تعبیر خواب طوطی

دیدن طوطی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن طوطی در خواب چیست؟

طوطی parrots

طوطی در خواب های ما شخصی است وراج، پر حرف، مکرر گو و در عین حال بدیع و ظریف وسرگرم کننده چنین شخصی اگر دارای حسن نیت باشد می تواند انسان را خوش دل و شاد نگه دارد و اگر طینتی ناپاک داشته باشد فتنه انگیز و مزاحم وخطر آفرین می شود.

معبران کهن نوشته اند طوطی غلام و فرزند غلام است و چنانچه ببینید که طوطی ازدست شما گریخت فرزند غلام شما می گریزد یا فرزند خودتان به سفر می رود.


اگر در خواب ببینید که طوطی خوش رنگ و سخن گوئی در قفس دارید یا مصاحبی سرگرم کننده می یابید یا خوتان در شرایطی قرار می گیرید که جرات ابراز عقیده پیدا نمی کنید و مجبور می شوید آن چه رئیس شما یا آمر و فرمانده شما می گوید تایید و تکرار کنید.


اگر چه خلاف میل شما و مخالف عقل سلیم باشد. اگر در خواب ببینید که کسی طوطی برای شما هدیه آورد مهمانی برای شما می رسد که با توصیفی که در آغاز کردم هم می تواند عزیز و گرامی باشد و هم مزاحم و رنج افزا.


اگر خودتان به کسی طوطی بدهید دو حال دارد. اگر آن طوطی را دوست داشته باشید به گیرنده طوطی آزار می رسانید و او را ملول می کنید و می رنجانید ولی اگر آن طوطی را دوست نداشته باشید به او محبت می کنید و خدمتی در حق او انجام می دهید.


گرفتن طوطی به عنوان هدیه نشان دریافت سوغاتی راه دور است. چنانچه ببینید کسی یک طوطی به شما هدیه داد سوغاتی دریافت می کنید که از دیار دور فرستاده شده و برای شما هم تعجب و حیرت می آوردو هم شادی.

روی هم رفته دیدن طوطی در خواب بد نیست و هر چه خوش نقش و نگار تر باشد بهتر است.


تعبیر خواب «طوطی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طوطی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

  1. سپیده در

    من خواب دیدم ک طوطی از روی دستم اوفتاد و درجا مرد چه تعبیری میتونه داشته باشه؟

  2. سلام.ﻣﻦ ﺧﻮﺍﺏ ﺩﯾﺪﻡ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺑﻪ ﯾﻪ ﺯﯾﺎﺭﺗﯽ ﺑﻌﺪ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺗﻮ ﺁﻥ ﻣﺤﻞ ﻣﯿﮕﺸﺘﻢ ﯾﻪ جایی شبیه جایگاه زباله ها یه ﻃﻮﻃﯽ ﺯﺧﻤﯽ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ تو اون زباله ها ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﻣﻦ ﻫﻢ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﻡ ﺗﺎ ﻣﺪﺍﻭﺍ ﮐﻨﻢ.

نظر خود را بیان کنید