تعبیر خواب پنجه دست

دیدن پنجه دست در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پنجه دست در خواب چیست؟

پنجه hand

پنجه از یک طرف حمایت است و از طرف دیگر دوستی که هر دو در خواب است.

اگر در خواب ببینید که پنجه در پنجه خویش افکنده اید خوب نیست بخصوص اگر نشسته و دستها را بر زانو حلقه کرده باشید این حالت در خواب خوب نیست و خواب شما از غم و اندوهی که پیش می آید خبر می دهد ولی مشاهده پنجه های باز خودتان یا دیگری نیکو است.

اگر کسی پنجه دست شما را گرفته بود و با محبت و ملایمت می کشید خوب است.

اگر آن شخص غریبه بود کسی به شما کمک می کند و اگر آشنا بود کسی به شما نیاز دارد که از بستگان خود شمااست.

اگر پنجه شما را با قدرت می کشید و می فشرد موردی برای مبارزه و روبه روئی پیش می آید و چنانچه کاسب باشید احتمالا یک رقابت حرفه ای در پیش دارید.

اگر کسی پنجه شما را گرفته بود و نوازش می کرد وشما او را نمی دیدید و نمی شناختید کسی در صدد اغوای شما بر خواهد آمد. اگر پنجه کسی را از انگشت کوچک گرفته بودید کسی موی دماغ شما می شود و زحمت به وجود می آورد.

اگر انگشت اشاره اش را گرفته بودید کسی شما را هدایت می کند.اگر انگشت انگشتری او را گرفته بودید عشقی سر راه شما قرار می گیرد. عکس این هم صادق است.

روی هم رفته دیدن پنجه انگشتان در خواب نیکو است مگر آن که به هم انداخته و زانو را به بغل گرفته باشید.


خواب های مرتبط با پنجه دست

☺ تعبیر خواب «پنجه دست» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پنجه دست» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


14 دیدگاه

 1. مامو

  سلام در خواب دیدم
  در بازار شبیه به گودال طلا فروشان مسجد شاه
  هستم مادرم برام پنجه بوکس طلا امتحان میکرد به دلیل بزرگ بودن پنجه هایم سفارش یک پنجه بوکس بزرگ را داد.
  بعد در مسیر بازار ادامه راه دادم به تنهایی
  در مسیر یک مرد تقریبا اشنا بهم گفت از بازار خارج بشوم گویا شورشی در راه بود از جانب مردم،

  به راهی فرعی رفتم مسیر راه ادادمه دادم از دور دیدم تعدادی سگ در خرابه ای که همانند اسقاط ی خودرو بود در حال خوردن چیزی بودند که متوجه شدم همگی گرگ هستند کمی نزاع کردم با گرگ ها در نهایت همگی گریختند

 2. الیسا

  درود . من خواب دیدم در یک جایی دنبال کسی که دوستش دارم میگردم توی ذهنم هست ولی اونجا نمیبینمش در همین حین هم با دوتا زن ک مادر و دختر هستند دعوا میکردم و پنجه بر صورتشون کشیدم. سپاس

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب دعوا کردن امده است که می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده به واسطه ی دیگری خیری دریافت کنید که ممکن است محبتی باشد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. میلاد

  سلام من درحال ازدواج هستم خواب دیدم نامزدم بادست راستش تو کمرم پنجه کشید با پنج انگشتش جوری که از خواب پریدم احساس درد پنجه توکمرم بود تعبیرش چیه ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است تعابیر متفاوتی داشته باشد و این را بدانید که کمر در خواب می تواند نشان ا زفرزند باشد و از این رو ممکن است خوابی خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. علیرضا

  سلامخواب دیدم با کسی سر کل کل پنجه تو پنجه شدیم برای زور آزمایی تعبیرش چه معنایی داره؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب می توانید به این صورت تعبیر بدانید که از کسی به شما ممکن است کمکی برسد که از این رو این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. یاسین جهانگیری

  سلام من خواب دیدم که با فردی در حال گفت‌وگو هستم که یک دفعه از دستم سه استخوان در میاید تعبیرش چیست ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده بتوانید قدرتی کسب کنید که باید نحوه ی استفاده صحیح از ان را هم بدانید و از این رو این خواب از این جهت برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. مجید

  زنی به بازوانم پنجه کشید جیغ زد و همه جا تاریک شد تعبیر چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده ی نه چندان دور ممکن است بدون اطلاع خود وارد ماجرایی شوید که باید از دیگری حمایت کنید و از این رو این خواب می تواند از جهاتی برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. حبیب صمدیان

  سلام من تو خواب دیدم که پنجه بوکس طلایی از یکی از اشناهام دزدیدن که تو مسافرت بود بعد که برگشت یکی فضولی کرد بهش گفت اونم ناراحت شد قهر کرد
  این چه تعبیری میتونه داشته باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر احساسات و درگیری های شما و رفتارهای که بین دوستانتان در حال رد و بدل شدن است احتمالا دیده اید و این خواب نشان از ناراحتی برای دو دوست دارد که از حمایت هم بی بهره خواهند شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. سینا

  الان من خواب دیدم معشوقه ام که توی خواب از دیدن هم خوشحال بودیم یکی پنجه انداخت در پنجه اش و کمی فشار دادپنجه اش رو که من عصبانی شدم اومدم جدا کنم ولی جدا نکردم یعنی چی؟

نظر خود را بیان کنید