تعبیر خواب ماسه

دیدن ماسه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماسه در خواب چیست؟

تعبیر دیدن ماسه در خواب

ماسه (Sand) به سنگ‌ریزه خردتر از شن گفته می‌شود. در دیدن ماسه در خواب معبران تعبیر های گوناگونی دارند که در این جا به آن ها اشاره شده است. ماسه در خواب دیدن یعنی با ضررو زیانی بسیار خواهید شد.باید بسیار مراقب باشید.

در خواب دیدی که بین راه از ماسه پر است و در ماسه ها فرو رفته ای یعنی مشکلات و سختی هایی بزرگ بوجود می آید.

اگر در خواب ببنی با ماسه اشیا و چیزهای بسیاری درست کرده ای، به این معنا است که شما درگیر یک معامله خواهید شد.

در خواب دیده ای که اطرافیان با ماسه فعالیت می کنند، یعنی قرار است با فردی قرارداد ببیندی و معامله کنی.

دیدن شن و ماسه در خواب، بر پول و زیارت خانه ی خدا دلالت دارد و ممکن است بر دشنام گویی و بهتان زدن نیز، دلالت داشته باشد.


ماسه اگر ریز باشد گرفتاری است و وبال به خصوص اگر بر زمین ریخته شده و بیننده خواب قصد عبور از روی آن را داشته باشد؛ آن قدر که در کفش و لای انگشتان ما برود و زیر پایمان فشرده شود در این صورت ابتلاست به مشکلات رنج آور و دست و پاگیر.
اما اگر ماسه درشت باشد (ریگ) پول است و معبران به خصوص ریگ را به سکه تعبیر کرده اند.
اگر در خواب ببینیم که ماسه درشت از کف رودخانه جمع می کنیم یا از زیر آب بالا می آوریم و در این حالت آب محسوس باشد به تزویر و نیرنگ و ریا پولی به دست می آوریم. اگر آن آب گل آلود باشد غم و اندوهی گریبانگیر ما می شود که لذت داشتن پول ار از بین می برد.
اگر در خواب ببینیم که شن به کسی می دهیم به او سود می رسانیم و چنانچه ببینیم کسی به ما شن یا ریگ می دهد به قدر آنچه می گیریم از او سود عایدمان می شود.
ماسه مخلوط از ریز و درشت داشتن بد نیست و کار و اشتغال است.

☺ تعبیر خواب «ماسه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماسه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


16 دیدگاه

 1. مهدی

  من خواب دیدم کسی. یک. بیل سرم ماسه ریخت؟ تعبیرش چی. میتونه باشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب به خیر امده است و نشانی از رسیدن مال و رزق به بیننده ی خواب بوده است و از این رو خوابی بسیار خوب دیده اید که انشالله به واقعیت بپیوندد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. وحید

  سلام من خواب دیدم یک کامیون ماسه به دیگران صدقه میدهم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر بالا خوانده اید ممکن است به معنای رساندن خیر به کسی باشد که شما این کار را انجام می دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. رقیه

  سلام پدرم خواب دید من بدون اجازه اون ماسه که تو حیاطمون بود دادم به مردم ببرند بعد که میاد خونه میفهمه کلی دعوا میکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب می تواند به این صورت باشد که شما ممکن است در اینده کاری انجام دهید که سبب رساندن خیر به دیگری شود اما خانواده ی شما با این موضوع مخالفت کند و باید بدانید که این امر برای شما خیر است و ایشان باید دیدگاه خود را تغییر دهند.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. ساناز

  سلام من خواب دیدم که با آب سر خودمو میشورم دو تا کاسه آب ریختم واسه سوم تبدیل به ماسه شد جای آب ریختم سرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این صورت تعبیر شود که شما ممکن است در اینده به واسطه ی کاری که خیر است به سودی برسید که برای شما سبب شود که کارهای قبلیتان دلیل رسیدن به این موضوع باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. محدثه حسنی

  سلام من خواب دیدم که برای رسیدن. به خونه باید از تپه ی شن و ماسه ای رد می‌شدیم از روی اونا سر خوردیمو من دستمو کردم تو ماسه ها تا سرعتم کم بشه من و برادرم بودیم
  ممنون میشم تعبیر کنین….

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده مشکلی برایتان پیش بیاید که شما را اذیت کند که برای خانوادیتان نیز هست اما شما می توانید به راحتی از ان عبور کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. شیدا

  سلام. من خواب دیدم همه جا رو ماسه خود به خود میگیره. همه وحشت داریم. جلوی خونه ها. و راه ها همش ماسه. شده وحتی دیگه نمیشه بیرون اومد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ماسه نشان بر درد و گرفتاری است و اینکه احتمالا نشان بر مشکلات این بیماری است که بر جامعه حکم فرما شده است و صدقه بدهید که از بلا و افت به دور باشید و حتما رعایت بفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. فاطمه اسماعیلی فرد

  من خواب دیدم یه کوهی از شن و ماسه جلوی در خونمون رو گرفته و راه رو بسته و من نمیتونم از خونه بیرون برم و نمیتونستم هیچ کاری کنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که می تواند به این معنا باشد که برای شما در اینده مشکلی پیش خواهد امد که باید بسیار نسبت به ان اگاه باشید و بدانید که این موضوع را باید حل کنید و اصلا عقب ننشینید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. نگار

  سلام, من تو خوابم دیدم یه سینی ماسه روی میزه که وسطش یه ظرف دیگه پر از سنگهای قیمتی بود و حکم یه بازی رو داشت من و سه نفر دیگه تاس مینداختیم و اگر ۶ میاوردیم از سنگها بر میداشتیم و میچیدیم روی ماسه ها کنارمونم یه دیوار تزیین شده بود از بشقابهای بسیار بزرگ سفال لعاب دار فیروزه ای, این خواب فکرمو مشغول کرده لطفا تعبیر کنید برام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده ست که ممکن است در اینده ای نزدیک به معامله ای وارد شوید و این معامله برای شما هیج سودی نداشته باشد و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید