مجله آلامتو

تعبیر خواب در

(9 رای, امتیاز میانگین: 3٫00 از 5)

تعبیر دیدن در در خواب چیست؟

در door

اگر در خواب ببينيد که خانه شما همان است اما در آن عوض شده زني ناشناس راه را بر شما مي بندد و مانع کار شما مي شود و سدي پيش راه تان به وجود مي آورد. اگر آن در را گشوده ديديد و …

به درون رفتيد آن موانع را از ميان بر مي داريد و اگر هم چنان بسته ماند مشکل شما باقي مي ماند. معبران قديم نوشته اند در، در خواب زن است و برخي معتقدند که در خواب هاي ما در مراد و مقصود است و هدف است و هر دوي اين ها مي تواند باشد زيرا زن هم يکي از هدف هاي مرد است. اگر به جائي رسيديد که در بزرگي وجود داشت و شما آن در را نمي شناختيد، چنان چه آن در پيش روي شما گشوده شد يا خودتان آن را گشوديد راه زندگي شما باز و هموار مي شود و کامياب مي گرديد و اگر در بسته ماند و نتوانستيد باز کنيد مشکل شما باقي مي ماند. اگر در خواب ديديد در خانه شما و يا در خانه ايکه شماحس مي کنيد متعلق به شما است شکسته يا تغيير شکل داده و شما از ديدنش ناراحت شديد اتفاق نا مطلوبي براي شما مي افتد و معبران نوشته اند ابتلا و بلائي پيش مي آيد. اگر بيننده خواب ببيند که در خانه اش را با تير و تخته و آت و آشغال و چوب و آجر انباشته اند. براي اهل خانه غمي پيش مي آيد. اگر بيننده خواب ببيند در خانه اش دو تا شده يعني يک در ديگر هم به وجود آمده زني در زندگيش پيدا مي شود و به همين علت با همسرش اختلاف پيدا مي کند. اگر بيننده خواب ببيند در خانه اش کوچک شده همسرش بيمار يا غمگين مي شود و اگر ديديد بزرگتر از حد معمول و متعارف شده براي بيننده خواب مهمان ناخوانده مي رسد. اگر در خواب ببينيد که در خانه شما را رنگ زده اند و آن رنگ سياه است عزت و حرمت شما افزوده مي شود. اگر در خانه شما را رنگ زرد زده باشند همسرتان بيمار مي شود. اگر سرخ يا سفيد بود شادی و نشاط براي همسرتان ايجاد مي گردد و شما هم خوشحال مي شويد. اگر ديديد در کوچکي در شکم در بزرگ خانه شما به وجود آمده همسرتان فرزند دختر مي آورد که آن دختر از هر جهت به مادرش شبيه مي شود.

تعبیر خواب «در» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «در» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

9 دیدگاه

 1. فرشاد در

  سلام
  خانمم خواب ديدن درب خانه خودمان باز است و ترسيدن در خواب
  تعبيرش چيه
  ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر در خواب به معنای زن است به گفته ی معبران قدیمی و این یعنی اینکه زنی دیگر که در زندگی ایشان است که ممکن است از اعضای خانواده ی ایشان باشد اشاره ای داشته باشد و این یعنی اینکه این خواب به معنای این است که در زندگی ان زنی که باید خودتان بشناسید فراخی حاصل خواهد شد و مژده ی خیر برای ایشان است.
   سربلند و پیروز باشید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب خانه ی پوشیده از اهن نشانه از زندگی بادوامی است که انشالله شما به لطف تلاش خود و ایمانتان به خداوند خواهید داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 2. هانیه در

  اگه از مکان شلوغ و زشتی فرار کنم و از دروازه اول رد شم دروازه ی دوم خ بزرگ باشه و برام بازش نکنم و من از رو در بپرم و برم تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   گشایش در نشانه از پیشرفت شما در امورتان است.
   و راجع به در آخر اینکه شما در هر صورتی که بخواهید به هدف خود خواهید رسید ،اما تلاش کنید که راه،راه خیر باشد و نسبت به پندهای نزدیکانتان آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید