تعبیر خواب گچ

دیدن گچ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گچ در خواب چیست؟

گچ

گچ چه خشک باشد و چه تر و چه محلول، گرفتاری و مشکلات زندگی است.

ابن سیرین نقل کرده است که گچ در در خواب ها ی ما جنگ است و خصومت و دشمنی. کلا گچ چیزی است که استفاده از آن در خواب ابتلا و گرفتاری دست و پاگیر ایجاد می کند و بد نامی و رسوائی تلقی می شود.

اگر ببینید مقداری گچ در حیاط خانه شما ریخته مشکلی در زندگی خانوادگی شما پدید می آید که اثرش چندی باقی می ماند و این مشکل طوری است که حتی در نزدیک شدن به آن تردید دارید.

اگر در خواب ببینید که گچ درست می کنید یعنی ببینید که گچ را با آب محلول می نمائید که به دیوار بکشید یا در بنائی به کار ببرید خودتان برای خود مشکلی به وجود می آورید.

اگر ببینید لباس شما از گچ سفید شده پشت سر شما بد می گویند و به شما تهام می زنند. اگر دستتان به گچ آلوده شده باشد دست به کاری خلاف می زنید که نمی توانید از دیگران مخفی نگه دارید و همه از آن آگاه می شوند.

روی هم رفته دیدن گچ در خواب چندان خوب نیست مگر این که ببینید دیگری اتاق شما را با گچ سفید می کند بی آن که شما در انجام این کار دخالت داشته باشید و حتی به آن نزدیک شوید در این صورت خواب شما می گوید کسی شما را با گچ سفید می کند بی آن که شما در انجام این کار دخالت داشته باشید و حتی به آن نزدیک شوید در این صورت خواب شما می گوید کسی با به خطر انداختن نام و جان خود آبروی شما را حفظ می کند و به شما سود و بهره می رساند.

☺ تعبیر خواب «گچ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گچ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


8 دیدگاه

 1. متین

  با سلام خواب دیدم کیسه گچ زیادی دارم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اصلا خواب خیری نیست و باید حتما صدقه ای دهید که انشالله دفع قضا و بلا شود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. یسنا

  با سلام وقت بخیر
  من نیمه شب پنج شنبه خواب دیدم پدرم که چند سال پیش به رحمت خدا رفته در حال سفید کاری با گچ خیلی سفید و شفاف سقف خانه ی قدیمی پدریمان (که هم اکنون آن خانه ، ما پارسال کامل کوبیدمش و الان وجود ندارد )مشغول به سفید کاری سقف خانه است . ومن هم با دیدن پدرم شروع کردم خرده گچ هایی که روی زمین سطح خانه ریخته بود را با دست داخل سطل ریختم و تمیز کردم البته یک مقدار کم از گچ سفید را هم با دوتا انگشتم لمس کردم وبعد شروع به تمیز کردن گچ های سفید ریخته شده کردم ممنون می شوم تعبیر خواب من را بگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گچکاری امده است که ممکن است نشان از ان باشد که شخصی که گچ کاری می کرده است با به خطر انداختن ابروی خود بلایی را از شما دور کرده است و این موضوع البته در حالتی است که شخص بیننده در این امر دخالت نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. زهرا میرصابری

  با سلام من در خواب دیدم مقداری گچ تر قدیمی در حیاط که ظاهرا در خواب خانه ی ما بود وجود داشت همینطور مقداری میوه مثل پرتغال وسیب سرخ که ما نگه داشته بودیم تا مادرم بیاید وبخوریم ولی هر جا زنگ میزدم مادرم نبود ودیر کرده بود.

  پسرم با گچ بازی میکرد ویکی از دیواره های آن دیواره سنگ توالت که ازنوع قدیمی که چهارگوش وسنگی بود وزیر آن چاه توالت بود را گچ کرد، خیلی صاف که بعداز این که آن را درست کرد من رفتم واز ته شروع به تراشیدن گچ کردم تا در توالت بریزم، بعد چون خیلی گرسنه بودم یکی از سیبها را که سرخ وبزرگ وخوشمزه بود ولی درون آن کمی قهوه ای بود را برداشتم وخوردم
  میخواستم ببینم تعبیر این خواب چیست تقریبا در ساعت ۶صبح دیدم ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خوب امده است که تعبیر ان به این صورت که شما در اینده ممکن است در خانواده ی خود دچار مشکلی شوید که باید بسیار نسبت به آن اگاه باشید تا خدای نکرده برای شما مشکل بزرگی را سبب نشود و از طرفی بدانید که به این معنا خواهد بود که پس از ان برای شما خیری خواهد بود اگر در رفتار خود دقت کنید.
   سربلند وپیروز باشید.

 4. علی

  گچ داخل فرش خانه‌ البته‌ کم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن گچ در خواب نشانه ای از ان است که برای شما و خانوادیتان به میزان ان مشکلی ایجاد خواهد شد که باید بسیار از جانب رفع ان اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید