تعبیر خواب در

دیدن در در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن در در خواب چیست؟

دیدن در خانه

اگر در خواب ببینید که خانه شما همان است اما در آن عوض شده زنی ناشناس راه را بر شما می بندد و مانع کار شما می شود و سدی پیش راه تان به وجود می آورد.

اگر آن در را گشوده دیدید و به درون رفتید آن موانع را از میان بر می دارید و اگر هم چنان بسته ماند مشکل شما باقی می ماند.

معبران قدیم نوشته اند در، در خواب زن است و برخی معتقدند که در خواب های ما در مراد و مقصود است و هدف است و هر دوی این ها می تواند باشد زیرا زن هم یکی از هدف های مرد است.

اگر به جایی رسیدید که در بزرگی وجود داشت و شما آن در را نمی شناختید، چنان چه آن در پیش روی شما گشوده شد یا خودتان آن را گشودید راه زندگی شما باز و هموار می شود و کامیاب می گردید و اگر در بسته ماند و نتوانستید باز کنید مشکل شما باقی می ماند.


تعبیر خواب در شکسته

اگر در خواب دیدید در خانه شما و یا در خانه‌ایکه شما حس می کنید متعلق به شما است شکسته یا تغییر شکل داده و شما از دیدنش ناراحت شدید اتفاق نا مطلوبی برای شما می افتد و معبران نوشته اند ابتلا و بلائی پیش می آید.


اگر بیننده خواب ببیند که در خانه اش را با تیر و تخته و آت و آشغال و چوب و آجر انباشته اند. برای اهل خانه غمی پیش می آید.

اگر بیننده خواب ببیند در خانه اش دو تا شده یعنی یک در دیگر هم به وجود آمده زنی در زندگیش پیدا می شود و به همین علت با همسرش اختلاف پیدا می کند.

اگر بیننده خواب ببیند در خانه اش کوچک شده همسرش بیمار یا غمگین می شود و اگر دیدید بزرگتر از حد معمول و متعارف شده برای بیننده خواب مهمان ناخوانده می رسد.

اگر دیدید در کوچکی در شکم در بزرگ خانه شما به وجود آمده همسرتان فرزند دختر می آورد که آن دختر از هر جهت به مادرش شبیه می شود.


دیدن رنگ در خانه در خواب

اگر در خواب ببینید که در خانه شما را رنگ زده اند و آن رنگ سیاه است عزت و حرمت شما افزوده می شود.

اگر در خانه شما را رنگ زرد زده باشند همسرتان بیمار می شود. اگر سرخ یا سفید بود شادی و نشاط برای همسرتان ایجاد می گردد و شما هم خوشحال می شوید.


تعبیر خواب دربان

دیدن دربان در خواباگر دیدید دربانی در خانه شما ایستاده مال و دارایی شما به خطر می افتد. کسی چشم طمع به پول شما می دوزد یا از شما چیزی مطالبه می کند که دارید و نمی خواهید بدهید.

اگر دیدید خودتان جایی دربان شده اید باطنا نگران پول و دارایی خویش هستید یا حاجتی دارید که نمی خواهید افشا کنید و به کسی بگویید.

اگر دیدید خودتان جلوی در خانه خودتان نگهبانی و دربانی می کنید مال خود را خرج می کنید یا همسرتان پول شما را هدر می دهد.

اگر دربانی را مقابل دری ایستاده دیدید و پشت آن در چیزی نبود یا احیانا جاده ای بود به سفر می روید و اگر پشت آن در خانه ای قرار داشت با شخصی بر می خورید که به شما احتیاج دارد.

کسی هست که از شما کمک می خواهد و اگر آن خانه مجلل بود و مجلل تر و بزرگتر از خانه خودتان به نظر می رسید شما به کسی محتاج می شوید و از او یاری می طلبید.


تعبیر خواب درگاه

اگر بیننده خواب ببیند که در درگاه خانه اش زباله و آشغال ریخته شده و آن جا کثیف است چیزی یاحادثه ای یا شخصی موجب تشویش خاطر بیننده خواب می شد اگر بیننده خواب ببیند که از سر در خانه اش آب باران فرو می ریزد به اندازه و مقدار آن آب که می چکد نعمت و رفاه نصیب اومی شود و چنان چه آن آب کدر و گل آلود و کثیف باشد دچار غم می گردد و اگر متعفن باشد یک بیماری در انتظار او است.

اگر بیننده خواب ببیند سر در خانه اش ناگهان به سر او فرو ریخت به هیچ وجه خوب نیست و احتمال هلاک در بین است و بیننده خواب باید خویشتن را از خطرهایی که در کمین او نشسته اند حفظ کند.

☺ تعبیر خواب «در» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «در» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


37 دیدگاه

 1. سامان

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم خونه قبلیمون هستیم و من با خانواده شیشه های درب حیاط رو شکستیم همین طور شیشه های درب همسایه های چپ و راستمون رو بعد شروع کردیم به چسب زدن شیشه ها که جلوی باز بودنشو بگیریم تا صبحش بریم شیشه بر بیاریم اما دو تا از زن های همسایه از لای شیشه های شکسته اومدن تو حیاط بپرسن چی شده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است براساس تعابیر خواب شما کاری را انجام دهید که سبب شود دیگری اسیبی ببیند که خیر نیست و از این رو باید بسیار در رفتارهایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. احمد

  من خواب دیدم که با دو نفر دیگر که مرا رها کردند د خانه اینکه حبس شدیم و دو در بسته داشته من در ها را شکستم و فرار کردم ولی آن دو نیامدند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما بسیار خیر باشد و نشان از ان باشد که شما در اینده از ایشان دور شوید و مسیر بهتری را شروع کنید که برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. فاطمه

  سلام من خواب دیدم باد تندی که خیلی وحشتناک بود وزید و من داخل اشپزخنانه بودم و دری که به حیاط خلوت میخورد باز بود من که از باد وحشت زده بودم اشغال زیادی در حیاط خلوت مشاهده کردم وحشت زده پریدم در رو ببندم که ناگهان باد در را کند و جلو من انداخت ولی باد آشغالها را داخل آشپزخانه نکرد لطفا تعبیر این خواب چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خواب شما احتمالا بر این تعبیر است که اهل ان خانه به ناراحتی دچار خواهند شد و یا میتوان نشان بر ضرر باشد که پایدار نیست و برای ان صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. شیما

  سلام خواب دیدم دربه چوبیه اتاق خواب شڪسته…همین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب اگر در برای شما بوده است و ان را شناخته اید ممکن است به معنای اتفاق ناگواری باشد که بیفتد و اگر نه هم می تواند نشان از اتفاقی باشد که ببینید و بد باشد اما برای شما نباشد.
   سربلند و پیروز باشد

 5. هادی بزاززاده

  من خواب دیدم که یک در چوبی هست و با یه قفل بسته شده. البته در راه مشهد توی اتوبوس این خواب‌و دیدم و گریه می‌کردم چرا بسته هس باید باز بشه سریع هم بیدار شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   قفل در خواب های ما خوب نیست و نشان از گره دارد و از این رو می تواند نشان از ان باشد که در اینده برای شما ممکن است مشکلی ایجاد شود قفلی در زندگیتان قرار گیرد.س
   سربلند و پیروز باشید

 6. هدیه حاتمی

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که در اتاق های خانه پدریم به دونصف شدن به هر در که نگاه می کردم چوبی هم بودن به دونصف شده وترک خورده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خوابتان نشان بر خیر و برکتی است که به خانه و خانواده شما وارد خواهد شد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. آزیتا

  باسلام و درود خدمت شما معبر گرامی

  من چند وقتی است هفته ای یکبار خواب میبینم که یا در خونه خودم یا خونه پدرم رو هرچی قفل میکنم دوباره باز میشه جوری که از بیرون در که تاریکه می ترسم و هرکار میکنم در قفل بشه دوباره باز میشه…

  لطفا برام تعبیر کنید و بگید چرا من این خواب مشابه رو همش میبینم؟

  باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب در نشان بر هدف است و اینکه اگر مجرد هستید مزدوج میشوید و اگر فرزند ندارید فرزند دار خواهید شد و در باز در خواب نیک است و در قفل شده در خواب به نشان بن بست و مشل است و اینکه نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. داوود

  سلام.میشه خواب منم تعبیر کنید.نگرانم.خواب دیدم در منزل پدریم هستم ولی انگار که منزل خودم بود و خودم اونجا زندگی میکردم.خواهر شوهرم منزل ما بود و من میخواستم پرده‌ها رو بکشم جلو که گیر کرده و بود و یه مقداریش کنده شد و بعد همسرم جلوی درب تراس ایستاده بود که من بهش گفتم این در و موریانه خورده و خراب شده مراقب باش و که یه مرتبه در روی همسرم ول شد ولی زود خودش و کشید کنار و در. روش نیفتاد ولی خیلی ترسیده بودیم و در. روی میزی که ظروف چینی روش بود و فقط چند تا از ظروف شکست…کسی آسیبی ندید ولی من بخاطر خوابم نگرانم.صدقه هم دادم..اگه لطف کنید برام تعبیرش کنید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که در به خواب نشان از هدف خانواده است و احتمالا هدف شما در زندگیتان مقداری آسیب خواهد دید و روند رسیدن به آن کند خواهد شد و اینکه به دلیل رفتار و یا عملی از طرف شما و یا همسرتان مقداری اختلاف نظر ها و بگو مگو در زندگیتان پیش خواهد آمد و اینکه شکستن ظرف نیک نیست. پس مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. Kimia

  سلام من خواب دیدم که تو یک خونه بودیم که توی خواب من خونه ی خودم بود ولی با واقعیت فرق داشت بعد دیدم که قسمتی از در اون خونه شکسته و من در حال تعمیرش بودم و در حال تعمیر با کسی در حال صحبت بودم که انگار میخواست وارد خونه بشه ولی من نمیگذاشتم. تعبیر این خواب چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر وجود آن دارد که شما ها دفی را دنبال میکنید که مورد نقص پیدا خوا د کرد و اما آن را به سرانجام خواهید رساند و در تعبیر دیگر در در خواب نشان بر زن برای مرد است و زن نشان بر مرد. و اینکه خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. مریم

  با سلام چند وقته خوابهایی که میبینم به طور واضح در ندارن و من باید از روی دیواری جایی بپرم یا سر بخورم بیام پایین بطوری که کلافه از خواب بیدار میشم که چرا هیچوقت در نیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما برای ایندتان هدف تاییین نکرده اید و به شکلی باید در تصمیم گیری و مشخص کردن راهتان مقداری سختی را تحمل کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. زهرا

  سلام من خواب دیدم همسایه شبانه اومده بود سه تا در از حیاط خونه خودشون به حیاط خونه ما زده بود ما هم بجز مادرم ناراحت بودیم میشه بفرمائید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب در باز نشان بر خوبی است و میتواند بر این معنی باشد که برای خانواده شما سه هدف است و اینکه نشان بر حاجت شما هم دارد و درمیتواند در خواب به معنی زن برای مرد باشد که هدف است . و در باز تعبیر به خوبی دارد و در بسته به معنی هدف های کور است.
   سربلند و پیروز باشد.

 12. نیما

  سلام
  خواب دیدم قفل در خونه پدریم جوری شده که هرچی میبندم، راحت باز میشه؛
  و حدس میزنم واسه اینه که داداشم درو به زور باز کرده که اینجوری شده.
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده ی نزدیک برادر شما کاری انجام بدهد که سبب شود برای خانواده ی شما مشکلی پیش بیاید و از این رو باید نسبت به این موضوع بسیار هشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. دریا سادات

  اگه تو خواب ببینیم رفتیم بیرون و بعد باد درو بسته وپست در موندیم تعبیرش چیه میشه جواب بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما مقصودی در نظر دارید و اینکه احتمالا به علت ناخواسته و بدون دخالت شخصی در ان گره افتاده است و اینکه شما باید به تلاشتان اعتقاد داشته باشد و برای به مقصد رساندن ان تلاش کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 14. فرشاد

  سلام
  خانمم خواب ديدن درب خانه خودمان باز است و ترسيدن در خواب
  تعبيرش چيه
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر در خواب به معنای زن است به گفته ی معبران قدیمی و این یعنی اینکه زنی دیگر که در زندگی ایشان است که ممکن است از اعضای خانواده ی ایشان باشد اشاره ای داشته باشد و این یعنی اینکه این خواب به معنای این است که در زندگی ان زنی که باید خودتان بشناسید فراخی حاصل خواهد شد و مژده ی خیر برای ایشان است.
   سربلند و پیروز باشید

 15. ناهید

  تو خواب دیدم پشت در وپنجره خانه ام در های آهنی بسته گذاشته اند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خانه ی پوشیده از اهن نشانه از زندگی بادوامی است که انشالله شما به لطف تلاش خود و ایمانتان به خداوند خواهید داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 16. هانیه

  اگه از مکان شلوغ و زشتی فرار کنم و از دروازه اول رد شم دروازه ی دوم خ بزرگ باشه و برام بازش نکنم و من از رو در بپرم و برم تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   گشایش در نشانه از پیشرفت شما در امورتان است.
   و راجع به در آخر اینکه شما در هر صورتی که بخواهید به هدف خود خواهید رسید ،اما تلاش کنید که راه،راه خیر باشد و نسبت به پندهای نزدیکانتان آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. فاطمه

  دری که بسته نمیشود وبه زحمت زیاد ان را میبندیم

 18. آوا

  خاب دیدم توی یک اتاق تمیز اما بدون در و یه دیوارم

 19. شیما

  سلام میشه جوابموبدید؟من خواب دیدم ی جفت کفش سفیدداشتم وباعده ای دعوام شدکه میشناختمشون وکفشام توکمدبوداسپرت سفیدبودن میخواستن منوبگیرن ولی نمیتونستن منم رفتم تواتاق باهرزحمتی بودوکفشاموازتوکمدکه سفیدبودن انگاری قبلاپام کرده بودم رو پیداکردم و درهارو بستم ک کسی مزاحم نشه چ تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب ببينيد که خانه شما همان است اما در آن عوض شده زني ناشناس راه را بر شما مي بندد و مانع کار شما مي شود و سدي پيش راه تان به وجود مي آورد. اگر آن در را گشوده ديديد و به درون رفتيد آن موانع را از ميان بر مي داريد و اگر هم چنان بسته ماند مشکل شما باقي مي ماند. معبران قديم نوشته اند در، در خواب زن است و برخي معتقدند که در خواب هاي ما در مراد و مقصود است و هدف است و هر دوي اين ها مي تواند باشد زيرا زن هم يکي از هدف هاي مرد است.
   سربلند و پیروز باشید .
   تعبیر خواب کفش الامتو

 20. حمیده

  بهتر بود از خریدن در مینوشتید

نظر خود را بیان کنید