تعبیر خواب پینه دوز (کفاش)

دیدن پینه دوز (کفاش) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پینه دوز (کفاش) در خواب چیست؟

تعبیرخواب کفاش

پینه دوز در خواب های ما به دو نوع ممکن است دیده شود.


تعبیر خواب کفشدوزک

اول پینه دوز حشره ای است از قاب بالان که برعکس حشرات دیگر مفید است و از آفات و شته درختان میوه و گل تغذیه می کند و حشره ای است مفید و دیدنش در خواب تعبیر دشمن ضعیف را ندارد.

چنانچه این حشره را در خواب دیدید روی سودی که می رساند قیاس خوب بکنید و تعبیر نیکو داشته باشید. خدمتکار، یا کارمند یا حتی افراد ضعیف خانواده شما که نسبت به شما حسن نیت دارند ولی نمی توانند حسن نیت خود را نشان دهند و وفاداری خویش را ثابت کنند غالبا به صورت پینه دوز در خواب متجلی می شوند.


تعبیر خواب کفاش و تعمیر کفش

دوم پینه دوز کسی است که کفش های کهنه را تعمیر و مرمت می کند و واکس می زند و میخ می کوبد. چنانچه در خواب دیدید که خودتان پینه دوزی می کنید بی تردید خرابی هایی در کارهای شما هست که خود بیشتر واقفید و فرصتی پیش می آید که در آینده نه چندان دور به جبران بپردازید.

اگر دیدید که دیگری پینه دوزی می کند و کفشی که در دست دارد متعلق به شماست کسی به یاری شما برخواهد خاست و کمکی به شما می شود که نگرانی هایتان را رفع می کند.

☺ تعبیر خواب «پینه دوز (کفاش)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پینه دوز (کفاش)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


11 دیدگاه

 1. الناز

  سلام .من خواب دیدم از جایی مثل مزرعه دارم رد میشم که یهو بارونی از کفشدوزک شروع به باریدن کرد . کفشدوزکها خیلی بزرگ بودن و یکیش احساس میکردم پشت گردنمه خواستم بزنم بندازمش که متوجه شدم بهم چسبیدن و جدا نمیشن چند تاشون به موهام چسبیده بودن یکی به وسط کمرم چسبیده بود .از بقیه خواهش میکردم کمکم کنن که بتونم بکنمشون . بیدار که شدم تا چند دقیقه هنوز رو کمرم حسش میکردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب برای کفشدوزک می تواند به این معنا باشد که خبری خوش برای شما در راه است که به واسطه ی کسی به شما رسد که بسیار خیر است و از این رو خوابی خیر دیده اید و از بابت آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. نگار

  سلام روزبخیر
  در خواب دیدم کفاشی دارم و کفش های بسیاری تعمیر میکنم و مشتریای زیادی هم دارم… ازین همه کار خسته شده بودم… در اون عالم یکی گفت بار نقره ات داره میرسه، کفاشی تو جمع کن، این مغازه ای که داری موقعیتش خیلی خوبه، نقره فروشی کن… به همسرم گفتم، ایشون گفت کفشارو چیکار کنیم… گفتم ردشون می کنیم… نقره فروشی بهتره…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کفاشی کردن آمده است که ممکن است به این معنا باشد که در اینده کارهایی که فکر می کنید اشتباه انجام داده اید را برطرف خواهید کرد و از این رو این خواب برای شما بسیار خیر است و تعبیر نقره در خواب هم بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. رضا

  سلام من خواب دیدم سوار اتوبوس بودم که یهویی دنیایی از حشره شبیحه کفشدوزک از روبروی بسمت ما میاد و به رفتن ادامه دادیم بعد از چند لحظه که همشون رفتن ماشین رو نگه داشتیم اومدم پایین دیدیم خیابون خلوته خلوته و فقط ۲ الی ۳تا کفشدوزک روی پله کان اتوبوس بودند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کفشدوزک به خیر امده است و معبرین ان را نشانه از رسیدن خیری به شما در ازای صبر دانسته اند و از این رو این خواب برای شما بسیار خیر است و از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. علی

  با سلام . من خواب دیدم در یک جایی مثل مزرعه هستم و حشراتی مثل ملخ هجوم آوردند و روی محصولات نشستند و من نگران بودم بعد دوتا کفشدوزک که قاب بالهایشان مثل نگین انگشتری عقیق آبی رنگ و شفاف بودند اومدند و شروع کردن به خوردن حشرات و همه شونو کشتند . بعد دستمو دارز کردم و اونهارو گرفتم تو دستم خیلی زیبا بودند شکمشان مثل لامپ روشن میدرخشید و پشتشان مثل عقیق لامپی آبی رنگ . بیدار شدم ساعت ۷ صبح بود .!؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب ملخ در خواب نشانه ای از ضرر است و مشخصا شخصی که به شما ضرر می رساند و در تعبیر این خواب برای شما به این صورت می توان تعبیر کرد که در اینده نه چندان دور اگر به مشکلی دچار هستید ممکن است کاملا از بین برود و از این رو این خواب برای شما بسیار خیر است.
   سربلند وپیروز باشید.

 5. هريپ

  من خواب ديدم خونه دوست پسرم(خونه مجردي داره) زير ميز جعبه شيشه ايي درست كرده و چند كفش دوزك بزرگ توش بود من ترسيدم هرچي ازش پرسيدم جوابي به من نداد كه چرا اينارو نگه داشته و ميگفت چيزي نيست و منو از خونه مسبرد بيرون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   معمولا در خواب های ما کفش دوزک آن چنان خیر نیست و باید بدانید که باید بسیار نسبت به اتفاقات اطراف خود آگاه باشید.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 6. سارا

  سلام ، خواب دیدم تعداد زیادی کفشدوزک با رو آمیزی مختلف روی دیوار محلی بودند که من نمی شناختم و داشتم همه رو می کشتم، البته خوابم بین ساعت سه تا پنج عصر بود

نظر خود را بیان کنید