تعبیر خواب سمور

دیدن سمور در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سمور در خواب چیست؟

سمور

سمور تعبیر خز و راسو و جانوران جونده دیگر از این نوع را دارد. معبران قدیمی نوشته اند که سمور در خواب های ما مردی است کافر. منظور از کافر مردی است خشن و کج خو و ستمگر یعنی درست خلاف تعبیری که…

برای مسلمانان و مسلمانی می شود. تعریف بالا در صورتی است که یک زن در خواب سمور ببیند و چنانچه یک مرد، سموری در خواب ببیند زنی است با خصوصیات و مشخصات ذکر شده در بالا که با هیچ محبتی انس نمی گیرد.

دیدن پوست سمور در خواب مال و دارایی است و چنانچه در خواب ببینید که از پوست سمور به لباس خود دوخته و آن را زینت کرده اید یا اینکه کلاهی از پوست سمور دارید مالی نصیب شما می شود که صاحب اول آن انسانی ستمگر و کج خو و خشن بوده است.

اگر ببینید که سموری در خانه یا باغ یا زیر دیوار شما لانه کرده و بچه نهاده خوب نیست چرا که از فتنه و بلا خبر می دهد. اگر در خواب ببینید سموری هست و شما او را دنبال می کنید و او همچنان می گریزد نیکو است زیرا خواب شما می گوید با انسان مزوری در می افتید که در نتیجه پیروز می شوید و او از شما می گریزد و منهدم می شود.

☺ تعبیر خواب «سمور» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سمور» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

10 دیدگاه

 1. صادق

  سلام. من دو شب خواب سمور را دیدم.
  و او در کنار من ایستاده. در خواب دوم که دیدم، من روی سر سمور دست کشیدم و نوازشش میکردم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید. مرسی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر معبرین این خواب برای شماخیر نیست و نشان از ان می تواند باشد که شما بر روی کس اشتباهی در زندگی خود حساب کرده اید و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. مهشید

  خواب دیدم یه سمور تو خونه دارم به عنوان حیوون خونگی تابیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان دارد که کسی در زندگی شما هست که نباید وجود داشته باشد و از این رو بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. ولید

  خواب دیدم دوتا سمور کفترامو خوردن منم کشتمشون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان می تواند داشته باشد که به واسطه ی شخصی که در زندگی شما حضور دارد و شخص خیری نیست برکت و رزقی که برای شما در نظر گرفته شده است از زندگی شما خواهد رفت و از این رو باید بسیار اگاه باشیدی.
   سربلند و پیروز باشید

 4. جعفری

  من خواب دیدم باغچه ای داریم و بچه سموری به باغچه ما پناه آورده و با من صحبت میکرد. و یکی از جوجه های ما را کشید برو لونه اش و خونش را مکید و از مزه اش تعریف میکرد . خوشحال میشم تعبیرش بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به مانند تعبیر خواب قبلی است که ذکر شده است و دقیقا همان شرایط ممکن است برای شما هم وجود داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. لیدا

  خواب دیدم با حال خوب و خوشحال از جایی رد میشم،باغ مانند، دیدم پر از توله سمور و بچه گربه س، مادرهاشونم بودن، کلی اونا نگاه کردم و ازدیدنشون خیلی خوشم میومد و لذت بردم،چه تعبیری دارد؟متشکرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سمور و بچه اینگونه آمده است که نشان از وجود فتنه است که باید از هر بگو مگویی دوری کنید که خوب نیست و اینکه گربه و بچه گربه هم نشان بر زنی است که به هر طریقی در فکر فریب دادن است و بد است.پس صدقه بدهید. اما شما از خوابتان حس خوب برداشت کرده اید این مهمتر است و آن را به خیر رفع خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید