تعبیر خواب تلویزیون

دیدن تلویزیون در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تلویزیون در خواب چیست؟

تلویزیون tv

دیدن تلویزیون در خواب جهانگردی و سیر و سیاحت و مسافرت است. چنانچه در خواب ببینید به تماشای تلویزیون نشسته اید ـ در صورتی که تلویزیون محور خواب شما باشد ـ به سفر می روید…

اگر دیدید که چندین تلویزیون دارید که همه روشن هستند و برنامه های مختلف دارند سفری برای شما پیش می آید که طی آن نقاط و شهرهای مختلف را خواهید دید. اگر در خواب روی صفحه تلویزیون مسجد یا بناهای مذهبی دیدید به سفر زیارتی و یا به سفر حج می روید. اگر در تلویزیون تک چهره ای که دیدید بیگانه بود دوستی را ملاقات خواهید کرد و اگر آشنا بود با شخصی بیگانه ولی مهم برخورد خواهید داشت.

تعبیر خواب «تلویزیون» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تلویزیون» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

3 دیدگاه

  1. سلام .وقت بخیر .من خواب دیدم با یک مرد ایرانی با چشمانی ابی ک در خواب از اورا میشناختم صحبت میکردم و نصیحت میکردمش ک چرا با خانمش قهر کرده اون مرد به زبان انگلیسی با من صحبت میکرد تا من متوجه صحبتهاش نشم و منصرف شوم از نصیحت ولی من متوجه صحبتهاش بودم وجوابش را میدادم ب فارسی و بهش گفتم خانمش خیلی اذیت میشه بابت بی توجهی های او خانم وی را در تلویزیون نسون میداد ک در یو جلسه مهم شرکت کرده بود و من اورا میدیدم .
    ممنون میشم برام تعبیر کنیدش

  2. فاطمه در

    فاطمه
    خواب دیدم گربه رفت روی میز تلویزیون و نشست کنار تلویزیون و تلویزیون گوش میداد و میدید و تصویر تلویزیون صورت یک خانم بود لطفا تعبیر کنید متشکر

نظر خود را بیان کنید