تعبیر خواب رودخانه

دیدن رودخانه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن رودخانه در خواب چیست؟

رودخانه river

نفس رودخانه وجود و کرم است و تعلق رود انتساب کرامت را بیان می کند.

آب تنی در رودخانه انتفاع و بهره وری است از مال و نعمت و عزت و بزرگی ولی غرق شدن در آب و غوطه خوردن خوب نیست که جمله معبران آن را مرگ تعبیر کرده اند.

اگر رودخانه ای ببینید که آب صاف و روشن دارد در آینده با مردی کریم و بزرگوار برخورد خواهید کرد و از او نعمت خواهید یافت و حمایت خواهید شد و اگر در خواب دیدید رودخانه ای در زمین شما جریان دارد و در عالم خواب احساس کردید که آن منطقه به شما تعلق دارد آن قدر جان و عزت می یابید که به کرامت معروف می شوید.

ولی اگر رودخانه ای دیدید که آب گل آلود و کدر داشت غمگین و اندوهناک می شوید. رودخانه در خواب دیدن با آب کدر خوب نیست زیرا نعمات بسیاری هست که اگر از طریق درست مورد استفاده قرار ندهیم جز وبال چیزی برای ما نمی آورد.

اگر در آب صاف رودخانه غسل کنید یعنی سر و تن بشویید هم بهره مند می شوید و هم از غم و رنج فراغت می یابید. اگر رودخانه ماهی بسیار داشته باشد بهتر است ولی دیدن آبزیان بدشکل و مشمئز کننده مثل خرچنگ در آب خوب نیست.


☺ تعبیر خواب «رودخانه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «رودخانه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

8 دیدگاه

 1. حسین در 1399/06/02در9:26 ق.ظ

  باسلام ، بهمراه مادرم که الان درقید حیات نیست و همسرم که ازمن جدا شده مسیری رو طی میکردیم به جوی آب نسبتاً بزرگی رسیدیم من از جوی پریدم وهمسر وقتی میخواست از جوی بپرد داخل جوی که آب صاف و زلالی داشت افتاد ودر حال غرق شدن بود که من داخل جوی پریدم و اونو نجات دادم و کنار جوی نشستم و همسرم رو که سردش بود درآغوش گرفتم تا گرم شود ، ممنون میشم تعبیر بفرمایید باتشکر فراوان

  • یاسین صداقت در 1399/09/23در6:07 ب.ظ

   با سلام
   دیدن این خواب در وهله ی اول می تواند اشاره ای به ناخوداگاه شما باشد که در ان شاید برای ایشان هنوز جایی و علاقه ای موجود است که به این صورت این خواب را دیده اید و از طرف دیگر هم بسیار خیر است و نشان از می تواند داشته باشد که ایشان فردی خیر هستند و پاک که بر اساس تعابیر به این شکل است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. پروین در 1399/05/10در11:41 ب.ظ

  سلام
  من خواب دیدم در یک جاده بسیار زیبا که دو طرفش با درخت هایی که گل محمدی داشتند، محصور شده بود با یک ماشین مدل بالا رو به جلو حرکت می کردم در جای جای جاده تخم مرغ های بزرگ و کوچک به چشم می خورد که بعضی از اونها به بزرگی یک صخره بودن و بعضی هم شکسته بودن، ناگهان جاده به یک دروازه رسید که مشرف به یک برکه پر از آب بود و عده ای داشتن شنا می کردن، بعد دیدم پیاده دارم کنار رودخانه ای پر آب و بسیار با صفا در حالیکه پاهایم با زمین تماس پیدا نمی کرد راه می رفتم و خیلی حس خوبی داشتم….

  • یاسین صداقت در 1399/09/23در6:08 ب.ظ

   با سلام
   بسیار خوابی خیر است و تمامی المان هایی که درخواب شما وجود دارد بر اساس تعابیر خواب خیر هستند و نباید از بابت ان نگران باشد که انشالله از اینده ای واقعی سخن می گوید.
   سربلندو پیروز باشید

 3. عباس در 1399/04/20در11:37 ب.ظ

  سلام، خواب دیدم درکنار رودخانه ای آرام ایستاده بودم ، ناگهان آب رود زیاد شد واین ازدیاد به آرامی صورت گرفت ، به حدی زیاد شد که ازلبه ی رود سرازیر شد وبه طرف پایین جریان پیدا کرد ومن از ترس خویش روی آب قدم‌زنان فاصله میگرفتم .

  • یاسین صداقت در 1399/05/02در4:01 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که برای شما امده است که تعبیر خواب رودخانه معمولا خیر است و نشان از کراماتی دارد که صاحب خواب به آن ها دست پیدا خواهد کرد و از این رو در این خواب برای شما امده است که انچنان از بهر فضایل و کرامات ممکن است به واسطه ی عمل خود غنی شوید که از آن سرریز شودو این برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. ايمان در 1399/03/11در11:58 ق.ظ

  سلام خواب ديدم رودخانه روشن آب زياد پل سفيد با خانواده اونجا بوديم كه چون در آب بود رفتم چون را كنار آب بردارم يك نفر وحشتناك مثل روح يا جن دستم را گرفت و ميخواست زير آب ببرد من تلاش ميكردم و از برادرم ميخواستم دستم را بگيرد كمك كند تعبيرش چيست ممنون

  • یاسین صداقت در 1399/03/17در1:07 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما زندگی خوب و نرمالی را تجربه خواهید کرد که دشمنی از خانوادتان به شما حسادت می ورزد و نیت بد به زندگی شما دارد و خواهان نابودی شما است که باید مراقب اطراف خود باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید