تعبیر خواب دست

دیدن دست در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دست در خواب چیست؟

دیدن دست

در خواب دست ها را به طور اختصاصی نمی بینیم و اگر دست ها را ببینیم توجهمان جلب می شود مگر این که به …

علتی که این علت یا نقصان است در دست ها و یا زیادتی. برخی از معبران نوشته اند هر دست یا زن بیننده خواب است و یا برادر و برخی دیگر معتقدند که دست راست برادر است و دست چپ فرزند.

اگر زیادتی در دست ببینیم در واقع زیادتی کمکی است که دریافت می کنیم و نقصان تنگدستی و فقر و گرفتاری های مالی است.

زینت در دست ها برای زنان نیکو است و کلا خوب است اما برای مردان دیدن زینت مثل انگشتری و النگو خوب نیست و کراهت دارد.

اگر در خواب ببینید که دست ها را به هم افکنده اید دچار فقر و تنگدستی می شوید و چنانچه ببینید دست اضافه آورده اید به نوشته نفایس الفنون کار نیک انجام می دهید.

اگر در خواب ببینید که دستتان لمس شده و کار نمی کند نشان آن است که از یاری دیگران نا امید و دلسرد می شوید.

تعبیر خواب «دست» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دست» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

14 دیدگاه

 1. سلام من خواب دیدم کف دستم جای زخم هست یعنی دستم زخم شده بود و سر یه روز خوب شدن ولی جاشون باقی مونده بود همچنین دورتادور ساعد دستم زخم بودن و زخمشون تازه بود و خونشون فقط رو دستم بودن و جاری نمیشدن اها راستی دلیل زخم ها هم این بود که از آسمون گوسفندهای تپل اومده بود پایین و به سمت دستمام حمله میکردن و منم مانعشون میشدم و از خودم دفاع میکردم . لطفا تعبیر خوابم رو بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما وسیله مالی که به دست خواهید آورد و نشان از فراوانی دارد و حلال میباشد اما اطرافیانتان شما را با حرف اذیت خواهند کرد و به شما آسیب خواهند رساند. حتما صدقه بدهید و راز خود را با دیگران باز گو نفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. طلعت مهدیزاده در

  در خواب دیدم که دست عروسم مثل دست شکسته بسته شده به گردنش اما نه با گچ با پارچه ای که بعدا در خواب تبدیل به رشته های نخ شد و من یکی یکی نخها رو پاره میکردم و میخواستم رشته های نخ رو به یک گره تبدیل کنم اما از نصفه ی کار عروسم دستش رو عقب کشید
  ضمناً عروسم یک سال هست که قهر کرده و جدا زندگی میکنه انا هنوز طلاق نگرفته
  التماس دعا

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که بر اساس تعابیر خواب امده است که به این معنا میتواند باشد که ایشان را مشکلی در رفتارشان وجود دارد که سبب خواهد شد شما نسبت به حل ان اقدام کنید اما مخالفتی از طرف ایشان خواهد داشت که سبب می شود این کار بی نتیجه بماند.
   صدقه بدهید و به خدا توکل کنید که ان شالله پایانی خیر داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سلام من خواب ديدم پوست انگشت سبابه مو روشو فشار ميدم باز شده كلا چيزي مثل سس مانند ميزنه بيرون ميخواستم ببينم تعبيرش چيه ميدونيد….

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   هر دست یا زن بیننده خواب است و یا برادر و برخی دیگر معتقدند که دست راست برادر است و دست چپ فرزند و از این رو اینکه از دست شما چیزی بیرون زده است ممکن است به معنای چرک باشد و این خود نشان از ان دارد که شما رابطه ای که با ان شخص دارید را چرکین خواهید دید و این ممکن است از طرف ایشان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. آسمان در

  سلام من خواب دیدم دست راست زیبای یک انسان سرو صورتم را نوازش میکرد و حرفهایی می شنیدم و در کف دستش ۳ نگین به رنگهای سبز و قرمز و رنگ سوم را یادم نیست بود لطفا زودتر به من جواب دهیدچه تعبیری دارد؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما چند وجحی میباشد و اینکه دست راست زیبا سر و صورتتان را نوازش کرده است به نشان ان است که شما به نیک نامی میرسید و امتیاز بزرگی در حیطه کاری به دست می اورید . و دیدن نگین سبز در خواب به گفته امام صادق نشان خیر و برکتو سربلندی و نگین قرمزرنگ نشانبر کسب مال است . که این دو در کنار هم اگر نگین انگشتری باشند بسیار خیر و نیک است وه بسیار از دیدن خواب خورسند باشید .
   سربلند و پیروز باشید

 5. شریفی در

  من خواب دیدم یک کف دست بدون جسم انسان ( یعنی فقط کف دست ) در حالیکه بروی کمر خواب بودم قصد داشت منو خفه کنه و در حالیکه داد و بیداد میکردم از خواب پریدم . ممنون میشم اگه تعبیر رو برام بفرستید. یاعلی

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن خواب دست به اسن معناهایی که در متن بالا اشاره شده است برای خواب شما صادق نخواهد بود.
   اما دیدن اینکه دستی در خواب شما را خفه میکند به معنای مشکلی در ناخودآگاه شماست و این مشکل در حال نمایش و بروز است و شما میتوانید از همان دست شروع کرده و به اصل حقیقت پی ببرید.
   دستی که در خواب شما را خفه میکند به معنای نمایان شدن مشکلی در گذشته ی شماست که دارد خودش را نمایان میکند،پس شما میتوانید بر آن فایق ایید.
   بسیار فکر کنید و سع کنید که مشکلاتتان را رفع کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. من خواب دیدم مچ دستم کبود شده . ولی تو خواب داشتم به خواهرم میگفتم که چون دستمو سفت گرفتی الان مچ دستم کبود شده

 7. شبنم شیرخانی در

  سلام خسته نباشید خواب دیدم که جنینم دستشو از تو شکمم در آورده و من انگشت اشاره مو بردم کنار دستش و با دستش انگشت اشاره مو گرفت و فشار داد.دستاشم خیلی تپل و سفید و ناز بود توخواب.در ضمن جنینم دختره.ممنونم

 8. تهمينه در

  سلام خسته نباشيد من خواب ديدم كسى دستهاشو از پشت سرم گذاشت گردنم به سمت شانه ام و وقتى دستهاشو ديدم دستهاى شوهرم بود و برگشتم ديدم شوهرم هست كه در حال حاضر از من دور تعبير اين خواب چى ميتونه باشه ممنون از لطفتون

 9. در مورد تعبیر خواب دست، من خواب دیدم خودم را کنار نهری که آب گل آلودی داشت و من با دستهایم منظور بازو و ساعد بلند تر از عادی خودم که دیده میشد، داشتم چیزی می شستم یا از داخل نهر جمع میکردم.البته من اصلا آب نهر را ندیدم ولی از دستهایم متوجه گل آلودی آب شدم.
  تعبیرش. را برایم بگوئید ممنون میشم.

نظر خود را بیان کنید