تعبیر خواب صندوق

دیدن صندوق در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن صندوق در خواب چیست؟

دیدن صندوقچه و صندوق قدیمی در خواب چه تعبیری دارد

صندوق و صندوقچه در خواب همسر است یا دوست رازدار و یک رنگ.

ابن سیرین می گوید که صندوق در خواب یا جاه است یا زن و هم او از امام صادق علیه السلام نقل می کند که صندوق در خواب یا جاه است یا بلندی و رفعت یا زن، اما صندوق دوست خوب و شفیق و رازدار است یا زن که انسان فقط به این دو نفر می تواند راز خویش را باز بگوید و به ایشان می تواند اعتماد داشته باشد.

در شرایطی اتفاق می افتد که مردان به همسر خود اعتماد می کنند و راز خویش را می گویند ولی به پدر و مادر خود این اعتماد را نشان نمی دهند.

اگر در خواب ببینید صندوقی آهنین دارید یا زنی سالم دارید یا دوستی قابل اعتماد.

اگر در خواب ببینید که در صندوقی را گشودید و از درون آن چیزی بدیع بیرون آوردید که گمان نداشتید در صندوق باشد و بالجمله از دیدن آن نیز خوشحال شدید صاحب فرزند می شوید.

اگر در خواب ببینید صندوق نسوز بزرگی دارید دوستی صاحب مقام و شخصیت و رازدار می یابید که می توانید به او مطمئن باشید.

اگر دیدید صندوق چوبی و شکسته دارید به همسرتان نمی توانید اطمینان داشته باشید یا او بیمار و رنجور می شود.

همین حالت است اگر ببینید صندوقی داشتید که شکسته یا سوخته یا سوراخ شده است.

اگر در خواب ببینید که صندوقی داشته اید و آن را دزد برده یا گم کرده اید همسرتان را از دست می دهید.


خواب های مرتبط با صندوق


☺ تعبیر خواب «صندوق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «صندوق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


19 دیدگاه

 1. علیرضا

  سلام خواب صندوق قدیمی قفل شده را دیده بودم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب صندوق قفل شده می تواند بسیار به خیر باشد و نشان از ان باشد که شما دوستی و کسی دارید ک بسیار برای شما قابل اطمینان است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. عاطفه پویافر

  سلام من دیشب خواب دیدم یک صندوق قدیمی چوبی خیلی بزرگ روی آن نقش نگار قرمز دارد داخل یک مغازه ای گذاتشه اند و من از در مغازه که رد میشدم دیدم و از آن خیلی خوشم آمد چند دقیقه فقط نگاهش میکردم و دوست داشتم که بخرم اما نخریدم لطفا تعویل این خواب من رو بگید از دیشب همش تو فکرشم ممنون میشم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که بر اساس تعبیر خواب صندوق می تواند نشانی از ان باشد که شما در اینده کسی را پیدا خواهید کرد که برای شما رازنگه دار خواهد بودو از این رو می تواند بسیار خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. طاهره

  خواب دیدم فیل خاکستری بزرگی، خشمگین به دنبال من هست. من با ترس از او فرار می کنم اما با زیرکی به دنبالم درهر گوشه کنار پیدایش می شود در گودالی بزرگ که شبیه خانه کاه گلی قدیمی ولی متروک و گودال مانند پنهان شدم .اما دوباره پیدایش شد با حالتی زیرک و خشمگین سعی داشت گودال را با وسایل مانند سه عدد صندوق های بزرگ و چیزهای بزرگ دیگر پر کند. من خود را با تلاش و جستجو از راهی به جایی دیگر رساندم ولی ترس از این داشتم که دوباره پیدایش شود به ناچار به جایی در نزدیکی گودال ولی نزدیک تر به شهری که گویا می شناختم ساکن شدم همچنان ترس داشتم به سراغم بیایدولی آنجا هم متروک بود اصلا ماند افراد بی خانمان باید باترس فیل زندگی می کردم شبیه خانه نبود جای شبیه زیر پل شهری. تعبیرش چه چیزی می تونه باشه لطفا بگید .

 4. پریسا

  سلام دیشب خواب دیدم یکی از آشنایان به من یه صندوقچه کوچک وخوشگل به من داد گفت اینو مادرم به شماهدیه داده بازش میکنم یه چیزهایی توش بود ولی یادم نمیادمادرش هم درقید حیات هست بعد اون شخص میگه قفلش خیلی قدیمی و با ارزش هست میشه تعبیرش کنید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب هدیه گرفتن صندوق ممکن است این خواب به این تعبیر باشد که برای شما فردی نیکو در اینده در مسیر زندگیتان باشد و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. ابراهیم

  خواب دیدم با گروهی غریبه داخل خانه ما چاه حفر بوده فقط کاشی روش برداشتیم و صندوق درآورد به دست من دادش و من تمیزش کردم صندوق خیلی نو بود…اونایی که باهم دراوردیمش رئیسشون گفت ایی صندوق متعلق به مسجد جمکرانه.
  تعبیر کنید لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب داشتن صندوق نو می تواند به این معنا باشد که اگر همسر دارید که برای ایشان بسیار خوب است و اگر هم ندارید به زنی رسید که عفیفه و خیر است و از این رو می تواند برای شما خوابی بسیار خیر باشد.
   سربلندو پیروز باشید.

 6. فائزه

  با سلام
  خواب دیدم خانمی که از آشنایان هستند یه صندوق چوبی قدیمی از پدر بنده خریداری کرده اند؟تعبیر این خواب چیست؟
  با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب صندوق چوبی آمده است که نشانه ای از اعتماد است و از این رو این خواب برای ایشان می تواند به این معنا باشد که از پدر شما اعتمادی و کمکی به ایشان رسد که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. هادی

  من در خواب دیدم که زمین را میکنم داخل زمین صندوقی پیدا کردم که داخل آن پر از استخوان بود تعبیر این خواب چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند اشاره ای به همسر و یا شخصی باشد که در زندگی شما است باشد و به معنای خیر برای ایشان است و از بابت آن نگران نباشید و بدانید که نشان از خوب بودن است.
   سربلندو پیروز باشید.

 8. ناشناس

  خواب دیدن از یه صندوق قدیمی ۲ پرده در آوردن دادن ب عمم عمم هم ی پرده داده مامانم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که از موضوعی قدیمی ممکن است چیزی آشکار شود که برای آن دو بسیار خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. Niloo

  سلام خواب بابابزرگمو دیدم که فوت شده رفته بودیم خونه همسایه ای که تازه فوت شده و آقای حسینی خدا بیامرز بعد من گفتم بلاخره بعد ۱۵ سال اومدم کلی خوش آمد گفتن با بابا حاجی بودیم و بابا و خواهرم هم بود فک کنم عموم هم بود یهو صحبت از شغلای باباهاشون شد بابا حاجی گف بابای من ربان بود منم گفتم یعنی چی گفت یعنی چوپانی میکرد

  گفتم بابا بابای بابا حاجی رو دیدی گف اره گفتم چه شکلی بوده گف شکل خود بابا حاجی بوده مو نمیزده
  بعد من باز از بابا حاجی در مورد بابای بابا پرسیدم گف دور از جون شکل بابات بوده مو نمیزده

  خلاصه اونا برامون غذا خوردن و میوه و چایی خونشم هم وسیله هاش قدیمی بود خواهرم من گفت چند سال پیش که باهم اومدیم تو اون صندوقچه خوراکی بوده اونی که اونجاست خدا کنه الانم باشه کاش میشد بریم درشو باز کنیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما می تواند به این معنا باشد که اولین وجه آن طول عمر برای ایشان است و در درجه ی دوم در تعبیر صندوق آمده است که به معنای زنی است که در زندگی شماست و ممکن است به ایشان کاری بسپارید که قطعا از پس آن بر خواهد آمد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. رضا

  با سلام
  پدر دوست من از دنیا رفته است.دیشب ایشان را خواب دیدم که با خود یک صندوقچه چوبی نسبتا بزرگ برایم آوردند.ابتدا ترسیدم.بعد گفتند نترس و این صندوقچه را برای پسرم ببر.درب صندوقچه را باز کردم چند تخم مرغ ولایتی در آن بود و مقداری گوشت و استخوان.گفتند لازم نیست آن را برداری.این صندوق به دنبال تو راه خواهد افتاد. من رفتم درب منزل دوستم و صندوقچه هم به دنبال من آمد. دوستم تا صندوق را دید اوهم اول ترسید و هر چه اصرار کردم درب صندوق را باز نمی کرد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب می‌تواند هم برای شما باشد و دوم دوستتان و صندوق همسر است يا دوست رازدار و يک رنگ. ابن سيرين مي گويد که صندوق در خواب يا جاه است يا زن و هم او از امام صادق عليه السلام نقل مي کند که صندوق در خواب يا جاه است يا بلندي و رفعت يا زن… اما صندوق دوست خوب و شفيق و رازدار است يا زن که انسان فقط به اين دو نفر مي تواند راز خويش را باز بگويد و به ايشان مي تواند اعتماد داشته باشد. در شرايطي اتفاق مي افتد که مردان به همسر خود اعتماد مي کنند و راز خويش را مي گويند ولي به پدر و مادر خود اين اعتماد را نشان نمي دهند. اگر در خواب ببينيد صندوقي آهنين داريد يا زني سالم داريد يا دوستي قابل اعتماد.و اینکه بر شما خیری خواهد رسید که از مال حلال است و دوستتان از این مال حلال و خیر اجتناب می ورزد.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید