تعبیر خواب جواهرات

دیدن جواهرات در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جواهرات در خواب چیست؟

جواهرات jewelry

همانطور که می‌دانید جواهرات به خاطر قیمت بالا، ارزش زیبایی شناسی آن و حالت خوبی که دارند مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اگر در خواب خود جواهر را مشاهده کردید،  این موضوع نشان دهنده تصویر شخصی از زندگی و نیز  ارزشی است که برای خود قائل هستید. این مورد نشان دهنده سلیقه شما و چیزهایی است که در زندگی با اعتماد به نفس کامل به دست آورده اید.

دیدن طلا و جواهر در خواب دانش شما در مورد مسائل مهم زندگی را آشکار می‌سازد. به احتمال زیاد پیشرفت‌های قابل توجهی در زندگی حرفه‌ای و شغلی  خود خواهید داشت.

اگر انواع و آیتم‌های مختلفی از جواهرات را در رویای خود مشاهده کردید، به احتمال زیاد شاهد پیشرفت‌هایی در زندگی شخصی خود خواهید بود.


جنبه روانشناسی/ احساسی:

یک واقعیت غیر قابل انکار وجود دارد  و آن هم این است که دیدن جواهرات و طلا در خواب نماد و سمبلی از زندگی واقعی است.

اگر در خواب خود جواهر و طلا را مشاهده کرده اید به این معنی است که  روابط خود را ارزشمند می‌دانید و دوست دارید با دیگران ارتباط خوب و سازنده ای داشته باشید. این موضوع همچنین نشان دهنده ارزشی است که شما برای کیفیت و دانشی که در اختیار دارید قائل هستید.

از لحاظ احساسی، جواهر و طلا در خواب نشان دهنده احساس شخصی شما در مورد وضعیت و حالت زندگی است.

اگر در خواب خود جواهرو طلا را دیده اید، نشان دهنده مواردی در زندگی است که شما به آن اهمیت می‌دهید. همچنین این موضوع بدین معناست که شما روح غنی دارید.

اگر در خواب خود جواهر یا طلایی را هدیه می‌گیرید، این بدین معناست که شما  نیاز دارید ارزش نشان داده شده را در زندگی شخصی خود ادغام کنید.

دیدن طلا و جواهرات در خواب بدین معنی است که  فرد مورد نظر دوست دارد خود را به خوبی به جهان عرضه کند. او تلاش می‌کند عشق و محبت را به دیگران هدیه نماید و با آن‌ها مهربان باشد.

بر اساس نظری که برخی از تحلیلگران خواب دارند، افرادی که در خواب خود طلا و جواهرات را می‌بینند خواستار حفاظت از خود در قالب ثروت هستند.


معنای واقعی:

طلا و جواهرات بسیار گران قیمت هستند و نشان دهنده وضعیت شخصی شما می‌باشند. دیدن چنین مواردی در خواب ممکن است نشان دهنده ارزشی باشد که فرد برای خود قائل است.

این رویاها همچنین نشان دهنده این است که فردی دوست دارد خود را در زندگی واقعی به خوبی به تصویر بکشد.

اگر خود را در فروشگاه طلا و جواهرات مشاهده کردید این موضوع نشان دهنده شادی، خوشحالی، لذت و جشن و سرور در زندگی واقعی است.

طلا و جواهرات در خواب نشان دهنده  ارزشی است که برای روابط خود قائل هستید. نوع جواهراتی که در خواب مشاهده می‌کنید ارزشی که برای کیفیت و صفات خود قائل هستید را مشخص می‌کند.

دیدن طلا و جواهرات در خواب همچنین بازتابی از لذت بسیار زیاد در زندگی است.


ابن سیرین می‌گوید: تعبیر خواب زیورآلات، مال و اموال و همچنین زینت زنان و «کنیزان» می‌باشد (به اندازه‌ای که در خواب دیده‌ای).‌‌‌‌‌

کرمانی می‌گوید: تعبیر خواب زیورآلاتی که از جنس طلا می‌باشند، برای زنان ملک و دارائی، ولی تعبیرش برای مردان چیز حرام است.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر مرد هستی و در خواب ببینی زیورآلات زنانه داری، یعنی دچار غم و اندوه می‌شوی.

اگر ببینی زیورآلات آراسته و زیبایی از جواهرات بر تن خودت داری، یـعنی به اندازه آن مال حلال به دست می‌آوری.

اگر ببینی زیورآلات خود را از دست داده‌ای، یـعـنـی دچار غم و اندوه می‌شوی (دفع بلا و گرفتاری).

اگر خواب ببینید زیورآلات خود را به کسی می بخشید ، نشانة آن است که بیش از اندازه ولخرجی می کنید.

گم کردن زیورآلات خود در خواب ، علامت به دست آوردن موقعیتی خوب در زندگی است.

☺ تعبیر خواب «جواهرات» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جواهرات» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

5 دیدگاه

 1. Shohreh

  دیشب خواب دیدمداریم حاضر میشیم بریم مجلسی من یه سرویس بدل رنگ طلا و یکن سیاه شده میندازم گردنم و دستم.خواهر زاده ام ولی دستبندای باریک طلا داره.همچنین معشوقه ام رو دیدم که اومده خواستگاریم ولی دو دله .و تو ماشین نشسته هز دلایلش میگه.که حواسش پرت میشه تصادف ارومی میکنه..من متاهل هستم❤

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانیدکه نگاه شما به ایشان اگر این بوده است که شما از ایشان چیز کمتری به دست دارید نشان از ان داردکه خود را در زندگی واقعی از دیگران کمتر می پندارید و این موضوع برای شما در خواب نشان داده شده است و اگر هم عکس این موضوع بوده است باز هم به معنای ان است که شما اعتماد به نفس زیادی دارید و معمولا اینگونه خواب ها به این موضوعات اشاره دارد و نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 2. Baran

  با سلام
  من دخترم و خواب دیدم خواهر زاده ام خود را خشک از بدلیجات درخشنده زرد رنگ ب رنگ طلا کرده است و من خیلی خوشحال بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب امده است که این خواب به این صورت تعبیر می گردد که ایشان در پیش شما منزلتی بسیار خواهند دریافت کرد که به واسطه ی عملی است که انجام خواهند داد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. sahar

  من خواب دیدم یه بسته توی دستم هست که پر از انگشترهای طلاست با طراح های مختلف.تعبیرش چیه؟

نظر خود را بیان کنید