تعبیر خواب شن

دیدن شن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شن در خواب چیست؟

تعبیر شن
شن اگر ریز باشد گرفتاری است و وبال به خصوص اگر بر زمین ریخته شده و بیننده خواب قصد عبور از روی آن را داشته باشد؛ آن قدر که در کفش و لای انگشتان ما برود و زیر پایمان فشرده شود در این صورت ابتلاست به مشکلات رنج آور و دست و پاگیر.
اما اگر شن درشت باشد (ریگ) پول است و معبران به خصوص ریگ را به سکه تعبیر کرده اند.
اگر در خواب ببینیم که شن درشت از کف رودخانه جمع می کنیم یا از زیر آب بالا می آوریم و در این حالت آب محسوس باشد به تزویر و نیرنگ و ریا پولی به دست می آوریم. اگر آن آب گل آلود باشد غم و اندوهی گریبانگیر ما می شود که لذت داشتن پول ار از بین می برد.
اگر در خواب ببینیم که شن به کسی می دهیم به او سود می رسانیم و چنانچه ببینیم کسی به ما شن یا ریگ می دهد به قدر آنچه می گیریم از او سود عایدمان می شود.
شن مخلوط از ریز و درشت داشتن بد نیست و کار و اشتغال است.

☺ تعبیر خواب «شن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. مریم

  سلام خواب دیدم سربالایی پر از شن رو به سختی دارم میرم یک وسیله سنگین هم حمل میکنم
  یک آقایی دست منو گرفت و کمکم کرد و کشید بالا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب در شن راه رفتن آمده است که ممکن است نشانه ای از سختی در اینده باشد و در خواب شما هم که شما چیزی سنگین را جابه جا می کرده اید این موضوع دو چندان است و از این رو حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. محمد شهاب انجم شعاع

  در خواب دیدم که در نزدیکی خانه پدر بزرگم معدن شنی هست (که مثل اینکه در زیر مسجد بود) و من یک فرقون شن بیرون آوردم وبه خانه بردم و دفعه دوم در یک جعبه کفش شن آوردم…
  منظورم ازشن همان چیزی است که برای باسیمان مخلوط می کنند.. ولی خشک بودن….
  لطفاً تعبیر خوابم رو بگویید…
  خیلی ممنون و سپاسگزارم…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   چنانچه که در این خواب دیده اید اندازه ی شن ها بزرگ بوده است نشان از خیری است که برای شما در اینده خواهد رسید ولی اگر به صورت ریز بوده است نشان از مشکلی خواهد بود که بدان گرفتار خواهید شد و برای رهایی از آن سخیت خخواهد کشید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید