تعبیر خواب خز

دیدن خز در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خز در خواب چیست؟

خز در خواب

خز پوستی است که در بیداری کمتر کسی می تواند داشته باشد و بپوشد. در خواب دیدن پوشیدن خز و داشتن خز وجوه مختلف دارد. از امام صادق علیه السلام روایت است که…

اگر کسی که خواب خز می بیند در بیداری شایسته پوشیدن خز باشد بد نیست. به این معنی که مالدار باشد و در بیداری توانایی این را داشته باشد که پوست خز بخرد و بپوشد و یا به سر دست و یقه لباس خود بزند.

برای این آدم خواب دیدن خز بد نیست اما برای کسی که شان پوشیدن خز را ندارد خوب نمی تواند باشد. برای اولی کامروایی و شادی است و جهت دومی غم و اندوه و گرفتاری و آشفتگی همراه می آورد.

خود خز حیوانی است که در علم خواب تعبیری چون راسو دارد. در طبیعت زیان کار است لذا پوستش نمی تواند شان و ارزش پوست گوسفند را در خواب داشته باشد. خز با همه زیبایی و ارزندگی در خواب خوب نیست و از غم و اندوه و گرفتاری و شوریدگی امور خبر می دهد.

چنانچه در خواب ببینید که کسی برای شما پوست خز آورده یا پالتویی از خز به شما هدیه می کند غمی برای شما می آورد و کارتان را از نظام بیرون می برد. همین تعبیر هست اگر شما به کسی خز بدهید.

اثر پوستی که به سر دست و یقه می دوزید البته کمتر از پالتو و کلاه است. با این وجود برای زنان داشتن و پوشیدن خز بد نیست و به هر شکلی که باشد نیکو است.

☺ تعبیر خواب «خز» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خز» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. دنیا

  من دوست دارم لباس خزدار بخرم با کلاه اش اما موقعیت مالی خوبی ندارم
  دیشب خواب دیدم که کوت و کلاه خزدار به تنم است و خوشحال بنظر میرسیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند نشانی از ان باشد که دوست دارید به این موقعیت برسید اما برای شما در دسترس نیست.
   سربلندو پیروز باشید

 2. Gol

  سلام
  من در خواب دیدم میخواستم کفش بخرم بعداز گشتو گذار بین مغازه های کفش فروشی وارد مغازه ای شدم که نسبتا قیمت های گرونتر بودن و یک کفش رو پسند کردم دیدم داخل کفش خز داشت و روی آن سه تا مروارید سفید بود اما بخاطر قیمتش دودل بودم بخرمش یانه میخواستم بدونم تعبیرخوابم چیه ؟! ممنون میشم جوابمو بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کفش برای حانم نشان از خواستگار است و اینکه شما در انتخاب خواستگاران تردید به دل راه می‌دهید و یا وسواس به خرج می‌دهید.و با مشورت و درایت بیشتر انتخاب خود را انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. فرزانه

  خواب دیدم پدرم برای مادرم پالتو خز سیاه و خیلی بزرگ آورد خونه که برای اون خریده بوده و البته توی دستای برادر بود و برای برادرم هم یکی خریده بود که سایز برادرم بود. مادرم پوشیده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که اگر شما توانایی خرید خز را داشته باشید به مال و زندگی شما رونق بیش از پیش میدهد و در غیر اینصورت ممکن است به این تعبیر باشد که شما را مالی خواهد رسید که برای شما نیست و ممکن است خدای ناکرده مشکلی برای زندگیتان پیش اورد.بسیار اگاه باشید و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید