تعبیر خواب پنجه

دیدن پنجه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پنجه در خواب چیست؟

پنجه hand

پنجه از يک طرف حمايت است و از طرف ديگر دوستي که هر دو در خواب است. اگر در خواب ببينيد که پنجه در پنجه خويش افکنده ايد خوب نيست بخصوص اگر نشسته و دستها را بر زانو حلقه کرده باشيد…

اين حالت در خواب خوب نيست و خواب شما از غم و اندوهي که پيش مي آيد خبر مي دهد ولي مشاهده پنجه هاي باز خودتان يا ديگري نيکو است.اگر کسي پنجه دست شما را گرفته بود و با محبت و ملايمت مي کشيد خوب است. اگر آن شخص غريبه بود کسي به شما کمک مي کند و اگر آشنا بود کسي به شما نياز دارد که از بستگان خود شمااست. اگر پنجه شما را با قدرت مي کشيد و مي فشرد موردي براي مبارزه و روبه روئي پيش مي آيد و چنانچه کاسب باشيد احتمالا يک رقابت حرفه اي در پيش داريد. اگر کسي پنجه شما را گرفته بود و نوازش مي کرد وشما او را نمي ديديد و نمي شناختيد کسي در صدد اغواي شما بر خواهد آمد. اگر پنجه کسي را از انگشت کوچک گرفته بوديد کسي موي دماغ شما مي شود و زحمت به وجود مي آورد. اگر انگشت اشاره اش را گرفته بوديد کسي شما را هدايت مي کند.اگر انگشت انگشتري او را گرفته بوديد عشقي سر راه شما قرار مي گيرد. عکس اين هم صادق است. روي هم رفته ديدن پنجه انگشتان در خواب نيکو است مگر آن که به هم انداخته و زانو را به بغل گرفته باشيد

☺ تعبیر خواب «پنجه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پنجه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

7 دیدگاه

 1. یاسین جهانگیری

  سلام من خواب دیدم که با فردی در حال گفت‌وگو هستم که یک دفعه از دستم سه استخوان در میاید تعبیرش چیست ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده بتوانید قدرتی کسب کنید که باید نحوه ی استفاده صحیح از ان را هم بدانید و از این رو این خواب از این جهت برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. مجید

  زنی به بازوانم پنجه کشید جیغ زد و همه جا تاریک شد تعبیر چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده ی نه چندان دور ممکن است بدون اطلاع خود وارد ماجرایی شوید که باید از دیگری حمایت کنید و از این رو این خواب می تواند از جهاتی برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. حبیب صمدیان

  سلام من تو خواب دیدم که پنجه بوکس طلایی از یکی از اشناهام دزدیدن که تو مسافرت بود بعد که برگشت یکی فضولی کرد بهش گفت اونم ناراحت شد قهر کرد
  این چه تعبیری میتونه داشته باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر احساسات و درگیری های شما و رفتارهای که بین دوستانتان در حال رد و بدل شدن است احتمالا دیده اید و این خواب نشان از ناراحتی برای دو دوست دارد که از حمایت هم بی بهره خواهند شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. سینا

  الان من خواب دیدم معشوقه ام که توی خواب از دیدن هم خوشحال بودیم یکی پنجه انداخت در پنجه اش و کمی فشار دادپنجه اش رو که من عصبانی شدم اومدم جدا کنم ولی جدا نکردم یعنی چی؟

نظر خود را بیان کنید