تعبیر خواب مسواک زدن

دیدن مسواک زدن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مسواک زدن در خواب چیست؟

تعبیر خواب مسواک

مسواک همیشه با دندان است و چنان چه در خواب تنها دیده شود باز هم دندان ها را به خاطر می آورد.

اگر در خواب ببینید دندان ها را مسواک می کنید به خویشان و فرزندان و اهل خانه خود محبت، یاری و کمک می کنید و در واقع بزرگتری خانه و خانواده را به خوبی انجام می دهید.

اگر در شرایط سنی مقتضی برای بزرگتری خانواده نیستید از جانب ولی و بزرگتر مورد عنایت قرار می گیرید چون مسواک زدن دندان رعایت متقابل اهل خانه است.

زنی اگر ببیند دهان و دندانش را مسواک می کند و دندان هایش سفید و براق شده و ظایف خانوادگی را خوب انجام می دهد و نزد شوهر عزیز و محترم می شود.

اگر در خواب ببینید که مسواک در جیب دارید یا مسواک خریده اید نسبت به خانواده خود بی توجه هستید که ذهن شما این بی توجهی را با تجسم مسواک متذکر می شود.

اگر ببینید با مسواک کار دیگری غیر از شستن دندان ها انجام می دهید نشان آن است که نیازمند یهای خانواده را رفع نمی کنید و حتی حق آن ها را در جای دیگری به مصرف می رسانید.

☺ تعبیر خواب «مسواک زدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مسواک زدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

5 دیدگاه

 1. حجت ابراهیمی در 1399/01/03در9:07 ق.ظ

  سلام.خواب دیدم که دندانهای پدرم را که فوت شده است مسواک میکنم؟

  • یاسین صداقت در 1399/01/03در5:00 ب.ظ

   با سلام
   خوابی خیر است و تعبیر مسواک زدن در خواب اشاره ی مستقیم به دندان دارد و نه چیز دیگر و باید بدانید که تعبیر دندان در خواب همان نزدیکان و خانواده است و این بدین معنا میتواند باشد که شما همان جایگاه پدرتان را در خانواده کسب خواهید کرد با این تفاوت که بسیار بهتر خواهد بود.
   سربلندو پیروز باشید

 2. غزال در 1397/10/26در11:17 ب.ظ

  با سلام . من خواب دیدم نامزدم با مسواک من دندانهایش را مسواک کرد. تعبیرش چیست؟
  با تشکر

 3. Milad در 1397/08/26در10:37 ق.ظ

  خواب دیدم که اشتباها از مسواک شخص دیگری استفاده کردم و اوهم از مسواک من استفاده کرد.ولی اون شخص رو اصلا نمیشناختم ولی انگار توی خوابم باهام آشنا بود مثلا دوستم بود یا باهم مسافرت رفته بودیم یه همچین چیزی

 4. M.A در 1397/02/30در11:20 ق.ظ

  تعبیر خواب مسواک زدن فرد دیگری

نظر خود را بیان کنید