تعبیر خواب کلاه

دیدن کلاه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کلاه در خواب چیست؟

کلاه در خواب

کلاه معرف عزت و حرمتی است که نزد مردم داریم. نماینده برداشتی است که دیگران نسبت به ما دارند و بهائی است که جامعه به ما می دهد.

کلاه در خواب به هیچ عنوان معرف پول و مال و دارائی نیست. اگر در خواب ببینید کلاهی خوب و نو بر سر دارید نشان آن است که موقعیت اجتماعی بالائی پیدا می کنید.

اگر ببینید کسی کلاهی به شما داد و آن را بر سر نهادید به یاری دیگران موقعیت خوبی بدست می آورید.

اگر کسی در خواب ببیند لباس خوبی نپوشیده اما کلاه نو و گران بهائی بر سر نهاده نشان آن است که بدون استحقاق و داشتن لیاقت شغلی را به دست آورده است . اگر لباس خوب و کلاه بی ارزش داشته باشد تعبیر خلاف آن است و خواب او می گوید بیننده خواب شایستگی زیاد دارد ولی کاری به او داده اند که در خور شان و مقامش نیست.

☺ تعبیر خواب «کلاه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کلاه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. شیرین بانو

  سلام. خواب دیدم برادرم که کشور دیگه ای درس میخونه آمده خونه. لباسش کلاه داشت از سرش نمی انداخت. خواستم بپرسم چرا که دیدم حالت سرش غیرعادیه انگار پشت سرش نیست!!! سرش نصفه بود!!! یادم آمد که اتفاقی براش افتاده و سرش آسیب دیده!! ( درواقع کاملا سالمه و اتفاقی هم براش نیافتاده) خیلی نگرانم. میشه تعبیر کنید یعنی چه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما خیر باشد و به این معنا باشد که کلاه در خواب خیر است و نشان از عزت است و ان هم که در خواب خود دیده اید ممکن است نشانی از دوری و نگرانی طبیعی شما نسبت به ایشان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید