما عروسی را ندیده اید میتواند خیر باشد و تعبیر خواب ماشین هم به معنای مسیر زندگی است و ماشین سفید نماد خوبی است و خیر و بدانید که این خواب احتمالا به این شکل تعبیر می شود که شما را گزندی در انتظار است که اگر از ان به سلامت بگذرید سعادتی خیر نصیبتان خواهد شد .
    سربلند و پیروز باشید.

 34. با سلام پدر من خواب دیده که برای مراسم عروسی من از بانک پول گرفته و یک ماشین سفید برایم خریده و عروس هم حضور داشته است ولی من نبودم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که عروسی کردن خیر نیست اما اینکه شما عروسی را ندیده اید میتواند خیر باشد و تعبیر خواب ماشین و مرکب هم به معنای مسیر زندگی است و بدانید که این خواب احتمالا به این شکل تعبیر می شود که شما را گزندی در انتظار است که اگر از ان به سلامت بگذرید سعادتی خیر نصیبتان خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید

 35. جعفری در

  با سلام من خواب دیدم یک خواستگارپولداربرام اومده با مادرم صحبت کرده و مامانم خیلی ازش راضی بود میگفت باهاش صحبت کردم چقدرباشخصیت وبااحترام وزیباحرف میزنه امامن چون در واقعیت کس دیگری دوست دارم در خواب ناراحت بودم وبه اونیکه دوسش دارم فکرمیکردم ودنبال بهانه ای بودم که ازش عیب جویی کنم و ازدواج کنسل کنم و با خودم گفتم فقط باکسیکه عاشقشم ازدواج میکنم سپاس فراوان

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ممکن است به این شکل دارای تعبیر باشد که همین اتفاق در واقعیت برای شما بیفتد اما در ابعاد خیلی کمتری به این معنا که ممکن است شخصثی که شما دوستش دارید اقدامی جددی برای شما انجام دهد اما خانوادیتان با این موضوع مشکل داشته باشند و بر سر راه این امر خیر مشکلی پیش بیاید که شما بیشتر در ان فکر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 36. احسان در

  سلام و وقت بخیر
  من دو شب پشت سر هم خواب دیدم که رفتم خونه معشوقه ام خواستگاری با خانواده، در خواب دوم که واضح تر بود، در اواخر خواب خود ایشون (دختر) در جلسه حاضر شدن و در جمع نشستن.
  جزئیات جلسه زیاد خاطرم نیست اما بزرگترها داشتن باهم صحبت میکردن.
  اینم بگم که من حدود ۲ سال و نیم هست خواستگار این خانم هستم اما بخاطر شرایطی( بالاخص شغل) هنوز خانواده اونها اوکی ندادن اما با ضریب اطمینان بالا میدونم این خانم هم به بنده علاقه داره.
  خواب رو صبح ،بعد ساعت ۷ دیدم.
  ۲۵ سالمه و ان‌شاالله شغلم تا چند ماه دیگه جور میشه.
  لطفا بگید تعبیر خوابم رو.یه دنیا ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری نیک است بر شما و اینکه خود خانم در جلسه خواستگاری شرکت کرده اند احتمال بر این میرود که یه شما علاقه دارند و میل در حضور در جمع خانوادگی شما دارد و خیر است انشالله به گفته امام صادق _ع_ زن خواستن در خواب بر چهار وجه است. اول: بزرگی، دوم: زیادتی مال، سوم: سرحالی، چهارم: خرمی و شادی.
   سربلند و پیروز باشید .

 37. سلام ببخشید قبلا پسر یکی از اقوام منو خیلی دوست میداشت حتی خواستگاریم اومد اما من روم نمیشد بهش بگم ولی خیلی دوسشداشتم این حس تو دلم پنهون بود تا اینه بعد چنوقت من نامزد ینفر دیگه شدم ولی به پسر فامیلمون گفتم من دوستداشتم و هیچوقت نتونستم بهت بگم و اینا خواسم حسمو بدونی اونم گف تو دیگ عروس شدی.بعد این همه وقت ک گذشته اصن تو فکرشم نبودم دم اذون صبح خواب دیدم یه دسته گل سبز دستمه و با ی جعبه شیرینی تنهایی رفتم تو ی خونه ای تا حالا نمیشناسم و نرفتم همه بودن و ساکت رفته بودن خواستگاری برای پسر فامیلمون گفته بودن ک منم باید باشم مادر پسره هم سید هست.من پسررو دیدم ب نگاه مظلومی بهم داشت خانوادشم ی دسته گل سبز دیگ و ی چادر مشکی قشنگ روش گل سبز زده بودن رو میز گذاشته بودن من باخودم گفتم چادر مشکی ک برا عروس نمیبرن.بعد همینجور ک پیش داماد وایساده بودم با خودم میگفتم ینی محمد اینو پسندیده من بعید میدونم چون فامیلای مادرش بودن و سیده مامانش پیدا کرده بود مامانش اومد گف بیایین امشب صیغه عقد و جاری کنیم من گفتم ن بزارین نامزد باشه همو بشناسن شاید نخواد دخترور‌ من گفتم ایشاالله خوشبخت بشی گف من میدونم تو دوسم داشتی و رفت کنار عروس نشست ک دیدم بقیه اقوام دارن میان گفتم من دیگ برم خونمون زنعموی دوماد ک خواهرمه دست منو گرفت گف نه تو باید باشی کارشون جوربشه تو باید اینجا باشی و نذاشت برم ک از خواب بیدارشدم تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از حس درونی شما نسبت به ان شخص است و دسته گل سبز نشان بر خیر است و از انجا که شما احساسی به ان شخص دارید شاید بارهای بار خواب های که در این مورد هست را ببینید . وه تعبیر خاصی نداشته باشد اما در جمله اخر میتوان این را برداشت کرد که شما باید برای ان اقا دعای خیر و عاقبت بخیری داشته باشید تا خوشبخت و سعادتمند شوند .
   سربلند و پیروز باشید

 38. با عرض سلام!
  من در خواب دیدم که مادر دختر میاد بهم میگه که همین سال بیایین خواستگاری چون یه شخصی میاد واسه خواستگاری
  واسه من میگه که برو به مامانت بگو….
  ممنون میشم تعبیر اینو بگین!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   موقعیتی در مسیر شما قرار داده خواهد شد که باید حتما از ان استفاده کنید اگر میخواهید فرجی در زندگیتان حاصل شود و این خواب برای اگاهی شخص بیننده اورده شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 39. علیرضا در

  سلام وقت بخیر.
  خواب دیدم که قرار است برایم بروند خواستگاری متنها در خواب پدرم یک زمان دیگر را میگوید که دور است و من و مادرم مخالفیم که باید زودتر از آن موقع باشد
  در هر حال پدر در این زمان ناراضی است و مادر و من در آن زمان

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواستگاری در خواب به کگفته ی جابر مغربی به این شکل است که اگر بیند دختری دوشیزه را به زنی کرد و دوشیزگی او را بستد، دلیل که اندر آن سال او را زنی یا کنیزکی حاصل شود و از پادشاه خیر و نیکی بیند.
   پدر در خواب ها میتواند نمادی از منطق و مادر نمادی از احساسات باشد و این بدین معناست که ممکن است در اینده ای نزدیک با فردی اشنا شوید که احساسات شما وصال را بخواهد و منطق و عقل رای دیکری دهد و باید به تعادلی برسید که منطق شما هم راضی شود و اگر نشد ان وصال خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 40. سیدعلی در

  سلام خواب دیدم رفتیم خواستگاری یه دختر با مادر و پدرو و فامیل ها ولی دختره رو نمیشناسم و اینو میدونم که خودش خیلی راضیه با ازدواج من در ضمن مادرمم فوت شده.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی خیر نیست و باید بسیار آگاه باشید و حتما هم صدق بدهید که انشالله صدقه دفع بلا است.
   زیرا در بالا هم همانظور که خوانده اید دلیل بر ان است که برای شما مشکلی پیش خواهد امد.
   سربلند و پیروز باشید

 41. کامران در

  سلام
  من خواب دیدم با دختری که یک بار هم به خاستگاریش رفتم بیرون بودیم
  بعد هر دو خانواده تو یه روستا بودیم
  اونو رسوندم. بعدش احساس کردیم پدرش مارو دیده و رفتیم.
  بعدش پدرشو در خونه دیدم که داشت یه گوسفند رو در خونه داشت تکه تکه میکرد منم از ماشینم پیاده شدم و همونجا از تو ماشین یه گوسفند که ذبح شده بود دراوردم و شروع کردم تکه کردن
  بعدش باهم حرف زدیم و آشنایی دادیم. وقتی خواستم برم پدرش یه شماره بهم داد
  گفت از این به بعد خواستین بیاین یه کاری داشتی به این شماره زنگ بزن.
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است.تعبیر دیدن وصال در خواب به معنای خود است و ممکن است همان وصال باشد اما نه دقیقا به همان شخصی که در خواب دیده اید و مکن است شخصی در وجنات ایشان باشد و اینکه در خواب دیده اید گوسفند قربانی کرده اید هم بسیار خیر و نیکو است چرا که در تعابیر امده است که قربانی کردن در خواب نجات و رستگاري است و ديدن قرباني کردن ديگران نشان انتفاع و سود بردن است به خصوص اگر از گوشت قرباني به بيننده خواب سهم بدهند.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب قربانی کردن آلامتو

 42. فرناز در

  سلام وقت بخیر،من خواب دیدم یه پسری که فقط من میشناسمش به پدرم تماس گرفته و من و از پدرم خواستگاری کرده.پدرم موافق دیدار من با اون اقا بود ولی خودم زنگ زدم گفتم چرا این کار رو کردی.و اون اقا تو خواب میخندید.چه تعبیری داره این خواب

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب اشاره ای به جنگ درون شما دارد که از احساس خود هم با خبر نیستید و این اشاره ای به ناخوداگاه شماست که احتمالا در جنگ بین بیان کردن دوست داشتن ان فرد و یا بیان نکردن ان هنوز مردد مانده است و به همین دلیل این خواب را دیده اید و اشاره ای به اینده ندارد و فقط اشاره ای به درون شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 43. حسین مرادی در

  سلام،من در خواب دیدم به خواستگاری دختری که دوستش دارم میروم و پدر و مادرم به داخل خانه رفتن و من اول ماشین را کمی جلوتر پارک کردم و خواستم برم داخل که از خواب بیدار شدم،ممنون میشم تعبیرش زو بهم بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری برای مرد مجرد خیر است و به معنای صلاح و سلامتی شخص است .متیواند به این شکل هم محقق شود که شما دراینده ای نه چندان دور این فعل را که همان خواستگاری از ان شخص مشخص است انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 44. سلام دوس پسرم خواب دیده ک اومده خواستگاریم و تنها بوده و اینکه مادربزرگمم ک فوت کرده اونم توی خوابش بوده و گفته اگ کار درستی داره قبولش کنید پسر خوبیه ولی خودش مدام استرش شدید داشته و از خجالت عرق میکرده مدام وقتی که مامانمو دیوه و اینکه میگه کلا ی جوری ولی حال و هوای خاستکاری داشته تعبیر چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در درجه ی اول این خواب ممکن است به دلیل فکر زیاد ایشان بهاین موضوع باشد اما در درجه ی دوم نیز تعبیر صدقی این خواب میتواند به این شکل باشد که ایشان یا به شما و یا شخصی که که مثال شماست در اینده ی نزدیک دست خواهد یافت و مادربزرگ شما هم میتواند الگویی از شخصی صالح برای تایید این امر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 45. سلام من خواب دیدم رفته خواستگاری دوست دختر سابقم همه چی هم خیلی خوب و عالی برگزار شد میخواستم ببینم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن خواستگاری حالات متفاوتی دارد اما در این حالت که شما دیده اید میتوان به این شکل تعبیر کرد که احتمالا به شما یا زنی با شمایل ایشان خواهد رسید و یا به خیر و برکتی دست می یابید.
   سربلند و پیروز باشید

 46. Yalda ghanavati در

  سلام وخسته نباشید
  برادر دوست پسرم خواب دیده که دوست پسرم عروسیشه
  خانوادش بهش گفتن این بده ک مرد خواب ببینه من‌گفتم بهشون ک خواب زن چپ ن مرد.
  و اینکه من ی سرکتاب برداشتم ک تا عید بااین اقا نامزد میشم.
  حالا میخاستم ازتون بپرسم میشه لطفا بگید تعیبر خوابش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن عروسی برای مرد در هر شرایطی نمیتواند شر باشد مگر انکه در خواب قهقهه و شادمانی بکند و به معنای دچار شدن به مشکلی بزرگ خواهد بود و اگر در این خواب این شرایط برای ایشان نبوده است ان شالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 47. حمیدرضا در

  سلام من ۱۵ سالمه و دختر داییم ۱۶ سالش اون نامزد کرده ولی خواب دیدم که همه می گن شوهره ولش کرده و ما باید بریم خواستگاری و اون هم راضی بود تعبیرش چی می تونه باشه لطفا جواب بدید

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   تعبیر خواب خواستگاری معمولا اشاره به طرف مقابل در خواب دارد و در این خواب مخاطب اصلی ان خانم است که داریم که اگر شما درخواب به خواستگاری زنی که شوهر دارد بروید دلیل بر نقصان مالی از ایشان کند.
   سربلند و پیروز باشید

 48. باسلام وخسته نباشید.خواب دیدم یکی ازفامیلامون برای پسرش اومدن خواستگاری ومادرپسره میگفت الانه 22سالتون شده بایدازدواج کنین بعدش صورتشو(مادرپسره)رورنگی رنگی دیدم وبعدش خودموبالباس عروس وسرسفره عقددیدم وب دامادنگاه کردم دیدم اون پسره نیس وغریبس وریش مشکی وقشنگی داره وب من لبخندمیزنه تعبیرش چیه؟ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نمیتواند تعبیری بسیار نیک داشته باشد زیرا انگونه که شما گفته اید دیدن خواستگاری در خواب خیلی خوب نیست و معمولا دیدن وصال است که خوش یمن است.اما در اینجا نه به معنای اینده ای قطعی بلکه به معنای آگاهی از اینده ای محتمل است که احتمالا در اینده ای نه چندان دور کسی خواهان شما خواهد شد که آنچه که به شما مینمایانند نیست و این به معنای اخطاری برای اگاهی بیشتر شماست که انشالله بهترین انتخاب را انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 49. میلاد در

  باعرض سلام و خسته نباشید من خواب دیدم که پدرو دختر ان خانواده ای که مورد علاقه من هستند به خانه ما امده بودن تعبیر ان چیست ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ممکن است از جهاتی از جهت فکری بی تعبیر باشد و در اثر فکر کردن زیاد به این موضوع پیش آمده باشد و اما اگر بخواهیم آن را تعبیر کنیم،تعبیر خواب خواستگاری به معنای خیر و نیکی است در این حالتی که شما دیده اید و احتمالا به ایشان خواهید رسید و در خواب پدر به معنای اجازه است و این ممکن است به این تعبیر باشد که شما اجازه را برای کسب ایشان دریافت خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 50. سلام خواب دیدم کسی که منو دوست داشت به خواستگاری من اومده با خانواده ولی مادر و خواهر ایشون تو آشپزخونه ما داشتن ظرف میشستن میخواستم بدونم تعبیر این خواب چیه ممنون.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن معشوق در خواب به نشانه ی رسیدن و وصال به معشوق است ،ولی خواستگاری میتواند تعابیر دیگری هم داشته باشد.اما اینکه بستگان ایشان در خواب شما در خانیتان بوده اند و ظرف شسته اند شاید به این معنا باشد که در دنیای واقعی و حقیقی شما خانواده ی ایشان قصد بر این داند که اشتباهات گذشته ی ایشان را جبران کنند تا ایشان به خاطر خطاهای گذشته سرزنش نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 51. با عرض سلام وخسته نباشید
  من خواب دیدم که تنهایی به خواستگاری رفتم وهمه منتظر پدر و مادرم هستن و اونا نمیدونن که قرار نیست بیان
  تو همون حال من دختررو میبینم و از شدت استرسو پشیمونی فرار میکنم
  تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بسیار واضحی است.
   دیدن خواستگاری در خواب به این معناست که شما در آن جهت رزق دریافت خواهی کرد اما اینکه پدر و مادرتان که همان ارکان زندگی هر فردی است، در این خواب مخالف شما بوده اند نشانه از ان دارد که شما راه غلطی را پیش گرفته اید اما در نهایت و با تامل بیشتر خود در خواهید یافت که این امر به سود شما نیست
   سربلند و پیروز باشید

 52. سلام من خواب دیدم رفته ام خواستگاری اما خودم اندکی ناراضی بودم و بعدش از خواب بیدار شدم و نفهمیدم چه شد

 53. یاسین سعادت در

  سلام من خواب دیدم که پشت موترسایکل استم وخودم راننه نبودم وازبین سرهای بریده ردمیشدم تعبیرش چه است ؟//

 54. سلام من متاهل هستم خواب دیدم با خانواده پدر مادر پدربزرگ همگی حتی همسر اولم رفتیم خواستگاری یک دختری که همه خوشحال حتی همسر اولم حرف میزدیم راجب خواستگاری و زندگی خودمم خیلی خوشحال بودم تعبیرش چیست؟

   • یاسین صداقت در

    سلام من متاهل هستم خواب دیدم با خانواده پدر مادر پدربزرگ همگی حتی همسر اولم رفتیم خواستگاری یک دختری که همه خوشحال حتی همسر اولم حرف میزدیم راجب خواستگاری و زندگی خودمم خیلی خوشحال بودم تعبیرش چیست؟
    پاسخ :
    با سلام
    این خواب بدین شکل تعبیر خواهد داشت که شما در اینده ی نه چندان دور با شخصی آشنا خواهید شدد که در صدد انتخاب بر خواهید امد و اگر منطق شما رای مثبت دهد بسیار انتخاب صحیحی خواهد بود به طوری که در خواب به این شکل به آن اشاره شده است که حتی همسر سابقتان هم راضی بوده است.
    سربلند و پیروز باشید

 55. سلام من یک نو جوان۱۳ساله هستم که شب خواب دیدم که درخانه خاله ام نشسته ایم و حرف از دختر خاله ام که۱۸ساله است شد مادرم اورا خواستگاری کرد و پدرش گفت وقتی درسش تمام شد باهم باشند و ازدواج کنند ومن هم ۲ساله عاشق دختر خاله ام هستم و روم نمیشه بگم تعبیر کنید تروخداااا دارم دیوونه میشم

 56. سلام خسته نباشید…
  بنده خواب دیدم ک بابام ب مادرمو داداشم گفت ک بریم خواستگاری فلانی بعد ک اماده شدیم خونه مهمون اومدن و نشد ک بریم
  تعبیر این خواب چیه

 57. علیرضا در

  من خواب دیدم رفتم خاستگاری دختر عمویم و بعد از چند ساعت حرف زدن اونا جواب رد دادن بهم. حالا تعبیرش چیه؟

 58. احسان در

  سلام من چند وقتیه ک دختریو میخام ولی پدرمادرش نمیدن دیشب مادرم خواب دیده ک پدرم شیرینی های زیبا و خیلی قشنگ گرفته داریم میریم خواستگاری .ممنون میشم بگین تعبیرشو.خیلی برام مهمه خیلی چون من فقط اونو میخام

 59. سلام
  خواب دیدم ک دختری از فامیل ازم درخواست ازدواج میکنه و منم رد میکنم
  اگه امکانش هست تعبیرشو برام ایمیل کنید
  ممنون

 60. من متاهلم چند شبه که خواب‌میبینم همسرم با‌خانوادش میان خواستگاریم

 61. سلام من یک نو جوان هستم من اصلاً فکر زن گرفتن هم نمیکنم دیشب یهو خواب دیدم رفتم خواستگاری ولی تا اون جایی که یادم میاد از وسط خواستگاری فرار کردم تعبیرش چیه؟ دوستان خواهشن نخندید

 62. این خواب رو بعداز ظهر روز عاشورا دیدم…دختری که در واقعیت نه سال به خواستگاریش میروم وجواب منفی میشنیدم اینبار در خواب دیدم که به خواستگاریش رفته ام واین بار جواب دختر خانم مثبت بود….لطفا اگه میشه تعبیر این خواب رو بگین

 63. پرستو در

  با عرض سلام و احترام. دیشب خواب دیدم که پسر عمویم ک 4سال است فوت کرده ب خواستگاری من آمده. بسیار دوستش داشتم و جوابم مثبت بود ولی پوست دستش چروک و زبر بود بهش گفتم چرا اینطوری شده گفت زیاد کار کردم. درخواب میدانستم ک مرده ولی از شدت خوشحالی و اینکه زنده بود و قرار ازدواج داشتیم چیزی نمیگفتم. لطفا اگر تعبیری دارد زودتر جواب بدهید

 64. ارسلان در

  خواب دیدم رفتم خواستگاری یه دختر خیلی زیبا. خودش و ۲تا خواهرش و مادرش تو خونه بودن منم با خانوادم بودم ولی هیچکدومشون روسری نداشتن فقط موهاشون بیرون بود و اونا خانواده خیلی فقیری بودن اما خیلی خون گرم خونشون فقط اتاقاش دیوار داشت باقی جاها مثل حمام و دسشویی دیوار نداشت مدام هم مادرش از من عذر خواهی میکرد بابت این وضع ک توخونشون. و یاد آور بشم تو خواب از قبل باهاش آشنایی داشتم و میشناختمش ولی توی بیداری به هیچ عنوان تابحال همچنین کسی ندیدم.
  ممنون میشم اگه تعبیری برا این خواب هست بگید

  • حس می کنم تعبیرش اینه که اگر به یه نفر فقیر که احتمالا می شناسیدش کمک کنید خیر خیلی بزرگی بهتون می رسه.شاید تو آشناهاتون یه نفر وضع زندگیش خیلی بده باید کمکش کنید

 65. صفا رحمانی در

  درخواب دیدم برای پسرم رفتم خواستگاری دختر رئیس جمهور تعبیرش چیست؟

 66. معصومه در

  خواهرمن خواب دیده که پسری که موهای خیلی زیبایی داشت موهاش مشکی و براق و خیلی پرپشت و زیبا بود به طوری که خواهرم می گه اونقدر موهاش زیبا بود که چهرش یادم نمیاد همراه مادرش اومده بودن خواستگاری من گل و شیرینی هم اورده بودن اومدن خونه میگه رفتین تو اتاق باهم حرف زدین بعد از این که حرفاتون تموم شد من ازت نظر خواهی کردم انگاری خوشت نیومده بود بهت گفتم بیابرو شوهر کن دیگه از دستت خلاص شیم من به خواهرم گفتم دیدی مادرش چطوری نگام می کرد

 67. فریبا در

  من خواب دیدم رفتم خاستگاری برای پسرم درحالیکه من پسرندارم واون خانواده بسیارضعیف بود

 68. سلام.خواب دیدم‌پسر خالم که چند سال است فوت شده دوباره زنده شده و عروسی گرفته.

 69. سلام
  من خواب دبدم که به اتفاق خانواده به خواستگاری دخترب رفتم که نمی شناختم اما منزلشان قبلا اشنابود ومربوط به پدر بزرگم بود

 70. سلام من خواب دیدم خاستگار قبلیم اومده خونمون و دوباره و شخصأ ازپدرم واسه من خاستگاری کرد تعبیرش چیه؟

 71. سبحان کرمی در

  سلام.من خواب دیدم ک ب خواستگاری رفتم ولی تعبیرش بین تعابیر نبود.لطف کنید جوابشو بهم بگید ممنون.

 72. اقا سلام خسته نباشی ایناکه تا الان خواب دیدن دمشون گرم والا من تو خواب بجای اینکه خودم برم خواستگاری مادرم خودش بی خبر دختر همسایه رو خواستگاری کرده حتی ندیدمشم تعبیر این چیه فکر میکنین ؟

  • من خواب دیدم که رفتم به خواستگاری دختر مجرد و جوان تعبیرش چیست
   من در بیداری این دختر رو دوست دارم

 73. Shaghayegh در

  سلام مندخواب دیدم یک نفر که میشناسم به خواستگاریم اومده لطفا بگید تعبیرش چیه

 74. دیشب خواب دیدم برای بهترین دوستم خاستگار امده اما خاستگاری از جانب پسر هست نه دختر این تعبیرش چیست|؟خواب بدی بود

 75. سلام. اگر خواب ببینی زنی برای برادرش ازت خواستگاری کرد تعبیرش چیه؟

 76. پیروز احمدی در

  با سلام
  من خواب دیدم برادر بزرگترم که متأهل و همسرش تازه هم باردار شده
  رفته خواستگاری دختر عمه خودمون
  جالب که خودش تو خواب بهمون گفت: حالا خانومم رو چیکارش کنم با اون بچه تو شکمش
  راستش خیلی ترسیدم (نمیدونم تعبیرش چیه)
  لطفا برام تعبیرش کنید
  ممنون میشم

 77. خواهرم مجرده، خواب دیده که برای منکه متاهلم و دودتا بچه دارم خواستگار اومده منم قبول کردم، میشه بفرمایید تعبیرش چیه؟

 78. سلمان در

  من 7-8سال یه دختریو میخواستم که بهش نرسیدم، الان ازدواج کردم با کسی دیگه یه بچه دارم، اما هنوز فکرم پیش اون هست و خیلی وقتا خوابشو میبینم و خیلی وقتا حتی خودشو تو محل زندگیمون میبینم و هنوز عطش عشقشو دارم. دیشب خواب دیدم رفتم خواستگاریش و اونم راضیه. تعبیرش چیه؟

 79. سلام. پدرم چند سالیه که فوت کردن خواب دیدم که پدرم بهم گفت پسر فلان شخص (که نمیشناختم) به خواستگاریت میاد ولی نگفت خوبه یا نه گفت باهاش حرف بزن و حس کردم که ناراحته که هنوز مجردم. لطفا بگید تعبیرش چیه

 80. سلام.متاهلم.خواب دیدم قصد ازدواج با یکی از دختر عموهایم را دارم و مردد بودم

 81. خانمى كه تا بحال زيارت امام رضا نرفتن
  خواب ميبينن كه توى حرم امام رضا دارن زيارت ميكنن و أشك شوق ميريزن
  تعبيرش چيست

 82. با سلام
  خواب ديدم رفتم خواستگارى دخترى مؤمن و مجرد
  تو مراسم خواستگارى با مادرم دعوام شد

  • دعوا تعبیرش محبت کردن یا محبت دیدنه و کلا دوستی میاره خیلی خوبه اگه با آدم آشنا باشه.
   عروسی یه دختر مومن هم خیلی خوبه
   فقط داره می گه باید سعی کنید ایمانتون رو بیشتر کنید و کار نیک کنید تا خدا از جانب خودش براتون تو دل ها محبت قرار بده

 83. در خواب دیدم برام خواستگار امده اما خیلی زشت و مسن بود به خاطر همین ردش کردم تعبیرش چیست

 84. با سلام اگر ببینیم دختری را درخواب دوستش داریم و عاشقه او شدیم و برای خواستگاری از ان از مادرش اجازه بگیریم چیست؟

 85. پارمین در

  من شوهر دارم توعقدیم البته ولی کارمون گره خورده و به دادگاه کشیده شده درشرف طلاق هستیم خواب دیدم یک خواستگار دارم خیلی پسر فرهنگی و زحمت کشی هست استاد دانشگاه از خانواده نجیب و متدین.پسره عجله اصرار داشت که حتما وقتشه ازدواج کنه مادرش و خواهراش اومده بودن دیدن من چادر سفید باگلهای ریز آبی برسر داشتم رفتم پیشواز مادر خواستگارم که تو ماشین نشسته بود دستهاشو بوسیدم و روبوسی و پیشانیشو بوسیدم.بهشون خوش آمدگویی کردم گفت دختر خوب و خوشگلی هستیدو..پسره هم داشت خودشو برای مراسم خواستگاری آماده میکرد باخودم گفتم اینا میخوان بزودی برام نشون بیارن پس توحید (شوهرم )چی اگه بفهمه من بااین ازدواج کردچی میشه و…میشه لطفا برام تعبیرش کنید?ممنون میشم

 86. فاطمه در

  باسلام برای شوهرم خواب دیدند که میخواد بره خواستگاری هیچ کسی هم راضی نبوده همراش بره خودش هم خیلی راضی نبوده ولی گفته مجبورم برم
  درضمن دختری که میخواسته بره براش خواستگاری میشناخته و زن درست کاری نیست

 87. شراره در

  سلام
  مامانم خواب ديده توي خونمون مراسم قران هست بعدش يه پسري اومده به من گل و شيريني داده تعبيرش چيه؟

 88. من فردی را دوست داشتم و قرار بود ازدواج کنیم اما قسمت نشد و او با فرد دیگری ازدواج کرد ، خواب دیدم در مراسم خواستگاری یا بله برون او هستم و گریه میکنم اما آنها مرا نمیبینند به غیر از عروس
  و بعد وارد مجلس بله برون دیگری شدم که یکی از دوستانم بود

 89. من فردی را دوست داشتم و قرار بود ازدواج کنیم اما قسمت نشد و او با فرد دیگری ازدواج کرد ، خواب دیدم در مراسم خواستگاری یا بله برون او هستم و گریه میکنم اما آنها مرا نمیبینند به غیر از عروس

  • من بی پول بودم و می خواستم به خواستگاری دختری برم حتی پول هم نداشتم لباس بخرم

   • سلام خواب دیدم دختر جوان و زیبایی رو دیدم و صد دل عاشقش شدم بعد رفتیم خواستگاری اون ولی من به خواستگاری نتونستم برم یه تیشرت کهنه تنم بود رفتم اونو عوض کنم وقتی برگشتم خواستگاری تموم شد ومن خیلی ناراحت و گریان…
    تعبیرش چیه میشه بگید ممنون!!

نظر خود را بیان کنید