تعبیر خواب قوری

دیدن قوری در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قوری در خواب چیست؟

قوری

قوری در خواب های ما زن یا مردی است حسابگر و دقیق که قدر مال خودش را می داند و پول را حفظ می نماید و پشیزی بیش از نیاز خرج نمی کند.

☺ تعبیر خواب «قوری» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قوری» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. تکتم

  سلام من خاب دیدم یه قوری پیداکردم که عتیقه بود و میخاستم بفروشمش اماقوری دستم بود ولی سره قوری رو قایم کرده بودم و وقتی رفتم حای همون طرف کع بخساب بفروشم گفتم اگردوستم اومد واسع فروش بگو۳۵۰۰میخرم ووقتی داشتم برمیگشتم قوری درست یادم نیس فک میکنم دستم نبود و سره قوری و برداشتم کع سبزرنگ بودوسریع اومدم توخونع کع بحساب کسی نبینه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بر اساس تعابیر خواب ممکن است خیر باشد و به این معنا باشد که شما در اینده به واسطه ی روشی که در پیش میگیرید به ثروتی برسید که برای شما بسیار خوب است..
   سربلند و پیروز باشید

 2. غیاثی

  سلام.من امروز روز میلاد امام رضا تو خواب دیدم که حرم امام رضا میان مردم نشسته ام و جشن مولود امام رضاست از آسمان کادوهایی پرتاب میشد به حرم که به من ابتدا یه قوری چینی خوشگل و زیبا ولی کوچک بود پرتاب شد دوباره رفتم جلو که شاید یه کادوی دیگه تونستم بگیرم که یک پاکتم گرفتم اما داخلش رو ندیدم بعدش دیدم که پسری قوری منو با وسایل خودش داره میبره رفتم بهش گفتم که یکیش مال من هست و او نیز گفت باشه الان یکی از ست هارو باز میکنم قوری اونو بهت میدم تعبیر خوایم چیست؟البته اینم بگم قبل از خواب یکم ناراحت شده بودم وبا خدا یکم دردو دل کرده بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   گرفتن قوری در خواب بسیار خیر است و می تواند نشان از مال اندوزی خیر برای بیننده ی خواب باشد و از این رو که در حرم امام رضا(ع) هم دیده اید باز هم برای شما بسیار خیر است و می تواند بسیار خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. احمد

  با درود و سپاس از لطف و عنایت شما
  بنده در خواب دیدم یک کتری استیل روی گاز بود که یواش یواش کج میشد و یهو کامل کج شد و آب داخل کتری روی گاز ریخت و به نظرم آبی که روی گاز ریخت زیاد گرم نبود
  اگر محبت کنید و تعبیر بفرمایید سپاسگزار می شوم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   درتعبیر خواب قوری امده است که قوری در خواب های ما زن یا مردی است حسابگر و دقیق که قدر مال خودش را می داند و پول را حفظ می نماید و پشیزی بیش از نیاز خرج نمی کند.و اینکه از قوری اب رفته میتواند بر این باشد که شما و یا افراد خانوادتان اضافه بر خرجتان در اینده ولخرجی خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. مهاجر

  سلام روز شما بخیر
  من خواب دیدم که مردی که زشت نبود ولی چهره زیبایی هم نداشت میخواست یک قوری بسیار بزرگِ چینی به من بده و من گفتم سنگینِ نمیتونم بلندش کنم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر مجرد هستید این خواب به این معناست که شخصی بسیار حسابگر برای شما خواهد امد که زندگیتان را گلستان کند ولی ممکن است بسیار خوش ظاهر نباشد.
   اگر هم متاهل هستید ممکن است تغییری بسیار بزرگ در همسرتان ببینید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. رها

  سلام خسته نباشید
  دستتون درد نکنه بابت تعبیر خواب. یه مدته فکرم مشغوله خوابهای عجیب قریبی میبینم.
  دیشب خوابی دیدم که زیاد واضح نبود اما چیزی که یادم مونده:
  من به همراه خانوادم توی یه جایی مثل خوابگاه یا سوئیت زندگی می کردیم چندین طبقه بود. من از خانوادم قهر بودم و خجالت می کشیدم باهاشون رو برو بشم(علتش رو نمی دونم)، اما اونها با من مهربان بودن. من طبقات دیگه بودم یادم نمیاد چیکار میکردم تا اینکه رفتم پیش خانوادم و وسط حال چند استکان پر چای و یه قوری بزرگ پر از چای بود و من موقع رد شدن عمدی فرش رو با پام جابجا کردم که بخوره به چای ها . فرش خورد به قوری و قوری ترک بزرگی خورد مامانم سریع بلند شد و قوری رو برداشت برد تو آشپزخونه که برا من چایی بریزه من چون ناراحت بودم گفتم نمی خورم و کتری رو برداشتم و می خواستم پر آب بکنم و چای بزارم که شوهر خواهرم اومد گفت از اون چایی بخور و دستش خورد به کتری و آب کتری روی لباسم پاشید و همون موقع بیدار شدم.
  ایا خوابم تعبیر داره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب چندوجهی است و نمیشود از تمام وجوه ان را تعبیر کرد اما ممکن است بدین معنا باشد که شما به علت مسایل مالی با خانوادیتان دچار مشکل شوید زیرا از شما میخواهند که مطابق قایده هزینه کنید و همچنین اختلافی بین شما پیش بیاید که اگر اگاه نباشید و اصرار بر اشتباه کنید ممکن است که ایشان از شما به قدری ناراحت شوند که دیگر نتوانید دل ان ها را به دست بیاورید.
   سربلند و پیروز باشید

   • رها

    سلام
    تعبیرهای شما همش درسته
    چون فکر کنم این خواب مربوط به این باشه که میگن احتمالا هفته بعد دانشگاه ها باز بشه خانوادم میگن نرو دانشگاه چون حق التدریس هستم و ارزش نداره.
    دستتون درد نکنه.
    ممنون از بزرگواری شما

 6. بم م

  تعبیر خواب کتری

نظر خود را بیان کنید