تعبیر خواب خواستگاری

دیدن خواستگاری در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خواستگاری در خواب چیست؟

تعبیر خواستگاری کردن زن

دیدن خواستگاری در خواب تقریبا تعبیری همانند عروسی دارد در مورد خواستگاری رفتن در خواب تعبیرهای زیر معتبر است:

تعبیر خواب خواستگاری محمدبن سیرین

اگر بیند زن خواست، دلیل که شرف و بزرگی اش زایل شود، اگر زن مرده را به زنی کرد و با وی جمع گردید، دلیل که از ملک و مال آن زن او را چیزی حاصل شود.

اگر بیند با آن زن جمع نشد، دلیل که چیزی اندک ازمال وی را حاصل شود.

اگر زنی بیند او را مرده به زنی گرفت و در سرای زن با وی جمع شد، دلیل که مال زن نقصان شود، یا حال وی متغیر شود.

اگر بیند زن خواست، لکن زن را ندید و نامش ندانست، دلیل که اجلش نزدیک شده باشد.

اگر زن را بیند و سرای مجهول بود و آن سرا از آنِ شخص مرده بود و آن مرد با وی جمع شد، دلیل که آن زن بمرد. اگر آن زن معروف بود، دلیل بر نقصان مال زن کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عشق

تعبیر خواستگاری زن شوهردار ابراهیم کرمانی

اگر زن شوهردار در خواب بیند دیگر شوهری دارد و عروسی را ندید. دلیل بود بر شرف و عزت و زیادتی مال.

اگر بیند عروسی خواست کردن و عروسی را ندید و نشناخت، بیم مرگ است او را و بعضی گویند: شخصی بر دست او هلاک شود و اگر بیند بیمار است و زنی مجهول خواست و یا کسی دید زن او شوهر کرد و آن شوهر را به خانه برد، دلیل که مالی بسیار از این مَمَر به شوهر اور سد.

اگر بیند زنی نابکار به زنی خواست و با وی جمع نشد، آن چه گفتم کمتر بود.


جابر مغربی گوید:

اگر بیند دختری دوشیزه را به زنی کرد و دوشیزگی او را بستد، دلیل که اندر آن سال او را زنی یا کنیزکی حاصل شود و از پادشاه خیر و نیکی بیند. اگر بیند به حرام دوشیزگیِ دختری بستد، دلیل که مالی حرام بدست آورد.


امام جعفر صادق فرماید:

زن خواستن در خواب بر چهار وجه است. اول: بزرگی، دوم: زیادتی مال، سوم: سرحالی، چهارم: خرمی و شادی.


خواب های مرتبط با خواستگاری


☺ تعبیر خواب «خواستگاری» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خواستگاری» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


305 دیدگاه

 1. عفت

  سلام
  من خواب دیدم که پسر بزرگم به همراه مادر شوهرم که به رحمت خدا رفته با یک نیسان به دنبال من آمدند و پسرم اسرار داشت که آماده شوم تا به خواستگاری برویم
  مادر شوهرم هیچ حرفی نمی‌زند
  به یک منطقه سرسبز و پر از آب و رودخانه رفتیم،جایی مسیر مسدود بود و داشتند خیار می‌شستند من اعتراض کردم که راه را باز کنید
  پس از آن آقایی جوان جلو آمد و گفت میدانم شما خواستگاری دختر من آمدید صبر کنید الان راه را باز میکنم و چند خیار پوست کند و با نمک برای ما آورد
  بعد از آن رفتیم جلوی در خانه و آن آقا دخترش را صدا کرد و به من سپرد و گفت این شما و این عروستان
  من گفتم اینطور که نمیشه آخه رسمی رسومی چیزی
  گفتم هر کار که خودتون میدونید انجام بدید این شما و این عروستون
  بعد من بهش گفتم آخه تو خیلی جوان هستی بهت نمیاد چنین دختری داشته باشی
  جوابی نداد و گفت ریش و قیچی دست خودتان

 2. بنده خدا

  سلام.خواب دیدم ک پسرعمه ام ب خواستگاری دختری رفته و نامش مریم هست.(ولی در واقعیت اسم اون دختر مریم نیست و نرگس هست.اسم من مریم هست)
  میشه تعبیرش رو بگید؟ممنون از راهنماییتون

 3. بنده خدا

  سلام.خواب دیدم ک پسرعمه ام ب خواستگاری دختری رفته و نامش مریم هست.(ولی در واقعیت اسم اون دختر مریم نیست و نرگس هست.اسم من مریم هست)
  میشه تعبیرش رو بگید؟ممنون از راهنماییتون

 4. ارمان

  سلام من یه مرد متاهل هستم خواب دیدم رفتم خواستگاری دختر عموم ک مطلقه هست ممنون میشم تعبیرشو بگید

 5. Shahin

  سلام من چند تا خواب پشت سر هم دیدم ولی یکیش این بود که رفتن برام خواستگاری ولی من تو کوچه وایستاده بودم و دوستم گفت بیا بریم دیگه دیر میشه که این خواب تموم شد.میشه زودتر جواب بدین

 6. علیرضا

  سلام من خواب دیدم به خواستگاری دختری رفتم که شوهر دارد ؛ من این دختر را در گذشته دوست داشتم اما اکنون نه و اینکه این ازدواج سر نگرفت و اصطلاحا کنسل شد ؛ تعبیرش چیه ؟

 7. زهرا

  سلام وقتتون بخیر. من خواب دیدم یکی از همکارای برادرم بهش گفته براش زن پیدا کنه تعبیرش چیه ؟ ولی واقعا برادرم این کار رو بلد نیست. لطفاً جواب بدید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب تعبیری به این شکل داشته باشد که ایشان در اینده نزدیک به چیزی که خیر است پا بگذارید و کاری خیر انجام دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. Eln

  سلام
  من خواب دیدم کسی که بهش علاقه دارم(تو واقعیت منو نمیشناسه( اومده خونمون براب خواستگاری ولی فقط خودش تنها بود و انگار به خواست خودش نیامده بود و حتی منو نمیشناسه بعد تا آمد داخل گفت پس اون هیکلی که میگفتن کو بعدم رفت یه گوشه دراز کشید و تو خواب یه خواهرم داشتم(در واقعیت خواهری ندارم) که اون رفت پیشش و سعی کرد یجورایی اونو مجذوب خودش کنه منم رفتم بیرون
  وقتی برگشتم خواهرم و پدرم و اون دعواشون شده بود تو راه پله بعد پدرم رو خواهرم هل میده و میوفته پایین پله ها منم میرم کمک پدرم ولی اون دوتا با هم فرار میکنن و میرن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب را نمی توان به تعبیر صادقه ای ربط داد و بایدبدانید که به احتمال زیاد دارای تعبیر نیست، زیرا بیشتر نشانه هایی از حسرت و حسادت در ان است که به همین دلیل تعبیری ندارد.
   سربلندو پیروز باشید

 9. سارا

  سلام .خواب دیدم رفتم خونه ی پیرزنی مهمونی ک ی پسر سن بالای مجرد داشت.بعد زنگ زده بود به پسرش و بزور اورده بودش خونه ک منو ببینه. پسره ام سنش بالا بود ولی ظاهر جذابی داشت. بعد تا خونه یه تیکه خالی شد هردومون به هم گفتیم ک نمیخوایم باهم ازدواج کنیم .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند روییایی واقعی باشد و یا اینکه نشانی از ان باشد که شما ترسی از ازدواج دارید که ممکن است در اینده شما نهفته باشد و از این رو اجازه دهید تا روز ان برسد و نگران ان نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. رویا

  سلام من بکارتم پارع شده خیلی میترسم
  خواب دیدم پسری که دوسش دارم اومده خواستگاریممیگم خدایا الان چکار کنم به دوستم پیام میدم میگم برو با دکتر مشورت کن شاید راهی پیدا کردی همونجا دلم میخاد
  خواستگاری رو رد کنم

  ولی از خواب بلند شدم
  میشه لطفا تعبرش بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس ان چه که گفته اید نمی تواند دارای تعبیر باشد و علت اینکه این خواب را دیده اید می تواند ترس باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. محمد نصیرابادی

  سلام
  من خواب دیدم ک رفتم ب خاستگاری دختری ک واقعا ازته قلبم دوسش دارم در واقع رفتم به خاستگاری دوست دخترم چه معنی داره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که شما از روی علاقه و احساس خود این تصاویر را دیده اید و خواستگاری برای مرد نشان بر پیشرفت کاری هم دارد و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. Tahoora

  درود بر شما
  بنده خواب دیدم به خواستگاری پسری که عاشقش هستم رفته ام به همراه خانواده و پدر و مادرم با این وصلت مخالف بودند و بنده از خواب پریدم تعبیر خواب من چیست و چرا توی خواب دماغ ام را عمل کرده بودم ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر علایق ‌شما است که می‌خواهید آن فرد را به دست بیاورید و مخالف خانواده در خواب خیر است که به شما می‌خواهند و بد نیت و نشان بر رضایت در بیداری بر رفتار شما دارند و تغییر در چهره در خواب نشان بر اعتماد به نفس پایین است و اینکه شما ظاهر خود را کاملا دوست ندارید و باید فکرتان را تغییر دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. محمدرضا

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم خانوادم منو میبرن خواستگاری ‌و اصن نمیشناسم دختررو ولی پدر دخترو میشناسم ماشینو ک پارک کردم یه دزد اومد گوشیمو از ماشین دردید ولی فهمیدم ازش گرفتم
  و ب آخرای خواستگاری رسیدم ک همه بلند شدن نفهمیدم کدوم دختره بود ک برگشتیم و اومدیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خواستگاری برای مرد اینگونه آمده است که نشان بر پیشرفت کاری دارد و دزد هم تعبیر به مسافری از راه دور به شما وارد خواهد شد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. ماهان

  سلام من خواب دیدم که از شخصی که بهش علاقه دارم خواتسگاری کردم و اون هم جواب منفی داد با اینکه خلاف میل باطنیش بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر وجود ترس شما است که آن شخص از شما دور شود و اینکه خواستگاری نشان بر تغییر در زندگی است و احتمالا شما برای مدتی کوتاه زندگیتان راکد خواهد ماند.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. Negin

  سلام من مادرم فوت شده وخواب دیدم خواستگارم برای بار دوم به تنهایی میاد خونه ی ما و با برادرم روبوسی میکند و مادرم برای خواستگار سفره پهن میکنه و به خواستگارم میگه برات قورمه سبزی پختم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان اول به علاقه شما به این موضوع می‌تواند باشد و دوم آنکه روبوسی در خواب نیک است و همانطور مهمانداری خانواده شما نشان بر خیری است که به آن فرد روا خواهند داشت و این خیر از طرف خانوادتان به شما هم می‌تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. ابوالفضل

  سلام ممنون که سریع پاسخ میدید.

  خواب دیدم که تو این سنه کمم که 15 سالمه، به دختری که علاقه دارم و اونم بهم علاقه داره،
  به پدر و مادرم گفتم که بریم خواستگاری و اونام قبول کردن، بعد وقتی داشتیم با ماشین میرفتیم، من هی بهش پیام میدادم که به پدر و مادرت بگو ما داریم میایم، چون اونا بی خبر بودن،
  بعد در جواب پیام من می‌گفت که میگم حالا وقت هست،
  بعد تو ماشین بودیم و هنوز نرسیده بودیم از خواب بیدار شدم.

  میشه لطفا سریع جواب بدید که تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که برای انجام امورات ازدواج فعلا زود است برای تصمیم گیری در مورد این موضوع و ابن که آن خانم هم از این موضوع همین درک را دارند.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. sara

  خواب ديدم فردي كه ميخوام امده خواستگاري و من چادر رنگي محجبه و ايشون وقتي وارد اتاق شديم تا صحبت كنيم صندلي درست كردن كه هم صحبت شيم و من تو خواب ديدم حتي در بسته اس ولي در واقيعل ان اتاق ما اصلا در نداره ولي من تو خواب خوشحال شدم وقتي به پسر نگاه كردم تو دلم گفتم ولي با عكس متفاوت قيافهاش و ايشون يه نگاه عاشقونه به من كردن و من تو دلم گفتم ازم خوشش امده ولي يهو ديدم كلي مهمون خونه امدن و من دنبال دامادم كه نيست و ناراحتم و حتي مادر بزرگم كه فوت كرده تو مراسم بود دست تكون ميداد برام كه ناراحت نباش حتي بهم گفتن داماد امد من رفتم ارايش كنم يكم كه ارايش كردم گفتم نميخواد رفتم جلو در منتظر ولي ديدم كسي نيست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خواستگاری آمده است که نشان به این دارد که شما در آینده تغییر و تحولی در زندگیتان ایجاد خواهد شد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. دریآ

  سلام خسته نباشید من چند شب پیش خواب دیدم که خواستگار دارم و گویا دوست پدرم بودن که بابام محل نمی‌داد اما بعد چند بار اومدن ناراحت شدن مامانم راشون داد توی خونه، این آقا دوتا پسر داشت که پدرم هم راضی بود تا این وصلت سر بگیره توی این خواب دوست پسر قبلیم هم بودن که با چشمای ناراحت و عصبی ب من نگاه میکردن (اینم بگم این آقا سر تاپا مشکی پوشیده بودن و انگار اشکی بود چشاش الا 1 سالی هست که ایشونو ندیدم (و اینم بگم من عاشق شغصی دیگم) و توی خوابم صداشون بم تر و چهر شون خیلی عوض شده بود طوری که وقتی بیدار شدم گفتم این اون نبوده تا اینکه چند وقت بعدش ایشونو دیدم دیقا با همون لباس مشکی و همون چهره عوض شده، لطفا تعبیرش کنید خوابمو ی دنیا ممنون) منم رومو میکردم اون طرف توی دلم میگفتم این که رفته و شبی ی دوست کنارمه پس چ مرگشه برام اخم و تَخم می‌کن و ناراحت زل میزن بهم، وقتی بلند شدم تا ب آشپز خونه برم شنیدم که منو از بابام خاستگاری کردن غیر مستقیم انگار تحملش تموم شد که اینو گفتن و پدرم انگار ایشونو مسخره میکردن که تو هیچی نداری و…. زیاد یادم نیست چیا گفتن، من ی بار دیگم خوابمو نوشتم اما تعبیر نشد ممنون میشم تعبیرش کنید مرسی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که در آینده تغییر و تحولی زندگی شما را بر خواهد گرفت و نیک است ووجود آن فرد نشان از ناخودآگاه شما است و اینکه احتمالا غم و گرفتاری بر آن شخص وارد شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. مهرماه

  سلام چند ماه پیش برای خواهرم خواستگار آمده بود ویکی از آشنایمان رفته بودن یه تهمت هایی به خواهرم زده بودن خواستگاری رو بهم زدن و الان پسره با یکی دیگه ازدواج کرده
  من بعد ظهر خواب دیدم که خواهرم دوباره براش خواستگار میاد با مادر پسریعنی خواستگار جدید باهم میان خونه.واین آشنا سعی میکنه با دعا درست کردن دوباره بهم بزنه و ما اجازه نمیدیم بیادخونمون باهاش دعوا میکنیم میگیم از جون خواهرم چی میخوایی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که که شما از فردی ناراحتی بر دل دارید و اینکه ناخوداگاهتان این موضوع را برایتان یاد آوری کرده است و اینکه بر آن دلیل است و تعبیر بدی نمی‌تواند داشته باشد و دیدن خواستگار به خواب نشان بر تغییر و تحول در مسیر زندگی آن فرد است که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. سعید

  با سلام
  خواب دیدم که در خواب مادرم حال پریشانی داشت وقتی دلیل پریشانی او را پرسیدم گفت که شوهر خالم که مردی بسیار مومن است از او خواستگاری کرده و حتی پیشنهاد داده که خانه ی ما را هم میخرد و مادرم به او گفته اگر زمانی خواستیم خانه را بفروشیم به شما میفروشیم و اصلا جواب خواستگاری او را نداده در ضمن بنده پدرم هم در قید حیاط است

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب مادرتان نشان بر بدی ندارد و خواستگاری نشان بر پیشرفت است و تغییر و تحول برای خانواده شما و اینکه احتمالا به خاطر وضعیت مالی جابه جایی صورت خواهد گرفت و یا تصمیمی این چنین دارید و اینکه خانه خود را د. خواب نفروخته است نشان بر خیر دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. فاطمه

  سلام.خواب دیدم برام خاستگار اومده اما مادر پسره به شدت مخالف بود وداخل خانه نیومد و من هم به شدت گریه میکردم.وهمه متنظر بودیم که مادر پسره داخل خانه بیاید اما نیومد.منو پسره درحال گریه بودیم که از خواب پریدم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری نشان از تغییر و تحول در زندگی است و اینکه از این تغییر شما و یا فرد دیگری که شریک کاریتان است بینهایت خوشحال خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. Baran

  سلام
  خواب دیدم پسری که دوسش دارم به خواستگاریم اومده، برخلاف واقعیت که چادر سر نمیکنم تو خواب چادر رنگی سرم بود و خیلی هم خوشحال بودم.پدرم هم به ظاهر راضی بود تا اینکه وسط خنده‌هاش یه قطره اشک از چشمش افتاد و وقتی به اتاق رفتم باهاش صحبت کنم متوجه شدم دلش نمیخواد به این زودی ازدواج کنم چون زندگی سخته و الان آمادگیشو ندارم و وقتی از اتاق بیرون اومدم تصمیم داشتم جواب منفی بدم چون نمیتونستم ناراحتی پدرمو ببینم‌.میشه لطفا تعبیرش رو بهم بگید؟ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که تغیراتی در زندگیتان رخ خواهد داد و اینکه پدرتان از این تغییر خوشحال خواهند شد و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. پویان

  سلام.خواب دیدم برای یکی از نزدیکان که فوت شده دست جمعی رفتیم خواستگاری.کت وشلوار و لباس مرتب پوشیده.به همراه پدرو مادر خودم که فوت شدن و به همراه بچه های اشنامون که زنده هستن.هم زنده ها هم مرده ها.لطفا راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که آن شخص جایگاهش در آن دنیا نیک است و اینکه به شما هم خبری خوب می‌رسد که باعث تغییر و تحولی در زندگیتان خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. Fatima

  من خواب دیدم که خانواده کسی رو که دوستش دارم اومدن خونه مادربزرگم‌ و میگن باهم بریم برای کسی من دوسش دارم و اونم میرفت خاستگاری عشقش (۱سال باهم بودیم ولی بعدا جدا شدیم )منم رفتم‌یجایی گریه کردم بقیه هم عین خیالشون نبود

  • یاسین صداقت

   با سلام خواب شما نشان بر تغییر و تحولی است که در زندگیتان ایجاد خواهد شد و به همان دلیل خوشحال خواهید شد که خیر است.و اطرافیانتان در این تغییر شما را حمایت نخواهند کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. Ahmad

  خوب

 26. فاطمه

  سلام منم خواب دیدم عموم میخاد از زنش طلاق بگیره منم میخام طلاق بگیرم تا بیاد منو بگیره من الان درحال طلاق گرفتنم ولی نمیدونم چرا این خوابو دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر موقعیت شما است که به هر سو ناخودآگاه شما کشیده خواهد شد و بر این تعبیر می‌تواند باشد که عموی شما بر عملی دست خواهد رد که زود پشیمان خوهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. فاطمه

  عالی

 28. Zahra

  سلام من خواب دیدم تلفن خونمون زنگ خورد و پدرم جواب داد و راجب به خواستگاری حرف میزد و اسم من رو هم آوردن بعد پدرم بهشون گفت باشه شب در خدمتیم وقتی خواستگار ها اومدن داماد یکی از فامیل هایمان بود ولی تفاوت سنیمون زیاد بود منم مخالف بودم همه سعی میکردن منو راضی کنن اما من جوابم منفی بود حتی داماد اومد با من صحبت کرد اما من اصلا قبول نمی‌کردم بعد باز اومدن خواستگاری و من جوابم منفی بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما آمده است که خواستگاری نشان بر تغییر و تحول در زندگی است و اینکه شما این تغییر را نپذیرفته اید.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. فاطمه

  سلام. من متاهلم و خواب دیدم با مردی آشنا میشم که به خانه ما میاد و منو از خانوادم خواستگاری میکنه خانوادم هم موافق هستند منم از اون آدم خوشم اومده ولی در خوابم میخواستم از شوهرم طلاق بگیرم و داشتم برای اون فرد توضیح میدادم که چرا میخوام طلاق بگیرم و از اینکه خانوادم قبل اینکه من حرفامو بزنم موافقتشون اعلام کردن ناراحت بودم( البته در واقعیت هم موقعیتی پیش امده که خانوادم بهم پیشنهاد دادن که از همسرم جدابشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما دقیقا نشان بر فکر و اتفاقتی است که خود شما در جریان ان هستید و اینکه اگر شما به علت موقعیت بهتر میخواهید از همسرتان جدا شوید و تنها علت مالی است احتمالا پشیمان خواهید شد چون طلاق در خواب نشان بر عملی است که از ان پشیمان خواهید شد و اینگه اگر غیر این است خوب به علت مشکل اخلاقی نیت بر جدایی دارید تصمیم منطقی تری را برای اینده خود در نظر بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. ندا

  سلام من صبح زود قبل طلوع آفتاب خواب دیدم پسری که حدود یک ماه پیش اومد خواستگاری من و من دوستش داشتم و بنا ب یک سری دلایلی نشد ک ازدواج کنیم اومده بود خواستگاری و من قبولش کردم و مادرشونم انگشتر طلای زیبایی دراوردند و دست من کردند…
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و اینکه احتمالا شما به زودی با فردی مزدوج خواهید شد و به او وفادارخواهید ماند و اینکه طرفتان شخص مورد پسند شما خواهد بود که نیک است و اینکه احتمال میرود که فرد مورد علاقه شما باشد و یا فرد دیگری و در این موضوع حتمی وجود ندارد و خواب شما نشان بر خیر و منفعتم میباشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. عرفان

  من خواب دیدم که میخواستیم بریم خواستگاری اما پول نداشتیم و من هم به خاطر این که به گناه نیوفتم دو سال سفر در زمان کردم که دو سال بعد در موقعیت مالی بهتر خواستگاری کنیم. دو سال سفر در زمان کردم بعد دو سال تو خونه ی اونی که میخواستیم بریم خواستگاری دخترش، ظاهر شدم (داشتن دکراسیون داخلی خونه رو تغییر میدادن و خونه آشفته بود) بابام از راه رسید و با باباش صحبت کرد گفت برید با دختره حرفاتونو بزنید.
  از یه دری رد شدم که رمز الکترونیکی داشت ولی با وجود این که کسی رمزشو بهم نگفته بود با دو سه بار امتحان بازش کردم. رفتم داخل دیدم پسرخاله‌م با خواهرش رو یه دشک خوابیده و بهم گفت از در بغلی برم داخل طرفو میبینم. رفتم داخل یه دختر چشم بادمی روی تخت پشت کلی مانیتور و کامپیوتری که روی میزهایی قرار داشتن خوابیده بود (پشت بعضی از میزها هم دخترهایی که نمیشناختمشون مشغول کار بودن) دختره اومد جلو پشت یکی از میزها نشست و با هم حرف زدیم و کلی خندیدیم. دختره خیلی با نمک بود اما یهو رفتم تو خواب بعد و گفتن که تو (یعنی من ) از دختره خوشت نیومده خواستگاری کنسله من هم اول فکر کردم خوشم نیومده اما بشتر که فکر کردم دیدم دختره مشکلی نداشت و وقتی میخواستم بگم که خوشم اومده بیدار شدم یعنی بیدارم کردن
  به نظر شما تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما میتواند بر این صورت باشد که اول از همه خواستگاری نشان بر پیشرفت کاری و تغییر در مسیر زندگی تعبیر شده است و اینکه شما این امر برایتان حاصل خواهد شد و المان بعدی نشان بر در است در تعبیر در امده است که به معنی هدف است و برای مرد تعبیر به زن میشود و شما با تلاش خودتان و بدون کمک دیگران ازدواج را به اسانی حل خواهد کرد. و وجود تصاویر کاری و مورد پسند بودن دختر برای شما احتمالا بر این تعبیر است که شما فرد مورد نظرتان را در اینده و یا شاید حال در محیط کاری پیدا خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 32. حمید

  سلام خواب دیدم مادرم بدون خبر به من به خواستگاری رفته و دختر هم جواب مثبت داده در حالی که من علاقه ای به او ندارم…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک است و اینکه نشان بر این دارد که شما در شرایط کاریتان در حال پیشرفت خوبی قرار خواهید گرفت و باید بر این امر رضایتتان را جلب کنید و توان را بر هدفتان متمرکز نمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. محمد

  سلام
  خواب دیدم ک پدربزرگ و مادربزرگ و چند نفر از بستگانم کہ فوت کردہ اند برای من رفتن خاستگاری دختری ک میشناسم و ھر چقدر من میگم بیخیال بابا مادربزرگم میگفتن ک بذار کارمو انجام بدم دخالت نکن
  الان تعبیر خوابم رو پیدا نمیکنم
  میشه بهم بگید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری برای اقایان به معنی پیشرفت در امر کاری است و اینکه تغیر و تحول در مسیرتان و اینکه تعبیر خواب شما بر این صورت است که شما تغیراتی به اجبار دیگران در مسیر کاریتان انجام خواهید داد که برایتان خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 34. Fateme

  سلام
  من در خواب دیدم که خونمون خراب شده یه چیزی شبیه زلزله اما فقط خونه ما هست که خراب شده و خانوادام تو شرایط خیلی بد بودن با لباسهای کهنه ولی در همین شرایط نامناسب مردی که دوسش دارم و خیلی وقت هست از هم جداشدیم به همراه خانوادش به خواستگاری اومدن خانوادش ناراضی بودند ولی خودش اصرار داشت که همچی اوکی بشه
  میشه لطفا تعبیرشو بگین. ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب زلزله امده است که نشان از خوبی ندارد و به معنی ویرانی است و میتواند نشان بر ناراحتی باشد برای خانواده شما و اینکه شما در پی این ناراحتی برای خانوادتان اسانی را فراهم خواهید کردو خاستگاری در خواب به معنی پیشرفت کاری است.
   سربلند و پیروز باشید.

 35. Fateme

  سلام من خواب دیدم که خونمون خراب شده و اصلا وضعیت مناسبی نداریم یه چیزی شبیه اینکه زلزله اومده باشه بعد تو اون شرایط مرد مورد علاقه ام که خیلی وقته از هم جداشدیم با خانوادش به خواستگاریم اومدن و خانوادش راضی نبودن ولی خودش خیلی اصرار داشت که همچی اوکی بشه توی خواب، هم من خیلی حال بدی داشتمو گریان بودم هم اون اقا.
  میخواستم بدونم تعبیرش چی هست.ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب زلزله اینگونه بیان شده است که نشان بر این امر دارد که نشان بر شوک و اتفاق ناگهانی است و هم میتواند خوب باشد و هم بد و البته اگر در خواب ویرانی دیده اید صدقه بدهید . و اینکه خواستگاری در خواب نشان بر تغییر در مسیر زندگی شما است که هم میتواند با ان فرد باشد و هم با شخص دیگری و حتمی در ان نیست و گریه در خواب و ناراحتی نشان بر شادی در بیداری است که احتمالا از پی ان تغییر برای شما حاصل خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 36. شیدا

  سلام روز بخیر . من با پسری مدتی است ک دوستم و مادر و خواهرش یکبار ب خواستگاری من اومدن اما مخالف هستن و دلیل منطقی ام ندارن فقط ب بهانه میگویند بهم نمیخوریم اما پسره دست بردار نیس و دنبال راه حلی است . دیشب خواب دیدم دوباره ب خواستگاری امدن مادرش مث همیشه خوش برخورد مهربان میوه میخورد و هی من از تعریف میکرد اما خواهرش خیلی بدجنسانه ب من تیکه مینداخت و بعد با مادرم بحث شان شد مادرم گف بروید بیرون. ممنون میشم تعبیرشو بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است و دعوا در خواب دوستی است که احتمالا انشالله به زودی بین خانواده شما و انها اتفاقات بهتری رخ خواهد داد و شما به مراد دلتان خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 37. احسان

  سلام وقت شما بخیر و شادی بزرگوار من خواب دیدم که که کسی رو که دوست دارم براش خواستگار اومده و جواب رد میده و دوستم میاد قهوه خونه به من میگه این دختره رو میشناسی میگم اره میگه بنظرم تورو دوست داره به خواستگار جواب رد داده و بعدش با خانواده میایم بیرون با پدرش اشنا میشن خواهشا اگه لطف میکنید معنیش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و این که در ناخوداگاهتان احساس به دست اوردن ان شخض برای شما در پی احساس علاقه نمایان شده است و اینکه میتواند خیر باشد و شرایط اشنایی برایتان فراهم شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 38. السا

  سلام من خواب دبذم خالم به خواستگاری که برام آورده میاد خونمون بعد من یه لباس سفید خیلی خوشگل تنم بود از همیشه هم خوشگل تر شده بودم بعد رو یه جعبه طلا اسم من و اون پسره انگار حک شده بود روبروی هم من دقیقا اسم پسر رو هم دیدم حک شده روبروی اسم خودم امین بود اسمش بعذ در جعبه رو که باز کردم یه تک پوش طلای خوشگل بود ممنون میشم تعبیز کنید برام خیلی برا خودم عجیب بود این خواب

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خواب دسبند امده است که نشان بر همسر دارد و اینکه احتمالا برای شما همین گونه خیر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 39. الناز

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من خواب دیدم که با کسی که الان در ارتباط هستم به خواستگاریم اومده ولی شخصی که درون خوابم بود اصلا شبیه ایشون نبود انگار یه نفر دیگه بود ولی انگار خودِ ایشون بود
  و حتی تنهایی اومده بودن به خواستگاری و بعد از کمی گفت و گو پدرم بهشون جواب منفی داد و رفتن
  میخواستم ببینم تعبیر این خواب چیه؟!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری بر این صورت است که نشان بر تغییر و تحول در زنگی اینده شما است و اینکه ذهن شما ان فرد را با شکل فردی دیگر دیده است این ذهنیت برای همگان رخ میدهد و مسئله طبیعی است و نشان بر این دارد که ذهن شما متمرکز نیست و اینکه جواب منفی هم بهتر است مثبت است در خواب و اینکه خدمت شما عرض کنم که علت دیدن اینچنین خوابهای احساس شما است و تترس های شما.
   سربلند و پیروز باشید.

 40. یاسین م_ح

  سلام من خواب دیدم با دختری که قصد ازدواج دارم رفتم تو یه ساختمون بعدش اون رفت تو یه اتاق شبیه به کلاس بود من بیرون نشستم بعدش اومد با پدرش تلفنی صحبت کرد بعد شب همون روز رفتن خواستگاریش بعد جوری بود که انگار باید یه چیزی فرم مانند پر میکردم تو خواستگاری و اینکه انگار تقریبا قبولم کردن میخواستم ببینم این تعبییر خواصی داره؟ ممنون از پاسخگوییتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و اینکه شما در مسیر کاریتان پیشرفتی برای شما حاصل میشود و اینکه احتمالا شما را برای مصاحبه کاری از محلی کاری دعوت به مصاحبه خواهید شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 41. اسماعیل

  سلام من خواب دیدم دختری که میخام براش خواستگار اومده و جواب رد داده بهش و دوستم میاد بهم میگه داداشم بنظم تو رو میخاد جواب رد داده به خواستگار و بعدش خانوادم با پدرش تو خیابون اشنا میشن خواهشان جوابشو بهم میگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب یا نشان از ان است که در واقعیتت هم این اتفاق برای شما بیفتد و یا اینکه فقط نشان از علایق درونی شما ست و دارای تعبیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 42. امیر الهی

  سلام من خواب دیدم رفتم خواستگاری دخترو تو خواب دیدم که با او و پدرش هم صحبت کردم بعد دقیقا نمی دونم چه زمانی این خواب دیدم قبل اذان یا بعد اذان بعد شبش تو این فکر بودم الان دقیقا تعبیر خواب من چیه یعنی زمان مرگم فرا رسیده یا چیز دیگه ای لطفا راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما از دوحالت خارج نیست. یا انکه واقعا ممکن است در واقعیت این را ببینید و یا اینکه برگرفته از افکار و خیالات شماست که در هردوحالت برای شما خیر است.س
   سربلند و پیروز باشید

 43. امیر الهی

  سلام من خواب دیدم رفتم خواستگاری دخترو تو خواب دیدم بعد با پدر دختر هم صحبت کردم الان دقیقا تعبیر خواب من چیه یعنی زمان مرگم فرا رسیده یا چیز دیگه ای لطفا راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری برای مرد به گفته معبران نشان از پیشرفت کاری برای شما دارد و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 44. هانی

  سلام من خواب دیدم یه جا تقریبا شبیه مسجد نشسته بودیم و عموم به بابام گفت کارگر فلان مغازه میخواد بیاد خواستگاریه دخترت(یعنی من)
  بعد من خیلیناراحت بودم که اون ادم چرا میخواد بیاد خواستگاری من!من اصلا اونو توی خواب هم نمیشناختم فقط از سطح اجتماعیش بدم اومد و پدرم هم انگار که ناراحت شده باشه هیچی نگفت بعد همون شب یه خواب دیگه دبدم که هیچ خواستگاری ندارم و مادرو پدرم هم یخورده ناراحتن ازین موضوع و مادر بهم گفت به زنعموت سپردم اگر کسی قصد ازدواج داشت ما رو معرفی کنه که منم انقد ناراحت شدم گریه کردم.حالا ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است و اینکه شما در جای عبادی همچین بحثی بوده است به معنی خیر است برای شما و این که شما از موضوعی ناراحت هستید این دیگر از علایق شما است که در ناخوداگاهتان ان را با خواب تصویر سازی میکند و ااین که صحبت مادرتان هم به معنی خیر است و تعبیر به داشتن است و احتمالا از طرف زن عموی شما خواستگاری برای شما باشد که نتیجه ان شادی است برای شما.
   سربلند و پیروز باشید.

 45. S

  سلام.من خواب دیدم خونه مادربزرگم بودم و برام خواستگار اومده بود ولی من اصلا راضی نبودم و تا پای عقدم رفتیم ولی من نه گفتم .و بعدش فرداش کسی که دوسش دارم میخواست بیاد خواستگاریم و اون روز خیلی خوش حال بودم و داشتیم شام درست میکردیم تو خونه مادربزرگم تا بیان.تعبیر خوابم چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و بیشتر اشاره ای به علایق و چیزهایی است که در ذهن شما می گذرد و انتظار دارید که براورده شوند و از این رو انها را در خواب خود دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 46. Arya

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم که بابام گفت بریم حیاط خونه دختری که دوس داری (خونه سابق پدری )(دختر مجرد می‌باشد)رو پارو کنیم (زمستون بود)کلی هم گوشت خریده بود مامان و مادر بزرگمم با ما بودن و دست پدرم پارو بود در خونشون رسیدیم ،قبل اینکه درو بزنن من گفتم من برم سر کوچه یه سیگار بکشم بیام وقتی من سیگار کشیدم و اومدم دیدم مامان دختره خیلی خانواده ما رو تحویل میگیره و درو خونشونو کامل باز کرده و مامان بزرگم و مامانم دارن چراغ عروسی رو دیوار خونه وصل میکنن وقتی وارد شدیم کلی آدم نشسته بود پر از فامیلای دختره ،عمه دختررو شناختم و یه دوست خیلی دورومو که تو خواب فامیل دختره بود دختره اومد تو جمع خیلی لباس جلف و عریانی پوشیده بود و موهاشو رنگ کرده بود و کلی آرایش .خیلی مغرور بود و خودشو گرفته بود انگار مجبورش کردن بیاد و منو اصلا دوس نداره نشسته بودیم که مامانم اشاره کرد پاشو برو یه جا دیگه بشین فامیلای دختره بنشینه منم حالم خوب نبود و عرق میکردم و احساس میکردم اعتماد بنفسم خیلی پایین اومده و احساس کمبود وقتی از صندلی پا شدم دختره کنارم بود و منو با حقارت نگاه می‌کرد و من نمیتونستم نگرش کنم رفتم پیش داییم نشستم و پدر دختره اومد اصلا رازی نبود که دخترشو به من بده و منم پشیمون بودم که اومدم یهو فامیلای دختره ریختن سرم و گفتن دوسش داری یا نه منم گفتم خیلی ولی فک کنم اون دوسم نداره اونا بهم گفتن که دختره به خاطر تو داری خودشو میکشو من باور نکردم و با پدرش بحثم شد که دعوا شروع شد بین ما و اونا و انجارو ترک کردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما از چند وجح مشکل شده است و اول باید خدمت شما عرض کنم که خواستگاری نشان بر پیشرفت کاری است و شغلی برای شما و اینکه وجح دوم خواب شما عریان بودن دختر در خواب نشان بر ابن است که شما حس درونیتان این است که بیشتر فرد مورده علاقتان را بشناسید و ذات ایشان بر شما پدیدار شود و اینکه سوم غرور خانم بر شما نشان از عدم شناخت ایشان نسبت به شما است و باید بیشتر شما را بشناسد تا بتواند راحت تر تصمیم گیری کند و در آخر جنگ و دعوا در خواب نشان بر دوستی و صمیمیت است برای شما.
   سربلند و پیروز باشید.

 47. ی نفر

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم خونه پدر بزرگم خانواده عشقم اومده بودن انگار جشن بود نمیدونم چی بود ولی اصلا شبیه خونه پدر بزرگم نبود ولی میدونستم خونشونه بعد پیچوندیم با خواهر و خود عشقم رفتیم بالا تا خواهرش رف همو بغل میکردیم و میبوسیدیم وخیلی تو خواب اصلا حسمون قوی بود حسش میکردم
  بعدش رفتیم خونه اون یکی پدر بزرگم و اونا اومدن خاستگاری من کنار پدرش بودم مادرش روب رومون بود انگار بقیه تو پذیرایی بودن بعد پسره هم بود ناراحت بود باباش گف چته مامانش گف میخواد ببوسش ولی نمیزاره من خجالت کشیدم ولی اخر دلم سوخت براش اومد گونمو بوسید و مراسم خاستگاری خوب بود ب مامانم گفتم من نظرم مثبته خندید بعد ک رفتم اونور دیدم مامانش و مامانم دارن در مورد جهیزیه و اینا حرف میزنن ما خیلی نگرانیم ک ی موقع خانواده هامون قبول نکنن حتی تو خواب نگران بودم ولی قبول کردن
  ببخشید اگه میشه تعبیر کنید همش یکی بود ک تو ی تعبیر دیگه برنم♥️

  • یاسین صداقت

   با سلام خواب شما نشات گرفته از احساس شما است و تا زمانی که برای این عمل اقدام نکرده اید دلیل به نگرانی وجود نخواهد داشت که شما خودتان را بی دلیل نگران کنید. و اما خواب شما نشان بر خوبی دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 48. محمد

  سلام و وقت بخیر من 17سالمه. و چند وقت پیش با دختر همسایه اشنا شدم ولی بخاطر مشکلات خانوادگیه اون از هم جداشدیم.. دیشب خاب دیدم ک مادرم رفته اون رو برای من خاستگاری کنه.. لطفا جواب بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری نشان بر پیشرفت در امور زندگی است و این خواب بر آن تعبیر نیست که بر شما آشکار شده است اما می‌تواند هم باشد. ولی شما این خواب را ناخوداگاهتان بر سر علاقه ای که در درون احساس می‌کند برای یادآوری به تصویر کشیده است. که نشان بر خیر دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 49. سید ایمان

  سلام ببخشید من خواب دیدم رفتم به خواستگاری دختری که دو ساله باهاش داخل رابطم ولی خب تنها بودم و پدر و مادرم حضور نداشتن . از طرفی خانواده دختر از نظر مالی هم از ما خیلی بهتر هستند ولی من موقعیت خوبی برای پیشرفت و بهبود اوضاع مالی برایم پیش آمده که تا دو سال دیگر موقعیت مناسب ازدواج پیدا خواهم کرد.ولی خب همیشه نگران مخالفت پدر و مادر دختر و یا پدر مادر خودم هستم ولی هنوز هیچ کدام در جریان نیستند. تعبیر خوابم چه می تواند باشد؟ ممنونم از راهنمایی شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر پیشرفت کاری است و اینکه خواستگاری از نظر معبران اینگونه است و اینکه شما به هیچ وجح نباید خود را دسته کم بگیرید و با اعتماد به نفس عمل کنید و نگران آینده که نیامده است نباشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 50. Zri

  سلام خسته نباشید ببخشید ی پسری دوس دارم اونم منو دوس داره ولی خب لو ندادیم ب هم و مثل دوتا رفیقیم اما اون خاب دیده که خاستگاری من اومده و من ام قبول کردم و عقد کردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند یا نویدی از واقعیت باشد و یا اینکه اشاره ای فقط به درون ایشان باشد و ناخوداگاه و ارزوهای ایشان.
   د هر صورت انشالله که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 51. Adnan

  سلام،خسته نباشید بین ساعت ۶ صبح تا ۹:۳۰ صبح اینا خواب دیدم که پدرم با فردی برای صحبت کردن با خانواده دختری به خونه اونا رفتن و منو مادرم نرفتیم و موندیم خونه بعد پدرم برگشت و منتظر جواب موندیم و این هم یادمه که فکر کنم دختره تهران درس میخونه و این بین مادرم هم یه چیزایی بهم گفت ولی یادم نیست خواهش میکنم جواب بدین….
  و اینکه اون فرد ازم بزرگتر بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری نشان بر پیشرفت در امور کاری است و اینکه میتواند خیر باشد برای شما .
   سربلند و پیروز باشید .

 52. سحر

  سلام وقت بخیر
  من مجرد هستم و دوستم نزدیک اذان صبح خواب دیده اومده خونه ما من خواستگار داشتم و همون موقع نامزد کردیم. دوستم اومده خونه ما و داماد دیده تبریک گفته تو خونه ما شیرینی نامزدی هم خورده. و نامزدیم هم بهم تبریک گفته.
  و اینم بگم که الان چندتا خواستگار دارم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب برای شما میتواند خیر باشد و احتمالا در اینده نزدیم به فردی جواب متبت بدهید و فردی نظر شما را جلب میکند .
   سربلند و پیروز باشید .

 53. آناهید

  سلام تشکر از این همه تلاش و شکیبایی که برای پاسخ دادن به همه وقت میزارید
  من مدتی پیش باپسری آشنا شدم و از اول هم بحثمون در مورد ازدواج و آینده بودیکماه باهم تلفنی صحبت کردیم و یکبار هم همو دیدیم واصلا ملاکمون قیافه و تیپ و امثال اینها نبود بیشتر شخصیت و دیدگاهمون تفاهم و شخصیت متقابل بود ایشون از نظر مالی هم وضعیت بدی نداره ولی بعداز دیدنمون پسرخاله اش با حرف هایی ک به مادرش زد دید خانواده اون پسرو نسبت به من خراب کرد،حالا دیگه باهم رابطه ای نداریم ولی
  دیشب خواب دیدم ک خانواده اش اومدن خواستگاری وخیلی هم مشتاق به این وصلت بودن و جالب اینکه مراسم خواستگاری خونه مادربزرگم بود که چند سال پیش فوت کردن
  الان نمیدونم چه تعبیری داره، میشه راهنماییم کنید
  ممنون ازتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   سپاس از شما دوست عزیز
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما احساس دلتنگی نسبت به ان شخص دارید و اینکه ناخوداگاهتان ان چه را دوست دارید برایتان به تصویر کشیده است و اینکه احتمالا ان شخص میل به برگشت داشته باشدو احتمال ان وجود دارد که این اتفاق صورت گیرد . وحتمی وجود ندارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 54. Anousha

  سلام من دوشب پشت سر هم هست ک خواب میبینم برام خواستگار اومده و هر دوشب هم دقیقا یک نفر بود ک البته نمیشناختمش ….و فوق العاده هم منو دوست داشت…تعبیرش چی میتونه باشه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب مشاهده کنید که فردی به خواستگاری شما آمده است، توجه داشته باشید که این فرد، چه وجه شباهتی یا موقعیت‌های جدیدی دارد که در زندگی بیداری در معرض آن‌ها قرار گرفته‌اید. این شباهت می‌تواند یک شباهت اسمی یا شغلی ساده باشد. از طرفی توجه داشته باشید که در خواب، چه احساسی نسبت به پیشنهاد ازدواج دارید؟ اگر این پیشنهاد در خواب برای شما ناخوشایند یا ناراحت کننده باشد، یعنی موقعیت‌های جدیدی که در زندگی بیداری با آن‌ها رو به رو شده‌اید، بر خلاف ارزش‌ها و خواسته‌های قلبی شماست و علاقه‌ای به پذیرش آن‌ها ندارید. اما اگر احساس کنید که این شخص مطابق میل شماست، یعنی موقعیت‌های جدید برای شما خوشایند هستند.
   اگر فردی که در خواب به خواستگاری شما آمده است را نشناسید و ماهیت او برای شما روشن نباشد، باید بدانید که او سمبل ابعاد ناشناخته‌ی شخصیت شماست. اگر نسبت به او نظری مثبت داشته باشید، یا احساس کنید که او بسیار به شما علاقه‌مند است، نشان دهنده‌ی این معناست که انگیزه‌های جدیدی که در حال شکل گیری در ذهن شماست بسیار مثبت بوده و به سرعت به شما کمک می‌کند تا زمینه‌های مختلف زندگی خود را گسترش داده و به اهداف جدیدی دست پیدا کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 55. علی

  سلام.خسته نباشید.
  بنده حدود دوسالی است که به دتخری علاقه مند شده ام و در این چند هفته دوبار خواب دیدم که به خواستگاری ایشان رفته ام و جواب مثبت از خانواده شان گرفتیم.بنظر شما تعبیر چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما همانگونه که بر خودتان صادق و آشکار است نشان بر خیر و نیکی دارد و اینکه شما در کارتان پیشرفتی چشمگیر خواهید کرد و اینکه چه شغلی و چه ازدواج هر دو بر شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 56. مهسا

  سلام من برای چندمین بار هست پیغام میزازم …. من با آقایی که همدیگر را دوست داشتیم بدلایل یه سری مسایل بطور بدی جدا شدیم و اینکه مادر در خواب دیدن ایشون با دست گل داشتن به منزل ما میومدن برای خواستگاری که مادرم بی اطلاع بودن و جلو درب ایشون رو میبینن و سلام احوالپرسی و ایشون میگن که من میرم بعدا مزاحم میشم ….

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از رویای شما است که ناخوداگاهتان آن را به تصویر کشیده است و اینکه از احساس و علاقه شما سرچشمه گرفته است و اینکه این خواب می‌تواند نشان به برگشت و علاقه آن فرد به شما باشد و اینکه خواهان برگشت هم هستن اما حتمی وجود ندارد. اما تعبیر خیر است و گل در خواب نشان بر دوستی و محبت است. اگر زرد نباشد که به نشان بیماری است.
   سربلند و پیروز باشید.

 57. سحر

  من با پسری که خیلی همدیگرو دوست داشتیم بنا به دلایلی بحث و دعوا جدا شدیم …. مادرم در خواب دیدن که این آقا با دست گل در خونه ما اومدن مادرم اتفاقی که خبر هم نداشتن جلو در خ‌ونه ایشون رو میبینن و سلام احوالپرسی و اون آقا میگن من میرم بعدن مزاحم میشم … تعبیر خواب چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در وهله اول میتواند به این اشاره داشته باشد که ایشان در ناخوداگاه خود به این موضوع فکر کرده اند و نتیجتا این خواب را دیده اند که به معنای ان خواهد بود که ایشان حسرتی در دل دارند و در وهله ی دوم به این معنا است که میتواند نشانگر ان باشد که این موضوع در واقعیت به عینه پیش بیاید.
   ولی حالت اول بسیار صحیح تر است.
   سربلند و پیروز باشید

 58. دینا

  سلام ، پدرم خواب دیده که من از آقا پسری خوشم اومده پدرم میگه زشته ما بریم خواستگاری ولی به اصرار من پا میشن میان خواستگاری و خانواده پسر اصن تحویلمون نمیگیرن و خیلی بد رفتار میکنن پدرم از اون جمع پا میشه می‌ره و منم مامانم باهاش قهر میکنیم و در آخر پدرم میگه من شمارو گم میکنم انگار شما یه مسیر رفتین من یه مسیر دیگه رو تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای پدر شما بسیار طبیعی است و این خود به این معناست که در ناخوداگاه ایشان نسبت به اینده ی شما نگرانند و این خود دلیل دیدن این خواب است و از بابت ان نباید نگران باشید و برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 59. فاطمه

  سلام دیشب خواهرم خواب دیده که مادرم در خواب بهش گفته ی دختر خوب برای برادرم پیدا کرده و میخوان برن خواستگاری درصورتی که برادرم ۲۰ سالشه اصلا شرایط ازدواج رو نداره که راجع به زن گرفتنش بحثی شده باشه و در پی بحث ازدواج این خواب رو دیده باشه یعنی تعبیرش چی میتونه باشه خواهرم همیشه خواباش تعبیر دارن
  ممنون میشم جوابمو بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خواستگاری آمده است که برای مرد نشان از پیشرفت کاری است وفرد مورد نظر مسیر خوبی را در پیش خواهد گرفت که در آن موفق خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 60. علیرضا

  سلام خواب دیدم دختر داییم اومده خونمون و با زن داییم و مادرم و خواهرام دارن اونو برای من خواستگاری میکنند و من با یه تشر میگم که ما به درد هم نمیخوریم و خواستگاری بهم میخوره و مادرم منو توخواب چپ چپ نگاه میکنه که چرا اینجوری حرف زدی .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خواستگاری آمده است که برای مرد نشان بر پیشرفت در کار است و نشان نیک دارد و اینکه شما از این بابت ناراحت بوده اید نشان بر این دارد که در مسئله کاری موردی نارضایتی شما را نشان خواهد داد اما خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 61. ماهی

  سلام منو اقا پسری همو دوس داریم خاستگاریمم اومدن بابام به دلایل خیییلی غیرمنطقی قبول نکردن حالا این اقا پسر دیشب خواب دیدن منو ایشونو مامانم باهم یجایی بودیم یهو بابام اومده یه میله ام دستش بوده که پرت کرده سمت این اقا پسر ولی نخورده بهش بعد بابام اسلحه دراورده ک بزنش من پریدم جلوی تیر بعد اون اقا پسر پریدن جلوی تیر میگه دیگه بقیشم یادم نیس میشه بگین این خواب جنایی تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیر ندارد و نشان از ترس و حسرت است که ایشان نسبت به این اتفاق داشته اند و طبیعی است که وقتی در واقعیت برای ما ارزویی محقق نمی شود در خواب به اینصورت ان را می بینیم.
   سربلند و پیروز باشید

 62. صادق

  سلام
  بنده 15 سالمه خواب دیدم تو خواب خوانواده ی بنده من رو به مهمونی بردن در اصل خاستگاری بوده ولی بنده نمیدونستمو حتی خوده طرف رو هم نمیشناختم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما نوید خیر است ودر متن بالا هم به تفصیل به ان اشاره شده است.
   سربلندو پیروز باشید

 63. رویا

  من خواب دیدم که توی یه مکانی هستم که تقریبا اداری بود و مردهایی که اونجا کار میکردن همه کت و شلوار پوشیده بودن که یکیشون از من خاستگاری کرد اما پسری که میدونم در واقعیت به من علاقه داره اما سعی میکنه پنهونش کنه دستمو گرفت و فراریم داد داشتیم باهم میدویدیم و بعد خیلی باهام رفتار خوبی داشت صندلی رو میکشدی عقب تا من بشینم و بعد به من گفت چرا بهم اهمیت نمیدی..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خوواب شما به این شکل است که خواستگاری نشان از وارد شدن به مسیر جدید است که میتواند در زندگی شما پیشرفتی حاصل شود و اینکه این اقا منتظر است از طرف شما پیغامی بشنود تا به شما نشان دهد کهه با شما چگونه است و جه احساساتی دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 64. Hasan

  باسلام..دختری ک ب اون علاقه دارم درخواب دیده ک من بامادر وخواهرم ب خاستگاریش رفتم من پیش پدرش نشستم اومد سلام کرد و رفت پیش مادر وخواهرم،میگفت خیلی باهم راحت بودن میگه انگاری همدیگرو میشناختن ازقبل ومادر خواهرم لبخند میزدن وحرف میزدن توخواب.‌میتونم بدونم تعبیرش چیه؟؟

  من خودمم توخواب دیدم ک انگاری سه روز دیگه عروسیمه ولی ن خواستگاری رفتیم ون عقد کردیم فقط داشتن تالارو برای روز عروسیمون آماده میکردن….این دوتا خواب همزمان تو ی شب دیده شده..اولیشو دختر مورد علاقم دیده دومیشم خودم دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار نشان از خوبی دارد اما بدانید که کاملا طبیعی است که انسان ارزوهایش را در خواب ببیند و از این رو بابت این خواب اصلا نگران نباشید و بدانید که این خواب بیشتر نشانه به ارزوهایتان دارد تا انکه تعبیری بسیار پیچیده داشته باشد و میتواند به این صورت نیز باشد که این اتفاق در واقعیت هم بیفتد.
   سربلند و پیروز باشید

 65. دانیال غفوری

  سلام وقتتون بخیر
  جن خواب دیدم پدر ومادرم برایرمن به خواستگاری رفتن و راضی نبودم و دختره رو هم نپسندیدم و همه چی تموم شد
  تعیبرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که در اینده در مسیره کاری قرار خواهید گرفت که شما از ان رضایتی ندارید و از ان برای شما پیشرفتی حاصل نخواهد شد
   سربلند و پیروز باشید .

 66. Amin

  سلام و خسته نباشید
  من قرار بود با یکی از همکلاسی هام ازدواج کنم که خانواده دختره راضی ندادن و نشد
  حدودا یکسال از این قضیه میگذره
  من چند شب پیش خواب دیدم که خانواده ش راضی شدن و اجازه خواستگاری دادن و ما هم رفتیم برای خواستگاری و صرف شام ک حتی وارد منزلشون هم شدیم که من یکدفعه از اونجا به جای دیگه ای رفتم و کلا خواب تغییر کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در کارتان پیشرفتی حاصل خواهد شد و اینکه خواستگاری برای مرد نشان بر خوب است و انچه که دیگر شرح داده اید نشان از احساس ماندگاری است که ناخواگاهتان ان را بر تصویر کشیده است .
   سربلند و پیروز باشید .

 67. محمد

  سلام من دختر عموم رو دوست دارم
  دیشب خواب دیدم براش چندتا خواستگار اومده و اون رد کرده و من وقتی که رفتم خواستگاری حواب مثبت داد تعبیر خواب من چیه ممنون میشم سریعتر بگین ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه باید عزض کنم به شما اینکه از احساسات شما است که بر شما نشان داده شده است و اینکه خواستگاری برای مرد نشان بر پیشرفت کاری دارد و اینکه میتواند نشان بر این باشد بر این خواسته به هنگام اقدام سریعتر پیروزی و پیشرفت نسیبتان شود .
   سربلند و پیروز باشید .

 68. ……

  سلام من پسری ۱۹ سالم خواب دیدم به خواستگاری کسی من نمیشناسمش ولی اسمشو میدونم میریم با پدر مادرم
  تو خواب ۲۱ ساله بودم و دختر ۱۹ ساله.
  پدر مادرم باهاشون صحبت میکنن و آخر سر شیرینی میگیریم.
  میخواستم ببینم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در برخی موارد دیده شده است که خواب ها دقیقا اشاره ای به اینده دارند که ممکن است دراینده به حقیقت بپیوندد و از این رو ممکن است شما این را بیینید و تعبیر دیگر برای ان هم خیر است که کسب خواهید کرد. در هر صورت تبعبیر این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 69. somaye

  سلام.من خواب دیدم من و دو خواهرم داریم اماده میشیم (خرید گل و شیرینی)که بریم خواستگاری برای برادرم که فوت کرده.میشه بفرمایید معنی خاصی داره یا نه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان میتواند خیر باشد و نشان از عمل خیر و صالحی دارد که شما در اینده ی نزدیک برای ایشان انجام می دهید که به ایشان هم خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 70. فرهان

  سلام. خانم متاهل هستم. خواب دیدم که افرادی ناشناس در خانه مادرشوهرم برای خواستگاری من اومده بودن. داماد رو دیدم. بسیار رشید و بلندقامت بود. اصلا نمی‌شناسمش. خودم و خواهرشوهرهایم لباسهای تمیز و زیبا و محجبه داشتیم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس گفته ی معبرین خیر است و به این معنا میتواند باشد که همسر شما تغییری بسیار خیر در زندگی خواهند کرد و این نوع خواب ها نوید خیر برای شما می دهند.
   سربلند و پیروز باشید

 71. مها

  سلام
  خوب دیدم دوستم با پسر همسایمان ادارد ازدواج میکند وخواهر کوچک ان هر چقدر بیرون خانه شان جارو میکند بازهم کثیف میشود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است این حالت در واقعیت پیش بیاید اما اینکه در خواب شما این نظافت به دست نیامده است ممکن است اشاره ای به ان باشد که این عمل خیر نیست و یا اینکه کسی برای ایشان اقدام خواهد کرد که خیر از جانب ایشان نیست.
   سربلندو پیروز باشید

 72. Sami

  سلام من خواب دیدم پسری که 4 ساله بهش علاقه دارم و با هم دوست هستیم اومده خواستگاریم البته ما فقط یکبار همو از نزدیک دیدیم یعنی قرار گذاشتیم و دو بارم اتفاقی همو دیدیم اما با هم صحبت نکردیم چندماه میشه با هم قهر کردیم من بهش گفتم اگه قصدت ازدواج نیست من برم ازدواج کنم خیلی تحت فشار قرارش دادم گفت برو اما میدونم دوسم داره من خواب دیدم که اومده خواستگاری با خانواده اش ولی من تو اون مراسم اولیه نرفتم و انگار دوباره میخواستن بیان احساس ترس داشتم همیشه تو دنیای واقعی خواستگار میاد این حسو دارم و الان 31 سالمه هنوز نتونستم کسی رو انتخاب کنم دیدم خواهرم میگفت خیلی آرایش کرده بود پسره گفتم نه خودش قشنگه گفت آره ولی آرایش کرده بود در صورتی که اصلا اهل آرایش نیست مادرم انگار یه جعبه حلقه تو دستش بود همش میگفت پسره لوچه میگفتم لوچ چیه میگفت انگار قدش کوتاهه صورتش خوب نیست در صورتی که قدش متوسطه و خوش قیافه هم هست مادرم تو دنیای واقعی همیشه برای من خواستگار میاد مخالفت میکنه یعنی میخواد آدم خیلی خوبی باشه بعد من بهش گفتم پدرش فلان پستو داره دوست عمومه گفت ولی پسره بیکاره گفت بزار از عموت بپرسم اما من ترسیدم چون عموم همیشه یه عیبی به مردم میچسبونه و میدونستم سر یه موضوعی به پدرش زنگ زده و اون جوابشو نداده البته مامانم انگار کم راضی شد الان تو این سن خیلی نگرانه که من ازدواج نکردم و دوست داره ازدواج کنم و سختگیری نمیکنه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نمتواند تعبیر خاصی داشته باشد جز اینکه این خواب بر اساس اتفاقات روز مره شما شکل گرفته است و اینکه تنها تعبیر لرای المان ارایش داماد این است که به معنی بدنامی است خوب نیست . و اینکه اگر شما با ان شخص اتمام حجت کرده اید که به خاستگاری شما بیاید و نیامده است و شما را پس زده است نشانبر علاقه ای از طرف ان شخص برای داشتن شما نیست پس خودتان را گول نزنید و واقعی تر به اطرافتان توجه کنید و مورد دیگر این است که به خاطر سنتان عجولانه تصمیم نگیرید که خودای ناکرده انتخاب درستی نداشته باشید
   سربلند و پیروز باشید .

 73. ستایش

  باسلام..بنده خاب دیدم که مادرم برای دایی ام به خواستگاری رفته ..ودایی در خاب زن قبلی رو طلاق داده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بیشتر اشاره ای برای مادر شما دارد تا ایشان و به این معناست که ایشان قصد به انجام عملی صالح خواهند کرد که بسیار برای ایشان نیکو است و بدانید که در تعبیر خواب ازدواج مجدد مرد امده است که بسیار خیر است اما اینکه در خواب ایشان زن قبلی را طلاق داده اند به این معنا میتواند باشد که مشکلی هرچند کوچک برای ایشان پیش خواهد امد.
   سربلند و پیروز باشید

 74. سارا

  سلام،وقتتون بخیر.طاعاتتون قبول.
  من سال‌هاست یه خواب رو با سبک‌های مختلف میبینم.اصلاً تعبیرش برام اهمیت نداشت،اما اینکه سال‌هاست تکرار میشه برام آزار دهنده شده.دیشب خواب باز هم تکرار شد و دلیل پرسیدنم این‌بار کنجکاو شدنم هست.
  پسرعمهء من دانشجو بودن.دقیقا نمیدونم چه رشته‌ای.چون اصلاً برام اهمیت نداشتن و ندارن.ابدا به ایشون فکر هم نمی‌کنم.۱۰ تا ۱۵ سال بیشتر هست مدام خواب میبینم از من خواستگاری میکننایشون سال‌هاست اصلاً ایران نیستن ژاپن زندگی میکنن و من سال‌هاست از ایشون بی‌خبرم واقعاً برام مهم نبودن و نیستندیشب باز هم خواب ایشون رو دیدم ک قلباً به من ابراز علاقه میکردن”دقیقا مثل تمام خواب‌های قبل”…
  “یه اعتراف کنم صبح ک بیدار شدم حس خوبی داشتم البته همراه با یه حس مبهم ک تعبیر خواب‌هام چیه؟”میترسم این خواب‌ها باعث علاقه‌مندیم‌شه
  لطفا کمکم کنین واقعا کلافه میشمبه خدا من سال‌هاست ندیدمشون و اصلاً به ایشون فکر نکردم و نمیکنم
  یه دنیا سپاس از محبت‌های شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب های پی در پی به علت افکار شما در ناخوداگاه شما است و اینکه شما به این موضوع ناخوداگاهتان را حساس کرده اید و اینکه شما باید با یک روانکاو صحبت کنید چون این موضوع شما را ازار میدهد.
   و تعبیر خواب خواستگار امدن به معنی دخالت افرادی در زندگی شما است .
   سربلند و پیروز باشید .

   • سارا

    یه دنیا سپاس از پاسخگوئیتونعالی و بی نقص

 75. شیما

  سلام. من متاهلم و دیشب خواب دیدم دو تا خانم ویک اقایی که نمی شناختم اومدند خواستگاری من توی خواب خانمی که مسن تر بود به نظرم شبیه ارایشگر تو محله مامانم بود اونا از من خواستگاری کردند ومن بهشون گفتم قصد ازدواج ندارم خواهرم. کت و دامن سفید منو اورد که بپوشم گفتم این یقه اش اهارشو از دست داده و بد شده شروع کردم لایه چسب یقه را می کندم که خواهرم رفت و کت ودامن سفید مامانم را اورد و گفت اینو بپوش تا خطبه را بخوانند وقتی خواهرم از اتاق رفت بیرون. دیدم لباس سفید کدر هستش خوشم نیامد من هم جلوی خواستگار م گرفتم خوابیدم و یک پتو کشیدم سرم اونا هم پشیمون شدند و بلند شدند که برند خانواده ام پرسیدند چی شده من الکی گفتم اونا استخاره کردند بد اومده اونا رفتند مادر وبرادرم خیلی عصبانی شدند و همش برادرم می گفت اگه من علت. رفتن اینا را می دونستم خوب بود بعد هم مامانم یک بشقاب برنج با مرغبرداشت می خورد من هم یه چند تکه از مرغ را برداشتم که بخورم با عصبانیت گفت بسه بزار می خوام خودم بخورم برو خونه ات پدرم هم که سالهاست فوت کرده با عصبانیت توی حیاط را می رفت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران خواب خواستگار و خ می توان گفت که نشان دهنده احساسات شما نسبت به کسانی است که در زندگی شما دخالت می کنند یا با آزمودن ایده های جدید خود وقت شما را هدر می دهند.
   در واقع خواب خواستگار می تواند نمادی از احساس ناخوشایند شما در برابر موقعیتی خاص باشد و به این مفهوم است که شما این موقعیت یا شرایط را بیهوده و نامناسب می دانید.و ئتعبیر خوردن مرغ و برنج برای مادرتان خیری است که از مال حلال است .و به خانواده ایشان خواهد رسید .
   سربلند و پیروز باشید .

 76. فاطمه

  سلام خسته نباشید
  زن بابام خواب منو دیده که پسر عموی بابام که چندماه پیش فوت کرد اومده خواستگاری من ـممنون میشم تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که اگر بینید که مرده ای برای شما به شوهری امد دلیل بر انکه مالی از شما کم شود و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده نقصانی به شما نرسدو از این رو حتما صدقه بدهید و در کارهایتان بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 77. داریوش

  سلام
  چند روزیت در خواب میبینم چند سید و افرادی که چهره اشان دیده نمیشود در خواب میگویند چرا به خواستگاری فرد مورد علاق خود نمیرفی دیر کنی ان فرد را از دست میدهی من هم به انان میگویم من کاری ندارم بیکارم بیاید کار داشته باشم تا بتوانم به خواستگاری برم انان میگویند شما برو ما پشتیبان و مراقب شما هستیم میخواستم تعبیر خوابم را بدانم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما همانگونه که بر شما اشکار است نشان بر خیر و نیکی دارد و اینکه شما باید به نحوی که میدانید کار ازدواجتان را در پیش بگیرید و این که در کار خیر جای برای استخاره نیست و اگر شما از طرفتان مطمئن هستید که به شما علاقه دارد و با شما کنار می اید در برابر مشکلات پس همانگونه که خوابتان شما را اگاه کرده انجام دهید که خداوند بزرگ و ائمه پشتیبان هر فردی در کارهای خیر هستند و اینکه انشالله به واسطه ازدواجتان شغلتان هم فراهم میشود و اینکه این خواب بسیار المان های اشکاری دارد برای انجام کار ازدواجتان که خدای نکرده به بهانه نداشتن کار طرفتان را از دست ندهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 78. ترانه

  برادرم مدتی است نامزدی اش با دختری بخاطر اختلافات خانوادگی بهم خورده. رابطه ی برادرم با همه ی ما یعنی خواهرها پدر و مادر شدیدا خراب شده. جوری که حتی مرگ هیچکدوم هم براش مهم نیست. مخصوصا مادرم رو بیش از همه آزار میده. برادرم کلا انگار یه آدم دیگه شده. شده شبیه عاشق های مجنون که حاضر با زیرپا گذاشتن کل خانواده ش به دختری که میخواد برسه. پدر بزرگ دختر هم اهل دعا نوشتن و اینجور چیزهاست. دیشب خواب دیدم همه ی خانواده جمع شده که برای برادرم به خواستگاری دختری بریم به اسم مهتاب ولی عروس رو نمی شناختم و ندیدم توی خواب.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   برادر شما از رفتار های خانواده ناراحت است و باید به او و خواسته اش اهمیت بدهید و اینکه موضوع را مادرتان چون پزرگ خانواده است میتواند حل کند و به همین خاطر برادر شما دل چرکین است و اینکه خواب شما اول نشان از وجود ناراحتی و نارضایتی شما نسبت به عروس است . و بعد نشان خیر برای برادرتان دارد که خواستگاری برای مرد نشان از سعادت و پیشرفت کاری است .
   سربلند و پیروز باشید .

 79. مهوش

  سلام منو اقا پسری همو خیلی دوست داریم و ایشون به خاستگاریمم اومدن ولی پدرم مخالفت کردن ولی هنوز باهم درارتباطیم و حدود یک ماهی ازین ماجرا میگذره و من تو این مدت خیلی دعا کردم ک بهم برسیم حالا دیشب خواب دیدم ک ایشون دوباره اومدن خاستگاریم ولی بابام خیلی باهاش دعوا کردو کوچیکش کرد و بهش گفت برو هر وقت پولدار شدی بیا تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر اساس تعابیر نشان از دوستی می‌دهد و می‌تواند برای شما خیر باشد. که امید این هست که پدرتان برای بارهای بعدی با این شخص دوستی داشته باشندو اینکه شما هم همه جوانب را باید در نظر بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید.

 80. میلاد

  سلام همسایه مون خواب دیده ک مادرم داره میره مراسم خاستگاری و خودش تو حیاط ما داره با چراغ تخم مرغ آب پز میکرده ک چراغه نور آبی داشته

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که تعبیر خواب تخم مرغ به معنای هدیه دریافت کردن است و بقیه خواب هم به این صورت میتواند باشد که خیری در قالب هدیه به شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 81. محسن محمدی

  با سلام من بعد از ظهر خوابیده بودم و خواب دیدم که رفتیم خواستگاری دختراییم(که البته من درست ندیدمش) ولی یه چیزی انگار بهم الهام میشد اونه و بعد همونجا من آروم اشاره کردم که من نپسندیدم ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگین متشکرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب در این ساعت نمیتواند دارای تعبیر باشد و اصلا دلیلی برای نگرانی از ان وجود ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 82. رضا

  سلام . دیشب خواب دیدم رفتم خواستگاری دختر مورد علاقه ام و جواب بله شنیدم . اینقدر خوشحال بودم که با ترس و هیجان از خواب بیدار شدم . تعبیر خواستی داره ؟!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ارضای درون شما دیده شده است و تعبیر خاصی ندارد اما در بعضی حالات ممکن است که عین این خواب را در واقعیت هم ببینید.
   سربلند و پیروز باشید

 83. علیرضا

  سلام ممنون از سایت خوبتون.
  من خواب دیدم ک خواهر من رفته ب خواستگاری دختری ک اون رو میشناسم و دختر جواب مثبت داد.
  تعیبر خاصی داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری نشان بر سعادت و عاقبت به خیری برایتان دارد و نشان از پیشرفت در مسیری است که کاملا از ان اگاه هستید
   و اینکه اگر علاقه ای به ان شخص دارید محتمل است خوابتان به علت احساساتتان به ان شخص باشد . خوابتان خیر است
   سربلند و پیروز باشید .

 84. نیلا

  سلام،من تا دو هفته پیش متاهل بودم در عرض ۲ ماه توافقی به علت اختلافات خانوادگی شدید و…از همسرم جدا شدیم،الان چند روزه خواب میبینم شوهر سابقم (البته چهره اش توو خواب ها واضح نیست)

  و مادرش رفتند خواستگاری،یک بار به خواستگاری یک زن که بچه هم داشت البته همه سیاه پوش بودندو نمیدانم چطور من حضور داشتم و با همسرم بحثمون شد،دوباره یک شب دیگه دیدم رفتند یکجای دیگه باز با لباس مشکی حتی دختر و‌مادرش هم دیدم با لباس مشکی یه خونه ی قدیمی اون ها هم یه حالت وحشت زده داشتند،

  باز چهره ی همسرم معلوم نبود و دوباره با خواهر همسر و خود همسر سابق بحثمون شد ،و باز خوابهایی از این دست….اصلا به ازدواج دوباره ی همسرم فکر نمیکنم نمیدونم چرا این خواب رو میبینم ،سوهان روحم شده.میشه تعبیر کنید…آیا این به معنی ازدواج اونه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما از احساسات شما سرچشمه گرفته شده است و با وجو دو ماه وابستگی قطعا در درون شما ایجاد خواهد شد و اینکه نمیتوان با دوهفته ان را به دست فراموشی سپرد و اینکه ناخوداگاه شما ان را خواهد شناخت و ان را در خواب به شکل دیگری به شما نشان خواهد داد. خواب شما نشان از خواب صادقه دارد و نمیتواند به معنی ازدواج مجدد انفرد باشد . تنها تعبیر این خواب وجود ناراحتی برای لین فرد است که در حال تجربه غم و اندوه است .
   سربلند و پیروز باشید .

 85. داود

  سلام وعرض ادب بنده خواب دیدم باپدرم رفتم خانه کسی که قبلا میشناختم وبه پدرم گفتم ازاین خانواده سوال کن کدام دختری میشناسخ

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب میتواند به این صورت باشد که شما به دنبال موقعیتی برای پیشرفت خود هستید و فقط تنها چیزی که لازم دارید که به ان برسید تلاش است.
   سربلند و پیروز باشید

 86. M

  سلام چند روز پیش قبل اذان صبح خواب دیدم همراه با خانواده چمدونمونو بستیم و قراره به خاستگاری دختری که دوسش دارم به شهر اون خانم برای خواستگاری بریم تا این که با صدای اذان بیدار شدم ممنون میشم تعبیر این خواب بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و این خانمی که در واقعیت هم موجود است.
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشدکه یا در واقعیت ان را خواهید دید و یا اینکه ذهن شما همیشه برای ارام سازی خود و انگیزه دهی به خوداگاهتان رویاهایی را رقم میزند که در واقعیت به دنبال ان ها هستیم.
   سربلند و پیروز باشید

 87. Sahar

  عرض ادب
  امروز بعد از سحری خوابای گوناگونی میدیدم.اول اینکه خواب دیدم پسر عموی مامانم که متاهله از من خواست تا یه دختری رو براشون خواستگاری کنم که اون خانوم هم متاهله و در واقعیت خواهر زاده ی خود همین پسر عموعه ست، ولی تو خواب دختر و پسر همدیگه رو نمیشناختن
  رفتیم خواستگاری خونه دختره، خیلی شلوغ بود ولی همون لحظه از خواب بیدار شدم
  دوباره خوابیدم خواب دیدم شوهر خالم خبری ازش نیست و خالم ازین موضوع خیلی ناراحته و قصد خودکشی داره، یهو خالم گفت من میرم دستشویی ،مامانم گفت برو دنبالش یه وقت بلایی سر خودش نیاره،رفتم هرچی در دستشویی رو زدم باز نکرد ، دیدم زمین دستشویی قطره های خون هست ، در رو با زور باز کردم دیدم خالم با شوهرش رابطه جنسی داره :-\
  از خواب بیدار شدم دیگه نخوابیدم ولی خیلی مشتاقم تعبیر خوابم رو بدونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب اول دارای تعبیر است اما خواب دوم هیچ تعبیری ندارد و راجع به خواب اول باید عرض کنم که به این صورت تعبیر خواهدشد که پسر عموی شما را خیری در راه است و معبران راجع به این موضوع اینگونه فرمایش کرده اند اما ممکن است برای رسیدن به ان مسیری سخت و طولانی داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 88. امیر

  سلام من خواب دیدم که توی روز عروسیم عروس یهو غیبش میزنه و من ناراحت میشم. بعد از چند روز دوباره میرم خواستگاریش. ولی خونواده عروس ناراحت بودن و ک تیکه به عمه من انداختن عمه منم با عروسی مخالفت کرد. میشه بگین تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که اینکه عروسی خود را ببینید خیر نیست و در اینجا اما برای شما خیر است زیرا این اتفاق رخ نداده است و باید بدانید که در این بین اشاره ای به این موضوع شده است که ممکن است برای شما مشکلی و یا اتفاق بدی در پیش باشد اما با این خواب این اتفاق را باید نادیده گرفت و بدانید که نقش عمه یتان هم در اینجا قابل توجه است و نشان از ان دارد که در ان موقعیت ایشان برای شما حکم ناجی را دارند
   پس با ایشان اگر راحت هستید برای کارهایتان مشورت کنید
   سربلند و پیروز باشید

 89. ebi

  اگه یه زن شوهر دار توی خواب ببینه که خواهرم برام رفته خواستگاری و طرف خیلی زیبا هم بوده و حتی اسم طرف رو هم میدونه تعبیرش چیه ؟
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خاستگاری برای مرد امده استکه نشان از سعادت و بلند مرتبگی برای مرد دارد و بسیار نیکو است و اینکه شما به شکل بسیار عالی در کارتان و حرفه ای که مشغول به ان هستید پیشرفت بسیار خوبی خواهید کرد که بر سره زبان خواهید افتاد .
   سربلند و پیروز باشید .

 90. میثاق

  سلام اکثرا خانواده گیر میدن ک زن بگیرم ولی من اصلا میلی ندارم و از کسی خوشم نمیاد دیشب خواب دیدم از یه دختر که آشناست خوشم میاد و دلم میخواد ازش خاستگاری کنم ‌بعد ک یکی ازش میپرسه و جواب منفی میده اما تو واقعیت اصلا علاقه ای بهش ندارم تعبیر خاصی داره ؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است به معنای خود خواستگاری کردن باشد و ان شخص فقط نمادی برای این موضوع بوده است نه اینکه شما با ایشان ازدواج کنید.
   اما این خواب به ترسی هم در درون شما اشاره میکند که در ان شما برای این کار چون کس خاصی را ندارید ترسی هم دارید که ممکن است جواب منفی بشنوید که این طبیعت هر درخواستی است و نباید نگران ان باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 91. سحر

  سلام من یک دختر مجردم خواب دیدم دختر عمه وعمه ام در مورد خواستگاری من حرف میزنن واز خواستگارهای من خیلی تعریف میکنن ومن را به آن تشویق میکنن در مورد خواستگار حرف های خوب میزدن یکی از خواستگار های خودم دختر عمه میگفت اولش خیلی تعریف میکرد بعد گفت مرده زنشو گشته واینا ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که تا حدودی برای شما خیر است و به این معنا ممکن است باشد که برای شما خیر و مصلحتی در راه است و حتی ممکن است عینیت داشته باشد و خود این اتفاق بیفتد.
   اما اینکه در این خواب ایشان برای کسی پیشنهادی داشته اند که در خواب شما گفته شده است که کسی را به قتل رسانده است هم به معنی قاتل بودن نیست بلکه در تعبیر خواب قتل امده است که به معنای سرکوب چیزی در درون شخص است و در اینجا هم صادق است و شاید به این معنا باشد که شما با کسی از ان اشخاصی که در خواب برای خواستگاری شما امده اند اشنا خواهید شد که برای رسیدن به ایشان مجبور باشید چیزی در درونتان را سرکوب کنید.
   در انتخاب هایتان بسیار فکر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 92. سپیده

  خواب دیدم پسری که نامزدیم باهاش مدتی پیش بهم خورده، به خواستگاری دختر دیگری رفته که من نمی‌شناسم. و من درحالی که درتلاش برای بازگرداندن وی هستم متوجه این موضوع می‌شوم و ایشان میگویند فردا شب دیگه عقد میکنیم. من ازین موضوع خیلی ناراحت شدم.
  ممکنه بفرمایید تعبیر این خواب چیه.

  • سپیده

   خواب دیدم پسری که نامزدیم باهاش مدتی پیش بهم خورده، به خواستگاری دختر دیگری رفته که من نمی‌شناسم. و من درحالی که درتلاش برای بازگرداندن وی هستم متوجه این موضوع می‌شوم و ایشان میگویند فردا شب دیگه عقد میکنیم. من ازین موضوع خیلی ناراحت شدم.
   ممکنه بفرمایید تعبیر این خواب چیه.
   یکبار ارسال کردم چرا تایید نشد؟

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب دارای تعبیر صادقه نیست و نشان از حسرت است و ذهن مادر خواب به نمایش حسرت هایی که در واقعیت داریم می پردازد تا ارامش ما را تامین کند.
    سربلند و پیروز باشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیر ندارد و فقط به علت ان دیده شده است که ذهن ما در تلاش است تا خلا های ذهنی را در خواب پر کند و به این وسیله تلاشی برای ارضای بخش هایی از ذهن که در عالم واقعیت ناراحت هستند بکند.
   سربلند و پیروز باشید

   • سپیده

    ممنون ازینکه وقت گذاشتید

 93. امیررضا

  سلام و ممنون از سایت خوبتون
  من امروز خواب دیدم که رفتم خواستگاری در سن نوجوانی و پدر و مادر اون شخص راضی نبودن ولی خودش راضی بود
  من در واقعیت عاشق اون دختر هستم
  لطفا تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است نمادی از واقعیت احتمالی در اینده و یا بخشی از افکار شما باشد که به صورت خواب دیده اید و خیلی قابل استناد نیست و نمیتواند تعبیر خاصی جز این دو حالت که عرض کردم داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 94. مهدی خزایی

  با سلام .خواب من اینجور بود که منو رفیقم در خیابانی بودیم به صورت اتفاقی خانوادمو دیدم پرسیدم کجا گفتن که داریم برات میریم خاستگاری.
  چند نکته در خواب من بود فکرمو در گیر کرده
  1.عدم حضور خودم و بی اطلاع بودن از ماجرا
  2.عدم دیدن دختری که به خاستگاریش رفتن
  3.حضور عمویم که من در حال حاضر باش قطع ارتباط کردم.
  ممنون میشم اگه تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب های ما لزوما همه چیز نباید به شکل طبیعی عالم واقع باشد و در اینجا اینکه شما در مراسم نبوده اید دلیلی برای تعبیر نیست.
   اما تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که در تعبیر خواب خواستگاری امده است که خیری برای شما در راه است و اینکه در خواب عمویتان هم بوده است ممکن است نشان از دوستی بین شما گس از ان خیر باشد و این خواب بسیار نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید

 95. Raad

  سلام وقتتون بخیر
  من و ی پسری چند ساله عاشق همیم ولی هر باز خواستن بیان واسه خواستگاری ی مشکلی پیش میاد امروز خواب دیدم اومدن خواستگاری خونوادم هم راضی شدن دارن قرار عقد و عروسی رو میذارن ممنون میشم تعبیرش کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما میتواند نشان از این باشد که در آینده آنچه را که آرزو دارید به دست بیاورید و مشکلات که همیشه رخ داده است را دیگه رخ ندهد و شما هم به مراد دلتان برسید و اینکه تعبیر خواستگاری نشان از پیشرفت کاری دارد و قرار گرفتن در مسیری که مسولیتی بر عهده شما گذاشته خواهد.
   و اینکه این خواب می‌تواند از افکار شما هم متشکل شده باشد که با با ترسهای درونی و احساسی شما همراه است.
   سربلند و پیروز باشید

 96. نگار

  سلام من خواب دیدم به خواستگاری دختری برای برادرم میرویم و میخان صیغه عقد بخان ان دختر یک فیلم از رقص خودش نشان برادرم داد وبرادرم نشان ما داد ان دختر بدش اومد مادیدیم و برادرم باهاش دعوا کرد و موقع برگشت دیدیم پشت برادرم خاکی است تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب در ابتدا بسیار خیر است اما رقص در خواب به معنای مشغول بودن به کاری بیهوده است و این خود ممکن است نشان از ان داشته باشد که ممکن است برای برادرتان امری خیر در راه باشد اما ایشان تصمیم صحیحی نسبت به ان نگیرند و این خود سبب خللی در زندگی ایشان باشد.پس بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 97. مهدی

  سلام من امروز صبح تاریخ ۹۹/۲/۹ خواب دیدم که به قصد خواستگاری به خانه ای وارد شدم و دو خواهر بودن نمی‌دانستم با کدام ازدواج کنم و نامشان را هم نمی‌دانستم یکی از خواهران خیلی خودنمایی میکرد و جلو من ورزش میکرد و خواهر دوم اصلا خود را نشان نمی‌داد لطفا تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بسیار خواب خیری است و ممکن است به این تعبیر باشد که برای شما دو انتخاب خیر در راه است و هرکدام خیر خود را دارد و از این رو باید بسیار آگاه بر ان چه که انتخاب می کنید باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 98. سارا صفاوردی

  سلام من تو خواب دیدم ک با کسی ک روش کراش داشتم نامزد کردم و من خیلی خوشحال بودم ولی اون عصبی بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است در یک حالت خود واقعیت ان باشد و به واقعیت بپیوندد و در حالتی دیگر نیز ممکن است اشاره ای به حسرت های درون ناخوداگاه شما باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 99. احمد

  سلام من پدرم فوت است اما امروز خواب دیدم که پدر و مادرم رفتن واسه خواستگاری خواهر معشوق خودم واسه برادرم هنگام رفتن خواستگاری مادرم خواستم خودم باشون برم. اما دیگه من نرفتم و خودشون رفتن و بعدا وقتی که امدن اهل دختر قبول کردن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری برای مرد نشان از پیشرفت کاری دارد که برای برادرتان احتمالا پیش بیاید و اینکه به گفته امام صادق خواستگاری رفتن برای پسر بر چند وجح است اول سعادت دوم بزرگی سوم خوشبختی و پیشرفت است و اینکه فرد مورد انتخاب را شما می‌شناسید نشان از افکار شما است که شاید در ذهنتان به این گزینه برای برادرتان فکر کرده اید و اگه غیر این باشد این خواب دلالت بر انجام حتمی آن کار نیست.
   ولی خواب خیر و نیکویی است برای خانوادتان.
   سربلند و پیروز باشید.

 100. Ali

  سلام خواب دیدم که فامیلی در یک جا همه فامیل نشسته بودند و مادرم به زن عموم گفت که دختر تون رو برای پسرمون میخوایم میشه لطفا بگید تعبیر این خواب چیست ؟
  یعنی دختر عموم رو برای من خواستن

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب خواستگاری برای مرد به گفته امام صادق نشان از سعادت و بزرگی است و نشان بعدی از افزونی مال و و خرمی و شادی دارد و اینکه شخصی مشخص شده است به صورت حتم تعبیر بر ایشان صدق نخواهد کرد و در تعبیر های دیگر امده است کهنشان بر این دارد که از طرف یک شخص که میتوتند رئیس باشد حکمی منسب به شما میرسد که خیر و خوشحالی به همراه دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 101. Mobina

  سلام دوست پسرم خواب دید که اومده خواستگاریم و قرار عقد گذاشتن ولی بخاطر گرفتن تالار گفتم عقد و بندازن برای بعد خدمت میشه تعبیرشو بگین چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تا حدودی خیر است و تا حدودی نه.زیرا که در تعبیر خواب خواستگاری رفتن پسر مجرد امده است که قطعا خیری بر سر ذاهش قرار داده خواهد شد اما اینکه این اتفاق به دلایلی که اجبار ایشان است رخ نداده است دو حالت دارد:یک انکه خود ایشان به این موضوع درگیرند و ذهنشان نمیتواند از ان فرار کند و دو انکه در مسیر رسیدن ایشان به ان خیر کاری پیش خواهد امد که به واسطه ی انجام ان ایشان به ان خیر نخواهند دست یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 102. شاهین

  سلام و خسته نباشید
  بنده مدتی هست عاشق دختری ک در دانشگاه همکلاسی هستیم شدم و قصدم هم ازدواج هست
  دیشب خواب دیدم ک لباسی تقریبا سفید پوشیدم و قصد رفتن به خواستگاریشون رو دارم و همچنین خود ایشون هم همان جا حضور داشتن و به گونه ای میشد گفت ک راضی بودن…..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانطور که در متن بالا خوانده اید تعبیر خواب خواستگاری رفتن به گفته معبران نشان از سعادت و کامیابی است و به گفته امام صادق نشان از بزرگی برای مرد است که بسیار نیک است.
   سربلند و پیروز باشید

 103. مهرداد

  سلام ببخشید من خواب دیدم.میخوام برم خواستگاری یه دختر …..البته اون دخترو میشناختما و ازشم خوشم.میاد ولی رابطه ای نداریم ….خلاصه همینحور گذشت که تا نزدیکای خواستگاری زفت ولی من عروس رو ندیدم میشه تعببیرششو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری رفتن به گفته امام صادق نشان از سعادت و خوشبختی است و برای مرد به معنی بزرگی میباشد. و این که خانم را در خواب ندیده اید باز هم نیک است.
   سلامت و پیروز باشید.

 104. سا

  سلام.من متاهلم و خواب دیدم درحال اماده شدن برای خواستگاری رفتن دوباره به خانومم هستیم و قبل از رفتن پدر مادرم درباره مهریه صحبت میکنن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از خوابی خیر است که به گفته امام صادق زن خواستن در خواب نشان از خوشبختی و سعادت و بزرگی برای مرد است و اینکه در مورد مهریه حرف بحث دارید بر این معنی میتواند باشد که شما در مورد امر مالی پیشرفتی خواهید داشت.
   سربلند و پیروز باشید.

 105. Hamid

  سلام من در خواب دیدم ک دختری ک میخواستم به اجبار پدر و مادرش داره ب خواستگاری یک پسر میره
  و من خیلی ناراحت بودم و گریه میکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری رفتن دختر برای پسر به گفته امام صادق رحمت. ودوم برکت ، سوم جور شدن و یا مرتب شدن برنامه ها و اهداف مختلف در زندگی ، چهارم دور ماندن از فتنه ، پنجم روایی حاجت ، ششم مراد یافتن ، و هفتم بالا رفتن کار است و بطور کلی میتوان گفت معانی خوب و رضایتبخش در این رویا نفهته است و خطر یا زیانی به دنبال نخواهد داشت و گریه شما نشاط از شادی و خوشحالی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 106. لیلا فاطمی

  با سلام بنده پارسال یک خواستگار داشتم که بر حسب اتفاق من به اون پسر خیلی علاقه مند شدم و بعدش نمیدونم چرا پسره پا پس کشید و گفته بود پول ندارم مدتی دختر عمه ی من خواب دیده بودن اون پسر با دسته گلی بزرگ اومده خواستگاری و تو اتاق من و پسره و دختر عمه و خواهرم هستیم ‌ . که دختر عمه ی من به اون پسره میگه بالاخره اومدی ؟؟؟ اونم لبخند میزنه الان مدت زیادی از اون خواب گذشته چند وقت پیش یکی از همکار هام خوابی مثل همین دیده بود ولی پسره رو ندیده بود . البته همکارم کلا پسره رو تا حالا ندیده بود . فقط بع من گفت احساس میکنم خبر خوبی میشنوم . با توجه به طولانی شدن این مدت و استرس من نمیدونم چه قضاوتی باید کرد . خواب اول در شب وفات رسول اکرم بود …خواب دوم فردای ولادت حضرت زهرا ممنون میشم سریع جوابم و بدین.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   هردوی این خواب ها نشان دهنده ی خیر هستند و باید بدانید که این خواب ها را باید به فال نیک گرفت و از زمان تعبیر ان ها هیچ کسی اگاه نیست جز خداوند منان.از این رو باید بدانید که تعبیر این خواب ها فقط به نشانه ی همان است که در خواب دیده اند و در اینده ی نه چندان دور اتفاق خواهد افتاد و نباید اصلا بابت ان نگرانی داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 107. a

  سلام , پدر من خواب دیده که برای مراسم ازدواج من از بانک پول گرفته و یک ماشین سفید برایم خریده است .عروس هم در خواب بوده ولی خودم نبودم.

  • a

   با سلام در خواب این طور بوده که پدرم از بانک برای کارهای مراسم من دامادی یا خواستگاری از بانک پول گرفته و می خواسته ماشین سفید برایم بخرد. زنی هم در خواب بوده به عنوان عروس ولی من در خواب حضور نداشتم.

   • یاسین صداقت

    با سلام
    خواب شما جواب داده شده است.

    در تعابیر خواب امده است که عروسی کردن خیر نیست اما اینکه شما عروسی را ندیده اید میتواند خیر باشد و تعبیر خواب ماشین هم به معنای مسیر زندگی است و ماشین سفید نماد خوبی است و خیر و بدانید که این خواب احتمالا به این شکل تعبیر می شود که شما را گزندی در انتظار است که اگر از ان به سلامت بگذرید سعادتی خیر نصیبتان خواهد شد .
    سربلند و پیروز باشید.

 108. a

  با سلام پدر من خواب دیده که برای مراسم عروسی من از بانک پول گرفته و یک ماشین سفید برایم خریده و عروس هم حضور داشته است ولی من نبودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که عروسی کردن خیر نیست اما اینکه شما عروسی را ندیده اید میتواند خیر باشد و تعبیر خواب ماشین و مرکب هم به معنای مسیر زندگی است و بدانید که این خواب احتمالا به این شکل تعبیر می شود که شما را گزندی در انتظار است که اگر از ان به سلامت بگذرید سعادتی خیر نصیبتان خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید

 109. جعفری

  با سلام من خواب دیدم یک خواستگارپولداربرام اومده با مادرم صحبت کرده و مامانم خیلی ازش راضی بود میگفت باهاش صحبت کردم چقدرباشخصیت وبااحترام وزیباحرف میزنه امامن چون در واقعیت کس دیگری دوست دارم در خواب ناراحت بودم وبه اونیکه دوسش دارم فکرمیکردم ودنبال بهانه ای بودم که ازش عیب جویی کنم و ازدواج کنسل کنم و با خودم گفتم فقط باکسیکه عاشقشم ازدواج میکنم سپاس فراوان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این شکل دارای تعبیر باشد که همین اتفاق در واقعیت برای شما بیفتد اما در ابعاد خیلی کمتری به این معنا که ممکن است شخصثی که شما دوستش دارید اقدامی جددی برای شما انجام دهد اما خانوادیتان با این موضوع مشکل داشته باشند و بر سر راه این امر خیر مشکلی پیش بیاید که شما بیشتر در ان فکر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 110. احسان

  سلام و وقت بخیر
  من دو شب پشت سر هم خواب دیدم که رفتم خونه معشوقه ام خواستگاری با خانواده، در خواب دوم که واضح تر بود، در اواخر خواب خود ایشون (دختر) در جلسه حاضر شدن و در جمع نشستن.
  جزئیات جلسه زیاد خاطرم نیست اما بزرگترها داشتن باهم صحبت میکردن.
  اینم بگم که من حدود ۲ سال و نیم هست خواستگار این خانم هستم اما بخاطر شرایطی( بالاخص شغل) هنوز خانواده اونها اوکی ندادن اما با ضریب اطمینان بالا میدونم این خانم هم به بنده علاقه داره.
  خواب رو صبح ،بعد ساعت ۷ دیدم.
  ۲۵ سالمه و ان‌شاالله شغلم تا چند ماه دیگه جور میشه.
  لطفا بگید تعبیر خوابم رو.یه دنیا ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری نیک است بر شما و اینکه خود خانم در جلسه خواستگاری شرکت کرده اند احتمال بر این میرود که یه شما علاقه دارند و میل در حضور در جمع خانوادگی شما دارد و خیر است انشالله به گفته امام صادق _ع_ زن خواستن در خواب بر چهار وجه است. اول: بزرگی، دوم: زیادتی مال، سوم: سرحالی، چهارم: خرمی و شادی.
   سربلند و پیروز باشید .

   • احسان

    سپاس،ان‌شاءالله ما‌جور باشید
    ممنونم از محبت‌تون

 111. Lili joon

  سلام ببخشید قبلا پسر یکی از اقوام منو خیلی دوست میداشت حتی خواستگاریم اومد اما من روم نمیشد بهش بگم ولی خیلی دوسشداشتم این حس تو دلم پنهون بود تا اینه بعد چنوقت من نامزد ینفر دیگه شدم ولی به پسر فامیلمون گفتم من دوستداشتم و هیچوقت نتونستم بهت بگم و اینا خواسم حسمو بدونی اونم گف تو دیگ عروس شدی.بعد این همه وقت ک گذشته اصن تو فکرشم نبودم دم اذون صبح خواب دیدم یه دسته گل سبز دستمه و با ی جعبه شیرینی تنهایی رفتم تو ی خونه ای تا حالا نمیشناسم و نرفتم همه بودن و ساکت رفته بودن خواستگاری برای پسر فامیلمون گفته بودن ک منم باید باشم مادر پسره هم سید هست.من پسررو دیدم ب نگاه مظلومی بهم داشت خانوادشم ی دسته گل سبز دیگ و ی چادر مشکی قشنگ روش گل سبز زده بودن رو میز گذاشته بودن من باخودم گفتم چادر مشکی ک برا عروس نمیبرن.بعد همینجور ک پیش داماد وایساده بودم با خودم میگفتم ینی محمد اینو پسندیده من بعید میدونم چون فامیلای مادرش بودن و سیده مامانش پیدا کرده بود مامانش اومد گف بیایین امشب صیغه عقد و جاری کنیم من گفتم ن بزارین نامزد باشه همو بشناسن شاید نخواد دخترور‌ من گفتم ایشاالله خوشبخت بشی گف من میدونم تو دوسم داشتی و رفت کنار عروس نشست ک دیدم بقیه اقوام دارن میان گفتم من دیگ برم خونمون زنعموی دوماد ک خواهرمه دست منو گرفت گف نه تو باید باشی کارشون جوربشه تو باید اینجا باشی و نذاشت برم ک از خواب بیدارشدم تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان از حس درونی شما نسبت به ان شخص است و دسته گل سبز نشان بر خیر است و از انجا که شما احساسی به ان شخص دارید شاید بارهای بار خواب های که در این مورد هست را ببینید . وه تعبیر خاصی نداشته باشد اما در جمله اخر میتوان این را برداشت کرد که شما باید برای ان اقا دعای خیر و عاقبت بخیری داشته باشید تا خوشبخت و سعادتمند شوند .
   سربلند و پیروز باشید

 112. Bismillah

  با عرض سلام!
  من در خواب دیدم که مادر دختر میاد بهم میگه که همین سال بیایین خواستگاری چون یه شخصی میاد واسه خواستگاری
  واسه من میگه که برو به مامانت بگو….
  ممنون میشم تعبیر اینو بگین!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   موقعیتی در مسیر شما قرار داده خواهد شد که باید حتما از ان استفاده کنید اگر میخواهید فرجی در زندگیتان حاصل شود و این خواب برای اگاهی شخص بیننده اورده شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 113. علیرضا

  سلام وقت بخیر.
  خواب دیدم که قرار است برایم بروند خواستگاری متنها در خواب پدرم یک زمان دیگر را میگوید که دور است و من و مادرم مخالفیم که باید زودتر از آن موقع باشد
  در هر حال پدر در این زمان ناراضی است و مادر و من در آن زمان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواستگاری در خواب به کگفته ی جابر مغربی به این شکل است که اگر بیند دختری دوشیزه را به زنی کرد و دوشیزگی او را بستد، دلیل که اندر آن سال او را زنی یا کنیزکی حاصل شود و از پادشاه خیر و نیکی بیند.
   پدر در خواب ها میتواند نمادی از منطق و مادر نمادی از احساسات باشد و این بدین معناست که ممکن است در اینده ای نزدیک با فردی اشنا شوید که احساسات شما وصال را بخواهد و منطق و عقل رای دیکری دهد و باید به تعادلی برسید که منطق شما هم راضی شود و اگر نشد ان وصال خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 114. سیدعلی

  سلام خواب دیدم رفتیم خواستگاری یه دختر با مادر و پدرو و فامیل ها ولی دختره رو نمیشناسم و اینو میدونم که خودش خیلی راضیه با ازدواج من در ضمن مادرمم فوت شده.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی خیر نیست و باید بسیار آگاه باشید و حتما هم صدق بدهید که انشالله صدقه دفع بلا است.
   زیرا در بالا هم همانظور که خوانده اید دلیل بر ان است که برای شما مشکلی پیش خواهد امد.
   سربلند و پیروز باشید

 115. کامران

  سلام
  من خواب دیدم با دختری که یک بار هم به خاستگاریش رفتم بیرون بودیم
  بعد هر دو خانواده تو یه روستا بودیم
  اونو رسوندم. بعدش احساس کردیم پدرش مارو دیده و رفتیم.
  بعدش پدرشو در خونه دیدم که داشت یه گوسفند رو در خونه داشت تکه تکه میکرد منم از ماشینم پیاده شدم و همونجا از تو ماشین یه گوسفند که ذبح شده بود دراوردم و شروع کردم تکه کردن
  بعدش باهم حرف زدیم و آشنایی دادیم. وقتی خواستم برم پدرش یه شماره بهم داد
  گفت از این به بعد خواستین بیاین یه کاری داشتی به این شماره زنگ بزن.
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است.تعبیر دیدن وصال در خواب به معنای خود است و ممکن است همان وصال باشد اما نه دقیقا به همان شخصی که در خواب دیده اید و مکن است شخصی در وجنات ایشان باشد و اینکه در خواب دیده اید گوسفند قربانی کرده اید هم بسیار خیر و نیکو است چرا که در تعابیر امده است که قربانی کردن در خواب نجات و رستگاري است و ديدن قرباني کردن ديگران نشان انتفاع و سود بردن است به خصوص اگر از گوشت قرباني به بيننده خواب سهم بدهند.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب قربانی کردن آلامتو

   • کامران

    ممنون

 116. فرناز

  سلام وقت بخیر،من خواب دیدم یه پسری که فقط من میشناسمش به پدرم تماس گرفته و من و از پدرم خواستگاری کرده.پدرم موافق دیدار من با اون اقا بود ولی خودم زنگ زدم گفتم چرا این کار رو کردی.و اون اقا تو خواب میخندید.چه تعبیری داره این خواب

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب اشاره ای به جنگ درون شما دارد که از احساس خود هم با خبر نیستید و این اشاره ای به ناخوداگاه شماست که احتمالا در جنگ بین بیان کردن دوست داشتن ان فرد و یا بیان نکردن ان هنوز مردد مانده است و به همین دلیل این خواب را دیده اید و اشاره ای به اینده ندارد و فقط اشاره ای به درون شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 117. حسین مرادی

  سلام،من در خواب دیدم به خواستگاری دختری که دوستش دارم میروم و پدر و مادرم به داخل خانه رفتن و من اول ماشین را کمی جلوتر پارک کردم و خواستم برم داخل که از خواب بیدار شدم،ممنون میشم تعبیرش زو بهم بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواستگاری برای مرد مجرد خیر است و به معنای صلاح و سلامتی شخص است .متیواند به این شکل هم محقق شود که شما دراینده ای نه چندان دور این فعل را که همان خواستگاری از ان شخص مشخص است انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 118. shamim

  سلام دوس پسرم خواب دیده ک اومده خواستگاریم و تنها بوده و اینکه مادربزرگمم ک فوت کرده اونم توی خوابش بوده و گفته اگ کار درستی داره قبولش کنید پسر خوبیه ولی خودش مدام استرش شدید داشته و از خجالت عرق میکرده مدام وقتی که مامانمو دیوه و اینکه میگه کلا ی جوری ولی حال و هوای خاستکاری داشته تعبیر چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در درجه ی اول این خواب ممکن است به دلیل فکر زیاد ایشان بهاین موضوع باشد اما در درجه ی دوم نیز تعبیر صدقی این خواب میتواند به این شکل باشد که ایشان یا به شما و یا شخصی که که مثال شماست در اینده ی نزدیک دست خواهد یافت و مادربزرگ شما هم میتواند الگویی از شخصی صالح برای تایید این امر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 119. سینا

  سلام من خواب دیدم رفته خواستگاری دوست دختر سابقم همه چی هم خیلی خوب و عالی برگزار شد میخواستم ببینم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن خواستگاری حالات متفاوتی دارد اما در این حالت که شما دیده اید میتوان به این شکل تعبیر کرد که احتمالا به شما یا زنی با شمایل ایشان خواهد رسید و یا به خیر و برکتی دست می یابید.
   سربلند و پیروز باشید

 120. Yalda ghanavati

  سلام وخسته نباشید
  برادر دوست پسرم خواب دیده که دوست پسرم عروسیشه
  خانوادش بهش گفتن این بده ک مرد خواب ببینه من‌گفتم بهشون ک خواب زن چپ ن مرد.
  و اینکه من ی سرکتاب برداشتم ک تا عید بااین اقا نامزد میشم.
  حالا میخاستم ازتون بپرسم میشه لطفا بگید تعیبر خوابش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن عروسی برای مرد در هر شرایطی نمیتواند شر باشد مگر انکه در خواب قهقهه و شادمانی بکند و به معنای دچار شدن به مشکلی بزرگ خواهد بود و اگر در این خواب این شرایط برای ایشان نبوده است ان شالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 121. حمیدرضا

  سلام من ۱۵ سالمه و دختر داییم ۱۶ سالش اون نامزد کرده ولی خواب دیدم که همه می گن شوهره ولش کرده و ما باید بریم خواستگاری و اون هم راضی بود تعبیرش چی می تونه باشه لطفا جواب بدید

  • یاسین صداقت

   باسلام
   تعبیر خواب خواستگاری معمولا اشاره به طرف مقابل در خواب دارد و در این خواب مخاطب اصلی ان خانم است که داریم که اگر شما درخواب به خواستگاری زنی که شوهر دارد بروید دلیل بر نقصان مالی از ایشان کند.
   سربلند و پیروز باشید

 122. حدیث

  باسلام وخسته نباشید.خواب دیدم یکی ازفامیلامون برای پسرش اومدن خواستگاری ومادرپسره میگفت الانه 22سالتون شده بایدازدواج کنین بعدش صورتشو(مادرپسره)رورنگی رنگی دیدم وبعدش خودموبالباس عروس وسرسفره عقددیدم وب دامادنگاه کردم دیدم اون پسره نیس وغریبس وریش مشکی وقشنگی داره وب من لبخندمیزنه تعبیرش چیه؟ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نمیتواند تعبیری بسیار نیک داشته باشد زیرا انگونه که شما گفته اید دیدن خواستگاری در خواب خیلی خوب نیست و معمولا دیدن وصال است که خوش یمن است.اما در اینجا نه به معنای اینده ای قطعی بلکه به معنای آگاهی از اینده ای محتمل است که احتمالا در اینده ای نه چندان دور کسی خواهان شما خواهد شد که آنچه که به شما مینمایانند نیست و این به معنای اخطاری برای اگاهی بیشتر شماست که انشالله بهترین انتخاب را انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 123. میلاد

  باعرض سلام و خسته نباشید من خواب دیدم که پدرو دختر ان خانواده ای که مورد علاقه من هستند به خانه ما امده بودن تعبیر ان چیست ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است از جهاتی از جهت فکری بی تعبیر باشد و در اثر فکر کردن زیاد به این موضوع پیش آمده باشد و اما اگر بخواهیم آن را تعبیر کنیم،تعبیر خواب خواستگاری به معنای خیر و نیکی است در این حالتی که شما دیده اید و احتمالا به ایشان خواهید رسید و در خواب پدر به معنای اجازه است و این ممکن است به این تعبیر باشد که شما اجازه را برای کسب ایشان دریافت خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 124. Niloufar

  سلام خواب دیدم کسی که منو دوست داشت به خواستگاری من اومده با خانواده ولی مادر و خواهر ایشون تو آشپزخونه ما داشتن ظرف میشستن میخواستم بدونم تعبیر این خواب چیه ممنون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن معشوق در خواب به نشانه ی رسیدن و وصال به معشوق است ،ولی خواستگاری میتواند تعابیر دیگری هم داشته باشد.اما اینکه بستگان ایشان در خواب شما در خانیتان بوده اند و ظرف شسته اند شاید به این معنا باشد که در دنیای واقعی و حقیقی شما خانواده ی ایشان قصد بر این داند که اشتباهات گذشته ی ایشان را جبران کنند تا ایشان به خاطر خطاهای گذشته سرزنش نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 125. فربد

  با عرض سلام وخسته نباشید
  من خواب دیدم که تنهایی به خواستگاری رفتم وهمه منتظر پدر و مادرم هستن و اونا نمیدونن که قرار نیست بیان
  تو همون حال من دختررو میبینم و از شدت استرسو پشیمونی فرار میکنم
  تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بسیار واضحی است.
   دیدن خواستگاری در خواب به این معناست که شما در آن جهت رزق دریافت خواهی کرد اما اینکه پدر و مادرتان که همان ارکان زندگی هر فردی است، در این خواب مخالف شما بوده اند نشانه از ان دارد که شما راه غلطی را پیش گرفته اید اما در نهایت و با تامل بیشتر خود در خواهید یافت که این امر به سود شما نیست
   سربلند و پیروز باشید

 126. مهدی

  سلام من خواب دیدم رفته ام خواستگاری اما خودم اندکی ناراضی بودم و بعدش از خواب بیدار شدم و نفهمیدم چه شد

 127. یاسین سعادت

  سلام من خواب دیدم که پشت موترسایکل استم وخودم راننه نبودم وازبین سرهای بریده ردمیشدم تعبیرش چه است ؟//

 128. Benyamin

  سلام من متاهل هستم خواب دیدم با خانواده پدر مادر پدربزرگ همگی حتی همسر اولم رفتیم خواستگاری یک دختری که همه خوشحال حتی همسر اولم حرف میزدیم راجب خواستگاری و زندگی خودمم خیلی خوشحال بودم تعبیرش چیست؟

  • آرتین

   لطفا من هم خواب مشابهی دیدم پاسخ رابگذارید مرسی

   • یاسین صداقت

    سلام من متاهل هستم خواب دیدم با خانواده پدر مادر پدربزرگ همگی حتی همسر اولم رفتیم خواستگاری یک دختری که همه خوشحال حتی همسر اولم حرف میزدیم راجب خواستگاری و زندگی خودمم خیلی خوشحال بودم تعبیرش چیست؟
    پاسخ :
    با سلام
    این خواب بدین شکل تعبیر خواهد داشت که شما در اینده ی نه چندان دور با شخصی آشنا خواهید شدد که در صدد انتخاب بر خواهید امد و اگر منطق شما رای مثبت دهد بسیار انتخاب صحیحی خواهد بود به طوری که در خواب به این شکل به آن اشاره شده است که حتی همسر سابقتان هم راضی بوده است.
    سربلند و پیروز باشید

 129. mobi532

  سلام من یک نو جوان۱۳ساله هستم که شب خواب دیدم که درخانه خاله ام نشسته ایم و حرف از دختر خاله ام که۱۸ساله است شد مادرم اورا خواستگاری کرد و پدرش گفت وقتی درسش تمام شد باهم باشند و ازدواج کنند ومن هم ۲ساله عاشق دختر خاله ام هستم و روم نمیشه بگم تعبیر کنید تروخداااا دارم دیوونه میشم

 130. میثم

  سلام خسته نباشید…
  بنده خواب دیدم ک بابام ب مادرمو داداشم گفت ک بریم خواستگاری فلانی بعد ک اماده شدیم خونه مهمون اومدن و نشد ک بریم
  تعبیر این خواب چیه

 131. علیرضا

  من خواب دیدم رفتم خاستگاری دختر عمویم و بعد از چند ساعت حرف زدن اونا جواب رد دادن بهم. حالا تعبیرش چیه؟

 132. احسان

  سلام من چند وقتیه ک دختریو میخام ولی پدرمادرش نمیدن دیشب مادرم خواب دیده ک پدرم شیرینی های زیبا و خیلی قشنگ گرفته داریم میریم خواستگاری .ممنون میشم بگین تعبیرشو.خیلی برام مهمه خیلی چون من فقط اونو میخام

 133. Mohammad

  سلام
  خواب دیدم ک دختری از فامیل ازم درخواست ازدواج میکنه و منم رد میکنم
  اگه امکانش هست تعبیرشو برام ایمیل کنید
  ممنون

 134. sugool

  سلام من خواب دیدیم پسر مامایم خواستگاری من امده لطفا جواب بدبد

 135. S.Hkh

  من متاهلم چند شبه که خواب‌میبینم همسرم با‌خانوادش میان خواستگاریم

 136. امیر

  سلام من یک نو جوان هستم من اصلاً فکر زن گرفتن هم نمیکنم دیشب یهو خواب دیدم رفتم خواستگاری ولی تا اون جایی که یادم میاد از وسط خواستگاری فرار کردم تعبیرش چیه؟ دوستان خواهشن نخندید

 137. صابر

  این خواب رو بعداز ظهر روز عاشورا دیدم…دختری که در واقعیت نه سال به خواستگاریش میروم وجواب منفی میشنیدم اینبار در خواب دیدم که به خواستگاریش رفته ام واین بار جواب دختر خانم مثبت بود….لطفا اگه میشه تعبیر این خواب رو بگین

 138. پرستو

  با عرض سلام و احترام. دیشب خواب دیدم که پسر عمویم ک 4سال است فوت کرده ب خواستگاری من آمده. بسیار دوستش داشتم و جوابم مثبت بود ولی پوست دستش چروک و زبر بود بهش گفتم چرا اینطوری شده گفت زیاد کار کردم. درخواب میدانستم ک مرده ولی از شدت خوشحالی و اینکه زنده بود و قرار ازدواج داشتیم چیزی نمیگفتم. لطفا اگر تعبیری دارد زودتر جواب بدهید

 139. ارسلان

  خواب دیدم رفتم خواستگاری یه دختر خیلی زیبا. خودش و ۲تا خواهرش و مادرش تو خونه بودن منم با خانوادم بودم ولی هیچکدومشون روسری نداشتن فقط موهاشون بیرون بود و اونا خانواده خیلی فقیری بودن اما خیلی خون گرم خونشون فقط اتاقاش دیوار داشت باقی جاها مثل حمام و دسشویی دیوار نداشت مدام هم مادرش از من عذر خواهی میکرد بابت این وضع ک توخونشون. و یاد آور بشم تو خواب از قبل باهاش آشنایی داشتم و میشناختمش ولی توی بیداری به هیچ عنوان تابحال همچنین کسی ندیدم.
  ممنون میشم اگه تعبیری برا این خواب هست بگید

  • لی لی

   حس می کنم تعبیرش اینه که اگر به یه نفر فقیر که احتمالا می شناسیدش کمک کنید خیر خیلی بزرگی بهتون می رسه.شاید تو آشناهاتون یه نفر وضع زندگیش خیلی بده باید کمکش کنید

 140. صفا رحمانی

  درخواب دیدم برای پسرم رفتم خواستگاری دختر رئیس جمهور تعبیرش چیست؟

 141. معصومه

  خواهرمن خواب دیده که پسری که موهای خیلی زیبایی داشت موهاش مشکی و براق و خیلی پرپشت و زیبا بود به طوری که خواهرم می گه اونقدر موهاش زیبا بود که چهرش یادم نمیاد همراه مادرش اومده بودن خواستگاری من گل و شیرینی هم اورده بودن اومدن خونه میگه رفتین تو اتاق باهم حرف زدین بعد از این که حرفاتون تموم شد من ازت نظر خواهی کردم انگاری خوشت نیومده بود بهت گفتم بیابرو شوهر کن دیگه از دستت خلاص شیم من به خواهرم گفتم دیدی مادرش چطوری نگام می کرد

 142. بنیتا

  خواب دیدم پسری با خانوادش به خواستگاریم اومدن

 143. فریبا

  من خواب دیدم رفتم خاستگاری برای پسرم درحالیکه من پسرندارم واون خانواده بسیارضعیف بود

 144. مهدی

  سلام خواب دیدم که پدر و مادرم رفتن خاستگاری

 145. Saeid

  سلام.خواب دیدم‌پسر خالم که چند سال است فوت شده دوباره زنده شده و عروسی گرفته.

 146. جعفر

  سلام
  من خواب دبدم که به اتفاق خانواده به خواستگاری دخترب رفتم که نمی شناختم اما منزلشان قبلا اشنابود ومربوط به پدر بزرگم بود

 147. Mina

  سلام من خواب دیدم خاستگار قبلیم اومده خونمون و دوباره و شخصأ ازپدرم واسه من خاستگاری کرد تعبیرش چیه؟

 148. سبحان کرمی

  سلام.من خواب دیدم ک ب خواستگاری رفتم ولی تعبیرش بین تعابیر نبود.لطف کنید جوابشو بهم بگید ممنون.

  • رضا

   منم همینو دیدم
   ولی نیست

 149. _Reza

  اقا سلام خسته نباشی ایناکه تا الان خواب دیدن دمشون گرم والا من تو خواب بجای اینکه خودم برم خواستگاری مادرم خودش بی خبر دختر همسایه رو خواستگاری کرده حتی ندیدمشم تعبیر این چیه فکر میکنین ؟

  • حسین

   من خواب دیدم که رفتم به خواستگاری دختر مجرد و جوان تعبیرش چیست
   من در بیداری این دختر رو دوست دارم

 150. محمد

  سلام امروز خواب دیدم که خانوادگی رفتیم خاستگاری یه دختر که اشناست و تو اون خواب جواب یه جورایی هم بله بود و هم نه حالا من موندم لطفا راهنمایی کنین و در مورد هر روز ماه قمری هم تحقیق کردم که امروز که 22 اردیبهشته به عربی میشه 25شعبان که تعبیر هر خواب برعکس در میاد

 151. آسیه

  تعبیر خواب یک خواهر درمورد برادرش که زن میخواد چیه؟

 152. Shaghayegh

  سلام مندخواب دیدم یک نفر که میشناسم به خواستگاریم اومده لطفا بگید تعبیرش چیه

  • حمید

   خوبه

  • somayeh

   سلام منم این خواب دیدم ولی تا الان نفهمیدم تعبیرش چیه

 153. سارا

  دیشب خواب دیدم برای بهترین دوستم خاستگار امده اما خاستگاری از جانب پسر هست نه دختر این تعبیرش چیست|؟خواب بدی بود

 154. آمنه

  سلام. اگر خواب ببینی زنی برای برادرش ازت خواستگاری کرد تعبیرش چیه؟

 155. پیروز احمدی

  با سلام
  من خواب دیدم برادر بزرگترم که متأهل و همسرش تازه هم باردار شده
  رفته خواستگاری دختر عمه خودمون
  جالب که خودش تو خواب بهمون گفت: حالا خانومم رو چیکارش کنم با اون بچه تو شکمش
  راستش خیلی ترسیدم (نمیدونم تعبیرش چیه)
  لطفا برام تعبیرش کنید
  ممنون میشم

 156. گلی

  خواهرم مجرده، خواب دیده که برای منکه متاهلم و دودتا بچه دارم خواستگار اومده منم قبول کردم، میشه بفرمایید تعبیرش چیه؟

 157. سلمان

  من 7-8سال یه دختریو میخواستم که بهش نرسیدم، الان ازدواج کردم با کسی دیگه یه بچه دارم، اما هنوز فکرم پیش اون هست و خیلی وقتا خوابشو میبینم و خیلی وقتا حتی خودشو تو محل زندگیمون میبینم و هنوز عطش عشقشو دارم. دیشب خواب دیدم رفتم خواستگاریش و اونم راضیه. تعبیرش چیه؟

 158. صادق

  من در خواب دیدم با عشق خودم ازدواج میکنم تعبیرش چیه

 159. حلما

  سلام. پدرم چند سالیه که فوت کردن خواب دیدم که پدرم بهم گفت پسر فلان شخص (که نمیشناختم) به خواستگاریت میاد ولی نگفت خوبه یا نه گفت باهاش حرف بزن و حس کردم که ناراحته که هنوز مجردم. لطفا بگید تعبیرش چیه

 160. alirea

  سلام.متاهلم.خواب دیدم قصد ازدواج با یکی از دختر عموهایم را دارم و مردد بودم

 161. على

  خانمى كه تا بحال زيارت امام رضا نرفتن
  خواب ميبينن كه توى حرم امام رضا دارن زيارت ميكنن و أشك شوق ميريزن
  تعبيرش چيست

 162. على

  با سلام
  خواب ديدم رفتم خواستگارى دخترى مؤمن و مجرد
  تو مراسم خواستگارى با مادرم دعوام شد

  • لی لی

   دعوا تعبیرش محبت کردن یا محبت دیدنه و کلا دوستی میاره خیلی خوبه اگه با آدم آشنا باشه.
   عروسی یه دختر مومن هم خیلی خوبه
   فقط داره می گه باید سعی کنید ایمانتون رو بیشتر کنید و کار نیک کنید تا خدا از جانب خودش براتون تو دل ها محبت قرار بده

 163. شادی

  در خواب دیدم برام خواستگار امده اما خیلی زشت و مسن بود به خاطر همین ردش کردم تعبیرش چیست

 164. msn

  با سلام اگر ببینیم دختری را درخواب دوستش داریم و عاشقه او شدیم و برای خواستگاری از ان از مادرش اجازه بگیریم چیست؟

 165. پارمین

  من شوهر دارم توعقدیم البته ولی کارمون گره خورده و به دادگاه کشیده شده درشرف طلاق هستیم خواب دیدم یک خواستگار دارم خیلی پسر فرهنگی و زحمت کشی هست استاد دانشگاه از خانواده نجیب و متدین.پسره عجله اصرار داشت که حتما وقتشه ازدواج کنه مادرش و خواهراش اومده بودن دیدن من چادر سفید باگلهای ریز آبی برسر داشتم رفتم پیشواز مادر خواستگارم که تو ماشین نشسته بود دستهاشو بوسیدم و روبوسی و پیشانیشو بوسیدم.بهشون خوش آمدگویی کردم گفت دختر خوب و خوشگلی هستیدو..پسره هم داشت خودشو برای مراسم خواستگاری آماده میکرد باخودم گفتم اینا میخوان بزودی برام نشون بیارن پس توحید (شوهرم )چی اگه بفهمه من بااین ازدواج کردچی میشه و…میشه لطفا برام تعبیرش کنید?ممنون میشم

 166. فاطمه

  باسلام برای شوهرم خواب دیدند که میخواد بره خواستگاری هیچ کسی هم راضی نبوده همراش بره خودش هم خیلی راضی نبوده ولی گفته مجبورم برم
  درضمن دختری که میخواسته بره براش خواستگاری میشناخته و زن درست کاری نیست

 167. چاووشی

  خواب دیدم دندونم افتاده ..

 168. شراره

  سلام
  مامانم خواب ديده توي خونمون مراسم قران هست بعدش يه پسري اومده به من گل و شيريني داده تعبيرش چيه؟

  • چاووشی

   انشاءالله که خیره. . عمرت درازه و بزودی صاحب مال میشی

 169. زینب

  من فردی را دوست داشتم و قرار بود ازدواج کنیم اما قسمت نشد و او با فرد دیگری ازدواج کرد ، خواب دیدم در مراسم خواستگاری یا بله برون او هستم و گریه میکنم اما آنها مرا نمیبینند به غیر از عروس
  و بعد وارد مجلس بله برون دیگری شدم که یکی از دوستانم بود

 170. زینب

  من فردی را دوست داشتم و قرار بود ازدواج کنیم اما قسمت نشد و او با فرد دیگری ازدواج کرد ، خواب دیدم در مراسم خواستگاری یا بله برون او هستم و گریه میکنم اما آنها مرا نمیبینند به غیر از عروس

  • سعید

   من بی پول بودم و می خواستم به خواستگاری دختری برم حتی پول هم نداشتم لباس بخرم

   • محمد

    سلام خواب دیدم دختر جوان و زیبایی رو دیدم و صد دل عاشقش شدم بعد رفتیم خواستگاری اون ولی من به خواستگاری نتونستم برم یه تیشرت کهنه تنم بود رفتم اونو عوض کنم وقتی برگشتم خواستگاری تموم شد ومن خیلی ناراحت و گریان…
    تعبیرش چیه میشه بگید ممنون!!

نظر خود را بیان کنید