تعبیر خواب شادی

دیدن شادی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شادی در خواب چیست؟

تعبیر خواب خوشحال بودن

تعبیر خواب شاد بودن میتواند با تعبیر خنده در خواب یکسان باشد اما گاهی بسته به شرایط تعبیر این دو متفاوت است.

به نقل از ستاره؛ بنابر گفته معبرین اسلامی دیدن ترس و یا غم و اندوه در خواب‌های ما نشانه خوشحالی و شادمانی در بیداری است حال اگر در خواب خود خوشحال باشیم تعابیر آن غمبار و اندوهناک خواهد بود؟

برای تعبیر این گونه خواب‌ها علاوه بر دانستن تمام اطلاعات خواب و اینکه بدانیم آیا شادی، شادمانی و خندیدن محوریت خواب قرار گرفته است یا خیر بهتر است از تعابیر معبرین اسلامی و کهن استفاده کرد.

با تعبیر خواب شادی و شادمانی در خواب همراه مجله اینترنتی ستاره باشید.

بنا به گفته کتاب فرهنگ تفسیر رویا نوشته تونی کریسپ خندیدن در رویا اشاره به تصاویر زیر دارد:

خندیدن: رهایی از تنش، تلاش برای اینکه خیال دیگران راحت باشد، احساس مسخره شدن یا شرمندگی به سبب جنبه‌ای از خود، آسان گرفتن کارها، تلاش برای پنهان کردن حقیقت، گاهی خنده زیاد می‌تواند اشک یا اندوه را پنهان کند.


تعبیر خواب شاد بودن و خوشحالی از دیدگاه معبرین اسلامی

تعبیر شادی از نظر ابن سیرین: دیدن شادی در خواب، دلیل غم و اندوه بود. اگر بیند از کسی شاد شد، دلیل است که خاتمه کارش به سعادت باشد.

تعبیر خواب شاد بودن از دیدگاه حضرت امام جعفر صادق: اگر کسی خود را در خواب شادمان ببیند، مرگش نزدیک خواهد بود.

تعبیر جابر مغربی درباره شادی: اگر در خواب ببینی به تنهایی دست می‌زنی و شادی می‌کنی، تعبیرش این است که دچار غم و اندوه می‌شوی.


خندیدن و شادی در خواب

محمدبن سیرین گوید: خنده درخواب غم و اندوه است. اگر بیند که به قهقهه می‌خندید، دلیل که اندوهش زیاد شود.

حضرت امام جعفر صادق فرماید:

 • خنده آهسته در خواب، دلیل فرزندی نجیب بود.
 • خنده قهقهه، دلیل بر غم و اندوه و مصیبت و تعجب از امور الهی است.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: خنده در خواب وجوه مختلف دارد ولی کلاً خنده بلند و آشکار غم و اندوه است و گریستن. هرچه بلندتر و بی پرواتر بخندید گریه شدیدتر و غم و غصه بیشتر است.


تعبیر خواب شاد بودن از دیدگاه معبرین خارجی

آنلی بیتون می‌گوید:

 • اگر در خواب ببینید به خاطر واقعه ای خوشحال و شادمان هستید، نشانه آن است که در کارهای شما دگرگونی مطلوبی رخ می‌دهد.
 • اگر عشاق در خواب از دیدار معشوق خود شادمان شوند، نشانه وصال و شنیدن تبریکاتی همراه با شادی است.
 • اگر در خواب از تماشای مناظر زیبا احساس شادمانی کنید، علامت آن است که به موفقیتی بزرگ دست خواهید یافت و دوستانی صمیمی و پایدار پیدا خواهید کرد.
 • اگر خواب ببینید شادمان هستید و می‌خندید، علامت آن است که در زندگی خود موفقیت به دست می‌آورید و با دوستان در جشن‌های شادی بخش شرکت می‌کنید.

برایت می‌گوید: شادى كردن در خواب، نشان‏دهنده‏ زندگى آرام است.

☺ تعبیر خواب «شادی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شادی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


54 دیدگاه

 1. Roghi

  سلام من خواب دیدم باخاله هام ویکی ازداییی هام رفتیم مسافرت خیلی خوشحال هستيم واون کسیم که من دوسش دارم هست
  ممنون میشم اگه تعبیرشو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اینکه شخصی که در خواب او را دوست دارید در خواب شما امده است می تواند نشانی از ان باشد که یا در اینده این حالت برای شما به وجود بیاید و یا اینکه فقط در خواب این ارزو را تولید کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ی نفر

  سلام
  من خواب دیدم ک با همه رفیقام و حتی اونایی ک میخواستم باهاشون دوس شم تو خونه ما شادی میکردیم انگار ک ی چیزیو جشن میگیریم بعد ب طور یهویی صحنه عوض شد انگار رو پشت بوم بودیم همه با ماشین وایساده بودن ک ی نمایشی ک پایین ساختمون اجرا میشد رو ببینن ولی منو دوستام صندلی گذاشتیم لب پرتگاه و نشستیم ک نمایش رو ببینیم
  توضیح هم بخوام بدم از جایی ک ما نشسته بودیم تا محل نمایش فاصله کمی بود یعنی ساختمونی ک ما رو پشت بومش بودیم ارتفاعش بسیار کم بود

 3. قلیزاده

  سلام من خواب دیدم چند مدتی هست با عشقم ازدواج کردیم و برای عید دیدنی به خونه مادر بزرگم میریم و همه خانواده خوشحال هستن و از دیدن ما دوتا باهم شادن
  میشه تعبیرشو بگین

 4. ..

  باسلام
  بنده دیشب خواب دیدم همراه با مادرم و دو نوزاد از جایی داریم به منزل برمیگردیم و خوشحال هستیم لطفا تعبیر خواب رو بفرمایید باتشکر

 5. Omid

  سلام من خواب دیدم دوست دختر قدیمیم جلوی در جارو میزنه من از دور میدیدمش ناراحت بود اون منو نمیدید بعدش رفتم نزدیکش وایسادم اونم نگام کردوگفت خیلی ناراحت بودم بادیدنت خوشحال شدم با خنده ی ارام اینوبهم گفت انقد خوابم واضح بود که انگار واقعیه ما الان سه ساله جداشدیم نه من نه اون با کسی نیستیم تعبیرش چیه به نظرتون ممنون

 6. ابراهیم هیم

  سلام
  رفیق بنده با ماشین تصادف میکنه میره توی کما دو هفته تو کما بوده بعد یه نفر از اقوامشان خواب می‌بیند که رفیق ما فوت کرده بعد دو روز وارد بخش می‌شود بعد یک روز دوباره به کما میره خودم یه شب خواب میدیدم رفیقم روی صندلی نشسته یکی از بچه ها اونجا وایساده بود بهش گفتم این امیرحسین نیست گفت چرا خودشه رفتم جلو نشستم کنارش دو نفر روبه روش بودن فقط می‌خندید
  با تشکر از شما بیزحمت تعبیر این خواب چی میشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند تعبیری خیر داشته باشد و نشانی از خیر برای شما باشد و اما باید بدانید که تعبیر ان برای شما به این صورت خواهد بود که باید بسیار اگاه باشید که ایشان را از چیزی که به ان نیاز دارند بی دریغ نگذارید و همیشه برای ان دعای خیر داشته باشید که انشالله به خیر و سلامت از این موضوع خلاص شوند.
   سربلند و پیروز باشید

 7. حسینی

  سلام ، من خواب دیدم که یه دست فروش که یه پسربچه بود یه شال قرمز هدیه داد ومنم خوشحال شدم بعد از اونجا رفتم وشال روپوشیدم وراه میرفتم توی راه یکی از دوستامو دیدم.

 8. Nasrin

  سلام خواب ببینی مرده ای و همسرت از مرگت خوشحاله تعبیرش چیه

 9. نرگس

  سلام مادر من خواب دیده که من راضی به ازدواج با پسرعمویم شده ام و خیلی هم خوشحال و شاد بودم ( چون من مخالف این ازدواج هستم و دلیلش هم بدلیل نبودن علاقه هس اما خانواده اصرار میکنن که من باید قبول کنم )
  میشه بگید تعبیر این خواب چیه؟
  خیلی ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بیشتر به علت ان دیده شده است که ایشان هم دوست دارند که این اتفاق بیفتد و از این رو در خواب به این شکل دیده اند که این اتفاق به بهترین شکل ممکن و با رضایت شما رخ داده است و از این رو دارای تبعیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 10. مینا

  سلام . بنده خواب دیدم با دلی شاد رفتم مغازه ی یه پسر غریبه که تو خواب دوستش داشتم و بهش یه اشیایی دادم یادم نیست چی بود . تصویر خواب واضح و بسیار شاد قشنگ بود . ممنون میشم تعبیرشو بفرمایین

 11. مائده پژنگ

  سلام کقت بخیر.دوستم خواب دیده
  دیدم تو یه کوچه تاریکم ترسیدم تو اومدی دیدم خیلی خوشحالی از ته دلت
  منم دنبالت راه افتادم از اون کوچه رفتیم بیرون هم هوا روشن شد هم بارون شدید میومد تو کوچه قطع شد.
  ممنون

 12. طیبه

  طییه
  باسلام
  شب نهم ماه قمری خواب دیدم طلای بسیار زیادی رو در یک کیف مشاهده میکنم که این طلا ها متعلق به من است و خیلی خوشحال بودم مادرم که یکسال است فوت شده نیز درخوابم بود یکماه قبل نیز مشابه همین خواب را دیدم. با این تفاوت که درخواب برای مادرم خاطره‌ای از روز قبل که در بازار دیده بودم رابرایش تعریف کردم و طلا هایی را که در خواب دیدم که احساس مالکیت به آنها داشتم این حس تا ظهر روز بعد بامن بود ممنون میشم تعبیری برای من بفرستید

 13. سپیده

  سلام
  خواب دیدم تو یک جای روحانی هستم
  مثل مسجد، خانقاه، حالت گرد روی یک بلندی
  که چندین درب به پشت بام داشت و درب ها اول باز بعد یهو بسته بود ولی من از مسیزی که یک خانم مهربون مسن رد شد، رفتم بیرون، رسیدم پشت بام حس خوبی هم از درون هم بیرون میگرفتم، یهو سر کرذم دیدم داخل یک از دیوارها دو تا کبوتر بسیار زیبا به رنگ نارنجی هست، مادر و بچه بودن، من کبوتر بچه را گرفتم، بعد یهو یک خروس سفید رنگ اومد بهم چنگ زد که کبوتر را رها کنم ولی من داشتم کبوتر را ناز می کردم اونم گاهی تقلا می کرد در بره ولی باز اروم میشد، تو خواب تعجب کردم ارتباط بین یک خروس با کبوتر چیه مگه میشه بابایکبوتر یک خروس باشه نهایت ولش کرذم و من از اون جای روحانی به کتابخونه پرت شدم و داشتم نماز میخوندم و دختری که رقیب به نوعی عشقی من هست و بسیار با هم دشمن و اون دشمن تر هست و بسیاری کارهای بد برام کرده باهام مهربون شده بود و خوشحال بود یک چیزی انگار میخواستم به من میداد، یادم نیست میخواستم نماز بخونم چادر بهم داد چی بود ولی خوشحال بود، و من خیلی تعجب کردم، نمیخندید از ته دل خوشحال بود.
  لطفا تعبیرشا بگید
  ممنون

 14. Asena

  سلام من خواب دیدم که با خانواده رفتیم تفریح یه اقای ناشناس هم باهامون بودن که انگار همسرم بودن
  و اینکه اول های خواب شاد بودم ولی اخراش بدلیل ناراحتی پدرم از پدرشون ناراحت شدم میشه تعبیرش رو بگید ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شادی و غم بدانید که در خواب به عکس تعبیر شوند و به همین دلیل در این خواب برای شما می تواند خیر باشد که نشان از ان دارد پس از مشکلاتی که خواهید داشت شادی برای شما در انتظار است.
   سربلند و پیروز باشید

 15. خالقی

  سلام وقت بخیر ببخشید
  من خواب دیدم طلاهای که قبلا داشتم و شوهرم فروخته بود همش توی خونه است واصلا نفروختیم و به خانواده همسرم نشون میدادم وبه شدت زیاد ذوق میکروم نمی خندیدم ،خوشحال بودم و ذوق میکردم میشه لطفا بگید تعبیرش چیه؟ نگران شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   احتمال بسیار قوی این خواب دارای تعبیر نیست و می تواند نشانی از ان باشد که شما دوست دارید که طلاهایتان که سرماییه ای برای شما بوده اند دوباره بازگردند که در خواب به این شکل دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. parhamsalhi88@gmail.com

  سلام دختر عمه ی من خواب دیده است با مادر من خوشحال در حال صحبت هستند
  میشه تعبیر خواب را بگویید؟ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در این خواب شادی فقط حس و برداشت ایشان بوده است که فبها و اگر نه و به معنای خنده و شادی زیاد بوده است باید صدقه ای بدهید که انشالله ختم به خیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 17. رحیمی

  سلام کسی چن شبه خواب میبینم ک من لباس قشنگ می‌پوشم و خوشحالم تعبیرش چی می‌تونه باشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شادی امده است که در خواب نشانی از خیر نیست اما اینکه در خواب ایشان تکراری وجود دارد ممکن است تعبیر ان را از بین ببرد و نشانی از ان باشد که تعبیری ندارد. خندیدن در خواب می تواند نشانی از ناراحتی در واقعیت باشد./
   سربلند و یپروز باشید

 18. رویا

  سلام من دو صب پشت سر هم خواب یک نفر (ک پسرعموی من است) رو دیدم.
  شب اول مثل اینکه از من خاستگاری کرده بود و من بهش جواب منفی دادم بعد فهمیدن این مساله، از عصبانیت اومده بود خونمون ک در واقع اونجا اصلا شبیه خونه الانمون نبود و تعدادی بچه و چن تا آدم غریبه و البته خواهرانم بودند. بعد پسرعمومو دیدم ک تو دو تا دستش تکه های چوب بود ک کمی سرشان سرخ بود(ب وضوح آتش با شعله زیاد ندیدن ولی دیدم ک سرخ است) و فکر کنم قصد داشت آن مکانی ک ما بودیم را آتش بزند. بعد من رفتم چوب را ب ارامی از دستانش کشیدم و انداختم پایین و دستاشو گرفتم و باهاش صحبت کردم و قاتعش کردم ک نمیخامش و اونم اروم شد و رفت.

  شب دوم ک خوابشو دیدم خواب دیدم در روستایمان هستیم و کنار هم نشسته بودیم و او داشت با من سر موضوعی مربوط ب لباسام شوخی میکرد و میخندید و چند باری نزدیکم شد و انگاری ک مثلا بغل میکرد و لمسم میکرد ولی هردومون شاد بودیم و احساس بدی نداشتم.

  من این شخص را خیلی دوست داشتم ولی تا الان خودش اصلا خبر نداشته و نداره. و اینکه جدیدن چندوقتی میشه ک دیگع مثل قبل دوستش ندارم و این خواب ها رو هم میبینم ممنون میشم تعبیر این خواب هامو بهم بگید.

 19. roya

  سلام من دو صب پشت سر هم خواب یک نفر (ک پسرعموی من است) رو دیدم.
  شب اول مثل اینکه از من خاستگاری کرده بود و من بهش جواب منفی دادم بعد فهمیدن این مساله، از عصبانیت اومده بود خونمون ک در واقع اونجا اصلا شبیه خونه الانمون نبود و تعدادی بچه و چن تا آدم غریبه و البته خواهرانم بودند. بعد پسرعمومو دیدم ک تو دو تا دستش تکه های چوب بود ک کمی سرشان سرخ بود(ب وضوح آتش با شعله زیاد ندیدن ولی دیدم ک سرخ است) و فکر کنم قصد داشت آن مکانی ک ما بودیم را آتش بزند. بعد من رفتم چوب را ب ارامی از دستانش کشیدم و انداختم پایین و دستاشو گرفتم و باهاش صحبت کردم و قاتعش کردم ک نمیخامش و اونم اروم شد و رفت.

  شب دوم ک خوابشو دیدم خواب دیدم در روستایمان هستیم و کنار هم نشسته بودیم و او داشت با من سر موضوعی مربوط ب لباسام شوخی میکرد و میخندید و چند باری نزدیکم شد و انگاری ک مثلا بغل میکرد و لمسم میکرد ولی هردومون شاد بودیم و احساس بدی نداشتم.

  من این شخص را خیلی دوست داشتم ولی تا الان خودش اصلا خبر نداشته و نداره. و اینکه جدیدن چندوقتی میشه ک دیگع مثل قبل دوستش ندارم و این خواب ها رو هم میبینم ممنون میشم تعبیر این خواب هامو بهم بگید.

 20. roya

  سلام من دو شب پشت سر هم خواب یک نفر (ک پسرعموی من است) رو دیدم.
  شب اول مثل اینکه از من خاستگاری کرده بود و من بهش جواب منفی دادم بعد فهمیدن این مساله، از عصبانیت اومده بود خونمون ک در واقع اونجا اصلا شبیه خونه الانمون نبود و تعدادی بچه و چن تا آدم غریبه و البته یکی از اعضای خانوادم بودند. بعد پسرعمومو دیدم ک تو دو تا دستش تکه های چوب بود ک کمی سرشان سرخ بود(ب وضوح آتش با شعله زیاد ندیدن ولی دیدم ک سرخ است) و فکر کنم قصد داشت آن مکانی ک ما بودیم را آتش بزند. بعد من رفتم چوب را ب ارامی از دستانش کشیدم و انداختم پایین و دستاشو گرفتم و باهاش صحبت کردم و قانعش کردم ک نمیخامش و اونم اروم شد و رفت.

  شب دوم ک خوابشو دیدم خواب دیدم در روستایمان هستیم و کنار هم نشسته بودیم و او داشت با من سر موضوعی مربوط ب لباسام شوخی میکرد و میخندید و چند باری نزدیکم شد و انگاری ک مثلا بغل میکرد و لمسم میکرد ولی هردومون شاد بودیم و احساس بدی نداشتم.

  من این شخص را خیلی دوست داشتم ولی تا الان خودش اصلا خبر نداشته و نداره. و اینکه جدیدن چندوقتی میشه ک دیگع مثل قبل دوستش ندارم و این خواب ها رو هم میبینم ممنون میشم تعبیر این خواب هامو بهم بگید.

 21. علی

  سلام.بنده. خواب دیدم که شب بود و در شهری که ۱۵۰کیلومتربا ما فاصله داردبودم که فکر میکردم برای دعوت شدن به عروسی شخصی به اینجا اومدم ولی در کوچه ای خلوت بودم..که دختر باحجابی را دیدم که فکر میکردم این همان دختری هست که همیشه آرزوی داشتنش را میکردم.رفتم پیشش باهش حرف زدم و قرار شد درباره هم تصمیم بگیریم..خواهشن جواب رو بهم بگید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب به خواب شادی ربطی ندارد و می تواند نشانی از یا خیالات شما باشد و یا اینکه اینده ای را در ذهن شما نشان داده است که برای شما خیر است .
   سربلند و پیروز باشید

 22. سمانه زارچی ♥️

  سلام
  خواب دیدم که بعد از ثبت نام در مدرسه قبولم کردند ومن از خوشحالی داشتم با پدر ومادرم می خندیدم

  تورخدا جوابم را بدهید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شاد بودن خیلی به خیر نیامده است و می تواند معنی خوبی نداشته باشد، اما اگر در زندگیتان این اتفاق را انتظار می کشید پس دارای تعبیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 23. آمنه

  سلام و خسته نباشید. یکی از اقوام خواب ذیده که حیاط منزل پدر و مادرم خیلی سبز و پر درخت هست و مراسم شادی در پیش دارن. البته حیاط شون واقعا سرسبز هست. ممنون میشم تعبیر مراسم شادی رو بفرمایید. نگران پدر و مادرم هستم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب نشان بر آن دارد که خیر و برکت خانه پدر شما را فرا خواهد گرفت و اینکه صدقه هم بدهید که ناراحتی رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. بی نام

  سلام خواب دیدم شخصی که قرار کاری برای ما انجام دهد و خودش هم کار هایش گره خورده باشادی وهیجان سکه های طلا به بالا پرت میکند و من هم چندتا سکه بر میدارم و از شادی ان مرد رازی بودم چون کار من هم در پیرو راهایی ان شخص از مشکلاتش بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر تواب سکه نشان بر آن است که آن فرد برای مدتی به کارهای بیهوده و بدون سود و منفعت مشغول خواهد شد و احتمالا هم شما او را همراهی خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. هوری

  سلام ببخشید تعبیر خواب خوشحالی از نتیجه سرمایه گذاری که جایی کردم و سود خوبی بدست آوردم چیه؟خوشحالی آرام و بیشتر درونم خوشحال بودم.حالت خنده و قهقهه نبود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   به تعبیر معبران اسلامی اگر در خواب ببینید به خاطر واقعه ای خوشحال و شادمان هستید نشانه این است که در کارهای شما دگرگونی مطلوبی رخ می‌دهید و شاد بودن نشان بر زندگی آرام هم دارد و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. بهار

  سلام خداقوت
  خواب دیدم یه جایی حالت تفریحی هستم یه خانم نشسته نزدیکم داره عکسهای خانوادگیش رو ب یه آقایی ک با من نسبت نداره اما اشناست و خیلی خوب میشناسمش میده بزاره داخل پاکت و جالب ک اونم با کمال میل قبول کرد و داشت در پاکت میزاشت و صحبت میکردن من یجورایی با حسر نگاو میکردم
  میشه محبت کنید معنیش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به این صورت است که احتمالا در آینده به فردی که ذات او را می‌شناسید و نسبت به آن دو دل هستید اعتماد خواهید کرد و اینکه اگر این را انجام ندهید به خیر شما است.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. بهار

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم ک با خانواده جایی هستیم دور از شهر یه مرد ک نسبتی با ما نداره و متاهل هست اما من میشناسمش با ماشین اومده دنبالمون سوار شدیم مکانی دیگه ما و اپن آقا و یه اقای دیگه بودیم ک او هم نسبتی با ما ندارد و مجرد هست….این مکان یک خانه بود….
  در این خواب دیدم ک اون پسر مجرد بهم زنگ زد و غیر مستقیم بهم فهموند ک دوستم داره و قصد خاستگاری داره اما میترسه جلو بیاد بهم گفت شما کلاس بالا میپری ما رو نمیبینی
  لطفا بگید معنیش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما از لحاظ روحی به جنس مخالف گرایش دارید و غریزتان این را میخواد و اینکه خواستگاری برای دختر نشان بر خوبی و تغییر در مسیر زندگی است و خواب شما نشان بر بدی ندارد و اینکه احتمالا شما در عالم بیداری داری غرور و تکبر کاذب هستید که خوابتان این را باز گو میکند که دیگران را از خود فراری میدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان از نیکی ندارد و این که زن در خواب برای شما نشان بر دشمنی است که حرف درست میکند و شما را ناراحت خواهند کرد و شادی کردن در خواب نشان بر اخبار ناراحت کننده است.
  سربلند و پیروز باشید.

 29. رحیلا

  سلام من خواب دیدم که منو نامزدم که هنوز به هم محرم نشدیم دوتایی خیلی خوشحالیمو میخندیم باهم دیگ انگار داشتیم چیزیو جشن میگرفتیم ک خیلی خوشحال بودیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل است که شما احتمالا در شرایط روحی خوبی و اینکه از موضوعی خوشحال هستید این خواب را دیده اید و امید است شادیتان ماندگار باشد و اینکه تعبیر خواب خندیدن به ارام بد نیست ولی قهه قهه در خواب نشان بر ناراحتی است و صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. محمدی

  سلام من داییم چند روزی بیمارستانه دیشب خواب دیدم زندایم و بچه ها ش اومدن داخل رستورانی که من کار میکنم البته تازه از اونجا اخراج شدم.. شیرینی سفارش دادن شیرینی مثل سیمت ولی بزرگترش و سفارش دادن و میخوردن.. خیلی هم همگی شاد بودیم.. ممنونم اگه تعبیرشو بگید میترسم داییمو از دست بدیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما اگر به تنهایی موضوع شادی را ببینیم ممکن است به این صورت باشد که ایشان خبری بسیار بد خواهند شنید اما خریدن شیرینی در خواب نشان از ان دارد که ایشان شیرین کام و کامروا خواهند شد و این موضوع می تواند اشاره ای به آن باشد که در خواب شما این موضوع در ادامه ی کامروایی ایشان است.
   سربلند و پیروز باشید

 31. رها

  سلام منو شوهرم باهم دعوا کردبم و چندوقته قهریم مادرشوهرمم دعوا کردم باش ساعت ۴ بعدازظهرمیدیدم ک منو شوهرم باهم خوب شدیم خوشحالیم زیاد مادر شوهرم ناراحته داره با من دعوا میکنه دوشب قبلش هم خواب میدیدم شوهرم کفش مشکی نو از پاش دراورد داد بهم من تو پاش ندیدم خودش تو خواب بهمگف ک از پام دراوردم
  میشه تعبیرشو بگین بهم ممنون چون منو شوهرم هیچ ارتباطی الان باهم نداریم مچکرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر جدایی است که بین شما و همسرتان اتفاق افتاده و جنگ در خواب می‌تواند دوستی باشد و تعبیر کفش برای همسرتان نشان از جدا شدن و دل کندن از شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 32. بی نام

  سلام من خواب دیدم با فامیل ک زیاد ارتباطی باهاشون نداریم رفتیم بیرون و از ته دلم میخندیدم اقوام هم همینطور قهقهه میزدیم همه با من خیلی خوب رفتار میکردن ولی متوجه چیز خاصی نشدم خلاصه که آدم های دورمون اصلا اهمیتی برامون نداشتن برای خودمون خیلی راحت میخندیدیم حتی میدویدیم و بعدش با خنده از خواب بیدار شدم
  توضیح رابطمون با فامیل مشکلی نداره و این روزا بخاطر مشکلات سعی میکنم چیزیو جدی نگیرم خیلیا گفتن مشکل جدیدی و بزرگی به وجود میاد و حتی مرگ
  تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر غم و غصه است که به خانواده شما احتمالا وارد شود و همه را نگران خود کند که برای رفع بلا صدقه بدهید. که به خیر رفع شود انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. شش

  سلام خواب دیدم به خانه کسی که آدم مومنی هست وبیداری باهاش قهر هستم رفتم اونم از دیدنم خوشحال شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدار دوست در خواب خوب است و نشان بر حل مسائل اجتماعیتان دارد و اینکه از طرف شما به ان دوست خیری خواهد رسید .
   سربلند و پیروز باشید.

 34. محمود

  با سلام . بنده دیشب ساعت حدود 5:00 صبح در خواب دیدم با ماشینم به همراه پسرم و مادر و برادرم در حوال رشت هستیم و من در یک مجتمع ویلایی یک واحد مسکونی خریده ام . از نگهبانی مجتمع کلید واحدمان را گرفتم و با ماشین وارد محوطه مجتمع شدیم و من خیلی زیاد در دلم احساس شادمانی میکردم . ولی داخل که شدیم و به سمت پارکینگ میرفتیم دیدم یک کانال بزرگی که از داخل محوطه عبور میکرد آب داخل کانال سیلاب شده و به اطراف کامال سرریز میکند و من خیلی نگران شدم که نکند ما در سیل گیر کنیم .
  توضیح اینکه من در واقعیت ویلایی در آن منطقه نخریده ام .
  لطفا تعبیر این خواب را بفرمایید . با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای تعبیر بسیار واضح است و احتمالا از اینده ای برای شما خبر می دهد و بدانید که در تعبیر خواب خریدن ساختمانی جدید امده است که نشان از فرج در زندگی شماست و از طرف دیگر هم همان احساس شعف و شادی در خواب شما بسیار برای بیننده ی خواب خیر است و به این معنا میتواند باشد که شما را رزقی در اینده ی نه چندان دور خواهد رسید و اما این ترس همیشه برای شما خواهد بود که نکند ان وضعیت دائمی نباشد و شما از ان به نحو احسن استفاده نکنید و بدانید که اگر به ان سرمنزل مقصود رسیدید باید بدانید و بسیار اگاه باشید که از کف شما نرود.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید