تعبیر خواب ماسه

دیدن ماسه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماسه در خواب چیست؟

تعبیر دیدن ماسه در خواب

ماسه (Sand) به سنگ‌ریزه خردتر از شن گفته می‌شود. در دیدن ماسه در خواب معبران تعبیر های گوناگونی دارند که در این جا به آن ها اشاره شده است. ماسه در خواب دیدن یعنی با ضررو زیانی بسیار خواهید شد.باید بسیار مراقب باشید.

در خواب دیدی که بین راه از ماسه پر است و در ماسه ها فرو رفته ای یعنی مشکلات و سختی هایی بزرگ بوجود می آید.

اگر در خواب ببنی با ماسه اشیا و چیزهای بسیاری درست کرده ای، به این معنا است که شما درگیر یک معامله خواهید شد.

در خواب دیده ای که اطرافیان با ماسه فعالیت می کنند، یعنی قرار است با فردی قرارداد ببیندی و معامله کنی.

دیدن شن و ماسه در خواب، بر پول و زیارت خانه ی خدا دلالت دارد و ممکن است بر دشنام گویی و بهتان زدن نیز، دلالت داشته باشد.


ماسه اگر ریز باشد گرفتاری است و وبال به خصوص اگر بر زمین ریخته شده و بیننده خواب قصد عبور از روی آن را داشته باشد؛ آن قدر که در کفش و لای انگشتان ما برود و زیر پایمان فشرده شود در این صورت ابتلاست به مشکلات رنج آور و دست و پاگیر.
اما اگر ماسه درشت باشد (ریگ) پول است و معبران به خصوص ریگ را به سکه تعبیر کرده اند.
اگر در خواب ببینیم که ماسه درشت از کف رودخانه جمع می کنیم یا از زیر آب بالا می آوریم و در این حالت آب محسوس باشد به تزویر و نیرنگ و ریا پولی به دست می آوریم. اگر آن آب گل آلود باشد غم و اندوهی گریبانگیر ما می شود که لذت داشتن پول ار از بین می برد.
اگر در خواب ببینیم که شن به کسی می دهیم به او سود می رسانیم و چنانچه ببینیم کسی به ما شن یا ریگ می دهد به قدر آنچه می گیریم از او سود عایدمان می شود.
ماسه مخلوط از ریز و درشت داشتن بد نیست و کار و اشتغال است.

تعبیر خواب «ماسه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماسه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. سلام, من تو خوابم دیدم یه سینی ماسه روی میزه که وسطش یه ظرف دیگه پر از سنگهای قیمتی بود و حکم یه بازی رو داشت من و سه نفر دیگه تاس مینداختیم و اگر ۶ میاوردیم از سنگها بر میداشتیم و میچیدیم روی ماسه ها کنارمونم یه دیوار تزیین شده بود از بشقابهای بسیار بزرگ سفال لعاب دار فیروزه ای, این خواب فکرمو مشغول کرده لطفا تعبیر کنید برام

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده ست که ممکن است در اینده ای نزدیک به معامله ای وارد شوید و این معامله برای شما هیج سودی نداشته باشد و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید