تعبیر خواب کاه گل

دیدن کاه گل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کاه گل در خواب چیست؟

کاه گل

دیدن کاه گل در خواب خوب نیست به خصوص اگر دست و پایتان به آن آلوده باشد. اندودن بام خانه با کاه گل نشان فرار رسیده غم و اندوهی است که دامن خانواده را هم می گیرد و به شخص بیننده خواب منحصر نمی شود. درست کردن کاه گل ایجاد ابتلا و بدبختی است به دست خویشتن. اگر دیدید کاه گل لگد می کنید به غم و غصه ای مبتلا می شوید. اگر دیدید دیگری کاه گل برای شما لگد می کند و آماده می سازد غمی برای شما می رسد که مترصد و منتظر آن بوده اید و فکر می کردید دامن شما را بگیرد. اگر ببینید که در کاه گل افتاده اید شما را به بلا مبتلا می کنند ولی از امام صادق علیه السلام نقل است که: چنانچه از گل بیرون آیید و خود را بشویید و لباس دیگری بپوشید که اثر گل در خواب از بین برود رفع بلا و نگرانی می شود.

☺ تعبیر خواب «کاه گل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کاه گل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. سعید در 1399/07/27در9:47 ب.ظ

  من دیدم سه نفر آمدند،یکی آیت الله بهشتی و دیگری آیت الله مطهری بود،نفر سوم روحانی نبود ولی نمیشناختمش،آنها به من گفتند زمینی که خریده ای درعرض سه الی چهار روز 100 میلیون سود میده،من جواب دادم چطور،آنها گفتند چون در زیر زمینت کاه هست،ومن گفتم خسته شدم دیگه وگریم گرفت

  • یاسین صداقت در 1399/10/02در8:26 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما به واسطه ی علمی که از دیگران برای شما به جای مانده است خواهید توانست به خیری رسید که خودتان باید در جست و جوی ان باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید