مجله آلامتو

تعبیر خواب دندان

دیدن دندان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دندان در خواب چیست؟

تعبیر خواب دندان teeth

در جائی دیگر نوشته ام که دندان ها افراد خانواده ما هستند. معبران سنتی اعتقاد داشتند که دندان های فک بالا مردان خانواده هستند و دندان های فک زیرین زنان.اما …

نسبت دادن نرینگی و مادینگی به دندان ها درست نیست چرا که هیچ دلیلی وجود ندارد که ثابت کند که دندان های بالا نر هستند و دندان های فک پائین ماده.

دندان ها ازاعضا حساس بدن ما هستند و ارزش و استحکام شان در دهان معرف ارزش و استحکامی است که افراد نزد ما دارند. این درست تر می تواند باشد تا آن ها را نر و ماده بدانیم. به نظر من دندان های آسیاب همسر و پدر و مادر هستند و دندان های جلو فرزندان.

دندان های پیشین زینت چهره به حساب می آیند و فرزندان نیز زیب و زینت زندگی ما محسوب می گردند.

اگر بیننده خواب ببیند که دندانش کف دست یا روی زمین افتاده دو حالت دارد: اگر دندان با خاک کثیف و آلوده نشد و مفقود نگردیده باشد یکی از خویشانش بیمار می شود یا آسیبی به او وارد می آید ولی اگر در خاک آلوده و یا مفقود شده او می میرد.

دندان سفید healthy-teeth

با توجه به این که آن دندان کدام است. گفتم که دندان های آسیاب همسر و پدر و مادر هستند و دندان های پیشین فرزندان و خواهران و برادران. اگر بیننده خواب ببیند که دندانش را کرم خورده و درد می کند گرفتار دشمنی شود.

اگر فقط درد دندان داشت گرفتار قرض و بدهی می شود و وامدار می گردد. اگر بیننده خواب ببیند که دندان هایش سفید و براق است زندگی خانوادگی رونق و جلا می یابد و حادثه ای خوب برای او و خانواده اش اتفاق می افتد.

اگر ببیند که دندانهایش کثیف و زشت است غمی به آن ها می رسد که جنبه خانوادگی دارد. اگر بیننده خواب ببیند که همه دندان هایش کثیف است یا حداقل عادی است یا یکی از دندان ها زیاد سفید و براق شده شخصی که دندان به او انتصاب می یابد شاخص می شود و ممتاز می گردد و اگر دندان آسیاب شما درد می کرد و متورم و آماسیده شده بود با همسرتان اختلاف پیدا می کنید و اگر آن را کشیدید و به دست خود یا پزشک بیرون آوردید از همسرتان جدا می شوید.

برای زن نیز همین تعبیر هست یعنی اگر دندان آسیاب خود را بکشد از شوهرش جدا می شود.

تعبیر خواب «دندان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دندان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

158 دیدگاه

 1. سلام من 17 سالمه
  من الان در واقعیت دندون آسیاب بالاییم افتاده.
  خواب ديدم که کسی ب من سمت لپ من شلیک کرد و اون یکی دندون آسیاب بالایمم افتاد، رفتم جلو آینه ولی دیدم که روی لپ من هیچ اثری از گلوله نبود حتی درد هم نداشتم ولی دیدم که اون یکی دندون آسیاب بالایمم افتاده، ینی تو خواب دیدم که دو تا دندون آسیاب فک بالام نیستند.
  لطفاً تعبیر خوابم رو بگين ممنون ميشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید خدمت شما عرض کنم که تیر در خواب نشانه از صداقت است و تعبیر این خواب به این صورت می تواند باشد که صداقت با کسی از اطرافیانتان سبب ان خواهد شد که رابطه شما با ایشان دچار مشکل بشود.
   از این رو اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام مادرشوهرم خواب دیده در منزل ما یه کاسه نخوداب سر سفره س .او آنرا میخورد و بعد همسرم به او میگوید اینها دندانهای همسرم (من)بوده و بعد ایشان میبینند که دندانهای آسیاب من افتاده ست و بعد حال بدی در خواب بهشون دست میده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه باید به خدمت شما عرض کنم که نخود در خواب نشان بر زحمت است و اینکه خواب شما نشان بر این دارد که شما مالی را به زحمت به دست خوواهید اورد که در ان مسیر غم و ناراحتی خواهید کشید و اما نتیجه ناراحتی خود را خواهید دید و شادی را خود و خانوادتان هدیه خواهید داد.
   سربلند و پیروز باشید .

 3. Zahra ghasemi در

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم آدامس میجویدم دیدم یکی از دندون‌های سمت راستم نمیدونم کدومش بود با کف دستم گرفتم سالم سالم بود یه دفعه لبم سر شد درد نداشتم ولی ناراحت بودم که چرا دندونم افتاد تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ناراحتی در رابطه میتواند با نزدیکانتان باشد و شما از بهم خوردگی این رابطه کمی دچار ناراحتی خواهید شد و اما سریعا فراموش خواهید کرد و حل ان را به گذر زمان خواهید گذاشت . برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. سلام وقت بخیر.خواب دیدم دندانهای ردیف بالا سمت چپ شکستنو وریختن توی دستم.بدون خونریزی.۴تاش کامل جدا شد وبقیه شکستن وفقط یه دونه سالم باقی موند.میشه تعبیر کنید لطفا؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دندان ها ازاعضا حساس بدن ما هستند و ارزش و استحکام شان در دهان معرف ارزش و استحکامی است که افراد نزد ما دارند.و اینکه خواب شما به تعبیر معبران بزرگ نشان بر بیماری برای اطرافیانتان میتواند باشد و اینکه میتواند از مردان خانواده شما یاشند که دچار بیماری شده که انشالله قابل رفع است برای دفع بلا صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید .

 5. سلام من خواب دیدم که یکم دندون جلوم اومده پایین بعد بهش دست زدم دیدم لقه و دندونم افتاد ولی خون نیومد اصلا دندونمم خیلی سفید بود و سالم سالم دندونمو گذاشتم تو یخ تا ببرم دکتر جای دندونمم کامل خالی نبود انگار یکم از دندونم مونده بود مثل دندون بچه ها که تازه در میاد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان همانگونه که قبلا هم به ان اشاره کرده ام به این معنا میتواند باشد که شما با یکی از بستگان بسیار نزدیکتان دچار مشکل خواهید شد.
   اما اینکه در خواب شما این دندان بسیار تمیز بوده است ممکن است به این معنا باشد که اشتباهیی از سمت شما در این رابطه رخ خواهد داد و همچنین بدانید که در خواب شما تا حدودی اشاره شده است که می توانید این مشکل را به روش صحیح برطرف کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. در خواب دیدم که دندان آسیای بالاتکه تکه شد و از هم جدا میشد و در دستم ریخت
  و خاله ام را دیدم که به من میگفت:چرا میخندی
  نخند
  اگه میشه جواب ما روهم ببدید ممنون تعبیرش چیه؟ممنون❤❤

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان همانگونه که در بالا هم خوانده اید به این معنا خواهد بود که شما با کسی ازنزدیکانتان دچار مشکل خواهید شد و در این خواب به گونه ای اشاره شده است که ممکن است این شخص خاله ی شما باشد و باید بسیار نسبت به روابطتان اگاه باشید که خدای ناکرده برای شما موضوعی پیش نیاید.
   حتتما صدقه بدهید.
   سربلندو پیروز باشید

 7. فرشاد در

  سلام
  من خواب دیدم با یک آدم غریبه دعوام شده بعد اون دندان آسیاب پایین منو کنده بود ، یعنی سمت چپ فک پایینم از دندان آسیاب کوچک تا دندان آسیاب بزرگ جاشون خالی بود ولی باقیه دندان ها سر جاشون بودن ، لطف میکنید پاسخ میدید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب به گفته معبران نشان از زنان خانواده اعم از مادر خواهر همسر دارد و اینکه جای انها خالی بوده است نشان بر این دارد که به سفری راهی خواهند شد که شما برای ان فرد دلتنگ و احساس دوری ایشان را حس خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 8. .من خواب دیدم که دندان های آسیاب پایین دو طرف لق شد و ب راحتی کنده شد بعد دیدم که از جای خالی دندون ها داره دوباره دندون سبز میشه بعد که باز نگاه کردم دیدم حتی زیر زبونم هم داره دندون های بزرگی سبز میشه دیگه داخل دهانم جوری شد که نمیتونسم خ‌وب حرف بزنم و حس میکردم از همه جای دهانم دندون داره سبز میشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب دندان که به این معنی است که برای افراد خانواده شما خیری خواهد رسید نشان بر زیادی ان است و بسیار نیک است و اینکه این خیر به مادر و پدرتان و همسرتان روا داشته میشود و این خواب نمادی از سلامتی و منفعت هم میتواند باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

  • زمان رفعت در

   سلام و وقت بخیر
   من یک دندون پایین ام چندین سال میشود که از جای خود تکان میخورد، ولی هیج دردی ندارد. خواب دیدم که همین دندانم را خودم با دستم ور میدارم و نگاه میکنم که دندان سوراخ شده و از آن سوراخ چرک دارد و با خودم میگم عجب که در این چند سال درد نداشته اس.
   یعنی ورداشتن دندان خراب واقعی در خواب تعبیرش چیست؟

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    در ناخوداگاه موضوعاتی وجود دارد که در زندگی روزانه به مرور در ان رسوخ کرده اند و این خود باعث خواهد شد که هر از چندگاهی در خواب به انها اشاره شود و از این رو در خواب شما هم این موضوع به ان به این شکل اشاره شده است و این خواب دارای تعبیر نیست و نگرانی هم از بابت ان نداشته باشد.
    سربلند و پیروز باشید

 9. عرفان در

  سلام من عرفان هستم 16 سالمه خواب دیدم تمام دندان های اسیاب سمت چپ پایین خراب شده و مادرمو صدا میکنم میاد میبینه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   با نوجه به تعابیر گفته شده در مورد خواب دندان خواب شما نشان از این دارد که خبری ناراحت مننده به خانواده شما میرسد که باعث ناراحتی مادرتان میشودو جای نگرانی نیست که قابل رفع است برای دفع بلا صدقه دهید .
   سربلند وپیروز باشید .

 10. حسین‌نصیری در

  سلام .من خواب دیدم ک یکی از دندونم افتاد بد کل دندونام افتاد.
  بد ی صدایی بهم گفت ک برو جلو خیلی پیشرفت میکنی.
  تعبیرش چیه؟ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب افتادن دندان به شکلی که در دهان شما دیگر دندانی نباشد نشان به تولد دوباره دارد و اینکه شما از اول مسیر خود را سر خواهید گرفت و با توان بیشتر و اینکه ان صدا هم میتواند از ناخوداگاه شما باشد که این توانایی را در شما ایجاد کرده است و اینکه شما این انگیزه را در خود میبینید و در پی ان هستید . وه قطعا به نتیجه مطلوب خواهید رسید .
   سربلند و پیروز باشید .

 11. سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم مامانم داشت شیرینی میپخت من یدونشو برداشتم رفتم تو حیاط دندون اسیای سمت چپ پایینم یذره لق بود زبون زدم بهش ولی کنده اونقدری نبود ک کنده شه بعد شیرینیو خوردم یذره حالت گز مانند داشت یهو حس کردم دندونم کنده شد شیرینیو در اوردم
  داخلش دندونم بود ک پوست پوستی کنده شده بود انگار خالی شده بود خیلی کمم خون اومد منم زبون زدم دیدم کامل کنده شد افتاد توی روشویی و خون اومد بعدش تو اینه نگاه کردم دندون کاملا کنده بود ولی میتونستم دندون عقلمو از تو لثه کناریش ببینم

  ته دلم ن ناراحت بودم ن خوشحال ی لحڟه ک نگاه کردم تو اینه همه دندون بالاییام نبود خندیدم گفتم
  چقدر دلم تنگ شد برا کوچیکیام ک اینشکلی بودم بعد دوباره نگا کردم ب خودم ک کامل دندونامو بود گفتم چ زود بزرگ شدم و رفتم داخل ب مامانم گفتم دندونم کنده شد نگاه کرد بهش ولی هنوز ریشه داشت بعد انگار دوباره دندونم دست مامانم بود رفت پرتش کرد دستاشم شست.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که نغیر و تحولاتی در زندگی شما در جریان است و اینکه محتمل است از دختران نزدیک شما در فامیل در حال مراسمات ازدواج باشد که انشالله خیر است و نیک و اینکه دندان های بالا نشان از مردان خانواده شما دارد که فردی به سفر خواهد رفت و برای شما سوغاتی برای شما به همراه خواهد اورد که شما را به عالم کودکی خواهد برد و بسیار شیرین خواهد بود برای شما .
   سربلند و پیروز باشید .

 12. مهرداد در

  در خواب دیدم که اومدم در چیزی رو با دندان باز کنم دندونم شکست ولی فقط روکشش شکست چون دندونام کامپوزیت بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است به این شکل باشد که شما کاری را باید انجام دهید ولی روشی اشتباه و غیر معمول برای ان انتخاب میکنید که سبب ناراحتی کوچکی با یکی از بستگانتان خواهدشد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. من خواب دیدم تمام دندونای جلوییم دارن کنده میشن از ریشه ک با زبونم نگهشون داشتم ک برم بیمارستان تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب افتادن دندان ها جلو امده است که به معنای خانواد ی نزدیک شماست و این برای خواب شما به این شکل تعبیر میشود که برای شما و ایشان بین هم مشکلی و کدورتی پیش خواهد امد که تنها راه چاره برای ان صحبت کردن با زباین شیرین و به دور از کدورت است.
   سربلند و پیروز باشید

 14. derakhshan در

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم با زبان زدن به دندان فک پایینیم متوجه شدم لق شده ، با دست شروع کردم به کشیدنش که کنده شد و دچار خونریزی به صورت لخته لخته شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان آمده است که نشان از خانواده همسر و فرزند است و این که بعضی معبران فک با لا را نرینه و فک پایین به ماده ها اشاره کرده اند و این که خواب شما خبری از ناراحتی است که می‌تواند برای خانواده باشد و به معنی بیماری هم تعبیر می‌شود که باید مراقب بود و اینکه شما به این ناراحتی خانوادگی التیام می‌بخشید و برایشان آرامش را مهیا می‌سازید و اینکه قابل رفع میباشد و برای آرامشتان صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. سلام وقت بخیر.من خواب دیدم که دندون جلویی ردیف بالام افتاد کنارم و دیدمش و مقداری خیلی کمی هم خون میومد ولی دندون که افتاده بود اصلا کثیف نشد و گرفتمش. بعد که جاشو نگاه کردم دیدم داره دندون درمیاد ولی درد نداشت. حالا خیلی نگرانم تعبیرش چیه؟ ؟

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   تعبیر خواب دندان بر این معنی ا ی ت که معبران دندان را خانواده. و همسر و فرزند می‌دانند و اینکه اگر دندان آسیبی ببیند به نشانه آسیب به این افراد است و اگر سالم و تمیز باشند نشان از سلامتی برای آنان است. و اینکه نشان بر مشکلی برای خانواده تان است که پیش می آید ولی گرفتاری بزرگی نیست و قابل حل است و اینکه دندان رشد کردن نشان از این است که نقصی به افراد خانواده شما نمی‌رسد و نشان نیک دارد. برای آرامشتان صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. خواب دیدم موهای زیر بغلم بلند بود ومن همه انها را با دستم کندم وزیر بغلما تمیز کردم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب کندن و تمیز کردن موی قسمت های مختلف بدن تعابیر متفاوت است و بستگی به حالت ان دارد ولی برای شما بسیار خیر است و باید قدر موقعیتی که را که ممکن است برایتان پیش بیاید کاملا بدانید و از این رو امری خیر در انتظار شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 17. Parviz-narouie در

  سلام من خواب دیدم که در دندان آسیاب من سوزنی فرو رفته هس من تلاش می کردم که آن سوزن را دربیاورم .که باعث شد دندونم بیرون شود و کف دستم قرار بگیره . و بعد از آن سوزن رو کاملا سالم تونستم دربیارم.
  کسی تعبیرش رو میدونه بگه ممنون میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب به این شکل میتواند تعبیر شود که شما را با کسی از نزدیکانتان که ممکن است از خانواده ی درجه ی یک شما نباشد مشکلی پیش بیاید اما باید در جهت رفع آن بر ایید که کاملا قابل حل است اما اگر در ان سستی کنید سبب خواهد شد رابطیتان قطع گردد واین برای شما خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 18. سلام من خواب دیدم که یک دتدونم خراب هست توی واقعیت. توی خواب لق بود من بازبانم هی میزدم زیرش تا کنده شود . کنده شد افتاد کف دستم خونی بود بعد دونه دونه دندون هام کنده شدن افتادن کف دستم من نمیتونستم حرف بزنم تعیبیرش چیه . همشونم خونی بودن و مال فک پایینم بودن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دندان ها در خواب به افراد خانواده ما برمی گردد. بعضی معبران عقیده دارند که دندان های فک بالا مردان فامیل هستند و دندان های فک زیرین زنان و اینکه دندان های کرسی همسر و پدر و مادر هستند و دندان های جلو فرزندان محسوب میشود
   که اگر از دندان های جلوییتان یکی کنده شد، یکی از جوانان فامیل ازدواج می کند و یا به مسافرت می رود. اگر از دندانهای کناری باشد، از اقوام دور کسی ازدواج خواهد کرد. اگر دندانهای عقب کنده شدند، یکی از بزرگان فامیلبه مسافرت می رودو ابنکه دندانتان در کف دستان افتاده است نشان بر بیماری یکی از اطرافیان شما دارد .
   و اینکه هیچ دندانی در دهانتان نیست نشان از این دارد برای پیش بردن اهدافتان توانایی کافی را ندارید و باید برای به دست اوردن نیرویتان مدتی به خود استراحت بدهید که بتوانید دوباره به مسائل زندگیتان رسیدگی کنید . و این خواب نیاز به صدقه دارد که رفع بلا شود انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 19. نعیمه در

  خواب دیدم که دندان نیش بالام سمت راست که کج دراومده بوده لق شده بود وبادستم کندم وهیچ خونی هم نیامد.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که شما اححتمالا رابطه ای دارید که بسیار رابطه ی اشتباهی است و همان کج بودن دندان است و ممکن است در اینده ی نه چندان درو پایان یابد.
   سربلند و پیروز باشید

 20. محمد رضا در

  سلام من خواب دیدم که پدرم می خواهد جن احضار کند و با برادر و مادرم به اتاق رفتند که جن احضار کنند بعد با یک تابوت که روی شانه برادر و پدرم بود به پذیرایی امدند و ان را زمین انداختند و تابوت شکست چهره مردی عادی بود مرد بلند شد که انگار همراه او مشخصات او بود و انگار او کارمند شرکتی بوده و اکنون مرده است بعد از خواب پریدم
  لطفا تعبیر این خواب را بگویید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای شما خیر نیست و باید به ان اگاه باشید زیرا ممکن است اشاره ای به ان داشته باشد که خانواده ی شما به عملی ناصالح دچار شوند و که نتیجه ی ان دشمنی دیگران با ایشان است و از این رو شما این خواب را دیده اید تا ایشان را راهنمایی کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 21. تورانداز در

  سلام وقت بخیر.من دیشب خواب دیدم داشتم دندون نیش فک بالا رو خلال میکردم با سوزن که کنده میشه از ته و تو کف دستم میبینمش تمیز بود
  اگه لطف کنید تعبیرش رو بگید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دندانبر این معنی است که ناراحتی بر شما میرسد که قابل رفع است و جای نگرانی نیست و باید مراقب سلامتی خانواده خود باشید که انشالله آسیبی نبینند و برای سلامتی خانواده صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. نغمه رستمی در

  سلام من مدت هاست دتدان عقلم پوسیده و شکسته شده و میخواهم به دندانپرشکی برای کشیدن ان مراجعه کنم دیشب در خواب دیدم خود دندان اق شده و بدون تلاش با دستم بیرون اوردم .حس راحتی در خواب داشتم چه تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان آمده است که لق شدن دندان نشان بر این دارد که ناراحتی زود گذر شما را در بر میگیرد ولی رفع می‌شود و صدقه بدهید. و اینکه حس خوبی داشته اید نشان از خیر است چون به گفته معبران حسی که از خواب دریافت می‌شود مهمتر از تعبیر آن است.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. شیما ارزانش در

  سلام،خواب دیدم دوتا دندان جلویی از بالا لق بود و حرکت میکرد میخواستم جا به جا شون کنم که سر جاشون قرار بگیرند اما جفتشون کنده شدند تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب دندان امده است که به معنای نزدیکان است و در این خواب هم این شرایط برای شما قایل است و باید بسیار مراقب باشید زیرا ممکن است به واسطه ی عملی که در اینده ممکن است انجام دهید بین شما و نزدیکانتان کدورتی پیش بیاید که اگر اگاهانه با ان برخورد نشود باعث قطع صله خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 24. سلام
  من خواب دیدم که دندونای اسیابم هردو طرف هم بالا هم پایین از جاشون کنده شدن و افتادن تو دهنم
  منم با دست وتو دستم بودن بعدش 2 تا از دندونای جلو و پایین هم با دست در اوردم دندونا سالمو سفید بودن
  بعدش خواهرو برادرمو دیدم رفتم سمتشون بعد یکی از دندونا که تو دهنم بود رفت سمت حلقم و دندونایی ک کف دستم بود افتادن رو فرش و بعدش من داشتم خفه میشدم که از خواب بیدار شدم ممنون میشم اگه جواب بدین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی خیر نیست و باید حتما صدقه بدهید و ممکن است به این شکل باشد که برای اعضای درجه ی اولتان مشکلی پیش خواهد امد و باید شما از این موضوع اگاه باشد ولی صدقه هم بدهید که انشالله به دست شما خیر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 25. سلام عصر خواب دیدم که دندان جلو بالا سمت چپ لغ شده وزبانم که میخورد کمی لغ میزنه بعد که دست زدم افتاد در کف دستم وخونی بود کف دستم خونی شد .ممنون لطفا تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از ناراحتی است که برای یکی از افراد خانوادتان پییش می‌آید و قابل رفع است.صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید.

 26. سلام وقت بخیر
  من امروز بعد نماز صبحم خواب دیدم زبان به دندون اسیاهام میزنم لق بود،یکی یکی بدون هیچ دردی یا تلاشی خود به خود میفتادن تو دهنم منم میگرفتم دستم،سفید و سالم بودن و تعجب میکردم که چرا افتادن،فقط دندان های پیشم موند و با دندون اسیاب اخری(دندان عقل نه ها). و اینکه فقط یک مورد دندان از اسیاب هام بیرونش سالم ولی توش خالی بود ظاهرا کرم،خورده بود،تو خیالم از دکترم ناراحت بودم ک چندسال پیش کارشو خوب انجام نداده حالا کرم خوردتش!من تو اینه خودم رو نگاه میکردم عین پیرزنا جای دندونام خالی بود و لپام تو رفتگی داشت،همون حین میگفتم باید ببرم دندن برام بکارن حس و حال خوبی نداشتم ممنونم میشم برام تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از افکار و فعالیت روزانه شما میباشد و اینکه از وجود دندانتان ناراضی هستید و شب با خواب تصورات دیگری ساخته شده است. و اگر تعبیر آن را می‌خواهید بدانید خواب نیکی نیست و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. سلام
  یکی از دندان های فک بالا سمت چپ دندان اسیباب من
  کمی از وقتها مشکل داشت که دکتور رفتم و الان پرکاری شده
  ولی کمی بو میدهد همیشه دیشب خواب دیدم همن دندانم
  خورد خورد شده روی کف دستم است کسی اگه تعبیرشو میدونه بگه خیلی ممنون از سایت زیبایتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر در عالم واقع و جدیدا به این موضوع فکر کرده اید پس این خواب تعبیری ندارد و کاملا خوابی معمولی است زیرا طبیعی است و در غیر اینصورت بین شما و یکی از نزدیکانتان مشکلی بزرگ و مشاجره ای پیش خواهد امد که شما باید سعی کنید که اصلا به ان ادامه ندهید و طرف صلح جوی ماجرا باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 28. سلام
  یکی از دندان های فک بالا سمت چپ دندان اسیباب من
  کمی از وقتها مشکل داشت که دکترو رفتم و الان پرکاری شده
  ولی کمی بو میدهد همیشه دیشب خواب دیدم همن دندانم
  خورد خورد شده روی کف دستم است کسی اگه تعبیرشو نیدونه بگه خیلی ممنون از سایت زیبایتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب دندان نیکو نیست و احتمالا نشان از مریض شدن یکی از اطرافیانتان دارد.
   که هرچند خواب شما از افکار روزانه شما سرچشمه گرفته شده است اما به نیاز مند صدقه بدهید که بلا رفع شود انشالله
   سربلند و پیروز باشید

 29. مجتبی۱ در

  باعرضه سلام
  من یک بار خواب دیدم که بدون دلیل و دردی هنگامی که دست به دوتا دندون پیشین و اسیاب میزنم از ریشه کنده میشه این دندون سفیده و احساس میکنم جاش خالیه. مجددا چند روز بعد خواب میبینم که فکم قفل کرده و به دندون اسیاب بالا سمت چپ فشار میاد و خورد میشه و وقتی توف میکنم خورده های دندون که سفید هستند روی زمین میریزند اما کثیف نمیشند لطف میکنید اگه تعبیرشو بگید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همان طور که در متن بالا خوانده اید .به گفته معبران تعبیر خواب افتادن دندان خیر نیست و خبر از پیشامدی ناراحت کننده برای اطرافیان نزدیک است. که خیلی سریع رفع میشود . به نیازمند صدقه بدهید که از بلا مصون باشید انشااله.
   سربلند و پیروز باشید .

 30. سلام ببخشید من خواب دیدم دو تا از دندونای بزرگ عقبیم فک پایین افتادن و تو دستم بودن خیلی هم سالم و سفید بودن میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب خیلی خیر نیست و در تعابیر امده است که اگر شخصی دندان های اسیابش را افتاده ببیند رابطه ای نزدیک را پایان دهد و از همین رو شما باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده شخصی که برای شما عزیز است را از خود ناراحت نکنید که خدای ناکرده این اتفاق نیفتد.
   سربلند و پیروز باشید

 31. با سلام
  من صبح خواب دیدم توی یک غار رفتم که خیلی خنک و روشن است و نور آفتاب میومد داخل از بین درختان جلوی در. زیر پام یک آب تمیز و روان و خنک و فرحبخش بود و کف غار قلوه سنگها پیدا بود. من وسط این آب ایستاده بودم و تا مچ پام توی آب بود و لذت میبردم. دندان کرسی من، آخرین دندان بالا سمت چپ لق شد و تا زبون زدم بهش در آمد و افتاد توی دست چپم. وقتی دندان را نگاه کردم کاملا سفید و سالم و تمیز بود و ریشه های کرم رنگش که شبیه پنج انگشت بود به راحتی دیده میشد و سالم بود. از افتادن دندانم ناراحت نبودم چون میدانستم دندان شیری است و جای آن دندان در می اید. از غار بیرون آمدم و موقع عبور از خیابان ریشه دندان به دستم فرو رفت و گفتم به درد نمیخوره، و انداختمش زمین و از خیابان رد شدم.
  ممنون میشم تعبیر خوابم را بگید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است
   شما رابطه ای برقرار خواهید کرد ولی نه به علت بد بودن یا شر بودن طرف مقابل بلکه به علت تقاوت در دیدگاه های هردئ طرف مقابل به صلاح هردوی شما خواهد بود که تمام شود و همین اتفاق هم خواهد افتاد.
   سربلند و پیروز باشید

 32. من خواب دیدم دندون اسیاب زن داداشم درد ناک هست و مواد داخلش ک دندونش رو پر کرده رو با خلال دوندون میریزه و بوی بدی هم میده….تعبیر خوابم چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دندان آسیاب در خواب نشان بر خانواده است و شاید بر این تعبیر باشد که فردی ازخانواده زن برادر شما به ناراحتی دچار میشود و بوی بد دندان نشان بر بدگوویی اقوام از طرف میباشد .
   برای تعبیر بیشتر لینک زیر را مطالعه فرمایید .

 33. samin.azar در

  سلام وقت بخیر.بنده خواب دیدم داریم واسرمهموتی یامجلس شادی آماده میشیم یهومن حین رفتن لقمه ای دهنم میدارم که یهو حس میکنم انگاردندونم لای غذاست وخودم بادستم لقمه ودندونارودرمیارم که یهو این دندونت باعصب وهمه چی ولی بی دردکشیده میشن بیرون گمونم 2یا3دندون بود.ودرادامه خواب دیدم نوزادی که مال خواهرمه پیش منه ومن نگهداریش میکنم واس انگارتایمی توبیمارستان یایجای پزشکیه وهمه میگن بمن میاد مادروبچه باشیم.ضمنا توخواب خیلی ازاقوامم بودن حتی اسمشون هم آورده شد.ممنون میشم تعبیردرستوبگ بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما از چند قسمت متشکل شده است که معبران بزرگ به این باورند که خبر ناخوشایندی به شما میرسد و اینکه شما دردی حس نکرده اید میتواند نشان بر این باشد که شما از این خبر یا اتفاق خیلی ناراحت نمیشوید و به خیر رفع میشود انشالله
   اما در مورد کودک تعبیر بر این است که شما مسولیتی بر عهده میگیریدکه از پس ان برمی ایید و اطرافیانتان در این امر به شما اعتماد دارن و تحسین همگان را بر می گزینید .
   سربلند و پیروز باشید.

  • من خواب دیدم ک پنجره رو باز میکنیم و از اسمون برف خیلی شدید میاد این که هر یک از برفا اندازه کف دسته بعد من ب خواهرم میگم وای واقعا خدا با ما قهر کرده و بعد این که انگار خوابیده بودم از خواب بیدار شدم و دیدم دندانام همه در میکننه چون تو واقعت من برای اومدن دندون عقلم نگرانم و تو خوابم دیدم چون اون داره بالا میاد و ب دندونام فشار اورده و همه لقن و میبینم میرم تو آیینه نگاه میکنم میگم وای چه دندونایی خوشگلی دارم ولی تو این من لق شدن و خیلی ناراحتم و یکی از دندونای جلوم اویزون شد و گذاشتم سرجاش و خواهرم گف دست نزن بهشون تا بری دکتر

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    با توجه به فرمایشات سرکار این خواب دارای تعبیر نیست و در اثر فکر به این موضوع این خواب رخ داده است.به هیچ وجه خبری بد برای این خواب وجود ندارد و اصلا نگران نباشید.
    سربلند و پیروز باشید

 34. پویا محمدی در

  سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم دندان مصنوعیم در دهانم است و یک دندان واقعی کرم خورده از اخرین دندان ردیف پایینم بیرون افتاد الان نگران این خواب هستم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دندان ها معمولا به معنای افراد نزدیک شماست و این یعنی اینکه شما در وهله ی اول در اینده ی نه چندان دور ممکن است که روابطتان با ان ها بسیار سرد شود و رابطیتان با یک نفر هم از ان ها در این بین که انسان خیری نیست کاملا از بین برود و مشاجره ای پیش بیاید.
   سربلندو پیروز باشید

 35. سلام من خواب دیدم دعوا شده و بدون اینکه ضربه ای بخورم چهار یا پنج دندان آسیاب سمت راست به صورت سالم ریخت و در دستم نگه داشتم دندانها هم سالم بودند

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دعوا در خواب نزدیکی است و خیر است اما تعبیر افتادن دندان در دست به معنای مشکلی برای یکی از نزدیکانتان است و این خود به این مفهوم اشاره دارد که احتمال دارد که شما با یکی از بستکانتان بسیار نزدیک شوید ولی پس از آن به دلیل همین نزدیکی بین شما و ایشان مشکلی پیش بیاید.پس بسیار اگاه باشید.
   سربلند وپیروز باشید

 36. سپیده در

  سلام
  من خواب دیدم دوتا دندون جلوی فک پایینم افتاده بعد تو آینه که نگاه کردم داشت جاش دندون در میومد خیلی ولی درد داشت وقتی دندون داشت در میومد این تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   برای شما با یکی از نزدیکانتان مشکلی پیش خواهد امد و بین شما مشاجره یا بحث و کدورتی پیش خواهد امد اما این موضوع رفع خواهد شد و احتمالا رابطه یا از قبل بهتر خواهید داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 37. سلام من خواب دیدم که دندان های فک پایینم دندان های جلوم یکیش لق شده ودرد هم نمیکرد فقط لق بود و خون هم نمیومد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   معمولا در خواب خون دیده نمیشود و این که دندان های یک نفر دچار مشکل بشوند به معنای کدورت و مشکل با یکی از بستگانتان است و این یعنی که شما با ایشان مشکلی خواهید داشت ،ولی درد نداشتن ان به معنای این است که یا این کدورت به صلاح شماست و یا اینکه موضوضع مهمی نخواهد بود و به اسانی رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 38. سمانه در

  سلام تشکر از سایت بسیار خوبتون تو رو خدا جوابمو بدین خیلی اشفته ام اینروزا و دیشبم در کمال ناراحتی نا امیدی و گریه خوابم برد
  من در خواب دیدم سر کلاس درس بودم و وقتی نوبت من شد برای پاسخگویی به معلم ؛ یکباره احساس کردم تمام دندان های فک پایین داخل دهنم خورد شدن دویدم سمت دسشویی اما هرچی تف میکردم بیرون نمیومدن و باید حتما با دست میاوردمشون بیرون و به زمین میریختن اما هرچی اینکارو میکردم تمومی نداشتن و حتی بیشتر از قبل میشدن دوستام همه دورم جمع شده بودن و نگران بودن یکیشون بهم گفت منکه بهت گفتم باید این دارو رو بخوری گوش نکردی همه ما خوردیم و مشکلی نداریم و رفتن برای من اون دارو رو اوردن اما من از بس خورده های دندان داخل دهانم زیاد بود و تمامی نداشت موفق به خوردن دارو نشدم و مدام با دستم خورده های دندون رو به بیرون میکشیدم از دوستام پرسیدم دندون های جلوم هم‌ ریختن ؟؟ اونا با خوشحالی گفتن نه دندون های جلوت سالمه که از خواب پریدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن افتادن دندان در خواب به این تعبیر است که شما با یکی از نزدیگانتان وارد بحث خواهید شد و مابقی خواب بیانگر این خواهد بود که این فرد کیست و کیفیت این مجادله به چه شکل خواهد بود.در خواب شما میشود فهمید که احتمالا این اتفاق در فضایی که در خواب دیده اید برای شما رخ خواهد داد و با یکی از ایشان دچار مشکل خواهید شد و این مشکل به شکلی خواهد بود که در خواب نیز تفسیر شده است و ان به این معناست که ازین اتفاق شما هم ناراحت خواهید شد و این خود بیانگر شدت خادثه است و باید برحذر باشید تا دیگران از شما نرنجند و اگر شما حسن اخلاق را به جای آوردید ولی باز هم این مشکل وجود داشت قطعا صلاه شما در ان بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 39. محمد.ن در

  سلام.من خواب دیدم یکی از دندونای جلو قسمت پایین سمت چپ پوسیده و سیاه شده بود و دست زدم شکست.لطفا تعبیرش چی میتونه باشه.ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   انشالله که خیر است.
   دندان جلو در خواب تعبیری به این شکل دارد که دندان جلو نشانه ی زینت صورت و یا نزدیکان درجه ی دو شماست و خودای ناکرده ممکن است با یکی از ان ها رابطیتان مکدر شود و این کاملا پدیده ای احتمالی است زیرا خواب ها را خودمان در واقعیت میسازیم.
   سربلند و پیروز باشید

 40. سلام بنده دوبار خواب دیدم البته با فاصله زمانی ک دندان نیشم افتاده فقط دیدم ک نیس

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دندان نیش یا همان دندان های پیشین همانگونه که در متن نیز خوانده اید تعیبر خوبی برای افتادن ندارند و کلا افتادن دندان در خواب بسیار نیکو نیست اما برای شما باید بدانید که احتمالاچیزی را از دست خواهید داد و این دلیل بر ارزش آن موضوع ندارد.آگاه باشید و صدقه بدهید که انشالله از سر بد محفوظ خواهید بود.
   سربلند و پیروز باشید

 41. خواب دیدم با خانواده همسرم به دندانپزشکی رفتم و یکی از دندانهای کرسیم رو که خراب شده بود با بی حسی کشیدم ولی دکتر میگفت هنوز نصف دندان داخل لثه هست و دوباره میخواست بکشه که از خواب پریدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب در تعابیر به نیکی ز آن یاد نشده است ولی تعبیر خواب در هر حالتی وابسته به رفتار ما در اینده ی بعد از آن خواب است.
   احتمالا تعبیر این خواب به این شکل است که ممکن است همسرتان از شما دل نگران و ناراحت است و شما باید سعی کنید که ایشان را از خود زاضی نگهدارید.
   و تلاش دوباره برای کشیدن دندان به معنای اصرار شما بر این موضوع است.
   سربلند و پیروز باشید

 42. ,من خواب دیدم دندونایه فک پایینی تمامشون ریختن و کف دستم بودن ولی خونی نمی اومد و من گریه میکردم و هی ب لثه هام ک خالی از دندون بودن دست می‌کشیدم و میگفتم چرا دندونام انقد سست شدن و مث برگایه رو درخت می‌ریختند انگار ک با چسب چسبیده باشه راحت جدا میشن ولی معنی خوبی براش پیدا نکردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در متن آمده است احتمالبسیار قوی دندان ها نشان از اعضای خانواده و نزدیان شما هستند ولی این موضوع که دندان های شما ریخته اند دال بر این نیست که حتما یکی از اعضای خاوادیتان را (ترجیحا از زنان) را از دست میدهید بلکه میتواند بدین معنی باشد که ممکن است بین شما و یکی از زنان نزدیک شما مشکلی پیش بیاید که باعث شود محبت و دوستی آن ها را از دست دهید و این لزوما به معنای این نیست که شما خیری را از دست داده اید بلکه ممکن است کاملا به صلاح شما باشدو
   پس حتما صدقه بدهید تا از شر بد به دور بمایند.
   سربلند و پیروز باشید

 43. علی چهاردولی در

  با سلام ، خواب دیدم کسی دهانم را فشرده وبعد تمام دندان های تختم ریختن در دهانم و من انها را تف کردم در دست راست خودم بعد از چند دقیقه دوباره دیدم که جای دندان های افتاده شده باز دندان در اوردم ، این خواب را روز چهارشنبه بعد از اذان صبح دیدم ، لطفا تعبیرش را برایم بگویید با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همان طور که در متن زیر خوانده اید .به گفته معبران افتادن دندان نیک نیست و خبر از پیشامدی ناراحت کننده برای اطرافیان نزدیک است . اما اینکه جای دندان های شما دوباره دندان رشت کرده است خواب شما را به خیر تعبیر میکند که مشکل و ناراحتی از اطرافیانتان دور میشود . به نیازمند صدقه بدهید که از بلا مصون باشید انشااله.
   سربلند و پیروز باشید .

 44. سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم دندونای کنار سمت چپ بالام یکی یکی لق میشدند و من از تو دهانم برمیداشتم تو دستم نگه میداشتم.خیلی ترسیده بودم.میخواستم بذارم تو مشما و زنگ بزنم دکترم که سریع ببرم دندونپزشکی همشو بذاره سرجاش.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دندان های لق نشان بر ترسها و مشکلات روزمره شما میباشد که توان مقابله با انها را پیدا کرده اید و در پی پیدا کردن راه حل برای انها هستسد تا انها را رفع کنید انشالله
   سربلند و پیروز باشید

 45. افشان در

  مطالب خیلی خوبن.خیلی جنبه ها رو پوشش میدن.ولی من یکم خوابم فرق داشت.وهمیشه هم خوابم تعبیر داره.توی ی برهه زمانی متغیر هستم.صبح زود خواب دیدم دندان فک پایینیم یکی از دو تا جلویی و شایدم اصلا ی دندان اضافه اون وسط بود که مفقود شده بود.روی فرش افتاده بود گشتمو پیداش کردم و توی آب گذاشتمش.ریشه هاشم کاملا سالم بود‌.مادرم گفت بندازش دور ی دندون مصنوعی میزاریرولی مت گفتم ریشه هاش سالمه مال خودمو سر جاش میزارم.جالب اینجا بود که همه اقوام پدریم هم تو خواب بودن.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   به تعبیر معبران بزرگ دندان در خواب اطرافیان نزدیک هستند و در اینجا تعبیر خواب شما مراقبت از بزرگان خانواده است و اینکه شما خواهان خیر و نیکی برای انها هستید و از انها محافظت خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید

 46. خواب دیدم دندونم درد میکرد و لق بود خودم با دست کندمش ، تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دندان لق نشان بر امور روزمره شماست که از انها ترس دارید و شما را می آزارند و باعث خوف و هرس شما میشوند و اینکه شما دندان را جدا نموده اید بر این معنی است که شما جرات ایت را پیدا کرده اید با ترس های خود روبرو شده و انها را از بین ببرید .
   سربلند و پیروز باشید

 47. هــــــومن در

  باسلام عرض ادب ، بنده مذکرهستم و بعداز گذشت حدودآ ۹سال که هیچ خوابی نمیدیدم و یا صبح اصلا یادم نمیماند ۲شب پیش ازاتفاق خواب یکی ازدندانهای آسیاب بالایی که خرابه دیدم ودرخواب دیدم خودم باناخن انگشت کندمش و به صورت خورد شده کف دست راستم گذاشتم و بعداز کمی مکس و نگاه کردن همون خورهای دندانم رو ریختم .
  لطفا درصورت امکان تعبیر دقیق میخوام ، ممنون .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   به گفته معبران بزرگ تعبیر دندان در خواب نشان بر خانواده و اطرافیان است و اینکه خراب بودن دندانتان احتمالا بر این است که فردی از نزدیکانتان که به شما ضرر میرسانند شما ان را از خود دور یا ان را ترد میکنید که برای شما خیر است انشاالله
   سربلند و پیروز باشید

 48. دندانها هم ریخته شده بودند ولی قسمت انتهایی آنها همچنان در لثه بود یعنی نصف شده بودند . فقط دو دندان بزرگ جلو را داشتم که یکی از آنها نصف شده بود .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانطور که در متن زیر خوانده اید . به تعبیر معبران دندان ها اطرافیان نزدیک هستند. وتعبیر خواب شما بر ان است که به اطرافیانتان صدمه کوچکی وارد میشود ولی بسیار زود رفع خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 49. من خواب ديدم كه دو دندون آسيابم (به طور قرينه)لق شد و افتاد بعد گذاشتمشون لاي دستمال كاغذي فقط يكيشون يه خورده پوسيده بود،البته پزشك باعث لق شدنشون شده بود،لطف ميكنيد تعبيرشو بگين؟

 50. درخواب دیدم کل دندانهایم بدون درد داخل دهانم ریخت ودندانهای داخل دهان کف دستم روی لباسم ریختم لطف تعبییرش را بنوسید

  • من هم ديشب همين خواب رو ديدم دقيقا همين .. بدون درد دندونام ميريخت توي دهانم بعد هم كف دستام..

  • رسول متخب در

   من جند سال پیش خاب دیدم تمام داندان ریخت و هی پیشتر و بیشتر مریخت که تو پلاستیک می‌گذاشتم بعدش مال خوری زیاد بهم خورد و خیانت بمن شود که در اثرش نا حق رفتم زندان و تمام زندگیم زیر سوال رفت

 51. سلام من چندروز میش خاب دیدم دندونای سمت چپ بالام ازته چندتاش باهم بالثه افتادتودستم.بدون دردوخونریزی.باتعجب نگاه کردم سفید وسالم بودن ولی ضعیف وشکننده

 52. خواب دیدم دندان آسیا که (قبلا توسط پزشک کشیده و پس از عفونت زدایی مجددا در محل خود گذاشته شده بود) در حین غذا خوردن کنده ودر دهانم افتاده

 53. خواب دیدم دندان آسیا که (قبلا توسط پزشک کشیده و پس از عفونت زدایی مجددا در محل خود گذاشته شده بود) در حین غذا خوردن کنده ودر دهانم افتاده

 54. ریحانه در

  سلام من خواب دیدم یکی از دندونام شکسته خورده هاشو از دهنم میاوردم بیرون با خون بود میشه تعبیرشو بگید

 55. مبینا در

  سلام من اردتودنسی دارم دیشب خواب دیدم خیلی ارتودنسیم دندونمو اذیت میکنه از شدت اذیت کردن دندونام اینقدر فشار دادم که دندون بالا سمت چپم افتاد تقریبا لق شد که به مویی بند بود بعد من گذاشتمش سرجاش نذاشتم در بیاد و دستگاه اردتونسیم دوباره وصل کردم
  میخواستم بدونم چه تعبیری داره؟
  لطفا بهم پاسخ بدید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   شما خوابتان به علت افکار روزانه تان شکل گرفته است و احتمالا تعبیر خوابتان خیر است و اینکه اجازه افتادن به دندانتان را نداده اید و برای درست شدنش و سالم ماندنش تلاش نموده اید نشان بر این است که به اطرافینتان نزدیکتان اهمیت میدهید و خیر خواه انها هستید تا مشکلی برایشان پیش نیاید .
   سربلند و پیروز باشید

 56. فاطمه در

  سلام ببخشید من خواب دیدم که دندون نیش بالام لقه داشتم بازبونم فشارمیدادم ک بیفته دندونای بالا و پایینم یهو ریخت کف دستم ولی دندونای جلوی بالا و جلوی پایینم سالم بود فقط کناراش ریخت این تعبیرش چیه ممنون میشم بگبد

 57. فاطمه در

  خواب دیدم توی یک مهمونیم دارم با دخترعمم حرف میزنم یهو دندونای سمت چپ بالا و پابینم ریخت ولی دندونای جلوم کاری نشدن این تعبیرش چیه

 58. سلام خسته نباشید ببخشید من پدرم خواب دیدن که دندونای فک بالاشون دقیقا سمت راستشون لق شده و احساس لق بودن دندوناشون رو کرده بودن که خودشون دستشون رو میبیرن داخل دهنشون و یهو کل دندونای فک بالاشون رو میبینن افتاده کف دستشون که اصلا هم خون نیومده. ممنون میشم تعبیرش رو برام ایمیل کنید

 59. سلام من صبح بین ساعت 7_10این خوابارو دیدم..یه خواب خوب دیدم یه خواب بد! کدومشون تعبیر میشه؟ خواب بدم این بود که دیدم که فک بالا و پایینم اونم غیرارادی رو هم فشار شدید شدیدی میاورد طوری که درد دندونام رو حس میکردم… بعد که اون فشار تموم شد دندونای پایین جلوییم (پیش و نیش) لق شده بود اونقد لق بود که دوتاش به راحتی افتاد و یکیشم تا انگشتم گذاشتم روش افتاد…سه تا دندونم تو دستم نگه داشتم و نگاشون کردم از ریشه دراومده بودن حتی ریشه هاشونم دیدم و با خودم گفتم چه دندونای تمیز و خوبی هستن وقتی داخل دهنم بودن فک نمیکردن اینقد تمیز و سالم باشن …یه مقدار کمی هم خون اومد اما خیلی خیلی کم بود
  خواب خوبم هم این بود که رفتم خونه یه نفر یه خونه خیلی قشنگ داشت خونه که نه، مثل یه قصر که تا حالا نمونش رو ندیدم وحشتناک قشنگ بود تمام در و دیوارش سفید بود من از یه بلندی رفتم بالا و از اونجا تمام قصر زیر نظرم بود اونقد قشنگ بود که تو خواب دلم آب شد به مردی که صاحب اونجا بود گفتم این زمینتون چندمتر؟ گفت800متر و 800 میلیون خرجش کردم منم گفتم ارزشش رو داشته
  توروخدا تعبیراشو برام ایمیل کنید

 60. مرتضی در

  خواب دیدم دندون کرسی پایین سمت چپ دهنم درد میکنه با انگشتم دندونمو گرفتم و یهو کنده شد و خون زیادی اومد بصورتی ک دهنم پر خون شده بود ولی خونریزی زود بند اومد و منم دندونمو نگاه میکردم ک کرم خورده و خراب بود.تعبیرش چی میتونه باشه

 61. مهدیه در

  سلام من خواب دیدم دندون جلوم افتادومن خیلی ترسیدم وتلاش میکردم اونوبذارم سرجاش وبعداتوسرجای خودش قرارگرفت خواهش میکنم ازتون اگه میشه زودترجوابموبدیدنگرانم

 62. افشین در

  من ساعت ۳ صبح خواب دیدم تو یه کلاس درس نشستم استاد به طرف یه دانشجو گچ پرت کرد اما خورد به صورت من تمام دندونام ریخت کف دستم حتی اونا رو شمردم ۳۲ تا بود

 63. خواب دیدم که یه جسم سختو گاز زدم تمام دندونام شکسته بعد دوباره در امدن تعبیرش چیه ممنون

 64. فرخنده در

  خواب دیدم یکی از دندان های آسیابم یک تیکه اش شکست وافتاد رو زمین تعبیرش چیست.ساعت خوابم 3 نیمه شب بود.با سپاس فراوان

 65. علیرضا در

  این مهنیش این میتونه باشه که یکی از بستگانت که مرده میخواد که بری سر قبرش و فاطحه بدی تا اروم بگیره روحش

 66. پریسا در

  خواب دیدم در حین صحبت کردن با کسی بودم که بدون هیچ دردی دندونهای سمت راست فکم هم بالا و هم پایین میافتادن . البته با دست خودم درشون میاوردم و بهشون نگاه میکردم . بعضی ها خراب شده بودند اما نه زیاد و بعضی ها سالم بودند و جالب اینجاست که توی خواب نگران زشت شدن لبخندم بودم البته به اینه نگاه نکردم

 67. محبوبه در

  سلام خواب دیدیم داندن کرسی رو خودم در اوردم لق بود وداندن جلو هم همین حالت بود واحساس کردم یه مریضی گرفتم بود داندن این حالت شده بود میشه تعبیر خوابم بهم بگی ممنون میشم

 68. شهرام نامداری در

  سلام من خواب دیدم دندان جلو پایین را کندم و ریشه آن توی آسه ماند ولی رشته عصبی بلندی دارد که داخل لسه ام مانده و یک سر آن توی دستم است اگر میشه برام ایمیل کنید. با تشکر فراوان. خواب را هم صبح دیدم

 69. دندان جلویی خودم رابا دست خودم کندم و وقتی که دندانم رانگاه کردم شکل دندان شیری بود

 70. خواب دیدم تو ی مهمونیم دندون جلوم لق شد نصفیش کند نصفیش موند بعدش خون اومد

 71. محدثه در

  خواب دیدم داشتم لقمه میخوردم یهو دیدم دندون جلویی از ردیف پایین نیست.توروخدا زودتر زودتر زودتر تعبیرشو بگید بهم

 72. سپیده در

  سلام خواب دیدم دندونعقبیم البتع نه خیلی عقب دندونی ک زیر لپمه ردیف پایین کرم داشت کرم سیاه بقیه دندونام سفید بود با انگشتم کرمو از رو دندونم برداشتم خیلی زیاد ولی تمیزشش کردم میشه بگید چیه تعبیرش

 73. سلام من خواب دیدم یکی خواهرام منو کتک میزنه دندانم میافته میشه بگید چه میشه تعبیرش

 74. یه دخی در

  با عرض سلام…
  شب تو خواب دیدم که دندون پایینیم از لثه م جدا شده بعد دستمو میزنم به دندونم از ریشه ش جدا میشه و کنده میشه.
  خیلی خرسند میشم اگه جواب تعبیرشو زود بدین.
  با تشکر

 75. پریسا در

  من اصلا دندون خراب ندارم اما در خواب دیدم یکی از دندونای اسیابیم خراب شده

 76. سلام من خواب دیدم دندان های از نیش اون ورتر فک بالا سمت راستم دو سه تاشون لق شدن و وقتی دست میزنم ی خورده ازش کنده میشه و میاد دستم و ی خورده از دندون تو دهنم باقی ميمونه. تورو خدا جواب بدید خیلی نگرانم. ممنون

 77. نگار روشن در

  من همیشه خواب میبینم که ریشه دندونهام لقه و میوفتن یا بعضی شب ها یهو همه میریزن
  تورو خدا به من بگین این خوابها یعنی چی؟؟
  بعدش که خواب میبینم دندونهام میریزن یهو مشکل و غم بزرگی میاد تو زندگیم

  • مهدي فرهمند در

   متاسفانه با يه دوست قديمي و نزديك دوستيتون به هم خورده و اون در فكر ضربه زدن به شما مي باشه مواظب باشيد

 78. سلام خیلی وقته که خواب میبینم دندونام لقه و خیلی هم درد میکنه و من هم همه تلاشم رو میکنم تا نیفتن حالا خواب دیدم که همون دندون لقم میفته و به همراه لثه ام کنده میشه با کلی درد نگران بقیه دندونام هستم که اونا هم تا بهشون دست میزنم تا مطمئن شم لق نیستن با لثه ام کنده میشن و من هم گریه میکنم بعد از اون هم یکی از دندونچهای ثنایام میفته خواهش میکنم تعبیرش رو بگید

 79. سلام من خواب ديدم كه چند دندون اصافه توي دهانم درآوردم جلوي بقيه دندونام

  • منم دقيقا اين خوابو ديدم . خواب ديدم گلوم كلااا دندون شده و داخل دهنم توي سقف دهنم سه چهار رديف دندون اضافه شده . تعبيرش چيه؟؟

 80. شیما کاشفی در

  سلام خدمت دوستان گرامی
  من خوابی دیدم ک دندونام سالمند و سفید برق میزنه (قسمت دوندونای جلوی بالا) منظورم هست ک یه دفعه بی دلیل ترک میخورن و قشنگ با زبونم حس کردم ترک های دندونام رو و هی خدا خدا میکردم ک چرا اینجوری شد و الان نیفتن ، کلی شک زده شدم و دستم و بردم طرف دندونام و حس کردم ک هر لحظه ممکنه ک بیفتن ، چون الان خواستگاری دارم و ب خاطر همین میگفتم چرا اینطوری شد و نه دردی و نه خونی از طرف دندونام حس نمیکردم
  ممنون میشم ک جوابی بهم بدین با تشکر

 81. فرزاد در

  با ارض ادب و احترام خدمت عزيزان :
  سپاس فراوان اگر تعبير خوابم را آشكار كنيد .

  خواب ديدم در داخل چادري به همراه چمدان در كناره جاده نزديك يك روستايي كه نمي دانستم كجاست هستم ، وقتي سرم إز چادر خارج كردم ، ديدم سمت راست و چپ. دور تَر إز چادرمسافرتي چند تا مرد ايستاده به نظر كه نگهبان بودند در جاييكه محل مسكوني نبوده ولي دور بر چادر سر سبز بوده ، يكباره سر إز جلوي پيشخوان هتل سر در آوردم كه در حال پرداخت پول اتاق بودم ، با وخودم داشته ميگفتم من كه پول كافي ندارم ، يكباره در لابي هتل يك زن صدام كرد نه دقيقا نام من ولي منظورش من بودم چون وقتي سرم برگرداندم ديدم با خوش رويي و چهره اي خندان من نگاه ميكنه و صدام ميكنه ، با اشاره يك زني كه جلويش بوده اشاره كرد و گفت نصف كرايه هتل شمارو اين خانم ميده ، من هر چي پول اسكناس و خورد بود به پيشخوان هتل دادم ، و اون خانم گفتند بايد با اين خانم در يك اتاق بخوابيد ، وقتي قيافه خانمي كه نصف پول اتاق هتل من داد نگاه كردم ، صورتي زيبا ولي دندان هايش سفيد نبودند و خيلي مغرور به نظر ميرسيد ، و مسخدم هتل در حال جمع كردن وسائل من برأي رفتن به اتاق بود،

 82. من دندون اسياب سمت چپم خرابه
  اما خواب ديدم دندونام خيلي متورم شدن و كثيف بطوري كه نميتونستم دهنمو ببندم
  بعد دندون سمت راستم با زبون زدم بهش كنده شد افتاد كف دستم همين حال بود كه ناگهان كل دندونام سفيد و براق شدن حتي اوني كه تو دسم بود تورم اونا هم خوابيد.و خيلي هم سالم شدن
  تعبير كنيد برام لدفا
  يه اتفاق بدي برام افتاده

 83. اگر خواب ببینید دوتا از دندانهای شما می افتد ، علامت آن است که ناخواسته به اوضاع بدی کشانده خواهید شد . میشه یه نفر بگه این حقیقت داره توی یه سایت دیگه این رو نوشته بود منم همین خواب رو دیدم. 🙁

 84. سلام.
  من خواب دیدم دندونای فک پایین سمت راستم همشون نه نیش و یکی دوتا اونور اینورش ب همراه لثه و استخونای فکم انگار کرم خورده و رفته رسیده تاپایین و سمت چپم هم داشت همین اتفاق براش می افتاد.من خودم دندونام زردن ولی تو خاب سفید و براق بودن..بشرا خانوم خاهش میکنم خابمو تعبیر کنید.مرسی

 85. بشراجووون در

  سلام.توروخدااا هرکسی تعبیر این خواب و میدونه جواب بده.خواب دیدم توقبرستون بودم خیلی دندون رو زمین بود مال خودمم نبود معلوم نبود مال کیه منم همشونو جمع کردم ریختم تویه کاسه.الام خیلی میترسم خواااهش میکنم جواب بدید خیلی نمیترسم

 86. کیمیا در

  سلام
  چرا تعبیر خواب “دست” اینجا نیست!
  خواب دیدم همکلاسیم (پسره) دستمو گرفت!نمیدونم معنیش چی بود!

 87. من خواب دیدم تمام دندانهایم ریخته شده وهمگی کف دستم هستن و خیلی سفید و زیبا و زیادم هستند هیچ دردی راهم احساس نمیکنم عادی است مادرم میاد و میگه که فلان کس هم دندان نداره بیچاره..تعبیرش خوبه یا بد؟اگه میشه زودتر پاسخ بدید ممنون.

 88. فریده در

  اگر چند دفعه خواب ببینیم که همه دندان‌هامون لق شده اند و تعداد زیادی از آن ها هم با هم افتادند، چه تعبیری داره؟

 89. سلام،تعبیر خواب شکستن یکی از دندان های جلو،کهزینت چهره هم حساب میشه چی هست؟ممنون

 90. با عرض سلام
  من خواب دیدم که دندان پایینم کنده شده تعبیرش چیه؟
  با تشکر

 91. shadikiani در

  سلام خسته نباشید.من خواهر زادم ۲قولوپسرداشت که یکی ازآنهاپارسال که حدودا۵سال داشت به رحمت خدارفت.حال خواب دیدم که این یکی پسرخواهرم که زنده است نیز فوت میکندومادرش درخواب یه پسر دیگر دارد وآن رابغل کرده واصلا نگران فوتی فرزندش نیس.درصورتی که درواقعیت پسرسومی ندارد.لطفاتعبیرکنید.بسیارنگران هستم.مرسی

   • عاطفه شاوروی در

    شوهرم دیشب خواب دیدهمه دندوناش ریخته ودر دست گرفته وار جای دندوناش سوسک وخورده غذای خیلی بد در می اوردلطفا تعبیر خواب رو جواب بدین ممنون میشم

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     این خواب خیر نیست و ممکن است به این تعبیر باشد که ایشان را با خانواده ی درجه ی اولشان مشکلی بسیار پیش خواهد امدکه ایشان مقصر ان خواهند بود و به سبب ان متضرر خواهند شد و باید بسیار اگاه باشند و حتما هم صدقه بدهید.
     سربلندو پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید