تعبیر خواب کاه گل

دیدن کاه گل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کاه گل در خواب چیست؟

تعبیر خواب کاه گل ابن سیرین

دیدن کاه گل در خواب خوب نیست به خصوص اگر دست و پایتان به آن آلوده باشد. اندودن بام خانه با کاه گل نشان فرار رسیده غم و اندوهی است که دامن خانواده را هم می گیرد و به شخص بیننده خواب منحصر نمی شود.

درست کردن کاه گل ایجاد ابتلا و بدبختی است به دست خویشتن. اگر دیدید کاه گل لگد می کنید به غم و غصه ای مبتلا می شوید.

اگر دیدید دیگری کاه گل برای شما لگد می کند و آماده می سازد غمی برای شما می رسد که مترصد و منتظر آن بوده اید و فکر می کردید دامن شما را بگیرد.

اگر ببینید که در کاه گل افتاده اید شما را به بلا مبتلا می کنند ولی از امام صادق علیه السلام نقل است که: چنانچه از گل بیرون آیید و خود را بشویید و لباس دیگری بپوشید که اثر گل در خواب از بین برود رفع بلا و نگرانی می شود.


تعبیر خواب گل و لای

تعبیر خواب گل

تعبیر گِل را در کاه گل نوشته اند. دیدن گل در خواب خوب نیست و گرفتاری دست و پا گیر و ابتلا به سختی ها و مشکلات تعبیر شده بخصوص اگر دست و پا یا لباستان به گل آلوده شده باشد.

گل در خواب هر قدر چسبناک تر و غلیظ تر باشد ابتلا به گرفتاری و غم و رنج بیشتر است.

کمترین ناراحتی آب گل آلود یا گل رقیق و سیال است که اوقات تلخی ساده تعبیر می شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کفشدوزک

☺ تعبیر خواب «کاه گل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کاه گل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


22 دیدگاه

 1. هلی

  سلام مادرم خواب دیده ک دور قبر دایی فوت شده ام را کاهش گل می‌گرفته ب همراه مادرش و پدرش ک فوت شده تعبیر این خواب چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب به این تعبیر باشد که به واسطه ی ان شخص که در خواب فوت شده است کسی دیگر دچار غمی شود که خیر نیست و حتما صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. اردشیر مرادی

  سلام .من خواب دیدم که یکی از اقوام که قبلا همسایه مون بود کوچه ای که به خونه اش منتهی میشد را بسته بود و روی دیوارش رو با کاهگل ماله کشیده بود وتازه خشک شده بود .و رنگش هم قهوه ای روشن بود و کاملا جای ماله کشیدنش هم مشخص بود.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این که در این خواب به شما نرسیده است می تواند خیر باشد و برای ایشان هم نشانه ای از ان باشد که اصلاحی در ازندگی ایشان رخ دهد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. المیرا

  سلام.
  شاید بگم بالغ بر پنجاه باره این خاب رو میبینم
  خاب میبینم شب ها دیر وقت از کوچه رد میشم و دیوار های آن کوچه همه کاه گلی هستن.و هیچ کسی داخل کوچه نیست.
  لطفا میشه پاسخ بدید.ممنون از شما.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب که تکراری است نمی تواند تعبیر روایی داشته باشد و به ناخوداگاه شما مربوط است که برای حل ان باید با روانکاو صحبت کنید و بدانید که این نوع خواب ها به این صورت دیده می شوند که نشانه ای از خاطره ای که در خوداگاه شما نیست را به شما نشان دهند.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سجاددبراتی

  سلام خواب دیدم داییم که ۱سال فوت کرده داشت با چکمه گل لگد میکرد بعداز تو جیبش یچیزی دراورد نشون بده بعد یک پلاستیک داخلش نمیدونم چی بود من برداشتم تو دستم نگه داشتم راه افتادم به راهم ادمه دادم رفتم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر نیست و بر اساس تعابیر خوا کاه گل می تواند به این معنا باشد ایشان درگیر غم و اندوهی هستند و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. محمود

  جناب استاد سلام علیکم.
  چهل و یک ساله و متاهل هستم. خواب دیدم سرم رو با گل میشورم و توی این گل مقدار خیلی خیلی کمی هم ماسه بود. گل یه گل معمولی بود یعنی رنگ و بوی خاصی نداشت. انگار به جای شامپو سرم رو با این مواد ماساژ میدادم. دقیقا شبیه شامپو زدن. به همون سبک و سیاق سر و موهام رو با گل و ماسه چنگ میزدم. بعدش دیگه چیزی ندیدم یعنی آب روی سرم نریختم.
  ممنونم اگه پاسخ بدین.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گل به سر مالیدن اصلا تعبیر خوبی نیامده است و از این رو باید بسیار دقیق و اگاه باشید که خدای ناکرده برای شما در زندگیتان مشکلی پیش نیاید و حتما هم صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. سمانه

  باسلام من خواب دیدم در خانه ای قبلا در ان ساکن بودیم کلی درخت کاشته شده بود من داخل گلدان که نهال کاج داخل ان بود و خاک نداشت من از کنار بقیه درختان گل که قرمز رنگ هم بود تقریبا برمیداشتم و داخل گلدان میریختم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب برای شما ممکن است اشاره ای به این موضوع شده باشد که گذشته ی شما بسیار برای شما اینده ای خیر ایجاد خواهد کرد و از این رو اگر نسبت به گذشته ی خود پشیمانید این موضوع را پایان دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. علی روانخواه

  خواب دیدم شخص مرده بااینکه لباس تمیز و خوب پوشیده بود وسط کاه گل رفت ونصف لباسهایش را کثیف کرد وقتی گفتم چرااینکار راکردی گفت این حق من بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای دیدن این خواب امده است که می تواند به این معنا باشد که برای ایشان مشکلی پیش بیاید و باید برای ایشان خیراتی دهید و بدانید که دیدن در کاه و گل رفتن خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سوگل

  سلام من خواب دیدم دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس تو یه گوشه از حیاط خونم کنار هم بالا و پایین میپرن خیلی خوشحالن ولی صدای خنده هاشون بلند نیست اصلا شنیده نمیشه ومنم ناراحتم ویکی از اونا میاد سمتم اون خنده بر لبش داره منم که ناراحتم میپرسم زن داری میگه شایعست لطفا جواب بدین هر جا میزنم تعبیرش نمیاد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این معنا باشد که از کسی که بسیار مشهور است به شما چیزی رسد که به تلاش شما بسیار بستگی دارد و از این رو سعی بر ان دارید که به ان شخص نزدیک شوید که خیر برای شما در ایشان نهفته است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. امید زندگانی

  سلام من خواب دیدم که شوهرم را در یه چاهی انداختند حالت گودال بود ما دنبالش می‌گشتیم و بعد یهویی دیدم شوهرم اومد اما با یه قیافه پریشان وحشتناک گفتم که چه جوری این بلا سرت اومده گفت یکی من و توی چاله خاک کرد و گفت فهمیدم که کی این بلا رو سرم آورده تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب دیدن در چاه افتادن خیر نیست و باید بسیار اگاه باشید و ممکن است به معنای به مشکل برخوردن باشد و از این رو سعی بر ان دارید که در کارهایتان بیشتر دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. نعیمه کافی

  سلام مهمان عزیزی درزیرزمبن خانه بودوفرزندانم پیش اوبودندمن درحال حرف زدن باآنهاازپله هابالاآمدم بعضی هاتعدادکم بوددرحباط خانه بودند زیرباران نشسته بودندتابه دیدارآن مهمان بروندمن گفتم بروید اتاق خلوت است مردم درحال رفتن بودند من منتظر تعداد دیگری مهمان بودم

  دیوار حیاط به کوچه دیدداشت دیوارهای خشتت وگلی بوددرکوچه به شدت باران میباریدوشایدهم گل بودکه ازآسمان می آمدوموج بزرگی ازگل ولای درکوچه بودتابالای دیوارهاآمده بودولی داخل حیاط هبچ کس وچیزی گلی نشده بودمن نگران شدم وهمه روصدامیکردم که اززیرزمبن به بالابیایبندوحتی به پشت بام برونددرحول وولابودم به شدت درزیرزمین رامی زدم.

  بسیارسپاسگذارم اگرتعبییرش رابرایم بگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به شکلی نشانه ی ترس شما از آینده فرزندانتان باشد و از طرف دیگر بر اساس تعابیر برای شما خیر نیست و دیدن این نوع خواب های نشانه از گرفتاری دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سعید

  من دیدم سه نفر آمدند،یکی آیت الله بهشتی و دیگری آیت الله مطهری بود،نفر سوم روحانی نبود ولی نمیشناختمش،آنها به من گفتند زمینی که خریده ای درعرض سه الی چهار روز 100 میلیون سود میده،من جواب دادم چطور،آنها گفتند چون در زیر زمینت کاه هست،ومن گفتم خسته شدم دیگه وگریم گرفت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما به واسطه ی علمی که از دیگران برای شما به جای مانده است خواهید توانست به خیری رسید که خودتان باید در جست و جوی ان باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید