تعبیر خواب دستکش

دیدن دستکش در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دستکش در خواب چیست؟

تعبیر دستکش
دستکش نشانه خطا و گناهان کوچک است. قصور و کوتاهی های ما. کارهای خوبی که می توانیم بکنیم ولی بی تفاوت از کنارشان می گذریم و می رویم و به گمان خویش از گرفتاری گریخته ایم ولی در واقع ذمه ما مسئول باقی می ماند و ضمیر ناخودآگاه ما از آن متالم می گردد.
چون دست و دستکش مطرح است بیشتر چیزهایی که می توانیم بدهیم یا بنویسیم و کوتاهی می کنیم به شکل دستکش ظاهر می گردد.
اگر در خواب ببینیم دستکش داریم خواب ما می گوید کار خیری بوده که انجام نداده ایم یا موردی برای انجام یک نیکی ساده و کوچک پیش می آید که می توانیم صورت عمل به آن ببخشیم.
اگر دستکش را نپوشیده باشید خویشتن را مسئول نمی دانید و ارتباطی بین خود و آن موضوع احساس نکرده و فکر می کنید اصلا به شما مربوط نیست ولی اگر پوشیده باشید احساس مسئولیت می کنید.
اگر دستکش سوراخ باشد خطائی است که مرتکب شده اید یا می شوید.
اهمیت موضوع نیز از رنگ دستکش معلوم می شود. هرچه تیره تر باشد مهم تر است و هرچه روشن تر باشد کم اهمیت تر.

تعبیر خواب «دستکش» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دستکش» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

5 دیدگاه

 1. ملکوتی در

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم از طرف یک آقا یک جفت دستکش طوسی چرم هدیه گرفتم من باتعجب میگفتم اینا مال منه ایشونم برای تصدیق حرفشون از مادرشون کمک گرفتن و گفتن مگه دستکشا مال ایشون نیست؟ مادرشون میگفتن بله مال شماست بعدم به پسرشون میگفتن بگید یبار بیان خونمون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر در خواب ببینید که دستکش دارید به معنای خطایی است که انجام داده اید و باید بدانید که این که شما در خواب اینگونه یده اید که کسی برای اثبات آن به مادرشان گفته اند به این معناست که احتمالا شما در اینده ای نزدیک بابت خطایی که کرده اید سرزنش خواهید شد از طرف یک شخص اما خود ایشان برای ان خطا به شما کمک خواهند کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. فایزه در

  باسلام
  من خواب دیدم یکی از دستکشامو پوشیده بودم اون یکیو فقط دستم گرفته بودم بعد یکی از فامیلامون ک خانم محجبه و خیلی خانمیه میخواست بره جایی مسافرت فقط لنگ دستکش بود میخواست ازم قرض بگیره برا مدت زیادی.. منم میدونستم خودم لازمش دارم ولی قبول کردم دلم نیومد.. ممنونم ازتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دستکش همانگونه که در متن آمده است به معنای امری خیر است که شما احتمالا از ان سر باز زده اید.
   و اینکه شما یک لنگ ا را به دست کرده اید و لنگ دیگر را شخص دیگری از شما طلب کرده است به این معناست که احتمالا شما در کار خیری که استطاعت ان را داشته اید و باید در حق آن شخص و یا شخص دیگری که مربوط به ایشان است انجام نداده اید.
   پس سعی بر ان کنید که به گذشته رجوع کرده و ان چه را که موجب سعادت شماست به عمل بیاورید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید