تعبیر خواب کاه گل

دیدن کاه گل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کاه گل در خواب چیست؟

تعبیر خواب کاه گل ابن سیرین

دیدن کاه گل در خواب خوب نیست به خصوص اگر دست و پایتان به آن آلوده باشد. اندودن بام خانه با کاه گل نشان فرار رسیده غم و اندوهی است که دامن خانواده را هم می گیرد و به شخص بیننده خواب منحصر نمی شود.

درست کردن کاه گل ایجاد ابتلا و بدبختی است به دست خویشتن. اگر دیدید کاه گل لگد می کنید به غم و غصه ای مبتلا می شوید.

اگر دیدید دیگری کاه گل برای شما لگد می کند و آماده می سازد غمی برای شما می رسد که مترصد و منتظر آن بوده اید و فکر می کردید دامن شما را بگیرد.

اگر ببینید که در کاه گل افتاده اید شما را به بلا مبتلا می کنند ولی از امام صادق علیه السلام نقل است که: چنانچه از گل بیرون آیید و خود را بشویید و لباس دیگری بپوشید که اثر گل در خواب از بین برود رفع بلا و نگرانی می شود.


تعبیر خواب گل و لای

تعبیر خواب گل

تعبیر گِل را در کاه گل نوشته اند. دیدن گل در خواب خوب نیست و گرفتاری دست و پا گیر و ابتلا به سختی ها و مشکلات تعبیر شده بخصوص اگر دست و پا یا لباستان به گل آلوده شده باشد.

گل در خواب هر قدر چسبناک تر و غلیظ تر باشد ابتلا به گرفتاری و غم و رنج بیشتر است.

کمترین ناراحتی آب گل آلود یا گل رقیق و سیال است که اوقات تلخی ساده تعبیر می شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کفشدوزک

☺ تعبیر خواب «کاه گل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کاه گل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. نعیمه کافی

  سلام مهمان عزیزی درزیرزمبن خانه بودوفرزندانم پیش اوبودندمن درحال حرف زدن باآنهاازپله هابالاآمدم بعضی هاتعدادکم بوددرحباط خانه بودند زیرباران نشسته بودندتابه دیدارآن مهمان بروندمن گفتم بروید اتاق خلوت است مردم درحال رفتن بودند من منتظر تعداد دیگری مهمان بودم

  دیوار حیاط به کوچه دیدداشت دیوارهای خشتت وگلی بوددرکوچه به شدت باران میباریدوشایدهم گل بودکه ازآسمان می آمدوموج بزرگی ازگل ولای درکوچه بودتابالای دیوارهاآمده بودولی داخل حیاط هبچ کس وچیزی گلی نشده بودمن نگران شدم وهمه روصدامیکردم که اززیرزمبن به بالابیایبندوحتی به پشت بام برونددرحول وولابودم به شدت درزیرزمین رامی زدم.

  بسیارسپاسگذارم اگرتعبییرش رابرایم بگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به شکلی نشانه ی ترس شما از آینده فرزندانتان باشد و از طرف دیگر بر اساس تعابیر برای شما خیر نیست و دیدن این نوع خواب های نشانه از گرفتاری دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سعید

  من دیدم سه نفر آمدند،یکی آیت الله بهشتی و دیگری آیت الله مطهری بود،نفر سوم روحانی نبود ولی نمیشناختمش،آنها به من گفتند زمینی که خریده ای درعرض سه الی چهار روز 100 میلیون سود میده،من جواب دادم چطور،آنها گفتند چون در زیر زمینت کاه هست،ومن گفتم خسته شدم دیگه وگریم گرفت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما به واسطه ی علمی که از دیگران برای شما به جای مانده است خواهید توانست به خیری رسید که خودتان باید در جست و جوی ان باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید