تعبیر خواب سطل

دیدن سطل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سطل در خواب چیست؟

سطل در خواب

خانم آیتانوس می گفت: سطل در خواب دلال بانک و بیمه است ولی ما در کشورمان که سیستم بانکی خاص خویش را داریم دلال بانک و بیمه به آن صورت که در اروپا هست نداریم. سطل کمک مالی است به…

خصوص وامی که از بانک یا شخصی ثروتمند گرفته شود و با آن پول مشکلی آسان گردد. معبران نوشته اند سطل خدمتکار و خادم است.

ابن سیرین نوشته اگر کسی در خواب ببیند سطلی دارد خدمتکاری حاصل کند. اما اگر در خواب ببینید سطلی دارید یا سطلی از بازار خریده اید از نظر مالی کمکی به شما می شود به خصوص اگر سطل سنگین و پر باشد.

چاهی که آب داشته باشد حکم بانک یا شخص ثروتمندی را دارد که پولهایش را ذخیره کرده باشد و دلو یاسطل که به کمک آن از چاه آب می کشند به واقع وام یا کمکی است که بانک می دهد و شما که سطل دارید با آن کمک رفع نیاز می کنید.

سطل سوراخ زیان است و آن هم زیانی که در همان مسیر متوجه بیننده خواب می شود.

اگر در خواب ببینید که با سطل از جایی آب بر می دارید یا از چاهی آب می کشید وامی می گیرید یا به شما کمکی می شود که سود می برید. به خصوص اگر آبی که می کشید صاف و روشن باشد خوابی نیکو دیده اید.

اگر آب می کشید و دور می ریزید مال خود را هزینه می کنید یا هدر می دهید ولی اگر روی هم می انبازید سودی انباشته می کنید. شکستن و دور افکندن سطل نیز همان حکم را دارد که سوراخ بودن آن.

☺ تعبیر خواب «سطل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سطل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


8 دیدگاه

 1. حامد ۱۱۲۳۵۸

  سلام خسته نباشید
  من در خواب دیدم سطلی کثیف مثل سطل اشغال به من داده شد ان شخص به من گفت درب هم دارد و من گفتم لازم نیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سطل کثیف آمده است که به معنای مالی ناصواب که به عنوان قرض به شما داده شود ماند و از این رو این خواب برای شما به منزله ی هشداری است تا در روابط خود بسیار دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سارا

  فقط میتونم بگم که من اصلا متوجه نشدم ، من خواب ی گربه رو‌ دیدم که توی سطل آبه، حالشم خوب بود ، تعبیر این خواب و‌میخواستم که متاسفانه تعبیری براش پیدا نکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما را به دو وجح میشود تعبیر کرد که اول سطل نشان از مالی است که شما ان را از فردی یا به شکل وام از بانکی درخواست خواهید کرد و به شما تعلق خواهد گرفت که مشکلات شما را رفع کند و اینکه گربه نشان از فرد فریبنده ای است که احتمالا در این مالی که در دست دارید و ازان با خبر است شریک شود و یا ان را از شما بدزددو گربه در خواب اول نشان از دزد است و بعد شخص فریبنده و و زنی دست کج است که شما باید بسیار مراقب اطرافیان خود باشید که با چه افرادی در ارتباط هستید که اسیبی شما نرسد .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. Sssss

  سلام ببخشیدمن هراز گاهی خواب میبینم ک مادرشوهر سابقم میاد بخوابم اول خیلی ازش میترسم بعدیجورایی خوب میشیم و اون دیگه اروم میشه و ساکته ولی بااین حال من ازش ترس دارم سکوتش توی خواب چ مفهمومی داره…میترسم بازم رفته باشه برام یکاری کرده باشه چون هردفعه بعدازاین خوابا زندگیم بهم میریخت…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب هایی که برای ما بسیار تکرار می شوند دارای تعبیر نیستند و از این رو نباید نگران دیدن این خواب ها باشید و بدانید که برای شما تعبیری ندارد و فقط اشاره ای به درون شما و ترس های درونیتان داردر.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مریم

  خواب دیدم یه ماهی بزرگ توی ی سطل آب هست
  ماهی اندازه ای بزرگ بود که کامل گردی سطل و گرفته بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن ماهی در خواب برای بیننده بر اساس تعابیر خیر است و از این رو این خواب را هم می توان به خیر گرفت و از ان نگرانی نداشت.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید