تعبیر خواب سبزه

دیدن سبزه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سبزه در خواب چیست؟

سبزه grass

سبزه در خواب های ما فرج و شادمانی و خرمی و خوشی است و چنانچه ببینیم سبزه را از زمین می کنیم و می خوریم و آن سبزه طعم و مزه خوبی دارد نعمت است و پول و همه چیزهایی که به زندگی، رنگ و حال و هوای دلپذیری می بخشند و جلوه و جلای خوبتری می دهند.

اگر سبزه به دهان تلخ و بدمزه بود نشان آن است که به نیت شادمانی و خوشی و خرمی کاری می کنیم که موجب غم و اندوه می شود. کار خیری انجام می دهیم که بدفرجام است.

اگر سبزه را بر زمین دیدیم یا به زبان دیگر زمینی دیدیم پوشیده از سبزه و احساس کردیم که آن سبزه زار به خودمان تعلق دارد آینده ای خوب خواهیم داشت.

همین طور است اگر سبزه زاری ببینید که گیاهان سبز و شناخته شده داشته باشد اگر چه احساس کنید ملک متعلق به شما نیست، علف خشکیده غم و اندوه است و اگر سبزه پژمرده و خشکی را از زمین بردارید به طوری که در دستتان پوک شود و ذرات آن به زمین بریزد نشان آن است که مالی را از دست می دهید یا هزینه می کنید.

سبزه زاری که به جای سبزی و خرمی زرد و پژمرده باشد آینده ای است غم آلود و پر از رنج و گرفتاری. اگر ببینید که مشتی علف زرد در دست دارید رنجوری و بیماری است و اگر علف زرد به کسی بدهید ستم می کنید.

اگر سبزه یا سبزه زاری در خواب ببینید که احساس کنید خودتان کاشته اید نیکی و نیکوکاری است و اگر سبزه زاری باشد که احساس کنید دیگری کاشته و شما به نیت تفرج بر آن راه می روید بهره مندی است از نیکی دیگران.

چنانچه بر همین سبزه زار به نیت تخریب راه بروید ستمگری است و فساد ورزیدن با دیگران که نیت خیر دارند.


تعبیر خواب چمن سبز

تعبیر خواب چمن سبز

چمن اگر در خواب سبز و خرم باشد گویای این است که زندگی ما گستردگی دارد و سهم ما از برکات و نعمات خداوند زیاد است ولی اگر سبزه و چمن را زرد و بی رونق ببینیم نشانی از تالم و اندوه و بیماری است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سبزی

☺ تعبیر خواب «سبزه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سبزه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


8 دیدگاه

 1. ندا

  خواب دیدم سبزه عید که یه دوست برام سبز کرده داره خراب یا زرد میشه دادم داداشم بندازه دور

 2. ندا

  خواب دیدم سبزه عیدی که دوستی برام سبز کرده داره خراب میشه به داداشم دادم بندازه دور

 3. فرشته

  سلام! من خواب دیدم که یک سبد، گل بالای الماری است پاین می افتد روی یک میز وقتی بالا میکنم میبینم گندم ها داخل سبد سبز شده و جدا میشوند تعبیر این چنین خواب چیست…تشکر

 4. عطایی

  باسلام
  خواب دیدم سردار شهید قاسم سلیمانی ب من میگه من اینجا گندم کاشتم بیا ببین و من رفتم دیدم ک گندمها سبز شده لطفا تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است و همانگونه بر خودتان آشکار است و گندم نعمت حلال است که به دست بزرگی چون ایشان دیگر معنی خوب و نیک دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. ابراهیم

  سلام،خواب دیدم یا خواهر خانمم داریم سبزی پاک میکنیم و خوشحال هستیم.

 6. zahra

  سلام
  97/5/27
  ساعت 5/30صبح خواب دیدم مادربزرگم که تازه 2ماه از فوتش میگذره چنتا ظرف سبزه سبز کرده

 7. آرش زرینه

  سلام
  امشب ۱ . ۴ . ۹۷ ساعت ۳ نیمه شب
  خواب دیدم که تو یه خانه قدیمی هستم
  توی اشپزخانه در حال جمع کردن باقی مانده های سبزی خرد شده با جارو دستی هستم که بعدش برای تخلیه اون در ظرف شوئی به اندازه یه مشت موی بلند خرمائی رنگ بود که به پدرم اونجا دراز کشیده بود نشان دادم که پاسخ نداد و همونجا خوابید بعدش داشتم میبردم بیرون بریزم دیدم زنم تو پذیرائی روبروی دوستم نشسته با لباس نامناسب و در حال صحبته که برگشتم تو اشپزخانه به جای پدرم پسرم رو برداشتم ببرم تو جاش بخوابه و دائمنا به زنم با ناراحتی اشاره میکردم که بیاد توی اشپزخانه .
  همین موقع از خواب بیدار شدم و این خواب رو براتون ارسال کردم
  ممنون میشم تعبیرش رو برام بگید
  با تشکر

نظر خود را بیان کنید