مجله آلامتو

تعبیر خواب کلاغ

(30 رای, امتیاز میانگین: 2٫97 از 5)

تعبیر دیدن کلاغ در خواب چیست؟

کلاغ crow

کلاغ در خواب های ما شوم و بد یمن نیست اما از جمله پرندگانی است که دیدنش خوب شناخته نشده. صدای کلاغ خبر از غربت و تنهائی و غم و اندوه است.

اگر صدای کلاغ را بشنوید و خودش را نبینید نشان آن است که کسی پشت سر شما بد می گوید.

اگر در خواب صدای کلاغ های بسیاری را بشنوید ولی آن ها رانبینید به غربت و تنهائی دچار می گردید.

اگر در خواب ببینید کلاغی بر شاخه درخت یا بام خانه شما نشسته در صورتی که احساس کنید آن درخت و آن خانه به شما تعلق دارد خبری ناراحت کننده به شما می رسد.

اگر در خواب ببینید گوشت کلاغ می خورید مال حرام بدست می آورید که خود شما به ناروا بودن آن معترف هستید.

اگر در خواب ببینید کلاغی را کشتید دشمن یاوه گوئی را از خود می رانید و اگر ببینید کلاغی را در قفس نگه داشته اید جلوی دهان بد گوئی را گرفته اید.

به هر حال دیدن خواب درباره کلاغ با توجه به شرایط خواب ممکن است مقداری منفی باشد اما آنقدری نیست که نگرانش باشید.

تعبیر خواب «کلاغ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کلاغ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

13 دیدگاه

 1. من خواب دیدم کلاغی پسرم رو دنبال می‌کنه تا اومدم برسم دیدم به چشمای پسرم حمله کرده و داره چشماشو درمیاره و میخوره به قدری جیغ زدم و ترسیدم که با همون حال از خواب پریدم کسی می‌دونه چه تعبیری داره؟؟

 2. خواب دیدم کلاغی سیاه وارددخانه شد کاری نداشت ولی من ترس زیادی ازش داشتم

 3. ز، بانو در

  سلام من خواب دیدم که با همسرو فرزندانم در کنار دریا نشسته بودیم ،مردم زیادی آنجا. بودند . یک دسته کلاغ در آسمان. پرواز می کردند و بسیار پرسروصدابودند. یکی از کلاغها یکدفعه حمله کنان به سمت ما آمد من فریاد زدم که فرزندانم مراقب خودشان باشند،که ناگهان کلاغ روی گردن من نشست بدون اینکه به من نوک یا چنگ بزند. وآرام و بیصدا پشت سرم چسبیده بود.
  درضمن ایمیلم غیر فعاله اگه میشه همینجا جواب بدین .منتظرم.باسپاس

 4. من مامانم خواب دیده کلاغا بدنم و کندن هم صدای کلاغا بوده هم خودشون

 5. فریبرز در

  در روی یک درخت چنتا کلاغ نشسته بودن که یهو تنها کلاغی توشون سفید بود اومد و روی شونم نشست ومن نوازشش کردم. روبروی منم یه دختر ناشناس که ظاهرا از قبلنا عاشق من بوده .از نبش یه کوچه بهم نگا میکرد. این خواب واقعا واسم مهمه ممنون میشم اگه جواب بدید/ متشکرم

 6. سلام
  خسته نباشید..
  من چند شب این خواب میبینم که با چند نفر به یهلندی و کوه سفر میکنم اما کلاغهای سیاه بسیاری به ما حمله میکنند و بقیه نشستند..ولی من با یه کیف که در دست دارم کلاغهارو میزنم و دور میکنم..لطفا تعبیرش رو بهم بگید..

 7. عایشه دردقه در

  سلام من خواب دیدم کلاغی وارد خونه ما شد ومن ترسیده بودم شوهرم کلاغ رو گرفت واز خونه بیرون کرد

 8. عزیززاده در

  سلام حال دیدم کلاغ در دست شوهرم بوده وبعد به سمت من آمده و پای مرا نوک زده سپس شوهرم انرا گرفته و من از بلدی افتادم
  لطفا بهم بگین چیه دلیل حال من

 9. سلام . من تو خوابم دیدم به ی کلاغ سه بار آب دادم هر سه بار بعد از این که آب خورد از چشم راستش که کور بود ی دود دایره مانند بیرون آورد که وارد دهن من شد … تعبیرش چیه ؟ خیلی ترسیدم و از خواب پریدم لطفا یکی تعبیرشو واسم پیدا کنه

 10. من خواب دیدیم کلاغی تخم گذاشته و من سعی میکنم ازشون نگهداری کنم میبردمشون از رو یه درخت به درخت دیگه که لونش افتاد تخماش شکست کناره لونش یه گنجشک هم تخم گذاشته بود

  شما میتونین در مورد تعبیرش کمکم کنین

نظر خود را بیان کنید