تعبیر خواب طوطی

دیدن طوطی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن طوطی در خواب چیست؟

طوطی parrots

طوطی در خواب های ما شخصی است وراج، پر حرف، مکرر گو و در عین حال بدیع و ظریف وسرگرم کننده چنین شخصی اگر دارای حسن نیت باشد می تواند انسان را خوش دل و شاد نگه دارد و اگر طینتی ناپاک داشته باشد فتنه انگیز و مزاحم وخطر آفرین می شود.

معبران کهن نوشته اند طوطی غلام و فرزند غلام است و چنانچه ببینید که طوطی ازدست شما گریخت فرزند غلام شما می گریزد یا فرزند خودتان به سفر می رود.


اگر در خواب ببینید که طوطی خوش رنگ و سخن گوئی در قفس دارید یا مصاحبی سرگرم کننده می یابید یا خوتان در شرایطی قرار می گیرید که جرات ابراز عقیده پیدا نمی کنید و مجبور می شوید آن چه رئیس شما یا آمر و فرمانده شما می گوید تایید و تکرار کنید.


اگر چه خلاف میل شما و مخالف عقل سلیم باشد. اگر در خواب ببینید که کسی طوطی برای شما هدیه آورد مهمانی برای شما می رسد که با توصیفی که در آغاز کردم هم می تواند عزیز و گرامی باشد و هم مزاحم و رنج افزا.


اگر خودتان به کسی طوطی بدهید دو حال دارد. اگر آن طوطی را دوست داشته باشید به گیرنده طوطی آزار می رسانید و او را ملول می کنید و می رنجانید ولی اگر آن طوطی را دوست نداشته باشید به او محبت می کنید و خدمتی در حق او انجام می دهید.


گرفتن طوطی به عنوان هدیه نشان دریافت سوغاتی راه دور است. چنانچه ببینید کسی یک طوطی به شما هدیه داد سوغاتی دریافت می کنید که از دیار دور فرستاده شده و برای شما هم تعجب و حیرت می آوردو هم شادی.

روی هم رفته دیدن طوطی در خواب بد نیست و هر چه خوش نقش و نگار تر باشد بهتر است.


☺ تعبیر خواب «طوطی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طوطی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

15 دیدگاه

 1. Mahya

  سلام من واقعا یک پرنده دارم که برای اینکه بهش الرژی داشتم بردنش
  طوطیم کوتوله برزیلی بود نژادش
  خواب دیدم که طوطیم پیشم و یک دفعه تبدیل به یک بچه ۱ ساله میشه
  این تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس اتفاقاتی که برای شما در واقعیت رخ داده است احتمالا دارای تعبیر نیست و از این رو از دیدن آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. الهه

  سلام.من خواب دیدم یه طوطی آبی خریدم وپول ان راپرداخت کردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خریدن طوطی ممکن است به این معنا باشد که شما خود به دست خود با کسی آشنا خواهید شد که فردی وراج و پرحرف است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. ناشناس

  سلام من خواب دیدم ی طوطی کاسکو که تمام تنش پراز کنه و مگس بود به من و همسرم چسبیده بود که کمکش کنیم با خودمون ببریمش تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این تعبیر باشد که شما در اینده باید به کسی که در اطراف شماست و سبب حال خوب شماست کمک کنید و نباید در این کار دریغ کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. Manosh

  سلام من در خواب دیدم که یک طوطی مرده بود ولی بعدا دوباره زنده شد و اولین کاری که کرد آب خورد و بعدا سرحال پرواز کرد و شروع کرد به آواز خواندن میشه بگین تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند نشان دهنده ی ان باشد که کسی که در اطراف شماست به این موضوع دچار خواهد شد اما نه به این صورت و ممکن است دچار مشکلی شود که به کمک شما نیاز پیدا کند.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. داوود

  خواب دیدم طوطی در قفس سرش جایی گیر کرد و کنده شده و طوطی ارام ی گوشه نشست و از گردن کنده شدش خون میومد تعبیرش چیه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب براساس تعابیر خواب ممکن است به این معنا باشد که شما کسی را از دست دهید که مصاحبی خوش مشرب است.
   در رفتار خودتان دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. احمد

  من خواب دیدم دوتا طوطی بزرگ سبز رنگ داشتن جفت گیری میکردن تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب طوطی آمده است که نشان بر شخصی پر حرف و وراج و مکرر گو دارد و این که اگر نقش نگارش خوش رنگ باشد بهتر و خوب تر است و این که از هم صحبتی با آنان لذت خواهید بردو اینکه طوطی نشان بر فرزند و غلام هم دارد که خوب شما فرزند و غلامان بیشتر خبر می‌دهد.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. سپیده

  من خواب دیدم ک طوطی از روی دستم اوفتاد و درجا مرد چه تعبیری میتونه داشته باشه؟

 8. عابد

  لطفآ تعبیرش را برام بفرستید.

 9. عابد

  سلام.ﻣﻦ ﺧﻮﺍﺏ ﺩﯾﺪﻡ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺑﻪ ﯾﻪ ﺯﯾﺎﺭﺗﯽ ﺑﻌﺪ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺗﻮ ﺁﻥ ﻣﺤﻞ ﻣﯿﮕﺸﺘﻢ ﯾﻪ جایی شبیه جایگاه زباله ها یه ﻃﻮﻃﯽ ﺯﺧﻤﯽ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ تو اون زباله ها ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﻣﻦ ﻫﻢ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﻡ ﺗﺎ ﻣﺪﺍﻭﺍ ﮐﻨﻢ.

نظر خود را بیان کنید