تعبیر خواب تلویزیون

دیدن تلویزیون در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تلویزیون در خواب چیست؟

تلویزیون tv

دیدن تلویزیون در خواب جهانگردی و سیر و سیاحت و مسافرت است. چنانچه در خواب ببینید به تماشای تلویزیون نشسته اید ـ در صورتی که تلویزیون محور خواب شما باشد ـ به سفر می روید…

اگر دیدید که چندین تلویزیون دارید که همه روشن هستند و برنامه های مختلف دارند سفری برای شما پیش می آید که طی آن نقاط و شهرهای مختلف را خواهید دید. اگر در خواب روی صفحه تلویزیون مسجد یا بناهای مذهبی دیدید به سفر زیارتی و یا به سفر حج می روید. اگر در تلویزیون تک چهره ای که دیدید بیگانه بود دوستی را ملاقات خواهید کرد و اگر آشنا بود با شخصی بیگانه ولی مهم برخورد خواهید داشت.

☺ تعبیر خواب «تلویزیون» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تلویزیون» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

 1. پیمان در 1397/10/02در9:28 ق.ظ

  سلام خواب دیدن که تو تلوزیون فوتبال نگاه می کنم و یک تیم گل زد

 2. Fiyuna در 1397/06/25در3:40 ب.ظ

  سلام .وقت بخیر .من خواب دیدم با یک مرد ایرانی با چشمانی ابی ک در خواب از اورا میشناختم صحبت میکردم و نصیحت میکردمش ک چرا با خانمش قهر کرده اون مرد به زبان انگلیسی با من صحبت میکرد تا من متوجه صحبتهاش نشم و منصرف شوم از نصیحت ولی من متوجه صحبتهاش بودم وجوابش را میدادم ب فارسی و بهش گفتم خانمش خیلی اذیت میشه بابت بی توجهی های او خانم وی را در تلویزیون نسون میداد ک در یو جلسه مهم شرکت کرده بود و من اورا میدیدم .
  ممنون میشم برام تعبیر کنیدش

 3. فاطمه در 1397/01/31در11:03 ب.ظ

  فاطمه
  خواب دیدم گربه رفت روی میز تلویزیون و نشست کنار تلویزیون و تلویزیون گوش میداد و میدید و تصویر تلویزیون صورت یک خانم بود لطفا تعبیر کنید متشکر

نظر خود را بیان کنید