تعبیر خواب علف

دیدن علف در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن علف در خواب چیست؟

علف سبز

دیدن علف در خواب اگر سبز و تازه باشد خوب است و اگر خشک و زرد باشد نیکو نیست و غم و رنج و ابتلا به بیماری تعبیر می شود. اگر ببینید علف از زمین می چینید خیر و خوبی می یابید…

اگر علف را به عنوان وجین می چینید اصلاح می کنید و کاری نیک انجام می دهید.

اگر ببینید یک بغل علف دارید و سبز و تازه است به طوری که حتی بوی آن را استشمام می کنید خوب است و به اندازه آن سود عایدتان می گردد ولی اگر زرد باشد و خشک خوب نیست. دیدن علفزار در خواب کامروایی است.

☺ تعبیر خواب «علف» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «علف» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


16 دیدگاه

 1. جهانگیر منعمی

  سلام من در دیدم یک نفر به من علف داد که در انگشتان من فرو می‌رفت ودور انگشتان میپیچد من سعی می‌کردم بیرون بیاورم ولی مجدد بزرگ میشدولی علف خشک بود علف تازه و سبز نبود و انگشتان من دردداشت

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اصلا خوابی خیر نمی تواند باشد و باید بسیار از این جهت دقت کنید که در روابطتتان و با دیگران دقت کنید. ممکن است سبب شود که رنجی به زندگی شما وارد شود که نتوانید ان را از بین ببرید. حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. بارانا

  سلام دخترم دیشب خواب دیده ک من در چمن های خشک و زرد قدم میزنم و ی عروسک در دستم هست ک صورتی یا قرمز رنگه دخترم ک توی ماشین شوهرم هست میگه اون عروسکا میخاد اما شوهرم میگه ولش کن و نمیاد ازم بگیره

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب در تعابیر خواب به نشانه ی بیماری امده است و عروسک برای ایشان می تواند فقط اشاره ای از ایشان به شما باشد. صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. zaniar

  سلام
  من پدرم ـ10سال فوت کردە
  خواب دیدم کە تو خانە ک توروستا دارین 15تا گوسفند دارین تو خانە قدیمی مون طول این چند سال خودشون بزرگ میشن هیچکسی نگهداریشون نمیکنە توخوابم دید که گوسفندان آتیش روشن کردن خودشونو گرم میکنن بعد ی تعدادی علف سبز خشک هستس داخل تویلە

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر نیست و اشاره ای به بی ملاحظگی بازماندگان ان مرحوم می تواند باشد و باید بدانید که باعث نگرانی ایشان خواهد شد. سعی در رسیدگی به ان ها بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. فرشاد

  خواب دیدم در ی محیط خشک و لم یزرع من و چند حیوان دیگه از جمله یک سگ گله و چند گوسفند داریم داه میریم اونا داشتن چوبهای خشک میخوردن منم به طبع اونا شروع به خوردن کردم تشنگیم رو رفع کرد ی لحظه دیدم ی شیر ماده با سگ گله درگیر بود من احساس خطر کردم و فرار کردم به یک جای مرتفع دیدم از عقب به من حمله کرده ولی به من نرسید‌..تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما خیر نیست و بر اساس تعابیر خواب ممکن است به این معنا باشد که در اینده مشکلی برای شما پیش ممکن است بیاید که دشمنی از آن استفاده کند. حتما صدقه دهید
   سربلند و پیروز باشید

 5. محمد

  تعبیر علف خشک سبز ورنجیر قلاده سگ

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب علف خشک به معنای ناراحتی امده است و در تعبیر خواب قلاده سگ هم می تواند به معنای ان باشد که دشمنی را رام کنید اما باید هزینه ای را بابت ان بدهید و از این رو به این تعبیر می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. NANA

  سلام‌من خواب دیدم دارم به جوجه های رنگی علف میدم علف خشک بودولی سبزبودوباطناب آویزون بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب جوجه آمده است که خیر است و نشان از مالی حلال دارد و در تعبیر خواب علف سبز هم آمده است که خیر است و این خواب برای شما خیر است و از بابت دیدن ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. nrgs ahmdy

  سلام من خواب دیدم علف خشک شده به رنگ سبز در انبار بود و پسری کوچک در داخل ان انبار بود بمن انگشتر نقره با نگین سیاه داد تعبیرش چیست تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب انگشتر و علف می توان به این صورت این خواب را تعبیر کرد که برای شما به این معناست که در اینده در ازای دادن قول و تعهدی مشکلی از شما حل خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. احمد

  تعبير خواب يونجه كوبيده شده در انبار، را جستجو كردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر خشک باشد و زرد خیر نیست و اگر سبز باشد برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید