مجله آلامتو

تعبیر خواب دزد

دیدن دزد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دزد در خواب چیست؟

دزد در خواب Thief

تعبیر دزدیده شدن در خواب چیست؟

دزد در خواب یا دوست است یا مهمان است و یا مسافر و از این سه خارج نیست.

در خواب های ما آنچه دزد می دزدد مهم نیست و هیچ تعبیری ندارد بلکه برداشت ما از دیدن دزد اهمیت دارد و تعابیر مختلفی به وجود می آورد. در علم تعبیر ترس نیز شادی است.

یک صاحب خانه وقتی در خانه خویش با دزد رو به رو شود می ترسد. این ترس فطری است و در خواب شادی تعبیر می شود و عینا حالتی است که ما از مشاهده یک دوست فراموش شده ، یک مسافر از راه رسیده یا دیدار یک مهمان عزیز احساس می کنیم.

اگر در خواب دیدید دزدی به خانه شما آمده مهمانی برای شما می رسد یا مسافری می آید.

اگر مسافری در راه دور ندارید منتظر مهمان نا خوانده باشید.

اگر به شما خبر دادند که دزد آمده از دوستی به شما خبر می رسد و یا نامه ای دریافت می کنید به هر حال در خواب دزد بد نیست بر خلاف بیداری که از دزد متنفریم.

تعبیر خواب «دزد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دزد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

66 دیدگاه

 1. نیوشا در

  سلام طاعات قبول و وقتتون بخیر.من خواب دیدم یک مار کوچک نسبتا روشن تسبیحی ابی رنگ که در روی زمین منزل افتاده به خودش پیچیده و کنج هال خانه منفذی ایجاد شده و مار تسبیح که با خود دارد به انجا میبرد و من این رو میبینم و یه تسبیح سفید رنگ که مورد علاقه مادرم هستش رو سریع از زمین برمیدارم که ماد برنگردد و با خودش ببره.خیلی ذهنمو درگیر کرده و صدقه هم دادم.لطفا اگه تعبیری داره بهم بگین و اینکه ساعت دیدن خواب مهمه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیری عجیب میتواند داشته باشد و به این معنا باشد که برای شما دشمنی وجود دارد که ممکن است دین و ایمان شما را از بین ببردو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده موفق یه این عمل نشود.
   این خواب ممکن است به صورت بالا تعبیر شود و در ادامه ی خوابتان هم باید عرض کنم که اول از انکه نگران مادرتان باشید باید نگران خودتان باشد و ممکن است این شخص که در باطن دشمن شماست سبب شود که شما دیگر اعتقادی مشترک با مادرتان نداشته باشید.
   سربلند و پیروز بباشید

 2. فاطۍ‌تتلیتۍ در

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم گ با خاله هام و مامانم رفته بودم بازار داشتیم از یه خیابون رد میشدیم ک همکار مامانم من رو دزد و داخل ماشین انداخت من هر چقدر از ماشین پیاده میشودم اون باز منو سوار ماشین میکرد و حرکت میکرد
  تعبیرش چیه لطفا زود تعبیرش رو بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در علم تعبیر ترس نیز شادی است و این که شما در این خواب اگر از این اتفاق ترسیده اید به این معنا میتواند باشد که شادی بر سر راه شما هست و این شادی ممکن است به نوعی به ایشان مربوط باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. من خواب دیدم تو یه ساختمونم انکار میدونستم یکی دنبالمه و قراره منو بدزده نزدیکتر که شد دیدم پسر داییمه منو بردن توی یه خونه اونجا پسرخالمم بود هرچی میگفتم برای چی منو آوردید اینجا نمیگفتن اونا شماره یکی از دوستامم داشتن انگار یه حسی توی خوابم بهم میگف میخاد دوستمو گول بزنن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب می تواند به این شکل تعبیر گردد که به واسطه ی فردی و یا افرادی که ممکن است متناسب با این اشخاص داخل خواب شما باشند شما وارد مسیری شوید که برای شما اصلا خیر نیست و از این روباید اگاه باشید.
   از طرف دیگر این خواب به این صورت دارای تعبیر خواهد بود که شما خدای ناکرده عملی انجام خواهیدداد که به واسطه ی عمل شما برای دوستتان و یا یکی از نزدیکانتان مشکلی پیش خواهد امد و باید بسیار حواستان را نسبت به کارهایتان جمع کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. امیر علی در

  من خوابدیدم برادرم که فوت شده یه مقدار استخون دزدیده داره فرار مییکنه میده به من استخونا میگه ابجی قایمش کن تعبیرش چیه ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در این خواب تعبیر دزدی به معنای واقعی ان نیست و به معنای دوستی است و بدانید که در تعبیر خواب استخوان امده است که به معنای انجام دادن کارهای بسیار است و از این رو این خواب به این صورت تعبیر خواهد شد که ایشان کاری را که در این دنیا بسیار برای ان زحمت کشیده اند به شما واگذار می کنند که برای شما خیر در ان است اماهمانگونه که در خواب هم امده است از ابراز ان باید خودداری کنید.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب استخوان

 5. با سلام .دیشب مامانم خواب دیده پدر خواستگار سابقم .اومده جای خونمون میگه عروس ما رو دزدیدن برگردونید.تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این به معنای دزدی نیست و این خود نشان از حس مادرتان به گذشته دارد و تعبیری در اینده نمیتواند داشته باشد زیرا که در این خواب ناخوداگاه مادرتان به ایشان القا کرده است که انتخابی که در گذشته داشته اید غلط بوده است و ممکن بوده است که شخص مناسبی باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 6. شقایق 1 در

  سلام خواب دیدم از خیابان رد میشدم که دیدم یک وانت سوییچش روش بود بعد به سرم زد برم سوارش شم ببرمش اما همون لحظه پشیمون شدم و سوییچ رو انداختم و دیدم که صاحبش منو دید بهشون گفتم شبیه ماشین من بود دیدید که سوییچ رو انداختم ، اما دنبالم اومد و به پلیس زنگ زد و فرار کردم و دنبالم امد وقتی بهم نزدیک شد از خواب پریدم . تازه وقتی دنبالم میومد نون هم وسط راه خریده بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که اگر در خوابی که می‌بینید آن شخص دزد خودتان هستید یعنی قرار است عشقی بی نقص، موقعیت معتبر و ثروت بیشتر را تجربه کنید. این خواب بر بخت و اقبال خواب و دستاوردهای غیر منتظره نیز اشاره دارد.و اینکه پلیس شما را تعقیب میکند بر این معنی است که دچار دردسر شدن شغل و رابطه‌ی اجتماعی‌تان اشاره دارد.ا
   اگر زنی این خواب را ببیند، نشان دهنده‌ی آن است که آرزو دارد برای خودش شریک عشقی بدزدد و با او رابطه‌ی مخفی داشته باشد. به طور خلاصه دزد نشان دهنده‌ی آن است که تملک و مالکیت شما را می‌توان نجات داد یا می‌توان وضعیت ذهنی دچار تنش‌تان را کاهش داد. باید به اینکه دزد در چه مکانی در خواب‌تان ظاهر شده است نیز توجه کنید.
   و این خواب از نظر روانی به این معنی است که شما به دنبال کار های سرگرم کننده هستید و هیجانات لحظه ای و اینکه کارهای بیهوده زندگی شما بسیار زیاد است و باید انهارا کنار بگذارید.
   سربلند و پیروز باشید .

 7. من خواب دیدم تو ماشین یه ساک دارم میرمو میام میبینم ساک تو ماشین نیست ودزد بغله ماشینه دنبالش میکنم ولی فرار میکنه
  تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب دزد همیشه سخن از خیر بوده است ودر اینجا هم برای شما به همین گونه است و اینکه در خواب اینگونه دیده اید بدانید که از دوستی برای شما خیری می رسد که سبب اثبات ایشان است و ممکن است شما ندانیدکه ان عمل برای شما به چه مقدار بزرگ است و این خود همان دلیل فرار در خواب بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سوداا در

