تعبیر خواب دندان

دیدن دندان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دندان در خواب چیست؟

تعبیر خواب افتادن دندان

در جایی دیگر نوشته ام که دندان ها افراد خانواده ما هستند. معبران سنتی اعتقاد داشتند که دندان های فک بالا مردان خانواده هستند و دندان های فک زیرین زنان. اما نسبت دادن نرینگی و مادینگی به دندان ها درست نیست چرا که هیچ دلیلی وجود ندارد که ثابت کند که دندان های بالا نر هستند و دندان های فک پائین ماده.

دندان ها ازاعضا حساس بدن ما هستند و ارزش و استحکام شان در دهان معرف ارزش و استحکامی است که افراد نزد ما دارند. این درست تر می تواند باشد تا آن ها را نر و ماده بدانیم.

به نظر من دندان های آسیاب همسر و پدر و مادر هستند و دندان های جلو فرزندان.

دندان های پیشین زینت چهره به حساب می آیند و فرزندان نیز زیب و زینت زندگی ما محسوب می گردند.

اگر بیننده خواب ببیند که دندانش کف دست یا روی زمین افتاده دو حالت دارد: اگر دندان با خاک کثیف و آلوده نشد و مفقود نگردیده باشد یکی از خویشانش بیمار می شود یا آسیبی به او وارد می آید ولی اگر در خاک آلوده و یا مفقود شده او می میرد.

افتادن دندان آسیاب بدون خونریزی در خواب چه تعبیری دارد

با توجه به این که آن دندان کدام است. گفتم که دندان های آسیاب همسر و پدر و مادر هستند و دندان های پیشین فرزندان و خواهران و برادران. اگر بیننده خواب ببیند که دندانش را کرم خورده و درد می کند گرفتار دشمنی شود.

اگر فقط درد دندان داشت گرفتار قرض و بدهی می شود و وامدار می گردد.

اگر بیننده خواب ببیند که دندان هایش سفید و براق است زندگی خانوادگی رونق و جلا می یابد و حادثه ای خوب برای او و خانواده اش اتفاق می افتد.

اگر ببیند که دندانهایش کثیف و زشت است غمی به آن ها می رسد که جنبه خانوادگی دارد.

اگر بیننده خواب ببیند که همه دندان هایش کثیف است یا حداقل عادی است یا یکی از دندان ها زیاد سفید و براق شده شخصی که دندان به او انتصاب می یابد شاخص می شود و ممتاز می گردد و اگر دندان آسیاب شما درد می کرد و متورم و آماسیده شده بود با همسرتان اختلاف پیدا می کنید و اگر آن را کشیدید و به دست خود یا پزشک بیرون آوردید از همسرتان جدا می شوید.

برای زن نیز همین تعبیر هست یعنی اگر دندان آسیاب خود را بکشد از شوهرش جدا می شود.

خلال دندان در خواب دیدن زدودن غم ها و ناراحتی های کوچک خانوادگی است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خونریزی

☺ تعبیر خواب «دندان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دندان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


321 دیدگاه

 1. سارا

  سلام ‌من امروز صبح تو خوابم دیدم که یکی از دندونای پایین و سمت راستیم از تو لثه درومده و فقط یکمش تو لثه مونده و یه بخش دراز و عجیبم داشت ک من ترسیده بودم و نمدونستم چرا اینطوری شده و همینطوری تو دهنم معلق مونده بود و به مامانم گفتم و ایشون داشت به درمانگاهی جایی زنگ میزد که از خواب پریدم.. میشه لطفا بگین تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما می تواند بر دو وجه باشد که یکی ترس شما از این موضوع است دندانتان خراب شود و دیگری مشکلی خانوادگی برای بیننده ی خواب است که از این رو بهتر است صدقه ای دهید./
   سربلند و یپروز باشید

 2. علی

  سلام من دم دمای غروب خاب دیدم یکی از دندون های نصفش شکسته و دستم گرفتم و ب طرفی پرت کردم که وقتی با زمین سفت برخورد کرد دندونم شکست ووقتی تو خاب ب دندونم فک میکردم اصلا ناراحت نبودم پیش خودم میگفتم مشخص نیست اصلا اون دندونم افتاده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدایند که برای شما خیر نیست و می تواند نشانه ای از مشکلی برای یکی از عزیزان شما باشد که باید برای ان صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Mmm

  سلام من خواب دیدم سه تا از دندان های آسیابم سمت راست پایین افتاد رو خاک و منم برداشتمشون و بعد دیدم با زبون که به دندونای جلو پایینم فشار میارم به جلو خم میشن و لقن و با دست نگه داشتمشون که نیفتن خواستم تعبیرشو بدونم و اینکه خودم حامله هستم و فرزندی ندارم ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بیشتر می تواند نشانی از ترس درونی شما برای اتفاقی در اینده باشد که دارای تعبیر عینی نیست و از طرف دیگر هم می تواند نشانی از خدای ناکرده مشکلی برای خانواده ی شما باشد که بسیار ضعیف است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سارا

  سلام من خواب دیدم فک پایین دندان های اسیاب از هر سمت 2 عدد داره از دهانم کنده میشه و من خیلی در خواب وحشت داشتم و گریه میکردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اینکه در خواب خود گریه کرده اید می تواند تعبیر خواب را از بین ببرد و از این رو بدانید که تعبیر این خواب نشان از دست دادن کسی از نزدیکانتان است و بهتر است صدقه ای دهید./
   سربلند و پیروز باشید

 5. رحمت

  سلام خدمت شما من تو خواب دیدم دوتا دندان اسیاب کنار هم دارم ک برام عجیب بود و یکیش خوب یادم نیست ک شکسه بود یا خراب شده بود ولی توخواب فکر میکردم ک اگه درش بیارم جاش خالی می مونه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان های اسیاب امده است که می تواند نشان از پدر و مادر برای ما باشد و از این رو می تواند خدای ناکرده مبین مشکلی برای ایشان باشد که باید صدقه ای برای ایشان دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. نفس

  سلام من فک بابام مصنوعی هست .در خواب دیدم همون دندانهای مصنوعی یه سمت دونه دونه ریختن کف دستم.سفید بودن دوسه تاش انگار رژلب بهش خورده بود .دکتر هم همونجا کنارم بود .گفت لق شده درست میکنم.من هم گذاشتم تو پلاستیک امیدوارم .یهو دیدم یه تیکه گوشت هم تو پلاستیک کنار دندونامه انداختمش بیرون گوشت.ناراحت بودم.استرس دارم لطفا جواب بدین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب نمی تواند خوابی خیر باشد و باید بدانید که می تواند به این معنا باشد که خدای ناکرده برای نزدیکان ایشان اتفاقی افتد که خیر نیست و باید بسیار دقت کنید و حتما هم صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. مهران نیکو

  با سلام و احترام و تشکر
  من نزدیکهای صبح خواب دیدم بخشی از دندانهای فک بالای سمت چپ حدودا 3 الی 4 دندان خرد شده و در کف دستم ریخته شدند ولی محو یا گم نشده و روی زمین هم نیفتادند….لطفا تعبیر بفرمائید.
  با تشکر بیکران از زحمات و حسن توجه تان

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند بر اساس تعابیر خواب نشان از مشکلی برای نزدیکان شما باشد و همینکه به زمین نیفتاده است می تواند بهتر باشد. صدقه ای دهید و به خدا توکل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. کیمیا

  سلام وقت بخیر.ممنون از زحماتتون
  من چند با یه خواب تکراری دیدم
  ممنون میشم اگر تعبیرش رو بهم بگید
  خواب میبینم که دونه دونه دندونام داره چشت سرهم ضعیف میشه و از دهنم کنده میشه.توخواب احساس خیلی بدی پیدا میکنم و خون ریزی هم نیست توخوابم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به دو صورت باشد، اول انکه نشانی از ان باشد که شما ترسی بابت سلامتی خود دارید که در خواب به این صورت برایتان تکرار می شود و از طرفی هم می تواند نشانی ازان باشد که شما در اینده عزیزانتان را خواهید رنجاند و از شما دور می شوند.
   سربلند و پیروز باشید

 9. رقیه

  سلام خسته نبلشید نزدیک ساعت شش صب خواب دیدم به اینه نگاکردم دیدم دندون جلویی پایینم افتاده جاش خالیه ولی دقت که میکنم میبینم همه دندونام سالمن این اضافه بوده افتاده توروخدا تعبیرش و بگین ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   با تتوجه به شرایطی که خواب دیده اید ممکن است به این صورت تعبیر شود که شما در اینده برای موضوعی کسی را که ببه شما نزدیک است از خود دور کنید ولی بدانید که ایشان خیلی در زندگی شما نقشی ندارند.
   سربلند و پیروز باشید

 10. احمدکاظم

  باسلام بنده خوابی دید که دندانهای هان جن داره میریزه و تو دست گرفته .ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بسیار خوابی خیر می تواند باشد و نشان از ان است که برای شما کسی که دشمنتان است زبون شود و از شما دور شود و این بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. مریم آذرم

  سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم با دخترخاله هام و خواهرم بیرونیم داشتیم بستنی میخوردیم که یهو دندون آسیاب سمت چپ پایین من شکست دستمال کاغذی گرفتم جلو دهنم و تیکه هاشو ریختم داخل دستمال با مقدار خیلی کمی خون
  اون دندونم ک شکست تو واقعیت قبلا خراب شده و یک مقدارش شکسته

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این نوع خواب ها امده است که اگر خون دیده اید که تعبیر ندارد و اگر نه می تواند نشانی از ان باشد که به واسطه ی ایشان، بین شما و احدی از عزیزانتان مشکلی پیش بیاید که خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 12. Tanaz

  با سلام،من یکم از لحاظ روحی شرایط مناسبی ندارم و ساعت ۱۶/۳۰ بود که خواب دیدم می‌خوام شلوار بخرم(تو فکر خرید شلوارم چند وقته),با مامانم تو مغازه ایم و حین صحبت با فروشنده یه قسمتی از دندونی که بعد از دندون نیشم (تو فک پایین قرار داره),می‌شکنه و من قورتش میدم و همون وقت تو فکرم از مامانم بپرسم درست میشه یا نه و احساس میکردم که دندون نیش کناریش هم لق شده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب از انجایی که در واقعیت هم می خواسته اید این کار را بکنید تعبیری ندارد و نشان از ترس شما برای انتخاب است که در خواب با شکستن دندان نشان داده شده است. از بابت دیدن ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. نازنین

  سلام من خواب دیدم دوتا دندون شیری پسرم افتاد روی فرش بدون خون و کثیف نشد و البته سفید و براق بودن دندون جلو پایینش هم شکست از وسط اما نریخت ….

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند فقط نگرانی شما از اینده فرزندتان باشد و تعبیری نداشته باشد. در غیر این صورت صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. Sana

  ببخشد خواب دیدم دوستم دندوناشو که لقه بوده کنده و به من میده این چی معنی میده؟؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب به این تعبیر باشد که ایشان با کسی از نزدیکانشان دچاز مشکلی شوند و شما باید تلاش کنید تا ان را رفع کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. زهره

  خواهش میکنم تعبیر خواب من رو بگید
  من خواب دیدم یکی ازدندونای جلویی فک بالا شکسته، تعبیرش چیه….
  با اینک تابستون شده همش خواب برف می‌بینیم من خیلی میترسم میشه خواب دندونمو بگید….
  نمیدونم چرا احساس میکنم قراره بمیرم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در دیدن خواب دندان های جلویی ممکن است اشاره ای به کسی باشد که خیلی برای شما عزیز است و ممکن است نشان از فرزند باشد و از طرف دیگر هم نشان از ان است که بیماری برای آن ها به وجود بیاید. حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. احسان

  سلام من احسان هستم.
  من کلا از خواب دندان خیلی میترسم این بار خواب دیدم بعد از چند سال ایران میرم پسر عموم رو میبینم.بعد همدیگر رو بغل میکنیم و یکباره پسر عمویه دیگرم مادرش مریض است هم در واقعیت هم در خوابم.و پسر عموم دنبال مادش می‌گردد.و پسر عموی دیگری که هم دیگر را بقل کردیم به یک باره صورت را فشار می‌دهد و دندانهایه بالا عقب سمت چپ بعد نیش به یکباره می‌شکند و من به زمین تف میکنم همراه با خون و تیکه تیکههایه دندان بعد دندان هامو از رویه زمین بر میدارم همراه با کمی گوشت و لثه کنده شده.لطفا تعبیرش رو کمک کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شکسته شدن دندان و تف کردن ان امده است که اگر سالم باشد کسی از بستگانتان مریض شود و اگر بشکند خدای ناکره ممکن است کسی از ان ها بمیرد و از این رو حتما صدقه دهید که دفع شود.
   سربلندو پیروز باشید

 17. فاطمه

  سلام و خسته نباشید
  خواب من کاملا متفاوت هست و ربطی به دندان اینا نداره من دیدم تو خواب مراسم خواستگاری دختر داییم هست و من تو اتاق جلو اینه زیر چانه ام یه جوش بود فشار دادم اون جوش واشد و بزرگتر شد و یه کیست به اندازه گردو از اون بیرون اومد و دختر خالم گفت کیست دندونت هست…تعبیر این چی میشه؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب جوش امده است که می تواند نشان از تهمتی باشد که به شما زده شودو از این رو باید سعی بر ان کنید که خیلی به ان پر و بال ندهید و ممکن است بستگانتان هم در این امر شما را اذیت کنند.
   سربلند و پیروز باشید

 18. T

  سلام من تو خواب دیدم که یکی از دندان های فک بالام که خیلی هم سفید بود افتاد کف دستم و دیدم ک شکسته هست و نصفش تو لثم مانده ک اون هم همینطوری سفیده و دقت کردم سه تا دندون دیگرمم نصفه شکسته در کنار همون یکی قبلی هست اما انگاری قبلا شکسته بود و من متوجه نشده بودم همشون هم کامل سفید بودن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که می تواند نشان از ان باشد که خدای ناکرده یکی از بستگانتان دچار بیماری شود و از این رو حتما صدقه دهید. بدانید که ممکن است به یک باره این اتفاق افتد.
   سربلند و پیروز باشید

 19. زینب عزیزی

  سلام بر شما که زحمت می کشید.لطفا راهنمایی کنید.
  من خواب دیدم در یک مراسم شبیه عروسی بودم برخی از درگذشتگان فامیل هم بودند که فقط میدیدمشان بعد از صحبت با خواهرم همراه با پسر کوچیکم به محوطه ای سبز رفتم ناگهان دو تا دندان کنار سمت عقب دهان بالا در کف دستم افتاد نگاه کردم دیدم سیاه هست و قبلا این دندانها را پر کرده ام با خودم گفتم چقدر بد کار می کنند دکترها و نگران بودم که در آن مراسم نبود دندانم معلوم باشد.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر خلاف تعابیری که برای دندان وجود دارد می تواند خیر باشد و نشان از ان باشد که شما ممکن است کسانی را که باید بلاخره کنار بگذارید و از این بابت هم ناراحت شوید اما به صلاح شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 20. فرید

  سلام. من خواب دیدم که دندان نیش پایینم کنده شد و روی زمین تمیز افتاد و دوتکه شد. نگاهش کردم دیدم رویه دندان بسیار سفید و سالم ولی داخلش سیاه و پوسیده بود. بدون خونریزی

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب به خیر نیامده است و اشاره به ان دارد که یکی از عزیزان بیننده ی خواب بیمار شود.
   سربلند و پیروز باشید

 21. احسان

  سلام خسته نباشید . خواب دیدم دندان نیش بالا سمت راست لق لقه جوری که بادست تکونش دادم میخواست در بیادممنون میشم راهنمایی کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب افتادن دندان همینکه در خواب شما این اتفاق نیفتاده است می تواند خیر باشد و نشان از ان باشد که ممکن است برای یکی از خانواده ی شما بیماری پیش بیاید که این اتفاق نیفتاده است.
   سربلند و پیروز باشید

 22. امیر

  سلام خاهر من خواب دیده که دندان جلوی من افتاد تعبیر چیست مرسی ؟؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   با توجه به تبعیر خواب دندان جلو می تواند اشاره ای به خود شما باشد که برای کسی از عزیزان بسیار نزدیک شما خدای ناکرده ممکن است مشکلی پیش بیاید که باید صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. سمانه

  سلام یکماه پیش خواب دیدم دندان آسیایی فک بالا سمت راست کنار دندانهای جلویی خراب شد و ریخت کف دستم،به مامانم نشون دادم،مامانم با بی توجهی گفت چیز مهمی نیست که..تعبیر خوابم رو لطف کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به خیر رفع شده است و نشان بر ناراحتی است که سریع از خودتان و خانوذدتان رفع خواهد شد و اهمیتی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. صبا

  سلام خسته نباشید من دیشب خواب دیدم احساس کردم دندون عقب سمت بالا انگار لاش چیزی گیر کرده نخ دندون کردم و متوجه شدم لقه با دستم کندمش‌ و دندون خیلی تیکه کوچیک و خرابی بود.تعبیرش چیه؟؟نگرانشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر آن است که به شما غم خانوادگی وارد می‌شود که باید بر آن پیشگیری کنید و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. رزيتا

  سلام وقتتون بخير من ديشب خواب ديدم دندون آسياب كوچك شماره ٢ فك بالا سمت راست لق بود و يكبار ك گرفتمش با دستمال يهو كنده شد ولي يه مقدار هم خون ميومد ازش ولي يهو از دستم اقتاد و گم شد . البته در واقعيت من دندون درد شديد دارم سمت راست فك بالا و پايين توي خواب هم كه اين دندونم افتاد به خودم گفتم پس تمام درد دندونام بخاطر اين دندون بود چون وقتي افتاد درد دندونم از بين رفت. تعبيرش چي ميشه؟ خيلي نگرانم الان كه خوندم بين كامنتا كه فك بالا پدر خوانواده هستن ميترسم لطفا تعبيرش كنيد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به علت درد دندانتان بوده است و تعبیری نمی‌تواند داشته باشد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. محمد

  سلام خسته نباشید ، خوابی ک ساعت نه صبح ب بعد باشه تعبیرش مهمه؟؟؟ خواب دیدم دندان نیشم لق بود فشارش دادم کندمش و توی دستم بود و خیلی سریع ی دندان سفید و براق جای رشد کرد و چن تا از دندان های دیگم همینجور بود میشه لطفا تعبیرشو بهم بگید ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی است و اینکه به این صورت است که شما احتمالا مشکلی برایتان پیش خواهد آمد که بسیار زود آن رفع خواهد شد و اگر در خواب دندان زشت از دست داده اید و دندان زیبا و سالم جایگزین شده است نشان بر خیر است که به شما خواهد رسید و اینکه ساعت خواب در صادق بودن آن تاثیر دارد که معبران گفته اندکه بامداد صادق تر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. امین

  سلام من خواب دیدم یکی از دندان های عقبی ام در سمت راست و بالا که یک وقت ها در واقعیت هم درد میکنه توی خواب افتاد و ازش خون زیادی میومد.بصورت لخته. تعبیرش چیه نگران هستم ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما می‌تواند به دلیل درد های مکرر دندانتان باشدو اینکه خواب فک بابا بر این تعبیر است که از افراد مرد خانوادتان که نسبت دور تر به شما دارد دچار ضرر مالی و یا جانی خواهد شد. و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. حنیف

  سلام استاد
  لطفا سریع جواب بدید ممنون میشم
  خواب دیدم چند تا دندون جلوم که سالم هستن در واقعیت یهو 5 تاش میوفته کف دستم فقط ریشه دندون هام تو لثه خام سیاه شدن و فقط یه دونه از دندون هام از وسط نصف شده و سفیده
  الان که دارم می‌نویسم 2 تا از بزرگان فامیل بعلت کرونا فوت شدن طی 4 روز
  الان پدرم بیمارستان بعلت بیماری بستری کردنش از شما تعبیر خواب میخوام هر چند تسلیم تقدیر و مشیت الهی هستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که پدرتان بهبود پیدا خواهند کرد چون ریشه وجود داشته است و نشان بر اصل شما است و خیر است و اینکه بیشتر مراقب خودتان و پدرتان باشید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. سامی

  سلام من خواب دیدم که فقط دندانهای آسیاب فک پایینم پوسیده شده و اونا رو کشیدمو تو دستام هستن البته دندان هایی جلویی سر جاش بودن چه تعبیری داره؟ ممنون میشم جواب بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بد نیست و به معنی آن است که فرزندی به خانواده شما وارد خواهد شد که تیک است..
   سربلند و پیروز باشید.

 30. مهرشاد

  سلام من خواب دیدم یک دندانم با یک فشار شکست و بعد با دست کنده شود بدون درد و خون ریزی سریع جاش یه دندون دیگه در اوند معنیش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به خیر رفع شده است و اینکه شکستن دندان نشان بر خوبی ندارد و به معنی مشکلاتی است که برای خودتان و یا اعضای خانوادتان پیش می آید و خیلی سریع هم رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. هاشمی

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم که سه تا از دندونهای بالا و عقبی که مصنوعی و روکش شده هستن در حین غذا خوردن افتادن توی دهانم و من اونهارو یکی یکی از دهانم خارج کردم ، میشه تعبیر خوابم رو بگید لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران اسلامی به این صورت است که یکی از بزرگان فامیل شما یا به مسافرت می‌رود و یا فوت می‌شود.صدقه بدهید تا به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 32. Arshia

  سلام و خسته نباشید به شما.
  من خواب دیدم که به دندونام نخ دندون وصل کردم و همینجوری اویزون بود.
  بعد از چند دقیقه نخ دندون رو کشیدم که دیدم تموم نمبشه همینجوری کشیدم یهو دیدم بدون هیچ دردی دندون اسیاب سمت راستم به نخ دندون وصل و خون هم نیومد و من آن را توی دستم گرفتم و از خواب بلند شدم.
  خیلی ممنون میشم تعبیر کنید خوابم رو.
  خیلی ممنون از شما.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که فرزندی یا خواهر و یا برادر به خانواده شما اضافه خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. رویاحسینی

  سلام وقتتون بخیر
  من حدود 10-15 دقیقه مونده به اذان مغرب خواب دیدم یک دندون اسیاب پایین سمت راست و یک دندون اسیاب پایین سمت چپ میوفته اولین دندونی که میوفته تا جایی که یادمه عادی بودش(قبل یا بعد افتادن اولین دندون احساس کردم خونه میلرزه و داره خراب میشه ولی پدرم تو خواب گفت که خیالاته و بعد در خواب متوجه شدم که همینطوره ) و دومی خیلی به افتادن نزدیک بود پدرم میخواست برام بکنه نزاشتم ،خودم بعد یا کندمش یا خودش افتاد دقیق یادم نیست بعد دیدم حدود نصفش خرابه و بعد رفتم انداختم سطل اشغال این اتفاقاهم در خونه قبلی ما افتاد (خونه اولمون) که طبقه پایینش مادربزرگم هستن و ما دیشب رفته بودیم اونجا
  ممنون میشم تعبیرشو به من بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما می‌تواند به این صورت باشد که از خانمهای خانواده شما فردی بیمار خواهد شد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 34. ayeh

  سلام خسته نباشید.امروز صبح یه سی ثانیه قبل از اذان و در صورتی که دختر ده ماهه ام منو واسه شیر سینم بیدار میکرد خواب میدیدم که دوتا دندون بهم چسبیده دارم و فک پایینی دندون سه تا مونده به خرگوشی دوتا دوندون بهم چسبیده داشتم و یکیشون میافته در دهانم وقتی دخترم بیدارم میکرد من داشتم تو دهانم دنبالش میگشتم.لطفا تعبیرشو بگید…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و این صورت است که این خواب به زنان خانواده شما بر میگردد که دلیل بر اتفاق بد است و اما بهتر این است که در دهان افتاده و میتواند بر بیماری تعبیر شود و اینکه قابل رفع است و حتما صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 35. خانم جعفری

  سلام.من خواب دیدم هفده تا از دندانهای عقبم یکدفعه ریختند بدون خونریزی همه در دستم ریختند.ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن افتادن دندان در خواب خوب نیست و نشان بر اتفاق و یا حادثه ای دارد. اینکه در دستتان افتاده است ضرر این خواب کمتر می‌شود. و اینکه صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 36. یاسین صداقت

  با سلام
  به تعبیر معبران اسلامی ریخت دندان نشان بر خوبی ندارد ولی اگر به دست بیفتد بهتر است و اینکه احتمالا گرفتاری بر شما وارد خواهد شد که شما برای حل آن تلاش خواهید کرد و فرد در حل موضوع به شما کمک خواهد کرد که به خیر رفع شود.
  سربلند و پیروز باشید.

 37. Reza

  سلام خدمت شما دوست عزیز
  دوست عزیز من ساعت نزدیک هفت صبح خواب دیدم که اولین دندان آسیای یاآسیاب بالا سمت چپ ام لق بود بادستم کشیدم داخل تفدانی انداختم، اگرلطف نموده تعبیر کنید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دندان به این صورت است که دندان آسیاب نشان از افراد مهم و درجه یک خانواده اعم از پدر،مادرو همسر دارد و اینکه معبران گفته اند افتادن دندان آسیاب نشان بر مشکلی است که بر اینان ایجاد می‌شود و و دیگر بعضی معبران افتادن دندان آسیاب را اختلاف بین شریک عاطفی و همسر هم دانسته اند و صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 38. kiyana

  سلام مادر من چند شب پیش خواب دیده که دو تا دندونی که پر کرده بود از فک بالا دندون اخریا خرد شد و ریخت کف دستش تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دندان نشان بر مردان خانواده هستن و این که بر کف دست افتاده بهتر است و صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 39. eli

  سلام،خواب دیدم یکی از دندانهای اسیاب بالایی سمت راست ک نصفش شکسته بود نصفه دیگشو خودم بادستم کشیدم دندان اسیابم کلا خراب وقتی دراوردم یکم زردی داشت منم تعجب کردم ک چطور وقتی دهنم بود کبود ولی الان یکم زرده،تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و اینکه احتمالا بیماری از شما رفع خواهد شد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 40. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که مشکلی و یا ناراحتی به شما خواهد رسید اما این ناراحتی ریشه دار نیست و قابل حل است. جای نگرانی نیست صدقه بدهید.
  سربلند و پیروز باشید.

 41. فاطمه

  سلام.وقتتون بخیر صبح حدود ساعت ۷ خواب دیدم که دندون پیش سمت فک پایین افتاده و زیر زبونم هست(ینی هنوز تو دهانمه)بعد دیگ نبودش داشتم فک میکردم دندونم کجارفت ک رو میز تو اتاق خواهرم دیدمش سالم بود؛میخواستیم بریم بیرون باخانواده عموم اینا همش جلو اینه وایساده بودم میگفتم خوب خداروشکر جاش طوریه ک کسی نمیبینه دندونم افتاده و زشت نیست پس میتونم برم…توروخدا بگید تعبیرش چیه خیلی نگرانم،ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر وجود عیبی و نقصی است که به خانواده شما و احتمالا زنان این خانواده وارد خواهد شد که خوب نیست و صدقه بدهید و اینکه شما این نقص را از دیگران پنهان خواهید کرد و برای اینکه به شما وخانوادتان زخم زبان نزنند دوست دارید پیدا نباشدو انشالله هم مورد آزار قرار نخواهید گرفت.
   سربلند و پیروز باشید.

 42. زهره

  سلام من خواب دیدم دندان پایینی عقب سمت چپ افتاد و دوتا مونده به آخر هم لق بود و با دست خودم که ریشه هم داشت و اویزان بود افتاد. پدر و مادر من قبلا فوت شدن خواستم تعبیر خوابم را بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که نشان بر زنان خانواده شما دارند که احتمالا بر سر موضوعی با زنی از خانوادتان وارد مشاجره خواهید شد که نیک نیست و شما بر رفتارتان تجدید نظر کنید که خیر شود.صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 43. ملیحه

  سلام خوابم توی نظرات نبود متاسفانه
  خواب دیدم که دو تا از دندونا اسیاب سمت چپم که پر شده در واقعیت و ماده پرشدنش سیاهه کف دستمه و پدرم نیز که به تازگی فوت کردن کنارم بودند و یک دفعه از دهانم کامم رو برداشتم که سیاه و زشت بود طوری که به پدرم نشون دادم وذمی ترسیدم فقط بهم گفتن چیزی نیست نگران نباش و بعدش من و مادرم و دوتا از برادرام همراه پدرم قصد سفر داشتیم بقیه اعضا خانواده نیومدن. میشه تعبیر کنید لطفا ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر بیماری است که به شما و یا افراد خانواده خواهد رسید و شما از این امر بسیار ناراحت و اشفته خواهید شد اما نگران نباید باشید و با صبوری ان را حل کنید.و اینکهصدقه بدهید که خوابتان به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 44. فاطمه

  سلام من خواب دیدم ک دوتا از دندان های جلوییم افتاده از فک بالا در صورتی ک اینا قبلا در 7 سالگی افتاده بود و من داشتم فکر میکردم ک آیا دوباره در میان یا ن؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان امده است که دندان فک لالا نشان بر مردان خانواده است و اینکه احتمالا شما فردی از مردان خانواده را در قدیم ازرده خاطر کرده اید اما نسبت به ان موضوع هنوز عذاب وجدان دارید که احساس شما به فکر جبران موضوع است.
   سربلند و پیروز باشید.

 45. بهزاد

  سلام و عرض ادب
  من خواب دیدم ک دندانهای عقب پایین هردو سمت افتاده و نبودش و من رفتم پیش دکتر ک برام دندان بکارد.
  ممنون از زحمات شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما احتمالا به این موضوع اشاره دارد که شما از موضوعی که به زنان خانواده شما مربوط است دخالت خواهید کرد و ناراحتی را به وجود خواهید اورد اما باز در پی جبران مشکل پیش امده و برای حل ان پیش قدم خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید

 46. محمد

  خیلی‌خوبه‌مرسی

 47. کارگر

  خواب دیدم 14 تا از دندان های شیری ام کف دستم افتاد بدون درد و خونریزی و من از افتادن آنها خوشحال بودم همانطور که در بیداری از افتادن دندان شیری خوشحال میشویم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و چون دندان شیری جایش دوباره دندان رشد میکند نشان بر مالی است که برای شما سود اور است.
   سربلند و پیروز باشید

 48. زیزی

  سلام دیشب خواب دیدم دندوم اسیاب کوچیکه سمت چپ پایین راخودم بادست پیچوندم و دراوردم ودبعدباتعجب گفتم اینکه لیمپلنت بودچرادراوردمش و توتردیدبودم که دوباره میتونم جابزارم یاببرم دکترجابزاره بااین اوضاع کرونا.باخودم میگفتم دکتره گفته بودهروقت دراومدبیابزارم برات

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر دو موضوع دلالت خواهد کرد اول آنکه اگر همچین اتفاقی در بیداری بوده است و دندانتان ایمپلنت است و.. نشان بر یادآوری دارد و شک و تردیدی که در مورد خوب یا بد بودن دندانتان اگر غیر از این است که تعبیر خواب بر این شکل است که شما به واسطه عملتان دل اف اد زن خانوادتان را خواهید شکت و نا احت خواهید کرد اما زود پشیمان خواهید شد و به دلجویی از طرفتان اقدام خواهید نمود که به خیر رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 49. مانی علی

  سلام عزیز من خواب دیدم دوتا از دندان دندان جلویی وبغلیش قبلا پر کرده بودم یکیش موادش ریخته بود سوراخ شده بود واون یکیش هم من خودم کندم گفتم اینم شل شده بکنم دوباره ببرم درست کنم که داخل دوتاش هم سوراخ شد اون که خودم کندم خون امد دهنم پر از خون شد و ریختم بیرون هی میگفتم بشورم که دهنم نجس نشه لطفا جواب بدزد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که شما برای خودتان مشکلی درست خواهد کرد که خودتان بذ ان امر واقف هستید و نشان بر خوبی ندارد پس بر رفتارتان اهمیت بیشتری بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 50. نرگس

  سلام خواهرم 7 سالشه درواقعیت
  دوتا دندون شیری جلویی فک بالاییش افتاده
  بعد خواب دیده خودشو تواینه نگامیکنه که همون دوتا دندونش دراومدن رشد کردن ولی خراب و سیاهن و لکه دار ولی بقیه دندوناش سالمن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب خواهر شما تعبیر خاصی ندارد چون که ایشان به علت افتادن دندانهایشان این خواب برایشان تصویر سازی شده است و باید خدمت شما عرض کنم که نباید ذهن کودک را با افکار منفی الوده کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 51. سامان مروتی

  سلام همین نیم ساعت پیش از خستگی خوابم برد ده دقیقه نگذشته بود که خواب دیدم انگشت کردم تودهنم دیدم یکی از دندونام لقه و براحتی در اومد نگاهش نکردم بقیه دندونای جلو هم تقریبا یکی درمیان از بالا و پایین با زبونم کنده شدن و همش رو بدون اینکه دندونام رو نگاه کنم و حتی تعدادش رو بدونم ریختم کف دستم وسعی کردم نیفته رو فرش ولی یکی دوتاش افتاد رو فرش یا بالش البته نگاهش نکردم یعنی با اینکه تو دستم بودن اصلا نگاهشون نکردم(تو خوابم میدونستم که نباید دندونام بیفته زمین چون میگن بده) حال ناراحتی داشتم که خواهرم رد شد از کنارم با حالت ناراحتی نگاهش کردم اما متوجه نشد که اتفاقی افتاده و رد شد در همین لحظه بیداررشدم معنیش چیه؟؟خیلی استرس گرفتم از خواب بهرتازگی در بورس پول با برادرام گذاشتیم ویه تومنی هم من و هم اونا ضرر کردن البته قبل خواب میتونه اون باشه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اینخواب برای شما دارای تعبیر نیست و نباید از بابت آن نگران باشید زیرا زمانی که این خواب را دیده اید هنوز به خواب عمیق نرفته اید و این خواب بیشتر می تواند تحت تاثیر استرسی باشد که شما نسبت به این قضیه داشته اید.
   سربلند و پیروز باشید

 52. محمدحسین

  سلام؛ بنده خواب دیدم که خودم تمام دندان‌های دوستم را با انبر میکشم بدون درد و خون ریزی و خیلی راحت کشیده میشدند، اما بعد که متوجه شدم دیدم که تمام دندان‌های خودم را کشیده‌ام. همه بهم میگفتن چرا این کار را کرده‌ای زود برو دندان‌هایت را پیدا کن و بده دکتر وصلشان کند چون 12 ساعت بیشتر وقت نداری، و من هم همین‌کار را کردم، رفتم و دنبال دندان‌هایم گشتم که به دکتر بدهم. داشتم یکی یکی از توی ظرف اونا رو برمیداستم که از خواب بیدار شدم…
  ( زمان خواب هم تقریباً طرفای اذان صبح بود)
  باتشکر فراوان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بایدبدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده ای نه چندان دور ممکن است نسبت به کسی و شخصی مشورت اشتباهی بدهید و این موضوع سبب شود که رابطه ی ایشان با اشخاصی خراب شود.
   اما باید بدانید که این کار شماممکن است سبب ان شود که همین اتفاق برای خود شما هم بیفتد و از این رو باید بسیار آگاه باشید که خدای ناکرده سخن اشتباهی و مشورت اشتباهی برای کسی نداشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 53. FAHIME

  سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم که دندونم مطمعن نیستم کدوم دندونم بود ولی از دندونای عقب نبود یهو تو کف دستم افتاد سفیدو تمیز بود نسبت به دندونای دیگمم بزرگ تر بود اصلا خون یا دردیم نداشتم …
  لطفا تعبیرشو بهم بگین…..ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر دندان های عقب اشاره به ان شده است که به پدر و مادر و همسر اشاره دارد و این خواب برای ایشان و بر اساس تعابیر خواب ممکن است به این تعبیر باشد که ایشان را مریضی در کمین است و باید بسیار نسبت به آن اگاه باشند و حتما هم صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 54. زهرا

  سلام
  من چن مدت پیش خواب دیدم ک دندونم افتادع تو کف دستم و خیلی سفیدو براقع
  خوشحال میشم اگر تعبیر خوابو بفهمم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که می تواند نشان از ان باشد که یکی از عزیزان شما دچار مشکلی خواهد شد و از این رو باید به ایشان تذکر دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 55. یوسف

  سلام
  من خواب دیدم ابتدا یکی از دندان های نیش بالام از جاش در اومد و وقتی دندون رو تو دستم گرفتم دیدم کاملا سالم بود. چند بار تلاش کردم دندون رو سر جاش بزارم اما یهو دیدم تمام دندونامو از دست دادم و هیچ دندوندنی ندارم. رفتم به خواهرم گفتم ببین دندونام نیست اما دیدم دندونهای جدیدی داره به جاشون درمیاد و دندون های جدید خلی کوچک بودن از سرشون از تو لثه ام بیرون زده بود.
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعبیر این خواب همانگونه که قبلا نیز گفته شده است به این تعبیر خواهد بود که شما با نزدیکانتان درگیر خواهید شد و این موضوع ممکن است سبب آن شود که رابطه ی شما با ایشان پایان یابد.
   پس از آن باید بدانید که ممکن است بعد از وقایا شما با کسانی اشنا شوید که برای شما بسیار کمتر از ایشان باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 56. امیر

  سلام من خواب دیدم دندان کرسی بالا سمت راست را که درد میکرد با دست کشیدم و حدود سی چهل دندان از دهانم ریخت که همرو داخل پاکت ریختم اما بعد دیدم تمام دندان هام داخل دهانم سالم و بدون درد است.ممکنه تعبیرشو بفرمایید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر تحول و تغییر جدیدی در خانوادتان است که نشان بر خیر دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 57. پریسا

  باسلام
  من خواب دیدم دندان جلوبالا لق شده ورفتم جلو آینه یهو افتاد اما یه مقدار کمش تو لثه موند میشه لطفا بگید تعبیرش چیه خیلی ترسیدم حس بدی دارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان بر غم و ناراحتی است که برای افراد مرد خانواده شما است که اینکه ریشه دندان در لثه مانده است جای نگرانی نیست اما حتما صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 58. شیوا

  سلام وقت بخیر من نزدیکای صب تقریبا ساعت هفت خواب دیدم رفتم دندون پزشک برا پرکردن دندونای جلوم بعد همینطوری که اونجا منتظربودم دو تا دندونای جلو بالام مرحله به مرحله خوردشدن و رفتن دهنم که من دراوردم ازدهنم، منم عجله داشتم تا تموم نشدن دندونام برم تو اتاق دکتر، اخر سر وقتی رفتم پیش دندان پزشک هیچکدوم از دوتا دندونام نبود تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر افراد مسن و مرد خانوادتان میباشد که مرور زمان آنها را پیر و فرسوده کرده است و دیری نخواهد پاید که شما را ترک خواهند کرد و اگر شما آنها را ترمیم میخواهید بکنید نشان بر امر م اقبت و پرستاری از آن افراد را دارد. که خیر است انشاللهه
   سربلند و پیروز باشید.

 59. neda

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم در اینه نگاه کردم دو دندان خرگوشی من افتاده و جای ان دو دندان جوانه زده که یکی از انها کمی کج است

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر افتادن دندان همانگونه که در بالا هم امده است باید بدانید که به این تعبیر می تواند باشد که شما کسی را از دست خواهید داد که برای شما عزیز است اما به جای ان شخصی دیگر به همان درجه اما ممکن است پایینتر برای شما حاضر شود.
   بدانید که این تعابیر بر اساس تعابیر خواب است و لزوما قطعیتی برای ان ها وجود ندارد. حتما صدقه دهید
   سربلند و پیروز باشید

 60. سحر

  سلام من خواب دیدم دندونهاب خاله م چند تاش ریخته و خودش از دردش ناراحت بود میگفت چیکار کنم میگفت دکتر رفتج دارو داده اینجوری شدم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که افرادی به خاله شما حرفه‌ای خواهند زد و او را با اعمالشان ناراحت خواهند کرد که احتمالا مورد اذیت قرار بگیرد برای رفع بلا صدقه بدهید که به خیر تعبیر شود انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 61. Ali vahedi

  سلام
  ممنون از لطفتون جناب صداقت ، سلامت باشيد
  من به خواب ديدم در خانه اي كه آشنا نيست تنها نشسته ام و دنهايم يكي پس از ديگري شل شد وبدون هيچ درد و خونريزي بر روي فرش افتاد ٣دندان از بالا سمت راست و يك دندان پايين سمت راست تمامي دندان ها پيشين بودند (البته ٤دندان وسط نيفتاد) از روي فرش دندان هارو جمع كردم و به خاطر دارم سالم و تميز بودند ،

  در دست راست مشت كردم و از خانه بيرون رفتم و به شخصي كه خاطرم نيست تماس تصويري گرفتم و با خنده نشان دادم صورتم را و مي خنديدم (من فرد شوخي هستم و معمول همه را مي خندانم ) از خواب كه بيدار شدم راجبش سِرچ كردم و به اين صفحه رسيدم ، پَريشانو نگرانم لطفا كمك كنيد ، ممنونم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممنون از لطف شما به بنده
   در این خواب برای شما امده است که در اینده ی نه چندان دور ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که پیش بینی آن را نمی کرده اید و این برای شما به این معنا است که شما در موقعیتی قرار خواهید گرفت که از قبل آن را پیش بینی نمی کرده اید و این خود برای شما سبب ان خواهد شد که امادگی هم برای ان نداشته باشید و بدانید که در ان موقعیت و بر اساس تعابیر خواب ممکن است که شما با تعدادی از بستگانتان دچار مشکل شوید که خود در ان تقصیری ندارید و این مشکل حتی ممکن است اسیبی برای ایشان باشد.
   از این رو بسیار در روابطتان با ایشان دقیق باشید و خدای ناکرده سعی بر ایجاد تنش نکنید
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 62. محمدی

  سلام خواب دیدم که دندان های عقبم لق شدند و داخل دهانم ریختند بدون اینمه یک ذره خون ریزی یا درد داشته باشند و من در خواب برای زیبایی آنها گریه میکردم اما هنگامی جلوی اینه لبخند زدم دندان هایم سر جایشان بودند در صورتیکه یک مشت از دندان های سالم و افتاده در دستم و چندتا در دهانم افتاده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این صورت تعبیر گردد که شما کسانی را که در اطراف شما هستند اما برای شما منفعتی ندارند را از دست خواهید داد و ممکن است این خود جنبه ی مثبتی برای شما باشد و بدانید که از دست دادن ایشان در زندگی شما تاثیری نخواهد داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 63. سما

  سلام من خواب دیدم که توی ماشین بودم داشتم میرفتم اما چهره راننده رو نمیدیدم، بعد زبون زدم به دندون نیش بالا سمت چپ نصفش شکسته شد و افتاد توی دستم. و نصفه باقیمانده خراب و سیاه بود. تعبیرش رو میشه بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب اشاره ای به ان دارد که شما با کسی از نزدیکانتان مشکلی داشته اید و دارید که در اینده ی نه چندان دور و بدون خواست شما سبب ان خواهد شد که رابطه ای را از دست دهید.
   به همین جهت سعی بر ان کنید که نسبت به اتفاقات اطرافتان جانب منطق را رعایت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 64. محمد

  سلام من پیش آشنایی نشسته بودم ک سه از دندان های سمت چپم همزمان افتادم تو دستم ک مث یک تکه بهم‌چسپیده بودن و یکیشون یه کمی خراب بود ولی تو خواب قشنگ میشد بزاری سر جاش و تو دستم بود گزاشتم جیبم و زنگ زدیم به ی دکتر…دندونای پایین سمت چپم هم یکیشون افتاده بود و تو دستم بوود..من با این آشنا سر یک دختر چند وقته مشکل داریم..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب اشاراتی شده است که ممکن است شما جواب ان را بدانید و اول انکه شما با کسی و خانواده ای از نزدیکانتان که 3 نفر هستند مشکل پیدا خواهید کرد و یا اینکه مشکل شما از ایشان است و این خود برای شما به منزله ی اگاهی است و بدانید که باید بر این موضوع بسیار دقیق باشید که بدانید که چه کسی از نزدیکانتان دوست شما و چه کسی دشمن شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 65. Soode

  سلام،من خواب دیدم یکی از دندان های آسیاب بالا با ظاهر سالم و سفید لق شده و با دست کندمش و بقیه دندان های کناریش مثل دونه تسبیح کنده شدن و سالم و سفید و بدون خونریزی ریختن تو دهنم،بعد ریختمشون تو دستم که برم ی جایی درستشون کنن برام.در ضمن برادرشوهرمم سربازیه و از دیروز خبری ازش نیست و همه نگرانشیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که معبران گفته اند به معنای ان خواهد بود که شما با بستگانتان دچار مشکل خواهید شد و یا برای بستگانتان مشکلی ایجاد خواهد شد .
   انشالله که به ایشان مربوط نباشید ولی ممککن است این خواب برای ایشان هم باشد. حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 66. یسنا

  باسلام
  خواب دیدم ۸تاازدندونای عقب هم بالاهم پایین یکی یکی بازبونم خیلی راحت میفتاد توی دهنم وبادست برمیداشتم.خونم نمیومد.من فقط گریه میکردم.ازدندونام فقط چندتاجلو بالا چندتاهم جلو پایین بود.ممنون ک وقت میذارید جواب میدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب دقیقا اشاره ای به همان تعبیر خواب دندان است و باید بدانید که در این خواب برای شما امده است که بین شما و تعدادی مشخص از عزیزانتان به واسطه ی موضوعی مشکلی پیش خواهد امد که برای شما اصلا خیر نیست و باید از جانب ان بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده برای شما اتفاق نیفتد و از این رو بدانید که تعبیر این خواب انچنان برای شما خیر نیست و باید بسیار نسبت به ان اگاه باشید و سعی بر ان کنید که شما اصلا در بحثی و یا مشکلی که ممکن است برایتان پیش بیاید شخصی نباشید که سعی در اداممه دادن موضوع دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 67. مونا خلیلی

  با سلام
  در خواب دیدم که دندانی را پیدا کردم که لثه دورش بود و فقط سر دندان بیرون بود و بقیه دندان داخل لثه بود. همکارم گفت این مال توعه؟ نگاه کردم دیدم دندون عقل خودم هست چون در حالت بیداری دندان عقلم به همین شکل هست و هنوز کامل بیرون نیامده.و دندان کاملا تمیز بود .
  ممنون میشم تعبیر خواب رو بدونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   از بابت این خواب نگرانی برای شما وجود ندارد و این خواب اشاره ای به همان دندان شماست و حسی که این دندان برای شما خواهد داشت و نباید به تعبیر این خواب قائل باشید و بدانید که این خیر است زیرا اگر این خواب دارای تعبیر می بود بدانید که تعبیر خوبی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 68. ملیسا

  با سلام
  من خواب دیدم با شوهرم بیرون هستیم وقتی بهم لبخند زد دیدم دندون نیشش افتاده.
  با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که شما نگران ظاهر همسرتان هستید و نمی‌خواهید بر او عیبی آشکار باشد و اینکه این خواب نشان بر ناراحتی که بر شما وارد خواهد شد خبر خواهد داد که قابل رفع است.
   سربلند و پیروز باشید.

 69. M_k

  سلام من دیروز خواب دیدم یکی دندون آسیاب فک پایینمو با یه انبر میکشه و میزاره کف دستم در حالی که من نه دردی داشتم نه ازش خواستم … دیواره ها و دورو بر دندونم سفید بود اما توش یه جواهر سبزی بود که با اون توش پرشده برق هم میزد….

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که یکی از افراد مهم زندگیتان با مشکلی مواجه خواهد شد و یا احتمالا بیمار خواهد شد که به کمک شما سلامتش را به دست خواهد آورد
   سربلند و پیروز باشید.

 70. Zahra

  سلام من خواب دیدم که دندون هام یکی یکی لق شدن و افتادن ولی هیچ کودوم دندون آسیاب نبودت همش دندون ها کوچیک بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دندان به گفته معبران نشان بر این دارد که افرادی از خانواده شما با هم به جنگ و جدال می‌پردازند و اما سریع رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 71. صالحی

  سلام خسته نباشید
  خواب دیدم دندان فک پایینم کامل در اومد
  و شب دیگر خواب دیدم دندان سه تا مونده به آخری فک پایینم سیاه شده و دکتر اونو میکنه و من هی توشو که سیاه شده بود تمیز میکنم
  ممنون میشم بگید تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در واقعیت با این موضوع دست و پنجه نرم نمی کنید و در واقعیت مشکلی با دندان هایتان ندارید این خواب برای شما خیر نیست و باید از بابت آن بسیار نگران باشید زیرا در تعبیر خواب دندان امده است که نشانه از عزیزان ماست و این برای شما به این معنای است که با عزیزانتان و یا برای عزیزانتان دچار مشکلی خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید

 72. یاسمن

  سلام
  من خواب دیدم دندون نیش فک بالام سمت راستم لق بود با دستم کندم و به همسرم نشون دادم گفتم ببین دوندنم افتاده و نصفش کردم و نصفش دادم به همسرم و خونی هم از دندونم نیومد و با توجه به اینکه همسرم بیماری سختی داره این خواب خیلی ذهنم درگیر کرده لطفا بگید تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان امده است که این خواب ممکن است به این شکل تعبیر گردد که شما در اینده ای نه چندان دور با کسی از بستگان نزدیکتان دچار مشکل خواهید شد که ممکن است این موضوع به دست هم شما و هم همسرتان باشد و از این بابت و بیماری ایشان نگرانی نداشته باشید اما حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 73. سیما

  سلام من اصولا بعدازظهرها نمیخوابم ولی امروز برای دوساعت خوابم برد و در خواب دیدم کمی دندانم لق است وقتی بهش زبون زدم دندان اسیاب فک بالایم چند تیکه شد و افتاد و بر روی کف دستم گذاشتم و خیلی خیلی دندونم سفید بود به مامانم ک نشون دادم گفتن اشکال نداره درستش میکنیمرو بیدار شدم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این نوع خواب ها در ظهر دارای تعبیر نیست اما اگر هم ان را دارای تعبیر بدانید قبلا در نظرات عرض شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 74. Negar

  سلام امروز عصر خواب دیدم یکی از دندونای بالا سمت چپ در حال افتادن هست ولی کامل نیوفتاده و به یه نخ ریشه وصله تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دندانبه گفته معبران دندان فک بالا بر مردان خانواده است و فک پایین نشان از زن های خانواده است و اینکه تعبیر شما نشان بر این است که مردی از خانواده شما با مشکلی بزرگ برخورد خواهند کرد اما درست خواهد شد و اینکه رفع خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 75. جواد

  سلام خواب دیدم فک بالا اخرین دندان دست زدم تکان میخورد و شل بود ولی دندان کامل نبود یه تیکه کوچک بود به راحتی با دست خارجش کردم خون هم نداشت و بلافاصله دو سه تا دندون جلوتر همون فک بالا سمت راست نصف دندان خیلی دقیق گرد بریده شده امد تو دستم بقدری تمیز و شیک ومرتب بود که حد نداشت تمام جزییات روی دندان معلوم بود ولی اج دندان یه رنگ دیگه بود خود دندان مثل مروارید و بسیار شیک بود البته روز شب قبل شب قبلش به شدت مریض بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به این شکل تعبیر خواهد شد که مردی از خانواده شما به مسافرت خواهد رفت و از شما و خانوادتان فاصله خواهد گرفت و اینکه احتمالا از مردان نزدیک شما هم دچار ناراحتی شوند که زود رفع خواهد شد. برای دفع بلا صدقه بدهید.
   و اگر بیماری داشته اید و این خواب را دیده اید خوابتان با بیماری می‌تواند مرتبت باشد و از نگرانی این خواب بر شما ظاهر شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 76. Ali

  سلام من خواب دیدم که دندان آسیابم سیاه شده و من دارم اون رو تیکه تیکه میکنم
  میدونید تعبیرش چیه؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر شما فرد متاهلی هستید نشان بر اختلاف بین شما و همسرتان دارد و خوب نیست و حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 77. بابابیگ

  سلام من از دو سال پیش دندونی دارم که یه طرفش شکسته و آسیای ردیف پایین سمت چپه ، دیشب توی خواب دیدم که مهمونی خونه داییم هستیم و غذا هم خورش مرغ درست کرده ، قبل از شام جلوی روشویی دستشویی همین دندون افتاد و من دست کردم توی دهنم درش آوردم انداختمش سطل اشغال بغل روشویی ،

  یه دفعه یه تیکه دیگشم افتاد اونم دراوردم و انداختم توی سطل اشغال ، بعد توی دهنم رو سه چهار بار پر از اب کردم و خالی کردم تا خون آبه هاش بره ، آخر هم غذا رو نخوردم ، وقتی برگشتیم خونه ، مادرم بهم گفت فردا میریم دندون پزشکی دندونه رو درست میکنیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب چون در واقعیت مصداق عینی و عملی دارد پس برای تعبیر شدن خیلی احتمال داشتن تعبیری نداردو از این رو بدانید که ممکن است در بدترین حالت به این معنا باشد که بین شما و کسی از عزیزانتان مشکلی پیش خواهد امد که باید نسبت به آن بسیار آگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 78. محمد

  سلام من خواب دیدم یکی از دندان خرگوشی هام و کناریش افتاد خون نیومد اوندوتا به هم چشسبیده بودن رفتیم پیش یکی از پزشکان زد دندونام رو سرجاش دندونام درد نگرفت تعبیرش رو بگید نگرانم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر مشکلی می‌تواند داشته باشد که برای مردهای خانواده شما اتفاق می‌افتد و اینکه به وسیله شخصی حمایت گر و عالم آن را خیلی سریع حل خواهد نمود و جای نگرانی در این خواب نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 79. Asef

  سلام ممنون میشم کمکم کنید، دیشب خواب دیدم دست به یکی از دندان هایم زدم که لق بود بعد با دست خیلی راحت درش آوردم و یه نگاهی بهش انداختم و دوباره گذاشتم سر جاش.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دندان آمده است که اگر دندان آسیاب باشد نشان بر اختلافی دارد که با همسرتان پیدا خواهید کرد و حل خواهد شو و اگر مجرد هستید با شریک عاطفیتان و یا مردان خانواده و اگر مرد هستید با زن و یا زنهای خانواده که قابل حل است و جای نگرانی نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 80. سارا

  من خواب دیدم جلو اینه بودم داشتم رژ میزدم دهنمو باز کردم دیدم جای یه دندونم خالیه انگا ر انداخته بودمش منتظر بودم در بیاد بعد یه بار دیگه دهنمو باز کردم دیدم کل دندونام بود اما دندونام مثه گرگ یا حیونای وحشی که تیزن شده بود و دندون نیشم خیلی خیلی تیز بود
  بعدشم خواب دختر خاله مو دیدم که چند سال پیش فوت کرده که تو حیاط بودیم و دست از یه ستاره گرفت و رفت بالا بعدشم ترسیدم همسرم هم اینکلرو کنه دیدم همسرمم رفت بالا و ناپدید شد
  خیلی نگرانم حواب بدین

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در رابطه با خواب اول شما باید عرض کنم که به این معنا میتواند باشد که با کسی از عزیزانتان دچار مشکلی خواهید شد که دلیل ان برایتان غیر قابل درک است و در ادامه بهتر شدن رابطیتان هم به دست و توان شما نیست و خود اتفاق خواهد افتاد واین موضوع فقط اگاهی از اینده ای احتمالی برای شما دارد .
   در خواب دوم هم بدانید که به این معنا میتواند باشد که برای همسرتان و ان مرحومه نشان از درون و نیت ایشان دارد که برای هردو خیر است و این خواب برای همسرتان مشکلی نداردو بدانید که ترس درون خواب شما نشان از قالب واقعیت های بیداری دارد که اینگونه در خواب هم فکر کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

   • سارا

    مرسی

 81. نرگس

  سلام خواب دیدم دندان اسیام افتاده کف دستم ن درد داشت ن سیاه بود ن کثیف،خون هم نیامد،خیلی ام سفید و درخشان بود دندونم،یعنی چی تعبیرش خیلیییی نگرانم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب امده است که دندان اسیاب میتواند به معنای همسر و پدر و مادر باشد واین خود نشان از ان است که ممکن است بین شما و ایشان مشکلی پیش اید که باید در جهت ان رفع تلاش کنید واین خواب انقدر برای شما بد و نگران کننده نیست و اینکه نسبت به ان اگاهی دارید میتواند سبب شود که شما خودتان این موضوع را کنترل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 82. Sss

  سلام ببخشید من خواب دیدم ک همه دندونام لق شد بعد همشون خودشون بدون درد یا خونریزی ریختن بیرون ینی دهنمو ک باز کردم افتادن رو فرش
  پیش مامانم و ینفر دیگم افتادن هشون سالم بودن فقد اون دندونیم ک پرش کرده بودم رنگ خاکستری داشت
  بعدخیلی گریه کردم
  بعد چن ساعت دیدیم همه دندونام دراومده از اول مثل قبلش بعد ب همه گفتم ک دندونم خودش در اومده مامانم گفت دیدی حالا چقدر گریه کردی و حرص خوردی خودش دراومد
  تعبیرش چیه ؟؟؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان همانگونه که از قبل هم گفته شده است به معنای نزدیکان شماست و این خواب ممکن است به این شکل تعبیر داشته باشد که شما در اینده ی نه چندان بدون انکه خودتان بخواهید با نزدیکانتان دچار مشکل شوید و این موضوع سبب ناراحتی شما باشد اما نگران نباشید زیرا که خودشان به اشتباه خود پی خواهند برد.
   سربلند و پیروز باشید

 83. nura

  سلام
  من خواب دیدم یکی از دندون های جلوی فک پایینم نصفش شکسته…
  تعبیرش چیه؟!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به این صورت خواهد بود که شما در اینده ی نه چندان دور به واسطه ی کاری که شما و یا دیگری انجام خواهد داد با یکی از بستگانتان دچار مشکل خواهید شد که باید در رفع ان تلاش کنید. حتما صدق بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 84. سما روحی

  سلام وقتتون بخیر
  تعبیر خواب من توی هیچکدوم از نظرات نبود
  من خواب دیدیم شب بود به همراه همسرم در کنار پارکی بودیم و دیدم یه سگ سفید که صورتش شبیه به موش بود به سمت من اومد و بهم فهموند دندونامو میخواد منم دندونای اسیاب سمت راست فک بالارو کندم براش پرت کروم ولی دستم و فکم خونی شده بود و بعد همسرم به کمکم اومد در ادامه خوابم … شب خوابیدمو از خواب بیدار شدم و دیدم یه سری دندونای دیگم افتادن و من همچنان خونیه صورتم و میخواستم برم دندون پزشکی…
  ولی دندونام شبیه صدفای کنار دریا بود.
  لطفا تعبیرشو بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیر خیر ندارد و بر اساس تعابیر خواب نشان از ان دارد که خدای ناکرده شما به دست خودتان برای شخصی که خیر شما را نخواهد فرصتی فراهم کنید که محبت و مهر عزیزانتان را از دل شما دور کند و نباید این اتفاق به دست خودتان بیفتد.
   از این رو بسیار در روابطتان دقت کنید و همچنین بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده انتخاب اشتباهیی نکنید.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 85. امیر

  سلام من امروز ساعت ۷ صبح خواب دیدیم دندونم افتاد رفتم سطل اشفالی خونه توف کردم دندون افتاد و خون هم میمد و فقط خاهرم پیشم بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که برای شما و یکی از بستگانتان مشکلی پیش خواهد امد و بایدبسیار نسبت به آن اگاه باشید که خدای ناکرده سبب مشکل بزرگتری نشود.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 86. معصومه

  سلام توروخدا خواب منم تعبیر کنین خیلی آشفته هستم دیشب خواب دیدم دندون فک پایینم بیست عدد کنده شد و روی زمین افتاد خاکی نشدن دندونام سالم بودن منم خم شدم و از رو زمین دندونامو برداشتم میشه تعبیر خواب منو بگین خدا خیرتون بده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان امده است که فک پایین نشان بر زنان خانواده شما هستند و اینکه تعداد بالایی با هم دیگه افتاده است نشان بر این دارد که احتمالا زن های خانواده شما به صورت گروهی برای سفری اماده خواهند شد و احتمالا شما انان را همراهی نخواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 87. نگین

  با سلام
  من خواب دیدم شخصی که حس میکنم یکی از معصومین بود اما مطمعن نیستم یکی از دندان های آسیایم فکر میکنم دندان بالا بود کف دستشان بود و آن را به من نشان دادند و خیلی سفید بود و میدرخشید و من میدونستم آن دندان من هست .
  تعبیر این خواب چی هست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممککن است با یکی از اعضای خانوادیتان بر سر ایمانتان دچار مشکل شوید که این سبب شود شما با ایشان قطع رابطه کنید که برای شما خیر نیست اما باید بدانید که موضوع مورد بحث چه بوده است که ممکن است همان باشد که عرض کردم.
   در انتخاب های خودتان بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 88. Bita

  سلام من خواب ديدم كه اول دوتا از دندان هاى عقب فك بالا لق شدن و افتادن بعد كم كم تمام دندان هاى اسيابى بالام يكى يكى افتادن و اونهارو توى دستم گرفتم و كاملا سالم بودن ولى خيلى ترسيده بودم و بعد فك پايينم هم دندان هاى اسيابيم لق شدن و افتادن ( درواقع من خيلى راحت و بدون درد اونهارو در مياوردم از توى لثم ) اما خيلى ترسيده بودم كلا .
  ممنون ميشم تعبيرشو بگين .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دندان نشان بر اهل خانه است و اینکه خوابتان به گفته معبران به این صورت است که شما برای مدتی از عزیزانتان دور خواهید ماند که برایتان میتواند خوب باشد . و شما از این دری ناراحتی نخواهید داشت .
   سربلند و پیروز باشید .

 89. یلدا

  سلام من 17 سالمه
  من الان در واقعیت دندون آسیاب بالاییم افتاده.
  خواب ديدم که کسی ب من سمت لپ من شلیک کرد و اون یکی دندون آسیاب بالایمم افتاد، رفتم جلو آینه ولی دیدم که روی لپ من هیچ اثری از گلوله نبود حتی درد هم نداشتم ولی دیدم که اون یکی دندون آسیاب بالایمم افتاده، ینی تو خواب دیدم که دو تا دندون آسیاب فک بالام نیستند.
  لطفاً تعبیر خوابم رو بگين ممنون ميشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید خدمت شما عرض کنم که تیر در خواب نشانه از صداقت است و تعبیر این خواب به این صورت می تواند باشد که صداقت با کسی از اطرافیانتان سبب ان خواهد شد که رابطه شما با ایشان دچار مشکل بشود.
   از این رو اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 90. م.ن

  سلام مادرشوهرم خواب دیده در منزل ما یه کاسه نخوداب سر سفره س .او آنرا میخورد و بعد همسرم به او میگوید اینها دندانهای همسرم (من)بوده و بعد ایشان میبینند که دندانهای آسیاب من افتاده ست و بعد حال بدی در خواب بهشون دست میده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه باید به خدمت شما عرض کنم که نخود در خواب نشان بر زحمت است و اینکه خواب شما نشان بر این دارد که شما مالی را به زحمت به دست خوواهید اورد که در ان مسیر غم و ناراحتی خواهید کشید و اما نتیجه ناراحتی خود را خواهید دید و شادی را خود و خانوادتان هدیه خواهید داد.
   سربلند و پیروز باشید .

 91. Zahra ghasemi

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم آدامس میجویدم دیدم یکی از دندون‌های سمت راستم نمیدونم کدومش بود با کف دستم گرفتم سالم سالم بود یه دفعه لبم سر شد درد نداشتم ولی ناراحت بودم که چرا دندونم افتاد تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ناراحتی در رابطه میتواند با نزدیکانتان باشد و شما از بهم خوردگی این رابطه کمی دچار ناراحتی خواهید شد و اما سریعا فراموش خواهید کرد و حل ان را به گذر زمان خواهید گذاشت . برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 92. مریم

  سلام وقت بخیر.خواب دیدم دندانهای ردیف بالا سمت چپ شکستنو وریختن توی دستم.بدون خونریزی.۴تاش کامل جدا شد وبقیه شکستن وفقط یه دونه سالم باقی موند.میشه تعبیر کنید لطفا؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دندان ها ازاعضا حساس بدن ما هستند و ارزش و استحکام شان در دهان معرف ارزش و استحکامی است که افراد نزد ما دارند.و اینکه خواب شما به تعبیر معبران بزرگ نشان بر بیماری برای اطرافیانتان میتواند باشد و اینکه میتواند از مردان خانواده شما یاشند که دچار بیماری شده که انشالله قابل رفع است برای دفع بلا صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید .

 93. Fahime

  سلام من خواب دیدم که یکم دندون جلوم اومده پایین بعد بهش دست زدم دیدم لقه و دندونم افتاد ولی خون نیومد اصلا دندونمم خیلی سفید بود و سالم سالم دندونمو گذاشتم تو یخ تا ببرم دکتر جای دندونمم کامل خالی نبود انگار یکم از دندونم مونده بود مثل دندون بچه ها که تازه در میاد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان همانگونه که قبلا هم به ان اشاره کرده ام به این معنا میتواند باشد که شما با یکی از بستگان بسیار نزدیکتان دچار مشکل خواهید شد.
   اما اینکه در خواب شما این دندان بسیار تمیز بوده است ممکن است به این معنا باشد که اشتباهیی از سمت شما در این رابطه رخ خواهد داد و همچنین بدانید که در خواب شما تا حدودی اشاره شده است که می توانید این مشکل را به روش صحیح برطرف کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 94. 0913oooo

  در خواب دیدم که دندان آسیای بالاتکه تکه شد و از هم جدا میشد و در دستم ریخت
  و خاله ام را دیدم که به من میگفت:چرا میخندی
  نخند
  اگه میشه جواب ما روهم ببدید ممنون تعبیرش چیه؟ممنون❤❤

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان همانگونه که در بالا هم خوانده اید به این معنا خواهد بود که شما با کسی ازنزدیکانتان دچار مشکل خواهید شد و در این خواب به گونه ای اشاره شده است که ممکن است این شخص خاله ی شما باشد و باید بسیار نسبت به روابطتان اگاه باشید که خدای ناکرده برای شما موضوعی پیش نیاید.
   حتتما صدقه بدهید.
   سربلندو پیروز باشید

  • نیوشا

   میشه بگین بعدا چ اتفاقی افتاد تعبیرش جی شد عاخه منم دقیقا همین خوابو دیدم

 95. فرشاد

  سلام
  من خواب دیدم با یک آدم غریبه دعوام شده بعد اون دندان آسیاب پایین منو کنده بود ، یعنی سمت چپ فک پایینم از دندان آسیاب کوچک تا دندان آسیاب بزرگ جاشون خالی بود ولی باقیه دندان ها سر جاشون بودن ، لطف میکنید پاسخ میدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب به گفته معبران نشان از زنان خانواده اعم از مادر خواهر همسر دارد و اینکه جای انها خالی بوده است نشان بر این دارد که به سفری راهی خواهند شد که شما برای ان فرد دلتنگ و احساس دوری ایشان را حس خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 96. rezan2

  .من خواب دیدم که دندان های آسیاب پایین دو طرف لق شد و ب راحتی کنده شد بعد دیدم که از جای خالی دندون ها داره دوباره دندون سبز میشه بعد که باز نگاه کردم دیدم حتی زیر زبونم هم داره دندون های بزرگی سبز میشه دیگه داخل دهانم جوری شد که نمیتونسم خ‌وب حرف بزنم و حس میکردم از همه جای دهانم دندون داره سبز میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب دندان که به این معنی است که برای افراد خانواده شما خیری خواهد رسید نشان بر زیادی ان است و بسیار نیک است و اینکه این خیر به مادر و پدرتان و همسرتان روا داشته میشود و این خواب نمادی از سلامتی و منفعت هم میتواند باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

  • زمان رفعت

   سلام و وقت بخیر
   من یک دندون پایین ام چندین سال میشود که از جای خود تکان میخورد، ولی هیج دردی ندارد. خواب دیدم که همین دندانم را خودم با دستم ور میدارم و نگاه میکنم که دندان سوراخ شده و از آن سوراخ چرک دارد و با خودم میگم عجب که در این چند سال درد نداشته اس.
   یعنی ورداشتن دندان خراب واقعی در خواب تعبیرش چیست؟

   • یاسین صداقت

    با سلام
    در ناخوداگاه موضوعاتی وجود دارد که در زندگی روزانه به مرور در ان رسوخ کرده اند و این خود باعث خواهد شد که هر از چندگاهی در خواب به انها اشاره شود و از این رو در خواب شما هم این موضوع به ان به این شکل اشاره شده است و این خواب دارای تعبیر نیست و نگرانی هم از بابت ان نداشته باشد.
    سربلند و پیروز باشید

 97. rezan2

  عالی و تعبیرهاتون خیلی ب واقعیت نزدیکه

 98. عرفان

  سلام من عرفان هستم 16 سالمه خواب دیدم تمام دندان های اسیاب سمت چپ پایین خراب شده و مادرمو صدا میکنم میاد میبینه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با نوجه به تعابیر گفته شده در مورد خواب دندان خواب شما نشان از این دارد که خبری ناراحت مننده به خانواده شما میرسد که باعث ناراحتی مادرتان میشودو جای نگرانی نیست که قابل رفع است برای دفع بلا صدقه دهید .
   سربلند وپیروز باشید .

 99. حسین‌نصیری

  سلام .من خواب دیدم ک یکی از دندونم افتاد بد کل دندونام افتاد.
  بد ی صدایی بهم گفت ک برو جلو خیلی پیشرفت میکنی.
  تعبیرش چیه؟ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب افتادن دندان به شکلی که در دهان شما دیگر دندانی نباشد نشان به تولد دوباره دارد و اینکه شما از اول مسیر خود را سر خواهید گرفت و با توان بیشتر و اینکه ان صدا هم میتواند از ناخوداگاه شما باشد که این توانایی را در شما ایجاد کرده است و اینکه شما این انگیزه را در خود میبینید و در پی ان هستید . وه قطعا به نتیجه مطلوب خواهید رسید .
   سربلند و پیروز باشید .

 100. فاطی

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم مامانم داشت شیرینی میپخت من یدونشو برداشتم رفتم تو حیاط دندون اسیای سمت چپ پایینم یذره لق بود زبون زدم بهش ولی کنده اونقدری نبود ک کنده شه بعد شیرینیو خوردم یذره حالت گز مانند داشت یهو حس کردم دندونم کنده شد شیرینیو در اوردم
  داخلش دندونم بود ک پوست پوستی کنده شده بود انگار خالی شده بود خیلی کمم خون اومد منم زبون زدم دیدم کامل کنده شد افتاد توی روشویی و خون اومد بعدش تو اینه نگاه کردم دندون کاملا کنده بود ولی میتونستم دندون عقلمو از تو لثه کناریش ببینم

  ته دلم ن ناراحت بودم ن خوشحال ی لحڟه ک نگاه کردم تو اینه همه دندون بالاییام نبود خندیدم گفتم
  چقدر دلم تنگ شد برا کوچیکیام ک اینشکلی بودم بعد دوباره نگا کردم ب خودم ک کامل دندونامو بود گفتم چ زود بزرگ شدم و رفتم داخل ب مامانم گفتم دندونم کنده شد نگاه کرد بهش ولی هنوز ریشه داشت بعد انگار دوباره دندونم دست مامانم بود رفت پرتش کرد دستاشم شست.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که نغیر و تحولاتی در زندگی شما در جریان است و اینکه محتمل است از دختران نزدیک شما در فامیل در حال مراسمات ازدواج باشد که انشالله خیر است و نیک و اینکه دندان های بالا نشان از مردان خانواده شما دارد که فردی به سفر خواهد رفت و برای شما سوغاتی برای شما به همراه خواهد اورد که شما را به عالم کودکی خواهد برد و بسیار شیرین خواهد بود برای شما .
   سربلند و پیروز باشید .

 101. مهرداد

  در خواب دیدم که اومدم در چیزی رو با دندان باز کنم دندونم شکست ولی فقط روکشش شکست چون دندونام کامپوزیت بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است به این شکل باشد که شما کاری را باید انجام دهید ولی روشی اشتباه و غیر معمول برای ان انتخاب میکنید که سبب ناراحتی کوچکی با یکی از بستگانتان خواهدشد.
   سربلند و پیروز باشید

 102. Azadeh

  من خواب دیدم تمام دندونای جلوییم دارن کنده میشن از ریشه ک با زبونم نگهشون داشتم ک برم بیمارستان تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب افتادن دندان ها جلو امده است که به معنای خانواد ی نزدیک شماست و این برای خواب شما به این شکل تعبیر میشود که برای شما و ایشان بین هم مشکلی و کدورتی پیش خواهد امد که تنها راه چاره برای ان صحبت کردن با زباین شیرین و به دور از کدورت است.
   سربلند و پیروز باشید

 103. derakhshan

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم با زبان زدن به دندان فک پایینیم متوجه شدم لق شده ، با دست شروع کردم به کشیدنش که کنده شد و دچار خونریزی به صورت لخته لخته شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان آمده است که نشان از خانواده همسر و فرزند است و این که بعضی معبران فک با لا را نرینه و فک پایین به ماده ها اشاره کرده اند و این که خواب شما خبری از ناراحتی است که می‌تواند برای خانواده باشد و به معنی بیماری هم تعبیر می‌شود که باید مراقب بود و اینکه شما به این ناراحتی خانوادگی التیام می‌بخشید و برایشان آرامش را مهیا می‌سازید و اینکه قابل رفع میباشد و برای آرامشتان صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 104. roksana

  سلام وقت بخیر.من خواب دیدم که دندون جلویی ردیف بالام افتاد کنارم و دیدمش و مقداری خیلی کمی هم خون میومد ولی دندون که افتاده بود اصلا کثیف نشد و گرفتمش. بعد که جاشو نگاه کردم دیدم داره دندون درمیاد ولی درد نداشت. حالا خیلی نگرانم تعبیرش چیه؟ ؟

  • یاسین صداقت

   باسلام
   تعبیر خواب دندان بر این معنی ا ی ت که معبران دندان را خانواده. و همسر و فرزند می‌دانند و اینکه اگر دندان آسیبی ببیند به نشانه آسیب به این افراد است و اگر سالم و تمیز باشند نشان از سلامتی برای آنان است. و اینکه نشان بر مشکلی برای خانواده تان است که پیش می آید ولی گرفتاری بزرگی نیست و قابل حل است و اینکه دندان رشد کردن نشان از این است که نقصی به افراد خانواده شما نمی‌رسد و نشان نیک دارد. برای آرامشتان صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 105. رررر

  خواب دیدم موهای زیر بغلم بلند بود ومن همه انها را با دستم کندم وزیر بغلما تمیز کردم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کندن و تمیز کردن موی قسمت های مختلف بدن تعابیر متفاوت است و بستگی به حالت ان دارد ولی برای شما بسیار خیر است و باید قدر موقعیتی که را که ممکن است برایتان پیش بیاید کاملا بدانید و از این رو امری خیر در انتظار شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 106. Parviz-narouie

  سلام من خواب دیدم که در دندان آسیاب من سوزنی فرو رفته هس من تلاش می کردم که آن سوزن را دربیاورم .که باعث شد دندونم بیرون شود و کف دستم قرار بگیره . و بعد از آن سوزن رو کاملا سالم تونستم دربیارم.
  کسی تعبیرش رو میدونه بگه ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به این شکل میتواند تعبیر شود که شما را با کسی از نزدیکانتان که ممکن است از خانواده ی درجه ی یک شما نباشد مشکلی پیش بیاید اما باید در جهت رفع آن بر ایید که کاملا قابل حل است اما اگر در ان سستی کنید سبب خواهد شد رابطیتان قطع گردد واین برای شما خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 107. N.s

  سلام من خواب دیدم که یک دتدونم خراب هست توی واقعیت. توی خواب لق بود من بازبانم هی میزدم زیرش تا کنده شود . کنده شد افتاد کف دستم خونی بود بعد دونه دونه دندون هام کنده شدن افتادن کف دستم من نمیتونستم حرف بزنم تعیبیرش چیه . همشونم خونی بودن و مال فک پایینم بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دندان ها در خواب به افراد خانواده ما برمی گردد. بعضی معبران عقیده دارند که دندان های فک بالا مردان فامیل هستند و دندان های فک زیرین زنان و اینکه دندان های کرسی همسر و پدر و مادر هستند و دندان های جلو فرزندان محسوب میشود
   که اگر از دندان های جلوییتان یکی کنده شد، یکی از جوانان فامیل ازدواج می کند و یا به مسافرت می رود. اگر از دندانهای کناری باشد، از اقوام دور کسی ازدواج خواهد کرد. اگر دندانهای عقب کنده شدند، یکی از بزرگان فامیلبه مسافرت می رودو ابنکه دندانتان در کف دستان افتاده است نشان بر بیماری یکی از اطرافیان شما دارد .
   و اینکه هیچ دندانی در دهانتان نیست نشان از این دارد برای پیش بردن اهدافتان توانایی کافی را ندارید و باید برای به دست اوردن نیرویتان مدتی به خود استراحت بدهید که بتوانید دوباره به مسائل زندگیتان رسیدگی کنید . و این خواب نیاز به صدقه دارد که رفع بلا شود انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 108. عاطفه شاوروی

  شوهرم دیشب خواب دیدهمه دندوناش ریخته ودر دست گرفته وار جای دندوناش سوسک وخورده غذای خیلی بد در می اوردلطفا تعبیر خواب رو جواب بدین ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب خیر نیست و ممکن است به این تعبیر باشد که ایشان را با خانواده ی درجه ی اولشان مشکلی بسیار پیش خواهد امدکه ایشان مقصر ان خواهند بود و به سبب ان متضرر خواهند شد و باید بسیار اگاه باشند و حتما هم صدقه بدهید.
   سربلندو پیروز باشید

 109. نعیمه

  خواب دیدم که دندان نیش بالام سمت راست که کج دراومده بوده لق شده بود وبادستم کندم وهیچ خونی هم نیامد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که شما اححتمالا رابطه ای دارید که بسیار رابطه ی اشتباهی است و همان کج بودن دندان است و ممکن است در اینده ی نه چندان درو پایان یابد.
   سربلند و پیروز باشید

 110. اثنی عشری

  خوب بود

 111. محمد رضا

  سلام من خواب دیدم که پدرم می خواهد جن احضار کند و با برادر و مادرم به اتاق رفتند که جن احضار کنند بعد با یک تابوت که روی شانه برادر و پدرم بود به پذیرایی امدند و ان را زمین انداختند و تابوت شکست چهره مردی عادی بود مرد بلند شد که انگار همراه او مشخصات او بود و انگار او کارمند شرکتی بوده و اکنون مرده است بعد از خواب پریدم
  لطفا تعبیر این خواب را بگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر نیست و باید به ان اگاه باشید زیرا ممکن است اشاره ای به ان داشته باشد که خانواده ی شما به عملی ناصالح دچار شوند و که نتیجه ی ان دشمنی دیگران با ایشان است و از این رو شما این خواب را دیده اید تا ایشان را راهنمایی کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 112. تورانداز

  سلام وقت بخیر.من دیشب خواب دیدم داشتم دندون نیش فک بالا رو خلال میکردم با سوزن که کنده میشه از ته و تو کف دستم میبینمش تمیز بود
  اگه لطف کنید تعبیرش رو بگید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دندانبر این معنی است که ناراحتی بر شما میرسد که قابل رفع است و جای نگرانی نیست و باید مراقب سلامتی خانواده خود باشید که انشالله آسیبی نبینند و برای سلامتی خانواده صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 113. نغمه رستمی

  سلام من مدت هاست دتدان عقلم پوسیده و شکسته شده و میخواهم به دندانپرشکی برای کشیدن ان مراجعه کنم دیشب در خواب دیدم خود دندان اق شده و بدون تلاش با دستم بیرون اوردم .حس راحتی در خواب داشتم چه تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان آمده است که لق شدن دندان نشان بر این دارد که ناراحتی زود گذر شما را در بر میگیرد ولی رفع می‌شود و صدقه بدهید. و اینکه حس خوبی داشته اید نشان از خیر است چون به گفته معبران حسی که از خواب دریافت می‌شود مهمتر از تعبیر آن است.
   سربلند و پیروز باشید.

 114. شیما ارزانش

  سلام،خواب دیدم دوتا دندان جلویی از بالا لق بود و حرکت میکرد میخواستم جا به جا شون کنم که سر جاشون قرار بگیرند اما جفتشون کنده شدند تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان امده است که به معنای نزدیکان است و در این خواب هم این شرایط برای شما قایل است و باید بسیار مراقب باشید زیرا ممکن است به واسطه ی عملی که در اینده ممکن است انجام دهید بین شما و نزدیکانتان کدورتی پیش بیاید که اگر اگاهانه با ان برخورد نشود باعث قطع صله خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 115. متین

  سلام
  من خواب دیدم که دندونای اسیابم هردو طرف هم بالا هم پایین از جاشون کنده شدن و افتادن تو دهنم
  منم با دست وتو دستم بودن بعدش 2 تا از دندونای جلو و پایین هم با دست در اوردم دندونا سالمو سفید بودن
  بعدش خواهرو برادرمو دیدم رفتم سمتشون بعد یکی از دندونا که تو دهنم بود رفت سمت حلقم و دندونایی ک کف دستم بود افتادن رو فرش و بعدش من داشتم خفه میشدم که از خواب بیدار شدم ممنون میشم اگه جواب بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی خیر نیست و باید حتما صدقه بدهید و ممکن است به این شکل باشد که برای اعضای درجه ی اولتان مشکلی پیش خواهد امد و باید شما از این موضوع اگاه باشد ولی صدقه هم بدهید که انشالله به دست شما خیر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 116. سام

  سلام عصر خواب دیدم که دندان جلو بالا سمت چپ لغ شده وزبانم که میخورد کمی لغ میزنه بعد که دست زدم افتاد در کف دستم وخونی بود کف دستم خونی شد .ممنون لطفا تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از ناراحتی است که برای یکی از افراد خانوادتان پییش می‌آید و قابل رفع است.صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید.

 117. شادی

  سلام وقت بخیر
  من امروز بعد نماز صبحم خواب دیدم زبان به دندون اسیاهام میزنم لق بود،یکی یکی بدون هیچ دردی یا تلاشی خود به خود میفتادن تو دهنم منم میگرفتم دستم،سفید و سالم بودن و تعجب میکردم که چرا افتادن،فقط دندان های پیشم موند و با دندون اسیاب اخری(دندان عقل نه ها). و اینکه فقط یک مورد دندان از اسیاب هام بیرونش سالم ولی توش خالی بود ظاهرا کرم،خورده بود،تو خیالم از دکترم ناراحت بودم ک چندسال پیش کارشو خوب انجام نداده حالا کرم خوردتش!من تو اینه خودم رو نگاه میکردم عین پیرزنا جای دندونام خالی بود و لپام تو رفتگی داشت،همون حین میگفتم باید ببرم دندن برام بکارن حس و حال خوبی نداشتم ممنونم میشم برام تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان از افکار و فعالیت روزانه شما میباشد و اینکه از وجود دندانتان ناراضی هستید و شب با خواب تصورات دیگری ساخته شده است. و اگر تعبیر آن را می‌خواهید بدانید خواب نیکی نیست و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 118. Yousuf

  سلام
  یکی از دندان های فک بالا سمت چپ دندان اسیباب من
  کمی از وقتها مشکل داشت که دکتور رفتم و الان پرکاری شده
  ولی کمی بو میدهد همیشه دیشب خواب دیدم همن دندانم
  خورد خورد شده روی کف دستم است کسی اگه تعبیرشو میدونه بگه خیلی ممنون از سایت زیبایتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در عالم واقع و جدیدا به این موضوع فکر کرده اید پس این خواب تعبیری ندارد و کاملا خوابی معمولی است زیرا طبیعی است و در غیر اینصورت بین شما و یکی از نزدیکانتان مشکلی بزرگ و مشاجره ای پیش خواهد امد که شما باید سعی کنید که اصلا به ان ادامه ندهید و طرف صلح جوی ماجرا باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 119. Yousuf

  سلام
  یکی از دندان های فک بالا سمت چپ دندان اسیباب من
  کمی از وقتها مشکل داشت که دکترو رفتم و الان پرکاری شده
  ولی کمی بو میدهد همیشه دیشب خواب دیدم همن دندانم
  خورد خورد شده روی کف دستم است کسی اگه تعبیرشو نیدونه بگه خیلی ممنون از سایت زیبایتون

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب دندان نیکو نیست و احتمالا نشان از مریض شدن یکی از اطرافیانتان دارد.
   که هرچند خواب شما از افکار روزانه شما سرچشمه گرفته شده است اما به نیاز مند صدقه بدهید که بلا رفع شود انشالله
   سربلند و پیروز باشید

 120. مجتبی۱

  باعرضه سلام
  من یک بار خواب دیدم که بدون دلیل و دردی هنگامی که دست به دوتا دندون پیشین و اسیاب میزنم از ریشه کنده میشه این دندون سفیده و احساس میکنم جاش خالیه. مجددا چند روز بعد خواب میبینم که فکم قفل کرده و به دندون اسیاب بالا سمت چپ فشار میاد و خورد میشه و وقتی توف میکنم خورده های دندون که سفید هستند روی زمین میریزند اما کثیف نمیشند لطف میکنید اگه تعبیرشو بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همان طور که در متن بالا خوانده اید .به گفته معبران تعبیر خواب افتادن دندان خیر نیست و خبر از پیشامدی ناراحت کننده برای اطرافیان نزدیک است. که خیلی سریع رفع میشود . به نیازمند صدقه بدهید که از بلا مصون باشید انشااله.
   سربلند و پیروز باشید .

 121. hana

  سلام ببخشید من خواب دیدم دو تا از دندونای بزرگ عقبیم فک پایین افتادن و تو دستم بودن خیلی هم سالم و سفید بودن میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خیلی خیر نیست و در تعابیر امده است که اگر شخصی دندان های اسیابش را افتاده ببیند رابطه ای نزدیک را پایان دهد و از همین رو شما باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده شخصی که برای شما عزیز است را از خود ناراحت نکنید که خدای ناکرده این اتفاق نیفتد.
   سربلند و پیروز باشید

 122. رضا

  با سلام
  من صبح خواب دیدم توی یک غار رفتم که خیلی خنک و روشن است و نور آفتاب میومد داخل از بین درختان جلوی در. زیر پام یک آب تمیز و روان و خنک و فرحبخش بود و کف غار قلوه سنگها پیدا بود. من وسط این آب ایستاده بودم و تا مچ پام توی آب بود و لذت میبردم. دندان کرسی من، آخرین دندان بالا سمت چپ لق شد و تا زبون زدم بهش در آمد و افتاد توی دست چپم. وقتی دندان را نگاه کردم کاملا سفید و سالم و تمیز بود و ریشه های کرم رنگش که شبیه پنج انگشت بود به راحتی دیده میشد و سالم بود. از افتادن دندانم ناراحت نبودم چون میدانستم دندان شیری است و جای آن دندان در می اید. از غار بیرون آمدم و موقع عبور از خیابان ریشه دندان به دستم فرو رفت و گفتم به درد نمیخوره، و انداختمش زمین و از خیابان رد شدم.
  ممنون میشم تعبیر خوابم را بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است
   شما رابطه ای برقرار خواهید کرد ولی نه به علت بد بودن یا شر بودن طرف مقابل بلکه به علت تقاوت در دیدگاه های هردئ طرف مقابل به صلاح هردوی شما خواهد بود که تمام شود و همین اتفاق هم خواهد افتاد.
   سربلند و پیروز باشید

 123. یاسین صداقت

  با سلام
  دندان های لق نشان بر ترسها و مشکلات روزمره شما میباشد که توان مقابله با انها را پیدا کرده اید و در پی پیدا کردن راه حل برای انها هستسد تا انها را رفع کنید انشالله
  سربلند و پیروز باشید

 124. زهرا

  من خواب دیدم دندون اسیاب زن داداشم درد ناک هست و مواد داخلش ک دندونش رو پر کرده رو با خلال دوندون میریزه و بوی بدی هم میده….تعبیر خوابم چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دندان آسیاب در خواب نشان بر خانواده است و شاید بر این تعبیر باشد که فردی ازخانواده زن برادر شما به ناراحتی دچار میشود و بوی بد دندان نشان بر بدگوویی اقوام از طرف میباشد .
   برای تعبیر بیشتر لینک زیر را مطالعه فرمایید .

 125. samin.azar

  سلام وقت بخیر.بنده خواب دیدم داریم واسرمهموتی یامجلس شادی آماده میشیم یهومن حین رفتن لقمه ای دهنم میدارم که یهو حس میکنم انگاردندونم لای غذاست وخودم بادستم لقمه ودندونارودرمیارم که یهو این دندونت باعصب وهمه چی ولی بی دردکشیده میشن بیرون گمونم 2یا3دندون بود.ودرادامه خواب دیدم نوزادی که مال خواهرمه پیش منه ومن نگهداریش میکنم واس انگارتایمی توبیمارستان یایجای پزشکیه وهمه میگن بمن میاد مادروبچه باشیم.ضمنا توخواب خیلی ازاقوامم بودن حتی اسمشون هم آورده شد.ممنون میشم تعبیردرستوبگ بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما از چند قسمت متشکل شده است که معبران بزرگ به این باورند که خبر ناخوشایندی به شما میرسد و اینکه شما دردی حس نکرده اید میتواند نشان بر این باشد که شما از این خبر یا اتفاق خیلی ناراحت نمیشوید و به خیر رفع میشود انشالله
   اما در مورد کودک تعبیر بر این است که شما مسولیتی بر عهده میگیریدکه از پس ان برمی ایید و اطرافیانتان در این امر به شما اعتماد دارن و تحسین همگان را بر می گزینید .
   سربلند و پیروز باشید.

  • نرجس

   من خواب دیدم ک پنجره رو باز میکنیم و از اسمون برف خیلی شدید میاد این که هر یک از برفا اندازه کف دسته بعد من ب خواهرم میگم وای واقعا خدا با ما قهر کرده و بعد این که انگار خوابیده بودم از خواب بیدار شدم و دیدم دندانام همه در میکننه چون تو واقعت من برای اومدن دندون عقلم نگرانم و تو خوابم دیدم چون اون داره بالا میاد و ب دندونام فشار اورده و همه لقن و میبینم میرم تو آیینه نگاه میکنم میگم وای چه دندونایی خوشگلی دارم ولی تو این من لق شدن و خیلی ناراحتم و یکی از دندونای جلوم اویزون شد و گذاشتم سرجاش و خواهرم گف دست نزن بهشون تا بری دکتر

   • یاسین صداقت

    با سلام
    با توجه به فرمایشات سرکار این خواب دارای تعبیر نیست و در اثر فکر به این موضوع این خواب رخ داده است.به هیچ وجه خبری بد برای این خواب وجود ندارد و اصلا نگران نباشید.
    سربلند و پیروز باشید

 126. پویا محمدی

  سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم دندان مصنوعیم در دهانم است و یک دندان واقعی کرم خورده از اخرین دندان ردیف پایینم بیرون افتاد الان نگران این خواب هستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دندان ها معمولا به معنای افراد نزدیک شماست و این یعنی اینکه شما در وهله ی اول در اینده ی نه چندان دور ممکن است که روابطتان با ان ها بسیار سرد شود و رابطیتان با یک نفر هم از ان ها در این بین که انسان خیری نیست کاملا از بین برود و مشاجره ای پیش بیاید.
   سربلندو پیروز باشید

 127. معین

  سلام من خواب دیدم دعوا شده و بدون اینکه ضربه ای بخورم چهار یا پنج دندان آسیاب سمت راست به صورت سالم ریخت و در دستم نگه داشتم دندانها هم سالم بودند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دعوا در خواب نزدیکی است و خیر است اما تعبیر افتادن دندان در دست به معنای مشکلی برای یکی از نزدیکانتان است و این خود به این مفهوم اشاره دارد که احتمال دارد که شما با یکی از بستکانتان بسیار نزدیک شوید ولی پس از آن به دلیل همین نزدیکی بین شما و ایشان مشکلی پیش بیاید.پس بسیار اگاه باشید.
   سربلند وپیروز باشید

 128. سپیده

  سلام
  من خواب دیدم دوتا دندون جلوی فک پایینم افتاده بعد تو آینه که نگاه کردم داشت جاش دندون در میومد خیلی ولی درد داشت وقتی دندون داشت در میومد این تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   برای شما با یکی از نزدیکانتان مشکلی پیش خواهد امد و بین شما مشاجره یا بحث و کدورتی پیش خواهد امد اما این موضوع رفع خواهد شد و احتمالا رابطه یا از قبل بهتر خواهید داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 129. علی

  سلام من خواب دیدم که دندان های فک پایینم دندان های جلوم یکیش لق شده ودرد هم نمیکرد فقط لق بود و خون هم نمیومد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   معمولا در خواب خون دیده نمیشود و این که دندان های یک نفر دچار مشکل بشوند به معنای کدورت و مشکل با یکی از بستگانتان است و این یعنی که شما با ایشان مشکلی خواهید داشت ،ولی درد نداشتن ان به معنای این است که یا این کدورت به صلاح شماست و یا اینکه موضوضع مهمی نخواهد بود و به اسانی رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 130. سمانه

  سلام تشکر از سایت بسیار خوبتون تو رو خدا جوابمو بدین خیلی اشفته ام اینروزا و دیشبم در کمال ناراحتی نا امیدی و گریه خوابم برد
  من در خواب دیدم سر کلاس درس بودم و وقتی نوبت من شد برای پاسخگویی به معلم ؛ یکباره احساس کردم تمام دندان های فک پایین داخل دهنم خورد شدن دویدم سمت دسشویی اما هرچی تف میکردم بیرون نمیومدن و باید حتما با دست میاوردمشون بیرون و به زمین میریختن اما هرچی اینکارو میکردم تمومی نداشتن و حتی بیشتر از قبل میشدن دوستام همه دورم جمع شده بودن و نگران بودن یکیشون بهم گفت منکه بهت گفتم باید این دارو رو بخوری گوش نکردی همه ما خوردیم و مشکلی نداریم و رفتن برای من اون دارو رو اوردن اما من از بس خورده های دندان داخل دهانم زیاد بود و تمامی نداشت موفق به خوردن دارو نشدم و مدام با دستم خورده های دندون رو به بیرون میکشیدم از دوستام پرسیدم دندون های جلوم هم‌ ریختن ؟؟ اونا با خوشحالی گفتن نه دندون های جلوت سالمه که از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن افتادن دندان در خواب به این تعبیر است که شما با یکی از نزدیگانتان وارد بحث خواهید شد و مابقی خواب بیانگر این خواهد بود که این فرد کیست و کیفیت این مجادله به چه شکل خواهد بود.در خواب شما میشود فهمید که احتمالا این اتفاق در فضایی که در خواب دیده اید برای شما رخ خواهد داد و با یکی از ایشان دچار مشکل خواهید شد و این مشکل به شکلی خواهد بود که در خواب نیز تفسیر شده است و ان به این معناست که ازین اتفاق شما هم ناراحت خواهید شد و این خود بیانگر شدت خادثه است و باید برحذر باشید تا دیگران از شما نرنجند و اگر شما حسن اخلاق را به جای آوردید ولی باز هم این مشکل وجود داشت قطعا صلاه شما در ان بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 131. محمد.ن

  سلام.من خواب دیدم یکی از دندونای جلو قسمت پایین سمت چپ پوسیده و سیاه شده بود و دست زدم شکست.لطفا تعبیرش چی میتونه باشه.ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   انشالله که خیر است.
   دندان جلو در خواب تعبیری به این شکل دارد که دندان جلو نشانه ی زینت صورت و یا نزدیکان درجه ی دو شماست و خودای ناکرده ممکن است با یکی از ان ها رابطیتان مکدر شود و این کاملا پدیده ای احتمالی است زیرا خواب ها را خودمان در واقعیت میسازیم.
   سربلند و پیروز باشید

 132. R.gh

  سلام بنده دوبار خواب دیدم البته با فاصله زمانی ک دندان نیشم افتاده فقط دیدم ک نیس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دندان نیش یا همان دندان های پیشین همانگونه که در متن نیز خوانده اید تعیبر خوبی برای افتادن ندارند و کلا افتادن دندان در خواب بسیار نیکو نیست اما برای شما باید بدانید که احتمالاچیزی را از دست خواهید داد و این دلیل بر ارزش آن موضوع ندارد.آگاه باشید و صدقه بدهید که انشالله از سر بد محفوظ خواهید بود.
   سربلند و پیروز باشید

 133. شیما

  خواب دیدم با خانواده همسرم به دندانپزشکی رفتم و یکی از دندانهای کرسیم رو که خراب شده بود با بی حسی کشیدم ولی دکتر میگفت هنوز نصف دندان داخل لثه هست و دوباره میخواست بکشه که از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در تعابیر به نیکی ز آن یاد نشده است ولی تعبیر خواب در هر حالتی وابسته به رفتار ما در اینده ی بعد از آن خواب است.
   احتمالا تعبیر این خواب به این شکل است که ممکن است همسرتان از شما دل نگران و ناراحت است و شما باید سعی کنید که ایشان را از خود زاضی نگهدارید.
   و تلاش دوباره برای کشیدن دندان به معنای اصرار شما بر این موضوع است.
   سربلند و پیروز باشید

 134. Saeideh

  ,من خواب دیدم دندونایه فک پایینی تمامشون ریختن و کف دستم بودن ولی خونی نمی اومد و من گریه میکردم و هی ب لثه هام ک خالی از دندون بودن دست می‌کشیدم و میگفتم چرا دندونام انقد سست شدن و مث برگایه رو درخت می‌ریختند انگار ک با چسب چسبیده باشه راحت جدا میشن ولی معنی خوبی براش پیدا نکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن آمده است احتمالبسیار قوی دندان ها نشان از اعضای خانواده و نزدیان شما هستند ولی این موضوع که دندان های شما ریخته اند دال بر این نیست که حتما یکی از اعضای خاوادیتان را (ترجیحا از زنان) را از دست میدهید بلکه میتواند بدین معنی باشد که ممکن است بین شما و یکی از زنان نزدیک شما مشکلی پیش بیاید که باعث شود محبت و دوستی آن ها را از دست دهید و این لزوما به معنای این نیست که شما خیری را از دست داده اید بلکه ممکن است کاملا به صلاح شما باشدو
   پس حتما صدقه بدهید تا از شر بد به دور بمایند.
   سربلند و پیروز باشید

 135. محمد

  منم دقيقا اين خوابو ديدم . خواب ديدم گلوم كلااا دندون شده و داخل دهنم توي سقف دهنم سه چهار رديف دندون اضافه شده . تعبيرش چيه؟؟

 136. علی چهاردولی

  با سلام ، خواب دیدم کسی دهانم را فشرده وبعد تمام دندان های تختم ریختن در دهانم و من انها را تف کردم در دست راست خودم بعد از چند دقیقه دوباره دیدم که جای دندان های افتاده شده باز دندان در اوردم ، این خواب را روز چهارشنبه بعد از اذان صبح دیدم ، لطفا تعبیرش را برایم بگویید با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همان طور که در متن زیر خوانده اید .به گفته معبران افتادن دندان نیک نیست و خبر از پیشامدی ناراحت کننده برای اطرافیان نزدیک است . اما اینکه جای دندان های شما دوباره دندان رشت کرده است خواب شما را به خیر تعبیر میکند که مشکل و ناراحتی از اطرافیانتان دور میشود . به نیازمند صدقه بدهید که از بلا مصون باشید انشااله.
   سربلند و پیروز باشید .

 137. افشان

  مطالب خیلی خوبن.خیلی جنبه ها رو پوشش میدن.ولی من یکم خوابم فرق داشت.وهمیشه هم خوابم تعبیر داره.توی ی برهه زمانی متغیر هستم.صبح زود خواب دیدم دندان فک پایینیم یکی از دو تا جلویی و شایدم اصلا ی دندان اضافه اون وسط بود که مفقود شده بود.روی فرش افتاده بود گشتمو پیداش کردم و توی آب گذاشتمش.ریشه هاشم کاملا سالم بود‌.مادرم گفت بندازش دور ی دندون مصنوعی میزاریرولی مت گفتم ریشه هاش سالمه مال خودمو سر جاش میزارم.جالب اینجا بود که همه اقوام پدریم هم تو خواب بودن.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   به تعبیر معبران بزرگ دندان در خواب اطرافیان نزدیک هستند و در اینجا تعبیر خواب شما مراقبت از بزرگان خانواده است و اینکه شما خواهان خیر و نیکی برای انها هستید و از انها محافظت خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید

 138. زهرا

  خواب دیدم دندونم درد میکرد و لق بود خودم با دست کندمش ، تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دندان لق نشان بر امور روزمره شماست که از انها ترس دارید و شما را می آزارند و باعث خوف و هرس شما میشوند و اینکه شما دندان را جدا نموده اید بر این معنی است که شما جرات ایت را پیدا کرده اید با ترس های خود روبرو شده و انها را از بین ببرید .
   سربلند و پیروز باشید

 139. هــــــومن

  باسلام عرض ادب ، بنده مذکرهستم و بعداز گذشت حدودآ ۹سال که هیچ خوابی نمیدیدم و یا صبح اصلا یادم نمیماند ۲شب پیش ازاتفاق خواب یکی ازدندانهای آسیاب بالایی که خرابه دیدم ودرخواب دیدم خودم باناخن انگشت کندمش و به صورت خورد شده کف دست راستم گذاشتم و بعداز کمی مکس و نگاه کردن همون خورهای دندانم رو ریختم .
  لطفا درصورت امکان تعبیر دقیق میخوام ، ممنون .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   به گفته معبران بزرگ تعبیر دندان در خواب نشان بر خانواده و اطرافیان است و اینکه خراب بودن دندانتان احتمالا بر این است که فردی از نزدیکانتان که به شما ضرر میرسانند شما ان را از خود دور یا ان را ترد میکنید که برای شما خیر است انشاالله
   سربلند و پیروز باشید

 140. لیلا

  دندانها هم ریخته شده بودند ولی قسمت انتهایی آنها همچنان در لثه بود یعنی نصف شده بودند . فقط دو دندان بزرگ جلو را داشتم که یکی از آنها نصف شده بود .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانطور که در متن زیر خوانده اید . به تعبیر معبران دندان ها اطرافیان نزدیک هستند. وتعبیر خواب شما بر ان است که به اطرافیانتان صدمه کوچکی وارد میشود ولی بسیار زود رفع خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 141. مهر

  من خواب ديدم كه دو دندون آسيابم (به طور قرينه)لق شد و افتاد بعد گذاشتمشون لاي دستمال كاغذي فقط يكيشون يه خورده پوسيده بود،البته پزشك باعث لق شدنشون شده بود،لطف ميكنيد تعبيرشو بگين؟

 142. علی

  درخواب دیدم کل دندانهایم بدون درد داخل دهانم ریخت ودندانهای داخل دهان کف دستم روی لباسم ریختم لطف تعبییرش را بنوسید

  • غزل

   من هم ديشب همين خواب رو ديدم دقيقا همين .. بدون درد دندونام ميريخت توي دهانم بعد هم كف دستام..

  • رسول متخب

   من جند سال پیش خاب دیدم تمام داندان ریخت و هی پیشتر و بیشتر مریخت که تو پلاستیک می‌گذاشتم بعدش مال خوری زیاد بهم خورد و خیانت بمن شود که در اثرش نا حق رفتم زندان و تمام زندگیم زیر سوال رفت

 143. زهرا

  سلام من چندروز میش خاب دیدم دندونای سمت چپ بالام ازته چندتاش باهم بالثه افتادتودستم.بدون دردوخونریزی.باتعجب نگاه کردم سفید وسالم بودن ولی ضعیف وشکننده

 144. کریم

  خواب دیدم دندان آسیا که (قبلا توسط پزشک کشیده و پس از عفونت زدایی مجددا در محل خود گذاشته شده بود) در حین غذا خوردن کنده ودر دهانم افتاده

 145. کریم

  خواب دیدم دندان آسیا که (قبلا توسط پزشک کشیده و پس از عفونت زدایی مجددا در محل خود گذاشته شده بود) در حین غذا خوردن کنده ودر دهانم افتاده

 146. ریحانه

  سلام من خواب دیدم یکی از دندونام شکسته خورده هاشو از دهنم میاوردم بیرون با خون بود میشه تعبیرشو بگید

 147. مبینا

  سلام من اردتودنسی دارم دیشب خواب دیدم خیلی ارتودنسیم دندونمو اذیت میکنه از شدت اذیت کردن دندونام اینقدر فشار دادم که دندون بالا سمت چپم افتاد تقریبا لق شد که به مویی بند بود بعد من گذاشتمش سرجاش نذاشتم در بیاد و دستگاه اردتونسیم دوباره وصل کردم
  میخواستم بدونم چه تعبیری داره؟
  لطفا بهم پاسخ بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   شما خوابتان به علت افکار روزانه تان شکل گرفته است و احتمالا تعبیر خوابتان خیر است و اینکه اجازه افتادن به دندانتان را نداده اید و برای درست شدنش و سالم ماندنش تلاش نموده اید نشان بر این است که به اطرافینتان نزدیکتان اهمیت میدهید و خیر خواه انها هستید تا مشکلی برایشان پیش نیاید .
   سربلند و پیروز باشید

 148. فاطمه

  سلام ببخشید من خواب دیدم که دندون نیش بالام لقه داشتم بازبونم فشارمیدادم ک بیفته دندونای بالا و پایینم یهو ریخت کف دستم ولی دندونای جلوی بالا و جلوی پایینم سالم بود فقط کناراش ریخت این تعبیرش چیه ممنون میشم بگبد

 149. فاطمه

  خواب دیدم توی یک مهمونیم دارم با دخترعمم حرف میزنم یهو دندونای سمت چپ بالا و پابینم ریخت ولی دندونای جلوم کاری نشدن این تعبیرش چیه

 150. مریم

  سلام خسته نباشید ببخشید من پدرم خواب دیدن که دندونای فک بالاشون دقیقا سمت راستشون لق شده و احساس لق بودن دندوناشون رو کرده بودن که خودشون دستشون رو میبیرن داخل دهنشون و یهو کل دندونای فک بالاشون رو میبینن افتاده کف دستشون که اصلا هم خون نیومده. ممنون میشم تعبیرش رو برام ایمیل کنید

 151. مرتضی

  خواب دیدم دندون کرسی پایین سمت چپ دهنم درد میکنه با انگشتم دندونمو گرفتم و یهو کنده شد و خون زیادی اومد بصورتی ک دهنم پر خون شده بود ولی خونریزی زود بند اومد و منم دندونمو نگاه میکردم ک کرم خورده و خراب بود.تعبیرش چی میتونه باشه

 152. مهدیه

  سلام من خواب دیدم دندون جلوم افتادومن خیلی ترسیدم وتلاش میکردم اونوبذارم سرجاش وبعداتوسرجای خودش قرارگرفت خواهش میکنم ازتون اگه میشه زودترجوابموبدیدنگرانم

 153. افشین

  من ساعت ۳ صبح خواب دیدم تو یه کلاس درس نشستم استاد به طرف یه دانشجو گچ پرت کرد اما خورد به صورت من تمام دندونام ریخت کف دستم حتی اونا رو شمردم ۳۲ تا بود

 154. ارسس

  خواب دیدم که یه جسم سختو گاز زدم تمام دندونام شکسته بعد دوباره در امدن تعبیرش چیه ممنون

 155. فرخنده

  خواب دیدم یکی از دندان های آسیابم یک تیکه اش شکست وافتاد رو زمین تعبیرش چیست.ساعت خوابم 3 نیمه شب بود.با سپاس فراوان

 156. علیرضا

  این مهنیش این میتونه باشه که یکی از بستگانت که مرده میخواد که بری سر قبرش و فاطحه بدی تا اروم بگیره روحش

 157. پریسا

  خواب دیدم در حین صحبت کردن با کسی بودم که بدون هیچ دردی دندونهای سمت راست فکم هم بالا و هم پایین میافتادن . البته با دست خودم درشون میاوردم و بهشون نگاه میکردم . بعضی ها خراب شده بودند اما نه زیاد و بعضی ها سالم بودند و جالب اینجاست که توی خواب نگران زشت شدن لبخندم بودم البته به اینه نگاه نکردم

 158. محبوبه

  سلام خواب دیدیم داندن کرسی رو خودم در اوردم لق بود وداندن جلو هم همین حالت بود واحساس کردم یه مریضی گرفتم بود داندن این حالت شده بود میشه تعبیر خوابم بهم بگی ممنون میشم

 159. دریا

  خواب دیدم دندون نیشم لق شده ولی نیفتادتعبیرش چیه

 160. شهرام نامداری

  سلام من خواب دیدم دندان جلو پایین را کندم و ریشه آن توی آسه ماند ولی رشته عصبی بلندی دارد که داخل لسه ام مانده و یک سر آن توی دستم است اگر میشه برام ایمیل کنید. با تشکر فراوان. خواب را هم صبح دیدم

 161. مریم

  دندان جلویی خودم رابا دست خودم کندم و وقتی که دندانم رانگاه کردم شکل دندان شیری بود

 162. زهرا

  خواب دیدم تو ی مهمونیم دندون جلوم لق شد نصفیش کند نصفیش موند بعدش خون اومد

 163. محدثه

  خواب دیدم داشتم لقمه میخوردم یهو دیدم دندون جلویی از ردیف پایین نیست.توروخدا زودتر زودتر زودتر تعبیرشو بگید بهم

 164. سپیده

  سلام خواب دیدم دندونعقبیم البتع نه خیلی عقب دندونی ک زیر لپمه ردیف پایین کرم داشت کرم سیاه بقیه دندونام سفید بود با انگشتم کرمو از رو دندونم برداشتم خیلی زیاد ولی تمیزشش کردم میشه بگید چیه تعبیرش

 165. زبیح

  سلام من خواب دیدم یکی خواهرام منو کتک میزنه دندانم میافته میشه بگید چه میشه تعبیرش

 166. پریسا

  من اصلا دندون خراب ندارم اما در خواب دیدم یکی از دندونای اسیابیم خراب شده

 167. نگار روشن

  من همیشه خواب میبینم که ریشه دندونهام لقه و میوفتن یا بعضی شب ها یهو همه میریزن
  تورو خدا به من بگین این خوابها یعنی چی؟؟
  بعدش که خواب میبینم دندونهام میریزن یهو مشکل و غم بزرگی میاد تو زندگیم

  • مهدي فرهمند

   متاسفانه با يه دوست قديمي و نزديك دوستيتون به هم خورده و اون در فكر ضربه زدن به شما مي باشه مواظب باشيد

 168. شیما کاشفی

  سلام خدمت دوستان گرامی
  من خوابی دیدم ک دندونام سالمند و سفید برق میزنه (قسمت دوندونای جلوی بالا) منظورم هست ک یه دفعه بی دلیل ترک میخورن و قشنگ با زبونم حس کردم ترک های دندونام رو و هی خدا خدا میکردم ک چرا اینجوری شد و الان نیفتن ، کلی شک زده شدم و دستم و بردم طرف دندونام و حس کردم ک هر لحظه ممکنه ک بیفتن ، چون الان خواستگاری دارم و ب خاطر همین میگفتم چرا اینطوری شد و نه دردی و نه خونی از طرف دندونام حس نمیکردم
  ممنون میشم ک جوابی بهم بدین با تشکر

 169. فرزاد

  با ارض ادب و احترام خدمت عزيزان :
  سپاس فراوان اگر تعبير خوابم را آشكار كنيد .

  خواب ديدم در داخل چادري به همراه چمدان در كناره جاده نزديك يك روستايي كه نمي دانستم كجاست هستم ، وقتي سرم إز چادر خارج كردم ، ديدم سمت راست و چپ. دور تَر إز چادرمسافرتي چند تا مرد ايستاده به نظر كه نگهبان بودند در جاييكه محل مسكوني نبوده ولي دور بر چادر سر سبز بوده ، يكباره سر إز جلوي پيشخوان هتل سر در آوردم كه در حال پرداخت پول اتاق بودم ، با وخودم داشته ميگفتم من كه پول كافي ندارم ، يكباره در لابي هتل يك زن صدام كرد نه دقيقا نام من ولي منظورش من بودم چون وقتي سرم برگرداندم ديدم با خوش رويي و چهره اي خندان من نگاه ميكنه و صدام ميكنه ، با اشاره يك زني كه جلويش بوده اشاره كرد و گفت نصف كرايه هتل شمارو اين خانم ميده ، من هر چي پول اسكناس و خورد بود به پيشخوان هتل دادم ، و اون خانم گفتند بايد با اين خانم در يك اتاق بخوابيد ، وقتي قيافه خانمي كه نصف پول اتاق هتل من داد نگاه كردم ، صورتي زيبا ولي دندان هايش سفيد نبودند و خيلي مغرور به نظر ميرسيد ، و مسخدم هتل در حال جمع كردن وسائل من برأي رفتن به اتاق بود،

  • اشکان

   ایشالا که خیره

  • b

   داداش چنوب حتما میخواستی بشی

 170. مهدي

  من دندون اسياب سمت چپم خرابه
  اما خواب ديدم دندونام خيلي متورم شدن و كثيف بطوري كه نميتونستم دهنمو ببندم
  بعد دندون سمت راستم با زبون زدم بهش كنده شد افتاد كف دستم همين حال بود كه ناگهان كل دندونام سفيد و براق شدن حتي اوني كه تو دسم بود تورم اونا هم خوابيد.و خيلي هم سالم شدن
  تعبير كنيد برام لدفا
  يه اتفاق بدي برام افتاده

 171. امین

  اگر خواب ببینید دوتا از دندانهای شما می افتد ، علامت آن است که ناخواسته به اوضاع بدی کشانده خواهید شد . میشه یه نفر بگه این حقیقت داره توی یه سایت دیگه این رو نوشته بود منم همین خواب رو دیدم. 🙁

 172. اسما

  سلام.
  من خواب دیدم دندونای فک پایین سمت راستم همشون نه نیش و یکی دوتا اونور اینورش ب همراه لثه و استخونای فکم انگار کرم خورده و رفته رسیده تاپایین و سمت چپم هم داشت همین اتفاق براش می افتاد.من خودم دندونام زردن ولی تو خاب سفید و براق بودن..بشرا خانوم خاهش میکنم خابمو تعبیر کنید.مرسی

 173. کیمیا

  سلام
  چرا تعبیر خواب “دست” اینجا نیست!
  خواب دیدم همکلاسیم (پسره) دستمو گرفت!نمیدونم معنیش چی بود!

 174. فریده

  اگر چند دفعه خواب ببینیم که همه دندان‌هامون لق شده اند و تعداد زیادی از آن ها هم با هم افتادند، چه تعبیری داره؟

 175. الهه

  سلام،تعبیر خواب شکستن یکی از دندان های جلو،کهزینت چهره هم حساب میشه چی هست؟ممنون

 176. zahra

  با عرض سلام
  من خواب دیدم که دندان پایینم کنده شده تعبیرش چیه؟
  با تشکر

نظر خود را بیان کنید