تعبیر خواب پروانه (شاپرک)

دیدن پروانه (شاپرک) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پروانه (شاپرک) در خواب چیست؟

پروانه butterfly

پروانه یا شاپرک هم انسان سبک مغز و احمق و جلف است و هم هوس است و از نوع هوس های زودگذر بخصوص هوس های جوانانه و کودکانه. پروانه در خواب های ما معرف سبکی و جلفی نیز هست.


چنانچه در خواب خود فقط پروانه ای دیدید که به تماشای آن ایستاده بودید ضمیر نا خود آگاه شما از طلوع یک هوس در زندگیتان خبر می دهد و این که به پیروی از این هوس شان خویش را تخفیف می دهید.


اگر به دنبال پروانه ای می دویدید و می خواستید او را بگیرید خواب شما می گوید که به دنبال هوس می روید که رسیدن یا نرسیدن به آن تغییری در زندگی شما پدید نمی آورد.


ابن سیرین میگوید چنانچه مردی سالمند و متکفل یک خانواده در خواب ببینید که به دنبال پروانه ای می رود یا پروانه ای را گرفته به ضعف و نادانی خود را بروز می دهد که در شان و مرتبه او نیست.


حال اگر در خواب دیدید که پروانه ای را به عمد کشتید خواب شما می گوید که باطنا نمی خواهید هوس باز و متلون شناخته شوید ولی در زندگی شما پیش می آید که باید با هوشیاری و دانائی با آن برخورد کنید.


به طور کلی پروانه در خواب بیشتر هوس است و داشتن آن هوس بازی است و پروانه بزرگ و خوش رنگ که نقوش زیبا روی بال خویش دارد یک زن خوب روی فتان است و نوشته اند که به دنبال چنین پروانه ای دویدن و رفتن استقبال از مهلکه است.


اگر پروانه ای پرواز کنان آمد و بر دست و سر شما نشست جذبه ای و هوسی شما را اغوا می کند و فریب می دهد. گرفتن و حبس کردن پروانه در شیشه یا خشکاندن آن در آلبوم و کتاب تقوی و پاکی و پرهیزکاری است.

☺ تعبیر خواب «پروانه (شاپرک)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پروانه (شاپرک)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


3 دیدگاه

 1. Yalda

  سلام تازگیا نا پدریم به خاطر داشتن سرطان فوت شد من و اون رابطه نزدیکی بهم داشتیم و مثل پدرم بود ک از بچگی پیشش بزرگ شدم چند وقت پیش فوت شد و قبل خواب از خدا خواستم که خوابشو ببینم
  خواب پروانه و شاپرک دیدم خواب دیدم پروانه خیلی خوشکل میاد طرفم و روی سرم میشینه میرم دنبالش و میگیرمش اخرشم میکشمش معنیش چیه ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب دیدن پروانه را به هوس تعبیر کرده اند اما برای شما می تواند نشان از راحتی و حال خوش برای خودتان و ایشان بدانید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. الهام

  سلام و خسته نباشید اگربیننده خواب ببیند مونث باشدو ببیند که پروانه برانگشت سبابه او نشسته و 4 تا نیش به انگشتش زده به طوری که خونی جاری نشود فقط 4 سوراخ کوچک با کمی سوزش
  برروی انگشتش ببیند تعبیر چیست؟

نظر خود را بیان کنید