  سلام .من خواب دیدم‌یه دستبند طلا توی کیفم دارم که یه دختر بچه لال ازم خواست اونو نشونش بدمو میخواست دستبندمو ازم بگیره ولی مادرم اجازه ندادو منم ندادمش..بعد یه زن چادری که صورتش معلوم نبود دستبندمو دید و به زور میخواست دستبندمو بگیره ولی من به کمک مامانم دستبندو به دستم بستم و فرار کردم داخل یه جمعی که اونجا همه طلا داشتن و داد زدم ..و اون زن نتونست دستبندمو بگیره تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه در خواب خود دزدی را از نزدیک دیده اید به این تعبیر میتواند باشد که به شما رزقی خواهد رسید که فقط برای مدتی هست و بسیار زودگذر است و شما نسبت به ان خود را مغرور میدانید و این موضوع صلاح نییست و تعبیر خواب دزد هم در خواب به معنای رفیق است و در اینجا هم اشاره ای به موضوعی که عرض کردم دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. سلام من دیشب خواب دیدم سوار تاکسی شدم ۲ تا مرد جلو بودن و باهم همدست بودن ما که داشتیم به مقصد میرسیدیم من گفتم من همینجا پیاده میشم و او چیزی نگفت و هی به سمت جلو حرکت میکردو میگف ساکت که من از خواب بیدار شدم لطفا تعبیر این خوابو بگید ممنون میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و کابوسی است که ممکن است برای هرکسی پیش بیاید و اصلا هم جای نگرانی برای شما ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. ناهید در

  من خواب دیدم دختر‌۹ ماه مو ازم گرفتن بعد گفتن ۵ میلیون تومان باید بدی تا دخترت رو برگردانیم پول رو که دادیم دخترمون برگشت

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما احتمالا از ترس از از دست دادن فرزندتان نشات گرفته است که به این شکل آن را در خواب دیده اید که این ترس همراه هر مادری است و احساس آن نسبت به فرزند است و می‌تواند خوابی بس معمولی باشد و اما تعبیر این خواب نیک است که از شما پولی گرفته شده است که نشان از فراغت بال و رهایی از غم است و اینکه فرزندتان برگشته است نشان بر این دارد که خیری به شما بر می‌گردد. و ضرر مالی نخواهید داشت.
   در هر دو صورت این خواب برای شما نیکو است
   سربلند و پیروز باشید.

 11. سلام خسته نباشید
  دیشب خواب دیدم خونه خودمون هستیم و شب هستش و می خوایم بخوابیم برای همین من پا شدم چراغ های هال و آشپزخونه رو خاموش کردم که با تعجب دیدم چراغ راهرو هم روشنه، رفتم که خاموش کنم دیدم در خونه بازه و وسایل خونمون دزدیده شده(در واقعیت جلوی در، جا کفشی داریم که توی خواب نبود بعد فهمیدم همه چیزو دزدیدن) و تو کوچه دزد رو دیدم که فرار می کرد. به حدی ترسیده بودم که زبانم بند اومده بود به سختی به بابام گفتم دزد رو بگیرید.
  ممنون از سایت خوبتون. بزرگوارید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه در این خواب ترس بر شما غالب شده است دیلیلی بر ان است که خواب شما را بی تعبیر کند ولی در تعبیر خواب دزد هم به جز خیر چیزی نیامده است و ممکن است به این معنا باشد که مهمانی برای شما خواهد امد که خیری با خود دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سلام من خواب ديدم با مادرم دعوا كرده ام و ميخام از خانه برم ودرهمان حال فهميديم بابام داره اخراج ميشه بعد يجايي بوديم ك دشمن داريم اونا مارو دزديدن بعد من يواشكي به يكي از دوستام ادرس دادم و او با پليس مارو نجات داده و من همچنان با مادرم قهر بودم تعبيرش چيه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در بخش اول خواب و قسمتی که دعوا کرده اید در خواب به این معنا میتواند باشد که برای شما خیری در راه است و به شما خیری می رسد.
   در تعبیر خواب دزد هم همانگونه که خوانده اید به این معناست که خبری برای شما خواهدرسید و این بر خلاف منطق در واقعیت است که دزد در واقعیت شر است اما در خواب برای ما خیر است.
   و اینکه در خواب هم دوستتان ناجی شما بوده است هم فقط اشاره ای به خود ایشان است که احتمالا رفیق خیری برای شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. با سلام و عرض ادب
  خواب دیدم در میان گله ای قوچ و گوسفند در خلاف جهت حرکت گله در حال دویدن بودم.با وجود ترسم از گله به سرعت میدویدم و سعی میکردم خودمو نجات بدم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب را معمولا کسانی می بینند که احتمالا در اینده ی نزدیک خیری بر سر راهشان هست اما در درک ان قاصرند و ان را از دست میدهند.پس اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. سلام
  من خواب دیدم که یک گوسفند چیزی از خانه مان می دزدد و فرار میکند

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   چنان چه تعبیر خواب شما یا از حضورتان می‌تواند به این معنی باشد که با یکی از اعضای جوان‌تر خانواده نظیر خواهر و برادر،
   یا فرزندان‌تان دچار بگو مگو می‌شوید. این درگیری لفظی ممکن است به خاطر استقلال‌طلبی یا شیطنت های سنی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. سلام. خواب ديدم كه دزد به طبقه بالا منزل رفته و در حال پايين آمدن، من از او خواستم بيا بشين بگو ببينم چه بردي؟ او كه لباسس نيروي انتظامي به تن داشت، گفت حلقه ازدواج( من مجردم) را. در همين هنگام من با او درگير شدم( در حياط) و يكي از دوستان او هم پشت درب منزل آماده بود، كه او در را باز كرد و با هم فرار كردند. مادر پيري دارم، كه آمد و با زنان همسايه چند تسبيح را از خانه آورده بود درون كوچه و ميريخت روي يكسري تسبيح ديگر. من گفتم زنگ بزنيد پليس. خواهر زاده اي دارم كه به رحمت خدا رفته سالها پيش. او هم آنجا بود. امدم توي كوچه . از سر خيايبان دو موتور نيرو انتظامي رو براشون دست تكون دادم كه بياين. يك پيكان زودتر اومد و دور منو گرفتند و با اسپري و سوزن در حال بيهوش كردن من بودند. كه من شروع كردم به اشهد خواندن و ربنا آتنا من لدنك رحمه، و هي لنا من امرنا رشدا، و در حال از هوش رفتن، صداي يكنفرشونو كه سوزني در گردن من فرو ميكرد : كه ميگفت: بسشه، كه از خواب بيدار شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب با وجود انکه در ظاهر بسیار بد است اما تعبیری بسیار خیر دارد.
   در این خواب برای شما اشاره شده ایت که در اینده ای بسیار نزدیک به واسطه ی دوستی با شخصی اشنا خواهید شد که میتواند شخص مناسبی برای ازدواج باشد.
   این مربوط به بخش اول خواب است و در بخش دوم خواب هم مشخص است که همیشه در راه ان انتخاب باید خدا و ذکر ایشان را فراموش نکنید و در تعبیر خواب دعوا هم امده است که اگر نااشنا باشند از طرف شخصی به شما خیری و خدمتی خواهد رسید و این خود هم سو با قسمت اول خواب است و دیدن ان مرحوم هم نشانه از رضایت ایشان برای ان انتخاب صحیح احتمالی در اینده است.
   سربلند و پیروز باشید

 16. مرتضی در

  من خواب دیدم اشتباهی رفتم داخل یه اپارتمان با دوچرخه ام بعد یه نفر منو دید گفت بیا بریم بیرون بگم پلیس بیا وقتی میخاستم همراهش برم بیرون دیدم دوچرخه ام نیستش که به خودم گفتم وای دوچرخمو دزدیدن یه اتاق اونجا بود رفتم داخلش که یه طوطی سفید هم اونجا بود اومدم بیرون از اتاق در رو هم بستم که طوطی فرار نکنه بعدش از ترس یه دفه از خواب پریدم. میشه برام تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که شما دوستی دارید که بسیار وراج و حراف است و ممکن است همین ویژگی ایشان دلیلی برای شما باشد که ایشان را دیگر به مانند قبلا در زندگی خود راه ندهید و این امر کاری اشتباه است زیرا ایشان دوست شما و رفیقی صمیمی و با وفا است و نباید به خاطر ویژگی شخصی ایشان این اتفاق بیفتد.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب طوطی الامتو

 17. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم جاریه ام قفل کمدم را شکسته و از کمدم چیزی دزدیده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دزد در خواب خیر است و به معنای دوست میتواند باشد و ممکن است تعبیر این خواب این باشد که بین شما و ان شخص خیر برقرار خواهد شد و یا اینکه رابطیتان بسیار خوب میشود.
   سربلند و پیروز باشید

 18. ریحانه در

  من خواب دیدم توی پارکینگ خونمون بودیم یه دفعه چشمم به یه ۴ تا پسر اراعزل افتاد بعد اونام منو دیدن من اومدم سری سوار اسانسور شدم تا اومدم بالا زنگ‌و زدم اونم رسید هرچی جیغ زدم فایده نداشت تت مامانم بعد چند دیقه اومد درو باز کردو منو نجات داد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب از خواب های معمولی است که معمولا همه ان را دیده اند اما اگر بخواهیم بر روی ان ریز شویم میشود به این شکل تعبیر داشته باشد که مهمان یا دوستی برای شما در راه است. يک صاحب خانه وقتي در خانه خويش با دزد رو به رو شود مي ترسد. اين ترس فطري است و در خواب شادي تعبير مي شود و عينا حالتي است که ما از مشاهده يک دوست فراموش شده ، يک مسافر از راه رسيده يا ديدار يک مهمان عزيز احساس مي کنيم.
   سربلند و پیروز باشید

 19. سلام خواب دیده ام راننده تاکسی من مرا ربود..شب بود و من سردر گم و به ناچار ان تاکسی را گرفتم..اما ان پیرمرد قصد ربودنم را داشت..تفنگش را برداشتم بعد ک پیاده شد خواست با تفنگ مرا بزند دید تفنگش نیست..و من هم فرار کردم

 20. سلام.من چند شب پیش خواب دیدم یکی منو میخاست بدزده و چن نفرو هم برای پاییدن من اجیر کرده بود و همه جوره حواسمو داشتن و اتفاقا دیشب خواب دیدم توسط دو نفر دزدیده شدم و منو خیلی ازار میدادن ولی موفق شدم از دستشون فرار کنم تعبیرش چی میشه؟:/

 21. سلام من شب خواب دیدم ک از سرویس مدرسه ام جا موندم وبرای رفتن به مدرسه میرم جاده تا سوار ماشین بشم منتظر ماشین ک بودم یه آقا بهم گف کجا میرید منم مکانمو گفتم ولی وقتی دیدم نگاه بدی داره پشیمون شدم اما ایشون دست برنداشتن و یه سگ ازماشینشون پیاده کردن و منو دوستم و به زور وارد ماشین کرد من جیغ میزدم ولی فایده ای نداشت ماشین از جایی رد میشد که فامیل ماام اونجا بودن ولی هر چقد کمک میخواستم کسی بهم اهمیت نمیداد بعد اونجا ما رو به یه جای متروکه برد ک متوجه شدم داداشم اونجاس پنهانی رفتم تا از داداشم کمک بخوام اما اونم به کمکم نیومد
  نکته ی جالبی بود این بود که کسی ک منو دزدید با دوستم خیلی صمیمی حرف میزد من ناامید از اینکه کسی نجاتم نمیده و دختر بودنمو از دست میدم نشسته بودم که کسی به کمکم اومد اما الان به یاد نمیارم اون کی بود
  تعبیر خواب من چیه

 22. سلام خواب دیدم که با خانواده رفتیم حرم حضرت ابوالفضل و بعد با برادرم و یه پسر دیگه سوار چرخ شدیم که به طرف پارک نزدیک حرم بریم در راه برگشت به حرم بودیم که دو پسر که بهشون میخورد رد سنی25″27باشن از ما سوال پرسیدند بعد یکیشان به طرف ماشین رفت تا یه چیزی برداره که دیدم یه گونی برداشته اومد طرفمان که ما رو با اونا بد زده بعدم که من فرار کردم تو راه بابای اون دوتا پسر میخواست بگیردم که نتونست بعدم فرار کردم و به سمت حرم پیش خانوادم رفتیم وبه اونا بگم که برادرم و اون پسره دزدیده شدن وقتی که گفتم اونا رو بردم سمت اون خونه بعدم دیدم که برادرم رو آزادکردن و بعد به سمت حرم رفتیم و یه کاچی حضرت ابوالفضل پختیم وبعد از پختن دیدم که خونه اومدیم بعد محمد دوستمو دیدم خونه ما هستش نمیدونم انگار اون درذیل مربوط به اون بود انگار داشتند همه سر این دزدی باهاش بحس میکردند بعد بابام اومد و وقتی که محمد رو دید کتکش زد و من داشتم از محمد طرف داری میکردم بعد بیدار شدم

 23. ببخشید چرا جواب نمیدید ؟ این همه مردم براتون کامنت می گذارند لطفا جواب بدید نظر ها رو !

 24. سلام خسته نباشید من خواب دیدم داشتم با تلفن با یه زنی صحبت میکردم وقتی که داشتم از پله ها می امدم پایین وقتی که به همکف رسیدم با دیدن بابام ترسیدم و جیغ زدم اون فرار کرد مامان و داداشم امدن پایین مامان گفت زود در حیاطو قفل کنیم من با دویدن رفتم بالا وقتی که رسیدم دیدم در بالکن بازه اول خواستم اونو ببندم کلید داشتن پیدا میکردم دیدم تو بالکن یه نفر وایساده وقتی یکمی از بالکن رو باز کردم دیدم همون مردیه که منو میخواست بدزده درو گرفته بودم و جیغ میزدم و کمک میخواستم اون در رو میخواست با یه ضرب باز کنه ولی من جلوشو گرفته بودم صدای مامان و داداشم می امد ولی خودشونو نمیدیدم میگفتن پشتتیم ولی کسی نبود . میخواستم ببینم تعبیر خوابم چی میشه ؟

 25. سلام . خواب دیدم ماشینم را دزد برده و تمام مدارک ماشین هم داخلش بوده و من شماره پلاک ماشین را حفظ نیستم که به پلیس بدهم بنابر این پلیس هم نمی تواند کار یبرایم انجام بدهد و من فقط گریه می کنم و کاری هم از دستم بر نمی آید.

  • سلام خواب ديدم داشتم دوچرخه سواري ميكردم ي پسربچه دلش خواست و من ترسيدم دوچرخه رو بهش بدم كه ديگه پس نده بعد رفتم خونه و پدرش اومد و در خونه و كند و دوچرخه و برد واسه بچه ش و من از بالا در و قفل كرده بودم و گريه ميكردم و ترسيده بودم

 26. سلام خواب دیدم دخترم را ربوده اند .بعداز کلی تلاش اورا پیدا کردم.توسط خانمی به نام اکبری ربوده شده بود.اما وقتی اورا پیدا کردم .می گفت مامان کسی منو ندزدیده بود.خیلی دلم میخواهد تعبیرش را بدانم.‌(ناگفته نمونه فامیلی خودم اکبری هست).

 27. سلام در خواب دیدم رفتم فروشگاه خرید کنم سوار یک ماشبن شدم تا نزدیک فروشگاه دیدم راننده مسیرش را منحرف کرده تا مرا بدزدد فهمیدم دزد است به التماس افتادم و گفتم من فقط همین پول کم را دارم خودم نگاه کردم دیدم ۱۰ تکمانی است در حالیکه یادم بود که بیشتر پول داشتم شروع گردم به خواندن ایه الکرسی در خواب چون او متوجه کیف من نشده بود میخواستم خودم و کیفم و کارت پولم و مقداری پول امام حسین ع که در کیفم بود از دید دزد مخفی بماند در اخر دیدم که مرا به خانه باز گرداند اما در انجا نیز مراقب من بود که چیزی را مخفی نکنم لطفا تعبیرش را به من بگویید من این خواب را در شب یازدهم محرم دیدم

 28. مهدی رحمانی در

  با عرض سلام و ادب ، من مهدی رحمانی هستم
  خواب دیدم من و پسرم در سفر هستیم که ساک وسایلمان را دزدیدن ، دزد را هم ندیدیم تعبیر آن چیست ؟
  با کمال تشکر و احترام

 29. فاطمه در

  سلام خواب دیدم سوار تاکسی شدم راننده منو دزدید و برد تو ی مکان بسته مثل ی چهار دیواری اول ترسیدم ولی بعد هیچ ترسی نداشتم و از اون راننده واهمه ای نداشتم ممنون میشم اگر تعبیر کنید

 30. سلام خواب دیدم که ماشینمو دزدیدن و من و برادرم دارم دنبالش میگردیم و پیداشم نکردیم خیلی حال بد و استرس داشتم

 31. سلام و خسته نباشید.
  من خواب دیدم که یکی از همسایه ها به من گفتند که ماشین دایی ات را دزد زده (البته وسایل ماشین خود ماشین رو نه).
  ممنون میشم به سوالم پاسخ دهید.
  ممنون از سایت خوبتون.

 32. خواب دیدم دزد یه چیزی که دست من امانت بوده دزدیده تهبیرش چی میشه

 33. من خواب دیدم دو تا مرد لات نمیدونم چجوری منو دزدیدن بعد تو یه اتاق زندانی کردن تعبیرش چیز واقعا؟

 34. سلام خواب دیدم جلوی چشمم ماشینم رابه سرقت بردنددنبالشان دویدم امانرسیدم

 35. فاطمه در

  من خواب دیدم من رو دزدیدن و خواستن تو اب دریا بندازن ولی من تونستم فرار کنم و زنده بمونم ولی دزد در اب غرق شد

 36. سلام شوهرم خواب دیده و منو با ماشین دزدیدن یهو اومده دیده من نیستم غیب شدم تعبیرش چیه

 37. ازاده در

  من خواب دیدم صاحب نوزاد پسرشدم ودر بیمارستان دزدیده شد تعبیر ان چیست

 38. الهام در

  سلام من خواب دیدم دوستم ازیک ماشین داره کفش دزدی میکنه تعبیرش چیه!؟

 39. سلام من خواب دیدم که با ماشین رفتم مدرسه بعد در جلو باز بود پیاده شدم اومدم کیفم رو از عقب ماشین بردارم که یکی حولم داد داخل ماشین و در رو بست و خودش سوار ماشین شد (خانم بود) نمیدونم چی شد که دوستام هم اسیر شدن بعد برای اینکه کسی نفهمه یا شک نکنه خانومه هرروز میومد داخل مدرسه و میگقت که خالمه تا نتونم کاری کنم دوتا پسره هم در مدرسه می ایستادند. تا بالاخره شجاعتش رو پیدا کردم و به یکی از معلما گفتم،تنها چیزی که یادم میاد از جوابش این بود که خندید دلم برای خانوادم تنگ شده بود از یکی از اون پسرا خواهش کردم که گوشیش رو بده ولی زد یکی تو گوشم ولی من باز بلند شدم و با ناز چندتا حرف گفتم و اسمش رو پرسیدم امیرعلی بود اسمش اسم مورد علاقه من و اون گوشیش رو داد و گفت زنگ بزن و دیگه از خواب پریدم. لطفا بگید تعبیرش چیه(راستی هدف اون دزدا رو هم نمیدونم)

 40. سلام من خواب دیدم
  منو س تا از دوستام داریم از یجایی میایم
  بعد یه پیکان ترمز زد سوار شدیم
  مرده از این سیبیلیا بود
  از اون لاتای قبل اتقلاب
  بعد گفت کرایه شده 1700
  خورد بدید
  ما دنبال سکه بودیم ک مارو برد یجای پرت
  گفت گوشی و اینا رو بذارید تو ماشین بیاین پایین
  حالت روحیش هم خوب نبود اصلا

 41. بهنام در

  من خواب دیدم یه دختری که تو خواب و بیرون نمیشناختمش یه مزرعه گندم کوچیک کاشته بعد من یه مقداری از گندمشو دزدیدم و از ترس این که بفهمه رفتم گندمو انداختم رفت هیچ اسنفاده ای نکردم ازش .بعد همون دختره زیر خاک همون مزرعه گندم زنده اومده بود بیرون .مرسی اگه راهنماییم کنید

 42. سلام خواب دیدم با مامان میخوایم بریم حرم سوار اتوبوس شدیم راننده مارو به یه بیابان برد مارو دزدید همه افراد اتوبوس

 43. الاهه در

  سلام خواب ديدم كه ماشينم تو كوچه پاركه و آخر شب كه با دوستام مي امدم خونه يك دزد دورش ميچرخيد كه ما رو ديد اوومد كنار، رفتيم توي حياط(كه انگار خونه ما خونه همسايه بود) منتظر مووندم و چند دقيقه بعد اوومدم كه ببينم دزد چيكار ميكنه كه ديدم شيشه هاي ماشين و شكسته ولي هيچي نبرده ولي ماشين از جاي پاركش اوومده بود وسط كوچه و همسايها همه بوودن و وقتي خواستم به پليس زنگ بزنم پليس اوومد كنارم و گفت من اينجام. خواستم ببينم اين خواب تعبيرش چيه؟

نظر خود را بیان کنید