تعبیر خواب بازو

دیدن بازو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بازو در خواب چیست؟

بازوی قوی در خواب نشانه چیست

از امام صادق علیه السلام نقل است که بازو در خواب یا برادر است، یا فرزند است، یا دوست و انباز است و اگر هیچ یک از این ها وجود نداشته باشد یا پسر عمو است و یا همسایه.

کلیه معبران بازو در خواب را برادر یا فرزند تعبیر کرده اند و یا هر دو؛ به این صورت که بازوی راست را برادر دانسته اند و بازوی چپ را فرزند و چنان چه بیننده خواب برادر و فرزند نداشته باشد دوست است.

چنان چه بازوی خود را نیرومند و قوی ببینید از برادر یا فرزند خویش بهره مند می شوید و سود می برید (این بستگی به راست و چپ دارد).

چنان چه در خواب مشاهده کنید بازویتان ضعیف و لاغر شده خواب شما می گوید که از برادر و فرزندتان چشم امید نداشته باشید زیرا آن ها به شما یاری نخواهند داد و اگر هم بخواهند نمی توانند.

اگر در خواب ببینید که بازوی چپ شما قوی است ولی بازوی راستتان ضعیف است و لاغر این معنی را دارد که فرزندی شایسته خواهید داشت ولی برادرتان در زندگی شما مفید و موثر واقع نخواهد شد.

همین طور معنی و مفهوم برعکس می شود اگر بازوی راستتان عضلانی و قوی باشد و چپ ضعیف.

اگر ببینید بازویتان قطع شده به یکی از آن ها آسیب می رسد. اینجا اختلافی هست بین معبران اسلامی و سنتی خودمان و معبران خارجی زیرا در خواب نامه های خارجی تا آن جا که من خوانده ام بازو را به همت و اراده تعبیر کرده و نوشته اند استحکام بازو و گردن پشت به شخصیت کاری و شغلی و اراده و همت شما باز می گردد.


تعبیر خواب بازوبند

تعبیر خواب بازوبند

در خواب داشتن بازوبند برای زنان میمون و نیکو است ولی برای مردان خوب نیست.

اگر کسی در خواب ببیند که به بازوی خویش بازوبند طلایی بسته از ناحیه برادران یا فرزندانش به او غمی می رسد اگر ببیند بازوبند نقره ای بسته دختر خودش یا دختر خواهرش را به خانه شوهر می فرستد.

چنانچه زنی ببیند که به طور کلی بازوبند بسته به رفاه و نعمت می رسد زیرا داشتن بازوبند برای زن امری طبیعی است ولی برای مرد زشت است.

داشتن بازوبند آهنین به بازوی راست نشان اینست که از سوی برادرش به بیننده خواب کمک و مساعدت می شود و اگر به بازوی چپ خویش بازوبند داشته و آن بازوبند شکسته از سوی برادر یا فرزندش به او بی محبتی می شود.

چنانچه زنی ببیند بازوبندش شکسته بین او و شوهرش اختلاف پدید می آید.

☺ تعبیر خواب «بازو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بازو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


9 دیدگاه

 1. مهناز

  سلام وقتتون بخیر .من دیشب خواب دیدم هردوتا دستام و بازوهام خیلی عضله ایی و قوی شده بود مثل بدن سازا تعبیرش چیه

 2. علی

  سلام
  من خواب دیدم که یک مهر بزرگ که توسط امام رضا (ع) بو به بازوی چپ من بسته شد و من پرسیدم چرا رنگ مهر قرمز است و چرا به بازوی چپ من می‌بندید.
  تعبیر این خواب چیست؟

 3. Asma

  سلام
  من چند وقت دیگه عقد میکنم. و چند شب پیش خواب دیدم که بازوی کسی رو که قراره باهاش عقد کنم رو میگیرم و کنارش میشنیم. و قبل این خواب خواب دیدم که دست کسی رو که قبلا دوست داشتمو میگرم و باهاش حرف میزنم.
  میشه بگید تعبیر این دو خواب چی هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب بازو این خواب می تواند به این صورت تعبیر شود که نشان از آن دارد که شما در اینده به ایشان قوت قلب خواهید بست و بازو در خواب های ما سمبل قوت است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. فرناز

  تعبير اين خواب چيست؟من خواب ديدم كه درحياط منزلمان با برادر بزرگم وخواهرانم فوتبال بازي ميكنيم درحين بازي توپ محكم به بازوي چپ برادرم ميخوره ومن شروع به گريه ميكنم وميبينم كه روي بازويش زخم شده وخون كمي مي ايد ومن درحال گريه هستم براي زخمي شدن دست برادرم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است برای ایشان مشکلی پیش بیاید که سبب شود باعث ناراحتی شما شود اما بر اساس تعابیر آن قدر جدی نیست.
   صدقه دهید
   سربلند و پیروز باشید

 5. نازنین

  سلام من خواب دیدم از بازوانم مثال سینه پر شیر مادری شیر ترشح می شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که در اینده شما مالی به دست خواهید اورد که نشان از این است که نتیجه زحمات خود شماست .
   سربلند و پیروز باشید .

 6. بلیان

  ممنون

نظر خود را بیان کنید