تعبیر خواب کلاغ

دیدن کلاغ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کلاغ در خواب چیست؟

کلاغ crow

کلاغ در خواب های ما شوم و بد یمن نیست اما از جمله پرندگانی است که دیدنش خوب شناخته نشده. صدای کلاغ خبر از غربت و تنهائی و غم و اندوه است.

اگر صدای کلاغ را بشنوید و خودش را نبینید نشان آن است که کسی پشت سر شما بد می گوید.

اگر در خواب صدای کلاغ های بسیاری را بشنوید ولی آن ها رانبینید به غربت و تنهائی دچار می گردید.

اگر در خواب ببینید کلاغی بر شاخه درخت یا بام خانه شما نشسته در صورتی که احساس کنید آن درخت و آن خانه به شما تعلق دارد خبری ناراحت کننده به شما می رسد.

اگر در خواب ببینید گوشت کلاغ می خورید مال حرام بدست می آورید که خود شما به ناروا بودن آن معترف هستید.

اگر در خواب ببینید کلاغی را کشتید دشمن یاوه گوئی را از خود می رانید و اگر ببینید کلاغی را در قفس نگه داشته اید جلوی دهان بد گوئی را گرفته اید.

به هر حال دیدن خواب درباره کلاغ با توجه به شرایط خواب ممکن است مقداری منفی باشد اما آنقدری نیست که نگرانش باشید.

☺ تعبیر خواب «کلاغ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کلاغ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


60 دیدگاه

 1. آیتک

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم تو حیاط پدر بزرگم کلی پرنده یا کریم یا پرنده سیاه رنگ هست که هماهنگ با قدم های من تو آسمون پرواز میکنن بعد وارد خانه شدم دیدم دوتا کلاغ جلوی آینه نشستن زنده هستن اما خودشونو زدن به مردن بی حرکت نشستن !

 2. سونیا

  کلاغ نامه و حکم دادگاه اورد و داد و پرواز کرد و رفت

 3. الی

  سلام من خواب دیدم دو کلاغ و یک پرنده دیگر در قفسی متعلق به همسایه هستند در ابتدا کلاغ ها نوک همدیگر را گرفتند و بعد یکی از انها دندان کلاغ دیگر را کند و دندان پرت شد رنگ دندان سیاه بود و خیلی بزرگ وقتی افتاد خون هم نیامد و پدرم در خواب میگفت باید قربانی بکشیم

 4. محمدطاها پاکروان

  سلام عرض ادب
  مدتی قبل در خواب چند دسته کلاغ دیدم که مدام دور هم میچرخیدن یک واره دو دسته از آنها سمت من حمله ور شدن بقیه دسته ها هنوز داشتن میچرخیدن فقط آنها به من برمیخوردن ولی هیچ نشانه‌ای از خون یا زخم یا پارکی دیده نمیشد این خواب رو دوبار دیدم.
  ممنون میشم کمک ام کنید؟

  امیدوارم جواب شو بخونم یا بشنوم.

  منتظر ایمیل شما دوستان هستم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اصلا خوابی خیر نیست و باید صدقه دهید و بدانید که ممکن است نشان از ان باشد که دشمنان شما را متهم به چیزی کنند که صحت ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سیدحسن موسوی

  خواب دیدم توی پارکی هستم و سر پا وایساده بودم و گوشت ران مرغ را بدون نان خالی خالی به دندان میکشیم که یک کلاغی دیدم آمده نزدیک من و یک جوری میخواست کمی از گوشت مرغی که میخورم بهش بدهم منم ران مرغ را محکم کوبیدم روی سرش و اونم یک کم آسیب دید ولی رفت اونطرف تر و من دوست داشتم محکم تر بزنمش تا بمیرد،تعبیرش چی هست؟

 6. مریم

  سلام
  خواب دیدم کلاغی روی بام خونه کبوتری را که می‌خواست از لانه بیرون برود در هوا گرفت ودر همان حالت روی هوا شروع کرد به نوک زدن به بال وچشمو جناق سینه که بکشدش.

 7. فرید

  سلام من خواب دیدم ک با پدرم توی زمین های دیم هستیم درحال نخود چیدن ک یهو چندین کلاغ از بالا سرمون عبور می‌کردند ک پدرم هی ب من می‌گفت مواظب باش ک نوکت نزنه یهو یکیشون با سرعت ب سمت من امادم و منم جا خالی دادم انگار پدرم میدونست ک میخوان ب من لطمه بزنند منم ی خانه اونجا داشتیم فرار کردم و خودم رو به اونجا رسوندم و در رو قفلش کردم کلاغه اومد جلو پنجره فهمید ک نمیتونه کاری کنه ب مادرم تبدیل شد و دعا می کرد ک من نیست و نابود شوم

 8. علی ای ام آر

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  من ساعت ۶/۳۰ صبح خواب دیدم که در خانه ای که قبلاً در آن سکونت داشتیم بر روی لبه پنجره ۵ کلاغ نشسته بود و ۲ تا از آنها وارد اتاقی شد که مال من بود، و من با دست آنهارا از خود دور میکردم، وقتی دستم ب بدن یکی از آن دو کلاغ درحال پرواز برخورد کرد از خواب پریدم.
  متشکر میشم اگه تعبیر این خواب رو بگین.
  خیلی ممنون.

 9. سحر

  خواب من نه بين خواب ها مشابه داشت و نه در تعبير خواب تعبير شده، لطفا برام تعبيرش كنيد

 10. سحر

  سلام وقت بخير
  خواب ديدم يك كلاغ سياه به كلاغ سفيد تبديل شد و من با يه چوب دستي اذيتش ميكردم، ظاهرا تو سر كلاغ سفيد يه چيزي مثل شاخ بود و من سعي داشتم شاخش رو بشكنم

 11. سحر

  سلام وقت بخير
  من خواب ديدم يك كلاغ بالاي سرم روي تيره برق نشسته كه من ترسيدم و به خواهرم ميگم ببين اينم شانس منه
  بعد كلاغ از جاش پريد و كمي نزديكتر شد، و من بيشتر ترسيدم. اما به ناگهان كلاغ تبديل به كلاغ سفيد شد و من با يه چوب دستي اذيتش ميكردم، ظاهرا تو سر كلاغ يه چيزي مثل شاخ بود كه من تلاش داشتم با چوب شاخش را بشكنم

 12. Mariana

  سلام من خواب دیدم که از یه کوچه رد میشدم که یه خونه باغ متروکه درش باز بود یه نیم نگاه کردم دیدم یه عالمه کلاغ سیاه تو اون باغ هستن متوجه حضور من شدن ، اومدن بیرون من فرار کردم و ، وارد یه کوچه باریک کاه گلی شدم ، کلاغ های زیادی در حال پرواز به سمت من ، سروصدا می کردن‌ و از بالای سرم رد میشدم در این حین من نشسته بودم سرم پایین گرفته بودن جیغ میزدم ولی کلاغ ها به من آسیبی نرساندن ، و از شدت ترسم از خواب پریدم.

  ممنون میشم بهم کمک کنید.

 13. MaTIN

  سلام وقتتون بخیر
  بنده خوابی دیدم ، خواب دیدم یک کلاغ خیلی بزرگی رو سر من و چند تا از دوستانم میچرخید بعد ما سعی کردیم فرار کنیم که به یه گوشه پناه بردیم کلاغ چند باری سمتمون حمله کرد اما نتونست اسیب بزنه که متوجه یک فرد دیگه (یک پسر بچه ) اون سمت تر شد من تو خاب خیلی فریاد میکشیدم که اون فرد رو متوجه کنم که کلاغ داره میره سمتش اما کلاغ بهش حمله کرد و داشت اون رو به طور کامل می بلعید اگر لطف کنید بگید تعبیر این خاب چی میشه
  ممنون از سایت آلامتو

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب کلاغ این خواب برای شما خیر نیست و می تواند نشان از کسی باشد که در نزدیکی شماست که سبب خواهد شد شما خبری بد را بشنوید که خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 14. هانا

  سلام من دیشب خواب دیدم ک چندتا کلاغ تو خونمون هستن یکی به خودم حمله کرده بود احساس خفگی میکردم یکیش به عروس هلندی ک دارم داشت گلوی عروس هی نوک میزد رفتک نزارم اینکارو کنه یکدفعه دیدم کلاغ شبیه خود عروس شد خیلی وحشتناک بود اون یکی هم همش به گلو خودم نوک میزد با وحشت از خواب پریدم معنیش چیه

 15. amir

  سلام من خواب دیدم که یک کلاغ کنار پرندم مرغ مینا هست یک بار. مرغ مینام غار غار کرد و یک بار کلاغ بعد پرندم شروع کرد به نوک زدن کلاغ و کلاغ بعد چن ثانیه پرندمو کامل قورت داد و تو خواب هرچی زور میزدم که کلاغ رو بکشم زورم نمیرسید و خیلی کلاغ بزرگی بود و نتونستم بکشمش

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در واقعیت مرغ مینا دارد که این خواب تعبیر ندارد و نشان از ترس شما برای از دست دادن ان است و اگر غیر این است نشان از ان می تواند باشد که کسی که برای شما فط ضرر است و پشت سر شما حرف می زند برای احدی ا ز عزیزان شما مضر خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 16. fateme

  من خواب دیدم کلاغ از پنجره اومده داخل خونه من اصلا نترسیدم وقتی نگاهش کردم یه لحظه دیدم سمت من حمله کرد و گوش منو با نوک محکم میکشید هم کلاغ بود هم یه کبوتر با بچه کبوتر هرسه شون بهم حمله کرده بودن فقط خانوادم در تلاش بودن که کلاغ رو از گوش من جدا کنن نمی‌دونم تعبیرش چیه ولی هرچی هست خیره

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب کلاغ به خیر نیامده است و ممکن است اشاره ای به احدی از کسانی باشد که در نزدیکی شما هستند و خانوادیتان تا کنون سعی کرده است که ایشان را از شما دور کند و از این رو باید بدانید که می تواند نشان از تذکری به شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 17. Mhro

  سلام مادرم حواب دید که من لباس سفیدی ب تن دارم و از دونفر هدیه میگیرم و از پله ها بالا می رم وبعد تبدیل ب کلاغ میشمو پرواز میکنم این چ معنی میده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که هدیه گرفتن در خواب خوب است اما تبدیل به کلاغ شدن ممکن است اشاره ای به کلام شما باشد که باید اصلاح شود و در شیوه ی رفتار خود تجدید نظر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. Momeni

  سلام
  من خواب دیدم که کلاغی اومده توی خونمون و اول برادرم و بعد من رو اذیت میکنه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   کلاغ در خواب های ما می تواند نشان از فردی باشد که یاوه گو است و از این طرف می تواند نشان از همچینین فردی در زندگی شما باشد و از این رو باید بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. محمدرضا نوفرستی

  سلام
  در خواب دیدم کلاغی گرفتم و او دستث را گاز گرفت گه موجب خون آمدن ان شد
  تعبیر خواب من چیست؟!

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما به کسی که یاوه گو است نزدیک شوید که سخنی لغو در جواب شما گوید. به همین دلیل در انتخاب افراد بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. احسان نوذوزی

  من بعد از نماز صبح خواب دیدم 2تا کلاغ به داخل خانه امدن اما من بیرونشون کردم

  • تعبیر خواب

   باسلام
   در تعبیر خواب شما مممکن است معنا به این صورت باشد که شما کسی یاوه گو را از خود دور کنید که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 21. elena

  برادم خواب دیده که کلاغ داشته حمله میکردند و گوشت تن او را میخوردند و برادرم ترسید و از خواب بیدار شد و گفت که کلاغ های زیادی بودند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما همانگونه که بر خودتان آشکار است نشان از خوبی ندارد و بر این صورت است که افرادی در صدد آسیب به جان و یا مالشان دارد که نیک نیست و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. مصطفی

  سلام. خواب دیدم یه نوزاد بغل یکی ازاقواممون که خانوم هست بود کلاغه حمله کرد به سر نوزاد و نوزاد گریه کردوازخواب پریدم. تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب مقداری خوب نیست و اینکه نشان بر این است که به این فرد و یا شما منفعتی خواهد رسید که به وسیله دشمنی و یا خبری مورد نقصان ضعیفی قرار خواهد گرفت.
   صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. محمد

  سلام با عرض ادب من خواب دیدم داخل قبرستلنم و یه عده زیادی ادم جلومن یکی ک از همه عقب تر بود بهم اشاره کرد ک اونی ک داره میاد شیطونه. یه کلاغ مرده دست چپش بود منم سنگ سمتش پرت کردم و اسم خدا و مسیح رو اوردم ک وقتی میگفتم اذیت میشد و کفری میشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما به امری مشغول هستید که راه بیهوده ای است و اینکه شما در این مسیر اتفاق و خبرهای ناخوشایند را تجربه خواهید کرد پس صدقه بدهید و بیشتر در مورد مسیرتان آگاهانه تصمیم بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. مهدی رضایی

  یکی دوستانم خاب دیده که من چنتا کلاغ رو میکشم . تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کلاغ نه خوب است وه نه بد اما اینکه آن را کشته اید نشان بر خوب دارد و شما غم و ناراحتی را از خود دور کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. h0_0

  سلام
  من خواب دیدم یه دسته کلاغ بهم حمله کردن و میخواستن باخودشون ببرنم و هرکس به اونها نگاه میکرد ی اتفاق بد براشون میافتاد برا همین هم همش سعی داشتم ک چشمام بسته باشه ولی یجورایی انگار حسشون میکردم وحتی پدر مادرم همش مواظب بودن که اونا بهم نزدیک نشن اما وقتی یبار چشامو باز کردم دیدم مادرپدرم نیستن وبازکلاغا بهم حمله کردن و منو با خودشون بردن

  شما میتونین کمک کنین تو تعبیرش
  باچیزایی ک دریاره کلاغ سیاه و زاغ خوندم واقعا ترسیدم و نگران شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کلاغ امده است که نشان از شخصی یاوه گوو در زندگی شماست و این که در خواب شما اینگونه دیده اید به این تعبیر میتواند باشد که شما در اینده ی نه چندان به این نتیجه خواهید رسید که با شخصی در ارتباطید که یاوه گو است و ممکن است سبب ان شود که شما در بین مردم جایگاه خود را از دست دهید و این خود دلیل ان بوده است که اینگونه خوابی دیده اید و برای این موضوع حتما سعی کنید که صدقه بدهید و در تلاش باشید تا هرکسی در اطراف شما نباشد که پیداکردن دوست مناسب بسیار مهم است که رازهای شما را بداند.
   سربلند و پیروز باشید

 26. نگار

  سلام.من دیشب خواب دیدم که توی یه بیابون بودم انگا چندتا کوه دوروبرم بود میگفتم اینجا گنجه.مث اسکلت سر بود.ولی یدفه دیدم یه کلاغ باسرعت اومد حمله کردبه شوهرم چسبیده بود بهش منم انقد زدمش یدفه پرزدو افتادو مرد.همسرم میگف چرا کشتیش شاید میخواس ی چیزی بهمون بگ..☹

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب امده است که در تعبیر خواب کلاغ باید بدانید که به این معنا خواهد بود که شما دشمنی که یاوه می گوید را از خود دور خواهید کرد واین خواب برای شما بسیار خیر است و اینکه در خواب ایشان از این موضوع ناراحت شده انند هم ممکن است به این معنا باشد که ایشان به حقیقت درون ان شخص پی نبرند.
   سربلندو پیروز باشید

 27. S

  سلام من خواب دیدم یه کلاغ وارد خونمون شد ‌.بعد پدرم میخواست اونو بزنه که روی فرشمون ادرار کرد و بعد ادرارش روی هممون پاشیده شد.بعدش خودبه خود دیگه کلاغه نبود و ما درحال تمیز کردن خودمون بودیم .تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کلاغ امده است که انقدر خیر نیست اما این بد بودن هم به حدی زیاد نیست که از بابت آن نگران باشید و از این رو بدانید که این خواب نشان از مزاحمی دارد که به خانواده ی شما وارد خواهد شد و ممکن است برای مدتی سبب اذیت شما شود اما شما از عهده ی ان بر خواهید امد و جای نگرانی وجود ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 28. نازنین

  سلام همسرم در خواب دیدن کلاغی روی دیوار خانه بوده ولانه و جوجه درحیاط ما داشته
  همسرم به بچه ها میگه از لانه او دور بشن تا بتونه بیاد به جوجه هایش غذا بدهد
  وقتی بچه ها کنار میآیند اون کلاغ میاد وبه بچه هاش غذا میده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کلاغ حالات مختلفی دارد اما در این حالت که شما دارید بدین معناست که ممکن است خبری ناراحت کننده به شما برسد که همسرتان خود به دست خود این کار را انجام خواهند داد ولی به هر حال دیدن خواب درباره کلاغ با توجه به شرایط خواب ممکن است مقداری منفی باشد اما آنقدری نیست که نگرانش باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 29. زهرا

  سلام من ساعت 6:30 صبح یکشنبه خواب دیدم که دخترخالم چند تا تخم دستشه که یک دفعه یکیش باز شد و ازش یک کلاغ بیرون اومد من می ترسیدم کلاغه هم به سمت من حمله کرد و اومد روی سر و گردن من
  من خیلی ترسیده بودم میشه تعبیرش رو بهم بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کلاغ به گفته معبران بد نیست اما خوب هم نیست و آن را نباید مهم دانست و اینکه بچه کلاغی دیده اید می‌تواند بر این باشد که موضوعی شما را میرنجاند پس صدقه بدهید که رفع شود انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. الی

  من خواب دیدم کلاغی پسرم رو دنبال می‌کنه تا اومدم برسم دیدم به چشمای پسرم حمله کرده و داره چشماشو درمیاره و میخوره به قدری جیغ زدم و ترسیدم که با همون حال از خواب پریدم کسی می‌دونه چه تعبیری داره؟؟

 31. Mmahdi

  من خواب دیدم ک یک کلاغ دست منو چنان گاز گرفت ک خون اومد

 32. علی

  خواب دیدم کلاغی سیاه وارددخانه شد کاری نداشت ولی من ترس زیادی ازش داشتم

 33. ز، بانو

  سلام من خواب دیدم که با همسرو فرزندانم در کنار دریا نشسته بودیم ،مردم زیادی آنجا. بودند . یک دسته کلاغ در آسمان. پرواز می کردند و بسیار پرسروصدابودند. یکی از کلاغها یکدفعه حمله کنان به سمت ما آمد من فریاد زدم که فرزندانم مراقب خودشان باشند،که ناگهان کلاغ روی گردن من نشست بدون اینکه به من نوک یا چنگ بزند. وآرام و بیصدا پشت سرم چسبیده بود.
  درضمن ایمیلم غیر فعاله اگه میشه همینجا جواب بدین .منتظرم.باسپاس

 34. شهاب

  من مامانم خواب دیده کلاغا بدنم و کندن هم صدای کلاغا بوده هم خودشون

 35. فریبرز

  در روی یک درخت چنتا کلاغ نشسته بودن که یهو تنها کلاغی توشون سفید بود اومد و روی شونم نشست ومن نوازشش کردم. روبروی منم یه دختر ناشناس که ظاهرا از قبلنا عاشق من بوده .از نبش یه کوچه بهم نگا میکرد. این خواب واقعا واسم مهمه ممنون میشم اگه جواب بدید/ متشکرم

 36. بابک

  سلام
  خسته نباشید..
  من چند شب این خواب میبینم که با چند نفر به یهلندی و کوه سفر میکنم اما کلاغهای سیاه بسیاری به ما حمله میکنند و بقیه نشستند..ولی من با یه کیف که در دست دارم کلاغهارو میزنم و دور میکنم..لطفا تعبیرش رو بهم بگید..

 37. عایشه دردقه

  سلام من خواب دیدم کلاغی وارد خونه ما شد ومن ترسیده بودم شوهرم کلاغ رو گرفت واز خونه بیرون کرد

 38. reza

  خواب دیدم دسته ای از کلاغ ها به سمت من می آیند و قبل از اینکه به من برسند پرنده ای که فکر کنم کلاغ بود را کشتند در این هنگام ازخواب پریدم لطفا خوابم را تعبیر کنید خیلی ممنون

 39. عزیززاده

  سلام حال دیدم کلاغ در دست شوهرم بوده وبعد به سمت من آمده و پای مرا نوک زده سپس شوهرم انرا گرفته و من از بلدی افتادم
  لطفا بهم بگین چیه دلیل حال من

 40. سیما

  سلام . من تو خوابم دیدم به ی کلاغ سه بار آب دادم هر سه بار بعد از این که آب خورد از چشم راستش که کور بود ی دود دایره مانند بیرون آورد که وارد دهن من شد … تعبیرش چیه ؟ خیلی ترسیدم و از خواب پریدم لطفا یکی تعبیرشو واسم پیدا کنه

 41. اکبری

  اگر خواب ببینی کلاغ به آدم حمله میکند تعبیرش چیست؟

 42. shima

  من خواب دیدیم کلاغی تخم گذاشته و من سعی میکنم ازشون نگهداری کنم میبردمشون از رو یه درخت به درخت دیگه که لونش افتاد تخماش شکست کناره لونش یه گنجشک هم تخم گذاشته بود

  شما میتونین در مورد تعبیرش کمکم کنین

  • توهم

   شام زیاد خوردی خخخخخخخخخخخخخ

نظر خود را بیان کنید