مجله آلامتو

تعبیر خواب طوطی

(11 رای, امتیاز میانگین: 2٫45 از 5)

تعبیر دیدن طوطی در خواب چیست؟

طوطی parrots

طوطي در خواب هاي ما شخصي است وراج، پر حرف، مکرر گو و در عين حال بديع و ظريف وسرگرم کننده چنين شخصي اگر داراي حسن نيت باشد مي تواند انسان را خوش دل و شاد نگه دارد و اگر…

طينتي ناپاک داشته باشد فتنه انگيز و مزاحم وخطر آفرين مي شود. معبران کهن نوشته اندطوطي غلام وفرزند غلام است و چنانچه ببينيد که طوطي ازدست شما گريخت فرزند غلام شما مي گريزد يا فرزند خودتان به سفر مي رود. اگر در خواب ببينيد که طوطي خوش رنگ و سخن گوئي در قفس داريد يا مصاحبي سرگرم کننده مي يابيد يا خوتان در شرايطي قرار مي گيريد که جرات ابراز عقيده پيدا نمي کنيد و مجبور مي شويد آن چه رئيس شما يا آمر و فرمانده شما مي گويد تاييد و تکرار کنيد. اگر چه خلاف ميل شما و مخالف عقل سليم باشد.اگر در خواب ببينيد که کسي طوطي براي شما هديه آورد مهماني براي شما مي رسد که با توصيفي که در آغاز کردم هم مي تواند عزيز و گرامي باشد و هم مزاحم و رنج افزا. اگر خودتان به کسي طوطي بدهيد دو حال دارد. اگر آن طوطي را دوست داشته باشيد به گيرنده طوطي آزار مي رسانيد و او را ملول مي کنيد و مي رنجانيد ولي اگر آن طوطي را دوست نداشته باشيد به او محبت مي کنيد و خدمتي در حق او انجام مي دهيد.گرفتن طوطي به عنوان هديه نشان دريافت سوغاتي راه دور است. چنانچه ببينيد کسي يک طوطي به شما هديه داد سوغاتي دريافت مي کنيد که از ديار دور فرستاده شده و براي شما هم تعجب و حيرت مي آوردو هم شادي. روي هم رفته ديدن طوطي در خواب بد نيست و هر چه خوش نقش و نگار تر باشد بهتر است.

تعبیر خواب «طوطی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طوطی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

  1. سپیده در

    من خواب دیدم ک طوطی از روی دستم اوفتاد و درجا مرد چه تعبیری میتونه داشته باشه؟

  2. سلام.ﻣﻦ ﺧﻮﺍﺏ ﺩﯾﺪﻡ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺑﻪ ﯾﻪ ﺯﯾﺎﺭﺗﯽ ﺑﻌﺪ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺗﻮ ﺁﻥ ﻣﺤﻞ ﻣﯿﮕﺸﺘﻢ ﯾﻪ جایی شبیه جایگاه زباله ها یه ﻃﻮﻃﯽ ﺯﺧﻤﯽ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ تو اون زباله ها ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﻣﻦ ﻫﻢ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﻡ ﺗﺎ ﻣﺪﺍﻭﺍ ﮐﻨﻢ.

نظر خود را بیان کنید