تعبیر خواب پینه دوز (کفاش)

دیدن پینه دوز (کفاش) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پینه دوز (کفاش) در خواب چیست؟

تعبیرخواب کفاش

پینه دوز در خواب های ما به دو نوع ممکن است دیده شود.


تعبیر خواب کفشدوزک

اول پینه دوز حشره ای است از قاب بالان که برعکس حشرات دیگر مفید است و از آفات و شته درختان میوه و گل تغذیه می کند و حشره ای است مفید و دیدنش در خواب تعبیر دشمن ضعیف را ندارد.

چنانچه این حشره را در خواب دیدید روی سودی که می رساند قیاس خوب بکنید و تعبیر نیکو داشته باشید. خدمتکار، یا کارمند یا حتی افراد ضعیف خانواده شما که نسبت به شما حسن نیت دارند ولی نمی توانند حسن نیت خود را نشان دهند و وفاداری خویش را ثابت کنند غالبا به صورت پینه دوز در خواب متجلی می شوند.


تعبیر خواب کفاش و تعمیر کفش

دوم پینه دوز کسی است که کفش های کهنه را تعمیر و مرمت می کند و واکس می زند و میخ می کوبد. چنانچه در خواب دیدید که خودتان پینه دوزی می کنید بی تردید خرابی هایی در کارهای شما هست که خود بیشتر واقفید و فرصتی پیش می آید که در آینده نه چندان دور به جبران بپردازید.

اگر دیدید که دیگری پینه دوزی می کند و کفشی که در دست دارد متعلق به شماست کسی به یاری شما برخواهد خاست و کمکی به شما می شود که نگرانی هایتان را رفع می کند.

☺ تعبیر خواب «پینه دوز (کفاش)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پینه دوز (کفاش)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

 1. هريپ در 1399/09/14در11:20 ق.ظ

  من خواب ديدم خونه دوست پسرم(خونه مجردي داره) زير ميز جعبه شيشه ايي درست كرده و چند كفش دوزك بزرگ توش بود من ترسيدم هرچي ازش پرسيدم جوابي به من نداد كه چرا اينارو نگه داشته و ميگفت چيزي نيست و منو از خونه مسبرد بيرون

  • یاسین صداقت در 1399/09/16در8:03 ب.ظ

   با سلام
   معمولا در خواب های ما کفش دوزک آن چنان خیر نیست و باید بدانید که باید بسیار نسبت به اتفاقات اطراف خود آگاه باشید.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 2. سارا در 1397/01/26در7:10 ب.ظ

  سلام ، خواب دیدم تعداد زیادی کفشدوزک با رو آمیزی مختلف روی دیوار محلی بودند که من نمی شناختم و داشتم همه رو می کشتم، البته خوابم بین ساعت سه تا پنج عصر بود

نظر خود را بیان کنید