تعبیر خواب بازو

دیدن بازو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بازو در خواب چیست؟

بازوی قوی در خواب نشانه چیست

از امام صادق علیه السلام نقل است که بازو در خواب یا برادر است، یا فرزند است، یا دوست و انباز است و اگر هیچ یک از این ها وجود نداشته باشد یا پسر عمو است و یا همسایه.

کلیه معبران بازو در خواب را برادر یا فرزند تعبیر کرده اند و یا هر دو؛ به این صورت که بازوی راست را برادر دانسته اند و بازوی چپ را فرزند و چنان چه بیننده خواب برادر و فرزند نداشته باشد دوست است.

چنان چه بازوی خود را نیرومند و قوی ببینید از برادر یا فرزند خویش بهره مند می شوید و سود می برید (این بستگی به راست و چپ دارد).

چنان چه در خواب مشاهده کنید بازویتان ضعیف و لاغر شده خواب شما می گوید که از برادر و فرزندتان چشم امید نداشته باشید زیرا آن ها به شما یاری نخواهند داد و اگر هم بخواهند نمی توانند.

اگر در خواب ببینید که بازوی چپ شما قوی است ولی بازوی راستتان ضعیف است و لاغر این معنی را دارد که فرزندی شایسته خواهید داشت ولی برادرتان در زندگی شما مفید و موثر واقع نخواهد شد.

همین طور معنی و مفهوم برعکس می شود اگر بازوی راستتان عضلانی و قوی باشد و چپ ضعیف.

اگر ببینید بازویتان قطع شده به یکی از آن ها آسیب می رسد. اینجا اختلافی هست بین معبران اسلامی و سنتی خودمان و معبران خارجی زیرا در خواب نامه های خارجی تا آن جا که من خوانده ام بازو را به همت و اراده تعبیر کرده و نوشته اند استحکام بازو و گردن پشت به شخصیت کاری و شغلی و اراده و همت شما باز می گردد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بازوبند


تعبیر خواب «بازو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بازو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

5 دیدگاه

 1. فرناز در 1399/09/02در9:22 ق.ظ

  تعبير اين خواب چيست؟من خواب ديدم كه درحياط منزلمان با برادر بزرگم وخواهرانم فوتبال بازي ميكنيم درحين بازي توپ محكم به بازوي چپ برادرم ميخوره ومن شروع به گريه ميكنم وميبينم كه روي بازويش زخم شده وخون كمي مي ايد ومن درحال گريه هستم براي زخمي شدن دست برادرم.

  • یاسین صداقت در 1399/09/02در5:14 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است برای ایشان مشکلی پیش بیاید که سبب شود باعث ناراحتی شما شود اما بر اساس تعابیر آن قدر جدی نیست.
   صدقه دهید
   سربلند و پیروز باشید

 2. نازنین در 1397/04/20در3:18 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم از بازوانم مثال سینه پر شیر مادری شیر ترشح می شد

  • یاسین صداقت در 1399/02/28در11:23 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که در اینده شما مالی به دست خواهید اورد که نشان از این است که نتیجه زحمات خود شماست .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. بلیان در 1393/06/19در1:01 ب.ظ

  ممنون

نظر خود را بیان کنید