مجله آلامتو

تعبیر خواب مسواک زدن

(7 رای, امتیاز میانگین: 3٫29 از 5)

تعبیر دیدن مسواک زدن در خواب چیست؟

تعبیر خواب مسواک

مسواک همیشه با دندان است و چنان چه در خواب تنها دیده شود باز هم دندان ها را به خاطر می آورد.

اگر در خواب ببینید دندان ها را مسواک می کنید به خویشان و فرزندان و اهل خانه خود محبت، یاری و کمک می کنید و در واقع بزرگتری خانه و خانواده را به خوبی انجام می دهید.

اگر در شرایط سنی مقتضی برای بزرگتری خانواده نیستید از جانب ولی و بزرگتر مورد عنایت قرار می گیرید چون مسواک زدن دندان رعایت متقابل اهل خانه است.

زنی اگر ببیند دهان و دندانش را مسواک می کند و دندان هایش سفید و براق شده و ظایف خانوادگی را خوب انجام می دهد و نزد شوهر عزیز و محترم می شود.

اگر در خواب ببینید که مسواک در جیب دارید یا مسواک خریده اید نسبت به خانواده خود بی توجه هستید که ذهن شما این بی توجهی را با تجسم مسواک متذکر می شود.

اگر ببینید با مسواک کار دیگری غیر از شستن دندان ها انجام می دهید نشان آن است که نیازمند یهای خانواده را رفع نمی کنید و حتی حق آن ها را در جای دیگری به مصرف می رسانید.

تعبیر خواب «مسواک زدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مسواک زدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

  1. با سلام . من خواب دیدم نامزدم با مسواک من دندانهایش را مسواک کرد. تعبیرش چیست؟
    با تشکر

  2. خواب دیدم که اشتباها از مسواک شخص دیگری استفاده کردم و اوهم از مسواک من استفاده کرد.ولی اون شخص رو اصلا نمیشناختم ولی انگار توی خوابم باهام آشنا بود مثلا دوستم بود یا باهم مسافرت رفته بودیم یه همچین چیزی

نظر خود را بیان کنید