تعبیر خواب آجر

دیدن آجر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آجر در خواب چیست؟

تعبیر خواب دیوار آجری چیست

آجر عامل استحکام خانه و مسکن است و در خواب نیز عواملی که می توانند موجب تقویب مبانی حیات یا فکر باشند به شکل آجر مجسم می شوند و شکل می گیرند داشتن آجرهای زیاد نشان آن است که به کار و شغل و زندگی خود اعم از خانوادگی و اجتماعی و شغلی دلگرم و امیدوار می شوید.

داشتن آجرهایی به دو رنگ سفید و سرخ گویای آن است که در کار خویش تلون و تشتت دارید اما این تردید به پیروزی می انجامد.

آجر روی هم چیدن نیکو است.

اگر دیگری آجر می چیند و شما احساس می کنید که او برای شما کار می کند از جانب شخصی که تدبیر و قدرت دارد تقویت می شوید.

اگر شما برای دیگری آجر حمل می کنید یا روی هم می چینید از جانب شما دیگری تقویت می شود.

مشاهده آجر شکسته در خواب سستی در کار است.

اگر خودتان آجرهایی را که دارید می شکنید به ویرانی کار خویش اقدام می کنید.

روی هم رفته دیدن آجر و دیوار آجری در خواب بد نیست مگر این که به صورت آوار روی سر شما بریزد که در چنین حالتی بهتر است در جریان روزهای آینده از برخوردهای تند با دیگران دوری بجویید.


تعبیر خشت و آجر در خواب

تعبیر خشت و آجر در خواب

خشت در خواب گویای مال بی بنیادی است که چه آسان به دست آمده باشد و چه دشوار زود از بین می رود.

خشت در خواب های ما اسقاط تکلیف است بدون تعهد و التزام.

چنان چه در خواب دیدید کسی خشت می زند و آن خشت ها به شما تعلق دارد و به دستور شما زده می شود به دست شما می رسد آن پول یا مال مثل همان خشت است و بی دوام هستند. به دوام و بقای آن نمی توانید امیدوار باشید.

اگر در خواب ببینید دیوار یا بنایی از خشت را خراب می کنید و می تراشید مال خود را در راه بیهوده خرج می کنید.

برخی از معبران نوشته اند اگر ببینید بنایی از خشت را خراب می کیند جایی را می سازید و ساختمان می کنید.


خواب های مرتبط با آجر

☺ تعبیر خواب «آجر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آجر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


30 دیدگاه

 1. محمد

  سلام من چند روز خواب دیدم در و ویترین مغازم از طرف مدیریت مجتمع تجاری که داخلش هستم با اجر پوشیده شده و اجبارم کردن که از این به بعد ورودی مغازم از اینجا نیست از راهروی پشت سرم باید باشه اونجا برام در درست کردند ولی من اصرار داشتم من از همین راهرو میخوام داخل بشم نه از راهروی پشت سر حالا دیروز اتفاقی و در واقعیت یه مغازه جدید پیدا کردم برای اجاره که دقیقا موقعیتش همونیه توی خواب دیدم و توی راهروی پشتی قرار داره خواستم ببینم این همون تعبیر خوابم هست و اینکه حوابم خوبه یا بد و مغازه رو بگیرم یا نه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند دقیقا تعبیر خواب شما باشد و یا نه. می تواند هم نشانی از ترس شما برای بی مغازه شدن در خواب را نشان دهد که در واقعیت به این شکل نشان داده شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سمیه

  سلام مادرم خوابیددیده که شوهرم داره یه چاه بزرگی می کنه ودر چاه آجرهای قرمز زیادی هست؟؟ممنون می شم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب آجر و تعبیر خواب چاه می تواند به این معنا باشد که برای خود مشکلی ایجاد کند که باید از رفتاری دست بکشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. روژین

  سلام ..
  من خواب دیدم با همکارم هستم و میخواهیم برگردیم خونه و زنگ زدیم که آژانس بیاد …ولی به یکباره من راه رو اشتباه میرم و میون دیوارهای آجری کهنه گم میشم و راه برگشت رو پیدا نمیکنم .. بین من و همکارم فقط همون دیوار است و هر کاری میکنم نمیتونم به دوستم برسم در نتیجه صدای رفتن آژانس رو میشنوم و دوستم بدون من میره و به خودم میگم چرا اون اصلا بهم تلفن نکرد ببینه کجام و رفت ؟ … میشه لطفا تعبیر کنید ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشانه ای از ترس درونی شما نسبت به رابطه ای که در آن هستید دارد و نباید از دیدن آن نگران باشید و بدانید که دیدن این نوع خواب ها در بسیاری روابط طبیعی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. marziyeh

  سلام خسته نباشین…. من دیشب خواب دیدم رفتم سر قبر مادربزرگم که تازه فوت کرده فاتحه بخونم اما فقط دور قبر مادر بزرگ من یه چهار دیواری بود با اجر ساخته شده بود تعبیرش چیه؟ در ضمن به قبرستان خیلی خیلی رفت و امد میشدو شلوغ بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان خیر است و به این معنا می تواند باشد که ایشان در حفاظی و حصری حضور دارند و می تواند نشان دهنده ی امنیت باشد.
   سربلندو پیروز باشید.

 5. حمزه

  من خواب دیدم دوستم که سه هفته پیش از دنیا رفته بود دارد دیوار آجری میسازد ومن آجر برایش می آورم.ضمنا گیوه ی سفید به پا کرده بود…تعبیرش چیست.ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب برای ایشان بسیار خیر است و نشانه ای از عاقبتی خیر در ان دنیا دارد.
   سربلندو پیروز باشید.

 6. فرناز

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم رو به روی ترانسمون دیوار آجری بلند قهوه ای تیره کشیدن جوری که منظره دیگه نداشتیم فقط یکم آسمونو میتونستیم ببینیم خیلی ناراحت شدم گریه کردم بعد سرمو بلند کردم دیدم دیگه دیوار نیست تعجب کردم. پشت بوم رو به رویی دو تا بچه یه دختر نوجوان و پسر بچه مشغول تمیز کردن بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان است که شما در حال حاضر در بنبست خود را میبینید و احتمالا به زودی مسیر برایتان به خیر پیش خواهد رفت و درهای بسته و نا امیدی گشوده خواهد شد و اینکه شما نباید خود را نا امید کنید و از این فرصت استفاده کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. حسن اسماعیلی

  خواب دیدم پسرعمویم باموتورتخته بنایی را حمل میکرد ناگهان تخته به یک دیوارخوردوفروریخت ولی من آسیبی ندیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند نشانه ای از ان باشد که در اینده ممکن است به واسطه ی عملی برای انجام کاری ضرری به شما و ایشان برسدو از این رو باید بسیار دقیق و اگاه باشید.
   سربلندو پیروز باشید.

 8. سیدرضا

  سلام من خواب دیدن که کنار یک ساختمان بزرگ در سر کوچه مان ایستاده ام این ساختمان آخرای دیوار چینی اش بود یعنی بیشتر جاهاش آجر هاش چنده شده بود این جرثقیل رفته بود برای پارک کردن رفته بود روی خونه یعنی جایی که دیوار نداشت رو رفته نصف کفی شو که چرخ هایی مثل تانک داره کرده بود داخل اون نصفش همونجوری واستاده بود.

  راستی این جرثقیل کفش که چرخ هایی مثل تانک داشت 3 یا 4 طبقه بودش که بعد چند تا آجر ریخت و من و دوستم فرار کردیم و باز دوباره 2 طبقه آجر هاش ریخت و گفتیم که الان ساختمان می‌ریزد و فرار کردیم اما نریخت و اون جرثقیل پایین اومد و همه دیوار ها کامل شدش حتی اونایی که نساخته شده بودند لطفا بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده ممکن است در کاری که نباید دخالت کنید که سبب اذیت برای شما می شود و از این رو این خواب را به منزله ی هشداری برای خود بدانید و بسیار در انتخاب هایتان دقیق باشید .
   سربلند و پیروز باشید.

 9. مهدی

  سلام خواب دیدم داشتم با برادرم با ماشین برادرم می رفتیم سراغ یک گاو صندوق (گاو صندوق مال خودمون نبود)وقتی رسیدیم آنجا یک دیوار بود که داخل دیوار پول بود یک نفر هم اونجا نشسته بود داشت با چکش یک آجر که داخلش پول (۲هزاری)بود می شکست که پول را از داخل آن در بیاورد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما معنایی خیر داشته باشد و به این معنا باشد که در اینده شرایطی برای شما پشی خواهد امد که به واسطه ی کار خیری که خواهید کرد خیری به شما برسد.
   سربلندو پیروز باشید.

 10. Ehsan

  با سلام بنده خواب دیدم در خانه ای قدیمی بودم که ناگهان صدای موتوری شد به بالای دیوارخانه رفتم اونجا برادرم را دیدم و بعد که میخاستم پایین بیایم دیواری که روش بودم ناگهان فرو ریخت ولی خودم آسیبی ندیدم و در راه بازگشت به خانه دیدم که دیوار خانه ی خودمون هم که از آجر وآهک بود تخریب شده و من در خواب به این فک میکردم که چون اون دیوار خونه قدیمی خراب شده لرزشش باعث شده دیوار خونه خودمون هم خراب بشه لطفا راهنماییم کنین اگه میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که سعی بر آن کنید که در اینده ای نزدیگ از برخورد شدید با قضایای پیش روی خود اجتناب کنید که خدای ناکرده سبب مشکلی برای شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 11. Mar.yam

  من خواب دیدم که با آجر و با دستهای خودم یک دیوار تمیز می سازم . تعبیر این خواب چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب اجر امده است که نشان بر این دارد که شما در مسیر پیشرفت هستید و ساختن در خواب نشان بر خوبی دارد و اینکه به همان معنای ساختن زندگی است که به وسیله خودتان است وخیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. مرضیه

  سلام من خواب دیدم شوهر خواهرم به من آجر پرت میکرد و دوست پسر سابقم که بهش علاقه داشتم( اما ولم کرد و منم یک استوری عاشقانه برایش گذاشتم و همه فهمیدن من یکی را دوس داشتم ،اما حالا هیچ ارتباطی باهاش ندارم ،) با فاصله از من پشت سرم ایستاده بود
  میشه بگید تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   باسلام
   این خواب نشان از ان دارد که شما چون ایشان را به عنوان شخصی که شما را رها کرده است و برای شما پشتوانه ای نبوده است اینگونه خوابی دیده اید و این موضوع برای شما به این شکل توجیه پذیر است و شما در خواب عدم دفاع ایشان از شما را دیده اید که نشان از این موضوع دارد و تعبیری غیر از ان ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. S

  من در خواب دیدم که اجر از اسمان برسرم میباره اما وقتی که بلندشدم ورفتم پیش بقیه دیگه نمیبارید وای دوباره رفتم سرجام دیدم که دوباره داره میباره روی سرم که ناگهان زمین ترک خورد وچاه دسشویی بازشد .ومن میخواستم بیفتم توش که یهو از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب اجر امده است که به معنای چیزی است که سبب استحکامم و پیشرفت شود و بدانید در خواب شما باریدن اجر خیر است و به این معنا ممکن است باشد که شما در راهی قدم خواهید گذاشت که برای شما پیشرفت به همراه دارد اما مستلزم امری است که در خواب هم به آن اشاره شده است و ان امر دوری از کسانی است که برای ان هدف شما فایده ای ندارند وو از این رو باید بدانید که پایان خواب شما اگر به مدفوع مربوط بوده است هم باز هم به معنای خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 14. اکبر

  من خاب دیدم با اجر طاق سقف میزنم تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از تقویت مبانی حیات دارد و نشان از ساختن و ادامه زندگی با تلاش بیشتر برای به ثم رسیدن هدافتان دارد و نشان از خیر است برای شما و خانوادتان .
   سربلند و پیروز باشید .

 15. حمزه اسماعیلی

  اجر های کهنه را برایه ساختن خانه تمیز کردن

 16. هادی مظفری

  من و همسرم هر دو خواب دیدیم که اجر فرو میریزد بنده خواب دیدم دیوار های اجری اجرهایشان پرتاب میشوند و خانمم خواب دید با ماشین رو پله اجری هستیم و اجرهای پله پرتاب میشوند

نظر خود را بیان کنید