تعبیر خواب چوب

دیدن چوب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چوب در خواب چیست؟

تعبیر خواب چوب امام صادق

چوب در خواب تباین و اختلاف و نفاق و دودستگی و چیزهائی است از این دست. چوب در خواب انسانی است منافق و دروغ گو که بدون هیچ سود و ثمری دروغ می گوید و نفاق ایجاد می کند و تحت هیچ شرایطی رام نمی شود.

این نوع اشخاص در خواب های ما به صورت چوب و تخته تجسم می یابند. به خصوص چوب هائی که ناهمواری و شکاف و ترک خوردگی و فاق دارند و یا این که کج و معوج هستند که جز به آتش صاف نمی شوند.

چوب را در خواب در انواع و اشکال می توان دید و با توجه به تاویل فوق تعبیر خواب دشوار نیست. روی هم رفته اشیا چوبی و مبلمان و اشیامنقولی که از چوب ساخته می شوند در خواب های ما وبال هستند مگر در چوبی که تعبیر جداگانه دارد.

چوب و تخته و الوار وبال و گرفتاری و مردم منافقند. اگر در خواب ببینید که یک کمد چوبی یا مبل خریده ایدبرای خود وبال و گرفتاری درست می کنید.

چوب های شکل نگرفته بیگانگانی هستند که هنوز به آن ها الفت نگرفته ایم ولی اگر انس گرفتیم دل کندن از ایشان دشوار می شود مثل الوار که چون به کمد و مبل تبدیل می شود نمی توان به آسانی دور انداخت و بیرون از خانه نهاد.

چون تعبیر درباره چوب و اشیا چوبی بسیار گسترده است کلیات را نقل می کنم تا خودتان بتوانید خوابی را که دیده اید تعبیر کنید. انشا الله خیر است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب چوب کبریت

تعبیرخواب نجاری با چوب

تعبیرخواب نجاری با چوب

خانم اتیانوس می گفت نجار در خواب رئیس صندوق است و کسی است که می دهد و می گیرد. او این توصیف را از این جهت می کرد که نجار اره و تیشه می کند و ذرات چوب را گاهی به طرف مقابل می پاشد و گاهی به سوی خود می کشد.

نجار، در خواب های ما مردی است یا زنی است مصلح که هر چیز را به جای خود می شناسد و با هر کس می داند چگونه رفتار کند و در و تخته را در واقع با هم جور می کند.

چنانچه در خواب ببینید که خودتان نجاری می کنید موردی پیش می آید که به اصلاح امور می پردازید.


تعبیر خواب چوب پنبه

چوب پنبه در خواب ما مردی است تن لش، پرخور و بیکاره و غیر مفید که با ادعای زیاد پوک است به طوری که حتی یک کودک می تواند او را بترساند طبعا افعال مردی این چنین محل اعتبار نیست. چنین آدمی در زندگی، به کار نمایش دادن می آید و کارآئی سود بخش ندارد زیان هم نمی رساند.

اگر در خواب دیدید که چوب پنبه ای دارید و می خواهید سر بطری را بپوشانید از مردی با این خصوصیات استفاده می کنید. اگر پول دادید و چوب پنبه خریدید چنان است که زر داده و باد خریده اند.

به دنبال چوب پنبه گشتن نیز همین حال را دارد و یک جستجوی عبث را در خواب نشان می دهد.

اگر احیانا در خواب دیدید که چوب پنبه می خورید غم و غصه است که می خورید.

کفش چوب پنبه ای از زن بیهوده و بی مصرف خبر می دهد و یا از سفری که طی آن چیزی جز رنج راه نصیب بیننده خواب نمی شود.

کلاه چوب پنبه ای فریب است و اگر دیدید کلاهی از چوب پنبه دارید گول می خورید و اگر به کسی دادید او را فریب می دهید.

همچنین بخوانید: فال چوب

☺ تعبیر خواب «چوب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چوب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


10 دیدگاه

 1. مریم

  سلام مادرهستم خواب دیدم دخترم عروس شده ولباس ساده لطیفی به تن دارد مهمانی در یک حیاط وسیع بود که ناگهان الواری که با طناب بسته شده بود از ارتفاع ساختمانی در حیاط افتادهمهترسیدن عروس غمگین و خسته بود زیر لباس سفید یک لباس بلند مشکی از من و یک کت سبز که پارچه ان برایم اشنا بود پوشیده بغلش کردم تا بخوابه و کمی استراحت کنه
  لطفاً تعبیرش رو بگویید آشفته شدم

 2. پروانه

  من خواب دیذم عمه م داره با چوب یسری تابلو رو درست میکنه ک تابلوهای قشنگی بودن برا خثاهرمم درست کرد
  ولی من ک خواستم برام درست نکرد تعبیرش چیه

 3. اصیلا

  من خواب دیدم که مادرم مرا پشت جم کردن هیزم میفرستد من هم میرم تا چوپ های تازه و با برگ سبز جم میکنم یکباره چوپ های تازه به چوپ خشک و سفید شکل راست تبدیل میشود من هم چوپ هاره در همانجا گذاشته دنبال چیزی دیگری میروم

 4. روشنا

  سلام من خواب دیدم که خواستگار برام اومده و یک سبد چوبی مارکدار پر از گل رز آورده بود..
  ممنون میشم تعبیرش روب هم بگید

 5. فیضی

  سلام من خواب چند گونی چوب خشک دیدم وپیش خودم گفتم آخه اینا چیه وقتی گونی رو باز کردم دیدم گونیا پر از اسکناسه لطفا تعبیر این خواب چیه ممنون و سپاسگزارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چوب و هیزم مممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما کسانی در زندگیتان وارد شود که با ایشان به سختی انس بگیرید اما وابستگی ایجاد شود.
   سربلند و پیروز باشید

 6. سعیده

  من در خواب یک قلب دیدم که در ابتدا فک کردم قلب طلاست و هدیه ست برای یه بچه که در آنجا بود و بعد حس کردم که آن یک قاب قلب شکل است که داخلش یک مربع چوبی و رویش عکس یک زن است که من آن زن را می شناختم ولی خیلی ارتباطی باهاش ندارم و عجیب بود حضورش در خوابم!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چوب امده است که نشان از وبال است و برای شما خیر نیست و بدانید که این خواب برای شما می تواند به این معنا باشد که ممکن است مشکلی بر سر راهتان باشد که باید بسیار نسبت به ان اگاه باشید و خود رابرحذر دارد و از طرفی هم باید بدانید که این خواب می تواند مبین ان باشد که از طرف ایشان و یا کسی هم اسم و یا هم وجنات ایشان این موضوع برای شما پیش بیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. محمد نرگسی

  من در خواب دیدم که یک ماشین چوب برای من آورده اند و من گفتم که این زیاد است همه و من قبول نکردم و به من و اصرار کرد و همه را خالی کردم و پرسیدم قیمتش چقدر است گفت سه میلیون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر چوب در خواب نیکو نیست و اینکه شما آن ها را قبول نکرده اید بسیار نیکو است و چوب به معنای وبال و گرفتاری است و تعبیر این خواب ممکن است به این شکل باشد که شما ناخواسته برای خود از طریق خرید چیزی مشکلی ایجاد خواهید کرد و ممکن است قیمت آن مالی که برای شما اذیت ایجاد خواهد کرد به آن سه میلیون مربوط باشد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید