تعبیر خواب سمور

دیدن سمور در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سمور در خواب چیست؟

سمور

سمور تعبیر خز و راسو و جانوران جونده دیگر از این نوع را دارد. معبران قدیمی نوشته اند که سمور در خواب های ما مردی است کافر. منظور از کافر مردی است خشن و کج خو و ستمگر یعنی درست خلاف تعبیری که…

برای مسلمانان و مسلمانی می شود. تعریف بالا در صورتی است که یک زن در خواب سمور ببیند و چنانچه یک مرد، سموری در خواب ببیند زنی است با خصوصیات و مشخصات ذکر شده در بالا که با هیچ محبتی انس نمی گیرد.

دیدن پوست سمور در خواب مال و دارایی است و چنانچه در خواب ببینید که از پوست سمور به لباس خود دوخته و آن را زینت کرده اید یا اینکه کلاهی از پوست سمور دارید مالی نصیب شما می شود که صاحب اول آن انسانی ستمگر و کج خو و خشن بوده است.

اگر ببینید که سموری در خانه یا باغ یا زیر دیوار شما لانه کرده و بچه نهاده خوب نیست چرا که از فتنه و بلا خبر می دهد. اگر در خواب ببینید سموری هست و شما او را دنبال می کنید و او همچنان می گریزد نیکو است زیرا خواب شما می گوید با انسان مزوری در می افتید که در نتیجه پیروز می شوید و او از شما می گریزد و منهدم می شود.

☺ تعبیر خواب «سمور» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سمور» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


16 دیدگاه

 1. زهرا

  خواب دیدم دارم از سر کوچمون گذر میکنم و میبینم ک یه سمور قهوه ای روشن از لای سبزه ها میاد بیرون و هرجا من میرم پشت سرم میاد…من هی ازش فرار میکنم و اون فقط دنبال من میدووه…انقد ک ازش فرار کردم دیدم که سمور یهو گنده شد و 3 متر قد کشید و اومد جلوم وایساد و دیگه نتونستم از دستش فرار کنم….یعنی چی؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این صورت تعبیر گردد که در اینده برای شما فردی دشمن باشد که شما از دست ایشان فرار کنید اما ممکن است برای شما سبب ایجاد مشکل شود و ازاین رو حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. علیرضا

  خواب دیدم دوتا سگ در دوطرفم بودند ویک روباه یا سمور دقیقا نمیدونم .سگ نه‌کاری با من داشتن و نه روباه یا همان سمور را کاری داشتن فقط روباه یا نمیدونم سمور دندون قرمز و اتشی داشت که جلوی من میرفت و میومد. من شب دوشب قبل خواب دیدن نامزدی کردم.تابیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تمامی المان هایی که در خواب خود دیده اید نشان از افراد شر دارد و از این رو بسیار اگاه باشید و حتما هم صدقه بدهید و سعی بر ان کنید که روابط خود را کنترل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مونا

  با سلام
  من تو خواب دیدم که تو خیابون هستم و منتظر تاکسی هستم دو تا سمور نر و ماده از روبرو نزدیک من رسیدن و هر کدوم از سمورها کف دست منو خیلی محکم بوس کردن تا حدی که احساس کردی یه انرژی خاصی از دستم دارن میگیرن بعد من ترسیدم و اونا رو فراری دادم و رفتم خونه مادربزرگم, وارد خونه که شدم دوباره داخل خونه این دوتا سمور رو دیدم اینسری عصبانی شدم و اونا رو با دست گرفتم و از خونه بیرون انداختم و دیگه نیومدن تعبیرش چی میتونه باشه؟ خیلی ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن سمور در خواب نشان از مردی کافر است و در این خواب هم می تواند به این معنا باشد و به شما اشاره ای کند که در روابط خود بسیار دقیق باشید که خدای ناکرده مسبب اذیت شما نشود.
   حتما صدقه دهید
   سربلند و پیروز باشید

 4. صادق

  سلام. من دو شب خواب سمور را دیدم.
  و او در کنار من ایستاده. در خواب دوم که دیدم، من روی سر سمور دست کشیدم و نوازشش میکردم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید. مرسی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر معبرین این خواب برای شماخیر نیست و نشان از ان می تواند باشد که شما بر روی کس اشتباهی در زندگی خود حساب کرده اید و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. مهشید

  خواب دیدم یه سمور تو خونه دارم به عنوان حیوون خونگی تابیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان دارد که کسی در زندگی شما هست که نباید وجود داشته باشد و از این رو بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. ولید

  خواب دیدم دوتا سمور کفترامو خوردن منم کشتمشون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان می تواند داشته باشد که به واسطه ی شخصی که در زندگی شما حضور دارد و شخص خیری نیست برکت و رزقی که برای شما در نظر گرفته شده است از زندگی شما خواهد رفت و از این رو باید بسیار اگاه باشیدی.
   سربلند و پیروز باشید

 7. جعفری

  من خواب دیدم باغچه ای داریم و بچه سموری به باغچه ما پناه آورده و با من صحبت میکرد. و یکی از جوجه های ما را کشید برو لونه اش و خونش را مکید و از مزه اش تعریف میکرد . خوشحال میشم تعبیرش بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به مانند تعبیر خواب قبلی است که ذکر شده است و دقیقا همان شرایط ممکن است برای شما هم وجود داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. لیدا

  خواب دیدم با حال خوب و خوشحال از جایی رد میشم،باغ مانند، دیدم پر از توله سمور و بچه گربه س، مادرهاشونم بودن، کلی اونا نگاه کردم و ازدیدنشون خیلی خوشم میومد و لذت بردم،چه تعبیری دارد؟متشکرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سمور و بچه اینگونه آمده است که نشان از وجود فتنه است که باید از هر بگو مگویی دوری کنید که خوب نیست و اینکه گربه و بچه گربه هم نشان بر زنی است که به هر طریقی در فکر فریب دادن است و بد است.پس صدقه بدهید. اما شما از خوابتان حس خوب برداشت کرده اید این مهمتر است و آن را به خیر رفع خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید