تعبیر خواب صندوق

دیدن صندوق در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن صندوق در خواب چیست؟

دیدن صندوقچه و صندوق قدیمی در خواب چه تعبیری دارد

صندوق و صندوقچه در خواب همسر است یا دوست رازدار و یک رنگ.

ابن سیرین می گوید که صندوق در خواب یا جاه است یا زن و هم او از امام صادق علیه السلام نقل می کند که صندوق در خواب یا جاه است یا بلندی و رفعت یا زن، اما صندوق دوست خوب و شفیق و رازدار است یا زن که انسان فقط به این دو نفر می تواند راز خویش را باز بگوید و به ایشان می تواند اعتماد داشته باشد.

در شرایطی اتفاق می افتد که مردان به همسر خود اعتماد می کنند و راز خویش را می گویند ولی به پدر و مادر خود این اعتماد را نشان نمی دهند.

اگر در خواب ببینید صندوقی آهنین دارید یا زنی سالم دارید یا دوستی قابل اعتماد.

اگر در خواب ببینید که در صندوقی را گشودید و از درون آن چیزی بدیع بیرون آوردید که گمان نداشتید در صندوق باشد و بالجمله از دیدن آن نیز خوشحال شدید صاحب فرزند می شوید.

اگر در خواب ببینید صندوق نسوز بزرگی دارید دوستی صاحب مقام و شخصیت و رازدار می یابید که می توانید به او مطمئن باشید.

اگر دیدید صندوق چوبی و شکسته دارید به همسرتان نمی توانید اطمینان داشته باشید یا او بیمار و رنجور می شود.

همین حالت است اگر ببینید صندوقی داشتید که شکسته یا سوخته یا سوراخ شده است.

اگر در خواب ببینید که صندوقی داشته اید و آن را دزد برده یا گم کرده اید همسرتان را از دست می دهید.


خواب های مرتبط با صندوق


تعبیر خواب «صندوق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «صندوق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. رضا در 1399/03/15در1:11 ب.ظ

  با سلام
  پدر دوست من از دنیا رفته است.دیشب ایشان را خواب دیدم که با خود یک صندوقچه چوبی نسبتا بزرگ برایم آوردند.ابتدا ترسیدم.بعد گفتند نترس و این صندوقچه را برای پسرم ببر.درب صندوقچه را باز کردم چند تخم مرغ ولایتی در آن بود و مقداری گوشت و استخوان.گفتند لازم نیست آن را برداری.این صندوق به دنبال تو راه خواهد افتاد. من رفتم درب منزل دوستم و صندوقچه هم به دنبال من آمد. دوستم تا صندوق را دید اوهم اول ترسید و هر چه اصرار کردم درب صندوق را باز نمی کرد.

  • یاسین صداقت در 1399/03/19در0:02 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب می‌تواند هم برای شما باشد و دوم دوستتان و صندوق همسر است يا دوست رازدار و يک رنگ. ابن سيرين مي گويد که صندوق در خواب يا جاه است يا زن و هم او از امام صادق عليه السلام نقل مي کند که صندوق در خواب يا جاه است يا بلندي و رفعت يا زن… اما صندوق دوست خوب و شفيق و رازدار است يا زن که انسان فقط به اين دو نفر مي تواند راز خويش را باز بگويد و به ايشان مي تواند اعتماد داشته باشد. در شرايطي اتفاق مي افتد که مردان به همسر خود اعتماد مي کنند و راز خويش را مي گويند ولي به پدر و مادر خود اين اعتماد را نشان نمي دهند. اگر در خواب ببينيد صندوقي آهنين داريد يا زني سالم داريد يا دوستي قابل اعتماد.و اینکه بر شما خیری خواهد رسید که از مال حلال است و دوستتان از این مال حلال و خیر اجتناب می ورزد.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید