تعبیر خواب سمور

دیدن سمور در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سمور در خواب چیست؟

سمور

سمور تعبیر خز و راسو و جانوران جونده دیگر از این نوع را دارد. معبران قدیمی نوشته اند که سمور در خواب های ما مردی است کافر. منظور از کافر مردی است خشن و کج خو و ستمگر یعنی درست خلاف تعبیری که…

برای مسلمانان و مسلمانی می شود. تعریف بالا در صورتی است که یک زن در خواب سمور ببیند و چنانچه یک مرد، سموری در خواب ببیند زنی است با خصوصیات و مشخصات ذکر شده در بالا که با هیچ محبتی انس نمی گیرد.

دیدن پوست سمور در خواب مال و دارایی است و چنانچه در خواب ببینید که از پوست سمور به لباس خود دوخته و آن را زینت کرده اید یا اینکه کلاهی از پوست سمور دارید مالی نصیب شما می شود که صاحب اول آن انسانی ستمگر و کج خو و خشن بوده است.

اگر ببینید که سموری در خانه یا باغ یا زیر دیوار شما لانه کرده و بچه نهاده خوب نیست چرا که از فتنه و بلا خبر می دهد. اگر در خواب ببینید سموری هست و شما او را دنبال می کنید و او همچنان می گریزد نیکو است زیرا خواب شما می گوید با انسان مزوری در می افتید که در نتیجه پیروز می شوید و او از شما می گریزد و منهدم می شود.

تعبیر خواب «سمور» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سمور» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. لیدا در 1399/06/10در11:46 ق.ظ

  خواب دیدم با حال خوب و خوشحال از جایی رد میشم،باغ مانند، دیدم پر از توله سمور و بچه گربه س، مادرهاشونم بودن، کلی اونا نگاه کردم و ازدیدنشون خیلی خوشم میومد و لذت بردم،چه تعبیری دارد؟متشکرم

  • یاسین صداقت در 1399/06/11در3:30 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب سمور و بچه اینگونه آمده است که نشان از وجود فتنه است که باید از هر بگو مگویی دوری کنید که خوب نیست و اینکه گربه و بچه گربه هم نشان بر زنی است که به هر طریقی در فکر فریب دادن است و بد است.پس صدقه بدهید. اما شما از خوابتان حس خوب برداشت کرده اید این مهمتر است و آن را به خیر رفع خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید