تعبیر خواب آجر

دیدن آجر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آجر در خواب چیست؟

تعبیر خواب دیوار آجری چیست

آجر عامل استحکام خانه و مسکن است و در خواب نیز عواملی که می توانند موجب تقویب مبانی حیات یا فکر باشند به شکل آجر مجسم می شوند و شکل می گیرند داشتن آجرهای زیاد نشان آن است که به کار و شغل و زندگی خود اعم از خانوادگی و اجتماعی و شغلی دلگرم و امیدوار می شوید.

داشتن آجرهایی به دو رنگ سفید و سرخ گویای آن است که در کار خویش تلون و تشتت دارید اما این تردید به پیروزی می انجامد.

آجر روی هم چیدن نیکو است.

اگر دیگری آجر می چیند و شما احساس می کنید که او برای شما کار می کند از جانب شخصی که تدبیر و قدرت دارد تقویت می شوید.

اگر شما برای دیگری آجر حمل می کنید یا روی هم می چینید از جانب شما دیگری تقویت می شود.

مشاهده آجر شکسته در خواب سستی در کار است.

اگر خودتان آجرهایی را که دارید می شکنید به ویرانی کار خویش اقدام می کنید.

روی هم رفته دیدن آجر و دیوار آجری در خواب بد نیست مگر این که به صورت آوار روی سر شما بریزد که در چنین حالتی بهتر است در جریان روزهای آینده از برخوردهای تند با دیگران دوری بجویید.


خواب های مرتبط با آجر


☺ تعبیر خواب «آجر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آجر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

14 دیدگاه

 1. فرناز در 1399/10/15در3:52 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم رو به روی ترانسمون دیوار آجری بلند قهوه ای تیره کشیدن جوری که منظره دیگه نداشتیم فقط یکم آسمونو میتونستیم ببینیم خیلی ناراحت شدم گریه کردم بعد سرمو بلند کردم دیدم دیگه دیوار نیست تعجب کردم. پشت بوم رو به رویی دو تا بچه یه دختر نوجوان و پسر بچه مشغول تمیز کردن بودن

  • یاسین صداقت در 1399/10/15در10:18 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان است که شما در حال حاضر در بنبست خود را میبینید و احتمالا به زودی مسیر برایتان به خیر پیش خواهد رفت و درهای بسته و نا امیدی گشوده خواهد شد و اینکه شما نباید خود را نا امید کنید و از این فرصت استفاده کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. Ehsan در 1399/06/05در4:34 ب.ظ

  با سلام بنده خواب دیدم در خانه ای قدیمی بودم که ناگهان صدای موتوری شد به بالای دیوارخانه رفتم اونجا برادرم را دیدم و بعد که میخاستم پایین بیایم دیواری که روش بودم ناگهان فرو ریخت ولی خودم آسیبی ندیدم و در راه بازگشت به خانه دیدم که دیوار خانه ی خودمون هم که از آجر وآهک بود تخریب شده و من در خواب به این فک میکردم که چون اون دیوار خونه قدیمی خراب شده لرزشش باعث شده دیوار خونه خودمون هم خراب بشه لطفا راهنماییم کنین اگه میشه

  • یاسین صداقت در 1399/06/21در1:58 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که سعی بر آن کنید که در اینده ای نزدیگ از برخورد شدید با قضایای پیش روی خود اجتناب کنید که خدای ناکرده سبب مشکلی برای شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Mar.yam در 1399/04/29در1:53 ب.ظ

  من خواب دیدم که با آجر و با دستهای خودم یک دیوار تمیز می سازم . تعبیر این خواب چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/13در0:29 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب اجر امده است که نشان بر این دارد که شما در مسیر پیشرفت هستید و ساختن در خواب نشان بر خوبی دارد و اینکه به همان معنای ساختن زندگی است که به وسیله خودتان است وخیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. مرضیه در 1399/04/12در1:28 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم شوهر خواهرم به من آجر پرت میکرد و دوست پسر سابقم که بهش علاقه داشتم( اما ولم کرد و منم یک استوری عاشقانه برایش گذاشتم و همه فهمیدن من یکی را دوس داشتم ،اما حالا هیچ ارتباطی باهاش ندارم ،) با فاصله از من پشت سرم ایستاده بود
  میشه بگید تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در 1399/04/25در6:59 ب.ظ

   باسلام
   این خواب نشان از ان دارد که شما چون ایشان را به عنوان شخصی که شما را رها کرده است و برای شما پشتوانه ای نبوده است اینگونه خوابی دیده اید و این موضوع برای شما به این شکل توجیه پذیر است و شما در خواب عدم دفاع ایشان از شما را دیده اید که نشان از این موضوع دارد و تعبیری غیر از ان ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. S در 1399/03/26در10:23 ق.ظ

  من در خواب دیدم که اجر از اسمان برسرم میباره اما وقتی که بلندشدم ورفتم پیش بقیه دیگه نمیبارید وای دوباره رفتم سرجام دیدم که دوباره داره میباره روی سرم که ناگهان زمین ترک خورد وچاه دسشویی بازشد .ومن میخواستم بیفتم توش که یهو از خواب پریدم

  • یاسین صداقت در 1399/03/31در9:12 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب اجر امده است که به معنای چیزی است که سبب استحکامم و پیشرفت شود و بدانید در خواب شما باریدن اجر خیر است و به این معنا ممکن است باشد که شما در راهی قدم خواهید گذاشت که برای شما پیشرفت به همراه دارد اما مستلزم امری است که در خواب هم به آن اشاره شده است و ان امر دوری از کسانی است که برای ان هدف شما فایده ای ندارند وو از این رو باید بدانید که پایان خواب شما اگر به مدفوع مربوط بوده است هم باز هم به معنای خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. اکبر در 1399/02/17در7:41 ق.ظ

  من خاب دیدم با اجر طاق سقف میزنم تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت در 1399/02/20در0:08 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از تقویت مبانی حیات دارد و نشان از ساختن و ادامه زندگی با تلاش بیشتر برای به ثم رسیدن هدافتان دارد و نشان از خیر است برای شما و خانوادتان .
   سربلند و پیروز باشید .

 7. حمزه اسماعیلی در 1397/12/13در4:45 ق.ظ

  اجر های کهنه را برایه ساختن خانه تمیز کردن

 8. هادی مظفری در 1396/01/10در11:59 ق.ظ

  من و همسرم هر دو خواب دیدیم که اجر فرو میریزد بنده خواب دیدم دیوار های اجری اجرهایشان پرتاب میشوند و خانمم خواب دید با ماشین رو پله اجری هستیم و اجرهای پله پرتاب میشوند

نظر خود را بیان کنید