مجله آلامتو

تعبیر خواب سبزه

(5 رای, امتیاز میانگین: 2٫20 از 5)

تعبیر دیدن سبزه در خواب چیست؟

سبزه grass

سبزه در خواب هاي ما فرج و شادماني و خرمي و خوشي است و چنانچه ببينيم سبزه را از زمين مي کنيم و مي خوريم و آن سبزه طعم و مزه خوبي دارد نعمت است و پول و همه چيزهايي که…

به زندگي، رنگ و حال و هواي دلپذيري مي بخشند و جلوه و جلاي خوبتري مي دهند. اگر سبزه به دهان تلخ و بدمزه بود نشان آن است که به نيت شادماني و خوشي و خرمي کاري مي کنيم که موجب غم و اندوه مي شود. کار خيري انجام مي دهيم که بدفرجام است. اگر سبزه را بر زمين ديديم يا به زبان ديگر زميني ديديم پوشيده از سبزه و احساس کرديم که آن سبزه زار به خودمان تعلق دارد آينده اي خوب خواهيم داشت. همين طور است اگر سبزه زاري ببينيد که گياهان سبز و شناخته شده داشته باشد اگر چه احساس کنيد ملک متعلق به شما نيست، علف خشکيده غم و اندوه است و اگر سبزه پژمرده و خشکي را از زمين برداريد به طوري که در دستتان پوک شود و ذرات آن به زمين بريزد نشان آن است که مالي را از دست مي دهيد يا هزينه مي کنيد. سبزه زاري که به جاي سبزي و خرمي زرد و پژمرده باشد آينده اي است غم آلود و پر از رنج و گرفتاري. اگر ببينيد که مشتي علف زرد در دست داريد رنجوري و بيماري است و اگر علف زرد به کسي بدهيد ستم مي کنيد. اگر سبزه يا سبزه زاري در خواب ببينيد که احساس کنيد خودتان کاشته ايد نيکي و نيکوکاري است و اگر سبزه زاري باشد که احساس کنيد ديگري کاشته و شما به نيت تفرج بر آن راه مي رويد بهره مندي است از نيکي ديگران. چنانچه بر همين سبزه زار به نيت تخريب راه برويد ستمگري است و فساد ورزيدن با ديگران که نيت خير دارند.

تعبیر خواب «سبزه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سبزه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

 1. ابراهیم در

  سلام،خواب دیدم یا خواهر خانمم داریم سبزی پاک میکنیم و خوشحال هستیم.

 2. سلام
  97/5/27
  ساعت 5/30صبح خواب دیدم مادربزرگم که تازه 2ماه از فوتش میگذره چنتا ظرف سبزه سبز کرده

 3. آرش زرینه در

  سلام
  امشب ۱ . ۴ . ۹۷ ساعت ۳ نیمه شب
  خواب دیدم که تو یه خانه قدیمی هستم
  توی اشپزخانه در حال جمع کردن باقی مانده های سبزی خرد شده با جارو دستی هستم که بعدش برای تخلیه اون در ظرف شوئی به اندازه یه مشت موی بلند خرمائی رنگ بود که به پدرم اونجا دراز کشیده بود نشان دادم که پاسخ نداد و همونجا خوابید بعدش داشتم میبردم بیرون بریزم دیدم زنم تو پذیرائی روبروی دوستم نشسته با لباس نامناسب و در حال صحبته که برگشتم تو اشپزخانه به جای پدرم پسرم رو برداشتم ببرم تو جاش بخوابه و دائمنا به زنم با ناراحتی اشاره میکردم که بیاد توی اشپزخانه .
  همین موقع از خواب بیدار شدم و این خواب رو براتون ارسال کردم
  ممنون میشم تعبیرش رو برام بگید
  با تشکر

نظر خود را بیان کنید